ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Ζωντανός - Νεκρός
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Rankett
Μέλος 2ης Βαθμίδας


410 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 15:25:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
AitheroVamon
Ε δεν αντεξα αλλο και ειπα να σας τα ψαλλω λιγο ...


Έχεις δίκιο βέβαια, ειδικά για κάποιον που είναι ενδεχομένως προϊδεασμένος (θυμάμαι χαρακτηριστικά μια τεράστια συζήτηση με κάποιον που ισχυριζόταν ότι κινδυνεύει από... βρυκόλακες!). Επειδή όμως δεν μπορούμε να ξέρουμε από την αρχή με τι ακριβώς έχουμε να κάνουμε, θεώρησα σκόπιμο από τη δική μου πλευρά να προσεγγίσω την "ιατρική" όψη εν είδει πυξίδας.

Τώρα για το κλείδωμα του θέματος, μήπως θα έπρεπε να αφήσουμε τους διαχειριστές να αποφασίσουν;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TaKeIT or LeaveIT
Μέλος 1ης Βαθμίδας

United Kingdom
137 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 16:23:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TaKeIT or LeaveIT  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πες τα AitheroVamon, μπράβο. Αν μη τι άλλο, ο άνθρωπος ρώτησε εαν υπάρχει περίπτωση να είναι νεκρο-ζώντανος - θεωρώντας ότι ο χώρος είναι κατάλληλος για μια τέτοια ερώτηση. Η απάντηση των περισσοτέρων, όπως κατανοώ, είναι αρνητική - τουλάχιστον στην περίπτωση του φίλου μας - συνεπώς δεν καταλαβαίνω γιατί προεκτείνεται η συζήτηση - ιδίως όταν οι προεκτάσεις της είναι οι βίζιτες της Πάτρας, οι barmen και οι Αγγλίδες τουρίστριες!!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 16:36:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ποιός ο λόγος που διαβάζετε και συμμετέχετε τότε ?

Νέα μέλη είστε, εκατοντάδες θέματα υπάρχουν, τι κολλήσατε εδώ ???

Αν αυτό δεν είναι κοτσομπολίστικη διάθεση, δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να είναι....

quote:
Rankett : Επειδή όμως δεν μπορούμε να ξέρουμε από την αρχή με τι ακριβώς έχουμε να κάνουμε, θεώρησα σκόπιμο από τη δική μου πλευρά να προσεγγίσω την "ιατρική" όψη εν είδει πυξίδας.

Έχεις σχέση με ιατρική ???Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TaKeIT or LeaveIT
Μέλος 1ης Βαθμίδας

United Kingdom
137 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 17:03:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TaKeIT or LeaveIT  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά, φίλε KERRY KING πρώτον σχολιάζουμε [ή μάλλον σχολιάζω, δεν θέλω να μιλάω εκ μέρους τρίτων] γιατί μου προκάλεσε αίσθηση το γεγονός. Παράλογο?
Δεύτερον, μην κρίνεις από τα posts τα παλιά και νέα μέλη. Είμαι μέλος από το 2003, αν και για μεγάλο διάστημα δεν έγραφα παρα μόνο παρακολουθούσα τις συζητήσεις. Αυτό με κάνει 2 χρόνια πιο 'παλιό' από εσένα.
Εν πάση περιπτώσει δεν νομίζω ότι αυτό σημαίνει ότι έχω κάποιον παραπάνω ή μικρότερο λόγο από οποιονδήποτε συνομιλήτή εδώ μέσα - save φυσικά από τους admins.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 17:19:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εν πάση περιπτώσει δεν νομίζω ότι αυτό σημαίνει ότι έχω κάποιον παραπάνω ή μικρότερο λόγο από οποιονδήποτε συνομιλήτή εδώ μέσα

Φίλε TaKeIT or LeaveIT δεν διεκδικώ παραπάνω δικαιώματα από τον αριθμό των ποστς. Απλά θεωρώ αγένεια να βλέπω νέους λογαριασμούς να κάνουνε υποδείξεις και να δυσανασχετούν επειδή δεν διαβάζουνε για φαντάσματα και ζόμπυ...

Όλοι έχουνε λόγο σε ένα forum και είναι αρμοδιότητα των συντονιστών η συνέχιση ή μη μιας κουβέντας και η κατάταξη ενός θέματος σε κάποια κατηγορία. Αυτό προφανώς το αγνοούνε κάποια νέα μέλη που εμφανίζονται σαν φωτοβολίδες και θέτουνε κανόνες συζήτησης.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

TaKeIT or LeaveIT
Μέλος 1ης Βαθμίδας

United Kingdom
137 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 17:35:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους TaKeIT or LeaveIT  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμφωνώ μαζί σου απόλυτα, όπως φαίνεται και από το παραπάνω ποστ μου!
Καλό απόγευμα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 18:34:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
To παιδι εθεσε καποια ερωτηματα τα οποια δεν μπορουσαμε να διακρινουμε,εαν ειναι μεταφυσικα,η πραγματικα.
Απο την μια μας λεει για ζωντανους νεκρους,απο την αλλη μας λεει πως δεν εχει φιλους,αφηνοντας να εννοουνται αλλα,μετα λεει πως δεν εχει φιλους γιατι τους θεωρει ναρκωμανεις και φοβαται να μην μπλεξει!!!
Μετα λεει πως οι γονεις του,εχουν σε αυτον μεγαλη προσοχη και αδυναμια,μετα λεει πως οι περισσοτερες κοπελες ειναι ιεροδουλες,και κυριως οι φοιτητριες που ειναι στην Πατρα(εγω αλλα εχω εκουσει για την Πατρα..Λουκουμακι;;)
Μετα μιλαει για τρεντυ ντυσιμο μπλα μπλα μπλα,και μας αφηνει να αναρωτιομαστε,κατα ποσο σοβαρα μιλαει,και τι προβλημα εχει στην τελικη !!
Ξανα μπηκε το μεταφυσικο παλι,ειπα εγω μια χαζομαρα,και ξαφνικα απο το πουθενα,μας λεει πως ειδε εναν με ασπρα(ξερω ποιος ειναι),ο οποιος στην αρχη τν περασε για ναρκωμανη-μα καλα,ολα τα πρεζονια του την πεφτουν;-αλλα μετα εφυγε και μπλα μπλα μπλα.
Και μας λετε για κουτσομπολιστικη διαθεση;
Απανταμε και λεμε τις αποψεις μας και παλιοι και νεοι,το αν θα κλειδωθει τοθεμα,δεν εχει να κανει με εμας,και δεν μπορει κανενας να κριτικαρει,περαν απο τυς διαχειριστες,πως θα σχολιασουμε και ΑΝ θα σχολιασουμε.
Η ολη κατασταση ετσι κι αλλιως μοιαζει με κακογουστη πλακα ενος παιδιου,το οποιο ειναι κολλημενο με τον εαυτο του και θελει να τραβηξει την προσοχη λεγοντας αρλουμπες!
Εφοσον κι εγω ειμαι μελος,και o Rankett-Kerry King,καθως και αλλα παιδια,γιατι να μην ασχοληθουμε;
Ρωτησε,και εμεις απαντησαμε,ειπαμε τις αποψεις μας και σχολιασαμε!
Αυτο λεγεται συζητηση.
Το να την λες στον αλλον,λεγεται προσβολη.
Ευχαριστω

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 19:31:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Να σε ρωτήσω κάτι thebest2008 :

τσιμπήθηκες ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

samuel1974
Πλήρες Μέλος

Argentina
1323 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 21:10:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους samuel1974  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
@ thebest2008

Γράφεις:
"μήπως υπάρχουν άτομα που είναι φύλακες άγγελοι και παρουσιάζονται ως άνθρωποι προκειμένου να προστατέχουν κάποιον,αλλά και να συμβουλέψουν κάποιον?Όπως η Αμαλία του Παρά 5 (καλά εκεί ήταν και έργο)"

Το ότι κάποιοι νεκροί επιστρέφουνε στη γη, σαν φύλακες άγγελοι, για να προστατεύουνε τους ανθρώπους, είναι διδαχή μιας αμερικάνικης προτεσταντικής αίρεσης, νομίζω οι μορμόνοι είναι... Δεν είμαι σίγουρος. Άμα θυμηθώ θα σου πω και για τις καταβολές αυτής της δοξασίας, πάντως είναι μια πολύ διαδεδομένη αντίληψη στις Πολιτείες.

