ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΤΙ ΖΩΔΙΟ ΕΙΣΑΙ;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 32
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 20:14:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΙΧΘΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΩΡΟΣΚΟΠΟ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΣΗ ΝΑ ΜΑΘΩ?

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 00:50:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα Λουκά.

Γράψε μου την ώρα γέννησής σου, και θα το βρούμε.

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 01:02:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΜΑΘΑΤΕ ΤΑ ΝΕΑ?
ΟΙ ΙΑΠΩΝΕΣ ΤΩΡΑ ΡΩΤΑΝΕ ΤΙ ΟΜΑΔΑ ΑΙΜΑΤΟΣ
ΕΙΣΑΙ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΒ ΚΑΙ ΔΙΔΥΜΟΣ...ΟΛΑ
ΕΙΣ ΔΙΠΛΟΥΝ
ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 10:48:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμμμμμ....idigo boy....

την ομάδα αίματος, χμμμμμ...
περίεργον, πολύ περίεργον...
κι εγώ ΠΑΝΤΑ την ρωτάω...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 11:14:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KAΛΗΜΕΡΑ!
ΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΙΜΑΤΟΣ, ΑΜΑΛΙΑ ΜΟΥ,ΔΙΑΚΡΙΝΟΥΝ...ΤΗ 'ΦΥΛΗ' ΠΟΥ ΑΝΟΙΚΕΙΣ...
ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΙ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙΣ...ΕΧΩ Τ'ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΡΕΥΝΑΣ...
ΙΝΤΙΓΚΟ,ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΑΓΟΡΙ...ΕΙΔΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥΡΚΙΚΗΣ ΣΚΛΑΒΙΑΣ....!?

....ΧΜ!...ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...ΕΤΣΙ ΑΜΑΛΙΑ?...

ΝΤΟΝΑΤ ΚΑΝΕΙΣ!?


'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 24/02/2003 11:16:23Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sofia7
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
152 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 13:49:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sofia7  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα ειδικά στα κορίτσια που ασχολούντε με το θέμα,

Πείτε μου, γιατί δεν έχω καταλάβει, τι ψάχνουμε να βρούμε στο θέμα αυτό; Μήπως ετοιμάζεται κατάλογο των μελών με το ζώδιο του καθενός η θα φωνάξουμε το Λεφάκη να ανακαλύψει τι κάνουμε όλοι εδώ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 14:43:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
XM!...ΚΥΝΙΚΟΣ Ο ΕΝ ΛΟΓΩ ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΣ...ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΣΥΜΒΟΛΙΣΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ Ο ...ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ-ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΣ....ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΠΡΙΝ ΑΙΩΝΕΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΠΟΛΙΤΑΝ!!!!!
ΝΟΜΙΖΩ...ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ 10-15...ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ...ΧΜ!ΒΑΙΤΣΗΣΚΑΤΙ..

ΧΙΟΥΜΟΡ!ΚΑΙ ΑΝΟΣΤΟ..
ΑΜΑΛΙΑΑΑ, ΚΑΛΗ ΜΟΥ...ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΤΗ ΣΟΦΙΑ ...ΠΕΡΙ ΣΥΝΟΜΟΣΙΩΛΟΓΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΡΟΝΤΟΣ ΤΟΠΙΚ?...
'Η...

ΦΩΣ!ΑΤΜΑ


'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 16:28:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΤΜΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΕΔΩ
quote:
ΙΝΤΙΓΚΟ,ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΑΓΟΡΙ...ΕΙΔΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥΡΚΙΚΗΣ ΣΚΛΑΒΙΑΣ....!?
ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟΥΡΚΙΚΑ ΓΟΝΙΔΙΑ
ΦΙΛΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 16:31:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΜΑΛΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΙΣΕΣ. ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ 13/3/79 ΜΕΡΑ ΤΡΙΤΗ(ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΔΕΚΑΤΡΕΙΣ)Η ΩΡΑ 8.45 ΤΟ ΠΡΩΙ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 14:59:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Loukas έβαλα τα στοιχεία σου στο πρόγραμμα που έχω και μου βγάζει ότι έχεις ωροσκόπο Ταύρο. Και για να ξέρεις τι σημαίνει αυτό πάρε και μια ανάλυση ... έτσι για να κάνεις "practice" στα αγγλικά σου

Birth Analysis
&Main Title: Life Path
S&ub Title: Ascendant In Taurus
Key Word: LIFE-PATH: Establishing self-worth
Professional

During the course of your life you will develop your talent for administrating your resources. You have a strong awareness of personal and material values, so economic reward will often be used as a measure for how you are developing in life. You also have a strong awareness of your body, your senses and their functions. In professional matters you develop stability, and you seek to achieve harmony in your working environment. Although you are stubborn you don't like confrontation and you often take the easy way out. This can evoke rather extreme reactions from others, who may feel you are shirking emotional commitment. Your prime professional motivation is to maintain your security and comfort. However you do have a very strong need to be appreciated, and this is one factor which can really motivate you to work hard. Once you get started on something you have staying power.

Personal
You have a soft and gentle nature and tend to exude a natural calm and grace. You give the relaxed impression that you have things under control. As a peace-loving person you are not happy with disturbances or confrontations in your everyday life, and you often follow the path of least resistance for the sake of comfort and harmony. Nevertheless you can be of considerable support to others, precisely because you have so many personal resources and a relaxed view of life. If there is one thing that makes you unhappy, it is financial insecurity, so you are strongly motivated to have an economically comfortable existence. You are also very sensitive to anything which undermines your self-worth. During the course of your life you will slowly but surely develop a greater sense of inner security. In intimate relationships your placid manner and refusal to confront hidden problems may force your partner to confront you from time to time with unpleasant truths about yourself. You gain more balance in relationships when you develop greater psychological insight.

Eλπίζω να βοήθησα λιγάκι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anathema
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 15:21:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anathema  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Anathema  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είμαι διπλοπρόσωπος με ωροσκόπο διπλοπρόσωπο!
Κακό αυτό ε?

Κι ο μεγαλύτερος μου φόβος, φοβάται.. μην και δεν τον φοβηθώΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 17:17:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
AVALLON ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΣΗ ΠΟΛΥ

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 17:20:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Είμαι διπλοπρόσωπος με ωροσκόπο διπλοπρόσωπο!
Κακό αυτό ε?

Κι ο μεγαλύτερος μου φόβος, φοβάται.. μην και δεν τον φοβηθώ


....ΜΑΛΛΟΝ...ΣΗΜΑΔΙΑΚΟ ΦΙΛΤΑΤΕ....


'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 01/03/2003 02:24:27Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 22:49:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν:
Α θετικό.
περιμένω με αγωνία...

Οσον αφορά την ερώτησή σου φίλη σοφία-7, αν και δεν είμαι από τα φανατικά άτομα που αγοράζουν το "αστρολογία" ή δεν χάνουν λέξη από τα γραφόμενα του Λεφάκη, πάντα είχα το τοσοδούλι "κολληματάκι" να ρωτάω τους πάντες τι ζώδιο είναι. Πληροφορίες οι οποίες τώρα πια επεξεργάζεται αυτόματα ο εγκέφαλός μου, τις τακτοποιεί σε κουτάκια, και βγάζει μόνος του στατιστικά συμπεράσματα, προσοχή όμως! οχι του τύπου "ο τάδε είναι κριός, άρα είναι έτσι", αλλά το αντίστροφο. Γνωρίζοντας π.χ. 500 κριούς κάποια στιγμή διακρίνω τα κοινά στοιχεία μεταξύ τους, που για μένα χαρακτηρίζουν το συγκεκριμένο ζώδιο.


αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2003, 22:59:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΑΥΤΟ...ΑΜΑΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ...

ΠΑΡΕ ΤΟ ΜΕΙΛ...

'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 01/03/2003 02:25:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sofia7
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
152 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 12:26:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sofia7  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα Αμαλία και Ατμα,

εγώ ένα αστείο έκανα Πιεσμένη απο εργασία και άλλα, είπα να ελαφρύνω και να αστειευτώ!!!
Πιστεύω απο το λίγο που γνωριστήκαμε εδώ να έχετε καταλάβει ότι δεν ασχολούμαι ούτε με Λεφάκη ούτε με παρεμφερή επιφανειακά θέματα. Και εγώ σε κάποια στιγμή μιας καινούργιας γνωριμίας θα ρωτήσω το ζώδιο, μόνο και μόνο επειδή θα μου δώσει κάποια περισσότερα στοιχεία για το άτομο. Απο εκεί και πέρα όμως είναι τόσα αυτά που διαφοροποιούν το κάθε άτομο που τελικά δεν παίζει τόσο μεγάλο ρόλο το ζώδιο που γεννήθηκε.
π.χ. με την αδελφή μου έχουμε μόνο μία μέρα διαφορά γενεθλίων αλλά σαν χαρακτήρες απέχουμε πάρα πολύ και πιστεύω οτι τα περισσότερα κοινά χαρακτηριστικά που έχουμε προέρχονται πιο πολύ απο την συμβίωση τόσων χρόνων και τις κοινές καταβολές.
Παραμένει λοιπόν η απορία μου Αμαλία, για ποιό σκοπό άνοιξε αυτό το θέμα. Μην με παρεξηγήσετε αλλά πάνω σε τι να συζητήσουμε;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 20:01:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπέρα γίλη μου Σοφία.

Στο συγκεκριμένο φόρουμ, δεν θα συζητήσουμε. Θα ξεκουραστούμε γνωριζοντας ο ένας τον άλλο, μέσα από τους κώδικες των ζωδίων. Κάτι σαν γκάλοπ.

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sofia7
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
152 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 22:18:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sofia7  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΚ, μέσα και εγώ στο χαλάρωμα

Λοιπόν, φωτιά που σας έκαψε!!!

Τοξότης με Κριό ωροσκόπο....κάει,κάει,κάει!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

sofia7
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
152 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/02/2003, 22:35:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sofia7  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και τα συγχαρητήριά μου στον φίλο Εξέμβροτο για τα καταπληκτικά σκίτσα του.
Χαίρομαι που το χρησιμοποιείς Αμαλία!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2003, 16:23:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΤΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ
ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΧΕΙΡΗ Η ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΧΕΙΡΗ ΑΣΤΗΝ
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΗΝ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΩ
ΑΥΤΑ.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2003, 02:32:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΜΜΜ!..ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ...!ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ!..ΜΑ ΠΡΕΠΕΙ...ΝΑ ΗΤΑΝ "ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ"..ΤΟΥ ΑΒΑΤΟΝ..ΤΕΥΧΟΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΙΣΩΣ..ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ...ΘΑ ΜΑΘΩ ΟΜΩΣ!!!!
(ΕΠΕΙΔΗ.....ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕ ΣΤΟ ΝΟΥ...ΧΜΜΜ!...ΕΣΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ?..ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΜΩΣ.. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΤΟ ΑΡΘΡΟ!...)

'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 01/03/2003 02:33:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2003, 13:44:33  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Η γατούλα ειναι Σκορπιος !!!!!! με Αιγόκερο

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2003, 14:28:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΩΩΩ!ΑΜΑΛΙΑΑΑΑΑ....ΑΚΟΥΣΕΣ....?????

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2003, 17:07:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΙΜΑΤΟΣ, ΑΜΑΛΙΑ ΜΟΥ,ΔΙΑΚΡΙΝΟΥΝ...ΤΗ 'ΦΥΛΗ' ΠΟΥ ΑΝΟΙΚΕΙΣ...
ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΙ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙΣ...ΕΧΩ Τ'ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΡΕΥΝΑΣ...

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΤΜΑ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΣΚΑΡΦΙΣΤΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΟΥ ΜΟΥΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΤΑ ΔΕΙΞΕΙΣΝΤΑΞΕΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ
ΟΥΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ1
ΦΙΛΙΚΑ


Υ.Γ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2003, 17:36:31  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι?????????????????????????

ειπα τίποτα κακό ??????

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2003, 19:57:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΑΤΜΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΕΔΩ
quote:
ΙΝΤΙΓΚΟ,ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΑΓΟΡΙ...ΕΙΔΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥΡΚΙΚΗΣ ΣΚΛΑΒΙΑΣ....!?
ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟΥΡΚΙΚΑ ΓΟΝΙΔΙΑ
ΦΙΛΙΚΑ


---ΑΣ ΞΑΝΑΒΡΩ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΜΟΥ...(ΜΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΝΕΑ ΣΕΛΗΝΗ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ. ..)---

ΧΜΜ!!ΙΩΔΕΣ ΑΓΟΡΙ ΔΙΑΛΕΞΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ..ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΟΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΑ...ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΟΥ ΨΥΧΗ...
ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΕΔΩ ΓΥΡΩ..ΑΝ +ΕΨΑΞΑ...-ΟΤΑΝ ΕΓΡΑΦΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ..Ν'ΑΝΑΚΑΤΩΣΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...-


(((ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ +ΦΩΤΙΑ ..ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΛΛΛΟΟΟ...
ΧΜ!..ΕΠΙΣΗΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΘΩ ΠΑΛΙ...ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ...ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΕΤΣΙ ΣΗΜΕΡΑ...)))

ΤΩΡΑ ΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΖΩΔΙΟ ΕΙΜΑΙ...
ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ.. ΙΣΩΣ ....+ΝΑ ΕΙΜΑΙ....
......ΣΚΥΛΟΣΣΣΣΣ....(Α!.. SORRY ..ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΤΟΠΙΚ AYTO.....)

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Panselhnos
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2003, 01:10:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Panselhnos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
EXEMBROTE ki egw mazi sou ! Ydroxoos me wroskopo Tayro....
Mas zilevoun to kserw...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2003, 07:37:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΤΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ


ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ.....ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΚΙΝΕΖΟΙ
ΟΡΟΣΚΟΠΙΑ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
ΕΙΧΑΝ

ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΙΜΟΥ ΣΤΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ?

ΚΑΤΣΕ ΤΩΡΑ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΣΤΟ ΔΕΝΤΡΟ

Υ.Γ ΕΚΕΙΝΗ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ ΜΟΥ ΨΙΘΥΡΙΣΕ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΜΙΑ ΜΠΑΝΑΝΙΑ:ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΑΣ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΗΔΗ ΣΤΗΝ ΚΟΡΦΗ? ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ......


Edited by - indigo_boy on 02/03/2003 07:39:55Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2003, 13:44:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
....ΛΑΜΠΕΡΗ ΙΩΔΗ ΑΚΤΙΝΑ...ΚΑΤΙ ΣΟΥ ΔΙΑΦΕΥΓΕΙ!!ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ...ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΕΣ ΟΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ..Ν'ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΟΝΟΜΑ..(ΒΛΕΠΕ..INTIGO ΤΗΕ OLD-WISE-MAN..!)'H ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΗ Η ΓΕΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΕΤΣΙ....
ΩΩΩ.......ΑΣ ΔΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...
ΝΑΙ !
ΤΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ..ΥΠΑΡΧΕΙ...ΟΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ +ΤΟ ΙΝΔΙΑΝΙΚΟ...
ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ( ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΚΙΝΕΖΙΚΟΥ..)ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΟ ΖΩΟ ΣΥΜΒΟΛΟ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ....+Ο ΚΑΘ'ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 12 ΤΥΠΟΥΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΙ Σ'ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ.(ΦΩΤΙΑ-ΞΥΛΟ-ΓΗ-ΜΕΤΑΛΛΟ-ΝΕΡΟ)
ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΚΕΙ ΟΙ ΠΛΑΝΗΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΣΕ ΜΑΣ ΕΔΩ..ΜΕ ΤΟ "ΔΥΤΙΚΟ ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ"...
ΟΙ 12 ΤΥΠΟΙ ΕΙΝΑΙ...
Ο ΠΟΝΤΙΚΟΣ(ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ-ΥΠΕΥΘΥΟΤΗΤΑ)
ΤΟ ΒΟΔΙ(ΕΥΗΜΕΡΙΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΜΟΧΘΟΥ)
Η ΤΙΓΡΗΣ(ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ-ΘΑΡΡΟΣ)
Ο ΛΑΓΟΣ(ΑΡΕΤΗ-ΣΥΝΕΣΗ)
Ο ΔΡΑΚΟΣ(ΜΑΧΗΤΙΚΟΤΗΤΑ-ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΟΤΗΤΑ)
ΤΟ ΦΙΔΙ(ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ-ΟΡΓΑΝΩΣΗ)
ΤΟ ΑΛΟΓΟ(ΦΙΛΙΚΟΤΗΤΑ-ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΟ ΠΡΟΒΑΤΟ(ΕΥΓΕΝΕΙΑ-ΑΝΕΣΗ)
Ο ΠΙΘΗΚΟΣ(ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ-ΕΦΕΥΡΕΤΙΚΟΤΗΤΑ)
Ο ΠΕΤΕΙΝΟΣ(ΓΕΝΝΑΙΩΟΔΩΡΙΑ-ΕΝΤΙΜΟΤΗΤΑ)
Ο ΣΚΥΛΟΣ(ΑΦΟΣΙΩΣΗ-ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ)
Ο ΧΟΙΡΟΣ(ΑΠΛΟΤΗΤΑ-ΑΓΑΘΟΤΗΤΑ-ΚΑΛΟΣΥΝΗ)

ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ...
ΩΡΑΙΑ! ΙΔΟΥ...ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ....


'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2003, 16:28:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
MMMMMMMM........(ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ ΑΤΜΑ)
ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΡΧΗΣ ΕΤΣΙ.....ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ
ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΓΕΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΔΑΣΚΑΛΩΝ...........ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ 6
ΧΡΟΝΩΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΔΑΞΟΥΝ ΒΑΘΙΑ ΝΟΗΜΑΤΑ.....Π.Χ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ
ΠΑΙΔΑΚΙ INDIGO ΚΑΙ ΕΦΤΙΑΧΝΕ LOGO ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ
ΒΟΗΘΗΣΗΣΩ?ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΟΣ ΓΙΑ
ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!
ΑΤΜΑ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΗΕ OLD-WISE-MAN ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ......
ΑΛΛΑ ΑΣ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΦΥΓΑΜΕ ΠΑΛΙ......
ΙΝΔΙΑΝΙΚΟ ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ ΚΑΙ ΤΙ ΖΩΑ ΕΧΕΙ ΧΕΛΩΝΕΣ ΛΥΚΟΥΣ ΑΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ
ΑΥΤΑ................

Υ.Γ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 32 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy