ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 ΑΜΦΙ-ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟΤΗΤΑ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/07/2006, 22:39:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
εγω ειπα την κολητη μου να κανουμε μια εταιρεια σπερματος, τα παιδια μας θα γινουν ζαμπλουτοι..αλλα δε με ακουει!!!!


συγνωμη αλλα θες να πεις οτι στο μελον θα προτιμουν το κατεψυγμενο <<φαγητο>> απο το φρεσκο;;;

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 09:52:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
εγω ειπα την κολητη μου να κανουμε μια εταιρεια σπερματος, τα παιδια μας θα γινουν ζαμπλουτοι..αλλα δε με ακουει!!!!


συγνωμη αλλα θες να πεις οτι στο μελον θα προτιμουν το κατεψυγμενο <<φαγητο>> απο το φρεσκο;;;


μα υποτιθετε φιλε μου γιγενη...οτι δε θα υπαρχει φρεσκο...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

profil
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 10:18:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους profil  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαι εάν χαλάσει ή δέν βρεθεί το κατεψυγμένο, τί θα γίνει τότε;
Θα σβήσει η ανθρωπότητα
Σου αναφέρω αγαπητή μου GWGW οτι αυτό δέν θα είναι καλό ούτε για τις γυναίκες.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 10:22:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Kαι εάν χαλάσει ή δέν βρεθεί το κατεψυγμένο, τί θα γίνει τότε;
Θα σβήσει η ανθρωπότητα
Σου αναφέρω αγαπητή μου GWGW οτι αυτό δέν θα είναι καλό ούτε για τις γυναίκες.

χαλια ειναι απο καθε περιπτωση..το ενδεχομενο να μην υπαρχουν αντρες στο μελλον...και ολα να ειναι γενους θηλυκου.. ε ειπαμε οι αντρες ειναι απαραδεκτοι..αλλα ρε γμτ ειναι και απαραιτητοι!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

profil
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 11:01:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους profil  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ε ειπαμε οι αντρες ειναι απαραδεκτοι..αλλα ρε γμτ ειναι και απαραιτητοι!!!

Το ίδιο όπως και οι γυναίκεςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 15:34:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
χαλια ειναι απο καθε περιπτωση..το ενδεχομενο να μην υπαρχουν αντρες στο μελλον...και ολα να ειναι γενους θηλυκου.. ε ειπαμε οι αντρες ειναι απαραδεκτοι..αλλα ρε γμτ ειναι και απαραιτητοι!!!

γι αυτο σου λεω και εγω η μονη λυση ειναι να με στηλετε στο μελλον
γιατι και εξυπνος ειμαι και κουκλος ζωντανος
ενας αδωνης με απολλωνιο κορμι και ηρακλεια αντοχη στο σεχ
και ολα αυτα δεν τα λεω γιατι ειμαι μπροστα
και μπροστα να μην ειμουν τα ιδια θα ελεγα

αντε τσονταρετε ολοι για να παρουμε την μηχανη του χρονου
και να ταξιδεψω στο μελλον

σκεφτομαι απο τωρα την αφιξη μου σε κεντρικη πλατεια(ομονια)
να ειναι μαζεμενες ολες οι γυναικες και να φωναζουν
<<εισαι ο σωτηρας μας πηδ@ πηδ@ πηδ@ μας>>

αρκει να μην υπαρχουν επιπτωσεις στο dna μου κατα το ταξιδι και γινω
πισωγλεντης
τοτε θα ζω σε μια κολαση
θα ειμαι ο τελευταιος αντρας στην γη και θα ειμαι πουστης

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 16:19:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

γι αυτο σου λεω και εγω η μονη λυση ειναι να με στηλετε στο μελλον
γιατι και εξυπνος ειμαι και κουκλος ζωντανος
ενας αδωνης με απολλωνιο κορμι και ηρακλεια αντοχη στο σεχ
και ολα αυτα δεν τα λεω γιατι ειμαι μπροστα
και μπροστα να μην ειμουν τα ιδια θα ελεγα

αντε τσονταρετε ολοι για να παρουμε την μηχανη του χρονου
και να ταξιδεψω στο μελλον

σκεφτομαι απο τωρα την αφιξη μου σε κεντρικη πλατεια(ομονια)
να ειναι μαζεμενες ολες οι γυναικες και να φωναζουν
<<εισαι ο σωτηρας μας πηδ@ πηδ@ πηδ@ μας>>

αρκει να μην υπαρχουν επιπτωσεις στο dna μου κατα το ταξιδι και γινω
πισωγλεντης
τοτε θα ζω σε μια κολαση
θα ειμαι ο τελευταιος αντρας στην γη και θα ειμαι πουστης

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι του



χαχαχαχαχαχαχα
εισαι απιστευτος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον εγω ψηφίζω gigeni!!
ποσα λες να χρειαζονται??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 17:22:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οσο ποιο πολλα τοσο ποιο καλα

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2006, 18:46:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ε ειπαμε οι αντρες ειναι απαραδεκτοι..αλλα ρε γμτ ειναι και απαραιτητοι!!!

Tι είπατε μανδάμ.. και απαράδεκτοι και απαραίτητοι...?


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

profil
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2006, 08:08:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους profil  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αναγκαίο κακό δηλαδήΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2006, 09:27:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[/quote]

Tι είπατε μανδάμ.. και απαράδεκτοι και απαραίτητοι...?

[/quote]

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2006, 15:33:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αναγκαίο κακό δηλαδή

Λοιπόν....

Το ασθενές φύλον.. τα λέει κάτι τέτοια....οχι γιατί τα πιστεύει.. αλλά έτσι.. για να δεί πως θα αντιδράσουμε

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

profil
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2006, 21:31:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους profil  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το ασθενές φύλον.. τα λέει κάτι τέτοια....οχι γιατί τα πιστεύει.. αλλά έτσι.. για να δεί πως θα αντιδράσουμε

Και το ισχυρό φύλλο ξέρεις τί λέει;;;
Πύρ, γυνή και θάλασσα
Να λέμε και τα δικά μας δηλαδή.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2006, 08:01:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αμφισεξουαλικότητα?

Οπως λέμε δηλαδή ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει???


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2006, 09:38:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αμφισεξουαλικότητα?
Οπως λέμε δηλαδή ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει???

Διανα!!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Marte
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
666 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/07/2006, 14:40:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΕΠΟΧΗ ΘΕΩΡΕΙ ΩΣ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΦΤΩΧΟ ΜΑΣ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΑΝΕΧΕΤΕ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΔΙΔΑΧΘΗΚΕ.

ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΕΡΩΤΙΚΑ ΚΑΝΕ ΕΡΩΤΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΤΕ ΓΥΝΑΙΚΑ.

_______________
Μήν ανάβετε το ΦΩΣ, θα γίνουμε ρεζίλι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2006, 00:53:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αμφισεξουαλικότητα?
Οπως λέμε δηλαδή ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει???

η επιστημονικη ονομασια του ατομου αυτου ειναι
οτιλαχειγαμοσαυρος ο αμμοδης

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2006, 11:33:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

η επιστημονικη ονομασια του ατομου αυτου ειναι
οτιλαχειγαμοσαυρος ο αμμοδης



χαχαχα ρε συ γιγενη... θα μας πεθανεις!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2006, 16:59:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Guantanamera
Μέλος 1ης Βαθμίδας


83 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/07/2006, 22:05:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Guantanamera  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύ πιθανό να φταίνε τα χημικά που μας ποτίζουν, ίσως η τηλεόραση, ίσως η φλούφλικη και δήθεν διαπαιδαγώγηση χωρίς καμια σκληραγωγία , ίσως η γυναικεία απελευθέρωση των τελευταίων μεταβατικών δεκαετιών και οι υπέρ αυτών νομοθετικές ρυθμίσεις, πάντως αυτή είναι η κατάσταση σήμερα:
Και οι άντρες και οι γυναίκες ...πιο θυληκά!

Αν αυτό αποτελεί πρόβλημα, ας το σκεφτούν τα πιο φωτισμένα μυαλά της ανθρωπότητας κι ας πράξουν ανάλογα.

Αλλοιώς ας συνεχίσουμε το ταξίδι μας στο σύμπαν, κι ότι είναι να γίνει ας γίνει.

Άλλωστε μπορεί και να αυτοκαταστραφούμε ως είδος, πριν να γίνουμε όλοι gay!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fantomas3004
Μέλος 1ης Βαθμίδας

USA
145 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/08/2006, 20:43:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους fantomas3004  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τα παραλές λίγο, ακόμα δέν έχει φτάσει το πράγμα σε αυτό το σημείο.
Έχουμε καιρό ακόμα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/08/2006, 10:18:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Πολύ πιθανό να φταίνε τα χημικά που μας ποτίζουν, ίσως η τηλεόραση, ίσως η φλούφλικη και δήθεν διαπαιδαγώγηση χωρίς καμια σκληραγωγία , ίσως η γυναικεία απελευθέρωση των τελευταίων μεταβατικών δεκαετιών και οι υπέρ αυτών νομοθετικές ρυθμίσεις, πάντως αυτή είναι η κατάσταση σήμερα:
Και οι άντρες και οι γυναίκες ...πιο θυληκά!

εγω δεν νομιζω οτι ωφειλετε σε ολα αυτα που λες..
εγω πιστευω οτι ωφειλετε σε όλες τις ορμονες που παιρνουν τωρα πλεον οι ανθρωποι ειτε χωρις να το καταλαβαινουν (λακ κτλ)ειτε συνειδητα..

οι αθλητες για παραδειγμα δεν γεμιζουν απο ορμονες και απο ουσιες αναλογες??

λογικο δεν ειναι να τους βγαινει κατι θηλυκο? και δεν εννοω να ειναι gay..

αυτο πιστευω βαση της εμπειριας μου...δυστυχως..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Guantanamera
Μέλος 1ης Βαθμίδας


83 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/08/2006, 22:31:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Guantanamera  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τα παραλές λίγο, ακόμα δέν έχει φτάσει το πράγμα σε αυτό το σημείο.
Έχουμε καιρό ακόμα.

Δεν είπα ότι έχει φτάσει το πράγμα σε αυτό το σημείο. Απλά κάποιες τάσεις επισημαίνω.

quote:
εγω δεν νομιζω οτι ωφειλετε σε ολα αυτα που λες..
εγω πιστευω οτι ωφειλετε σε όλες τις ορμονες που παιρνουν τωρα πλεον οι ανθρωποι ειτε χωρις να το καταλαβαινουν (λακ κτλ)ειτε συνειδητα

Εγώ πάλι θεωρώ ότι και η <<κακή>> ανατροφή, μπορεί να παίξει το ρόλο της σε κάποιες περιπτώσεις.

Παρόλα αυτά, γενικότερα μεγάλο πρόβλημα αποτελεί η επανάσταση της χημείας , η οποία συντελείται τα τελευταία 50 χρόνια, όχι βέβαια μόνο στο συγκεκριμένο ζήτημα, αλλά στην γενικότερη αλλοίωση του φυσικού περιβάλοντος και φυσικά στην έξαρση του καρκίνου. Με το πρόσχημα του πολέμου κατά των ζιζανίων και της καθαριότητας, έχουμε μετατρέψει τον πλανήτη σε μια τεράστια χωματερή χημικών αποβλήτων. Οι περισσότεροι υδροφόροι ορίζοντες έχουν μολυνθεί, τρώμε και πίνουμε σε πλαστική συσκευασία-κονσέρβα βιομηχανικά παράγωγα και δυστυχώς το θέμα δεν δείχνει να αποσχολεί το μέσο άνθρωπο. Θα μπορούσα να γεμίσω 4 σελίδες για όλα αυτά που συμβαίνουν γύρω μας, όμως σταματώ εδώ γιατί ήδη είμαι ... εκτός θέματος και γιατί θεωρώ ότι οι συνειδήσεις των ανθρώπων δεν αφυπνίζονται εύκολα από τις απλές διαπιστώσεις κάποιου μεμονομένου.

Ας ελπίσουμε μόνο να μην αυτοκαταστραφούμε με καμιά μαλακία τύπου DDT, που θα έχουμε ανακαλύψει ως ...νέα πατέντα για έναν πιο <<καθαρό>> κόσμο με λιγότερους μικροοργανισμούς, η οποία όμως- παρεπιπτόντως- θα επηρεάζει και τους υπόλοιπους μεγαλύτερους, ως δηλητήριο που θα είναι.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1103516
Maintained by Digital Alchemy