ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 ΕΙΚΟΝΕΣ
 ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΑΛΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 48
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Katrina
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/03/2006, 00:21:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Katrina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Amyntas μπορεις να με βοηθησεις σε παρακαλω επειδη δεν ξερω αγγλικα και δεν εχω ξαναασχοληθει με το θεμα,τα παιδικα αυτα (σε ταινιες) που τα βρισκεις και τα κατεβαζεις μπορεις να μου δωσεις μερικες συγκεκριμενες διευθυνσεις θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα. Τελος αυτη η διευθυνση με τα παιδικα που παραθετεις κατω απο τα μηνυματα σου εχει καταργηθει γιατι οταν παω να την ανοιξω μου βγαζει οτι η σελιδα δεν μπορει να ανοιξει? atlantian σε παρακαλω μπορεις να μου δωσεις και εσυ τις διευθηνσεις απο τα site που κατεβαζεις τα παιδικα? Ulver εαν σε ενδιφερει εχω ολη τη σειρα saber rider μεταγλωτισμενη βεβαια δεν την πουλαω αλλα μπορω να στη γραψω αν θελεις. Επισης το παιδικο αυτο το βαζει σχεδον σε καθημερινη βαση το καναλι 0-6 αν παρεις το περιοδικο ραδιοτηλεοραση ειναι το μονο που εχει το προγραμμα του καναλιου αυτου θα δεις και την ωρα που το προβαλει. Επισεις κατα διαστηματα το συγκρεκριμενο καναλι προβαλει διαφορα παλια παιδικα αν και οχι πολυ συχνα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DAGON
Μέλος 3ης Βαθμίδας


664 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/03/2006, 01:44:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DAGON  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μερικά από εδώ και συγχαρητήρια στα παιδιά αυτού του φόρουμ

http://animeclipse.greekanimeworld.com/index.php?ind=btitracker

Με torrent και όχι direct downloadΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

candywhite-for ever
Μέλος 1ης Βαθμίδας


62 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/03/2006, 23:57:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους candywhite-for ever  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
SNOW WHITE AND THE SEVEN DWARFS

CINDERELLA

ALICE IN WONDERLAND

SLEEPING BEAUTY
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ISOBITHS
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/03/2006, 18:13:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ISOBITHS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμφωνώ καλύτερα να μείνουμε στην τηλεόραση στο topic αυτό ώστε να φτιάξουμε μια πολύ πλήρης εγκυκλοπαίδεια γι'αυτούς που "χρόνια το έψαχναν και δεν το έβρισκαν" κι ας μην επεκταθούμε σε ότι αφορούσε γενικά τις δεκαετίες.

Πολύ καλή ήταν και η σειρά κινουμένων σχεδίων-νομίζω όχι της Disney- "Η Αλίκη στη χώρα των θαυμάτων". Σειρά με πολύ έξυπνη φαντασία.

Κάτι που ξεχνάμε να αναφέρουμε είναι η χώρα προέλευσης των κινουμένων σχεδίων. Τα πιο πολλά από αυτά που αναφέρθηκαν είναι anime, ασιατικής προέλευσης. Πολλά δυτικόφερτα κινούμενα σχέδια της ίδιας εποχής τα παραλείψαμε. Μην ξεχνάμε πως εκεί γεννήθηκε κι άνθησε πρώτα η τέχνη αυτή. Και σήμερα οι μεγαλύτερες παραγωγές εκεί γίνονται χωρίς βέβαια να υποτιμώ τα anime.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amyntas
Νέο Μέλος

Greece
45 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/04/2006, 15:33:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amyntas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος amyntas  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος amyntas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κατρινα τα λινκ της υπογραφης μου λειτουργουν κανονικα μεχρι στιγμης
σου εστειλα και pm αλλα δεν μου απαντησες

http://www.sendover.com/APRP-UT-TM9B grand prix
http://www.sendover.com/WC76-FC-G14D grendizer
http://www.sendover.com/NRVN-GN-UVAL area88
direct downloads,metaglotismena sta ellinika

Edited by - amyntas on 01/04/2006 15:45:44Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

candywhite-for ever
Μέλος 1ης Βαθμίδας


62 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2006, 15:29:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους candywhite-for ever  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ

Ο ΠΑΠΟΥΤΣΩΜΕΝΟΣ ΓΑΤΟΣ

ΤΟ ΛΥΧΝΑΡΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑΝΤΙΝ

Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ Ο ΛΥΚΟΣ

ΤΑ ΤΡΙΑ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙΑ

Ο ΛΥΚΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΤΣΙΚΑΚΙΑ

ΚΟΝΤΟΡΕΒΙΘΟΥΛΗΣ

ΤΟ ΑΣΧΗΜΟΠΑΠΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΚΥΚΝΟΣ

ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΣΠΙΡΤΑ

ΤΟ ΑΗΔΟΝΙ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

candywhite-for ever
Μέλος 1ης Βαθμίδας


62 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2006, 17:56:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους candywhite-for ever  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
no comment..


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
candywhite-for ever
Μέλος 1ης Βαθμίδας


62 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2006, 18:03:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους candywhite-for ever  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
candywhite-for ever
Μέλος 1ης Βαθμίδας


62 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2006, 18:11:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους candywhite-for ever  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
THE WIZARD OF OZ





Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Katrina
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
55 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2006, 22:41:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Katrina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Amyntas σημερα καταφερα να ανοιξω τα links σου κανονικα γιατι τοσο καιρο δεν μου ανοιγε τιποτα. Παντως ευχαριστω ξερεις ποσο καιρο εξαχνα να βρω παιδικα απο το ιντερνετ αλλα δεν ηξερα τον τροπο που να ψαξω δηλαδη οτι υπαρχουν torrents bitorrents που μπορεις να καταβασεις. Εχω βρει παρα πολλα και μερικα πολυ σπανια να 'σαι καλα που μου ανοιξες αυτη την πορτα. Τωρα μου γραφεις κατι για pm τι ειναι αυτο? Να αναφερω οτι εχω γυρω στα 150 παιδικα του 80 αρκετα σπανια και ολοκληρωμενες σειρες αν σε ενδιαφερει καποιο παιδικο που δεν το εχεις πες μου τον τιτλο η τους τιτλους και στα γραφω, με χαρα μου θα σε εξυπερετησω για αυτα που μου εμαθες. Τωρα οι αλλοι εδω μεσα ισως να παρεξηγηθουν που κανω αυτη την εξαιρεση αλλα ετσι ειναι η ζωη δινεις και περνεις οποτε εγω γιατι να ειμαι η εξερεση του κανονα?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
candywhite-for ever
Μέλος 1ης Βαθμίδας


62 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2006, 23:50:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους candywhite-for ever  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
http://www.gonemovies.com/WWW/TopFilms/Disney/EnglischDisney.asp

το ξέρατε ότι ο walt disney είχε εμπνευστεί και από τον δικό μας παραμυθά? τον Αίσωπο? ιδού η απόδειξη
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amyntas
Νέο Μέλος

Greece
45 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2006, 02:50:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amyntas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος amyntas  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος amyntas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
katrina pm einai prosopiko minina.des ta koutakia pou emfanizei se kathe post episis koitaxe to mail sou opos kai ta pm sou

http://www.sendover.com/APRP-UT-TM9B grand prix
http://www.sendover.com/WC76-FC-G14D grendizer
http://www.sendover.com/NRVN-GN-UVAL area88
direct downloads,metaglotismena sta ellinikaΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

neos26
Νέο Μέλος


13 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/04/2006, 02:09:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους neos26  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
kalispera s eolous!!porwthika em to topic kai apofasisa na ginw melos ki egw edw paidia!! :-) Paidia psaxnw ki egw palia cartoons.mou thymisate paaaara polla!Eidika psaxnw sta ellinika tin Candy candy i estw ta tragoudia tis re gamwto!Mporei na voithisei kaneis?Episi mipws thymatai kapoios aftin tin seira pou tha sas pw twra?Itan metaglwtismeni(nomizw germaniki itan) me kati paidia pou itan s eena leofwreio pou petage kai epsaxnan kati xamenes salamandres..Thymamai akoma ligo kai to tragoudaki "vida katsavidi gelio kai atmos eimai egw tis fysis o frouros.." Mipws thymatai kaneis tipota?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/04/2006, 02:56:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενα από τα καλύτερα αυτετελή κινούμενα σχέδια

Η ΛΑΙΔΗ ΚΑΙ Ο ΑΛΗΤΗΣ

αν μη τι άλλο ερωτικό και συγκηνητικό...


Μη σκοτώνεις τα κουνούπια...άλλοι σου πίνουν το αίμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PANXROMANA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


86 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/04/2006, 16:33:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PANXROMANA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

kalispera s eolous!!porwthika em to topic kai apofasisa na ginw melos ki egw edw paidia!! :-) Paidia psaxnw ki egw palia cartoons.mou thymisate paaaara polla!Eidika psaxnw sta ellinika tin Candy candy i estw ta tragoudia tis re gamwto!Mporei na voithisei kaneis?Episi mipws thymatai kapoios aftin tin seira pou tha sas pw twra?Itan metaglwtismeni(nomizw germaniki itan) me kati paidia pou itan s eena leofwreio pou petage kai epsaxnan kati xamenes salamandres..Thymamai akoma ligo kai to tragoudaki "vida katsavidi gelio kai atmos eimai egw tis fysis o frouros.." Mipws thymatai kaneis tipota?


Αυτό το παιδικό με τις σαλαμάνδρες το θυμάμαι και εγώ αν κάποιος ξέρει ας μας διαφωτίσει!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

goingback
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2006, 01:03:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους goingback  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Nai itan ena lewforeio me aerostto pou douleve me atmo alla nomizw oti itan ispaniko. "legan oloi tous pws den tah petaei kai o kopos mas leei xamenos the na paei para pou pou tsapa tsapa ki epimoni sto ourano trelo pouli".Den thymamai distixws to onoma tou!!!Tha mou erthei omws pou tha paei!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
neos26
Νέο Μέλος


13 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2006, 01:07:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους neos26  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Paidia poly xairomai pou thymountai ki alloi aftin tin seira..Den itan gamati?PLEASE thymisou ton titlo mpas kai vroume tipota online..Epsaxa na vrw tipota elliniko se Candy Candy alla tipota re gamwto.. :-((( ???Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/04/2006, 07:26:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα ήθελα να παρακαλέσω τους φίλους goingback και neos26 να γράφουν με ελληνικούς χαρακτήρες κι όχι με λατινικούς γιατί δυσκολεύουν την ανάγνωση των μηνυμάτων.

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

neos26
Νέο Μέλος


13 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/04/2006, 01:45:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους neos26  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εχεις δίκιο... Sorry...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
candywhite-for ever
Μέλος 1ης Βαθμίδας


62 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/04/2006, 23:57:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους candywhite-for ever  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νέε 26, συνομήλικέ μου δηλαδή, αν θέλεις τον στίχο έστω από το τραγούδι της Κάντυ Καντυ θα το βρεις στη σελίδα 16 του forum αυτού, σε ένα από τα post μου..


Edited by - candywhite-for ever on 19/04/2006 00:01:36Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

candywhite-for ever
Μέλος 1ης Βαθμίδας


62 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/04/2006, 00:04:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους candywhite-for ever  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
candywhite-for ever
Μέλος 1ης Βαθμίδας


62 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/04/2006, 01:02:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους candywhite-for ever  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
SNOOPY

PINK PANTHER SHOW CHARACTERS

SUPERMAN

SPIDERMAN

BATMAN

TRUE LOVE


BELOVED CHARACTERS



TARZAN

SESSAME STREET

THOMAS AND FRIENDS

MAPPET SHOW FULL CAST

FRAGGLE ROCK
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dj8raund
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/04/2006, 16:17:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dj8raund  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα παιδια

Mηπως μπορει καποιος να μου πει αν υπαρχει καποιο torrent για να κατεβασω τις περιπετειες του Nils Holgerson?

Παιδικα cartoons ! ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2006, 13:24:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φαντάζομαι οι πιο πολλοί θα έχετε δει το επος του Walt Disney - Fantasia με την καταπληκτική μουσική
Για να το θυμηθούμε λίγο αυτό το αριστου΄ργημα...

Με θυμάμαι να το βλέπω τρώγωντας τα λαχταριστά σοκολατομπαλάκια Μαλτίζες...ωραία χρόνια...ρε πο**τη...


Μη σκοτώνεις τα κουνούπια...άλλοι σου πίνουν το αίμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kalina
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/04/2006, 15:46:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kalina  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδιά καταπληκτικό το topic!!!
Όταν ξεκίνησα να ψάχνω για αγαπημένα κινούμενα σχέδια δεν περίμενα ότι είμαστε τόσοι πολλοί!!!! Θύελα αναμνήσεων... έχω συγκινηθεί παρα πολύ...

ρώτησε και κάποιος άλλος για το λαγουδάκι που έμενε σε μια ψηλή πολυκατοικία και έκανε τα αυτιά του έλικα για να πετάξει. Αν θυμάμαι καλά το εσωτερικό απο τα αυτιά του ήταν καρό άσπρο και κόκκινο. Επίσης νομίζω ότι όταν άρχιζε το παιδικό το λαγουδάκι έβγαινε από ένα κοιτί με παιχνίδια και όταν τελείωνε έμπαινε πάλι εκεί. δεν το θυμάται κανέις άλλος;;;

θυμάμαι κι ένα άλλο κινούμενο με ένα κοριτσάκι στο δάσος που το έπερνε στο μάρσιπο ένα καγκουρώ. Νομίζω ότι συνδύαζε καρτούν και αληθινές εικόνες.

Αυτά τα θυμούνται και κάποιοι φίλοι μου. αυτό που δεν θυμάται κανείς, μάλλον γιατί δεν μπορώ εγώ να το εξηγήσω καλά είναι το εξής:
1. δύο αδέρφια αγόρι και κορίτσι
2. νομίζω ότι΄δεν είχαν γονείς
3. νομίζω ότι τα φιλοξενούσε ή, αν ισχύει το 2, τα είχε αναλάβει ένας θείος τους.
4. ο θείος ήταν επιστήμονας
5. νομνίζω ότι υπήρχε μία θεία στριμένη.
6. θυμάμαι χαρακτηριστικά ένα φυτό στην ταράτσα του σπιτιού ή σε κάποιο θερμοκήπιο, που είχε κάτι το ιδιαίτερο και το πρόσεχαν πολύ. τώρα μιλούσε; προερχόταν από το διάστημα; θα σας γελάσω

και κάτι άλλο... θυμάται κάνείς ένα παιδικό που στους τίτλους αρχής κυλούσε ένα αυγό, έσπαγε και έβγαινε ένα κοτοπουλάκι ή ένα παπάκι; έπαιζε ένα χαρακτηριστικό τραγούδι που έλεγε: "Η κότα έκανε τ'αυγό ή το αυγό την κότα;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

candywhite-for ever
Μέλος 1ης Βαθμίδας


62 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/05/2006, 19:45:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους candywhite-for ever  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
BEVERLY HILLS 90210

Σειρά με φανατικό κοινό...


Θυμάστε ότι όλοι οι μαθητές τότε είχαμε το ίδιο ακριβώς look??

Μπλουζάκι μακό, συνήθως μονόχρωμο, τζην, μαύρη ζώνη και παπούτσια σαν αυτά που φοράει ο Ντύλαν στην παρακάτω εικόνα, για να μην πω μάρκα:

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

neos26
Νέο Μέλος


13 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/05/2006, 01:32:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους neos26  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδια αν δεν βρω κάποιο απο αυτα τα παλια παιδικα cartoon στα ελληνικα στο ιντερνετ θα σκασω!!!Ειδικα την Καντυ Καντυ.. Μα ειναι δυνατον να μην υπαρχουν πουθενα τα τραγουδια των τιτλων ρε γαμωτο?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
candywhite-for ever
Μέλος 1ης Βαθμίδας


62 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/05/2006, 11:57:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους candywhite-for ever  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σου ξαναείπα νομίζω Νέε 26 ότι στη σελίδα 16 του forum αυτού,
σε ένα post δικό μου θα βρείς τους τίτλους από το τραγούδι
της Κάντυ Κάντυ, εννοώ τα λόγια...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
neos26
Νέο Μέλος


13 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2006, 01:51:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους neos26  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι Candy White τους ειδα τουσ στιχους και τους θημηθηκα thanx!! Εγω αναφερομαι στο αν υπαρχει καπου mp3 για να το ακουσουμε... :)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Purple
Νέο Μέλος


9 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2006, 15:28:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Purple  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θέλω κι εγώ πολύ να βρω τα επεισόδια της Κάντυ. Μέχρι τώρα έχω βρεί μόνο κάποιες φωτογραφίες και τους τίτλους αρχής και τέλους στα γαλλικά δυστυχώς...! Θα συνεχίσω την προσπάθεια όμως !Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 48 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1230469
Maintained by Digital Alchemy