ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 19 Ιουνίου 2016-30 Νοεμβρίου 2019:Οι 1260 μέρες των 2 προφητών!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 22
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 02:16:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ντρέπομαι να πω, πως συμβουλεύτηκα τις μελέτες του Vasilis 1, και την ανάλυσή του περί της επαγωγικής μεθόδου.

Το πράγμα είναι κι από μόνο του ξεκάθαρο όμως! Όλοι κατανοούμε τον παρελθοντικό-πραγματικό χρόνο. Όπως και τον τωρινό-πραγματικό χρόνο. Το πρόβλημα βρίσκεται στον πραγματικό-πραγματικό χρόνο, κι εδώ ήταν η τεράστια βοήθεια του Vasilis 1.

Θεωρώ, πως είμαι απολύτως σαφής.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 02:28:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σαφέστατος.
Τόσο που σε κατάλαβα κι εγώ ο χαζούλης.

Φανταστική ανάλυση, ειδικά αυτή με τον πραγματικό χρόνο.Μεγάλη τρικλοποδιά του θεού στην Αποκάλυψη.
Τους κβάντισε όλους ο θεός.Ακόμη και τον εαυτό του.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tyfonas
Νέο Μέλος

Greece
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 02:31:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
Ο πόλεμος ξεκίνησε. Κι αυτό δυστυχώς είναι η απόλυτη αλήθεια. Εμείς μπορεί να μην αντιλαμβανόμαστε τί γίνεται, αλλά γίνεται. Γιατί πραγματοποιήθηκε το πιο τρομακτικό σενάριο:

Ο θεός, που δεν γούσταρε διάφορους καραγκιόζηδες να κάνουν προβλέψεις ανά τις εποχές, αλλά και δεν μπορούσε να αλλάξει τα γραμμένα της αποκάλυψης, του πατροκοσμά, του Παΐσιου και της γριάς, έκανε το μόνο που θα μπορούσε να σώσει την κατάσταση και τα προσχήματα: ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ!

Φαινομενικά λοιπόν, ξημερώνει 7/6/16. Αλλά μόνο φαινομενικά! Προσέξτε το αυτό! Δεν γνωρίζω πόσον καιρό πριν γύρισε ο χρόνος -πώς θα μπορούσα άλλωστε-, αλλά ο πραγματικός χρόνος δεν είναι αυτός που μετράμε. Επειδή όμως νομίζουμε πως ζούμε στον τωρινό-πραγματικό χρόνο, δεν βλέπουμε τον πόλεμο που γίνεται στο πραγματικό-πραγματικό χρόνο!

Το πιο τρομακτικό από όλα είναι, που μπορεί ο ΓΠΠ να έχει τελειώσει ήδη! Αν αυτό έχει συμβεί, εμείς οπωσδήποτε δεν γνωρίζουμε το αποτέλεσμα. Κι αφού δεν γνωρίζουμε το αποτέλεσμα, μπορεί ο αντί να είναι κιόλας αρχηγός μας, αλλά υποσυνείδητα. Σε έναν παρελθοντικό-πραγματικό χρόνο, που όμως δεν έχει ακόμα σχέση με τον δικό μας τωρινό-πραγματικό χρόνο!

το πιο τρομακτικό είναι ότι έχουμε πόλεμο από το 2009 αλλά όχι με πολυβόλο του ράμπο όπως περιμένει ο ντολμάς αλά πνευματικό πόλεμο έχει λαλήσει ο κόσμος νομίζετε ότι τυχαία αυτοκτονεί κόσμος καθημερινά άσχετα που δε τα λένε τα σκατοκαναλα της διαπλοκής και ασχολούνται εμ τους λάθρο πνευματικό πόλεμο έχουμε και οποίος κατάλαβε κάποτε θα έχουμε και πολυβόλο του ράμπο και θα γίνει ξαφνικά ούτε θα πάρουμε χαμπάρι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 02:38:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μάριε, νομίζω πως με ειρωνεύεσαι. Σε παραπέμπω λοιπόν εδώ:

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=20&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=12243
07/06/2016, 02:05:12

και στην σαφέστατη απόδειξη των επισήμων και επικυρωμένων από την ορθόδοξη εκκλησία θέσεών μου.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 02:39:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eσύ πήγαινε πρώτα ξανά σχολείο, μάθε να γράφεις ελληνικά και έλα πάλι να μας...διαφωτίσεις.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 02:41:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
tyfonas

Για σένα είναι αυτό:

quote:

Eσύ πήγαινε πρώτα ξανά σχολείο, μάθε να γράφεις ελληνικά και έλα πάλι να μας...διαφωτίσεις.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 02:47:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
DSM

Δεν σε ειρωνεύομαι.Απλά θαυμάζω την χρονική σου πραγματικότητα, η οποία με κάνει να αμφιταλαντεύομαι, όσον αφορά τον χρόνο στον οποίο ευρίσκομαι.

Είναι πραγματικός ή κανένα κόλπο του θεούλη?
Και αν είναι κόλπο, τότε σε τι είδους χρόνο ζει αυτός?
Θα μου πεις ότι ο χρόνος είναι δικός του κι αυτός, αλλά δεν συμφωνώ.
Ο Θεός έχει φτιάξει δύο χρόνους, δύο πραγματικότητες, δύο φαντασίες.

Από έναν για τους χαζούς και άπό έναν για τους έξυπνους.
Το μείζον θέμα είναι, το φράγμα που έχει υψώσει, όταν η μια πλευρά προσπαθεί να πείσει την άλλη, ότι ο θεός δεν τα έχει κάνει κουλουβάχατα.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 02:51:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και μια ερώτηση DSM σαν γνώστης των θεϊκών γραφών που είσαι.

Εκεί στον Μπελτεγέζη, έχει...τυφώνες?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 02:54:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μάριε

Καταλαβαίνω το μπλέξιμό σου, καθώς ακόμα αγνοείς την διαφορά της "επιστήμης" από την επιστήμη. Ωστόσο, έχω δείξει επαρκώς εδώ:

quote:
Σε παραπέμπω λοιπόν εδώ:
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=20&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=12243
07/06/2016, 02:05:12

και στην σαφέστατη απόδειξη των επισήμων και επικυρωμένων από την ορθόδοξη εκκλησία θέσεών μου.



το δίκαιο των θέσεών μου, στη βάση της αποκάλυψης, του αγίου Κοσμά, του αγίου Παϊσίου και της γριάς. Για την γριά δεν γνωρίζω περί αγιότητας και άλλα τέτοια, αλλά έστω και τρία στα τέσσαρα να είναι άγιοι, εντελώς επιστημονική παραμένει η απόδειξή μου.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 02:57:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εκεί στον Μπελτεγέζη, έχει...τυφώνες?

Δεν γνωρίζω Μάριε. Η διαχείριση τέτοιων...αστέρων είναι δύσκολη υπόθεση.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 03:04:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι, ήσουν αρκετά σαφής και επεξηγηματικός.

Αυτά με την "επιστήμη" και με την επιστήμη, δεν τα ανθίζομαι πλήρως.
Εργα του σατανά είναι?

Εχω όμως μια απορία.

Οπως λέει το θεόπνευστο βιβλίο των Γραφών, ο κόσμος δημιουργήθηκε πριν 7.000 χρόνια περίπου.Ωραία, μπορώ να το καταλάβω αυτό.
Εκείνο που δεν καταλαβαίνω είναι το εξής.

Είναι γνωστή η ταχύτητα του φωτός.Περίπου 300.000 χιλ./δευτερόλεπτο.
Αυτό είναι δεκτό από την επιστήμη και από την "επιστήμη".
Τολμώ να σκεφθώ, με φόβο πάντα την τιμωρία από τον Υψιστο, πως ένα άστρο το οποίο βρίσκεται 10 εκατομ.χρόνια μακρυά, σημαίνει ότι αυτό το άστρο δημιουργήθηκε τουλάχιστον 10 εκατ.χρόνια πριν, αφού τόσο χρειάσθηκε το φώς να φθάσει σε εμάς.

Πως γίνεται λοιπόν, ο κόσμος να έγινε πριν 7.000 χρόνια?

Πες μου αν με αυτή την σκέψη αμαρτάνω, να πάω να εξομολογηθώ.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 03:12:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Είναι γνωστή η ταχύτητα του φωτός.Περίπου 300.000 χιλ./δευτερόλεπτο.
Αυτό είναι δεκτό από την επιστήμη και από την "επιστήμη".

Αυτό είναι λάθος Μάριε. Η επιστήμη δεν το αποδέχεται. Στον τωρινό-πραγματικό χρόνο μπορεί να ισχύει, στον πραγματικό-πραγματικό χρόνο όμως, δεν ισχύει.

Αυτό αποδεικνύεται και εδώ:

quote:

Μάριε

Καταλαβαίνω το μπλέξιμό σου, καθώς ακόμα αγνοείς την διαφορά της "επιστήμης" από την επιστήμη. Ωστόσο, έχω δείξει επαρκώς εδώ:

quote:
Σε παραπέμπω λοιπόν εδώ:
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=20&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=12243
07/06/2016, 02:05:12

και στην σαφέστατη απόδειξη των επισήμων και επικυρωμένων από την ορθόδοξη εκκλησία θέσεών μου.



το δίκαιο των θέσεών μου, στη βάση της αποκάλυψης, του αγίου Κοσμά, του αγίου Παϊσίου και της γριάς. Για την γριά δεν γνωρίζω περί αγιότητας και άλλα τέτοια, αλλά έστω και τρία στα τέσσαρα να είναι άγιοι, εντελώς επιστημονική παραμένει η απόδειξή μου.


από:
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=21&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=12243
07/06/2016, 02:54:59

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 03:14:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παραιτούμαι.
Κόλλησες...πυραυλίτιδα.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 03:23:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μάριε
quote:
Παραιτούμαι.
Κόλλησες...πυραυλίτιδα.

Βλέπω, πως αδυνατείς να κατανοήσεις την πραγματική επιστήμη σε πραγματικά-πραγματικό χρόνο. Ενώ ήμουν απολύτως σαφής εδώ:
quote:

quote:
Είναι γνωστή η ταχύτητα του φωτός.Περίπου 300.000 χιλ./δευτερόλεπτο.
Αυτό είναι δεκτό από την επιστήμη και από την "επιστήμη".

Αυτό είναι λάθος Μάριε. Η επιστήμη δεν το αποδέχεται. Στον τωρινό-πραγματικό χρόνο μπορεί να ισχύει, στον πραγματικό-πραγματικό χρόνο όμως, δεν ισχύει.

Αυτό αποδεικνύεται και εδώ:

quote:

Μάριε

Καταλαβαίνω το μπλέξιμό σου, καθώς ακόμα αγνοείς την διαφορά της "επιστήμης" από την επιστήμη. Ωστόσο, έχω δείξει επαρκώς εδώ:

quote:
Σε παραπέμπω λοιπόν εδώ:
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=20&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=12243
07/06/2016, 02:05:12

και στην σαφέστατη απόδειξη των επισήμων και επικυρωμένων από την ορθόδοξη εκκλησία θέσεών μου.



το δίκαιο των θέσεών μου, στη βάση της αποκάλυψης, του αγίου Κοσμά, του αγίου Παϊσίου και της γριάς. Για την γριά δεν γνωρίζω περί αγιότητας και άλλα τέτοια, αλλά έστω και τρία στα τέσσαρα να είναι άγιοι, εντελώς επιστημονική παραμένει η απόδειξή μου.


από:
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=21&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=12243
07/06/2016, 02:54:59


http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=21&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=12243
07/06/2016, 03:12:33

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 03:26:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενας φίλος μου γιατρός, δουλεύει στο ξενοδοχείο ΚΘΨΠΑ.
Θέλεις να του ζητήσω να σου κλείσει μια σουϊτα?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 03:32:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι.

Απλώς, και για όσους νομίζουν πως παραλογίζομαι, ή μετατρέπω το forum σε τσίρκο, θα πω πως όλος ο παραπάνω διάλογος είναι απολύτως σαφής και λειτουργικός, τουλάχιστον για εκείνους που μπορούν να λύσουν τον κύβο του Ρούμπικ με μπαντάνα στα μάτια και χειροπέδες πίσω από την πλάτη.

Όπως φαίνεται άλλωστε, έχουμε πολλούς από δαύτους εδώ χάμω...

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 03:36:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε ποσοστιαία αναλογία ( ενεργών συμμετοχών και Πυραύλων ), δεν είναι μόνο αρκετοί.

Μας έχουν...υπερκεράσει!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 03:37:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτή η Φέρο Καρίλ Οέστε, δεν μπορεί να βάλει ένα γκολ ούτε στην έδρα της?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 09:02:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εχω όμως μια απορία.

Οπως λέει το θεόπνευστο βιβλίο των Γραφών, ο κόσμος δημιουργήθηκε πριν 7.000 χρόνια περίπου.Ωραία, μπορώ να το καταλάβω αυτό.
Εκείνο που δεν καταλαβαίνω είναι το εξής.

...

Πως γίνεται λοιπόν, ο κόσμος να έγινε πριν 7.000 χρόνια?


Τίποτα δεν ξέρετε... και τίποτα δεν θα μάθετε ποτέ... Ο χρόνος είναι δισδιάστατος και μη γραμμικός. Ταλαντώνει μεταξύ ενός χρονικού διαστήματος 7000 περίπου ετών. Μόλις φτάσει στο τέρμα, αντιστρέφεται και πηγαίνει προς την αρχή. Αλλά εμείς δεν το καταλαβαίνουμε, γιατί είμαστε όλοι επάνω στο όχημα της μιας του διάστασης. Το ίδιο και ο χώρος. Ζούμε σε μια σφαίρα, 7000 ετών φωτός, και τα άστρα που βλέπουμε μακρυά, είναι η αντανάκλαση του πραγματικού κόσμου, πέρα από την σφαίρα, αυτού που δεν προοριζόνταν για μας. Εκεί είναι το πραγματικό σύμπαν, εδώ είναι κάποιος δοκιμαστικός σωλήνας κάποιου τρελού συμπαντικού επιστήμονα. Και δεν μπορεί να μην είναι έτσι. Τόσοι καραγκιόζηδες, τόσοι σαλεμένοι και τόσα σούργελα γύρω μας, δεν μπορεί να είναι τίποτε άλλο, παρά αποτυχημένα πειράματα. Όταν κάποτε καταφέρουμε να αποδράσουμε από εδώ, θα τα καταλάβουμε όλα...

hint

Abyssus Abyssum InvocatΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tyfonas
Νέο Μέλος

Greece
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 10:01:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

tyfonas

Για σένα είναι αυτό:

[quote]
Eσύ πήγαινε πρώτα ξανά σχολείο, μάθε να γράφεις ελληνικά και έλα πάλι να μας...διαφωτίσεις.



μην ανησυχείς τι πρωτοκαθεδρία εσύ την έχεις να μας διαφωτίζεις και να μας δουλεύεις ψιλό και χοντρό γαζί δε σου παίρνω τι θέση

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 10:05:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όχι,δεν γίνεται. ..Δεν γίνεται να μου το κάνει αυτό ο Θεός!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tyfonas
Νέο Μέλος

Greece
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 10:18:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Όχι,δεν γίνεται. ..Δεν γίνεται να μου το κάνει αυτό ο Θεός!



σου κάνει πλάκα ο θεός που θα έλεγε και η Χρύσπα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 10:41:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οχι,δεν ειναι δυνατον!!!Δεν ειναι δυνατον να μου το κανει αυτο ο Θεός!!!Ο πόλεμος δεν ξεκινησε χθες,πηγε ηδη 7 Ιουνη και δεν ξεκινησε χθες!Δεν ειναι δυνατον!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 11:03:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Αβάντι μαέστρο!

Abyssus Abyssum Invocat


Edited by - Heretic on 07/06/2016 11:07:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nediB
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
521 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 12:44:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mία κι απόψε

321Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 12:52:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Mία κι απόψε

321


Για ποιο πράγμα;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 12:56:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για εγκλεισμό!

Abyssus Abyssum InvocatΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tyfonas
Νέο Μέλος

Greece
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 13:59:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Για εγκλεισμό!

Abyssus Abyssum Invocat


όχι έτσι είπαμε του κάνει πλάκα ο θεός

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χριστιανός Ορθόδοξος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2114 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 15:36:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χριστιανός Ορθόδοξος  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπον,με αυτη την ιστορια που εχω μπλεξει,δυο ειναι τα ενδεχομενα:Ειτε να μεταβληθω στον πιο χαρουμενο και ευτυχισμενο ανθρωπο του κοσμου,ειτε να καταληξω εγκλειστος σε ψυχιατρειο!Δεν βλεπω κατι ενδιαμεσο!

Υπαρχει ΝΕΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ!!!

Τα τρια εξαρια της χθεσινης μερας,δεν ειναι τα μονα διαθεσιμα μεχρι τις 19 του Ιουνη οπου εμφανιζεται Αντι και 2 προφητες!!!Υπαρχει ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΜΕ ''ΤΡΙΑ ΕΞΑΡΙΑ'' και αυτη ειναι η 16/6/2016!!!Δεκα μερες ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ!!!

Αυτο σημαινει ουσιαστικα το εξης:

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΛΕΜΟ 3 ΜΟΝΟ ΗΜΕΡΩΝ!!!Δεν θα κρατησει 13 μερες,οπως πιστευα,αλλα μονο 3 24ωρα,3 μερες και 3 νυχτες,οπως λεει και το ποιηματακι του γεροντα Ιωσηφ του Βατοπαιδινου!!!
Ετσι,παραταση στην αγωνια!

Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΣΤΙΣ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tyfonas
Νέο Μέλος

Greece
17 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/06/2016, 15:50:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και μετά θα μας πεις ότι θα γίνει τη 26/6/2016 καλά κρασά και ουίσκια ντολμά

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 22 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy