ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Πράγματα που ίσως δε γνωρίζαμε για το κινητό μας ...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
gentleman
Μέλος 3ης Βαθμίδας


757 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2006, 00:45:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gentleman  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"Ο λύκος κι αν εγέρασε κι άσπρισε το μαλλί του,
ούτε το χούι άλλαξε, μήτε την κεφαλή του!"

Χαχαχα

Άκρως εθιστικό το forum, αμαλία.

Κι ένα πουλάκι μου είπε, η λοιδωρία πάει σύννεφο τελευταία.


Dare To Dream


Edited by - gentleman on 02/11/2006 00:52:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gentleman
Μέλος 3ης Βαθμίδας


757 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2006, 01:03:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gentleman  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Που 'σαι PREDATOR. Πάρε κι άλλο ένα για το topic σου:

Οι εταιρείες κινητής μπορούν να στείλουν ένα κωδικό στο κινητό την ώρα που αυτό είναι κλειστό, και να το ενεργοποιήσουν! Αυτό ισχύει μόνο στα τρίτης γενιάς. Tα οποία εννοείται δεν σβήνουν τελείως όταν τα κλείνεις, αλλά μπαίνουν σε stand-by, μέχρι να αδειάσει η μπαταρία.

Επίσης, στα κινητά με Windows Mobile Edition ή Symbian (δηλαδή τα περισσότερα καινούρια νομίζω, πλην ΝΟΚΙΑ), οι ιοί και τα worms είναι πραγματικό πρόβλημα όπως είπες, και η μόνη σίγουρη προστασία από ιούς και worms είναι η προπληρωμένη κάρτα, η οποία αν γίνει τίποτα αδειάζει από μονάδες και τέλος, ενώ με τα συμβόλαια μπορεί να σου έρθει κανένας λογαριασμός 10.000 ευρώ.

ΥΓ. Θα σε παρακαλέσω, αν έχεις την καλοσύνη, μη γυρνάς από topic σε topic, αν δεν έχεις κάτι να προσθέσεις στο θέμα.

Το ίδιο θα παρακαλέσω και τον stanfromgreece. Εκτός αν έχει κανά μανιάτικο μαζί μου και δεν το ξέρω, ρίχτο να τελειώνουμε Σταμάτη κι εγώ θα ζητήσω και συγνώμη αν έφταιξα.


Dare To Dream


Edited by - gentleman on 02/11/2006 01:46:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gentleman
Μέλος 3ης Βαθμίδας


757 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2006, 01:11:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gentleman  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγνοήστε αυτό, πάτησα λάθος εικονίδιο.

Edited by - gentleman on 02/11/2006 01:41:52Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2006, 11:11:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
PREDATOR ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΟΥΝ ΣΕ EΣΕΝΑ.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2006, 11:57:56  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ok Open Mind...Αν παρεξηγησα ζητω συγγνωμη...Να ξερεις οτι σε συμπαθω

Να ρωτησω κατι gentleman?? Γιατι να μην συμμετασχω στα θεματα συζητησεων? Ποιος μου το απαγορευει? Με την ιδια λογικη κανενας μας δεν πρεπει να το κανει!

Εκτος αν δεν υπαρχει λογος να θελετε να συζηταμε! Να ειμαστε μονοπροσωποι και να λεμε ουσιαστικα οτι μας κατεβει!

Αυτο ειναι το Σκεπτικο του Εσωτερικα? Εγω ποτε δεν κατηγορησα κανενα γιατι ετσι μου καπνισε... Αλλα ενταξει, αν νομιζετε οτι το θεμα καληφθηκε μην απαντατε! Δεν θα με πειραζε αυτο. Με πειραζει που μεσω υπεκφυγων και αλλων "τροπων" προσπαθουν καποιοι να με κατηγορησουν...

Δεν κραταω κακια απο κανεναν...μονο αν εφταιξα καπου να μου το πειτε!

Και παλι ξεφυγαμε απο το θεμα! Πρεπει να κλειδωθει γιατι εχει ξεφυγει τελειως. Ξεκινησε ως θεμα για τα κινητα και κατεκηξε θεμα για παραπονα!

Οσο αφορα για τον Σταματη, ειναι κριμα να θιγεται ΕΔΩ το ονομα του αφου δεν συμμετεχει στην συζητηση! Να προσεχουμε παρακαλω ποιον και που κατηγορουμε!


THE ΗΟUSE CAT

...and the Predators will prevail...

Edited by - PREDATOR on 02/11/2006 12:00:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kroko
Μέλος 1ης Βαθμίδας


55 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2006, 12:13:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kroko  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
RPEDATOR εφη
quote:
Γιατι να μην συμμετασχω στα θεματα συζητησεων? Ποιος μου το απαγορευει? Με την ιδια λογικη κανενας μας δεν πρεπει να το κανει!

RPEDATOR εφη επίσεις

quote:

ΑΝ ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ, ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ.
[31/10/2006, 16:24:27]

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΞΑΝΑ ΣΕ ΜΕΝΑ Ή Ο,ΤΙ ΚΑΙ (...) ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ... ΚΑΝΤΟ... ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΑ ΝΩΤΑ ΣΟΥ.
[31/10/2006, 16:24:27]

ΑΜΑ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΣ ΜΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ... [31/10/2006, 17:30:41]

ΑΛΛΑ ΠΡΟΓΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ
[31/10/2006, 17:30:41]

με την συμπεριφορα του θελει να εξαναγκασει καποιους να αποχωρησουν απο τις Συζητησεις! Αν το θελει αυτο, τον πληροφορω οτι δεν θα το ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ!!!!
[01/11/2006, 12:28:17]


Νομίζω λοιπόν ότι πήραμε όλοι μια γεύση...

Όσο για το άλλο, το "Εκτος αν δεν υπαρχει λογος να θελετε να συζηταμε! Να ειμαστε μονοπροσωποι και να λεμε ουσιαστικα οτι μας κατεβει!" μπορούμε να το αναλύσουμε κάποια άλλη φορά. Έχει μέλλον ακόμα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2006, 12:44:28  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
OYΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟ...

Εσυ ριχνεις λαδι στη φωτια! Τωρα αφου εχει ξεφυγει το θεμα και δεν συζηταμε για τα κινητα, ας κανουν οι Συντονιστες το βημα που ΑΥΤΟΙ γνωριζουν καλυτερα το τι πρεπει νσ συμβει. Δεν θα καθισω εγω να κανω διαλογω με το μελος κροκο, καθως δεν θελω να ανοιξει μετωπο (οπως πολυ θα θυμουνται απο εδω την Φασαρια με το μελος 22 και ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ)... που ειχε καταληξει σε διαγραφη του 22 και αποχωρηση του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ απο τα κοινα της συζητησης! Εκτος και αν ο κροκο ειναι το μελος 22!!! Αυτο δεν το ξερω! Αν κοιταει να δημιουργησει εντασεις...δεν τα καταφερνει! Εγω δεν εχω νευριασει, ουτε βριζω κανεναν αυτην την στιγμη, ουτε ειρωνευομαι κανενα! Απλως, οποιος δεν του αρεσει το θεμα, αντι να καθεται και να γραφει προσβλητικα λογια, να πει απ' ευθειας οτι δεν του αρεσει ή να μην γραψει καθολου... Ειναι ΑΔΙΚΙΑ να γραφονται τετοια λογια...

Φιλε κροκο, ελπιζω να μην εχεις τετοια συμπεριφορα στη ζωη σου...μακαρι να το κανεις για χαβαλε! Αλλα δεν ειναι αστειο...


THE ΗΟUSE CAT

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

whiz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


196 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2006, 17:59:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους whiz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε PREDATOR,

Προσπαθω καιρο να γραψω αλλα ολο κολλαει το forum και δεν τα καταφερνω..Ελπιζω να τα καταφερω τωρα.

Οφειλω να ομολογισω πως οσα ανεφερες ειναι απολυτος αληθες!

Εχω εργαστει σε εταιρειες κινητης τηλεφωνιας απο το 1998.
Απο τοτε λοιπον μου ειναι γνωστοι αυτοι οι τροποι αναζητησεις ΙΜΕΙ συσκευεις κ.λ.π.

Απλα δεν μας επιτρεποταν να τους διαδιδουμε.
Ετσι λοιπον οταν ειδα το θεμα σκεφτηκα 2 εκδοχες για την ενημερωση σου.

1.Να εχεις δουλεψει σε καποιες τετοιες εταιρειες κι εσυ.
2.Να επισκεπτεσε σελιδες haker που γνωστοποιουν στο κοινο αυτές τις πληροφοριες.
(Μια από αυτές είναι και η astalavista)

Οσο αφορα την κληση στο 112 ισχυει ακομα κι όταν δεν υπαρχει καθολου σημα ή και αν είναι κλειδωμενη η συσκευη του κινητου.

Οσο τωρα για αυτους που σου χαλουν την διαθεση,η συμβουλη μου είναι απλα να τους αγνοησεις.Εσυ θα χαλας την διαθεση σου ενώ αυτοι θα διασκεδαζουν.

Οσο αφορα την γνωμη σου gentleman θαρρω πως εισαι λαθος.
Με ποια κριτιρια αποκλειεις την ΝΟΚΙΑ?
Ειδικα αφου οι ιδιοι ξεκινησαν από κινητα ΝΟΚΙΑ…


«Οι εταιρείες κινητής μπορούν να στείλουν ένα κωδικό στο κινητό την ώρα που αυτό είναι κλειστό, και να το ενεργοποιήσουν! Αυτό ισχύει μόνο στα τρίτης γενιάς. Tα οποία εννοείται δεν σβήνουν τελείως όταν τα κλείνεις, αλλά μπαίνουν σε stand-by, μέχρι να αδειάσει η μπαταρία.
Επίσης, στα κινητά με Windows Mobile Edition ή Symbian (δηλαδή τα περισσότερα καινούρια νομίζω, πλην ΝΟΚΙΑ), οι ιοί και τα worms είναι πραγματικό πρόβλημα όπως είπες, και η μόνη σίγουρη προστασία από ιούς και worms είναι η προπληρωμένη κάρτα, η οποία αν γίνει τίποτα αδειάζει από μονάδες και τέλος, ενώ με τα συμβόλαια μπορεί να σου έρθει κανένας λογαριασμός 10.000 ευρώ.»

Ας μην ειμαστε απολυτοι και σκοτωνομαστε γιατι καμια φορα μπορει ο διπλανος μας να εχει κατι πολύ ενδιφερων να μοιραστει μαζι μας.Και φυσικα με την συμπεριφορα μας να τον κανουμε να σιωπα.

Mε εκτιμηση ΆνταΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scar_face
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
183 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2006, 19:27:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scar_face  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
3 παρατηρήσεις.

1. Αυτό με το τηλέφωνο δε μπορεί ΠΛΕΟΝ να γίνει, σε παλαιότερους συναγερμους ναι γινονταν.

2. Το 112 δουλεύει παντού όπου υπάρχει ΚΑΠΟΙΟ σήμα ΚΑΠΟΙΑΣ εταιρείας άσχετα αν είμαστε ή όχι συνδρομητές.

3. Το SYMBIAN πάει πακέτο με τα ΝΟΚΙΑ (μετά το 3650 νομίζω).




The love is like a ball. Ul c
.|.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2006, 19:30:00  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστω πολυ Αντα για την υποστηριξη...

Μπορω παντως να σου απαντησω πως ουτε δουλεψα ποτε σε Εταιριες Κινητης Τηλεφωνιας, ουτε επισκεφτηκα Σελιδες Hacker... Απλως μετα την δημοσιοποιηση που πηρε το Θεμα, ολες οι ιστοσελιδες του διαδυκτιου βγαλανε αυτες τις "εντολες" (???)...

οποτε τωρα ειναι γνωστα!

Παντως Ευχαριστω και για την Συμμετοχη σου στο Θεμα μου


THE ΗΟUSE CAT

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Drillgr
Μέλος 1ης Βαθμίδας


56 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2006, 23:35:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Drillgr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ετσι λοιπον οταν ειδα το θεμα σκεφτηκα 2 εκδοχες για την ενημερωση σου.

1.Να εχεις δουλεψει σε καποιες τετοιες εταιρειες κι εσυ.
2.Να επισκεπτεσε σελιδες haker που γνωστοποιουν στο κοινο αυτές τις πληροφοριες.
(Μια από αυτές είναι και η astalavista)



Πολυ lol, για να ξερεις τα παραπανω πρεπει να πληρεις μια εκ των 2 προυποθεσεων!? Ημαρτον!

quote:
Οσο αφορα την κληση στο 112 ισχυει ακομα κι όταν δεν υπαρχει καθολου σημα ή και αν είναι κλειδωμενη η συσκευη του κινητου.


Οταν δεν υπαρχει σημα απο καμια εταιρια, οσο και να προσπαθεις να καλεσεις το 112 δεν θα πετυχει, εκτος και αν εχεις δορυφορικο τηλεφωνο!


.::Greek Motorola Community::.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Marte
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
666 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 02:53:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
PREDATOR φίλε μου. Η υπογραφή σου άλλαξε και απεικονίζει πια το πούμα? Ε... αυτό είχε ζωγραφισμένο πάνω το λεωφορείο του κτελ από Ηγουμενίτσα για Αθήνα την Τετάρτη το βράδυ. Εσπασαν τα φρένα κοντά στην Κόρινθο. Έχεις κάποια σχέση? Μίλα! Τι ξέρεις???

Ήρθα από το φως και τους θεούς,και να με,εξόριστος,αποκομμένος μακριά τους...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 04:16:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητε PREDATOR ,

Να εισαι καλα που αλλαξες το αβαταρ σου !!!
Με συγχωρεις που θα στο πω αλλα οποτε επεφτα σε μηνυμα σου,
με επιανε...ναυτια!!!
Χιλια ευχαριστω!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gentleman
Μέλος 3ης Βαθμίδας


757 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 13:11:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gentleman  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
scarface:
> 1. Αυτό με το τηλέφωνο δε μπορεί ΠΛΕΟΝ να γίνει, σε παλαιότερους συναγερμους ναι γινονταν.

Πως είναι δυνατό κάτι τέτοιο; Θέλει αλλαγές στα RF ολοκληρωμένα, θέλει αλλαγές στο firmware, και κάποιον να βγει έξω και να το διαφημίσει! Είναι δυνατόν να κάνανε τόσες αλλαγές, σε πολλά κινητά, δηλαδή πολλή δουλειά, χωρίς κανένα κέρδος;


Dare To Dream
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 13:37:14  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
@ MARTE: ΕΕΕ... Χμμμμ... Ισως και να ... ασε καλυτερα...

Φιλτατη angi... παρακαλω... αυτο μαλλον με πρεσβευει περισσοτερο... μιας και ημουν φανατικοτατος της σειρας Thundercats...

Gentleman...εδω κανανε τα κινητα Ψηφιακες Μηχανες και προσφατα Γουοκ-μαν!!! Ουσιαστικα δεν εχουμε τηλεφωνα!!! Τι να λεμε τωρα! Για αυτο και τα ΑΚΡΙΒΟΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ


THE ΗΟUSE CAT

...and the Predators will prevail...

Edited by - PREDATOR on 04/11/2006 13:39:02Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gentleman
Μέλος 3ης Βαθμίδας


757 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 13:55:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gentleman  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
> εδω κανανε τα κινητα Ψηφιακες Μηχανες και προσφατα Γουοκ-μαν!!!

Και τα διαφημίζουν ως τέτοια μη ξεχνάς. Πληρώνονται για τον κόπο τους.

Αλλά διαφήμιση για την υποτιθέμενη συνεργασία με το συναγερμό του αυτοκινήτου, δεν είδα πουθενά.

Πάει χαμένος ο κόπος, σε τόσα κινητά.

Περί μούφας ο λόγος, μάλλον.


Dare To Dream


Edited by - gentleman on 04/11/2006 13:58:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 14:18:39  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αμα ηταν θα τα βγαζαν Απ΄ευθειας ξεκλειδωτιρια...αφου υπαρχουν οι θηρες Υπερυθρων...θα μπορουσαμε να βαλουμε τον "κωδικο" του συναργεμου


THE ΗΟUSE CAT

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

whiz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


196 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 17:37:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους whiz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Αγαπητε Drillgr,


Για να καταλαβω,σε πειραξε που εγω σκεφτηκα αυτες τις 2περιπτωσεις?
lolein!!!

Οσο για το 112 το εχεις δοκιμασει και το λες?

Οπως και να εχει εγω αυτα ξερω αυτα λεω,δε κταλαβαινω τι πετυχαινεις καντοντας το..
και δεν με ενδιαφερει κι ολας!


Mε εκτιμηση ΆνταΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 17:57:08  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ωχ οχι παλι... τελικα αυτο το Topic ηταν προφαση ο τιτλος KINHTA...μαλλον μπαλωθιες επρεπε να λεγεται


THE ΗΟUSE CAT

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Drillgr
Μέλος 1ης Βαθμίδας


56 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 18:29:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Drillgr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αγαπητε Drillgr,

Για να καταλαβω,σε πειραξε που εγω σκεφτηκα αυτες τις 2περιπτωσεις?
lolein!!!

Οσο για το 112 το εχεις δοκιμασει και το λες?

Οπως και να εχει εγω αυτα ξερω αυτα λεω,δε κταλαβαινω τι πετυχαινεις καντοντας το..
και δεν με ενδιαφερει κι ολας!

Mε εκτιμηση Άντα



Αμαν βρε Αντα γραφουμε κατι και αμεσως παρεξηγηση! Ποσες φορες θα το πουμε οτι η επικοινωνια μεσω κειμενων δεν θεωρειτε ισαξια με την διαπροσωπικη, μιας και δεν μπορεις να δεις την προδιαθεση του συνομιλητη

Στο θεμα μας, αυτα που ειπωθηκαν πολυ απλα δεν χρειαζεται ουτε χακερ να εισαι ουτε να εισαι ανωτατο στελεχος του NORAD, απλο ανδιαφερον να εχεις και τα βρισκεις παντου!

Οσο για το 112, πολυ απλα λογιζεται σαν απλη κληση. Το ιδιαιτερο χαρακτηριστικο της ειναι οτι δεν περιοριζετε στο δικτυο οπου εισαι συνδρομητης απλα υπαρχει το ελευθερο σε ολες τις εταιριες μιας και ο σκοπος της ειναι η εκτακτη αναγκη! Και οπως και να το κανουμε χωρις σημα απο καμια εταιρια κληση δεν γινεται, οποτε και το 112 δεν μπορεις να το καλεσεις!

PS: Predator: Προσεχε και συ μην αποσειρω ολα τα nfs carbon απο την γυρω περιοχη


.::Greek Motorola Community::.

Edited by - Drillgr on 04/11/2006 18:45:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 18:46:09  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε Drill...νομιζω κανεις ενα λαθος... το παρον τοπικ δεν ασχολειται με βιντεοπαιχνιδια... μονο με κινητα... χωρις παρεξηγηση...


THE ΗΟUSE CAT

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

whiz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


196 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 19:03:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους whiz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Αγαπητε Drillgr,

Ο γραπτος λογος ειναι πιο καλος απο τον προφορικο επειδι μπορεις να σκεφτεις και να κανεις οσο χρονο θες ωστε να εφρασεις αυτα που θες.
Οποτε δεν ιοθετω την περιπτωση του απροσωπου λογου.

Οσο για το 112,επιμενω στην αποψη μου διοτι μου ετυχε και λειτουργουσε κανονικοτατα ευτυχως.

Φιλε PREDATOR,

Σου ζητω συγνωμη που ξεφυγαμε λιγο απο το θεμα σου.

Mε εκτιμηση ΆνταΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

whiz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


196 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 19:07:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους whiz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Αγαπητε Drillgr,

Ο γραπτος λογος ειναι πιο καλος απο τον προφορικο επειδι μπορεις να σκεφτεις και να κανεις οσο χρονο θες ωστε να εφρασεις αυτα που θες.
Οποτε δεν ιοθετω την περιπτωση του απροσωπου λογου.

Οσο για το 112,επιμενω στην αποψη μου διοτι μου ετυχε και λειτουργουσε κανονικοτατα ευτυχως.

Φιλε PREDATOR,

Σου ζητω συγνωμη που ξεφυγαμε λιγο απο το θεμα σου.

Mε εκτιμηση ΆνταΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Drillgr
Μέλος 1ης Βαθμίδας


56 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 19:16:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Drillgr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Φιλε Drill...νομιζω κανεις ενα λαθος... το παρον τοπικ δεν ασχολειται με βιντεοπαιχνιδια... μονο με κινητα... χωρις παρεξηγηση...


[offtopic]
Predator χαιρω πολυ! Αλλα προσεχε μην παραξηγηθω [/offtopic]

Αντε να πουμε και κατι πανω στο θεμα! Ας πω για τις αναφορες των sms μιας και μεις με τα motorola δεινοπαθουμε:
Στην αρχη καθε μηνυματος γραψτε το εξης για να εχετε αναφορα απο την εταιρια, καλυτερη απο της συσκευης(πιο εμπεριστατωμενη):
Cosmote: *0#
Vodafone: *#
Tim: *NOT#



.::Greek Motorola Community::.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 19:33:09  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τιποτα Αντα... Να σαι καλα Drill για τις νεες πληροφοριες που μας εδωσες


THE ΗΟUSE CAT

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Drillgr
Μέλος 1ης Βαθμίδας


56 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 20:23:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Drillgr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αγαπητε Drillgr,

Ο γραπτος λογος ειναι πιο καλος απο τον προφορικο επειδι μπορεις να σκεφτεις και να κανεις οσο χρονο θες ωστε να εφρασεις αυτα που θες.
Οποτε δεν ιοθετω την περιπτωση του απροσωπου λογου.

Οσο για το 112,επιμενω στην αποψη μου διοτι μου ετυχε και λειτουργουσε κανονικοτατα ευτυχως.



Τεσπα οπως και να χει απο τα γραφομενα δε μπορεις να κρινεις την προθεση του αλλου οποτε και μεγαλο μειον.

Για το 112 απορω γιατι εμενεις στην αποψη σου. Δηλ. πιστευεις οτι αν δεν εχει στην περιοχη σου σημα απο καμια εταιρια παλι μπορεις να καλεσεις το νουμερο? Μηπως ξεχνας το γεγονος οτι το κινητο ειναι πομποδεκτης που επικοινωνει με σταθμους βασης? Οταν δεν περνεις σημα πως θα κανεις κληση


.::Greek Motorola Community::.

Edited by - Drillgr on 04/11/2006 20:26:50Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 20:42:40  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπον...βλεπω παλι μαυρα συννεφα... θα βρεξει παλι... Αντα... οσο αφορα αυτο που ειπε ο φιλος Drill εχω την εντυπωση οτι εχει δικαιο... Δεν μπορει ενα κινητο χωρις καθολου σημα απο καμια Εταιρια να παρει την γραμμη 112!!!!


THE ΗΟUSE CAT

...and the Predators will prevail...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy