ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 Αστρική προβολή (μέρος δεύτερο)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 21
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2004, 13:41:44  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Απ' ότι βλέπω από τεχνικές (στα αγγλικά sites) έχει να φάν και οι κότες, αλλά τις περισσότερες από αυτές τις βρίσκω "λίγο" ανεφάρμοστες. Λογικά άμα "φαντάζεται" κανείς ότι είναι "έξω" ή ότι "φεύγει", θα δουλέψει? (με τον καιρό).
stavro_p, θα σου πρότεινα, παράλληλα με τις τεχνικές, να δοκιμάσεις να είσαι πιο συνειδητός, κατά τη διάρκεια της μέρας.
Δηλαδή, να προσέχεις και να παρατηρείς τις σκέψεις και τα συναισθήματά σου.
Έτσι, στην πορεία, θα δεις μία διαφοροποίηση στον ύπνο και στα όνειρά σου, αρκετά ουσιαστική, αναλόγως βέβαια με τη προσπάθεια, που κατέβαλες.

quote:
Άμα ονειρεύεσαι κανονικά και προσπαθήσεις να "δείς" αν ονειρεύεσαι (π.χ. τραβόντας το δάχτυλο) μπορεί να ξεκινήσεις ΑΠ?

Την τεχνική του τραβήγματος του δακτύλου πρέπει να την ξεκινήσεις, όταν είσαι ξύπνιος.
Παράλληλα με αυτό, καλό είναι ταυτόχρονα να κοιτάζεις το περιβάλλον που βρίσκεσαι και να ρωτάς τον εαυτό σου μήπως ονειρεύεσαι.

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2004, 17:02:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel

ΑΓΑΠΗΤΕ ΚΩΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stavros_p
Μέλος 1ης Βαθμίδας


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2004, 17:22:34  Εμφάνιση Προφίλ
Χρόνια πολλά Κώστα! Να τα χιλιάσεις! (...και να χιλιάσεις και τις ΑΠ - χεχε). Σου εύχομαι ότι καλύτερο!
Σας έχω πρήξει στις ερωτήσεις αλλά:
-Αστρική προβολή κάνει κανείς αφού κοιμηθεί, ή μπορεί και "πρίν"? (το λέω αυτό γιατί αυτό το "ηλεκτρικό ρεύμα" και την αίσθηση του ότι ελαφραίνω μου έχει συμβεί εντελώς ξυπνητός)
-όταν αρχίζει η ΑΠ, "βλέπεις" τα πράγματα τα αληθινά (ακριβώς το δωματιό σου, και αν βγείς έξω είναι τα ίδια με την πραγματικότητα? (έστω στο "χαμηλότερο επίπεδο")
-τα hemisync ή binaural ή όπως αλλιώς τα λένε, σε έχουν βοηθήσει καθόλου? γιατί λίγο που δοκίμασα περισσότερο ξυπνητό με κρατούσαν παρά να μου φέρουν ΑΠ)
-κινδυνεύει κανείς από "ανιχνευτές" κλπ που διάβασα στο topic του lucid dreaming?

Edited by - stavros_p on 21/05/2004 19:04:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2004, 20:20:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας
stauros p στα στειλα τα βιβλια.

Παιδια ευχαριστω πολυ αλλα το κωστας ειναι ψευδωνυμο

ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stavros_p
Μέλος 1ης Βαθμίδας


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2004, 20:29:02  Εμφάνιση Προφίλ
ok, ευχαριστώ, τα κατέβασα. Πάντως το Σταύρος είναι το πραγματικό όνομά μου.
Ξέρεις τίποτα για αυτά που ρώτησα τώρα (please)?
(ότι ξέρεις)
Άσχετο: το email μου σου θυμίζει τίποτα (επιστημονική φαντασία...)?

Edited by - stavros_p on 21/05/2004 20:32:20Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2004, 23:28:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας
quote:

Χρόνια πολλά Κώστα! Να τα χιλιάσεις! (...και να χιλιάσεις και τις ΑΠ - χεχε). Σου εύχομαι ότι καλύτερο!
Σας έχω πρήξει στις ερωτήσεις αλλά:
-Αστρική προβολή κάνει κανείς αφού κοιμηθεί, ή μπορεί και "πρίν"? (το λέω αυτό γιατί αυτό το "ηλεκτρικό ρεύμα" και την αίσθηση του ότι ελαφραίνω μου έχει συμβεί εντελώς ξυπνητός)
-όταν αρχίζει η ΑΠ, "βλέπεις" τα πράγματα τα αληθινά (ακριβώς το δωματιό σου, και αν βγείς έξω είναι τα ίδια με την πραγματικότητα? (έστω στο "χαμηλότερο επίπεδο")
-τα hemisync ή binaural ή όπως αλλιώς τα λένε, σε έχουν βοηθήσει καθόλου? γιατί λίγο που δοκίμασα περισσότερο ξυπνητό με κρατούσαν παρά να μου φέρουν ΑΠ)
-κινδυνεύει κανείς από "ανιχνευτές" κλπ που διάβασα στο topic του lucid dreaming?

Edited by - stavros_p on 21/05/2004 19:04:24


Καλησπερα και παλι και αν και δεν γιορταζω δεχομαι την ευχη για την αστρικη προβολη!!

Τωρα παμε στα ερωτηματα σου.

Αστρικη προβολη δηλαδη να βγεις απο το σωμα σου,να βγει το αστρικο σωμα το οποιο δεν εχει υλη και ειναι παναλαφρο επιτυχανεται οταν εισαι παρα πολυ χαλαρος στο σωμα και στον νου.
Αν κοιμασαι μπορει να τυχει και ξυπνησεις στα καλα καθουμενα και να αισθανεσαι οτι αιωρεισαι η να δονειται το σωμα σου. Το εχω βιωσει πολλες φορες. Αστρικη προβολη για να καταλαβεις γινεται οταν κοιμηθει το σωμα και οχι το πνευμα.
Εσυ δηλαδη θα εχεις χαλαρωσει παρα πολυ το σωμα σου αλλα η συνειδηση σου πρεπει να ειναι ξυπνια αλλα χωρις πολλες σκεψεις γιατι τοτε δεν προκειται να βγεις.

Αυτο παιζεται γιατι οταν εισαι εξω απο το σωμα σου μπορει να τα δεις ολα σε διαφορετικη θεση η ανακατεμενα η μια πορτα που κανονικα δεν υπαρχει.
Αυτο συμβαινει γιατι το υποσυνειδητο σου κανει διαφορες προβολες. Οτι σκεφτεσαι αυτο το βλεπεις ολοζωντανο μπροστα σου.
Για αυτο λενε το μονο που εχει να φοβαται κανεις ειναι ο ιδιος ο φοβος.
Διαβασε ενα παο τα βιβλια και θα καταλαβεις πιο πολυ.

Τα hemisync με εχουν χαλαρωσει παρα πολυ αλλα δεν ασχολουμαι πια γιατι προτιμω να χαλαρωνω με τον κλασικο τροπο.

Την τελευταια σου ερωτηση δεν γνωριζω να την απαντησω.

Διαβασε ενα τουλαχιστο βιβλιο για να μπεις στο νοημα και παρτο χαλαρα γιατι αν εισαι αγχωμενος και θελεις αποτελεσματα εδω αι τωρα δεν προκειται να τα καταφερεις γιατι ετσι δημιουργεις ενταση στο σωμα και αυτο σημαινει οχι καλη χαλαρωση οταν προσπαθεις να βγεις απο το σωμα σου.

ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stavros_p
Μέλος 1ης Βαθμίδας


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 13:24:36  Εμφάνιση Προφίλ
ok, ευχαριστώ για τις συμβουλές. Αποφάσισα να αρχίσω από τα πιο απλά: να προσπαθήσω να θυμάμαι τα όνειρα (και μόλις ξυπνάω να τα γράφω), και αργότερα ή μέσω lucid dreaming ή με χαλάρωση και ΑΠ ακριβώς πριν κοιμηθώ (αν και λίγο τυχαίο το βλέπω προς το παρόν το τελευταίο)...

Απ'οσο διάβασα στα ebooks, υπάρχει μια διαβάθμιση ανάμεσα στις "αιθερικές" και στις "αστρικές" προβολές, όπου όσο πιο κοντά στις αιθερικές, τόσο πιο κοντά στην πραγματικότητα τα βλέπεις. Πάντως μπορεί κανείς (με εξάσκηση πάντα, να πάει όπου θέλει (με την σκέψη), π.χ. να δεί από ψηλά την γή, ή στο φεγγάρι, ή κάπου που να είναι τα πράγματα κοντά στην πραγματικότητα (όσο πιο κοντά γίνεται τουλάχιστον)? ...αν και τις απαντήσεις μόνος μου θα τις λάβω μετά από κάποιους μήνες (...ή όσο πάρει τέλοσπάντων)
-κινδύνους στην αστρική προβολή διάβασα κανείς ότι δεν έχει. Πλάσματα που βλέπουμε στην ΑΠ (ειδικά στην αρχή) είναι οι ίδιοι οι φόβοι μας, οι οποίοι εξαφανίζονται αφού τους "καταπολεμήσουμε" σωστό είναι αυτό?

Edited by - stavros_p on 22/05/2004 20:41:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Flawless
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
264 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 15:08:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Flawless
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη και χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν !

Εύχομαι τα καλύτερα.

Δεν έχω να προσθέσω κάτι, απλός μιας και γιόρταζαν κάποια μέλη σκέφτηκα να ευχηθώ.

Keep on good work!



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 20:48:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας
Αγαπητε φιλε Flawless μην χανεσαι.
Διαβασα πριν μερικες μερες το πρωτο θεμα της αστρικης προβολης το οποιο εχει κλεισει τωρα και ειδα και την συμετοχη σου.
Να μας επισκεφτεσαι σε αυτο το θεμα αν το επιθυμεις παλι.

Φιλικα


ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stavros_p
Μέλος 1ης Βαθμίδας


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 21:09:31  Εμφάνιση Προφίλ
Ελα Κώστα, τι κάνεις? Άρχισα να γράφω τα όνειρά μου για να τα θυμάμαι καλύτερα. Μόνο μια ερώτηση (αν ξέρεις): έχω μπευρδευτεί λίγο σε σχέση με τους κινδύνους της ΑΠ. Από την μία διαβάζω πως ο μόνος "κίνδυνος" είναι οι φόβοι σου, και σε άλλα sites ότι μπορεί άλλα ΄"όντα" να σε πάρουν ή ότι άμα "προχωρήσεις" πολύ στο Αστρικό πεδίο κινδυνεύεις να βρεθείς σε κώμα (το πραγματικό σου σώμα). Προσωπική άποψη (αν και πραγματικά θα έχω αφού κάνω ΑΠ πρώτα), είναι ότι για να κάνει κανείς ΑΠ πρέπει να αντιμετωπίσει τους φόβους του και δεν μπορεί να του συμβεί τίποτα. Όσον αναφορά το κώμα που λένε κάποιοι, "αυτοματα" θα γυρίσεις σε κανονικό ύπνο (και να μην το θέλεις), και εφόσον συμβαίνει κάθε νύχτα δεν υπάρχει κανένας πραγματικός κίνδυνος. Εσύ τι λές?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 23:00:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας
Καλησπερα φιλε μου.

Να ξεκαθαρισω παντα με φιλικη διαθεση οτι δεν ειμαι εγω ο ειδικος πανω στην αστρικη προβολη.
Πως θα μποροθσα αλωστε μεσα σε 3 χρονια.
Απλα εχω διαβασει (και συνεχιζω ακομα) τα παντα για αυτην και εχω βιωσει αρκετα και μερικες συνειδητες και ασυνειδητες αστρικες προβολες.
Ειναι πολυ φυσικο να φοβασαι απο την στιγμη που εισερχεσαι στο αγνωστο.
Και εγω φοβαμαι και για αυτο δεν προσπαθω το βραδυ πια.

Θα σου απαντησω τωρα στα ερωτηματα σου.

Αυτο με το κωμα αν προχωρησεις πολυ στο αστρικο πεδιο το ακουω πρωτη φορα. Δεν το εχω διαβασει πουθενα να εχει συμβει ουτε σε βιβλια,ουτε σε σαιτ αρα πιστευω οτι δεν ισχυει.
Μηπως ενοεις οταν λες κωμα να συνελθεις στο σωμα σου στο κρεβατι και να μην μπορεις να κουνηθεις?
Αν ενοεις αυτο ναι συμβαινει και σε εμενα συνεβαινε καθε βραδυ πριν καποσο καιρο και ενιωθα να αιωρουμε η εναν δυνατο ανεμο επιθετικο.
Για να προχωρησεις πολυ στο αστρικο πεδιο εξαλου χρειαζεται πολυ εξασκηση,διαλογισμος,καθαρη ψυχη.

Οταν λες οντα να σε παρουν πως να σε παρουν?
Εξω απο το σωμα σου εισαι ενεργεια και το εχω νιωσει αυτο και ασε που με τον παραμικρο φοβο αμεσως γυρνας στο σωμα σου που ουτε το συνειδητοποιεις ποτε εγινε.

Κοιτα και εγω εχω ηρεμησει αρκετα τις φοβιες μου με την ιδεα οτι βγαινω καθε βραδυ χωρις συνειδηση και ποτε δεν επαθα τιποτα η τουλαχιστον δεν το θυμαμαι.
Ο κυριος λογος που δεν φοβαμαι τοσο ειναι οτι πριν ακομα μαθω για την αστρικη προβολη ενω κοιμομουν ξαφνικα το συνειδητοποιουσα και θυμαμαι οτι πολλες φορες ενω πεταγα στο ονειρο αλλα ενιωθα οτι ημουν πραγματικα εκει,εχω βρεθει κυριως σε σκοτεινα μερη που αυτο σημαινει υποθετω κατωτερο επιπεδο και εχω συναντησει διαφορα οντα και τις πιο πολλες φορες ηταν επιθετικα και ετσι ετρεχα να ξεφυγω και ηξερα οτι για να γλυτωσω πρεπει να ξυπνησω,κατι το οποιο γινοταν αμεσως μετα!

Παντως οταν κανεις αποπειρα αστρικης προβολης καλο θα ειναι παντα να φανταζεσαι οτι το σωμα σου στο κρεβατι το καλυπτει ενα λευκο εντονο φως και ετσι λενε δημιουργεις ασπιδα που δεν μπορει να την ξεπερασει κανενα πνευμα.

Καλο ειναι που αποφασισες να πας χαλαρα.
Γραφω και εγω τα ονειρα μου και ειναι γενικα χρησιμο πολυ.


ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stavros_p
Μέλος 1ης Βαθμίδας


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2004, 23:31:13  Εμφάνιση Προφίλ
Ευχαριστώ και πάλι. Πάντως απ' ότι έχω διαβάσει τα περισσότερα απ' τα πλάσματα αυτά είσαι εσύ - οι φόβοι σου. Άμα δεν τα φοβάσαι, μπορείς να τα αγνοήσεις. Δεν μπορούν να σου κάνουν κακό. Ή να πας σε υψηλότερο επίπεδο.
Έπίσης προσπαθώ αφού ξυπνήσω (ειδικά άμα είναι λίγο νωρίς) να "χαλαρωσω". Φτάνω στο μούδιασμα μέχρι το στήθος περίπου αλλά αυτό είναι όλο. Μία λέξη: Επανάληψη. Πάντως το ότι μουδιάζω έτσι και σχεδόν δεν νιώθω αυτά τα μέλη του σώματος, είναι "η αρχή" για την ΑΠ, σωστά?

Edited by - stavros_p on 23/05/2004 08:28:09Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2004, 09:56:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας
Καλημερα.

Ναι ετσι λενε οτι ειναι οι φοβοι σου σε διαφορες μορφες.
Εγω προσωπικα το πιστευω αλλα κραταω και λιγες πισινες.


Το οτι καταφερνεις να μουδιασεις σημαινει οτι εχεις χαλαρωσει το σωμα ικανοποιητικα. Το επομενο σταδιο ειναι να μην εχεις καμια σκεψη στο μυαλο σου η να εισαι συγκεντρωμενος μονο σε μια σκεψη/εικονα/οτι εσενα σε βολευει.
Με αυτον τον τροπο ξεχνας τελειως το σωμα σου,δεν κανεις ψηατ στο μυαλο σου αφου εισαι επικεντρωμενος μονο σε μια σκεψη και καποια στιγμη θα βγεις.
Εσυ να εχεις σκοπο να καταφερεις βθεια χαλαρωση του σωματος τοσο ωστε να μην το αισθανεσαι πια και καθαρο μυαλο απο σκεψεις η εστω ελαχιστες. Το προτιμωτερο ειναι να εισαι μονο σε μια ομως συνεχως.

Ελπιζω να μην εχεις κανενα προβλημα με την καρδια σου η επιληψια γιατι τοτε απαγορευεται η αστρικη προβολη.
Ο λογος οτι φτανεις σε βαθεια χαλαρωση και οι δονησεις και ολα μπορουν να αποβουν επικινδυνα για αυτα που ανεφερα..

ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ

Edited by - Κωστας on 23/05/2004 10:17:53Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stavros_p
Μέλος 1ης Βαθμίδας


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2004, 14:11:56  Εμφάνιση Προφίλ
Όχι, δεν έχω κανένα πρόβλημα υγείας. Αυτό το μούδιασμα (χαλάρωση) το προσπάθησα σήμερα το πρωί (αφού ξύπνησα) αλλά βασικά δεν πολυνύσταζα και σταμάτησα μετά από 45 λεπτά (ήταν ήδη 8:30).
¨
"Ο λογος οτι φτανεις σε βαθεια χαλαρωση και οι δονησεις και ολα μπορουν να αποβουν επικινδυνα για αυτα που ανεφερα.." - ποια εννοείς?

"Με αυτον τον τροπο ξεχνας τελειως το σωμα σου,δεν κανεις ψηατ στο μυαλο σου αφου εισαι επικεντρωμενος μονο σε μια σκεψη και καποια στιγμη θα βγεις." ψηατ?

Όσον αναφορά τους φόβους, αυτοί κατά κανόνα "βγαίνουν" στις πρώτες ΑΠ
(άμα εκείνους δεν τους "απομακρύνεις", θα εμφανίζονται συνεχώς)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2004, 18:12:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας
quote:

Όχι, δεν έχω κανένα πρόβλημα υγείας. Αυτό το μούδιασμα (χαλάρωση) το προσπάθησα σήμερα το πρωί (αφού ξύπνησα) αλλά βασικά δεν πολυνύσταζα και σταμάτησα μετά από 45 λεπτά (ήταν ήδη 8:30).
¨
"Ο λογος οτι φτανεις σε βαθεια χαλαρωση και οι δονησεις και ολα μπορουν να αποβουν επικινδυνα για αυτα που ανεφερα.." - ποια εννοείς?

"Με αυτον τον τροπο ξεχνας τελειως το σωμα σου,δεν κανεις ψηατ στο μυαλο σου αφου εισαι επικεντρωμενος μονο σε μια σκεψη και καποια στιγμη θα βγεις." ψηατ?





Ενοω τα συγκεκριμενα προβληματα υγειας αλλα αφου δεν υπαρχουν εισαι οκ!


ψηατ ισον chat (πολες σκεψεις στο μυαλο)

Μην περιμενεις απαραιτητα να νιωσεις μουδιασμα για να καταλαβεις οτι εισαι αρκετα χαλαρος.
Μπορει να μην μουδιασεις και να νιωσεις απλα το σωμα σου πολυ βαρυ η παναλαφρο.
Βαλε στοχο να το χαλαρωσεις τοσο ωστε να χασεις την επιγνωση του σαν να μην υπαρχει.
Τοτε ειναι σημαδι σιγουρο οτι εχεις χαλαρωσει ικανοποιητικα και το αστρικο σωμα θα μπορουσε να βγει.



ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

YHVH
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
356 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/05/2004, 16:12:14  Εμφάνιση Προφίλ
Προτείνω να ανοίξουμε νέο θέμα "Αστρική Προβολή (3ο μέρος)" διότι πιάσαμε αισίως τις 20 σελίδες. Τα νέα μέλη θα πάθουνε καμιά συγκοπή αν δεν γίνει κάτι παρόμοιο!

-ΥΗVH
Light in extension

Solve et Coagula
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kostaras
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/05/2004, 22:14:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kostaras
Geia sas!Signomh pou grafw greeklish alla exo problima me ton xrono :)
Tha ithela na sas perigrapsw mia empiria pou eixa to sabbato pou mas perase.
An kai eixa prospa8isei mono 2 fores gia astriki probolh apofasisa auto to mesimeri na ksanaprospa8isw afou kai eixa arketo xrono ekeinh th mera.Piga sto krebati afou ekleisa ta para8ira oste na iparxei skotadi kai ksaplosa mproumita. Hmoun ksaplomenos gia peripou 30 lepta kai to mono pou skeftomoun htan ton eauto mou na kanei astriki probolh kai genika pws 8a einai mia tetia empeiria.Gia na mhn polilogo :P ksafnika akousa ena 8oribo san kati na xtipise ton tixo sto tabani kai to soma mou stamatisa na to nio8w.Enio8a san na mhn eixa ka8olou baros.
Ekeinh ti stigmh skeftika oti hmoun etimos gia astrikh probolh alla ksafnika arxise to soma mou na tremei se tetio ba8mo pou ta dontia mou xtipousan kai ta matia mou sfigotan poli dinata.Se auto to simio tromaksa fobera kai stamatise.
An ki ego pisteuw oti htan endeiksh astrikis probolis skeftomai mipos htan apotelesma ths megalhs katanaloshs kafeinis kai tou elaxistou ipnou.
An ontos etimazomoun gia astriki probolh 8a prepei ka8e fora pou eimai etimos na perasw auto to stadio?Giati de nomizo na kateferw na meinw sigkentromenos thn epomenh fora pou to soma 8a arxisei pali autes tis sispaseis!
Auta eixa na pw kai elpizw na apantisete sthn erotisi mou h' na mou protinete kati.
Kai pali soz gia ta greeklish

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2004, 01:48:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας
Καλησπερα kostaras.

Η εμπειρια σου πρεπει να ηταν πολυ κοντα στην αστρικη προβολη. Ησουν δηλαδη στα προθυρα να βγεις.
Το μπαμ που ακουσες ειναι ενας ηχος μαλον απο το υποσεινηδητο σου και μου εχει τυχει πολες φορες στις προσπαθειες μου να ακουω ξαφνικα μπαμ,καμπανα,η οτιδηποτε και μετα να νιωθω ριγος στο σωμα μου.

Οι δονησεις ειναι σημαδι οτι ησουν παρα πολυ κοντα και αυτο το καταφερες γιατι ησουν επικεντρωμενος ικανοποιητικα στον στοχο σου.
Η αληθεια ειναι οτι ειναι δυσκολο να τις δεχτεις αλλα δεν κρατανε για πολυ και ουτε ειναι παντα εντονες.
Επισης ουτε ειναι απαραιτητο οτι θα τις νιωσεις πριν βγεις.
Σημαδι ηταν επισης οτι ενιωσες ελαφρυς αρα ολα αυτα αποκλειουν την ελειψη υπνου και την καφεινη κατα την γνωμη μου.

Καλο κουραγιο και μπραβο για την επιτυχια σου!

ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ

Edited by - Κωστας on 25/05/2004 01:53:47Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/05/2004, 15:17:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ.

ΣΙΓΟΥΡΑ ΗΣΟΥΝ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΑΣΤΡ. ΠΡ. ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΣΤΑΣΗ ΧΑΛΑΡΩΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΓΕΙΣ.
ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΗ ΠΛΑΓΙΑ ΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΙ, ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΔΙ ΛΥΓΙΣΜΕΝΟ (ΟΠΟΙΟ ΣΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΟ) ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΧΕΡΙ ΑΚΟΥΜΠΙΣΜΕΝΟ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ. ΠΑΡ'ΟΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΧΑΛΑΡΩΝΩ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΑΥΤΗ Η ΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΜΕΙΩΝΕΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΔΟΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΜΟΥΛΟ.

ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΛΟ ΣΗΜΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΔΕΙΑΖΕΙΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΣΑΚΡΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
rizla98
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2004, 02:01:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rizla98
Γειά σας παιδιά! Είμαι καινούρια στο forum!

Ξέρει κανείς το site: mysticweb.org? (αμερικάνικο).Από εκεί έμαθα ότι θα γίνει κάποιο σεμινάριο στην Αθήνα. Αν είδε κανείς την περασμένη εκπομπή του Χαρδαβέλα για τα όνειρα, μπορεί και να θυμάται τον κύριο που ανέφερε το παραπάνω site. Έτσι το έμαθα κι εγώ! Εκεί κάνουν online μαθήματα δωρεάν! Την παρασκευή ξεκινάει ένα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2004, 09:57:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας
Στεφανε συγκλονιστικη εμπειρια χθες το βραδυ!!!

Ημουν στα προθυρα του υπνου αργα το βραδυ ενω σκεφτομουν διαφορα.
Ενω με παιρνει ο υπνος νιωθω μια εσωτερικη ενεργεια που συνοδευοταν απο εναν πολυ λεπτο εντονο ηχο και ενιωθα το σωμα μου παραλυτο και να τρανταζει. Εχω αυτοματως την επιγνωση οτι αν αφεθω θα βγω απο το σωμα μου.
Την πρωτη φορα αφηνομαι και νιωθω να βγαινουν καποια μερη του σωματος μου αλλα τρομαζω και σταματαει. Αμεσως μετα παλι ακριβως τα ιδια και παλι σταματαει.
Την τριτη φορα αποφασιζω ενω βρισκομαι μεταξυ υπνου και ξυπνιου να αφεθω στην εμπειρια χωρις φοβο οπως και γινεται και τοτε νιωθω να στροβιλιζομαι παρα πολυ γρηγορα και μετα σαν να ειμαι σε καποια σταση μεσα στο σωμα μου ενω εχω χωριστει πια.
Τοτε με βοηθαει καποιος και βρισκομαι μαζι του σε εναν χωρο οπου εχω την επιθυμια να πεταξω.
Μετα δεν θυμαμαι τιποτα.

Πιστευω οτι ημουν στα προθυρα εξωσωματικης εμπειριας αλλα λογω οτι ημουν και στα προθυρα του υπνου εχασα τον ελεγχο οταν βγηκα και μετατραπηκε σε ονειρο/συνειδητο ονειρο.

Επειδη το εχω βιωσει αρκετες φορες αυτο αποδεικνυει ακομα μια φορα ποσο ευκολο ειναι να βγει το αστρικο σωμα οταν το σωμα ειναι χαλαρο/κοιμισμενο και το μυαλο ειναι ηρεμο/χωρις σκεψεις και τσατ και επισης η θεωρια οτι μολις κοιμομασται αμεσως το αστρικο σωμα φευγει απο το υλικο.
Σε εμενα πριν τα συμπτωματα ημουν ετοιμος για υπνο και εφτασα στα σταδια του ενω σκεφτομουν αλλα οταν ειχε παραλυσει το σωμα μου και ο υπνος με επαιρνε το μυαλο δεν ειχε σκεψεις και δεν αναρωτιοταν.

Καταλαβαινεις τι ενοω?


rizla98 καλως ηρθες στην παρεα μας.

ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ

Edited by - Κωστας on 26/05/2004 10:28:25

Edited by - Κωστας on 26/05/2004 11:46:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2004, 10:30:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας
Παιδια συμφωνω και εγω απο μερους μου να ανοιξει αστρικη προβολη θεμα 3ο γιατι γεμισε αυτο

Ποιος θα το κανει παρακαλω?

ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

oneiric1
Πλήρες Μέλος

Greece
1229 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2004, 15:14:13  Εμφάνιση Προφίλ
Αυτό έχει συμβεί και σε ‘μένα φίλε Κώστα και το ίδιο ακριβώς σκέφτηκα και ‘γω! Επιβεβαίωσα δηλαδή, για άλλη μια φορά, στον εαυτό μου το πόσο «φυσιολογικό» είναι το να κάνεις ΑΠ.

* Ειρήνη *
~ Love is the only truth ~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2004, 15:20:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας
Χαιρομαι πολυ που το ακουω φιλη oneiric1.

Απο εδω και περα θα προσπαθω απλα οταν πεφτω για υπνο να σκεφτομαι κατι ωστε να κραταω την συνειδηση μου ξυπνια και ετσι να αισθανομαι τις διαδικασιες της αστρικης προβολης που εμφανιζονται στα σταδια που ανεφερα


ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

YHVH
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
356 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/05/2004, 22:55:15  Εμφάνιση Προφίλ
Άααντε... Θα την κάνω την παληκαριά... Παρακαλώ ανατρέξτε στο τρίτο μέρος της πολυπόθητης ΑΣΤΡΙΚΗΣ ΠΡΟΒΟΛΗΣ. Ας κλειδώσει κάποιος χριστιανός (και μη) συντονιστής αυτό το ταλαιπωρημένο 20σέλιδο θέμα...

-ΥΗVH
Light in extension

Solve et Coagula
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2004, 16:57:41  Εμφάνιση Προφίλ
Καλησπέρα. Εδώ είμαι κι εγώ.

Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες, ότι το παρόν topic, λόγω μεγέθους, είναι κάπως δύσχρηστο.

Επικροτώ, επίσης, την πρωτοβουλία του YHVH, να ανοίξει το τρίτο μέρος.

Με μία παρατήρηση, όμως:

Να διευκρινισθεί, παρακαλώ, από τον Admin, ως τον υπεύθυνο, για τέτοιες αλλαγές στο forum, αν θα συνεχίσουμε στο νέο topic, κλειδώνοντας το παλιό, προς αποφυγή οιασδήποτε συγχύσεως.

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/05/2004, 17:11:59  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Ημουν στα προθυρα του υπνου αργα το βραδυ ενω σκεφτομουν διαφορα.
Ενω με παιρνει ο υπνος νιωθω μια εσωτερικη ενεργεια που συνοδευοταν απο εναν πολυ λεπτο εντονο ηχο και ενιωθα το σωμα μου παραλυτο και να τρανταζει. Εχω αυτοματως την επιγνωση οτι αν αφεθω θα βγω απο το σωμα μου.
Την πρωτη φορα αφηνομαι και νιωθω να βγαινουν καποια μερη του σωματος μου αλλα τρομαζω και σταματαει. Αμεσως μετα παλι ακριβως τα ιδια και παλι σταματαει.
Την τριτη φορα αποφασιζω ενω βρισκομαι μεταξυ υπνου και ξυπνιου να αφεθω στην εμπειρια χωρις φοβο οπως και γινεται και τοτε νιωθω να στροβιλιζομαι παρα πολυ γρηγορα και μετα σαν να ειμαι σε καποια σταση μεσα στο σωμα μου ενω εχω χωριστει πια.
Τοτε με βοηθαει καποιος και βρισκομαι μαζι του σε εναν χωρο οπου εχω την επιθυμια να πεταξω.
Μετα δεν θυμαμαι τιποτα.
Φίλε Κώστα, η εμπειρία σου αποδεικνύει το εξής:

Η συνειδήτή Αστρική Προβολή επιτυγχάνεται εύκολα, αρκεί να έχεις το νου σου σε μία και μόνο σκέψη και να μη φοβάσαι.

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gorgis
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 15:37:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gorgis
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΜΗΧΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ - ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ FORUM.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΜΠΗΡΕΙΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 100 ΝΤΑΔΕΣ.
ΑΙΣΘΑΝΟΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΚΙΝΗΤΟ. ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΔΙΣΠΝΥΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΩ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ - ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΒΟΓΚΗΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ.
ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΑΥΤΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ ΣΧΕΔΟΝ ΣΕ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΒΑΣΗ ΚΑΙ, Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΦΟΦΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΓΧΟΣ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΩ, ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ
" ΜΟΥ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ".
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΟ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΣΩ ΠΙΟ ΨΥΧΡΑΙΜΑ;

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Στέφανος
Πλήρες Μέλος

Greece
842 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/06/2004, 18:55:54  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλε Gorgis, καλώς ήρθες στο ESOTERICA.

Θέλεις να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος, όταν λες:

quote:
ΑΙΣΘΑΝΟΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΚΙΝΗΤΟ. ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΔΙΣΠΝΥΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΩ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ - ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΒΟΓΚΗΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ.
Τί ακριβώς εννοείς;
Τί βλέπεις και τί ακούς;

Το μυαλό σου έχει ξυπνήσει, ενώ εσύ κοιμάσαι;

Αν θέλεις, μπορείς να απαντήσεις στο θέμα: ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ, 3ο μέρος, επίσημη έκδοση, το οποίο αποτελεί συνέχεια του παρόντος.

Ζήσε τη στιγμή!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gorgis
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/06/2004, 12:36:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gorgis
quote:

Φίλε Gorgis, καλώς ήρθες στο ESOTERICA.

Θέλεις να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος, όταν λες:

quote:
ΑΙΣΘΑΝΟΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΚΙΝΗΤΟ. ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΔΙΣΠΝΥΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΩ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ - ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΒΟΓΚΗΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ.
Τί ακριβώς εννοείς;
Τί βλέπεις και τί ακούς;

Το μυαλό σου έχει ξυπνήσει, ενώ εσύ κοιμάσαι;

Αν θέλεις, μπορείς να απαντήσεις στο θέμα: ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ, 3ο μέρος, επίσημη έκδοση, το οποίο αποτελεί συνέχεια του παρόντος.

Ζήσε τη στιγμή!



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 21 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1719971
Maintained by Digital Alchemy