ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΤΙ ΖΩΔΙΟ ΕΙΣΑΙ;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 32
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
sansationf
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Cyprus
378 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 13:08:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sansationf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΙΓΩΚΕΡΑΚΙ......

respectΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 13:18:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Με τα μεχρι τωρα δεδομενα βλεπω οτι οι αιγοκεροι εχουν αρχισει να μαζευονται ολο και περισοτεροι.Τι ωραια Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2003, 14:44:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Επειδή αναφορικά με τα ζώδια (δε ξέρω πως συμβαίνει αυτό μιας και γενικώς έχω αδύναμη μνήμη) Avallonάκι, θυμάμαι οτι έχεις ωροσκόπο Καρκίνο, αυτό σου προσθέτει πολλά χαρακτηριστικά του Καρκίνου (αφού τόσο πολύ τον αγαπάς...)
...........................
mariaries,
Λόγου χάρη, απ' όσο σε γνωρίζω, πρέπει να έχεις ωροσκόπο που τίθεται αρνητικά προσκείμενος προς τα χαρακτηριστικά του ζωδίου σου.
Ο ωροσκόπος σου είναι ή χώμα ή νερό...

quote:
mariaries,
καλημέρα σε όλους!!
Γρηγόρη δεν διαβάζεις μου φαίνεται τις παλιές απαντήσεις καθόλου. Έχω πει τουλάχιστον 2 φορές ότι είμαι Κριός με ωροσκόπο Λέων και σελήνη στον Λέων. Έπεσες πολύ έξω τοξοτάκι...άκου χώμα ή νερό ο ωροσκόπος μου ..είμαι όλο φωτιά βρε!!!!

quote:
Avallon
Γκρρ...Και αυτό σου ξέφυγε!
Εχω ωροσκόπο ΑΕΡΑ! (Ζυγός-εξ'ου και το φούντωμα...)


Τώρα αν κάνω σχόλιο θα είμαι κακός ε ?
Καλά καλά δε κάνω απλά θα επαναλάβω .......

ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣΑΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ !

Υ.Γ.Όντως δεν έχω καμία διαμάχη με το ερπετό απλά προσπαθώ να τον κάνω να δει .

Ο κακός λύκος


Edited by - Ramoglou on 15/10/2003 14:46:17Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2003, 04:05:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Υ.Γ.Όντως δεν έχω καμία διαμάχη με το ερπετό απλά προσπαθώ να τον κάνω να δει .

Ω!...Για να δω...
...Μα! όλα είναι μαύρα...δε βλέπω καλά...
'
Υ.Γ. Πως μπορεί να δείξει κάτι η Σελήνη στον γεννημένο απο τον Ήλιο?
Όση καλή θέληση και να έχει, το μονο που μπορεί να δεί είναι η φωτεινή πλευρά της Σελήνης. Μα, η Σελήνη δεν είναι αυτόφωτη...κλέβει ΦΩΣ απο τον Ήλιο

~Γρηγόρης~

Once you were wild, don't let them tame you

Edited by - reptilesalonica on 16/10/2003 04:08:18Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2003, 09:12:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δυστυχώς μιας και δε μπορείς να «δεις» καθότι σε τύφλωσε ο Ήλιος θα σταματήσω εδώ το μάθημα .
Βέβαια έτσι εξηγούνται πλέον όλα , όλα οφείλονται στην «τύφλωση» σου .

Περαστικά φίλε .


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mariearies
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
59 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2003, 09:50:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mariearies  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γρηγόρη μου, σε αγαπάω, σε εκτιμάω, σε υποστηρίζω ως τοξοτάκι, αλλά στο παραπάνω θα συμφωνήσω με τον MR. Ramoglou .....Διάβασε τα προηγούμενα λίγο, πριν πεις κάτι....Δύο κριαρίνες έχεις, και για τις δύο λάθος ωροσκόπους μας έβγαλες.... δεν μας προσέχεις καθόλου.....
όχι τίποτε άλλο, δίνεις "τροφή" στους καρκίνους να κοροϊδεύουν!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Fotini
Μέλος 2ης Βαθμίδας


205 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 15:44:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Fotini  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και να'μαι παλι και εγω οπως παντα καθυστερημενα!

Ειδα οτι μαζευονται Αιγοκεροι και ηρθα να συμβαλλω με την παρουσια μου χεχεχεεχε.... καλε μου Ραμογλου σημερα ειδα αυτα που εγραψες για τους Αιγοκερους στις 8/10.....και μπορω να πω..οτι ναι...επεσες μεσα....(σιγα και μη δεν επεφτες!!!)

Καλλιο αργα παρα ποτε το ξερω...!(για το ποτε τα εγραψες..με το..ποτε τα διαβασα

Αυτα...για αλλη μια φορα ηρθα ειδα..και φευγωωωωωωωωωωωωωω

μακια σε ολους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 15:53:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε βρε καλως την αδελφη μου την χαμενη(ιδια ημερομηνια καθοτι,εστω και με διαφορα ενα χρονο!).Αδελφη βοηθεια....την σεληνη μου θελω...βοηθα με και λιγο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Fotini
Μέλος 2ης Βαθμίδας


205 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 15:57:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Fotini  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αχμ επεστρεψα παλι....(ναι εγω η θα ερχομαι σε μερικα λεπτα η θα κανω κανα διμηνο!)

Επρεπε να αφησω και ενα μηνυμα προς το Ξωτικο...γιατι απο οτι ειδα σε καποια προηγουμενη σελιδα...εχει ιδια ημερομηνια γεννησης με μενα

Δεν ειχα ποτε την τυχη να γνωρισω αλλο ατομο με ιδια ημερομηνια γεννησης, χεχεχεχε το θεωρω συναρπαστικο....!

Αιγοκεροι ενωθειτε!(σοβαρο μηνυμα εξετελεσθει!)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Fotini
Μέλος 2ης Βαθμίδας


205 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 16:01:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Fotini  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαχαχαχαχα....οτι θα γραφαμε και ταυτοχρονα ε ειναι καπως τωρα...μην ανησυχεις και αν δε προλαβει να στην βρει αλλος αυριο θα στην εχω ετοιμη .....Σεληνηη ερχομαιιιιιι ....υπομονη λιγες ωρες :)))

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 16:03:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αχ Φωτεινη μου και εγω το ιδιο λεω.....ειναι φοβερο!!!!!Ειναι σαν να μιλαω με μενα και να απαντω εγω σε μενα!Φοβερη αισθηση!Μακια σου αδελφη στο ζωδιο και στην ημερα Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 16:23:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eλάτε ρε κορίτσια!! Eδώ μέσα έπρεπε να βρεθείτε;

H Nικολούλη τι θα κάνει δηλ.; Θα μείνει άνεργη;

Thothoula η Bιετναμέζα
Mοναδική
απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 16:29:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βαλντα μα εκει ειναι το τελειο της υποθεσηςαν δεν ειχαμε βρεθει μεσω του εσωτερικα ακομα θα ψαχναμε η μια την αλλη.......Α και προτιμουμε τον Χαρδαβελλα....χιχιχιχιΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Fotini
Μέλος 2ης Βαθμίδας


205 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2003, 16:31:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Fotini  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι παρακαλω το ρεπορταζ στην ομιχλη ειναι πιο σικ (καλα μυαλααα)

Ειδες το esoterica τελικα! χεχεχεχε

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tragikos_Klooun
Νέο Μέλος

Greece
27 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/10/2003, 00:35:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tragikos_Klooun  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Tragikos_Klooun  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε παιδιά εγώ που είμαι ιχθύες με ωροσκόπο σκορπιό έχω ελπίδες να κάνω τίποτα δημιουργικό στη ζωή μου;Υπάρχει περίπτωση να προαχθώ σε ευτυχισμένο κλόουν;Καλά δεν έχουμε αστρολόγο εδώ μέσα;Για πείτε,για πείτε...

Καλώς ήλθατε πάλι να γελάστε ξανά, από μπροστά σας περνάω με αστεία ματιά!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GEORGE D
Μέλος 2ης Βαθμίδας


199 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2003, 03:26:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GEORGE D  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΧΙΛΙΕΣ ΛΕΞEIΣ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΑΚΟΜΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ

ΒΑΣΙΛEY



ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΚΥΝΕΙΣΤΕ ΤΟΝ


ΒΡΟΤΩ ΔΕ ΠΙΣΤΟΝ ΟΥΔΕΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2003, 12:25:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
το οτι βλεπουμε μονο ενα x αντι για εικονα θα επρεπε να μας λεει κατι ?

Μάρα
Η Σεναριογράφος
Strike like lightning and leave the thunder to those that like loud noises.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2003, 12:56:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εχω ωροσκόπο ζυγο ,μου ειπαν,ειμαι αναμεσα στο "θα" και το "να" ,ειμαι αναμεσα στην δραση και την απουσια της ,
ετσι μου ειπαν ...

θα....να...'τος ο μανος που υπαρχει η οχι ,που αναπνεει η οχι,που ζει η οχι μεταξυ υπαρξης και ανυπαρξιας ,μεταξυ χαρας και πικρας.

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mara
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
735 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2003, 13:19:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mara  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Mara  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμμμ καλε μου Μανο μας ... τελικα ολα ειναι θεμα επιλογης και πραξης :) ... επιλογη του να γινει το "θα" ->"να" και η πραξη με την οποια η επιλογη θα παρει μορφη! Προσοχη μην μεινουμε ομως στη μεση της διαδρομης και τελικα ολο αυτο γινει "οταν" οπως ευστοχα ειπε και καποιος κυριος Ραμογλου

Μάρα
Η Σεναριογράφος
Strike like lightning and leave the thunder to those that like loud noises.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2003, 03:25:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όντως φίλε Μάνο. Έτσι ακριβώς είναι πάνω κάτω οι Ζυγοί.
Το σύμβολό τους είναι μια ζυγαριά αλλά αυτό δε σημαίνει οτι είναι απολύτως ισορροπημένοι...το αντίθετο μάλιστα συμβαίνει
Είναι συνεχώς αμφιαταλαντευόμενοι ανάμεσα σε δυο επιλογές γιατι δε ξέρουν ποια να επιλέξουν.
Αν κάπου υπάρχει και το ζώδιο των Διδύμων στο χάρτη τότε τα πράγματα περιπλέκονται ακόμη περισσότερο.

~Γρηγόρης~
Once you were wild, don't let them tame youΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2003, 13:06:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΜΑΙ ΛΕΩΝ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΖΥΓΟ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

solitude
Νέο Μέλος

Greece
43 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2003, 16:02:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους solitude  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
να και άλλο ένα αιγωκεράκι στην παρέα!!!

Βαθιά τη νύχτα,τα μεσάνυχτα, με τ'ανοιχτά φτερά του ονείρου,πετά η ψυχή μου,σκλάβα ελεύθερη, στους μυστικούς κόσμους του απείρου..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το ξωτικό
Μέλος 3ης Βαθμίδας


641 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2003, 16:16:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Το ξωτικό  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σας και εδω και καλο μηνα.Αληθεια μεχρι σημερα ποσοι αιγοκεροι εχουμε μαζευτει?
Εγω ,η Φωτεινη,η Σολιτιντ,Αυτη που τα καταφερε,η Λιλιθ....αλλοι?
Αυτη που τα καταφερε για κανε ενα απολογισμο των μεχρι τωρα ζωδιων στο τοπικ σου

Edited by - Το ξωτικό on 02/11/2003 16:22:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ROGG
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
56 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2003, 14:42:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ROGG  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λ Ε Ω Ν

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2003, 15:19:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χχχμμμμμμμ... και εγώ με Λέων ζώδιο και ωροσκόπο πάλι Λέων, έχω ελπίδες να γίνω η επόμενη Πλανητάρχης???

Που είναι ο αστρολόγος του FORUM???

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zezmperg
Πλήρες Μέλος

Greece
983 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/11/2003, 20:13:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zezmperg  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σας χαιρετώ.
Ζώδιο Κριός ,ωροσκόπος Παρθένος.
Σας χαιρετώ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Italy
80 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2003, 03:21:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σε ολους!!!
Εγω ειμαι το αναποδο απο την Κατια,ζυγος με ωροσκοπο λεονταρι,παντως σε σχεση με αλλους ζυγους που γνωριζω,οπως και με τον αδερφο μου δεν εχω καμια επαφη!!Μπορει να μου το εξηγησει αυτο καποιος!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΦΩΣΧΥΤΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας


132 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 03:21:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΦΩΣΧΥΤΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΚΟΡΠΙΟΣ εδώ.
ποιο καλό παιδάκι θα μου βρει το ωροσκόπο μου;
γιατί τον έχω μάλλον σε παραπληροφόρηση!

H ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΦΩΣ ΚΑΙ Η ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΤΟΥ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΥΠΑΡΞΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

al_ter_ego2000
Νέο Μέλος

Greece
33 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2003, 13:36:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους al_ter_ego2000  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΥΔΡΟΧΟΟΣ
ΑΛΤΡΟΥΙΣΜΟΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ....ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ,ΔΥΣΤΥΧΩΣ,ΑΛΤΡΟΥΙΣΤΕΣ ΟΙ ΥΔΡΟΧΟΟΙ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Italy
80 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2003, 03:23:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλε Φωσχυτε αυτο ειναι ενα site που μπορεις να βρεις τον ωροσκοπο σου!!!


http://www.astrofree.gr/zodiac.htm


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 32 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy