ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΙΑ - «Κουσούρι» για την Πυρά?
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 21
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2008, 20:30:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eχω μια φιλη που ειναι λιγο ζορικη,αλλα δενθελω να πληγωθεις.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2008, 23:59:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σωματικα ή ψυχικα?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 01:07:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ψυχικα δεν θα το επιτρεψω εγω να στο κανει.Κανενας δεν θελω να πληγωνεται που γνωριζω, ψυχικα,αλλα σωματικα θα σου αλλαξει τον αδοξαστο!!θα πινετε και μπυρες μαζι..Μονο που ειναι ολυμπιακος,Σε πειραζει αυτο;
Τα θελει ο οργανισμος σου,ετσι;πονηρε!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 12:13:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α ενταξει, αν ειναι και ολυμπιακος μας κανει διπλά.Μουσική ομως τι ακουει? Αμα ακουει σκυλαδικα και τετοια δε μας κανει... αν πηγαινει και κοπανιεται στο underworld(νομιζω το αλλαξανε σε texas necropolis τωρα) με κανα undeground μεταλ συγκροτιμα μας κανει.Θυμαμαι παντως πριν 2-3 χρονια που ειχα παει στο γυμναστηριο, εκει που σηκωνα χαλαρα κατι 10κιλα βαρακια ερχεται μια γκομενα διπλα μου και τη βλεπω να πιανει και να σηκωνει δυο 40κιλα στην ιδια ασκηση και μένω "wtf???"
Οποτες... πρεπει να ειναι κανεις προσεχτικος... γιατι ενταξει να φας σφαλιαρα... αλλα να την φας απο τον Πυρο Δημα... δε λέει...

Αλλα το λέει κ μενα το φιλοκαρδι μου ειναι η αληθεια!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

μαιμουδιτσα
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
505 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 15:25:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους μαιμουδιτσα  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενταξει,δεν ειναι αναγκη να της πω,πως ταχα μου πας και στο γυμναστηριο,θελω να εισαι σεμνος.
Μη φοβασαι δεν ειναι σαν τον Δημα,αν και εχω φαει κατι φαπες ετσι για πλακα ανεπαναληπτες.
Τωρα για την μουσικη δεν θα σου κανει.Αλλα μιας και ακουμε τα ιδια εχω μια ερωτηση να σου κανω.Δεν πετυχες εκει καμια,ετσι "δεμενη"να σου χωσει καμια και να εισαι ευτυχισμενος;
Εμενα μια φορα οταν ειχα παει με τον αδελφο μου να δω τους Therion,ειδα εναν πανυψηλο χοντρο με μουσια και καρφια να ερχεται καταπανω μου ουρλιαζοντας.Τα εκανα πανω μου.Σαν ελληνικη κωμοδια ηταν.
Δεν ειχα και κανα σουβλακι να του πεταξω!Απο την αλλη,νομιζα πως ακριβως διπλα μου κοπανιοταν μια,αλλα οταν γυρισε το προσωπο της,ειδα πως ειχε και μουσακι.
Ελα σε καμια συναυλια,θα βρεις ενα σωρο τετοιες που σου αρεσουν.χι χιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2008, 18:08:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν πετυχες εκει καμια,ετσι "δεμενη"να σου χωσει καμια και να εισαι ευτυχισμενος;

Μπα... απο αντρες μονο εφαγα και εδοσα αρκετες... καλοι και οι therion υπερβολικα symphonic για μενα βεβαια... μ'αρεσουν περισσοτερο συγκροτηματα τυπου atreyu, bullet for my valentine, a day to remember κλπ
οκε πρεπει να φυγω τωρα θα σας ξαναδω το πρωι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Michaela
Νέο Μέλος

Germany
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2011, 01:28:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αν με ρωτουσατε πριν 3 ημερες...θα σας απαντουσα οτι μισω τους ομοφυλοφιλους...οτι υπαρχει καποιος λογος που ερχομαστε στον κοσμο..αλλοι ως γυναικες και αλλοι ως αντρες....
ναι δεν το θεωρουσα ουτε κι εγω φυσιολογικο....
χτες ομως...μου αποκαλυψε το πιο σημαντικο ατομο στη ζωη μου...οτι ειναι ομοφυλοφιλος...ολη τη μερα σημερα εκλαιγα...και το χειροτερο ειναι πως μισω τον εαυτο μου με αυτα που ελεγα...ειναι και αυτο μεσα στη ζωη...δεν ειναι οτι πιο φυσικο....αλλα οι αντιληψεις μερικων ειναι εντελως γελοιες....
τι με ενδιαφερει εμενα...αν ο κολλητος μου,καποια μερα μου φερει τη Μαρια...ή αν μου φερει τον Στέλιο....για μενα ειναι ακομα ο κολλητος μου...αυτος που με στηριζει σε ο,τι κ αν κανω...και που θα ειναι παντα διπλα μου....
Ετσι κι αλλιως...ζω στη γερμανια...εδω δεν τους δειχνουν τους ομοφυλοφιλους με το δαχτυλο...και ουτε ενδιαφερει κανεναν τι κανει ο αλλος στν προσωπικη του ζωη...
παντα και παντου θα υπαρχουν ρατσιστες...για σκεφτειτε λοιπον να βρισκοσασταν εσεις στη θεση τους...δεν νομιζω να μπορουσατε να κανετε κατι...
αυτα ειχα να πω...αν μπορουν μερικοι και κοιμουνται ηρεμοι τα βραδυα με αυτα που εχουν πει...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/02/2011, 02:38:05  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Michaela ,γεια σου τι να σου πω ειναι καθαρα θεμα δικο σου ,το πως βλεπεις καποιον μετα απο ενα γεγονος ,απο αλλη οπτικη γωνια . Πραξε εσυ αναλογα με το τι αισθανεσαι για αυτο το ατομο και οχι με το πως θα αντιδρασουν οι αλλοι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2011, 01:56:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Εντάξει, ρητορικό είναι σίγουρα το ερώτημα που έθεσε ο Giatros πριν από 5 χρόνια, αλλά και μόνο σαν "τίτλος" είναι λίγο απωθητικός...να συζητάμε δηλαδή εάν η διαφορετική σεξουαλικότητα ενός σημαντικού ποσοστού ανθρώπων είναι "κουσούρι για την πυρά"...σαν να απορρίπτουμε δηλαδή σε διάλογο την "σοβαρή" ιδέα ότι οι αριστερόχειρες είναι παιδιά του διαβόλου, όπως πίστευαν και οι αντικομμουνιστές στα 50s που βαράγανε τα παιδάκια στο σχολείο μπας και αρχίσουν να γράφουν με το δεξί...

Φίλη Μικαέλα, τίμιο αυτό που λες, «μέχρι χθες μισούσα τους ομοφυλόφιλους….σήμερα μισώ τον εαυτό μου για όσα πίστευα». Και όπως λες, εδώ στην Ελλάδα κάποια πράγματα είναι ακόμα ταμπού σε αντίθεση με χώρες όπως η Γερμανία...

Και ακριβώς γι’αυτό το λόγο πιστεύω ο μέσος Έλληνας ομοφυλόφιλος είναι αρκετά πιο συμπλεγματικός από τον μέσο Ευρωπαίο ομοφυλόφιλο, διότι έχει μεγαλώσει σε μία πολύ συμπλεγματική και συντηρητική (για τα ευρωπαϊκά δεδομένα) κοινωνία. Οι οποίοι ξένοι βέβαια γελάνε όταν το ακούν αυτό για την Ελλάδα λόγω της ευρείας ομοφυλοφιλίας στην αρχαία Ελλάδα…όταν μάλιστα είχα ακούσει ότι οι Αγγλάρες αποκαλούν τους γκέι «greek boys» εκεί ομολογώ τα είχα πάρει λιγάκι...θίχτηκε ο «ελληνάρας» μέσα μουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2011, 13:07:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σοφή η μαλακία σου, που λέει κι ο Γεωργίου

Σε ποιό χωρίο το λέει αυτό ο Πλάτων?? Εγώ θυμάμαι που γράφει στην Πολιτεία ότι ο πολεμιστής που θα αριστεύει στη μάχη θα δικαιούται σαν έπαθλο να επιλέξει όποιον άντρα ή γυναίκα θέλει για να κοιμηθεί μαζί του. Για "κακοποίηση της φύσης" δεν νομίζω να λέει πουθενά...ούτε και στο Συμπόσιο βέβαια...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2011, 13:43:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Έλα το βρήκα, δίκιο έχεις.
Νόμοι, Α' 636: "...η ομοφυλοφιλική επαφή είναι αντίθετη από τη φύση, και διαπράττεται, επειδή άντρες και γυναίκες δεν μπορούν να συγκρατήσουν την επιθυμία τους για ηδονή"...

Σε αυτό το χωρίο μάλιστα θεωρεί πως όταν μία πόλη δίνει μεγάλη βάση στη γυμναστική των αντρών και τα κοινά συσσίτια τότε μοιραία θα εμφανιστεί μεγάλη ποσοτικά ομοφυλοφιλία. Σε αυτό εξάλλου έχουν συμφωνήσει ακρετοί κοινωνιολόγοι, πως δηλαδή η ομοφυλοφιλία παρουσίαζε έξαρση κυρίως σε στρατοκρατικές κοινωνίες που ο άντρας από μικρός έχει μάθει να συναναστρέφεται σχεδόν μόνο άντρες και να έρχεται σε συχνή σωματική επαφή μαζί τους.

Πάντως το παραπάνω χωρίο του Πλάτωνα είναι πολύ ασαφές, όπως έχει σχολιαστεί άλλωστε, μιας και κάνει έναν περίεργο συσχετισμό του νόμου περί γυμναστικής και συσσιτίων σε συγκεκριμένες πόλεις με την αύξηση της ομφυλοφιλίας όχι μόνο στους ανθρώπους αλλά και στα ζώα...επίσης, αποτελεί μία μάλλον κλασική πλατωνική μεταστροφή ή αντίφαση (οι Νόμοι είναι το τελευταίο και πλέον συντηρητικό έργο του γεροντικού Πλάτωνα), μιας και σε άλλους διαλόγους δεν δείχνει να έχει ιδαίτερο πρόβλημα με το φαινόμενο της ομοφυλοφιλίας ούτε και να το παρουσιάζει ως "παρά φύσιν"...ίσα-ίσα στο Συμπόσιο παρουσιάζει σκηνές ερωτικής ζηλοτυπίας χωρίς καμία διάθεση λογοκρισίας...πάντως την "εκθηλυσμένη" συμπεριφορά και την "ηθική ακολασία" σίγουρα θα τα είχε επικρίνει...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2011, 14:02:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε παιδιά, πού πήγε το μήνυμα του Wolverine? Εντάξει, "παπαριές" έγραψε μόνο...

Πάντως άστο αγόρι μου, είσαι λίγος για συζήτηση...εγώ σε πηγαίνω στις αρχικές πηγές, ενώ εσύ παπαγαλίζεις ό,τι σου ακουστεί ξυπνιτζίδικο...οι δε απόψεις σου, της πλάκας...ειδικά όταν μου το σοβαρεύεις αδυνατώ να σε πάρω στα σοβαρά...καλύτερα να βρίζεις, σου πάει πιο πολύΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2011, 14:47:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
ειδικά όταν μου το σοβαρεύεις αδυνατώ να σε πάρω στα σοβαρά...καλύτερα να βρίζεις, σου πάει πιο πολύ

Βλέπω είσαι υπάκουο παιδί, ό,τι σου λέω το κάνεις...τελικά είσαι εύκολα καθοδηγούμενος

Βρε συ, θα στο έχουν πει και άλλοι, αλλά άκου το άλλη μία φορά...GET A LIFE!!!!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2011, 15:31:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
kost:

Ρε παιδιά, πού πήγε το μήνυμα του Wolverine? Εντάξει, "παπαριές" έγραψε μόνο...



Γεια σου kost
Ο συγκεκριμένος λογαριασμός είναι ακόμα ένας από τους πολλούς διασπαστικούς λογαριασμούς που ανοίγει εδώ και κάποιους μήνες ο... τέως Wolverine Reloaded. Επειδή το να ασχολείσαι και να συζητάς με ένα troll έχει ως αποτέλεσμα να τροφοδοτείται και να προσπαθεί να καταστρέψει τις συζητήσεις, προτείνουμε να μη γίνεται καμιά συζήτηση με troll.

Άλλωστε, τα μηνύματά των troll αφαιρούνται από τις συζητήσεις.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kost
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


3194 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2011, 00:03:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kost  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Επειδή το να ασχολείσαι και να συζητάς με ένα troll έχει ως αποτέλεσμα να τροφοδοτείται και να προσπαθεί να καταστρέψει τις συζητήσεις, προτείνουμε να μη γίνεται καμιά συζήτηση με troll

Σωστή η πρόταση...και έχεις δίκιο ότι τα τρολ ψοφάνε για λίγο attention! Από την άλλη βέβαια όταν διαβάζεις ένα άτομο προφανώς εγκαταλειμμένο, κακόβουλο και σεξουαλικά στερημένο, εκτός του ότι ενοχλεί την αισθητική σου, επιπλέον ο μοναδικός ίσως τρόπος να τον βοηθήσεις είναι να του γυρίσεις τον καθρέφτη μπας και αντικρύσει το θλιβερό θέαμα που παρουσιάζει...

Πάντως συμφωνώ πως το να αγνοούμε τα σχόλια του εν λόγω φουκαρά είναι το καλύτερο για τη δημιουργική ροή των διαλόγων του Esoterica.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2011, 20:31:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ομοφυλοφιλία είναι εκφυλισμός.Ο gay είναι ανθρωποι που σε προηγούμενες ζωές τους έκαναν κατάχρηση της σεξουαλικότητάς τους και πήγαιναν σαν τα ζώα με όποιον βρούν μπροστά τους.Αυτό είναι που πληρώνουν τώρα.Μην μου πείτε τωρα οτι τυχαία γεννιέται κάποιος gay.
Δεν υπάρχει το τυχαίο στο σύμπαν.

Edited by - alex22 on 18/02/2011 20:37:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

buljo
Νέο Μέλος

Norway
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/02/2011, 22:49:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Η ομοφυλοφιλία είναι εκφυλισμός.Ο gay είναι ανθρωποι που σε προηγούμενες ζωές τους έκαναν κατάχρηση της σεξουαλικότητάς τους και πήγαιναν σαν τα ζώα με όποιον βρούν μπροστά τους.Αυτό είναι που πληρώνουν τώρα.Μην μου πείτε τωρα οτι τυχαία γεννιέται κάποιος gay.
Δεν υπάρχει το τυχαίο στο σύμπαν.

Edited by - alex22 on 18/02/2011 20:37:18


Ω ρε δεν πάτε καθόλου καλά μερικοί...

Τι ρεσιτάλ ομοφοβίας είναι αυτό;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2011, 10:49:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ω ρε δεν πάτε καθόλου καλά μερικοί...

Τι ρεσιτάλ ομοφοβίας είναι αυτό;


Κοίτα,προσωπικά δεν έχω τίποτα με τους gay,απλά λέω οτι πρόκειται για εκφυλισμένους ανθρώπους,την αλήθεια δηλαδή.

Εχω συναντήσει gay και τους έχω συμπαθήσει.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2011, 10:53:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Α και δεν ειναι μονο αυτο. Η μανα σας ηταν και αυτη σεξουαλικα "απελυεθερωμενη" και την πηδηξε η μιση Αφρικη και η μιση Αλβανια μεχρι να βρει στον πουστη πατερα σας τον πραγματικο ερωτα.

Η αδελφη σας που ηταν πιο προχωρημενη ηταν μαζοχα και της αρεσε το BDSM και οταν την γαμαγα της αρεσε να την δερνω και να την φτυνω και στον μαλακα που την παντρευτηκε το επαιζε πουριτανη.



Αλήθειες λέει ο φίλος,έτσι είναι η κοινωνία μας.Και η μαλακία είναι οτι όλοι υποκρίνοτναι και το παίζουν άγιοι.Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί παντρεύονται έχει χάσει κάθε αξία αυτός ο θεσμός.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

buljo
Νέο Μέλος

Norway
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2011, 10:54:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Προς Πρωκτολόγο :

Ξέρεις τι είναι πιο εμετικό ακόμη κι από τη γελοία και τρολλίζουσα συμπεριφορά σου;

Ότι μια σιχαμένη πλειοψηφία σε τούτη τη χώρα συμφωνεί κατά βάθος μαζί σου παίζοντάς το ταυτόχρονα προοδευτική! ("Μα δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους αρκεί να μην τους βλέπω μπροστά μου!")

Edited by - buljo on 19/02/2011 10:56:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

buljo
Νέο Μέλος

Norway
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2011, 10:55:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Κοίτα,προσωπικά δεν έχω τίποτα με τους gay,απλά λέω οτι πρόκειται για εκφυλισμένους ανθρώπους,την αλήθεια δηλαδή.

Εχω συναντήσει gay και τους έχω συμπαθήσει.


Κοίτα να δεις σύμπτωση...Ορίστε ο μανδύας προοδευτικότητας στον οποίο αναφέρθηκα ένα λεπτό πριν...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2011, 11:00:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
("Μα δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους ομοφυλόφιλους αρκεί να μην τους βλέπω μπροστά μου!")

Συγνώμη κιόλας,αλλά όταν βλέπεις εναν άντρα ντυμένο με γυναικία ρουχα και να φερεται σαν γυναίκα,σου έρχεται να ξεράσεις.Είναι στην υγιείς
φύση μας αυτή η αντίδραση.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

buljo
Νέο Μέλος

Norway
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2011, 11:09:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Συγνώμη κιόλας,αλλά όταν βλέπεις εναν άντρα ντυμένο με γυναικία ρουχα και να φερεται σαν γυναίκα,σου έρχεται να ξεράσεις.Είναι στην υγιείς
φύση μας αυτή η αντίδραση.

Όχι φίλε...Αυτό είναι στη ΔΙΚΗ σου φύση...Άσε τη φύση των υπολοίπων ήσυχη!

Πρωκτολόγε, χαίρομαι να σε ενοχλώ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2011, 12:38:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Όχι φίλε...Αυτό είναι στη ΔΙΚΗ σου φύση...Άσε τη φύση των υπολοίπων ήσυχη!

Μα ήσυχη την άφησα,δεν κατέκρινα τους άλλους επειδή είναι gay.Απλά επισημάνω οτι είναι σφάλμα της φύσης αυτό,είναι μια ανωμαλία.Εξάλου σκέψου οτι αν όλοι ήταν gay δεν θα συνεχιζόταν η αναπαρωγή του είδους μας,οπότε δεν είναι μόνο δική μου αυτή η φύση όπως λές.Απλά πράγματα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ιαπετός
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
442 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2011, 14:07:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλύτερα περισσότεροι ομοφυλόφιλοι..
Γιατί έτσι μας αντιστοιχούν, περισσότερες γυναίκες....χε χε..!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2011, 14:52:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εκτός αν αυξηθούν οι λεσβίες...χε χε!

Εγώ προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις σεξουαλικές επιλογές του καθένα και το εννο


Edited by - Narkissa555 on 19/02/2011 14:54:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2011, 15:00:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το 'χεις δίπορτο ε;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2011, 15:04:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Το 'χεις δίπορτο ε;


Γιατί ρωτάς?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2011, 15:33:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Γιατί ρωτάς?
Έχεις κάτι συγκεκριμένο στο νου σου και ρωτάς γιατί ρωτάω;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2011, 15:34:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Γιατί ρωτάς?
Έχεις κάτι συγκεκριμένο στο νου σου και ρωτάς γιατί ρωτάω;


όχι, δεν κατάλαβα καν τι ακριβώς ρωτάς.

Edited by - Narkissa555 on 19/02/2011 15:35:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 21 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy