ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 Συνειδητό Ονείρεμα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
calea_zacatechichi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


55 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 00:24:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους calea_zacatechichi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Flawless,
γνωρίζω πολύ καλά τι είναι το nickname που έχω αλλά
δεν θα ήθελα να το συζητήσω εδώ.
'Ισως δεν με κατάλαβες καλά. Η σελίδα που μου αναφέρεις,
αν κατάλαβα καλά, αναφέρεται ξεχωριστά στο ΣΟ και στην ΑΠ.
Εγώ μιλάω για ΑΠ μέσα σε ΣΟ, δηλαδή την ώρα που ονειρεύεσαι
το ονειρικό σου σώμα να είναι ξαπλωμένο και η συνείδηση, επίγνωση
ή όπως αλλιώς αυτού του σώματος να "ταξιδεύει". Το ενδιαφέρον μου
δεν είναι μόνο θεωρητικό. Πρόσφατα "αναρωτήθηκα" για αυτό το φαινόμενο
και για αυτό δεν το έχω ψάξει ακόμα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 14:27:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ !

ΧΜΜΜ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΝΕΙΡΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠ.
ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ.
ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΜΕΣΟ ΟΝΕΙΡΟΥ.
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ .(ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙΣ 2ΡΟ ΟΝΕΙΡΙΚΟ ΣΩΜΑ.)
ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΑΠΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΤΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ.
ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΣΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΙ ΚΡΑΔΑΣΜΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ
ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΕΙΤΕ ΝΑ ΕΛΕΓΞΕΙΣ ΤΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΒΛΗΘΕΙΣ ΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΤΡΕΨΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΤΥΧΟΝ ΑΠ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΣΟΥ ΑΛΛΙΩΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ !

ΦΙΛΙΚΑ ΓΙΑΝΝΗΣ !


‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 16:31:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε/η Calea,

Δεν έχει σημασία το πως θα "μπεις" στον αστρικό κόσμο. Μπορείς είτε με απόλυτη χαλάρωση του σώματός σου το οποίο θα σε οδηγήσει στις "δονήσεις/κραδασμούς" (σημάδι της ΑΠ), είτε παίρνοντας τα ηνία μέσω ενός "ζωντανού" ονείρου. Αυτό που είναι απαραίτητο είναι να "κοιμάται" το σώμα σου.

Φιλικά


* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

calea_zacatechichi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


55 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 23:02:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους calea_zacatechichi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν επιθυμώ ακριβώς να έχω μια τέτοια εμπειρία.
Μάλλον αυτή με βρήκε και απλώς αναρωτιέμαι.
Αν είσαι σε συνειδητό όνειρο (ή ημισυνειδητό)
και η αστρική προβολή έρθει ακούσια (χωρίς
να το επιδιώξεις ή να περάσεις από το στάδιο
των κραδασμών); Απλώς η επίγνωσή σου έχει
βγει και από το φυσικό και από το ονειρικό
σώμα ωστόσο έχεις (μερική ή ολική) συναίσθηση και
των τριών καταστάσεων ή επιπέδων. Πρόκειται για
αστρική προβολή και πάλι ή είναι κάτι άλλο;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cyberhood
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
86 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2003, 13:10:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cyberhood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σε όλους!

Το φαινόμενο για το οποίο συζητάτε, δηλαδή να παίρνεις τον έλεγχο του ονείρου σου, συμβαίνει και σε εμένα. Μέχρι τώρα νόμιζα ότι δεν συμβαίνει μόνο σε μένα αλλά και σε όλους τους ανθρώπους. Συγκεκριμένα θα σας αναφέρω ένα όνειρο μου (ή εφιάλτη) στο οποίο βρισκόμουν σε μεγάλο κίνδυνο. Τον έλεγχο του ονείρου δεν τον παίρνω απ'την αρχή του αλλά στην διάρκεια. Αποφάσισα λοιπόν πως δεν θα κάτσω να τις φάω, πήρα τον έλεγχο και άρχισα να τρέχω. Στα όνειρά μου μου έχουν συμβεί και άλλα περίεργα όπως να ξυπνάω και να βλέπω μετά την συνέχεια.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2003, 13:29:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Leaf of God καλησπέρα και πάλι !
Κατά την γνώμη μου πάντα, πιστεύω ότι είχες μια αστρική προβολή χωρίς όμως να έχεις επίγνωση 3ων επιπέδων .
Φίλη Ειρήνη θα μπορούσες να αναφέρεις ποιες ασκήσεις πιστεύεις ότι είναι η καλύτερες για απόλυτη χαλάρωση ? θα με βοηθούσες πραγματικά.
Σήμερα ήμουν πολύ κοντά για να επιτύχω, αλλά δεν ήξερα τι να κάνω !

Φιλικά Γιάννης.


‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2003, 16:27:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Calea: Δώρο! Δώρο το θεωρώ εγώ προσωπικά που "σε βρήκε"! Μακάρι να μπορούσα και 'γω έτσι αυθόρμητα να είχα ΑΠ.

Όσο γι' αυτό που ρωτάς, είναι δύσκολο να καταλάβεις (τουλάχιστον εγώ) γιατί όπως έχω την δυνατότητα να επέμβω στο όνειρό μου, έτσι συμβαίνει και στην ΑΠ...Ίσως να υπάρχουν μικροδιαφορές όπως στα ζωντανά όνειρα δεν μπορώ να δω με "μάτια" 360 μοιρών.

Φίλε Γιάννη,
Αυτό είναι κάτι που και μένα με βασανίζει... Το πως θα βγάλω όλες τις σκέψεις μου από το μυαλό μου ώστε να ηρεμίσω εντελώς.
Συνήθως κάνω προσπάθεια για ΑΠ κάποια στιγμή που θα ξυπνήσω (όπως το ξημέρωμα). Τότε ειλικρινά είναι η ΤΕΛΕΙΑ ώρα για ΑΠ μια που το σώμα σου κοιμάται εντελώς και το μυαλό σου είναι σε μία μεσαία κατάσταση ύπνου-ξυπνήματος. Άλλες φορές απλά φαντάζομαι διάφορες καταστάσεις που με βοηθούν να χαλαρώσω.

Ελπίζω να "βοήθησα" και σε ότι μπορώ να φανώ χρήσιμη θα χαρώ πολύ!

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2003, 16:59:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα και πάλι !
Λοιπόν να σου πω το περιστατικό.
(συμπτωματικά η κατάλληλη στιγμή είναι την ημέρα και το γνωρίζω !)
ξάπλωσα στης μια (ξημερώματα) και προσπαθούσα να χαλαρώσω , μέχρι τις δυο χαλάρωνα αλλά δεν κατάφερα τίποτα δηλ να βάλω το σώμα μου σε τάξη ! και είπα να κοιμηθώ. ξύπνησα στις εφτά( πάντα ξυπνάω 6 ώρες μετά τον ύπνο και γενικά πριν ρεμ από την φύση μου ) και σκέφτηκα μιας και βρήκα αρκετά ξύπνιο το μυαλό μου να ξαναδοκιμάσω. Σηκώθηκα για μίση ώρα διάβασα ένα βιβλίο και ξαναξαπλωσα(είναι δύσκολο να κοιμηθείς μετά αλλά αν προσπαθήσεις τα καταφέρνεις) μια ώρα προσπαθούσα να χαλαρώσω και να βρεθώ σε κατάσταση 50-50 κοιμισμένος-ξύπνιος τώρα αυτό που έγινε είναι λίγο περίεργο και δεν μπορώ να ο εξηγήσω στην αρχή μιας και το μυαλό ήταν 50-50 κοιμόμουν και ξύπναγα (5λεπτα-φυσικο) μετά από ώρα όμως άρχισα να νιώθω κραδασμούς (είχα κλειστά τα μάτια άρα ήμουν μισοκοιμισμένος-αλλά όταν έγινε δεν κατάλαβα αν κοιμόμουν η ήμουν ξύπνιος) για να μην πολύλογο με έπιασαν κραδασμοί και δεν άνοιγα τα μάτια(σαν να ήμουν σε Όνειρο) έβλεπα τον εαυτό μου να βρίσκετε με την πλάτη όρθια 130 μοίρες και είχα την εντύπωση ότι ο αδερφός μου βρισκόταν στο δωμάτιο. Αν και μπορούσα να κουνηθώ δεν το έκανα για να μην ‘φύγουν’ οι κραδασμοί αλλά ήταν αναπόφευκτο.
Μόλις τελείωσαν άνοιξα τα μάτια μου (είχα ανησυχία ότι ο αδερφός μου ήταν στο δωμάτιο –και πιστεύω αν δεν ήταν ιδέα μου ένιωθα αλλιώς τον χορό [περίεργο συναίσθημα] ) ήμουν μόνος στο δωμάτιο-πόρτα κλειστή-και ξαπλωμένος.
ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ?(ΧαχΑχΑ)

Φιλικά Γιάννης !


‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2003, 17:39:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ειρήνη , ΥΑΑ = ΥπερΑισθητήρια Αντίληψη ( τηλεπαθεια και τα σχετικα )

είχες προφητικα όνειρα αλλα σου έτυχε ποτε να έχεις καποιο τηλεπαθητικό μύνημα επειδή το ζήτησες ενω ήσουν μεσα στο όνειρο ? επίσης , έχεις δοκιμασει ποτε να έχεις ένα κοινό όνειρο με καποιον άλλο ?

το πρόβλημα με εμένα αναφορικα με τη χαλαρωση είναι ότι δεν έχω πολύ υπομονή με τη χαλάρωση και μετα απο τρία τεταρτα το πολύ συνήθως σηκωνομαι... μερικες φορες όμως μου έχει τύχει να με πιασει ο ύπνος απο την πολύ χαλάρωση .

flawless , πολύ ενδιαφέρουσα η εμπειρία σου... ίσως μην ήταν 100% όνειρο.πάντως το πρωί συνηθως αν ξαναπεσουμε για ύπνο μετα το ξύπνημα το κανονικό θα δουμε πολύ πιθανόν όνειρο κατευθείαν...


"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2003, 17:55:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Τ το γνωρίζω και σε ένα λινκ που κάποτε έδωσα έχει πολύ καλή τεχνική και για ονείρεμα και αστρική προβολή .
Αυτό που κανείς είναι να μην πέσεις άμεσος να κοιμηθείς αλλά 6 ώρες μετά τον ύπνο σου να μείνεις ξύπνιος για 30-60 λεπτά (ξύπνιος όμως έπλυνε μούρη κτλ) και μετά που πέσεις χαλάρωσε μέχρι να σε πάρει ο ύπνος αν σου έρχονται σκέψεις υπάρχει μια τεχνική επίσης στο ίδιο σίτε ψάξε κάπου γύρο αν ενδιαφέρεσαι και σίγουρα θα το βρείς.
Παντός πολύ μπερδεύτηκα με αυτό που έγινε σήμερα και θα το ξαναδοκιμάσω αρκεί να μου πει και η ειρήνη πως χαλαρώνει !!! η οποίος άλλος/η ξέρει.
Θα περιμένω !!!

Φιλικά Γιάννης !


‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 15:25:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε seeker,

Είχα πολλές φορές προφητικά όνειρα (δεν ξεχνώ και το πιο "αξιοθαύμαστο" κατά την γνώμη μου το να μάθω να διαβάζω χαρτιά μέσω ονείρου), όμως ποτέ δεν μου έχει τύχει να "ζητήσω" να "δω" κάτι προφητικό. Ούτε και έχω δοκιμάσει να έχω κοινό όνειρο με κάποιον.

Το πρόβλημα της χαλάρωσης είναι υπαρκτό για όλους (όπως και του φόβου).

Για να μην σε παίρνει ο ύπνος μπορείς να κάνεις το εξής:
Ενώ προσπαθείς να χαλαρώσεις, σήκωσε το χέρι σου από τον αγκώνα σου (όχι το μπράτσο σου, αλλά να στηριχτεί το χέρι σου στον αγκώνα σου) και κράτησε το έτσι. Όταν κάποια στιγμή θα πάει να σε πάρει ο ύπνος το χέρι σου θα πέσει και το μυαλό σου θα ξυπνήσει χωρίς να ξυπνήσει το σώμα σου.


* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 15:54:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα για ακόμη μια φορά !
Ειρήνη (έχεις και ωραίο όνομα ) έξυπνο το κόλπο σου !
Ξέρω μερικούς τρόπους χαλάρωσης αλλά απαιτούν πολύ χρόνο !
Επίσης έχω πρόβλημα να κοιμηθώ ανάσκελα (είμαι ο μόνος άραγε !?!) σήμερα για παράδειγμα ξύπνησα ένα 5ωρο μετά που κοιμήθηκα ,έμεινα ξύπνιος για μίση ώρα και μετά για μια ώρα και ένα τέταρτο προσπαθούσα να κοιμηθώ.(εννοώ να βρεθώ σε μια ενδιάμεση κατάσταση –το κατάφερα για λίγο αλλά κουράσθηκα στην πορεία.)
Τελικά δεν κατάφερα τίποτα και άλλαξα την στάση που βρισκόμουν .
αποκοιμήθηκα για τα καλά !.........

Δεν ξέρω κάνω κάτι λάθος ??

Φιλικά Γιάννης !


‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 16:31:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειρηνούλα το έχω δοκιμασε αλλα το σταματησα γιατί μου φανηκε ότι μου ήταν δυσκολοτερο έτσι να χαλαρωσω . Αλλα θα το ξαναδοκιμάσω ... ίσως έχεις δίκιο . το έχεις κανει εσύ και σου έχειπετύχει ? το κακό είναι όπως είπε και ο flawwless ότι παίρνει πολύ ώρα η χαλάρωση αλλα υποθετω πως αυτό θα είναι μόνο στη ν αρχή . λογικα αν εξασκείσαι μετα θα χρειαζεσαι λιγότερο χρόνο για να φτανεις σοτ επιθυμητο σταδιο .


Την επόμενη φορα που θα έχεις τετοιο όνειρο δοκίμασε το . Ρώτα κατι ( για το οποιο θα μόνο τηλεπαθητικα θα μπορουσε να ερθει η απαντηση...όπως για παράδειγμα ποιό είναι το όνομα του Τ-ΣΕΕΚΕΡ ή πχ ποιόν θα συναντησω στο δρόμο αύριο ) ... θα έχει ενδιαφερον να μας πεις αν πηρες ή όχι απαντηση. Δοκίμασε επίσης να επισκεφτείς ένα άλλο άτομο στο όνειρο του ( κοντινό σου ωστε μετα να τον ρωτήσεις αν είδε κανενα περίεργο όνειρο ). Εχεις τόσες πολλες προοπτικες με αυτό το "δώρο" ... εγω στη θεση σου θα άρχιζα πειραματισμους .

και φίλε flawless , δεν είσαι ο μόνος . Και εμενα μου είναι τρομερα δύσκολο να με παρει ο υπνος όταν είμαι ανασκελα . Μετααπο λίγο αναγκάζομαι και γυρναω στο πλαι ή μπρούμυτα...

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 17:06:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Γιάννη,

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα.... με πιάνει ένα σφίξιμο, μία τρέλα (!) κάθε φορά που για λίγο βρίσκομαι σε θέση ανάσκελα. Δεν ξέρω τι ακριβώς μου συμβαίνει όμως κατά την διάρκεια της νύχτας ποτέ μα ποτέ δεν θα βρεθώ σε αυτή τη θέση. Περίεργο ε... το ξέρω!

Seekeraki (αν μου επιτρέπεις), ανάλογα την στιγμή που επιχειρώ ΑΠ φαντάζομαι διάφορα. Ανάλογα το πρόβλημα που αντιμετωπίζω τη δεδομένη στιγμή (φόβος, πρόβλημα με το να "βγω" κλπ.). Και ναι, κάθε φορά και όσο εξασκείσαι είναι πραγματικά ευκολότερο... Τουλάχιστον αυτό μας ανακουφίζει σαν ιδέα!

Σ'ευχαριστώ για τις προτάσεις αυτές! Πολύ μα πολύ με ενδιαφέρουν. Θα σου πω αποτελέσματα.

Υ.Γ. Το όνομα του seeker το ξέρω!!

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2003, 17:52:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Υ.Γ. Το όνομα του seeker το ξέρω!!


τί? μήπως με επισκεφτηκες σε κανένα όνειρο και δεν το θυμαμαι ? :)


"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2003, 14:44:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν είναι ... Γιάννης?

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2003, 18:00:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι???
Βρε , ο flawless είναι ο γιαννης , όχι εγω.

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2003, 08:44:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωχ... συγχωρέστε με καλέ μου φίλε!

Για τον flawless το ξέρω, αλλά είχα την εντύπωση ότι έτσι είχα διαβάσει στο profile σου... .. συγνώμη!

Πως σας λένε καλέ μου?

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/09/2003, 14:45:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
FLAWLESS=ΓΙΑΝΝΗΣ
T-SEEKER=ΜΑΚΗΣ


ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΧΟΡΙΣΟΥΜΕ; ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΕΙΡΙΝΗ...

ΛΟΙΠΟΝ:

ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΟΣ (ΓΥΡΩ ΣΤΑ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ) ΕΒΛΕΠΑ ΟΛΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΕΦΙΑΛΤΕΣ (ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΥΚΕΣ) ΜΕ ΤΕΡΑΤΑ. ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3-4 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΠΩΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΤΕ ΑΥΤΟ; Ε;


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2003, 17:07:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
FLAWLESS=ΓΙΑΝΝΗΣ

T-SEEKER=ΜΑΚΗΣ


wicca!!! ξεχασες το όνομά μου βρε ? πως σου ήρθε αυτο το "μακης"?


"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2003, 17:21:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τελικά θα το μάθουμε τ' όνομα???

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2003, 10:34:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟΝ ΛΕΝΕ...



Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 17:29:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...εντάξει... έμαθα! Κάναμε ταυτόχρονη ΑΠ και συναντηθήκαμε!

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/09/2003, 18:54:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΣΑΛΑ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ. ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ DEVILWOMAN.


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2003, 11:35:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
... tonight!!!

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

8odwris
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
323 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2003, 21:39:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 8odwris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KALISPERA PEDIA !! EGW I8ELA NA ROTISW KATI MIPWS KAPIOS KSEREI NA MOU PEI....TA TELEYTEA DYO PRWINA OTAN KSYPNAW VAZW TA KLAMATA EIMAI PARA POLI STENAXORIMENOS KLEW LEME...KANONIKA ALLA DE KSERW GIATI!!!!???? MPOREI KAPIOS NA ME VOI8ISEIS ??.....

8.nΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xionoula
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/09/2003, 22:55:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xionoula  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
kalhspera se olous an kai eimai polu prosfath sto forum me ta 8emata auta asxoloume edw kai para polla xronia blepetai exw thn "idiothta"na kanw oneira ta opoia einai prologos mellontikv\wn katastasewn sthna arxh to fobomouna giati [isteva oti egw to prokalw alla meta to synh8isa kai shmera den mporw an den oneireytw an kai exw ftasei sto shmeio(eytyxws)na to elegxw.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wicca
Πλήρες Μέλος

Greece
1317 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2003, 11:08:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wicca  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΙΟΝΟΥΛΑ ΚΑΛΟΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ!!!

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ;


Πέθανε μια άλλη μέραΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2003, 23:06:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Θοδωρή θα σου πω να δοκιμάσεις να βάλεις ένα μαγνητοφωνώ δίπλα σου πριν κοιμηθείς.
Το πρωί πατά να παίξει όλη την κασέτα με φουλ ήχο..(ακούγεται περίεργο αλλά δοκίμασε το)
Περιμένω αποτελέσματα .

Φιλικά Γιάννης!


‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
8odwris
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
323 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2003, 01:31:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 8odwris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Φίλε Θοδωρή θα σου πω να δοκιμάσεις να βάλεις ένα μαγνητοφωνώ δίπλα σου πριν κοιμηθείς.
Το πρωί πατά να παίξει όλη την κασέτα με φουλ ήχο..(ακούγεται περίεργο αλλά δοκίμασε το)
Περιμένω αποτελέσματα .

Φιλικά Γιάννης!


‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’


twra molis EIDA TIN APANTISI SOU STO EROTIMA MOU PIO PANW GIATI OTAN KSYPNAW ORISMENA PROINA VAZW TA KLAMMATA //EIMAI DILADI POLY STENAXORIMENOS ALLA DE KSERW TON LOGO.....8A TO DOKIMASW ALLA 8ELIS NA ME PROETIMASEIS TI 8A MPOROUSE NA HXOGRAFISEI TO MAGNINTOFONO????? EKTOS APO EMENA NA STRIFOGYRNAW?

8.nΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy