ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΤΟΥΝΕΛ.
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Mr Magneto
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/06/2009, 23:49:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mr Magneto  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειναι πιθανο να μπορω, δεν ξερω ακομα!

Edited by - Mr Magneto on 29/06/2009 23:52:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

starlight
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2009, 05:07:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους starlight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΥΛΙΚΟ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΝΕΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ.ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΕΝΤΟΝΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΠΙΟ ΕΞΟΝΥΧΙΣΤΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ.
ΘΑ ΧΑΡΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΝΑ ΔΩ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ!!

Δεν εχει σημασια τι θα βρεις.Σημασια εχει οτι εψαξες.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mr Magneto
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/06/2009, 10:24:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mr Magneto  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Sorry που θα σας την "χαλασω" παλι λιγο, αλλα μιλαμε για εναν απλο υπονομο! Δεν εχει κατι το μεταφυσικο, δεν ειναι πυλη για την κοιλη γη, δεν εχει να κανει (το κομματι που ειδαμε) με τις στοες τις υπογειας Αθηνας. Αυτα πρεπει να ψαξετε και να τα ψαξουμε και μαζι αλλου. Στο συγκεκριμενο σημειο να μπει καποιος γιατι γουσταρει "Urban exploration" και μονο, να δει και να κατανοησει τα σπλαχνα και τους μηχανισμους της πολης, ή να μπει καποιος που γουσταρει Industrial καταστασεις και εξερευνησεις.

Φαντασματα, πνευματα, στοιχειά, μυστικα τουνελ, δεν θα βρει εδω. Το τονιζω, οχι εδω, σε αλλο σημειο μπορει ναι. Εδω, μονο βρωμονερα & κατσαριδες και τον κινδυνο να πνιγει αν πιασει ξαφνικη μπορα, ή αν το πολυπροχωρησει, να συναντησει στασιμα νερα, ή κανα ψοφιο ζωο πουχει μυρισει και εχει μολυνει και τον αερα. Ειναι συγχρονος αγωγος, που οπως ειπατε απο την αρχη, μαζευει τα νερα της βροχης απο τα ρεματα της Αθηνας και τα ριχνει στο Φαληρο. Αυτο και μονο.

Τωρα, αν καποιος εχει πληροφοριες για αλλες στοες, που οδηγουν σε αλλα σημεια, ή οτι οτιδηποτε αλλο υπογειο, το λεει και παμε να το εξερευνησουμε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

starlight
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2009, 02:23:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους starlight  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.
ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΟ ΟΤΙ ΑΝ ΠΡΟΧΩΡΟΥΣΑΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΘΑ ΕΠΕΦΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ ΤΟΥ ΕΞΟΧΙΚΟΥ ΚΑΝΕΝΟΣ ΒΡΙΛ-ΓΙΑ!
ΟΚ ΕΧΩ ΟΡΓΙΑΖΟΥΣΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑ,ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΦΡΕΝΑ ΚΑΙ ΚΟΚΚΑΛΩΝΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ(ΧΙΧΙΧΙ...)
ΑΠΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΟ SPOT ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ "ΨΗΝΟΝΤΑΙ" ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΩΡΑΙΕΣ "ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΙΚΕΣ" ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!

Δεν εχει σημασια τι θα βρεις.Σημασια εχει οτι εψαξες.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mr Magneto
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2009, 12:13:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mr Magneto  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρομαι που λεμε το ιδιο!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2009, 18:39:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Οι φωνες;;
Kαι βεβαια ακουσαμε φωνες. Πολλες, δυνατες και απο παντού!!!
Ηταν οι περαστικοί απο πανω, απο τον δρομο, οπου οι φωνες τους μεταφερονται απο τους αγωγους παντου, και μαλιστα παραμορφωμενες και φρικιαστικες.

Τουλάχιστον τώρα γνωρίζουμε οτι δεν ήταν τρέλοι!
Κρίμας, τσάμπα ο χαμός.
Οκ, τα λέμε σε άλλο τούνελ!

quote:
Φαντασματα, πνευματα, στοιχειά, μυστικα τουνελ, δεν θα βρει εδω. Το τονιζω, οχι εδω, σε αλλο σημειο μπορει ναι.

Έχεις κάτι υπόψη σου?

"..The Matrix can't tell you who you are"
http://www.youtube.com/watch?v=3E4icx7U8Cg
It is not the spoon that bends.. It is yourself.."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

rsakhs
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/07/2009, 22:30:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rsakhs  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας και απο εμενα .. ειμαι και εγω καινούριο μελος .
ζω χρονια στο Γουδη . το νεο tour εγινε ? θα ήθελα κάποιος από την ομάδα που το επισκέφτηκε να επικοινωνήσει με pm μαζί μου .Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
sfaxtakaros
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/07/2009, 04:24:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sfaxtakaros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
gia sas pedia meno zografou k ida afta p grafane t pedia peri tu tunel sto gudi..apofasisame lipon simera 19/7/09 9:30 t vradi na pame mesa 3 atoma..simfono m tn alon pos i fones ipirxan ala itan apo pano ..ta tibana akugodusan edona k esto ligo i fadasia s na pigene pio pera ipirxe megali pithanotita na tromokratithis..otan pigame mesa (25 peripou lepta perpatima) k ftasame koda se afta diapistosame oti odos itan i rages p patagane ta amaksia apo pano..ontos ekane krio k t meros itan arketa tromaxtiko gia kapion p bazi st mialo t idees.satanistes k ta ipolipa dn idame tpt..nera ixe k polu igrasia..ola t ala itan tu mialu.stn arxi p t skotadi epese k arxisan na akugode ''fones'' ke ''tibana'' odos ego prosopika panikoblithika k ithela na giriso..meta omos katalaba pos ola ine t mialu k pos ola itan edelos fisiologika.ean thelete kamia leptomeria i tpt alo kande me add sto sfaxtar@hotmail.com

SFAxΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/07/2009, 00:22:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
sfaxtakaros Θα σε παρακαλέσω να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες και όχι με greeklish ώστε να είσαι κατανοητός από όλους μας .

Σ’ ευχαριστώ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Laris
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2011, 01:33:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σε ολες και σε ολους... Εξερευνοντας αυτο το 'περιφημο' τουνελ με αλλο ενα φιλο μου διαπιστωσα το ποσο πολυ μπορει να επιρεαστει καποιος μονο και μονο απο φημες... Πραγματικα μεσα σε αυτο το τουνελ δεν υπαρχει τιποτα το τρομαχτικο..εκτος απο τα νεα graffity που εχουν γραψει μερικοι πριν απο λιγο καιρο.. Φτανοντας στην 4 σκαλα αρχισε να κανει τσουχτερο κρυο.. οι σκαλες ηταν γεματες αραχνες,οι τοιχοι γεματοι υγρασια και λιγο πριν την 9 σκαλα (πολυ πιο μετα απο την διχαλα για καισαριανη) το εδαφος αρχισε να γλιστραει πολυ,κανοντας πολυ δυσκολο το περπατημα.. Ετσι αρχισαμε τον δρομο για την επιστροφη.. Το τρομακτικοτερο ειναι οτι σε περιπτωση σεισμου μαλλον θα ειχαμε σοβαρο προβλημα διοτι οι τοιχοι ηταν στην κυριολεξια εροιπεια...και πιστευω οτι με εναν σεισμο λιγοτερο απο 3 Ριχτερ θα υπαρξει σοβαρος κινδυνος... Αλλος ενας σοβαρος λογος ειναι το οτι εδω και λιγους μηνες εχει γινει στεκι τοξικομανων, και ειδικα στην αρχη του τουνελ βρισκεις παντου πεταμενες συριγγες και διαφορα αλλα.. Γιαυτο καλη η βολτα εκει.. καλη η πλακα.. καλες οι φαντασιωσεις περι φαντασματων και σκιων αλλα "Μεγαλη προσοχη".. και ειδικα το βραδυ...! L'A'R'I'S'

LarisΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2011, 11:40:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χμμμ πρωτη φορα διαβαζω για αυτη τη στοα αλλα οπως ειδα δεν υπαρχει κατι περιεργο....


Timendi causa est nescire...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2011, 12:52:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιατί το λες αυτό erzebet_bathory ..

Υπάρχει κάτι πιο περίεργο και τρομαχτικό από την ίδια μας την φαντασία όταν εμπλέκεται σε τέτοιες περιπέτειες..

Αν και για να πω την αλήθεια μου το μόνο τρομαχτικό και σιχαμένο που μπορώ να σκεφτώ σε τέτοιες "έρευνες" είναι η κατσαρίδες…

quote:
Mr Magneto -Δυστυχως, δεν υπαρχει τιποτα το μεταφυσικο εκει μεσα εκτος απο κατσαριδες

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2011, 13:44:24  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Vitras
Μέλος 2ης Βαθμίδας


185 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2011, 13:58:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
PREDATOR,

Ειναι απο το παιχνιδι F.E.A.R. ;; ;-)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

erzebet_bathory
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2011, 14:27:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

χμμμ πρωτη φορα διαβαζω για αυτη τη στοα αλλα οπως ειδα δεν υπαρχει κατι περιεργο....


Timendi causa est nescire...


χαχαχαχα ... εγω δε φοβαμαι τις κατσαριδες παντως.....
παντως ναι... η φαντασια οταν παιζει περιεργα παιχνιδια οπως κ οταν παει καποιος προιδεασμενος στο και καλα στοιχειωμενο μερος...παιζει περιεργα παιχνιδια .. αυθυποβολη.....


Timendi causa est nescire...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SlimShady
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2013, 01:06:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας. Γράφτηκα στο φόρουμ διαβάζοντας αυτή τη δημοσίευση και παρ'ότι είναι του 2007 είπα να απαντήσω :)
Μου έλεγε ο φίλος μου για αυτό το τούνελ. Θέλω και εγώ να πάω και σήμερα... δηλαδή πριν 4-5 ώρες είπαμε να πάμε εκεί. Έβρεχε, ήταν σκοτεινά. Τώρα που τα διάβασα αυτά δεν πάω εκεί όταν βρέχει. Αλλά το περιβάλλον και η ατμόσφαιρα ήταν κατάλληλα. Μου έλεγε ο φίλος μου ότι πλέον μαζεύονται εκεί πέρα τοξικομανής και τέτοια και όττι μια φορά που είχε πάει φοβήθηκε να μπει, γιατί άκουσε κλάμα μωρού. Εγώ όμως και άλλοι 6 φίλοι μου αποφασίσαμε να πάμε. Όταν φτάσαμε εκεί πέρα όλοι φοβηθήκαμε. Ωστόσο εγώ και 2 από τους φίλους μου οπλιστήκαμε με θάρρος και ξεκινήσαμε! Είμαι ανήλικος και να πω την αλήθεια είχα επηρεαστεί πάρα πολύ από όλα όσα μου είχε πει ο φίλος μου. Είμασταν και οι τρεις από πάνω και κοιτάγαμε το ποταμάκι. Μιλάγαμε ψιθυριστά... Στην ουσία να πω την αλήθεια δεν μιλάγαμε. Εκεί όπως παρακολουθούσαμε βυθισμένοι στις σκέψεις μας. Όλοι, είμαι σίγουρος ότι αναρωτιόμασταν αν θα έπρεπε να προτείνουμε ο ένας στον άλλον να πάμε. Τότε όμως, ακούω ένα δυνατό βρόντο και έτρεξα όσο δεν έχω τρέξει ποτέ.

... Φοβάμαι να πάω μόνος! Έφερα αυτό το θέμα πίσω στο φως και άμα θέλει κανείς να πάμε εγώ ψήνομαι τρελά!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Camelot
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
274 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2013, 10:57:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
"Πότε μην γύρνας την πλάτη σου σ ένα πνεύμα, δείξε του πως δεν το φοβάσε και ζητά του να φύγει"... Είχα διαβασει κάπου.
Εγώ πάντως, χωρίς να θέλω να το παίξω γενναίος, θα έμπαινα εκεί μόνος. Το μόνο πράγμα που θα φοβόμουν θα ήταν οι τοξικομανείς. Να σας εξηγήσω γιατι;
Παλιά, σαν μικρό παιδί, ήθελα να παω σε ένα νεκροταφείο το βράδυ και να δω τα φαντάσματα ή τους νεκρούς να ξυπνούν απο τον αιώνιο ύπνο τους. Είχα πάει για διακοπές στο χωριό οπότε πήρα τον ξάδερφο και 2 φίλους του απο ένα άλλο χωριό και πήγαμε στο νεκροταφείο. Αυτοί είχαν πάρει φακούς και σταυρούς, εγώ τίποτα. Πρεπει να ήμουν 13 και οι άλλοι 14 τότε.
Περάσαμε την εκκλησία, ένα μίνι δάσος και φτάσαμε στο νεκροταφείο. Μπήκαμε μέσα και αρχίσαμε να κάνουμε βόλτες. Κάποια στιγμή στραβοπάτησα και έπεσα πάνω σ ένα μνήμα. Τα παιδιά άρχισαν να με στολίζουν με διαφορά κοσμητικά επίθετα γιατι θα ξυπνούσα τα πνεύματα και θα μας κυνηγούσαν. Εγώ σηκώθηκα αργά και τους απείλησα πως αν δεν σταματήσουν ο μόνος που θα έβγαινε απο εκεί θα ήμουν εγώ κι έτσι σταμάτησαν. Συνεχίσαμε την "βόλτα" μας.
Ξαφνικά ένας ήχος σαν σουρσιμο ακούστηκε λίγα μέτρα πιο πίσω. Φαντάζομαι πως οι υπόλοιποι όπως κι εγώ σκέφτηκαν πως οι νεκροί άρχιζαν να βγαίνουν απο τους τάφους τους. Αρχίσαμε να τρέχουμε όμως εγώ αντί να ακολουθήσω τους άλλους με μια απότομη στροφή (κανείς δεν με πρόσεξε) κατευθύνθηκα στο μνήμα του προ-παππού και της προ-γιαγιάς. Μόλις το βρήκα κάθησα δίπλα του. Θα άφηναν οι συγγενείς μου να πάθω κακό; έκλεισα τ αυτιά και τα ματια μου και άρχισα να τραγουδάω. Αφού εξάντλησα όλο το ρεπερτόριο άνοιξα τα ματια και κοίταξα γύρω. Τα καντήλια τρεμοσβηναν, το μέρος φαινόταν γαλήνιο... Μάζεψα την περηφάνεια μου και βγήκα απο εκεί μέσα ήρεμα...
Οι υπόλοιποι είχαν πάει στα σκαλιά της εκκλησίας. Όταν με είδαν άρχισαν να τρέχουν. (την επόμενη μέρα έμαθα το λόγο, νόμιζαν πως είχα καταληφθεί απο βίαια πνεύματα -.-) κι εγώ πηγα σπίτι και κοιμήθηκα.
Το πρωί είπα στη γιαγιά μου τι έγινε. Αυτή μου χάιδεψε το κεφάλι και μου είπε: "Δεν πρεπει να φοβάσε τους νεκρούς, τους ζωντανούς να φοβάσε, αυτοί μπορούν να σου καταστρέψουν τη ζωη, χρόνια δουλειάς θα στα ισοπεδώσουν, θα σε κόψουν σε κομμάτια και θα τα πετάξουν στη φωτιά. Οι νεκροί το μόνο που θα κάνουν είναι να σε τρομαξουν λίγο..."
Μετά απο 2 χρόνια κάποια μικρότερα παιδιά πήγαν μου είπαν πως είναι ένας δαιμονισμενος τάφος και η γιαγιά της φωτογραφίας σε κοιτάζει. Οπότε τους πήρα όλους και τους πηγα εκεί. Πράγματι τα γαλάζια ματια της έμοιαζαν να σε κοιτάνε απ οποία κατεύθυνση και αν έβλεπες τη φωτογραφία. Το φως των κεριών έκανε το βλέμμα τρομαχτικό... Χαμογέλασα... "Απλά παιχνίδια του μυαλού είπα ήρεμα... Οφθαλμαπάτες..." είπα ήρεμα και φύγαμε.
Τα λόγια της γιαγιάς καλά θα κάνετε να τα θυμάστε, κάποτε θα χρειαστούν :-)

Χαμόγελα, κάνει τους άλλους να ανησυχούν...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

rsakhs
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2013, 22:29:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rsakhs  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυγουστιάτικο tour άκουσα ..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
SimHatz
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/10/2013, 02:15:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα κ απο μενα, πηγα με κατι φιλους τελικα σε αυτο το τουνελ κ μπηκαμε απο την εισοδο που εδειχνε το παιδι στη φωτο, δεν βρηκαμε κατι περιεργο μεσα κ οσο αφορα τους ηχους ηταν απο το δρομο απο πανω.Πηγαμε μεχρι εκει που τελειωνει το μπετο κ αρχιζει η πετρα στα πλαγια, θα ξαναπαμε καποια αλλη στιγμη να το παμε μεχρι τερμα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maxri1999
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/01/2014, 22:16:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ που πήγα με 3 φίλους μου στο τούνελ στο Γουδή, προχωρήσαμε για 1 λεπτό μέχρι που βρήκαμε ένα κεφάλι σκυλιού κομμένο, γεμάτο αίματα και έτσι δεν προχωρήσαμε άλλο. Εδώ σταμάτησε η περιπέτεια. Ήταν όμως αηδιαστικό. Δεν νομίζω να ξαναπάω ποτέ μου εκεί.

Υ.Γ: Το Γουδή γράφεται με -η γιατί είναι γενική: Του Γουδή
http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_ell_1_17/06/2006_187848
είναι από ένα άρθρο της Καθημερινής για την ορθογραφία

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZiantiX
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2018, 18:02:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας ειδα αυτω το ποστ που ειναι απο το 2009.Εχω παει στο συγκριμενω τουνελ και εχω καποια πραγματα που θα ηθελα να πω.Στο Συγκεκριμενω μερως ειχα παει με τρεις φιλους και ειδαμε μια κουκλα με καμενω κεφαλη λιγω φρικαραμε αλλα προχωρισαμε μετα απο αυτω ειδαμε δυο τουμπες βενζινης πεταμενες η μια πιο μακρια απο την αλλη μεσσα στο τουνελ χρησιμοποιμενες Σε μια στιγμη ακουσα κατη κραυγες βοηθεια και ερχονται Σε αυτη τη στιγμη τρεξαμε και φιγαμε μακρια απο το τουνελ . Μετα απο δυο ευδομαδες ειπαμε να ξαναπαμε να δουμε.Με τη πρωτη ματια στην «πηλη» του τουνελ ειδαμε τη κουκλα μπροστα στη εισοδω και κατη σαν εμμα πανω της δεν το πλησιασαμε αλλα το μονω που μπορω να πω ηταν οτι μιριζε χαλλια δεν ξερω αν ηταν απο την κουκλα η απο το τουνελ αλλα αυτο μας ηταν αρκετω δεν εχω παει κοντα στο τουνελ απο το καλοκαιρη.Συνχωρεστε με για τα ορθωγραφικα εχω δησλεξεια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1425781
Maintained by Digital Alchemy