ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 - Κινηματογράφος -
 Το Μυστικό Του BROKEBACK MOUNTAIN
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/11/2006, 19:05:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
βρε maraki8
για να σου <<την πω>>(χιουμορ)

μαλλον δεν διαβασες καλα τι εγραψα
εγραψα συμφωνα με μερικους
δεν εγραψα οτι εγω σε θεωρω ρατσιστρια

η απαντηση μου ηταν χιουμορ μαλλον πειραγμα προς τα ατομα που εκφραζουν αποψεις σαν αυτη που σου ειπα
<<πρεπει να μας αρεσει οτι δειχνει ομο ερωτα
αλλιως ολοι οσοι εχουν αντιθετη αποψη ειναι ρατσιστες>>

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maraki8
Πλήρες Μέλος

Greece
804 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2006, 11:14:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maraki8  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

βρε maraki8
για να σου <<την πω>>(χιουμορ)

μαλλον δεν διαβασες καλα τι εγραψα
εγραψα συμφωνα με μερικους
δεν εγραψα οτι εγω σε θεωρω ρατσιστρια

η απαντηση μου ηταν χιουμορ μαλλον πειραγμα προς τα ατομα που εκφραζουν αποψεις σαν αυτη που σου ειπα
<<πρεπει να μας αρεσει οτι δειχνει ομο ερωτα
αλλιως ολοι οσοι εχουν αντιθετη αποψη ειναι ρατσιστες>>



Sorry για την παρανόηση αγαπητέ.Άσε που μου αρέσει το χιούμορ σου,το έχω εκτιμήσει σε άλλα θέματα στα οποία συμφωνούμε κιόλας.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2006, 18:45:02  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
To ειπα ετσι περιπεχτηκα, γιατι δεν χρειαζεται να σοκαριζομαστε με την συγκεκριμενη ταινια, οταν εδω στην Ελλαδα εχουμε τετοια δειγματα "γραφης" απο αλλους σεναριογραφους!!!

Το προβλημα ειναι αλλο... Φταιει η Κοινωνια και οχι ο ανθρωπος για την συμπεριφορα του σε τετοια θεματα (ομοφυλοφιλιας)


GENUS PANTHERAS FELIDAE

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2006, 20:36:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Sorry για την παρανόηση αγαπητέ.Άσε που μου αρέσει το χιούμορ σου,το έχω εκτιμήσει σε άλλα θέματα στα οποία συμφωνούμε κιόλας.

και εγω με την σειρα μου να ζητησω συγνωμη γιατι την αναστατωση

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maraki8
Πλήρες Μέλος

Greece
804 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2006, 08:32:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maraki8  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

To ειπα ετσι περιπεχτηκα, γιατι δεν χρειαζεται να σοκαριζομαστε με την συγκεκριμενη ταινια, οταν εδω στην Ελλαδα εχουμε τετοια δειγματα "γραφης" απο αλλους σεναριογραφους!!!


Το θέμα της ομοφυλοφιλίας που θίγει ο Παπακαλιάτης δεν είναι το κακό στις σειρές του.Είναι ο τρόπος "καπως" έτσι όπως το θίγει,και οι σειρές του γενικά,κατά την γνώμη μου πάντα,είναι απαίσιες!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2006, 09:47:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγω παλι δεν τον χωνευω καθολου, δε ξερω το στυλακι του ειναι καπως..
το παιζει και πολυ ανωτερος, πολυ μορφωμενος και καλα..

εγω ειμαι ποιο μπας κλας...προτιμω τις παλιες ελληνικες ταινιες..

Edited by - GWGW on 23/11/2006 09:53:10Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maraki8
Πλήρες Μέλος

Greece
804 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2006, 10:05:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maraki8  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μα τι να χωνέψεις καλή μου;ο άνθρωπος είναι εκτός τόπου και χρόνου στις σειρές του.έχει επηρεαστεί από το Beverly Hills 90210,και το αντιγράφει μια χαρα!!!
Όσο για τις παλιές ελληνικές ταινίες,ουδέν σχόλιον...Είμαι από τις μεγαλύτερες φαν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/11/2006, 17:05:48  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eiχα ακουσει οτι στις Σειρες του, πρεσβευει την Ελληνικη Πραγματικοτητα!!!!!! Αμα ηταν ετσι ολοι οι Ελληνες, οι μισοι θα επρεπε να ειχαμε αυτοκτονισει, και οι αλλοι μισοι να ειχαμε λαλησει!!!!


GENUS PANTHERAS FELIDAE

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maraki8
Πλήρες Μέλος

Greece
804 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2006, 11:46:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maraki8  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι,αλλά θα λαλούσαμε κομψά,φορώντας Armani kai Versace,μένοντας σε πολυτελή μινιμαλ σπίτια και οδηγώντας σπορ καμπριο αυτοκίνητα,όντας επιτυχημένοι επαγγελματίες και όχι με τίποτα ταπεινές ψωροδουλειές,αλλά θα είμασταν φωτογράφοι,ηθοποιοί,χορευτές,διαφημιστές,αεροσυνοδοί...ω ναι,η εικόνα του μέσου έλληνα είναι αυτή:φραγκάτος,αποκατεστημένος,αστέρι στον χώρο του...α,και να μην ξεχάσω,αυτον τον μέσο έλληνα,θα τον θέλουν και όλες οι γυναίκες και άντρες της Ελλάδας!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy