ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 ΕΙΚΟΝΕΣ
 ...3D ... ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/03/2003, 16:07:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ..ΑΚΟΜΗ ΜΕ'ΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΜΑΤΑΚΙ
...ΠΑΙΔΕΥΕΣΑΙ?
..ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΜΕ... ΤΟΝ BROWSER ΣΟΥ!...
ΟΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ...
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΕΙΣ ΚΑΚΙΑ ΑΝΤΙ ΑΙΘΕΡΙΑΣ...
...ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΕΛΕΓΞΩ ΠΑΡΑΥΤΑ

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2003, 18:36:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φοβερά όλα τους !
(πιο πολύ με δυσκόλεψε το αρκουδάκι !!!)
Να είσαι καλά Άτμα που μας τα έκανες προσιτά !
Επίσης πρόσεξα ότι σε μερικά δεν μπορείς να δεις γωνίες ενώ σε αλλά είναι πιο εύκολο. Ίσως να είναι η φαντασία μου.

May The Force Be With You .
Φιλικά Γιάννης!

‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GWGW
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
430 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2003, 21:50:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GWGW  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε παιδιά υπεροχες εικόνες απο μόνες τους...
Αλλα δε μπορω να δω αυτα που λέτε...
Καμιά βοήθεια μπορώ να έχω?
Πως το καταφέρνετε? Εχω κατσει πόση ώρα μπροστα στην οθόνη και πάλι δε βλέπω τίποτα...plz....βοηθεια...

Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/09/2003, 13:42:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

http://iyi.yi.org/junoi/grafix/stereograms/

‘’Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΦΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ’’

iasonas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
231 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 17:55:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iasonas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύ καλές οι φωτοργαφίες, πολύ ωραία όλα αλλά, καλή μου ΑΤΜΑ εγώ δεν μπορώ να δώ τίποτα γιατί προφανώς δεν γνωρίζω τον τρόπο. Σε παρακαλώ πες μου αν μπορείς έναν τρόπο, για το τι πρέπει να κάνω ακριβώς.

"Εν οίδα ότι ουδέν οίδα"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/10/2003, 20:41:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

απλα χαλασωσε !
αν καταφερεις να μπεις στην εικονα σου εγγυομαι πως θα μπορεις ανετα να ανοιγοκλεινεις τα ματια ακομη και να κανεις νοερα βολτες μεσα στο τρισδιαστατο της.
θελει βεβαια καποια εξασκηση /τον τροπο αληθεια θα τον βρεις μονος.μπορω να σου πω μοναχα οτι θα πρεπει να δεις την ακρη της μυτης σου...

προσπαθησε να δεις τουτη την εικονα που παρεθεσα/ ειναι μια γυναικα που καθεται οκλαδων/σου λεω λεπτομερειες μοναχα για να οριοθετησεις την εικονα μεσα στην εικονα/καλη επιτυχια

ROGG
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
56 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/11/2003, 18:34:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ROGG  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά, τι να πω! Και συ κοπέλα μου, σ΄ ευχαριστούμε! Μαγεία! Αυτή είναι Μαγεία!

ROGG

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2004, 03:29:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
-XM..KAIΡΟ ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΕ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΕΣ ΕΙΚΟΝΙΤΣΕΣ...
-ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ..ΣΤΟΝ "ΜΑΓΟ G.."ΤΩΝ ΕΣΩ...

"Radioactive rainbow"

Radial but slightly curved, illusory rainbow appears to scintillate.

"Chrysanthemums"

Flowers appear to expand.

"Dongirarin"*

*"Donguri" means acorns and "girarin" means scintillation

Rings appear to rotate as well as the figure scintillates.

...+αλλα τετοια ομορφα..
εδω:
http://www.ritsumei.ac.jp/%7Eakitaoka/saishin-e.html

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2004, 03:39:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

-clickable-Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Path_Of_blood
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2004, 21:56:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Path_Of_blood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΝ ΕΙΔΑ,ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΕΙΔΑ.

Alucardos
Νέο Μέλος

9 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2004, 23:29:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Alucardos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπον...Δεν βλεπω τιποτα Αλλα εχω υπερμετρικο αστυγματισμο (το ενα ματι κοβει βολτες και τα ψιλοβλεπω θολα)...Εχει σημασια; Μηπως πολεμαω αδικα;

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2004, 04:45:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλημερα!..εχω την εντυπωση πως μαλλον δεν μπορεις να δεις τα στερεογραμματα..θυμαμαι συζητγα με καποιον που ειχε σχετικο προβλημα...του εδειξα μερικες εικονες στον υπολογιστη μου και δεν μπορουσε να δει τιποτα.
δεν πειραζει :)
εσυ ισως εμβαθυνεις με αλλο τροπο στη φαντασια..(αληθεια...με ποιον;)

ΕΙΡΗΝΗ

..listen to the rythm of the universe...
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/01/2005, 21:08:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

...ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ...ΜΙΑ ΑΡΧΗ...
(ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ...ΤΗΝ ΑΥΡΑ!)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

MACYSREBET
Νέο Μέλος

4 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2005, 04:04:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους MACYSREBET  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

**

**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

MACYSREBET
Νέο Μέλος

4 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2005, 04:15:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους MACYSREBET  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
**

**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2005, 01:39:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.magda-francot-art.com/Symbolic%20Art%20Gallery%20I.htm

δεν ξερω αν εχει στο παρελθον ,ανεβασει καποιο παιδι το συγκεκριμενο link.......βεβαια εχει καποιες φωτο ,που ισως θεωρηθουν "τραβηγμενες"...οποτε παλι με επιφυλαξη....

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

WHISPERS OF THE DREAMS

Edited by - manos on 12/03/2005 01:44:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2

Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375