Για σκέψου όμως. Εάν ήσουνα φύλακας άγγελος, δε θα προστάτευες και κάποιους εδω μέσα, απο το να αυτοανακυρηχτούνε ψυχίατροι σεξολόγοι;;;

HASTA LA VICTORIA SIEMPREΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 22:22:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οταν μας λεει οτι δεν εχει κανει ερωτα ποτε,και το οτι δεν εχει φιλους,εσυ τι θα εκανες,δεν θα τον ρωτουσες πανω σε αυτο;
Δεν ειπαμε αν ειμαστε σεξολογοι η ψυχολογοι,αλλα οταν καποιος αναφερει το μεταφυσικο και παραλληλα κανει αναφορα στο πως ειναι η ζωη του πριν και μετα.εμεις πανω απ'ολα σαν ανθρωποι δεν θα προσπαθησουμε να του πουμε κατι;
Για να τον συμβουλευσουμε(αφου αυτο θελει)τι θα επρεπε να κανουμε δηλ;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thebest2008
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 22:24:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thebest2008  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ας μην κλειδωθεί αν γίνεται παρακαλώ!!!!!Κατά δέυτερον εμφανίσιμος δεν είμαι γιατί έχω σπυράκια....να φύγω δεν μπορώ,θέλω να πάρω πτυχίο ως το Γενάρη και μετά ίσως βλέπουμε.Όσο για τους φύλακες αγγέλους μήπως υπάρχει κάποιο παλιότερο θέμα που έχει γίνει αναφορά,ώστε να με παραπέμψετε σε αυτό?Βασικά η αναζήτησή μου στο θέμα μη συνειδητοποιημένοι νεκροί ξεκίνησε από ένα όνειρο που είδα πρόσφατα ότι είχα ένα φίλο που όλοι τον βλέπαμε αλλά ξαφνικά άρχισε να εξαϋλώνεται και τότε ότι συνειδητοποίησε τότε ότι ήταν νεκρός!
Η ιστορία του ονειρου είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας!!!!!!!Το παιδί πέθανε σε ένα ατύχημα και δεν το είχε συνειδητοποιήσει,για 3 χρόνια "ζούσε" σε μια εικονική πραγματικότητα,"έβλεπε" αυτά που "ήθελε" να δει,γενικά τα πήγαινε τέλεια στη "ζωή" του ώσπου σιγά σιγά άρχισαν να μην τον βλέπουν αυτοί που τον μισούσαν,μετά άρχισαν να μην τον "βλέπουμε" και εμείς που ήμασταν φίλοι του και τον αγαπούσαμε και σε λίγες μέρες θα σταματούσαν να τον "βλέπουν" και οι γονείς του!!!!!!!!Μα είναι αδιανόητο να φανταστώ αυτή την ιστορία ακριβώς....έχοντας πολλά χρόνια να δω και την ταινία "Έκτη Αίσθηση"...Με παραξένεψε το όνειρο!!!!!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
samuel1974
Πλήρες Μέλος

Argentina
1323 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/09/2008, 23:19:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους samuel1974  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
@ μαϊμουδίτσα

Γράφεις:
"Οταν μας λεει οτι δεν εχει κανει ερωτα ποτε,και το οτι δεν εχει φιλους,εσυ τι θα εκανες,δεν θα τον ρωτουσες πανω σε αυτο;"

Τι να τον ρωτήσω, γιατί είναι αβάπτιστος; ...Ε μάλλον δεν θα βρήκε την κατάλληλη νουνά.

Δηλαδή άμα βγει κανένας άλλος και μας πει ότι έχει πρόβλημα με το μικρό του πουλάκι, τι θα του πούμε;; Κι άμα βγει κανένας άλλος και μας λέει ότι γουστάρει την ξαδέρφη του;; Κι άμα βγει κανένας άλλος και μας πει ότι η φίλη του δεν θέλει πρωκτικό έρωτα;;; ...Καταλαβαίνεις τι θέλω να πω;; Η βαλίτσα μπορεί να πάει πολύ μακρία.

HASTA LA VICTORIA SIEMPREΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2008, 00:03:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα του πουμε να το χαιδευει πιο πολυ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2008, 00:11:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αφου το forum εχει να κανει ΚΑΙ με το παραξενο,ετσι λεγεται,γιατι να μην ασχοληθουμε με ΟΛΑ τα "παραξενα";
Δηλ το να λεει καποιος οτι εχει δει πρασινα νανακια,μας κανει να τοποθετηθουμε και δεν μας κανει να τοποθετηθουμε το οτι τα βλεπει ενα παιδι αυτα παραξενα,επειδη μολις τωρα θυμηθηκε πως ειδε ενα ονειρο με τετοιο θεμα;
Μα καλα κι εσυ βρε παιδακι μου,ενα ενα τα λες.Μηπως κανεις πλακα;
Σοβαρα τωρα..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2008, 00:14:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Γιατι τα περνω τοσο τις μετρητοις;
Εχω ασκημο προαισθημα και δεν θα ξανααπαντησω στον thebest..γιατι κατι δεν μου κολλαει.
Ισως και να εχεις δικιο Samuel..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2008, 10:17:58  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγνωσται αι βουλαι του εγκεφαλου!


H Δύναμη ανήκει σ' αυτους που την κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ippotis2012
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
199 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2008, 11:08:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ippotis2012  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
thebest2008 βλεπεις πολυ τηλεοραση.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
XD
Πλήρες Μέλος

Greece
892 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2008, 13:12:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προσωπική γνώμη μου, είναι να αποταθείς σε κάποιον ειδικό καθώς χρίζεις άμεσης ψυχολογική βοήθειας, διαβάζοντας τα κείμενα σου διαπιστώνω ότι έχεις μια ανεξήγητη φοβία με τους υπόλοιπους ανθρώπους η οποία εκδηλώνεται σε διάφορα επίπεδα.
Για παράδειγμα, είπαμε μακριά από τα ναρκωτικά φυσικά (είναι καταστροφή!) αλλά έλεος δεν είναι δυνατόν κάθε άνθρωπο που γνωρίζεις αυτόματα να φοβάσαι ότι είναι πρεζάκιας και θα σε παρασύρει στον όλεθρο, για όνομα του Θεού που είναι οι άμυνες σου παλικάρι μου;
Ύστερα ας είμαστε σοβαροί, κάποτε γνώρισα μια Πατρινιά φοιτήτρια που έκρυβε από ντροπή (!) την καταγωγή της αλλά το να φτάνεις στο συμπέρασμα ότι όλες οι κοπέλες εκεί είναι πόρνες, τσούλες κτλ. αυτό μου κάνει περισσότερο ως δικαιολογία προς τον εαυτό σου ώστε να μην κάνεις σχέση μαζί τους.
Το ίδιο ισχύει και για την σχέση που τελικά έκανες με εκείνη την κοπέλα, μάλλον ψυχαναγκαστικά, οπότε λογικό είναι να μην προχωράει αφού δεν είσαι έτοιμος ψυχολογικά για κάτι τέτοιο.
Τέλος όσον αφορά την ζωή σου.. ναι μπορεί να είσαι νεκρός με την έννοια της εν ζωή απουσίας.

Αυτά & υπόλοιπα στον ψυχολόγο, ειλικρινά δεν είναι κακό, δοκίμασε το μπορεί να σε βοηθήσει.

Υ.Γ.
Εκτός και αν μας κάνεις πλάκα βέβαια .

Edited by - XD on 06/09/2008 13:16:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thebest2008
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2008, 14:07:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thebest2008  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν βλέπω καθόλου τηλεόραση...και δεν κάνω πλάκα...Μάλιστα σήμερα ρώτησα μία κοπέλα γιατί περνάω απαρατήρητος και γιατι δεν με προσεχουν οι αλλοι,σαν να μη με βλεπουν και μου είπε ότι δεν περνάω απαρατήρητος γιατί δεν είμαι ούτε αόρατος ούτε νεκρός!αυτο μου εκανε εντυπωση!δεν της ειχα πει κάτι,ότι νιώθω νεκρός!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2008, 14:35:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπορει να σε πηρε χαμπαρι και να ειναι μελος του forum.
Δεν μπορω,κατι με ωθει να σχολιασω.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ..
Ποια ειναι η αποψη σου για..τους Καλαματιανους;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
samuel1974
Πλήρες Μέλος

Argentina
1323 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2008, 17:16:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους samuel1974  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άμα δεν κάνω λάθος. Υπάρχει μια δοξασία στην ελληνική ύπαιθρο, ότι οι νεραϊδες κλέβουνε τη σκιά (την αύρα) απο τους ανθρώπους. ...Ή είναι δοξασία των Απάτσι;; Δεν είμαι σίγουρος. Πάντως στο έργο Thunderheart είχε γίνει κάτι τέτοιο. Έπαιζε ο Βαλ Κίλμερ. Άκου τώρα πια είναι η θεραπεία. Ο Σαμάνος της φυλής του είπε ότι πρέπει να μπει... (δεν κάνω πλάκα τώρα, έτσι έγινε στο έργο) πρέπει να μπει μέσα σε ένα βαθύ πηγάδι και να ξαναβρει εκεί την αύρα του. Ο Κίλμερ παρουσίαζε τα ίδια συμπτώματα με το φίλο μας. Επομένως μια θεραπεία υπάρχει. Βαθύ πηγάδι. Επειδή όμως δε θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου, θα σου πρότεινα να δεις το πηγάδι συμβολικά....

HASTA LA VICTORIA SIEMPREΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2008, 18:07:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καταλαβα,ας βαλω λιγη τηλεοραση..ποτε δεν ξερεις τι θα πουν στις ειδησεις..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thebest2008
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2008, 20:02:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thebest2008  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βαθύ πηγάδι!!!!!!!Δεν το'πιασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
thebest2008
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2008, 20:03:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thebest2008  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Thunderheart είναι ταινία????????Πότε βγήκε?Μπορώ να την κατεβάσω από το internet ώστε δω τι του συνέβη αυτού???????????Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
samuel1974
Πλήρες Μέλος

Argentina
1323 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2008, 20:12:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους samuel1974  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σημείωσε λάθος!

Ήτανε ταινία με τον Charlie Sheen, το Beyond the Law.

http://www.imdb.com/title/tt0103805/


Edited by - samuel1974 on 06/09/2008 20:33:13Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/09/2008, 22:27:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Oυφ!!!Θα σκασω και ειμαι και αυπνη δυο μερες..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2008, 01:57:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eπ! Thebest..Δεν πιστευω να εισαι χωμενος σε κανα πηγαδι και τρεχουμε βραδυατικα..
Αντε πεσε κοιμησου και μην ανησυχεις,εχεις εμας εδω..ειτε κανεις πλακα ειτε οχιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
efi85
Νέο Μέλος


48 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2008, 03:25:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους efi85  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Eπ! Thebest..Δεν πιστευω να εισαι χωμενος σε κανα πηγαδι και τρεχουμε βραδυατικα..
Αντε πεσε κοιμησου και μην ανησυχεις,εχεις εμας εδω..ειτε κανεις πλακα ειτε οχι

αχ βρε μαιμουδίτσα σε αυτό το ποστ σκίζεις!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PREDATOR
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
17779 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2008, 18:41:14  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος PREDATOR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Υπάρχει μια δοξασία στην ελληνική ύπαιθρο, ότι οι νεραϊδες κλέβουνε τη σκιά (την αύρα) απο τους ανθρώπους. ...Ή είναι δοξασία των Απάτσι;; Δεν είμαι σίγουρος.
HASTA LA VICTORIA SIEMPRE

(για να κανω και λιγη πλακα) τα ελικοπτερα Apatche οχι μονο εφαφανιζουν την "σκια" σου, αλλα και σενα τον ιδιο...χεχεχε


H Δύναμη ανήκει σ' αυτους που την κατέχουν και σ' αυτούς που την αρπάζουν
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/09/2008, 18:45:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παντως ο thebest..ειναι αφαντος ακομη και ανησυχω..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy