ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ανεξηγητες εμπειριες στην Πεντελη
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 59
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 13:31:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar
quote:
Άκου τώρα αυτό και βγάλε τα συμπεράσματά σου
=====================================================================
Σώοι εντοπίστηκαν στις 2 τα ξημερώματα οι δύο σπηλαιολόγοι και η ρωσίδα φοιτήτρια που είχαν εγκλωβιστεί από το περασμένο Σάββατο στο σπήλαιο του Σάρχου, κοντά στο Ηράκλειο της Κρήτης.

Πρόκειται για το χχχχχχχχ και τη χχχχχχχχχχ και τη ρωσίδα φοιτήτρια, χχχχχχχχχ. Οι σπηλαιολόγοι μπήκαν στο σπήλαιο για να το χαρτογραφήσουν όμως λόγω των ισχυρών βροχών εγκλωβίστηκαν από τα νερά.

Και οι τρεις είναι καλά στην υγεία τους και εμφανίστηκαν ιδιαίτερα χαμογελαστοί κατά την έξοδο από το σπήλαιο.
=======================================================================

Καραγιάνννννηηηηηηη......

βάλε το σπήλαιο, βάζω τη ρωσίδα φοιτήτρια, να της μάθουμε ... χαρτογράφηση...


Σςς, θα πλακώσουν οι Κρητικοί και ποιος μας σώζει...

Άκου όμως δηλώσεις μετά τον απεγλωβισμό τους: "πολύ γρήγορα μας βγάλατε... εμείς σας περιμέναμε τρεις μέρες μετά..."!!!!!!!!

Και οι δύο κοπέλες εν τω μεταξύ είναι αστέρια... Ξανθιά και μελαχροινή... Τι να λέμε τώρα...

Επίσης γράφεις αποκαλώντας με:

quote:
Δικηγόρο του ΔΙΑΒΟΛΟΥ

Ως γνωστόν ένα πελάτη έχω: εσένα. Οπότε αυτοποκαλύφθηκες: δεν είσαι μόνο νταβάς (κατά τον αγαπητό Nortrin) αλλά και ο εξαποδώ! Οπότε σίγουρα εσύ δάγκωνες τα "παιδιά" στην Πεντέλη!

Στα στενώματα από δω και πέρα θα περνάς πρώτος... Ποιος ξέρει τι μπορεί να μου κάνεις αν βρεθείς πίσω μου...

Άλλωστε το λέει κι η παροιμία: ΠΙΣΩ μου σε έχω ΣΑΤΑΝΑ!!!

(και να μην πλακώσουν οι σατανιστές - sorry αγαπητοί διαχειρίστές!)


Η συμβουλή της μέρας: ΛΟΒΟΤΟΜΗ: τα λύνει ΟΛΑ και ...συμφέρει!
Δ.Κ. ή ο άνθρωπος whisky
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 13:31:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz
Το να τα βάλεις με τους οικοπεδοφάγους είναι δύσκολο βλέπεις.

Ευκολότερο να σαχλαμαρίζει κανεις στα φορουμ και να προμοταρει τον εαυτο του

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 13:34:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar
quote:

Το να τα βάλεις με τους οικοπεδοφάγους είναι δύσκολο βλέπεις.

Ευκολότερο να σαχλαμαρίζει κανεις στα φορουμ και να προμοταρει τον εαυτο του



Σωστός! Αλλά πώς ξέρεις τι κάνει ο καθένας στην εκτός forum ζωή του;

Η συμβουλή της μέρας: ΛΟΒΟΤΟΜΗ: τα λύνει ΟΛΑ και ...συμφέρει!
Δ.Κ. ή ο άνθρωπος whisky
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 13:51:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril
quote:

Σωστός! Αλλά πώς ξέρεις τι κάνει ο καθένας στην εκτός forum ζωή του;


Υπάρχει και ζωή εκτώς από το φόρουμ ????
Άντε!

Αυτό και άν είναι αποκάλυψη... !

Και σχετικά με το σαχλαμάρισμα στα φόρουμ, εσύ Βόλφοβιτς, έχεις να μας πείς τίποτε σχετικά με τις μάχες που δίνεις σώμα με σώμα με τους οικοπεδοφάγους ?



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 13:53:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril
quote:

Στα στενώματα από δω και πέρα θα περνάς πρώτος... Ποιος ξέρει τι μπορεί να μου κάνεις αν βρεθείς πίσω μου...

Άλλωστε το λέει κι η παροιμία: ΠΙΣΩ μου σε έχω ΣΑΤΑΝΑ!!!

(και να μην πλακώσουν οι σατανιστές - sorry αγαπητοί διαχειρίστές!)



Ακριβώς !

Οπότε θα βγούν τώρα και κάποιοι, ξέρετε τώρα, τα παπαγαλάκια, και θα μπλέξουν πάλι το ένα με το άλλο και θα αρχίζουν τώρα να λένε για ... αποκαλύψεις.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 13:54:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril
Για να μην το καταλάβουν λοιπόν τι παίζεται, ας το δόσουμε σε αναγραμματισμό.

Χμ.... λοιπόν, λέω να το κάνουμε ΑΤΣΑΝΑ. Λέει ????



Edited by - Vril on 08/09/2005 13:57:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 14:40:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz
@ vril

quote:
εσύ Βόλφοβιτς, έχεις να μας πείς τίποτε σχετικά με τις μάχες που δίνεις σώμα με σώμα με τους οικοπεδοφάγους ?

ειπα εγω οτι ειμαι εναντιον στην οικοπεδοποιηση;;;

αλλοι μυθιστορουν τη ζωη τους στα φορουμ!!!

Edited by - wolfowitz on 08/09/2005 14:41:50Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 14:53:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril
quote:

αλλοι μυθιστορουν τη ζωη τους στα φορουμ!!!


Ποιοί αλήθεια μυθιστορουν τη ζωη τους στα φορουμ ?

Ξέρεις κανέναν ? Για πές μας !


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 15:21:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz
quote:
Ξέρεις κανέναν ? Για πές μας !

Γιατι, εσυ δεν ξερεις??

ΥΓ: Λες να φτασω και γω τα 2000 ποστ με αυτο το τροπο???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 15:46:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

quote:

Ξαναγυρίζω όμως σ' αυτό που με καίει. Όλοι μιλάνε για την Πεντέλη, όλοι κόβουν βόλτες στην Πεντέλη, αλλά κανένας δεν κάνει τίποτα για να σώσει την Πεντέλη. Η αρχαιολογική υπηρεσία δεν ενδιαφέρεται, η εκκλησία δεν ενδιαφέρεται, το κράτος δεν ενδιαφέρεται και οι μόνοι που πραγματικά ενδιαφέρονται είναι οι μέλλοντες οικοπεδούχοι.
Δεν υπάρχει κάποιος τρόπος να ενδιαφερθεί κάποιος ώστε τουλάχιστον να μην χαθεί κι αυτό το μέρος;



εκεινο το ρημαδοσυλλογο θα τον φτιαξουμε?

η ισχυς εν τη ενωση, λενε.


και το δικτυο προσφερει δυνατοτητες δημοσιοποιησης χωρις την παρεμβολη δημοσιογραφων...

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 15:49:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril
quote:

ΥΓ: Λες να φτασω και γω τα 2000 ποστ με αυτο το τροπο???

Πιθανών...

Φήμες λένε, οτι και ο Dying Incubus έγραψε 2.000 μηνύματα μέσα σε λίγους μήνες. Πώς σου διέφυγε αυτό ?

Από την άλλη, με παραξενεύει κάπως, να κάθεσαι και να σχολείσαι με τον αριθμό μηνύματων. Σε είχα για πιό ... αποδότικό και οξυδερκή. [:B]

Μαγκιά σου βέβαια θα ήταν, να βρείς έναν τρόπο να ... πληρώνεσαι και για τα μηνύματα που γράφεις ! Όσα και νά΄ναι αυτά.

Εγώ θα το εισηγηθώ αυτό κάποια στιγμή στη διοίκηση, μήπως έτσι βρούμε ποιός έχει διπλοτριπλοεγγραφές και γλυτώσουμε κάποια στιγμή από τους ... κλώνους.

Αλήθεια, δεν μας είπες ακόμα, ποιοί μυθιστορουν τη ζωη τους στα φορουμ ?


Edited by - Vril on 08/09/2005 15:54:23Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 15:53:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

quote:

quote:
Ξέρεις κανέναν ? Για πές μας !

Γιατι, εσυ δεν ξερεις??



ξερω εγω εναν! (που πλησιαζει τα 2000 ποστ)


εμενα!!! (γεννημενος ρουφιανος - ρουφιανευω και τον εαυτο μου - κληρονομικο χαρισμα "Αρτεμης Ματσας")

Φημες υποστηριζουν οτι συντομα θα βαλω γυμνες φωτογραφιες μου στις Εικονες! (της βαφτισης μου)

εγω φυσικα με διαψευδω και αρνουμαι τις φημες ως ανυΠΟΣΤατες...

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χείρων
Μέλος 2ης Βαθμίδας


175 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 17:46:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χείρων
...Να 'μαι και εγώωωωω...

jonniebegood

quote:
εκεινο το ρημαδοσυλλογο θα τον φτιαξουμε?

Αντε ντε, δεν βγαίνουμε 21 ;

Προτείνω , για αρχή , "τα γραφεία μας" να στεγαστούν στο παρακάτω οίκημα:


"...το γαρ αυτό νοείν έστιν τε και είναι..."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 17:47:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz
Φυσικά δεν εννοούσα εσενα Johnnie.

Εγώ είπα: μυθιστορουν

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 17:49:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril
Βόλφοβιτς,

αμα συνεχίσεις με αυτόν τον ρυθμό, σίγουρα θα φτάσεις σύντομα τα 3.000 μηνύματα...


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 17:57:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz
Παταω γκαζι.

209

Αμα φτιαξετε συλλογο μην ξεχασετε να ζητησετε επιδοτηση

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 18:06:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril
quote:

Αμα φτιαξετε συλλογο μην ξεχασετε να ζητησετε επιδοτηση

Εμ, γιατί θα τον φτιάξουμε ????

Μόνο από ... γούνα λύκου θα ζούμε ????


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

soupia
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 19:34:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους soupia
Γεια και πάλι.
Vril, τους κανόνες του τι θα γράφει κανείς ή αν θα γράφει, μόνο από τον administrator. Αν έχω παραβεί κάποιον από αυτούς περιμένω την επίπληξή του.
Εσύ αν δεν κάνω λάθος είσαι ένα απλό μέλος όπως όλοι μας και αν σου λείπει η εξουσία, δικό σου πρόβλημα και να το εκφράσεις αλλού.
Αν νοιάζεσαι για την σπηλιά και για το φόρουμ, αυτό δεν σημαίνει ότι αποκτάς δικαιώματα εξουσίας πάνω σε άλλους και να υποδεικνύεις το τι θα κάνουν. Κοινώς λέγε και κάνε ότι θες, δε με απασχολεί! Για το φόρουμ λοιπόν υπεύθυνος ο διαχειριστής και για τη σπηλιά το ΥΠΟ, η αρχαιολογική υπηρεσία, η εκκλησία ή και όποιος άλλος φορέας που πρέπει να τακτοποιήσουν το θέμα.
Το σύνηθες που κάνει κάποιος όταν δεν τον ενδιαφέρει πραγματικά η όποια «αρλούμπα», είναι η αδιαφορία. Αν τώρα ασχολείται κάποιος με τις «αρλούμπες» μου π.χ. ή δεν έχει κάτι άλλο να κάνει στη ζωή του ή κάτι βρίσκει σ’ αυτές, έστω και φαντασία αν θες – για σκέψου το καλύτερα.
Επίσης δεν είχα τίποτα καλύτερο να κάνω, έλεγα δεν στέλνω κανένα προσβλητικό e-mail σε κανένα άσχετο; Αν όντως ισχύει αυτό που λες Vril, δεν ψάχνεις για κανένα άλλο που θα στην είχε στημένη και τώρα βρήκε την ευκαιρία;
Αν πάλι επιμένεις, λες να ήταν ο άλλος μου εαυτός;
Τέλος κάπου ειπώθηκε ότι η περιγραφή της ιστορίας μου δεν συνάδει με το δεύτερο post. Πολύ απλά την ιστορία την έγραψα αυθόρμητα.
Τα λέμε!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 20:07:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar
Τώρα η αγαπητή "soupia" γράφει όντως σαν "soupia"... Είδατε τι κάνει η απειλή του εισαγγελέα; Μετατρέπει τους χάνους και τους επιθετικούς λύκους ενίοτε σε πονηρές ...σουπιές.

Ας γνωρίζουν λοιπόν οι φίλτατοι συμφορουμίτες πως οι διαχειριστές γνωρίζουν το ip καθενός και μπορούν να ξέρουν αν ένας χρήστης "συμμετέχει" με έναν ή περισσότερους λογαριασμούς... Σε περίπτωση που υπάρξει εισαγγελική εντολή - πχ το ζητήσω εγώ διότι κάποιος με απείλησε και ο εισαγγελέας δεχτεί το βάσιμο των υποψιών μου - το απόρρητο αίρεται και το ip ΠΡΟΣΩΠΟΠΟΙΕΙΤΑΙ για τα περαιτέρω! Οπότε για λογαριασμούς κλώνους, μπινελίκια κλπ κλπ προτιμήστε internet cafe. Κι όχι τα κεντρικά με τις κάμερες, αλλά τα περιφερειακά (με τον κίνδυνο να σας ξέρουν με το όνομα σας και να σας δώσουν κανονικά...).

Κι επειδή οι περισσότεροι από εμάς είμαστε ΑΣΧΕΤΟΙ με τέτοια θέματα, διαβάζουμε, μελετούμε, ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ διότι λύσεις υπάρχουν, αλλά δεν θα θα σας τις σερβίρω έτοιμες κιόλας...

Η συμβουλή της μέρας: ΛΟΒΟΤΟΜΗ: τα λύνει ΟΛΑ και ...συμφέρει!
Δ.Κ. ή ο άνθρωπος whisky
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

soupia
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 22:03:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους soupia
Συμφωνώ μαζί σου dim.kar, ας καλέσουν οι διαχειριστές εισαγγελέα να δούμε ποιος συμμετέχει και ποιος όχι με 2 ή και περισσότερους λογαριασμούς. Να φανεί ποιος είναι ποιος και θα γελάσει ή κλάψει και ο κάθε πικραμένος. Τέλος πάντων.
Απλά σ’ ένα πράγμα κάνεις λάθος. Στο ότι εγώ δεν δήλωσα ούτε χάνος ούτε κακός λύκος, αλλά δήλωσα εξαρχής σουπιά και δεν το αρνήθηκα. Άλλοι είναι οι χάνοι και οι κακοί λύκοι! Το κωμικοτραγικό στην όλη ιστορία είναι να βλέπεις πόσο προγραμματισμένα άστοχα πέφτουν κάποιοι. Τα φαινόμενα απατούν φίλοι και εχθροί.
Καληνύχτα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/09/2005, 22:59:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz
quote:
Εμ, γιατί θα τον φτιάξουμε ????

Μόνο από ... γούνα λύκου θα ζούμε ????



δεν αμφιβάλλω!

Οι καλύτερες προθέσεις συνήθως καταποντίζονται σε κάποιον σύλλογο και στους καβγάδες προέδρου και ταμία.

Ο ταμιας το σκαει με τα λεφτα κι ο πρόεδρος βάζει υποψηφιότητα για βουλευτης ή δήμαρχος (ανάλογα με την εμβέλεια του συλλογου)

Όσο για την πεντελη πολύ θα ήθελα να ακούσω ρεαλιστικες προτασεις κι όχι εύκολα συναισθηματικά ξεσπάσματα οικολογικης δηθεν συνείδησης.

Χρειαζεται ομως ιδιαιτερα οργανωτικο νου και δω βλεπω εχετε μπερδεψει τα μπουτια σας με τις ΙΡ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2005, 01:11:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
Ορέ ληστές και καπεταναίοι! Ορέ ορειβάτες, σπηλαιολόγοι και λοιποί, δεν αφήνετε μωρέ τους τσακωμούς και να έρθετε να βάλετε ένα χεράκι εδώ πέρα;

Ο λόγος που το προτείνω αυτό είναι ένας: Να αφήσουμε κατά μέρους τις ανούσιες διαδυκτιακές κόντρες αλλά και κουβέντες του «αέρα» και να βρεθούμε από κοντά, εφόσον ενδιαφέρονται και άλλοι για την Πεντελική Φύση και να συζητήσουμε τα του συλλόγου και το τι μπορεί να γίνει με τις καταπατήσεις. Έχω μια ιδέα, θα ήθελα να σας την πώ. Η συνάντηση θα είναι παράλληλα και εποικοδομητική μιάς και θα απαλλάξουμε το δάσος από αυτή τη σαβούρα.
Τι λέτε;

Όσο για τα «κακά δαιμόνια», την «κακή ενέργεια», τα «σκοτεινά φαινόμενα» της Σπηλιάς, δεν το σχολιάζω καν. Παιδιά σας παρακαλώ, μην συνεχίσετε αυτή την κουβέντα.

Johnnie μου, πως θα σου φαινόταν μια «φυσική αναγάμηση;»
Ελπίζω μονάχα να θυμάσαι και να μην χάθηκες στη μετάφραση...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2005, 02:25:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche
quote:
Όσο για τα «κακά δαιμόνια», την «κακή ενέργεια», τα «σκοτεινά φαινόμενα» της Σπηλιάς, δεν το σχολιάζω καν. Παιδιά σας παρακαλώ, μην συνεχίσετε αυτή την κουβέντα.


Και καλα κανεις και δεν το σχολιαζεις Ntavelis666.
Οι ανθρωποι προβαλλουν οτι νιωθουν οι ιδιοι στην Φυση.Ανεκαθεν το κανανε αυτο.Ισως μαλιστα αυτο αποτελει μια εξηγηση για την "Αρνητικη" ενεργεια του μερους.Προσωπικα δεν νιωθω κατι ασχημο στο συγκεκριμενο σημειο.Προτιμω βεβαια να βολταρω κατω απο την σπηλια στο αρχαιο λατομειο,αναμεσα στις Πετρες.Εχει κι αλλα μερη το βουνο.Ξεκολληστε πια με την σπηλια.Εχετε παει στους Δελφους;.Εχετε δει τις σπηλιες εκει;Παλι καλα που δεν ειναι κοντα στην Αθηνα το βουνο.Ποιος ξερει ποσα σατανοπληκτα παιδακια θα "βρωμιζανε" τις σπηλιες αυτες.Να ναι καλα οι Θεοι!

Ryche..
O ΕωσφοροςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2005, 09:57:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz
www.iranon.gr

updated

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2005, 10:12:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril
quote:

www.iranon.gr

updated


επιτέλους....

τρέχω!
και ευχαριστώ για την ενημέρωση !


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2005, 10:14:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril
quote:

Πολύ απλά την ιστορία την έγραψα αυθόρμητα.


Καλώς ήρθες στο τόπικ



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/09/2005, 21:25:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
Η σιωπή προς απάντηση.
Ευχαριστώ πολύ.
Έχετε (υ)γειά.

...0...

Υ.Γ: Ryche, τα’πες όλα. Σου «βγάζω το καπέλο».
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2005, 01:39:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

www.iranon.gr

updated



σκιζει ο ατιμος!


η πιο περιεκτικη και Σοβαρη ιστοσελιδα για το θεμα!

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/09/2005, 01:41:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

quote:

Η σιωπή προς απάντηση.
Ευχαριστώ πολύ.
Έχετε (υ)γειά.


τι εγινε ορε καπετανιο?

αμα δεν δηλωνουν (σπρωχνοντας) εθελοντες υποψηφιοτητα για τα λαστιχα, εσυ παραιτησαι?


ειναι αντιδρασεις λησταρχου αυτες???


.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Vril
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2321 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2005, 10:29:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Vril
quote:

quote:

www.iranon.gr

updated



σκιζει ο ατιμος!

η πιο περιεκτικη και Σοβαρη ιστοσελιδα για το θεμα!


Δε θα τόλεγα...

Δεν έχει ούτε ένα Τέρας μέσα !


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 59 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 51 52 53 54 55 56 57 58 59
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy