ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΞΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΕΡΑΊ΄ΔΕΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 29
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Angus
Μέλος 1ης Βαθμίδας


109 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2006, 12:49:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Angus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα,

Εγω αρχικα θα χαιρετήσω και θα καλοσορίσω το νέο μέλος του τόπικ μας Lord of the Green και θα ευχαριστήσω τον Gonzalez.

Επίσης θα ζητήσω και απο τον ίδιο μου τον εαυτό και απο την Unseen και απο την Galadriel να αναλογιστούμε αυτο που λέει ο Lord of the Green:

Ο καθένας φτιάχνει την πραγματικότητά του όπως θέλει αυτός
Ο καθένας είναι ένα σύμπαν από μόνος του

Ισως αυτό που θα έπρεπε να κάνουμε είναι να μην προσπαθούμε να επιβάλλουμε ο ένας την άποψη του στον άλλο.Εγω αυτό που θα έβρισκα οτι αρμόζει πιο πολύ απο όλα τα άλλα είναι να μπορούμε να δεχόμαστε την άποψη του άλλου με αγάπη.Αλλα αυτό απαιτεί διαυγεια στην σκέψη...

Την οποία θα αποκτήσουμε και οι 3 μέσα στις γιορτές.Και αυτό είναι ενα μάθημα που πάντα παίρνουμε σκληρα.

Με αυτα τα λόγια,που είναι είτε δείγμα αγάπης είτε σκέτο δήγμα,ανάλογα με την αντίληψη του καθενός
Σας χαιρετω.
Α


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2006, 16:20:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν πρέπει να ξεχνούμε στιγμή ότι τα συναισθήματα μας κρατάν ζωντανούς, μια σκέψη πολύτιμη στην οποία πρέπει να καταφεύγουμε κάθερ φορά που από φοβο και δυσπιστία θέλουμε να καταπνίξουμε αυτό που νιώθουμε. Οταν μιλούμε για συναισθήματα είναι προτιμότερο να χρησιμοποιούμε τον όρο "κααπνίγω" παρά "απωθώ", γιατί ενώ "καταπνίγουμε" ασυνείδητα, "απωθούμε" συνειδητά. Οταν μι συγκεκριμένη κατάσταση ή ένας άνθρωπος μας γοητεύουν αλλά και συγχρόνως μας τρομάζουν έχουμε την τάση να καταπνίξουμε τα αισθήματα μας και να δραπετεύσουμε. Είναι ευνόητο να φοβόμαστε μπροστά στην έντονη συναισθηματική εμπλοκή, αλλά η λύση δεν είναι να δαμάζουμε τα αισθήματα στερώντας από τοτν εαυτό μας την εμπειρία και την γνώση. Αντιθέτως, οφείλουμε να παρασυρόμαστε από την δίνη των συγκινήσεων, να αφηνόμαστε στην καθοδήγηση τους. Ετσι μόνον θα νιώσουμε την αξία του συναισθήματος και, όταν ζήσουμε σε πρώτο πρόσωπο τις δυσκολίες κάποιων καταστάσεων, θα κατακτήσουμε μια θέση απ' όπου θα παρατηρούμε καλύτερα τον κόσμο. Ο φόβος και η ανασφάλεια είναι αρκετά σοβαροί λόγοοι για να στερηθούμε κάποιες εμπειρίες?
Ασφαλώς όχι, πόσω μάλλον εάν συνυπολογίσουμε ότι όσο μεγαλύτερος ο κίνδυνος τόσο σημαντικότερη η γνώση που αποκομίζουμε.

Α.Carotenuto

Αποφεύγοντας τον πόνο, αποφεύγουμε την ικανότητα μας να βιώνουμε την ζωή ολοκληρωτικά. Αποφεύγοντας τα συναισθήματα και ασκώντας μόνο τις επιλογές της λογικής, αποφεύγουμε τον πόνο...

Προσωπικά θα συνεχίσω να χαίρομαι, να λυπάμαι, να θυμώνω... με τα πάντα... Θα κρατάω ζωντανό τον κόσμο των ξωτικών μέσα στον κόσμο των ανθρώπων...

και αν χρειαστεί, κάποιες φορές θα καίω τα χάρτινα είδωλα της λογικής... συγχωρέστε μου την κάπνα

πολλά φιλιά σε όλους

Galadriel


για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kswtikoula
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
676 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2006, 21:52:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kswtikoula  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος kswtikoula  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ας υπολογίσουμε τη χαρά που νιώθει κάποιος, που έσπασε το πόδι του, όταν ξαναπερπατά!
Προσωπικά αντλώ μεγάλη έμπνευση από τη θλίψη,
μεγεθύνει τόσο πολύ τη χαρά και κάνει το βαθύ μωβ να ξεχωρίζει από το μπλε.
Όλα είναι δράση-αντίδραση στο θαύμα που ζούμε
και όλα πολύτιμα.
Μπορεί να προσφέρει τόση συγκίνηση και ψυχική ανάταση ένας συννεφιασμένος ουρανός έτοιμος να στάξει,
να πλημμυρίσει με τόσα συναισθήματα την ψυχούλα μας,
που λίγες ηλιόλουστες μέρες καταφέρνουν.
quote:
Ο φόβος και η ανασφάλεια είναι αρκετά σοβαροί λόγοοι για να στερηθούμε κάποιες εμπειρίες?


Αυτό πραγματικά είναι ένα πρόβλημα, ένας "εχθρός" τόσο στην εξέλιξη ,
όσο και σε κάθε ξύπνημα.
Με μολύνουν αυτά τα μικρόβια ακριβώς τη στιγμή που πάω να γίνω από κάμπια, πεταλούδα
και δεν μου προκαλεί αυτό θλίψη,
αλλά οργή.
Την οργή και τα αρνητικά συναισθήματα θεωρώ τροχοπέδη,
αλλά η μικρή μου θλίψη...
Πόσες φορές δεν άφησε το κενό να με καταπιεί.
Πόσες φορές δεν γέμισε με όνειρα το βλέμμα που άδειαζε.
Να είστε όλοι καλά,
με αγάπη πάνω απ'όλα,
και με τη συνείδηση πως από το σταυρό κανείς δεν γλυτώνει,
απλά μερικοί δεν κουβαλούν μόνο το δικό τους
και αυτοί ανασταίνονται κάθε άνοιξη...
Ξωτικούλα

Δεν θέλω πια να γυρίζω στις θάλασσες φωνάζοντας...
Θέλω να βρω κι εγώ μια φωνή να μ'αποκρίνεται.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iridaster
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2006, 10:52:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iridaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλημερα σε ολους φιλοι μου!
ειμαι πολυ χαρουμενη που επιτελους μπηκα στη παρεα σας.επισκεπτομαι το forum εδω και αρκετο καιρο κι εχω μαθει αρκετα πραγματα.λοιπον,θα ηθελα να σας ρωτησω κατι.προσφατα γνωρισα εναν ανθρωπο με τον οποιο μιλαμε συνεχεια για τα ξωτικα και τους αγγελους.εχουμε κανει μια μεγαλη παρεα που αποτελειται απο ενσαρκωμενους.απο τοτε μας εχουν επισκεφτει πολλα ξωτικα.το θεμα ειναι οτι κανενα δε μας λεει τα πραγματικα μας ονοματα.μας εχουν στειλει πολλες πληροφοριες για διαφορα αλλα απο ονοματα τιποτα.τι μπορω να κανω για να μαθω???
σας ευχαριστω
εκ των προτερων
iridaster
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2006, 16:34:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα και καλώς ήλθες...

ενσαρκωμένους? τι ενσαρκωμένους?

και πως καταφέρατε να κάνετε και τόσο μεγάλη ομάδα?

θα έχει πολύ ενδιαφέρον να μας πεις μερικά πράγματα ακόμη...


Galadriel


για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Marte
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
666 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2006, 19:48:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
kalispera.. prin ligo kairo mphke sthn zwh mou ena xwtiko.. me tarakounise.. me xypnise apo vathi pneymatiko ypno... to erwteftika... kai kati mou exei kanei...niwthw filakismenos sth skepsi tou.xreiazomai vohtheia??

Αν τα λάθη διδάσκουν, τότε έχω μία καταπληκτική μόρφωση.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kswtikoula
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
676 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2006, 20:33:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kswtikoula  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος kswtikoula  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αχ αυτά τη ξυπνήματα....
Δεν νομίζω φίλε/η μου ότι χρειάζεσαι βοήθεια...
Απόλαυσέ το όσο κρατήσει...
Γιατί συνήθως κρατά πολύ πολύ λίγο!
Καλή τύχη με όλη μου την καρδιά!

Δεν θέλω πια να γυρίζω στις θάλασσες φωνάζοντας...
Θέλω να βρω κι εγώ μια φωνή να μ'αποκρίνεται.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gonzalez
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2006, 22:18:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gonzalez  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

καλημερα σε ολους φιλοι μου!
ειμαι πολυ χαρουμενη που επιτελους μπηκα στη παρεα σας.επισκεπτομαι το forum εδω και αρκετο καιρο κι εχω μαθει αρκετα πραγματα.λοιπον,θα ηθελα να σας ρωτησω κατι.προσφατα γνωρισα εναν ανθρωπο με τον οποιο μιλαμε συνεχεια για τα ξωτικα και τους αγγελους.εχουμε κανει μια μεγαλη παρεα που αποτελειται απο ενσαρκωμενους.απο τοτε μας εχουν επισκεφτει πολλα ξωτικα.το θεμα ειναι οτι κανενα δε μας λεει τα πραγματικα μας ονοματα.μας εχουν στειλει πολλες πληροφοριες για διαφορα αλλα απο ονοματα τιποτα.τι μπορω να κανω για να μαθω???
σας ευχαριστω
εκ των προτερων
iridaster


Iridaster θα ήθελα να μάθω περισσότερα για την επίσκεψη που δέχεσαι από τα ξωτικά. Στην αρχή δεν πίστευα τώρα όμως με όλα όσα διάβασα έχω πειστεί ότι υπάρχουν, γι αυτό πες μου περρισότερα. Καίγομαι να μ΄θω

Ότι γράφει δεν ξεγράφειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gonzalez
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2006, 22:21:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gonzalez  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

kalispera.. prin ligo kairo mphke sthn zwh mou ena xwtiko.. me tarakounise.. me xypnise apo vathi pneymatiko ypno... to erwteftika... kai kati mou exei kanei...niwthw filakismenos sth skepsi tou.xreiazomai vohtheia??

Αν τα λάθη διδάσκουν, τότε έχω μία καταπληκτική μόρφωση.


Φίλε μου,
όταν λες ερωτεύτηκες ένα ξωτικό λες αλήθεια ή μας κάνεις πλάκα;

Ότι γράφει δεν ξεγράφειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Marte
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
666 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/04/2006, 22:35:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
μιλαω απολυτως σοβαρα.... υπαρχουν ανθρωποι γυρω μας που εχουν μια αποστολη...
Σημασια εχει οτι δεν ερωτευτηκα μονο..
κσυπνησα απο εναν πνευματικο ληθαργο...
και ολα φαινονται να ειναι αρρηκτα δεμενα.

kswtikoula σε εφχαριστω για τα καλα σου λογια,εισαι πολυ καλη.

Αν τα λάθη διδάσκουν, τότε έχω μία καταπληκτική μόρφωση.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

iridaster
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2006, 11:07:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους iridaster  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλοι μου,οταν λεω μεγαλη παρεα μη φανταστειτε....ειμαστε 7 ατομα.3ενσαρκωμενα ξωτικα,2ενσαρκωμενοι αγγελοι,1fairy doctor και αλλο ενα ατομο για το οποιο δεν εχουμε πληροφοριες.πολλα ατομα ειναι ενσαρκωμενα ξωτικα,αγγελοι,σοφοι κτλ αλλα δεν εχουν αφυπνιστει.δυστυχως δεν εχω καταφερει ακομη να δω ξωτικα.εχω λαβει το ονομα ενος που δεχεται να επικοινωνησει μαζι μου.μου εχουν ερθει 2-3 στη φαση μεταξυ υπνου-ξυπνιου αλλα δε τα βλεπω καθαρα.3 ωρες να ανοιγω συνεχεια τα ματια μου να μη βλεπω κανενα αλλα να ειναι τοσο εντονη η παρουσια τους σα να εχω καλεσμενους.και για να κοιμηθω να πρεπει να τους πω καληνυχτα.ε,μετα ερχονται στα ονειρα μου αλλα κι εκει το μονο που βλεπω ειναι μια λαμψη να πεταει.επειδη ειμαι 18,5 και μετα τα 21 θα αρχισω να εξασκω το 4ο πεδιο μου λενε ολοι να περιμενω.κατα τ'αλλα οταν ειμαστε ολοι μαζι μας επισκεπτονται συχνα και αλλα ξωτικα και μας μιλουν μεσω του αλλου ατομου ο οποιος ειναι αρκετα μεγαλος.ισως ολα αυτα να σας φαινονται υπερβολικα αλλα πραγματικα μου εχουν συμβει.
να ειστε παντα καλα
iridasterΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
FRODO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
176 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/04/2006, 23:23:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FRODO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδια,τα ξωτικα ειναι ενας μεγαλος λαος(;),ο οποιος ειναι κατακυνηγημενος απο τους ανθρωπους.Πολυ πιο παλια ζουσε αρμονικα με τους ανθρωπους,σιγμα σιγμα η σχεση αυτη αρχιζε να ελατωνεται,το 1950 η επικοινονια μεταξι ξωτικων και ανθρωπων επικεντρονονταν μονο στα χωρια,ομως στην συνεχεια,αρχισε να χανετε η επικοινονια και εκει.Τωρα ειναι ελαχιστοι αυτοι που επικοινονουν με ξωτικα.

www.sotiris.forumup.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2006, 10:14:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους

εχμ.. τώρα θα γίνω πάλι η κακιά της παρέας... αλλά κομματάκι δύσκολο μου φαίνεται να βρεθήκατε μαζεμένοι τόσοι "ξωτικοί" και "άγγελοι"...

και μάλιστα επειδή το είπε κάποιος άλλος! Πείτε μου τώρα ότι αυτός ο "τύπος" σας μιλάει μέσα από "συνεδρίες" για "φωτόσπαθα" και "αστροπελέκια"... Μήπως μιλάει και για μάχες που μαίνονται? Αχ, αχ...

βρε η ανθρώπινη ψυχή είναι υπέροχη! τι θέλετε και ψάχνετε στον κόσμο των ξωτικών την ταυτότητα σας?

τα λεγε η αγαπημένη μου unseen κι εγώ τραγούδαγα στον γάμο του καραγκιόζη μου φαίνεται... (συγνώμη καλή μου φίλη)

πολύ D.Virtue μου μυρίζουν όλα αυτά, και πολύ Tolkien...

η αφύπνιση στην συνείδηση του "ξωτικού" είναι πολύ σπάνια και πολύ επίπονη... και προϋποθέτει να ξεπεράσει κανείς την ανάγκη του να ταυτιστεί με κάτι "μαγικό"...

εγώ αν δανείζομαι ορολογία και όνομα από τον Τόλκιν είναι γιατί μου είναι πιο προσιτή... υπάρχουν μέσα μου άλλα τόσα ονόματα και δεν περίμενα κανέναν να μου τα "αποκαλύψει"...

καλά μου παιδιά σας θερμοπαρακαλώ! Ανακαλύψτε τον άνθρωπο μέσα σας! Αγαπήστε τον !


με όλη μου την αγάπη

Galadriel


για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
FRODO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
176 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2006, 13:25:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FRODO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καθολου Τολκιν,ο Τολκιν ηξερε τι εγραφε...
Οι κοσμοι για τους οποιους εγραφε υπειρχαν...

Δεν υπαρχουν αγνωστι κοσμοι,μονο αδιαφορια των ανθρωπων.
Φιλικα,F.


www.sotiris.forumup.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2006, 15:23:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Frodo

καταρχήν δεν αναφερόταν σε σένα η απάντηση μου αλλά στον/ην iridaster...

για τον Τόλκιν τώρα... Ολοι οι κόσμοι υπάρχουν! Ολοι οσοι θα τους ενσωματώσουμε και θα τους κάνουμε μέρος της πραγματικότητας μας... Αλλά αυτό προϋποθέτει την δική μας προσωπική αυτογνωσία, και όχι τι θα μας πει ο κάθε κύριος "αστροπελέκης"...

δυστυχώς υπάρχουν άτομα, που συνειδητά χρησιμοποιούν αυτούς τους κόσμους για να παρέμβουν σε νεαρά μυαλά και ψυχές με τρόπο καταστροφικό... και που στην πορεία ξαναγράφουν ακόμα και τον Τόλκιν για να το καταφέρουν...

στην αρχή αυτού του θέματος, είχα προειδοποιήσει ότι θα ακουστούν πολλά ψέμματα για τα ξωτικά... και νάτα.... τα ξαναβρίσκω μπροστά μου ενάμισυ χρόνο μετά...

Galadriel


για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
FRODO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
176 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2006, 18:44:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FRODO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ξερεις,μετα απο οχι πολλα χρονια εξερευνησης του μυστηριου,εμαθα κατι:Ολα ειναι αληθεια μεχρι αποδιξεως του εναντιου.
Δεν μπορουμε να αποριψουμε κατι μονο και μονο επειδη το ακουμε παραλογο.

www.sotiris.forumup.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FRODO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
176 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2006, 18:53:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FRODO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κατι αλλο τωρα,τα ξωτικα υπαρχουν,ειναι ενας λαος,θα μπορουσε να εξελιχθει πολυ,πιο πολυ απο τους ανθρωπους,ομως δεν το εκανε γιατι ηταν πιο σοφος λαος.Ξερετε τι τον εκανε να μην εξελιχθει;Ο φοβος να μην αυτοκαταστραφει.Αυτο ειχε ως αποτελεσμα να κυνηγηθει αυτος ο λαος και ενα μεγαλο μερος του λαου αυτου να εξαφανιστει.Ο λαος αυτος ειναι πιο σοφος,αλλα δεν εχει υπερφυσικες δυναμεις.Δεν υπαρχει περιπτωση να εχει κανεις ανθρωπος μεσα του ξωτικο η αγγελο.Το πολυ πολυ να επιρεαζεται απο κανεναν ψυχικο βρυκολακα,η να εχει μεσα του κανενα πνευμα που τον επιρεαζει.Αλλα ποτε ενα ξωτικο η εναν αγγελο.

www.sotiris.forumup.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2006, 19:04:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγώ πάλι αγαπητέ Frodo, τους θεωρώ τόσο εξελιγμένους που για αυτό ακριβώς δεν αυτοκαταστρέφονται, όχι σαν εμάς.


**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
FRODO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
176 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2006, 19:35:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FRODO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ειναι σοφος λαος,σε πιο πανω επιπεδο απο εμας,αλλα ενω μπορει να εξελιχτει(π.χ να φτιαξει πυραυλους,πυρινικη ενεργειακαι οτι αλλο μπορει να φανταστει ο νους σου),αλλα δεν το κανει για να μην αυτοκαταστραφει.

www.sotiris.forumup.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2006, 19:57:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Κάθε Φυλή ακολουθεί τον δικό της κύκλο εξέλιξης.. Και σ'αυτό τον κύκλο γνωρίζει μέρες δόξας αλλά και παρακμής.. Τίποτα δεν καταστρέφεται στον Κόσμο, απλά αλλάζει...


Galadriel



για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
another star
Μέλος 3ης Βαθμίδας


518 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/04/2006, 20:18:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους another star  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αν νομίζεις ας πούμε ότι καταστρέφοντας τη φύση δεν αυτοκαταστρεφόμαστε, δική σου η γνώμη

όσο για τον Κόσμο που αναφέρεις εσύ, αυτό είναι άλλο ζήτημα, σίγουρα αυτόν δεν μπορούμε να τα πειράξουμε


**Είναι η καρδιά φωτιά και χιόνι, γυρίζει μόνη, να βρει Θεό**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Unseen
Πλήρες Μέλος

Greece
1331 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2006, 09:00:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Unseen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα κι από μένα

Δυστυχώς προσωπικοί λόγοι με εμποδίζουν να γράφω συχνά. Όμως βλέπω εδώ πολλούς παλιούς και νέους φίλους και χαίρομαι ιδιαίτερα γι' αυτό.

Ας ξεκινήσουμε λοιπόν:

Angus και Galadriel κι εγώ ζητώ συγνώμη εάν ξέφυγε κάπως ο τόνος της τελευταίας μας συζήτησης. Απλά, όπως συμβαίνει καμιά φορά, πιάνουμε το θέμα από διαφορετικά σημεία και μολονότι τελικά δεν διαφωνούμε, δεν καταφέρνουμε και να συμφωνήσουμε, πιθανόν και λόγω εσφαλμένων διατυπώσεων (μιλώ για τον εαυτό μου).

Kswtikoula μου, χαίρομαι πάντα τόσο πολύ που σε διαβάζω, να είσαι καλά! Λυπάμαι πραγματικά που ο περιορισμένος χρόνος μου δεν μου επιτρέπει να τα λέμε περισσότερο...


***** Στον κόσμο του πνεύματος είμαστε πάντα στην αρχή *****Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Unseen
Πλήρες Μέλος

Greece
1331 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2006, 09:00:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Unseen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Iridaster... χμ... εδώ τα πράγματα είναι σοβαρά. Ανήκα κι εγώ σε μια παρόμοια ομάδα πριν από μερικά χρόνια. Εμείς δεν είχαμε μόνο νύμφες και ξωτικά στην ομάδα αυτή (Galadriel δεν σου τα έχω πει αυτά ε;) αλλά και ευαγγελιστές, έναν πεντάκτινο αστέρα που ενσαρκώνεται κάθε 2.500 χρόνια και δεν θυμάμαι τι άλλο. Ήμασταν κι εμείς ένας κύκλος 9 ατόμων με έναν συντονιστή που μας είχε μοιράσει αφειδώς τέτοιου είδους "ταυτότητες" μέσα από "scan" τα οποία έπαιρνε από τα ακασικά αρχεία μέσω channeling, όπως μας έμαθε κι εμάς να κάνουμε. Σε κάποια από τις σελίδες του τόπικ, εάν έχεις την υπομονή να ψάξεις, είχε γράψει ένα καταπληκτικό ποστ η Galadriel σχετικά με την προβληματική της πρόσβασης στα ακασικά.

Αυτό που στην πραγματικότητα γινόταν (και αποδείχθηκε στην πορεία) είναι ότι ο άνθρωπος αυτός θώπευε την ανεξήγητη ανάγκη όλων μας να ξεχωρίζουμε από το πλήθος, να είμαστε κάτι μοναδικό και διαφορετικό, να έχουμε μία "αποστολή". Η ανάγκη αυτή είναι κατά τη γνώμη μου κατάλοιπο από τα παραμύθια με τα οποία μεγαλώσαμε και τους ήρωες με τους οποίους ταυτιστήκαμε, μιας αίσθησης παντοδυναμίας στιλ σούπερμαν, καθ' όλα πλασματικής... την οποία εκμεταλλεύονται κάποιοι άνθρωποι για δικούς τους σκοπούς.

Αλλά δυστυχώς αυτά θα πρέπει να τα διαπιστώσεις μόνη σου κι ούτε υπάρχει τρόπος να σε πείσω. Ξέρω ότι βιώνεις μια πρωτόγνωρη αίσθηση πληρότητας μέσα από αυτή την ομάδα και εύχομαι η αίσθηση αυτή να σε συνοδεύει σε όλη σου την πορεία – μέσα στην ομάδα αλλά κυρίως πέρα από αυτή.

Όσον αφορά το ερώτημά σου: θα πρέπει, κατά τη γνώμη μου, να σε προβληματίσει σοβαρά το γεγονός ότι το ή τα ξωτικά με τα οποία έρχεσαι σε επαφή δεν σου αποκαλύπτουν κάποιο έστω από τα ονόματά τους. Κατ' αρχήν, είσαι σίγουρη ότι είναι ξωτικά και όχι κάτι άλλο; Στο αστρικό κυκλοφορούν πάρα πολλά όντα, μερικές από τα οποία (οι γητευτές ή shapeshifters) παίρνουν τη μορφή της οντότητας με την οποία θέλει να επικοινωνήσει ο αναζητητής ώστε αυτός να επανέρχεται και να τρέφονται από την ενέργειά του.

Κατά δεύτερο λόγο, εάν δεχτούμε ότι είναι ξωτικά, κάτι τα εμποδίζει να επικοινωνήσουν απροκάλυπτα μαζί σου και να σου δώσουν το όνομά τους. Πού οφείλεται αυτό το κάτι; Στην ποιότητά σου ως ατόμου ή στην ποιότητα της ομάδας; Συγνώμη που γίνομαι τόσο ωμή. Πιθανόν όμως να βλέπουν κάτι όχι τόσο σωστό ή εναρμονισμένο, κάτι που διαφεύγει της αντίληψής σου. Όπως είπα, αυτή η άρνηση που σημαίνει έλλειψη εμπιστοσύνης, θα πρέπει να σε προβληματίσει σοβαρά. Οι γνώσεις που παίρνεις, είναι ουσιαστικές; Προσωπικά πάντως δεν θα δεχόμουν πληροφορίες από μία οντότητα που δεν αποκαλύπτει την ταυτότητά της.


Edited by - Unseen on 27/04/2006 09:05:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Unseen
Πλήρες Μέλος

Greece
1331 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2006, 09:02:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Unseen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Marte
Εάν πράγματι σου συμβαίνει κάτι τόσο υπέροχο, είσαι απίστευτα τυχερός και ειλικρινά σε ζηλεύω! Τι βοήθεια να χρειάζεσαι... εμείς χρειαζόμαστε βοήθεια από σένα. Θα ήθελες να μας πεις κάτι περισσότερο;

Gonzalez
Σε βρίσκω λίγο... ασταθή. Τη μία δεν πιστεύεις και την άλλη ξαφνικά πιστεύεις και καίγεσαι να μάθεις... τι να πω. Το λινκ που μας παρέθεσες (που παραπέμπει σε άρθρο που δημοσιεύεται στο εσοτέρικα) δεν με βρίσκει σύμφωνη, όπως γενικά δεν με βρίσκουν σύμφωνη όλες αυτές οι "πρακτικές" και "μέθοδοι" προσέγγισης και γενικότερα ό,τι δεν έρχεται φυσικά.

Η προσωπική μου θέση πάντοτε ήταν ότι εάν θέλει κάποιος να δει και να επικοινωνήσει με ξωτικά και νεράιδες, θα πρέπει να δουλέψει με τον εαυτό του, να γίνει καλύτερος άνθρωπος ώστε να το αξίζει. Κι αυτό γιατί υπάρχει ένας απαράβατος συμπαντικός νόμος που λέει: same goes to same. Ένα ξωτικό δεν θα αποκαλυπτόταν σε κάποιον που δεν δονείται όπως εκείνο. Όχι επειδή δεν θέλει να του αποκαλυφθεί, αλλά επειδή η αντιληπτικότητα αυτού του κάποιου, η δόνησή του, είναι περιορισμένη σε σχέση με τη δόνηση του ξωτικού και αυτό είναι που εμποδίζει την επαφή. Οπότε τέτοιου είδους πρακτικές που αποτελούν αντιστροφή της φυσικής μεθόδου, δεν νομίζω ότι είναι δόκιμες, μάλιστα πιστεύω ότι είναι επικίνδυνες επειδή κανείς δεν ξέρει τι οντότητα τελικά προσκαλεί.

Αντίθετα, είμαι υπέρ μεθόδων και ασκήσεων που βοηθούν στην ενεργοποίηση και ευαισθητοποίηση των "αιθερικών" ας πούμε αισθητηρίων κι αυτό γιατί πιστεύω ότι γεννιόμαστε με τα αισθητήρια αυτά ενεργοποιημένα αλλά ο δυσαρμονικός τρόπος ζωής μας τους προκαλεί μια κάποια απενεργοποίηση.

Frodo
Δεν ξέρω πώς να σου πω αυτό που θέλω να σου πω, αλλά θα προσπαθήσω. Τα "πολλά χρόνια εξερεύνησης του μυστηρίου" δεν φαίνονται να σου έχουν αποκαλύψει στοιχειώδη πράγματα. ΨΑΧΝΕΙΣ ΑΠΟ ΛΑΘΟΣ ΣΗΜΕΙΟ KAI ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΣΗΜΕΙΟ.

Another star
Συμφωνώ μαζί σου αλλά θα ήθελες να μου πεις πώς ορίζεις την εξέλιξη;

Αυτά από μένα.

Με πολλή αγάπη,
Unseen


***** Στον κόσμο του πνεύματος είμαστε πάντα στην αρχή *****

Edited by - Unseen on 27/04/2006 09:06:51

Edited by - Unseen on 27/04/2006 09:45:01Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2006, 09:56:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύ καλημέρα

quote:
Αυτό που στην πραγματικότητα γινόταν (και αποδείχθηκε στην πορεία) είναι ότι ο άνθρωπος αυτός θώπευε την ανεξήγητη ανάγκη όλων μας να ξεχωρίζουμε από το πλήθος, να είμαστε κάτι μοναδικό και διαφορετικό, να έχουμε μία "αποστολή". Η ανάγκη αυτή είναι κατά τη γνώμη μου κατάλοιπο από τα παραμύθια με τα οποία μεγαλώσαμε και τους ήρωες με τους οποίους ταυτιστήκαμε, μιας αίσθησης παντοδυναμίας στιλ σούπερμαν, καθ' όλα πλασματικής... την οποία εκμεταλλεύονται κάποιοι άνθρωποι για δικούς τους σκοπούς.


ε, ναι!


quote:
Η προσωπική μου θέση πάντοτε ήταν ότι εάν θέλει κάποιος να δει και να επικοινωνήσει με ξωτικά και νεράιδες, θα πρέπει να δουλέψει με τον εαυτό του, να γίνει καλύτερος άνθρωπος ώστε να το αξίζει. Κι αυτό γιατί υπάρχει ένας απαράβατος συμπαντικός νόμος που λέει: same goes to same. Ένα ξωτικό δεν θα αποκαλυπτόταν σε κάποιον που δεν δονείται όπως εκείνο. Όχι επειδή δεν θέλει να του αποκαλυφθεί, αλλά επειδή η αντιληπτικότητα αυτού του κάποιου, η δόνησή του, είναι περιορισμένη σε σχέση με τη δόνηση του ξωτικού και αυτό είναι που εμποδίζει την επαφή. Οπότε τέτοιου είδους πρακτικές που αποτελούν αντιστροφή της φυσικής μεθόδου, δεν νομίζω ότι είναι δόκιμες, μάλιστα πιστεύω ότι είναι επικίνδυνες επειδή κανείς δεν ξέρει τι οντότητα τελικά προσκαλεί.


και ξανά, ναι!


πολλά φιλιά!

Galadriel



για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gonzalez
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2006, 10:47:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gonzalez  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Gonzalez
Σε βρίσκω λίγο... ασταθή. Τη μία δεν πιστεύεις και την άλλη ξαφνικά πιστεύεις και καίγεσαι να μάθεις... τι να πω. Το λινκ που μας παρέθεσες (που παραπέμπει σε άρθρο που δημοσιεύεται στο εσοτέρικα) δεν με βρίσκει σύμφωνη, όπως γενικά δεν με βρίσκουν σύμφωνη όλες αυτές οι "πρακτικές" και "μέθοδοι" προσέγγισης και γενικότερα ό,τι δεν έρχεται φυσικά.



Unseen, μπορεί να είμαι ασταθής αλλά αυτό δεν οφείλεται μόνο στα δημοσιευμένα άρθρα αλλά και σε συμβουλές δικού μου ατόμου. Τώρα όσον αφορά το άρθρο εγώ το βρήκα και το δημοσίευσα για βοήθεια προς τα μέλη και πολλοί το βρήκαν ενδιαφέρον, τώρα εσένα μπορεί να μη σε βρίσκει σύμφωνη το συγκεκριμένο άρθρο, δικιά σου άποψη

Ότι γράφει δεν ξεγράφειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2006, 10:50:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛEΣ/ΟΙ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΡΟΣEΚΤΙΚΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΑΣ.

ΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 20-30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ (ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ) ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ G., Unseen,another, star ,
FRODO, Angus, kswtikoula , iridaster, Gonzalez, Marte
ΠΩΣ ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΑΤΕ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΑΤΙΚΕΣ ΕΝΝΟΙΕΣ "ΞΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΕΡΑΊ΄ΔΕΣ" ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΟΝΤΑ...
(ΕΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΜΕ)

ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΛΘΟΥΜΕ (ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΕΜΑΣ ????) ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΕΣ ΟΝΤΟΤΗΤΕΣ ????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

G.
Μέλος 2ης Βαθμίδας

United Kingdom
364 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2006, 11:05:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους G.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιατί όλα καλέ μου φίλε avatar είναι όπως γνωρίζεις μέρος του ίδιου Συνόλου...

άλλες φορές κοιτάμε μέσα από μας για να γνωρίσουμε την Αλήθεια, και άλλες φορές έξω από μας...

στην πορεία, κάποια στιγμή, καταλαβαίνουμε πως το έξω και το μέσα είναι το ίδιο, ακριβώς όπως το Πάνω και το Κάτω...

Galadriel


για όλα υπάρχει καιρός και τρόπος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gonzalez
Μέλος 1ης Βαθμίδας


97 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2006, 11:29:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gonzalez  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛEΣ/ΟΙ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΡΟΣEΚΤΙΚΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΑΣ.

ΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 20-30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ (ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ) ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ G., Unseen,another, star ,
FRODO, Angus, kswtikoula , iridaster, Gonzalez, Marte
ΠΩΣ ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΑΤΕ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΑΤΙΚΕΣ ΕΝΝΟΙΕΣ "ΞΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΕΡΑΊ΄ΔΕΣ" ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΟΝΤΑ...
(ΕΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΜΕ)

ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΛΘΟΥΜΕ (ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΕΜΑΣ ????) ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΕΣ ΟΝΤΟΤΗΤΕΣ ????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ


Αγαπητε Avatar,
πιστεύω πως και οι πνευματικές οντότητες περιλαμβάνονται στο σύνολο ξωτικά νεράιδες, όπως και όλα τα πνεύματα του δάσους, διότι, κατά τη γνώμη μου, όλα αυτά συνδέονται

Ότι γράφει δεν ξεγράφειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FRODO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
176 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/04/2006, 19:15:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FRODO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Frodo
Δεν ξέρω πώς να σου πω αυτό που θέλω να σου πω, αλλά θα προσπαθήσω. Τα "πολλά χρόνια εξερεύνησης του μυστηρίου" δεν φαίνονται να σου έχουν αποκαλύψει στοιχειώδη πράγματα. ΨΑΧΝΕΙΣ ΑΠΟ ΛΑΘΟΣ ΣΗΜΕΙΟ KAI ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΣΗΜΕΙΟ.
Με πολλή αγάπη,
Unseen

Δεν καταλαβα τι εννοεις...


www.sotiris.forumup.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 29 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy