ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 AΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 2
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 14:04:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί φίλοι, όσοι έχετε γράψει σε αυτό το θέμα, αλλά και όσοι απλώς έχετε διαβάσει τα μηνύματα και ίσως περιμένετε να υλοποιηθεί αυτή η πραγματικά καλή ιδέα.

Πολύ φοβάμαι πως θα σας στεναχωρήσω κάπως με τα παρακάτω :

Λόγω ανυπέρβλητων (για την ώρα) τεχνικών δυσκολιών, δεν είναι δυνατόν να υλοποιηθεί η ιδέα του On-line, ριζοσπαστικού (!!), αποκριάτικου Πάρτυ... Όπως υπολογίζω μάλλον θα χρειαζόμασταν 2 μήνων προετοιμασία για να το κάνουμε πραγματικότητα, τους οποίους δεν είχαμε. Οι δυσκολίες έχουν να κάνουν κυριώς με την ασφάλεια των Forums.

Επειδή όμως εξακολουθούμε να εργαζόμαστε πάνω στο ζήτημα, υπάρχει μία, μικρή ομολογουμένως , πιθανότητα να επιτευχθεί κάτι μέσα στο επόμενο διήμερο και να μπορούμε να έχουμε μία υλοποίηση της ιδέας μικρότερης διάρκειας (διημέρου και πάλι, ή τριημέρου).

Μία επιπλέον δυσκολία είναι ότι σε άλλα σημεία των Forums υπάρχουν ήδη "καρναβαλικές" (και αρκετά κακόγουστες κατά την γνώμη μου) "παρελάσεις" οι οποίες απαιτούν την μέγιστη προσοχή μας... (νομίζω πως κάποιοι που συμμετέχουν σ'αυτή τη Συζήτηση καταλαβαίνουν τι εννοώ - ζητώ επίσης την καλοπροαίρετη και πάντα πολύτιμη συμβολή των Μελών στην εκτόνωση αυτών των καταστάσεων, δεν μπορώ όμως να περιλάβω απευθείας links για τα Θέματα Συζητήσεων που αναφέρομαι)

Αυτά για την ώρα, ελπίζω να με συγχωρείτε... Εάν έχουμε νέα για το θέμα, θα είστε οι πρώτοι που θα το μάθετε!

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 14:25:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[Μία επιπλέον δυσκολία είναι ότι σε άλλα σημεία των Forums υπάρχουν ήδη "καρναβαλικές" (και αρκετά κακόγουστες κατά την γνώμη μου) "παρελάσεις" οι οποίες απαιτούν την μέγιστη προσοχή μας... (νομίζω πως κάποιοι που συμμετέχουν σ'αυτή τη Συζήτηση καταλαβαίνουν τι εννοώ - ζητώ επίσης την καλοπροαίρετη και πάντα πολύτιμη συμβολή των Μελών στην εκτόνωση αυτών των καταστάσεων, δεν μπορώ όμως να περιλάβω απευθείας links για τα Θέματα Συζητήσεων που αναφέρομαι)]


KAΛE MOY ADMIN! Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....
ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ...ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΝΤΥΘΩ ΚΙ ΕΓΩ...
... Ο ΝΟΩΝ ΝΟΗΤΩ...


'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 15:02:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μαλιστα, μαλιστα, οι αποκριες μεσα ατα εσωτερικα...
Ατμα, μηπως μπορεις να με διαφωτισεις σχετικα με αυτα που γραφει ο κυριος αγαπητος admin?

τι "μασκαριλικια" εχουμε, και που?
ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ -Ε, ΣΤΑ ΠΑΡΤΥ

λιλιθ -η πρωτη γυναικα
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 17:25:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
TI NA ΠΩ Η ΨΥΧΗ...ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΡΩΤΗΣΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ...
....
ΜΑ ΒΡΗΚΑ ΤΙ ΘΑ ΝΤΥΘΩ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΝΕΙ....

.....NAKED MIRRORRRRR....


SPACESOUPATMA

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 17:50:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KAI ΕΓΩ ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΙ!!! Μου αρέσει και σαν ΝΙΚ!!!



Xmmmm Μπαρμπουνάκι μου!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Idiana Jones
Νέο Μέλος

Papua New Guinea
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 18:03:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Idiana Jones  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!!!

ΧΑΧΑΧΑ!

ΚΥΚΝΕΙΟΝ ΑΣΜΑ...
ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΑΠΟΚΡΙΕΣ

episode 2: THE RETURNΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 19:26:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΜΠΟΔΙΣΕΙ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΠΑΡΤΙ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...


"For the strength of the wolf is the pack
and the strength of the pack is the wolf"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/03/2003, 23:14:35  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Εγώ θα ειμαι ετοιμη ....και σε εγρήγορση.....

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/03/2003, 22:59:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ενδιαφερουσα ιδεα παιδια, δηλωνω οτι ειμαι μεσα ,αλλα οργανοστε το γρηγορα για να φτιαξω το προγραμμα μου, την κυριακη θα ειναι κανεις πατρα στο καρναβαλι?



Don't Try to Give Days in your Life, just try to Give Life in your Days


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 2 Σελίδες:
  1  2
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.09375
Maintained by Digital Alchemy