ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΤΙ ΖΩΔΙΟ ΕΙΣΑΙ;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 32
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/01/2004, 09:12:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δίδυμοι?
Αυτοί δεν είναι που λατρεύουν τις ίντριγκες, είναι διπλοπρόσωποι και κάνουν συνωμοσίες?


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/01/2004, 12:07:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δίδυμοι?
Αυτοί δεν είναι που λατρεύουν τις ίντριγκες, είναι διπλοπρόσωποι και κάνουν συνωμοσίες?

Αναφέρθηκα στη παθολογική σχεδόν αγάπη προς τις Υδροχόεες, ε! μια απ' αυτές είναι και η Ελλάδα
Τώρα όσων αφορά τον ωροσκόπο που είναι στους Διδύμους...αγάπαγε το φίλο σου με τα ελαττώματά του
Τι σου κάνανε τα Διδυμάκια?
Έχω εντρυφήσει πάνω στους Διδύμους, ό,τι κακία κάνουν (αν κάνουν) δε το κάνουν γιατί έχουν κάποιο σχέδιο (βλέπε Αιγόκερως) ή γιατί είναι παρανοηκά προσκολλημένοι στις πεποιθήσεις τους και απαιτούν όλος ο κόσμος να βαδίζει σύμφωνα με τα δικά τους θέλω (βλέπε Σκορπιούς).
Το κάνουν απο απερισκεψία ή απο έλλειψη ισορροπίας (τους διακατέχει).
Η διαρκής αμφιταλάντευση ανάμεσα σε δυο ή σε τέσσερα (ακόμα χειρότερα) είναι που τους προκαλεί όλη αυτή την ψυχολογική αναταραχή η οποία εξωτερικεύεται ως σκοπιμότητα εκ μέρους τους. Κάτι όμως που δε με βρίσκει σύμφωνο.


Ω Μητέρα! Ο αέρας είν'εκείνο το ανάλαφρο πράγμα..
που γυρίζει μέσα στο κεφάλι σου και γίνεται πιο καθαρό όταν γελάς!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SuperNaturaL
Νέο Μέλος

Greece
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/01/2004, 07:22:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SuperNaturaL  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ πάντως είμαι Υδροχόος


Dark Side Of Aquarius ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εριστική
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 04:30:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Εριστική  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
[quote]
ή γιατί είναι παρανοηκά προσκολλημένοι στις πεποιθήσεις τους και απαιτούν όλος ο κόσμος να βαδίζει σύμφωνα με τα δικά τους θέλω (βλέπε Σκορπιούς).

Αυτό είναι μεγάλη προσβολή για τους Σκορπιούς και δε θα το ανεχτώ!
Ως αυθεντική Σκορπίνα θα σε παρακαλέσω να ανακαλέσεις το συντομότερο δυνατό γιατί αυτά που γράφεις δεν ισχύουν.

Φιλικά

eristikiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εριστική
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 04:38:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Εριστική  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και για να μην λες ότι δεν έχω επιχειρήματα, θα σου πω το εξής: Δεν είμαστε παρανοϊκά προσκολλημένοι στις πεποιθήσεις μας γιατί απλούστατα δεν είμαστε απόλυτα και κολλημένα άτομα. Αντίθετα, είμαστε ανοιχτοί πάντα σε καινούριες ιδέες και εμπειρίες και πρόθυμοι να τις μοιραστούμε με άλλους ανθρώπους. Αυτός άλλωστε είναι και ο λόγος που συμμετέχω στο φόρουμ. Ειδάλλως, δεν θα συμμετείχα καν ή θα προσπαθούσα να πείσω τους υπόλοιπους χρήστες για τα πιστεύω μου, πράγμα που η μέχρι τώρα διακριτική παρουσία μου εδώ αποδεικνύει περίτρανα ότι δεν ισχύει.

Και μη νομίσεις ότι έχω κάτι μαζί σου, απλά ένιωσα ότι ήσουν λίγο άδικος απέναντι στους Σκορπιούς και κατά συνέπεια αισθάνθηκα την ανάγκη να μας υερασπιστώ.

Με φιλική πάντα διάθεση

eristikiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εριστική
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 04:54:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Εριστική  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τέλος, και δε θα σας ζαλίσω άλλο, εννοείται πως δεν εχουμε τη γελοία απαίτηση οι άλλοι να βαδίζουν σύμφωνα με τα δικά μας θέλω. Κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός, έχει διαφορετικές ανάγκες κι επιθυμίες κι αυτό βέβαια είναι αποδεκτό. Εξάλλου, τέτοιου είδους άτομα που βάζουν σε δεύτερη μοίρα τα θέλω τους (άνευ προσωπικότητας επομένως) τα βαριόμαστε πολύ εύκολα. Κι αυτό πιστεύω ισχύει για όλους τους Σκορπιούς. Γι' αυτό και προτιμάμε ανθρώπους που διαφωνούν, αντιδρούν και δε συμβιβάζονται εύκολα. Με αυτούς τους ανθρώπους μπορούμε να κάνουμε πιο γόνιμο κι εποικοδομητικό διάλογο. Για αυτό το λόγο γράφω αυτά, για να κάνουμε διάλογο, να μου εξηγήσεις κιόλας γιατί έχεις τόσο κακή γνώμη για τους Σκορπιούς.

Ελπίζω να μη σας κούρασα.

Αλήθεια τι ζώδιο είσαι; Για να κάνω κι εγώ μια καλύτερη σκιαγράφηση της προσωπικότητας σου.

Παντα φιλικα

eristikiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 10:30:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αυτό είναι μεγάλη προσβολή για τους Σκορπιούς και δε θα το ανεχτώ!

Eίναι πράγματι εριστική!
Λοιπόν παιδιά μετά από τόσους μήνες που παρακολουθώ το θέμα και μετά από 25 σελίδες μου πέρασε κάτι από το μυαλό και θα ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας για να δω αν σας πέρασε και σας...

Αυτό το θεματάκι τι δουλειά έχει εδώ?
Δεν ταιριάζει καλύτερα στο αχλαδότυρο


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εριστική
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 19:19:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Εριστική  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

[quote]Αυτό είναι μεγάλη προσβολή για τους Σκορπιούς και δε θα το ανεχτώ!

Eίναι πράγματι εριστική!

Είμαι αυτό που λέμε όνομα και πράγμα! Γι' αυτό και προκαλώ έριδες. Πώς αλλιώς θα στηρίξω το όνομά μου;;

Συμφωνώ με αυτό που λες για το αχλαδότυρο. Δεν νομίζω ότι έχει και πολλή σχέση το όλο θέμα με τις ΑΠΟΨΕΙΣ,ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ. Τελοσπάντων, εσείς ξέρετε καλύτερα από εμένα. Δεν είμαι παρανοϊκά προσκολλημένη στις πεποιθήσεις μου ούτε απαιτώ από τους άλλους να βαδίζουν σύμφωνα με τα θέλω μου, όπως είπε κάποιος, ονόματα δε λέμε!!!!

Από ότι είδα σε προηγούμενα ποστς ο Reptilesalonica είναι τοξότης. Τώρα λοιπόν εξηγούνται όλα. Ποτέ δεν τα πήγαινα καλά μαζί τους....

Τέλος, θέλω είτε η Αμαλία είτε η ΑΤΜΑ να μου βγάλουν το ζωδιακό μου προφίλ. Είμαι Σκορπιός με ωροσκόπο Υδροχόο, τη Σελήνη δεν ξέρω που την έχω και στο κινέζικο είμαι πετεινός. Κορίτσια θα ζήσω;;;

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Φιλικά

eristikiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 22:23:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χμ...Καλώς ήρθες Εριστική Σκορπίνα.
Ό,τι είπα είναι απο προσωπικό βίωμα συν (+) μελέτη πάνω στο ζώδιο στο οποίο ανήκεις.
Ηρέμησε όμως καλή μου, δε κατηγορώ κανέναν, απλά καταδεικνύω τις τάσεις των ζωδίων.
Και οι τάσεις όσων αφορά αυτό το ζώδιο είναι αυτές που ανέφερα.
Τώρα, απο άτομο σε άτομο -καλύτερα, απο Σκορπιό σε Σκορπιό- αλλάζουν τα πράγματα.
Όλοι οι Σκορπιοί δεν είναι ίδιοι. Αυτό θα ήταν το πρώτο πράγμα που θα έπρεπε να προσέξεις και δε το έκανες αλλά διάλεξες να με κατηγορήσεις.
Ιt's Ok όμως, σου εξήγησα πως όλα δεν είναι το ίδιο, οπότε, ηρέμησαν τα πράγματα απο τη μεριά μου (ελπίζω και απο τη δική σου)
Επίσης, να σου πώ πως ο ζωδιακός είναι απλά μια ένδειξη για μένα.
Ολόκληρος ο χάρτης είναι αυτό που μετρά και όχι μόνο το ζώδιο, ωροσκόπος κ.λ.π.
Αφού ρώτησες για εμένα να σου πώ λοιπόν:
Τοξότης με ωροσκόπο στους Διδύμους και Σελήνη στο Σκορπιό.
Πολλόι πλανήτες σε Αφροδίτη και Ερμή και ελαφρώς Κρόνο-αυτά.


Ω Μητέρα! Ο αέρας είν'εκείνο το ανάλαφρο πράγμα..
που γυρίζει μέσα στο κεφάλι σου και γίνεται πιο καθαρό όταν γελάς!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

_ΔΙΟΝΥΣΟΣ_
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 22:28:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους _ΔΙΟΝΥΣΟΣ_  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΙΜΑΙ ΛΕΩΝ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΚΡΙΟ..ΤΟΣΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΗΛΘΑΝ ΣΤΟ Ε-ΜΑΙΛ ΜΟΥ ..ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ΄..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εριστική
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 23:03:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Εριστική  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε reptilesalonica, ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.
Εννοείται πως από Σκορπιό σε Σκορπιό διαφέρει. Κι εμένα η εμπειρία μου αυτό λέει. Όμως όπως το είχες γράψει προηγουμένως, φαινόταν ότι μιλάς για όλους τους Σκορπιούς κι ότι είσαι απόλυτος, κάτι που απεχθάνομαι στους άλλους ανθρώπους. (Όχι ότι εγώ δε γίνομαι ποτέ απόλυτη, αλλά προσπαθώ να το αποφεύγω). Σίγουρα υπάρχουν Σκορπιοί, έτσι όπως τους περιγράφεις, σίγουρα όμως υπάρχουν και Σκορπιοί, που είναι το ακριβώς αντίθετο από αυτό. Όπως υπάρχουν και Τοξότες, Καρκίνοι, Δίδυμοι κ.τ.λ. που μπορούν να είναι "παρανοϊκά προσκολλημένοι στις πεποιθήσεις τους ή να απαιτούν όλοι οι υπόλοιποι να βαδίζουν σύμφωνα με τα θέλω τους". Δεν υπάρχει πρόβλημα όμως τώρα, αφού ξεκαθάρισε το θέμα.

Απ' την άλλη, συμφωνώ ότι πολλές φορές τα ζώδια εμφανίζουν κάποια κοινά στοιχεία, όμως γιατί να κρίνουμε τους ανθρώπους με βάση το ζώδιό τους και όχι με βάση το μυαλό, τον χαρακτήρα και την προσωπικότητά τους; Σε λίγο θα τους κρίνουμε και με βάση το όνομά τους(το οποίο παρεμπιπτόντως δεν το έχουν επιλέξει κι οι ίδιοι), όπως έχω δει και κάτι καρτούλες που κυκλοφορούν και λένε π.χ. ότι οι Αλέξανδροι είναι ευαίσθητοι, οι Δήμητρες σοφές (στην τύχη τα λέω αυτά) και πάει λέγοντας.

Τώρα βέβαια, άνοιξα άλλο θέμα, αλλά τελοσπάντων. Θα ήθελα να δω τη γνώμη σου, καθώς και των άλλων χρηστών.


Φιλικά

eristikiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2004, 10:57:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Τέλος, θέλω είτε η Αμαλία είτε η ΑΤΜΑ να μου βγάλουν το ζωδιακό μου προφίλ.

ΘΕΛΕ!
Μήπως να έλεγες ένα παρακαλώ για να πετύχεις αυτό που θέλεις(just a thought!)
Mήπως να τους έστελνες ένα προσωπικό e-mail(just a friendly advice...)

Oσο για τα ονόματα... έχει και αυτό κάποια βάση...εξαιτίας της δόνησης που περιέχει το όνομα. Βέβαια πρέπει σε δεύτερη φάση να συνυπολογιστεί και το επώνυμο... Ομως ας μην ξεφύγουμε απ'το θέμα μας... Αν θέλεις μπορείς να ανοίξεις εσύ ένα τέτοιο θέμα και εμείς σε ακολουθούμε...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2004, 11:54:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εριστική Είμαι Σκορπιός με ωροσκόπο Υδροχόο

και μονο οτι περιεχει το ζωδιακο ειναι σου,τον υδροχοο......εισαι σε σταδιο μη αναστρεψιμο...αθεραπευτο...αυτοκαταστροφικο,απελπιστικά καταθλιπτικο ,γεματο αντιθετη ενεργεια...τινει προς την διενεργεια διαπιστωσης αφηρημαδας και αντιθετων αποτελεσματων απο τα θελουμενα και προτεινουμενα ,συμβιβαζουμενα και δε λεω ουφ,γιατι θα του προσθεσει/συμπληρωσει η γλυκια Avallon χαχααχαχχααχαχαχαχαχαχααχαχαχ


με λιγα λογια.....ειμαι υδροχοος χααχχααχαχχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχα

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Edited by - manos on 25/01/2004 11:55:31Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2004, 12:03:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Manos! Tι θέλεις εδώ?
Γρήγορα στο αχλαδότυρο κακό παιδί!
Εσείς πόσα αχλαδάκια φάγατε σήμερα?


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Φαιά Πεμπτουσία
Νέο Μέλος


31 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2004, 21:05:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Φαιά Πεμπτουσία  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα,
Εγώ είμαι Υδροχοος με ωροσκοπο Λεων.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2004, 10:29:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εγώ είμαι Υδροχοος με ωροσκοπο Λεων.

Perfetto!!
Iδιαίτερα αν δικαιολογείς και το nickname σου...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2004, 13:24:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


Manos! Tι θέλεις εδώ?
Γρήγορα στο αχλαδότυρο κακό παιδί!
Εσείς πόσα αχλαδάκια φάγατε σήμερα?


"Τάδε έφη Avallon"


LOOK WHO'S TALKING !!!

Sorry αλλά δε μπόρεσα να αντισταθώ αγαπητή μου avallon

Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2004, 13:59:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλημερίζω τον αγαπημένο Πρόεδρο!
Πάντα καλά να είστε αγαπητέ μου, ότι κ να κάνετε....

*τέλος εκδρομής-----επιστροφή στο Aχλαδότυρο....


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2004, 15:52:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Απ' την άλλη, συμφωνώ ότι πολλές φορές τα ζώδια εμφανίζουν κάποια κοινά στοιχεία, όμως γιατί να κρίνουμε τους ανθρώπους με βάση το ζώδιό τους και όχι με βάση το μυαλό, τον χαρακτήρα και την προσωπικότητά τους;

Είμαστε μικρά τμήματα του συνόλου. Το σύνολο? Το σύμπαν.
Εκτιμώ λοιπόν πως, οι πλανήτες ασκούν επιρροή πάνω στους ανθρώπους όπως οι διάφορες φάσεις της σελήνης, επηρεάζουν την παλίρροια και άμπωτη στις θάλασσες, συναισθηματικές ανησυχίες στους ανθρώπους αλλά και πολλά ακόμη φαινόμενα.
Εξ' αποτελέσματος λοιπόν, "διαβάζοντας" τ' άστρα, βοηθούμαι στο να "διαβάζω" τους ανθρώπους.
Εν κατακλείδει, δε προσκολούμαι στον ζωδιακό. Είναι απλά ενδείξεις για μένα.
Ούτε κρίνω ανθρώπους αυστηρά και μόνον αυτών των στοιχείων.
Είμαστε πολύ περισσότερο σύνθετοι για να επαφίεμαι μόνο στον ζωδιακό.
Είμαστε τόσο σύνθετοι...όσο και απλοί...αλλά...όχι για τα δικά μας μάτια.
Η αντίληψη της απλότητας δεν είναι κάτι που χαρακτηρίζει τον άνθρωπο ως Όν.


Ω Μητέρα! Ο αέρας είν'εκείνο το ανάλαφρο πράγμα..
που γυρίζει μέσα στο κεφάλι σου και γίνεται πιο καθαρό όταν γελάς!

Edited by - reptilesalonica on 27/01/2004 00:09:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2004, 20:03:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ramoglou!
The Return! (μμμ...την έχω δει την ταινία)

Ελπίζω να μην είναι αυτή που ο πρωταγωνιστής έρχεται πυροβολεί και ξαναεξαφανίζεται...

Ελπίζω ακόμα να μην είναι ούτε εκείνη που κάποιοι "καλοί" πυροβολούν τον "κακό λύκο"...

... Τέλος ελπίζω τουλάχιστον αυτή να έχει happy end...

Kαλώς όρισες φίλε!


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 09:14:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ούτε η μία ταινία είναι ούτε η άλλη καλή μου Avallon .

Ξέρεις πως δε μου αρμόζει να πυροβολώ και να φεύγω, δεν ήμουν ποτέ στη ζωή μου κιοτής, από την άλλη ο κακός λύκος είναι και σκληρόπετσος ( η ζωή στο δάσος και όχι σε προστατευμένα περιβάλλοντα βλέπεις ) οπότε δεν τον πιάνουν εύκολα οι σφαίρες.

Αυτή είναι η άλλη ταινία, εκείνη της πολύ επιλεκτικής συμμετοχής, εκείνη η συμμετοχή που ο κακός λύκος είναι μαζί με ελεύθερα λυκάκια-λύκαινες-λύκους και απολαμβάνουν τη φύση.
Ελπίζω αυτή η ταινία να σου αρέσει.


Ο κακός λύκος
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 11:37:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Αυτή είναι η άλλη ταινία, εκείνη της πολύ επιλεκτικής συμμετοχής, εκείνη η συμμετοχή που ο κακός λύκος είναι μαζί με ελεύθερα λυκάκια-λύκαινες-λύκους και απολαμβάνουν τη φύση.
Ελπίζω αυτή η ταινία να σου αρέσει.


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
manos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2467 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 12:35:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους manos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ramoglou :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

τωρα ειμαι ετοιμος να "αποσυρθω" στα υπολοιπα τοπικς ,ηρεμος και ευτυχισμενος:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

καλωςηρθες φιλε ,δε θα ακουσεις απο εμενα,γιατι ησουν εδω ,ασχετα αν δεν εγραφες :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

με απεραντο σεβασμο και αγαπη,ο μανος σας

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ελευθερία
Πλήρες Μέλος

Laos
825 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2004, 02:35:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν...τί να πω τέτοια ώρα? Καλησπέρα ή..καλημέρα?
Εγώ λέω να πω τι ζώδιο είμαι για να μείνω και στο θέμα.
Είμαι:
Ταύρος(ταυρίνα καλύτερα)εεεεε! μην ψάχνετε για κέρατα.Έμαθα και τα κρύβω καλά!
Και έχω ωροσκόπο καρκίνο.

<<Διότι η άγνοια φέρνει αλόγιστο θάρρος, ενώ η γνώση δισταγμό>>Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΓΗΤΕΥΤΗΣ
Νέο Μέλος

Greece
11 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2004, 08:48:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΓΗΤΕΥΤΗΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
....ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΛΙΓΟ ΤΟΥΣ ΙΧΘΕΙΣ ΑΣ ΔΗΛΩΣΩ ΚΙ ΕΓΟ ΤΟ ΤΡΕΛΛΑΜΕΝΟ ΖΩΔΙΟ ΜΟΥ....ΑVALLON ΚΡΑΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ.....


Α...ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΔΙΔΥΜΟ.......

ΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΡΗ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ.....

ΦΟΒΟΥ ΤΟΥΣ ΔΑΝΑΟΥΣ ΚΑΙ ΔΩΡΑ ...ΦΕΡΟΝΤΕΣ.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2004, 16:06:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
ΠΑΝΤΩΣ, ΤΑ ΠΙΣΤΟΤΕΡΑ ΖΩΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ.
ΚΑΡΚΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑΥΡΑΚΙΑ.
ΟΙ ΚΑΡΚΙΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΝΑΚΕΜΑΤΑ, ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ, ΕΙΝΑΙ ΖΕΣΤΟΙ ΛΑΤΡΕΥΟΥΝ ΤΗ ΘΑΛΠΩΡΗ ΚΙ ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΗΣΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΙ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ.
ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ. ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΙ ΣΤΑΘΕΡΟΙ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΟΙ ΕΓΚΑΡΔΙΟΙ ΓΑΤΟΥΛΗΔΕΣ...


ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2004, 16:15:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Δίδυμοι?
Αυτοί δεν είναι που λατρεύουν τις ίντριγκες, είναι διπλοπρόσωποι και κάνουν συνωμοσίες?


Είναι καλοί, γεμάτοι ευστροφία εφευρετικοί διπλωμάτες, έχουν αίσθηση του χιούμορ είναι παιδιά ετοιμόλογα, έχουν κυβερνήτη τον Ερμή και είναι ζωντανά άτομα. Η ευφράδειά τους είναι το κάτι άλλο.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ..[-].
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

reptilesalonica
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1849 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2004, 02:49:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους reptilesalonica  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΡΗ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ.....

Αρχικά καλώς ήρθες,
Κατά δεύτερο, δεν απαντώ για να...βγάλω άκρη, απλά είναι πολύ ενδιαφέρον ο συνδιασμός σου!
Και τα δυο διπλά ζώδια και τα δυο με τρομερά απίστευτες ικανότητες στη χώρα του φανταστικού και τα δυο εξαιρετικά ασταθή...
Ο αέρας των Διδύμων και η ζωντάνια του, ενισχύουν τη συνεσταλμένη φύση των Ιχθύων.
Ένας πολύ όμορφος όσο και δυσπροσάρμοστος Ιχθύς.
Πρέπει να είσαι τρομερά καλλιτεχνικό άτομο


Ω Μητέρα! Ο αέρας είν'εκείνο το ανάλαφρο πράγμα..
που γυρίζει μέσα στο κεφάλι σου και γίνεται πιο καθαρό όταν γελάς!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2004, 14:04:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Xρόνια Πολλά καλοί μου φίλοι...
Εχω την τιμή λοιπόν να κάνω την πρώτη ανασκόπηση του 2004 (ξανά μανά εγώ ρε γμτ?)
Εχουμε λοιπόν και λέμε:

Zυγοί:Darkangel - Striker - Matrix Ghost - Knight Michael - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ = 5
[


ΜΑΛΙΣΤΑ!ΚΛΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΜΕΝΑ!ΠΑΛΙ ΛΕΙΠΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ!ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ!ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΟΡΑΤΗ!
ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/02/2004, 19:35:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Oops!Sorry my dear...
Δεν ήταν εσκεμμένο...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 32 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy