ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Νοιώσατε ποτέ;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ανήσυχη7
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
158 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2004, 11:49:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ανήσυχη7  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σε όλους! Ενδιαφέρον πολύ το θέμα! Καταθέτω και τη δική μου "εμπειρία". Νοιώθω πολλές φορές, όχι ακριβώς ότι δεν ανήκω εδώ, αλλά ότι κάποια πράγματα γίνονται στη ζωή μου για ένα συγκεκριμένο σκοπό ο οποίος με οδηγεί κάπου χωρίς να ξέρω όμως που. Ότι εν πάσει περιπτώσει έχω να επιτελέσω κάποιο έργο, το οποίο δε γνωρίζω ακόμη. Νοιώθω πολλές φορές, ίσως και λόγω της βαθειάς μου πίστης στο Θεό (ή σε μία ανώτερη δύναμη, κατά άλλους), ότι βρίσκομαι κοντά σε μια θετική ενέργεια η οποία πηγάζει από τη φύση ή από κάτι άλλο που δεν μπορώ να το εξηγήσω.
Όταν το συζητώ με κάποια κοντινά μου πρόσωπα μου λένε ότι είναι η φαντασία μου. Δεν ξέρω όμως.

ανήσυχη7Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fthanos
Νέο Μέλος


17 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2004, 20:54:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fthanos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑ ΜΕ ΒΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΝΕΝΑ... ΑΠΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΛΟΓΩ ΚΑΠΟΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΩΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ Σ'ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ,ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΣΧΗΜΑ...ΠΟΛΛΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΕΤΣΙ...ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΕΔΩ.Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ...ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥΣ...Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΗ...


let the angel rise in you
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy