ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
nst
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2538 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2006, 12:37:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nst  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
hierophantis
Γειά σου
Συγχαρητήρια για την ανάδειξή σου σε πατέρα.
Εξ ιδίας πείρας θα ήθελα να σου πω οτι αυτό που νιώθεις τώρα, είναι η μεγαλύτερη μυστικιστική εμπειρία που θα αποκτήσεις ποτέ.
Αυτού του είδους η αγάπη, αυτό το άνοιγμα ψυχής που σε πλημμυρίζει και σε κάνει να εμπιστεύεσαι το Θεό και συνάμα να τον φοβάσαι, αυτο το χαμόγελο που αργότερα θα σε κάνει να δακρύσεις είναι τα ορόσημα όλων των θεωριών. Αυτά που αναπαράγουμε αργότερα, για να μεταβαίνουμε όπου θέλουμε.
Να σου ζήσει λοιπόν το μωρό σου και να είστε πάντα καλά.

Το κείμενο που παρέθεσες, είναι απο τα πιο αληθινά εδώ με την έννοια οτι την ώρα που γράφτηκε, εξέφραζε ένα δυνατό και παιχνιδιάρικο συναίσθημα.

Φιλικά


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

hierophantis
Νέο Μέλος


17 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2006, 21:13:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hierophantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
σας ευχαριστω για της ευχες σας και της απαντησεις σαςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
dimitris5
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2007, 13:40:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dimitris5  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγω ειμαι εδω επειδη μου αρεσουν πολυ τα θεματα σας.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy