ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ =-.
 REIKI - Η ΜΥΣΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 26
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Ρωρ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2007, 07:58:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ρωρ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Γιώτα μου καλημέρα

΄Ολα καλά, αφού η κορούλα σου είναι καλά!

Πες μας, αν χρειαστείς κάτι! Δεν δίνουμε μόνο ενέργεια...αλλά και ότι άλλο!

Να είσαι καλά

Με όλη μου την αγάπη
ΒάσωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SM-GIOTA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


150 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/05/2007, 14:24:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SM-GIOTA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κορίτσια να είστε καλά.
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.
Galazia sfaira, αυτό το γεγονός πέρα απ τα δυσάρεστα πράγματι κάτι με δίδαξε. Μου έδωσε την ευκαιρία να συγχωρήσω, και να κλείσω μια παλιά ιστορία.
Φιλάκια σε όλους. Ραντεβού τη Δευτέρα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nk
Μέλος 1ης Βαθμίδας


81 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/05/2007, 23:11:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nk  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τέλος καλό όλα καλά λοιπόν!
Γιώτα (ή όποιος άλλος) αν θέλεις κάτι για το αυριανό ραντεβού...

Τα λέμε Δευτέρα 10:30μμ
ΝίκοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ρωρ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2007, 10:27:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ρωρ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Καλημέρα!

Τα λέμε το βράδυ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Unseen
Πλήρες Μέλος

Greece
1331 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2007, 12:11:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Unseen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
CU το βράδυ με πολλή χαρά. Θα ειδοποιήσω και το τοξοτάκι γιατί έχει κάποιο τεχνικό πρόβλημα και δεν μπορεί να μπει.

Την αγάπη μου σε όλους,
Unseen

***** Συγχώρεση. Αγάπη. Ευλογία. *****Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galazia_sfaira
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
544 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2007, 13:07:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galazia_sfaira  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Oλοι το βραδυ λοιπον,και μια ζεστη αγκαλια για τώρα.Καλλιοπη
Η Συννεφουλα ειναι καλα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
SM-GIOTA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


150 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/05/2007, 16:20:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SM-GIOTA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ρωρ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2007, 01:33:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ρωρ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλιά πολλά...

και ευχαριστώ!

ήταν πολύ όμορφα...

πόσο χαίρομαι γι'αυτό!!!


...έως την άλλη Δευτέρα


με αγάπη
ΒάσωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Unseen
Πλήρες Μέλος

Greece
1331 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2007, 07:46:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Unseen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα, μια όμορφη, υπέροχη μέρα...

Εξαιρετική και η χθεσινοβραδινή συνάντηση. Παιδιά, ήταν υπέροχο: όταν ήρθε η σειρά μου αισθάνθηκα να γίνομαι ατόφιο χρυσάφι. Επίσης, αισθανόμουν την ενέργεια να θέτει σε κίνηση το 4ο τσάκρα μου και να πλημμυρίζω από αγάπη. Υπέροχο!

Σκεφτόμουν ότι με όλους σας έχω συναντηθεί τουλάχιστον μία φορά προσωπικά, εκτός από τον Νίκο...

Χιλιάδες ευχαριστώ, αγκαλιές και χαμόγελα.

Με αγάπη,
Χριστίνα

***** Συγχώρεση. Αγάπη. Ευλογία. *****Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galazia_sfaira
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
544 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2007, 09:03:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galazia_sfaira  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημερα σε ολους σας,
και γαι μενα ηταν υπεροχα μοναδικο το χθεσινό.
Αναλυτικά σας έγραψα.
Αχ Χριστινα μου χαίρομαι ....εγω ομως σε εχασ; καποια στιγμη απο τα χερια μου.....σαν να εγινες πιο ....αυλη ίσως...το λεω τωρα διαβαζοντας την δικη σου καταθεση.
Εγω παντως εισεπραξα κατι μοναδικό!
Σας ευχαριστω όλους καισας φιλω!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nk
Μέλος 1ης Βαθμίδας


81 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2007, 10:04:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nk  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα κι ευχαριστώ!

ΝίκοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SM-GIOTA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


150 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2007, 10:43:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SM-GIOTA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα σε όλους σας.
Η καρδιά μου ήταν σαν 'ενας κήπος γεμάτος λουλούδια και χρώματα.
Μονο όταν ήρθε η σειρά μου ένοιωθα λίγο σφιγμένη. Και τη Ρούλα είδα λίγο παράξενα στην αρχή, αλλά μετά άνοιξε.
Φιλάκια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
emmaqu
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2007, 19:29:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους emmaqu  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ti einai to EFT?eida to videaki alla den katalava k polla........Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
emmaqu
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2007, 19:31:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους emmaqu  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ti einai to EFT?eida to videaki alla den katalava k polla........Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/05/2007, 20:52:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ/ή emmaqu, καλώς ήλθες κοντά μας!

Θα σε παρακαλούσα να χρησιμοποιείς ελληνικούς χαρακτήρες στα μηνύματα σου κι όχι λατινικούς ώστε να είναι πιο εύκολη η ανάγνωση τους.


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
toxotis
Πλήρες Μέλος

Greece
1256 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2007, 02:48:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους toxotis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρεϊκιστές μου και ρεϊκίστριες (έτσι μας αποκάλεσε συνφορουμίτης) ήταν όμορφα και σας ευχαριστώ πολύ.

Γιώτα μου σήμερα είδα τι συνέβη στην κόρη σου. Χαίρομαι που πήγαν όλα καλά.

Φιλιά σε όλη την παρέα και...

Ρέϊκι δυνατά!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gentleman
Μέλος 3ης Βαθμίδας


757 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2007, 04:05:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gentleman  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Εσωτερίστριες / εσωτεριστές,

Περάστε αν έχετε την καλοσύνη από το μήνυμά μου αυτό:

Θα εκτιμούσα πολύ τη γνώμη σας.

Iδίως τη δική σου Unseen, που σε θεωρώ ένα από τα πιο αξιόλογα άτομα εδώ μέσα, τα αστέρια του esoterica.

Ευχαριστώ.


Dare To Dream
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Unseen
Πλήρες Μέλος

Greece
1331 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2007, 08:42:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Unseen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε gentleman... έλεος

Το είδα το ποστ σου, έγραψα και τη γνώμη μου, δεν ξέρω ωστόσο κατά πόσο βοήθησα. Σε ευχαριστώ πολύ πάντως για τα καλά σου λόγια.

Με αγάπη,
Unseen


***** Συγχώρεση. Αγάπη. Ευλογία. *****Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FRA LE NUVOLE
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/05/2007, 17:48:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FRA LE NUVOLE  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλό απόγευμα σε όλους!
Επιτέλους τα πράγματα μπαίνουν σε μια τάξη και έτσι δεν θα χάνω αυτά που γράφετε.
sm_giota χαίρομαι που το κοριτσάκι σου είναι καλά (εγώ τώρα το διάβασα). Ίσως να μην ήμουν ξεκάθαρη στην αρχή γιατί είχα άγχος και ήμουν λίγο άρρωστη.
Θα τα ξαναπούμε και ως τότε την αγάπη μου σε όλους!

Πολλά φιλιάΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nk
Μέλος 1ης Βαθμίδας


81 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2007, 13:49:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nk  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλό μεσημέρι!
Αύριο ίδια ώρα ραντεβού!
Φιλιά!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ρωρ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2007, 01:22:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ρωρ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλημέρα!

κι εγώ εδώ!

φιλιά
ΒάσωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galazia_sfaira
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
544 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2007, 08:39:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galazia_sfaira  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλημερουδια,
κι εγω την ίδια ώρα.
Σας φιλώ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nk
Μέλος 1ης Βαθμίδας


81 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2007, 23:05:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nk  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Thanks παιδιά!
Φιλιά!
ΝίκοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ρωρ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2007, 02:25:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ρωρ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Ευχαριστώ πολύ πολύ!

με αγάπη
Βάσω
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galazia_sfaira
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
544 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2007, 08:28:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galazia_sfaira  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΙ εγω παιδιά σας ευχαριστω ιδιαίτερα!!
Να είμαστε καλά.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
SM-GIOTA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


150 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/05/2007, 10:59:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SM-GIOTA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κάθε φορά σας νοιώθω και καλύτερα.
Ευχαριστώ όλους σας.
ΦιλιάΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Unseen
Πλήρες Μέλος

Greece
1331 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2007, 08:03:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Unseen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα και καλή, όμορφη εβδομάδα σε όλους!

Απόψε κανονικά φαντάζομαι.

Βάσω με την απουσία σου το τόπικ έχει αρχίσει να μοιάζει με chat... Γιατί δεν γράφεις πια;

Με αγάπη,
Χριστίνα

***** Συγχώρεση. Αγάπη. Ευλογία. *****Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ρωρ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2007, 10:32:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ρωρ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Καλημέρα σε όλους!

Χριστινάκι, περάστε και από το φόρουμ του Reikicenter.

Για να καταλάβεις γιατί δεν γράφω πια... (ο χρόνος είναι πια ελάχιστος, κοιμάμαι μόνο 3 ώρες!!!)

Σήμερα όπως πάντα!

Σας φιλώ γλυκά
με αγάπη
ΒάσωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Unseen
Πλήρες Μέλος

Greece
1331 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2007, 07:29:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Unseen  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα παιδιά!

Ευχαριστώ πολύ για χθες, ήταν μια συγκινητική για μένα συνάντηση που με βοήθησε να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα στο τοπίο γύρω μου και μέσα μου. Να είστε καλά...

Άνοιξα ένα τόπικ στη "Σοφία" για ένα θέμα που έχει απασχολήσει πολύ τη σκέψη μου τους τελευταίους μήνες. Αν έχετε διάθεση, χρόνο και άποψη, σας παρακαλώ ρίξτε μια ματιά εδώ:

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=9221

Ευχαριστώ πολύ
Χριστίνα

***** Συγχώρεση. Αγάπη. Ευλογία. *****Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ρωρ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2007, 08:04:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ρωρ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα, με βροχούλα που είναι ευεργετική ε?

Σημαντική και για μένα η χθεσινή "συνάντηση"...
Πράγματι Χριστίνα μου, επιγνώσεις...που ξεκινούν πάντα με γνώση για να ανακαλύψεις στην πορεία ότι δεν είναι απλά γνώση, αλλά επίγνωση!

Σας ευχαριστώ όλους πολύ!

φιλιά
με αγάπη
ΒάσωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 26 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy