ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Το επικινδυνο παιχνιδι "Ποτηρακι"..Αληθινη ιστορια
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 43
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
nikos2112
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2009, 19:15:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nikos2112  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
παιδια θα ηθελα να μαθω οσα περισσοτερα γινεται για το ποτηρακι επειδη εχω αποφασισει ν το κανω και θα ηθελα να το κανω σωστα
πειτε μ εστω και περιληπτικα την διαδικασια και καποια πρστατευτικα μετρα για εμενα και την παρεα μ
ευχαριστωΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2009, 12:03:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ nikos2112, καλώς ήλθες στις Συζητήσεις του Esoterica.
Σου εύχομαι καλή συνέχεια.

Νομίζω πως θα ήταν χρήσιμο να διαβάσεις το τελευταίο μήνυμα της προηγούμενης σελίδας.




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ey@ki
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2009, 00:34:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ey@ki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θα ηθελα να κανω μερικεσ ερωτήσεισ...μπορει καποιοσ να το "παιξει"σε εναν εξωτερικο χωρο?π.χ. σε μια αυλη σ ενα χωραφι?...ή αν τ παιξεισ στ νελροταφειο?μπορεισ να καλεσεισ καποιο πνευμα απ αυτα π ειναι θαμμενα εκει??΄΄΄΄ή μπορει να επηρεασει στ αν ειναι καλο ή κακό το πνεύμα?ακομα,μπορεις να τ παιξεισ στν εκκλησια ή με εναν ανθρςπο τσ εκκλησιασ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2009, 07:15:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βοήθεια μας...

Αγαπητή ey@ki, νομίζω πως θα ήταν χρήσιμο να διαβάσεις κι εσύ - όπως ενδεχομένως έκανε ο nikos2112 - το τελευταίο μήνυμα της προηγούμενης σελίδας.


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Rankett
Μέλος 2ης Βαθμίδας


410 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/11/2009, 14:39:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
vivianiwak
ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ??
ΕΙΝΑΙ Η ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΕΠΕΣΕ ΜΟΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ Η ΗΤΑΝ ΑΤΥΧΗΜΑ!!!!
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ..
ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ....


Αν και έχουν περάσει ήδη μήνες, νομίζω ότι πρέπει κάποιος να πει τα αυτονόητα. Ας υποθέσουμε ότι η επικοινωνία με τα πνεύματα των νεκρών είναι εφικτή, ακριβώς έτσι όπως την αντιλαμβάνεται ο κοινός νους. Τότε, σε περιπτώσεις βίαιων θανάτων στις οποίες λαμβάνει χώρα εκδίκαση, δε θα είχε και ο κάθε δικαστής ένα "ποτηράκι" δίπλα του για να συμβουλευτεί δημοσίως και το πνεύμα του αποθανόντος, ώστε να λυθεί κάθε απορία σχετικά με τις συνθήκες θανάτου και την αλήθεια των καταθέσεων των μαρτύρων;

Απλή λογική είναι. Μην αφήνετε την απελπισία ή τη στείρα περιέργεια να σας οδηγούν στο σκοτάδι.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

xrictinaa26
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/11/2009, 00:26:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους xrictinaa26  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπέρα σε όλους. ειμαι νέο μέλος και εχς διαβάσει πολλά από αυτά που έχετε πει. θα ήθελα να μου προτείνετε όσοι ξέρετε κάποια βιβλία ώστα να ενημερωθώ πιο καλά. θέλω πολύ να δοκιμάσω και εγώ το ποτηράκι όμως πρώτα προσπαθώ να συλλέξω όσο πιο πολλές πληροφορίες μπορώ. ευχαριστώ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2009, 16:15:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΑ ESOTERICA (ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΕΤΕΧΩ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ)!!!! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΤΙΡΑΚΙ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΚΑΛΕΙΤΕ ΕΝΑ ΠΝΕΥΜΑ? ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΤΑΙ? ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΝ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΨΕΜΑΤΑ? ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΔΝ ΦΟΒΑΣΤΕ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΓΡΑΨΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ) ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΜΕΤΑ ΣΕ ΕΣΑΣ?(ΕΝΝΟΩ ΨΥΧΙΚΟΥΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΥΣ?)? Ε? ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/11/2009, 16:36:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ας υποθέσουμε ότι η επικοινωνία με τα πνεύματα των νεκρών είναι εφικτή, ακριβώς έτσι όπως την αντιλαμβάνεται ο κοινός νους. Τότε, σε περιπτώσεις βίαιων θανάτων στις οποίες λαμβάνει χώρα εκδίκαση, δε θα είχε και ο κάθε δικαστής ένα "ποτηράκι" δίπλα του για να συμβουλευτεί δημοσίως και το πνεύμα του αποθανόντος, ώστε να λυθεί κάθε απορία σχετικά με τις συνθήκες θανάτου και την αλήθεια των καταθέσεων των μαρτύρων;

Φίλε Rankett, η χιουμοριστική απάντηση σου ήταν "όλα τα λεφτά"!
Από την άλλη, φαντάσου να καλούσαν με το ποτηράκι πνεύματα ως μάρτυρες υπεράσπισης/κατηγορίας...





In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/11/2009, 18:31:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Παιδια καλυσπερα κ απο μενα. ειμαι καινοθργιος στο φορουμ κ ηθελα να πω κ για την δικη μ εμπειρια πο ειχα που πριν μερικα χρονια..... Οταν ημουν ακομα στο λυκειο....εκανα το ''ποτηρακι'' 2 φορες με 2 συμμαθητριες μου.
Στην αρχη δεν το ποισυευα μεχρι που ειδα το ποτηρι να κουνιετε!!!!!!! Αυτο που μου κινησε την περιεργια ηταν ενω ηταν Αυγουστος πριν ξεκινησει να κοθνιετε το ποτηρι ακουγοταν εξω απο το παραθυρο να φυσαει αερας... κ να ακουγονται θορυβοι σαν τενεκεδακια απο αναψικτικο γεματα πετρες να χτυπανε....
οι κανονονες ςιναι πολλοι απλοι μτου εδωσε οι συμμαθητρια μου(η οποια εχει μεγαλωσει στη γερμανια κ απο εκει το εχει μαθει μαλιστα αυτη κ η παρεα της το κανανεν εκει που ειναι πιο δυνατο μεσα σε νεκροταφειο)....
γενικα ομος μς βαση τους κανονες ειναι αρκετα απλο αρκει ν αμην κανεισ διαφορες ''ΛΑΘΟΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ'' κ να μην υπαρχουν ''ΛΑΘΟΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ'' μεσα στο δωματιο.
αν καποιος αποφασιση να το κανει καλο ειναι να μου στειλει κ να τυ δωσω καποιες απλε συμβουλες ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΚΗ ΑΝΕΣΗ Κ ΥΠΟΜΟΜΟΝΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΜΗΝ ΤΟ ΕΠΕΙΧΗΡΙΣΕΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ αυτη ειναι κ η επικεφαλιδα των οδηγιων που μου εχει δωσει....
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
eldiablo
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/11/2009, 18:31:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους eldiablo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπέρα σε όλους...είμαι νέο μέλος, ασχλούμε με μεταφυσικά, παραφυσικά φαινομενα ,πνεύματα κ διάφορα τετοια εδώ κ 2 χρόνια κ με ενδιαφέρει η διαδικασία με τ ποτηράκι..! Αυτό τ είχε κάνει ο πατέρας μ πριν από 20 χρόνια μαζί μ εναν φίλο του κ δύο αγγλίδες φοιτήτριες...κ μ είπε.. " μην διανοηθείς ν τ κάνεις, αυτά τ πράγματα σκοτώνουν, δεν ειναι αστεία". είχαν καλέσει πνεύμα κ το τσάτισε ο φιλος τ πατέρα μ και έγινε της πουτάνας, πήγε ν τους σκοτώσει όλους κ ο πατέρας μ έσπασε τ ποτήρι στν τοίχο κ τ πνεύμα έφυγε. Άσχετα μ αυτά π λέει ο πατέρας μ..θέλω ν καλέσω ένα συγκενικό μ πνεύμα...όποιος ξέρει τη διαδικασία επ' ακριβώς κ ξέρει πως ν καλεί συγκενικά πνεύματα ας τ πει...κ αν ξέρει πως μπορώ μετά ν τ διώξω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/11/2009, 18:36:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
vivianiwak
ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ??
ΕΙΝΑΙ Η ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΕΠΕΣΕ ΜΟΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ Η ΗΤΑΝ ΑΤΥΧΗΜΑ!!!!
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ..
ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ....


Αν και έχουν περάσει ήδη μήνες, νομίζω ότι πρέπει κάποιος να πει τα αυτονόητα. Ας υποθέσουμε ότι η επικοινωνία με τα πνεύματα των νεκρών είναι εφικτή, ακριβώς έτσι όπως την αντιλαμβάνεται ο κοινός νους. Τότε, σε περιπτώσεις βίαιων θανάτων στις οποίες λαμβάνει χώρα εκδίκαση, δε θα είχε και ο κάθε δικαστής ένα "ποτηράκι" δίπλα του για να συμβουλευτεί δημοσίως και το πνεύμα του αποθανόντος, ώστε να λυθεί κάθε απορία σχετικά με τις συνθήκες θανάτου και την αλήθεια των καταθέσεων των μαρτύρων;

Απλή λογική είναι. Μην αφήνετε την απελπισία ή τη στείρα περιέργεια να σας οδηγούν στο σκοτάδι.



Βασικος κανονας ειναι ποτε να μην ρωταμε πωσ πεθανε κ γενικα να μην ''υπενθιμιζουμε το θανατο του.... ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ αν κ σπανια συμβαινει
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2009, 15:06:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΤΙ ΛΑΘΟΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ?

ΤΙ ΛΑΘΟΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ?

ΜΝ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΣ ΣΕ ΑΓΩΝΙΑ....

ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΣΤΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ ?
ΓΤ ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ?
ΤΟΤΕ ΑΥΤΟ ΔΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ ?
ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ "ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΔΑΦΟΣ
ΕΧΩ ΤΟ ΠΑΝΩ ΧΕΡΙ?"
ΚΑΙ ΑΣΕ ΑΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΕΘΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ...
Α! ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΘΕΣΑ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΠΝΕΥΜΑΤΑ?
ΤIGI ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2009, 15:56:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΤΙ ΛΑΘΟΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ?

ΤΙ ΛΑΘΟΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ?

ΜΝ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΣ ΣΕ ΑΓΩΝΙΑ....

ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΣΤΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ ?
ΓΤ ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ?
ΤΟΤΕ ΑΥΤΟ ΔΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ ?
ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ "ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΔΑΦΟΣ
ΕΧΩ ΤΟ ΠΑΝΩ ΧΕΡΙ?"

ΑΙ ΑΣΕ ΑΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΕΘΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ...
Α! ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΘΕΣΑ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΠΝΕΥΜΑΤΑ?
ΤIGI ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!


Εννοειτε οτι το ''ποτηρακι'' ειναι πιο δυνατο μεσα στο νεκροταφειο γιατι εκει υπαρχουν περισσοτερα. Να σου επιτεθουν???? Κατσε δεν ειμαστε στους gostbaster.
Ετσι κ αλλιως στο ''παιχνιδι'' το πνευμα εχει το πανω χερι κ οχι εσεις οπου κ να ειναι ...
Μονο ενα μπορεις να καλεσεις καθε φορα αυτο θα πει ποτε θα ξεκινησει κ ποτε θα τελειωσει....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/11/2009, 16:11:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

καλησπέρα σε όλους...είμαι νέο μέλος, ασχλούμε με μεταφυσικά, παραφυσικά φαινομενα ,πνεύματα κ διάφορα τετοια εδώ κ 2 χρόνια κ με ενδιαφέρει η διαδικασία με τ ποτηράκι..! Αυτό τ είχε κάνει ο πατέρας μ πριν από 20 χρόνια μαζί μ εναν φίλο του κ δύο αγγλίδες φοιτήτριες...κ μ είπε.. " μην διανοηθείς ν τ κάνεις, αυτά τ πράγματα σκοτώνουν, δεν ειναι αστεία". είχαν καλέσει πνεύμα κ το τσάτισε ο φιλος τ πατέρα μ και έγινε της πουτάνας, πήγε ν τους σκοτώσει όλους κ ο πατέρας μ έσπασε τ ποτήρι στν τοίχο κ τ πνεύμα έφυγε. Άσχετα μ αυτά π λέει ο πατέρας μ..θέλω ν καλέσω ένα συγκενικό μ πνεύμα...όποιος ξέρει τη διαδικασία επ' ακριβώς κ ξέρει πως ν καλεί συγκενικά πνεύματα ας τ πει...κ αν ξέρει πως μπορώ μετά ν τ διώξω...

Μαλλον ο πατερας σου ηθελε να σας τρομαξει εχουν καταγραφει θανατοι τα οποια σχετιζονται με το ouija αλλα ηταν περισσοτερο σε μελλοντικα γεγονοτα κ οχι αμεσα την ωρα που παιζετε το ''παιχνιδι''
π.χ. Στη Γερμανια ειχε πει σε μια κοπελα οτι σε λιγο καιρο θα πεθανει αυτη ειχε παθει ψυχολογικα κ δεν εβγαινε απο το σπιτι για 2 ολοκλιρα χρονια.Μετα απο τοσο καιρο θεωρισε οτι δεν προκειιτε να συμβει κ αποφασισε να παει με την μητερα της για ψωνια. Κατα την διαρκρια της επιστοφης στο σπιτι ειχαν ενα τροχαιο ατυχημα κ σκοτωθικε μονο αυτη .......
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2009, 14:56:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

TIGI AN ΘΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ Η ΑΓΟΡΙ
ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΓΟΡΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 21-25
ΑΠΛΑ ΡΩΤΗΣΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ΔΝ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΟΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ GOSTBASTERS HTAN ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΕ ΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ !!

ΝΑΙ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΑΛΛΑ ΔΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΠΟΙΑ "ΛΑΘΟΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ" ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ....ΠΕΣ ΜΑΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

CHARMED 3Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/11/2009, 16:46:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

TIGI AN ΘΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ Η ΑΓΟΡΙ
ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΓΟΡΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 21-25
ΑΠΛΑ ΡΩΤΗΣΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ΔΝ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΟΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ GOSTBASTERS HTAN ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΕ ΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ !!

ΝΑΙ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΑΛΛΑ ΔΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΠΟΙΑ "ΛΑΘΟΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ" ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ....ΠΕΣ ΜΑΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

CHARMED 3



Μηπως εχεις βαλει CAM στο δωματιο μου?
Ναι αγορι ειμαι 25. λειπων αποψε το βραδυ θα γραψω μια κατασταση με μερικουσ απο τουσ βασικουσ κανονες κ θα την ποσταρω αυριο.... Παντως καλο ειναι οσοι το δοκιμασετε να τουσ ακολουθισετε πιστα.... κ δεν προκειτε να συμβει τπτ το κακκο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2009, 18:46:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί eldiablo & tigi, καλώς ήλθατε στις Συζητήσεις του Esoterica.
Σας εύχομαι καλή συνέχεια.

Θα ήθελα ν εφιστήσω την προσοχή σας σε κάτι το οποίο έχει γραφτεί αρκετές φορές κατά το παρελθόν:

"Όπως έχει ξαναγραφτεί πολλές φορές, το παρόν θέμα όπως κι άλλα παρόμοιας υφής (σχετικά με επικλήσεις, ξόρκια κλπ) δεν προσφέρονται για την ανταλλαγή - ή αίτηση έστω για λήψη και παροχή - πληροφοριών για το πως να επιτευχθούν οι επικλήσεις κλπ αλλά για να δοθεί το έναυσμα ώστε να υπάρξει ενάς εποικοδομητικός διάλογος γύρω από αυτά τα φαινόμενα που θα μας επιτρέψει να προσεγγίσουμε το θέμα με φιλοσοφικό στοχασμό κι ερευνητική διάθεση.

Οπότε δεν είναι εφικτό το να παρατεθούν οι διαδικασίες για την επίκληση πνευμάτων κι ούτε γίνεται κάποιος να ζητάει να του τις στείλουν με προσωπικό μήνυμα..."



In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/11/2009, 21:13:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

DYING INCUBUS ΕΜΕΝΑ ΔΝ ΘΑ ΜΕ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΕΙΣ ΡΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ?
ΜΗ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙΣ ...
ΚΑΙ ΣΕ ΧΩ ΚΑΙ ΣΕ ΕΚΤΗΜΗΣΗ ..
ΜΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙΣ ...
ΑΧ !!
ΑΧ! ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ CHARMED?
TΠΤ ....?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2009, 15:36:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αγαπητοί eldiablo & tigi, καλώς ήλθατε στις Συζητήσεις του Esoterica.
Σας εύχομαι καλή συνέχεια.

Θα ήθελα ν εφιστήσω την προσοχή σας σε κάτι το οποίο έχει γραφτεί αρκετές φορές κατά το παρελθόν:

"Όπως έχει ξαναγραφτεί πολλές φορές, το παρόν θέμα όπως κι άλλα παρόμοιας υφής (σχετικά με επικλήσεις, ξόρκια κλπ) δεν προσφέρονται για την ανταλλαγή - ή αίτηση έστω για λήψη και παροχή - πληροφοριών για το πως να επιτευχθούν οι επικλήσεις κλπ αλλά για να δοθεί το έναυσμα ώστε να υπάρξει ενάς εποικοδομητικός διάλογος γύρω από αυτά τα φαινόμενα που θα μας επιτρέψει να προσεγγίσουμε το θέμα με φιλοσοφικό στοχασμό κι ερευνητική διάθεση.

Οπότε δεν είναι εφικτό το να παρατεθούν οι διαδικασίες για την επίκληση πνευμάτων κι ούτε γίνεται κάποιος να ζητάει να του τις στείλουν με προσωπικό μήνυμα..."



In anticipation of my resurrection...




ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΡΙΣΗ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ FOROUM Κ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2009, 10:03:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤIGI ΔΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ
ΚΑΝΕΝΑ ΕΓΚΛΗΜΑ (ΑΝ ΚΑΙ Ο DYING HTAN ΕΤΟΙΜΟΣ
ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΕΙ ΦΥΛΑΚΗ)
ΕΛΑ ΑΣΤΙΕΥΟΜΑΙ
ΞΕΡΕΙΣ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ?
ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΦΙΛΩΝ ,ΚΑΜΟΙΑ ΑΛΛΗ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΑ ΤΕΣΠΑ..ΚΑΤΙ?...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2009, 13:48:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤIGI ΔΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ
ΚΑΝΕΝΑ ΕΓΚΛΗΜΑ (ΑΝ ΚΑΙ Ο DYING HTAN ΕΤΟΙΜΟΣ
ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΕΙ ΦΥΛΑΚΗ)
ΕΛΑ ΑΣΤΙΕΥΟΜΑΙ
ΞΕΡΕΙΣ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ?
ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΦΙΛΩΝ ,ΚΑΜΟΙΑ ΑΛΛΗ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΑ ΤΕΣΠΑ..ΚΑΤΙ?...




AME ΑΠΟ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΟΣΕΣ ΘΕΣ Κ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ....
ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΠΟΣΟΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ Κ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΛΟΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ Κ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΓΙΝΕ...
ΕΠΕΣΕ ΜΕΣΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΜΑΣ..... ΠΑΝΤΩΣ Κ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΠΕΣΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ.... Κ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΚΑΡΑΤΙΣΕ ΗΤΑΝ 6 ΩΡΕΣ . ΧΑΜΠΑΡΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΝΕ Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2009, 19:05:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΣΥΓΝΩΜΗ TIGI ΜΟΥ
ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ 6 ΩΡΕΣ ΜΙΛΟΥΣΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ??

ΔΗΛΑΔΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ?
Η ΣΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ...
ΑΑΑ!!! ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ ...
ΑΝ ΔΕΝ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ
ΝΑ ΚΑΝΩ CHAT ΜΕ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ...
Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
ΧΕ!ΧΕ!
ΤΙ ΚΡΙΜΑ .. Α ΡΕ TIGI ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ..
ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΑ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΡΔΙΑΚΗ ΠΡΟΣΒΟΛΗ..
ΑΧ!ΑΧ!

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΕΣ..

CHARMED ONEΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2009, 09:18:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΣΥΓΝΩΜΗ TIGI ΜΟΥ
ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ 6 ΩΡΕΣ ΜΙΛΟΥΣΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ??

ΔΗΛΑΔΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ?
Η ΣΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ...
ΑΑΑ!!! ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ ...
ΑΝ ΔΕΝ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ
ΝΑ ΚΑΝΩ CHAT ΜΕ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ...
Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
ΧΕ!ΧΕ!
ΤΙ ΚΡΙΜΑ .. Α ΡΕ TIGI ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ..
ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΑ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΡΔΙΑΚΗ ΠΡΟΣΒΟΛΗ..
ΑΧ!ΑΧ!

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΕΣ..

CHARMED ONE



ΑΚΡΙΩΒΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ 6 ΩΡΕΣ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΕ 1 ΑΛΛΑ ΑΛΑΖΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΤΥΧΕΙ Κ ΠΟΛΛΟΥΣ ''ΨΕΥΤΕΣ'' ΑΛΛΑ Κ ΠΟΛΛΑ ''ΚΑΚΚΑ''.
ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΡΟΜΑΞΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ (ΗΤΑΝ 15 ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ) ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΟΥΜΕ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΣΥΝΑΡΤΙΣΙΕΣ ΓΙΑ 4 ΩΡΕΣ.
ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ Ν ΣΤΑΜΑΤΙΣΟΥΜΕ ΚΑΝΑΜΕ 1 ΤΣΙΓΑΡΟ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΤΡΩΓΕ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ. Κ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ ΟΜΩΣ ΕΝΩ ΠΡΟΣΑΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΗΡΘΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΞΑΝΑ. ΤΟΤΕ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ (ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΔΙΞΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΟ) ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΒΗΝΟΥΝ Κ ΤΑ ΚΕΡΙΑ.
Η ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΦΡΙΚΑΡΕ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ.ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΩΞΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ.
Η ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΗ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΜΩΡΟ 3 ΕΤΩΝ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΕ ΚΑΠΟΥ ΤΟ 17.. ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ Κ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΘΑΨΑΝΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΑΝΕ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΤΡΙΓΥΡΝΑΕΙ ΨΑΧΝΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ....
ΕΝΩ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΙΣΑΜΕ Κ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΑΚΟΘΜΕ ΓΙΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΘΟΡΥΒΟΥΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΟΜΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑΣ ΔΕΝΕ ΕΙΧΕ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ .....
ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2009, 19:02:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΚΑΛΑ ΡΕ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΙΔΙ ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ
ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΤΙΣ ΔΥΣΑΡΕΣΤΕΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ..
ΑΧ!ΑΧ!ΑΧ1

ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΒΡΕ ΙΕΡΟΣΥΛΟΙ 15 ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΒΡΗΚΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ
ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΨΕΙ ... ΑΠΑ ΠΑ ΠΑ..

ΤΙ ΑΣΥΝΑΡΤΙΣΙΕΣ ΕΛΕΓΕ ΔΗΛΑΔΗ?
ΤΥΠΟΥ ΤΟΝ ΡΩΤΟΥΣΑΤΕ "ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕΣ"(ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ)
ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ... ΕΧΕΙΣ ΩΡΑΙΑ ΜΑΛΛΙΑ(ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ)
ΓΙΑ ΑΝΕΛYΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

ΟΤΑΝ ΚΑΛΕΙΣ ΕΝΑ ΠΝΕΥΜΑ ΟΙ ΤΟΙΧΟΙ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΑΝ ΑΣΠΙΔΑ
ΚΑΙ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ-ΠΝΕΥΜΑ ΝΑ ΕΙΣΕΛΘΕΙ ΜΕΣΑ
ΣΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΠΡΟΣΚΑΛΕΙΣ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΜΙΑ ΣΤΕΓΗ ΟΙ ΘΟΡΥΒΟΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΗΤΑΝ ΔΕΙΓΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΕΠΕΙΡΕΑΣΜΕΝΟΙ
Η ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΤΡΟΜΑΓΜΕΝΟΙ.. ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΑΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΙΣ ΣΥΖΥΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ESOTERICA ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ
ΑΚΟΥΓΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΜΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ (ΠΟΥ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΟΤΗΡΑΚΙ)
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΕΠΕΙΔΡΑΣΕΙΣ ΕΙΧΕ ΣΕ ΣΕΝΑ ΓΛΥΚΙΕ ΜΟΥ TIGI
ΣΗΜΕΡΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΣΗΜΑΔΙ ΑΠΑΝΩ ΣΟΥ...?ΤΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ? ΤΑ ΣΥΖΗΤΑΣ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ... ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝΕ?
ΘΑ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΑΝ ΜΟΥ ΕΛΥΝΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ

ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΙΛΟΥΣΑΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ 3 ΕΤΩΝ?
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΞΕΡΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ..
ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΩΝ..
ΜΗΠΩΣ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕ..

ΤΕSΠΑ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΛΥΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ...

THE POWER OF TREE
WIIL SET US FREEΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2009, 21:34:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΑΛΑ ΡΕ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΙΔΙ ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ
ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΤΙΣ ΔΥΣΑΡΕΣΤΕΣ ΕΠΙΠΤΩΣΕΙΣ..
ΑΧ!ΑΧ!ΑΧ1

ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΒΡΕ ΙΕΡΟΣΥΛΟΙ 15 ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΒΡΗΚΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ
ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΨΕΙ ... ΑΠΑ ΠΑ ΠΑ..

ΤΙ ΑΣΥΝΑΡΤΙΣΙΕΣ ΕΛΕΓΕ ΔΗΛΑΔΗ?
ΤΥΠΟΥ ΤΟΝ ΡΩΤΟΥΣΑΤΕ "ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕΣ"(ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ)
ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ... ΕΧΕΙΣ ΩΡΑΙΑ ΜΑΛΛΙΑ(ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ)
ΓΙΑ ΑΝΕΛYΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

ΟΤΑΝ ΚΑΛΕΙΣ ΕΝΑ ΠΝΕΥΜΑ ΟΙ ΤΟΙΧΟΙ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΑΝ ΑΣΠΙΔΑ
ΚΑΙ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ-ΠΝΕΥΜΑ ΝΑ ΕΙΣΕΛΘΕΙ ΜΕΣΑ
ΣΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΠΡΟΣΚΑΛΕΙΣ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΜΙΑ ΣΤΕΓΗ ΟΙ ΘΟΡΥΒΟΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΗΤΑΝ ΔΕΙΓΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΕΠΕΙΡΕΑΣΜΕΝΟΙ
Η ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΤΡΟΜΑΓΜΕΝΟΙ.. ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΑΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΙΣ ΣΥΖΥΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ESOTERICA ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ
ΑΚΟΥΓΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΜΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ (ΠΟΥ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΟΤΗΡΑΚΙ)
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΕΠΕΙΔΡΑΣΕΙΣ ΕΙΧΕ ΣΕ ΣΕΝΑ ΓΛΥΚΙΕ ΜΟΥ TIGI
ΣΗΜΕΡΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΣΗΜΑΔΙ ΑΠΑΝΩ ΣΟΥ...?ΤΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ? ΤΑ ΣΥΖΗΤΑΣ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ... ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝΕ?
ΘΑ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΑΝ ΜΟΥ ΕΛΥΝΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ

ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΙΛΟΥΣΑΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ 3 ΕΤΩΝ?
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΞΕΡΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ..
ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΩΝ..
ΜΗΠΩΣ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕ..

ΤΕSΠΑ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΛΥΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ...

THE POWER OF TREE
WIIL SET US FREE



ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΕΔΩ Κ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ...Κ Μ ΑΡΕΣΕΙ
ΝΑΙ ΗΤΑΝ ΞΥΜΕΡΩΜΑΤΑ 15ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Κ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ....
Κ ΟΙ 4 ΜΑΣ. ΟΙ ΑΣΙΝΑΡΤΡΙΣΙΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ...ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΖΑΛΙΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΚΡΗ...
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙ ΑΘΤΟ Κ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ... ΑΛΛΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ. ΝΑ ΣΟΘ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΠΙΡΕΑΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙΣΑ Κ ΠΟΛΛΥ ΒΑΘΕΙΑ ΕΜΕΙΝΑ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΕΠΙΦΑΝΙΑΚΑ ''ΤΥΠΟΥ ΧΑΒΑΛΕ''. ΟΜΩΣ ΒΡΗΚΑ Κ ΑΛΛΕΣ ΜΟΡΦΕΣ ΤΟΥ ΠΙΟ ΣΚΛΗΡΕΣ Κ ΠΙΟ ΕΠΙΚΙΝΔΙΝΕΣ....
ΟΝΤΩΣ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΠΑΙΔΙ 3 ΕΤΩΝ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΗΤΑΝ Κ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ. ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΘΕΣΕ ΔΕΝ ΥΑΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΛΕΧΤΟΙ Κ ΓΛΩΣΣΕΣ ΟΥΤΕ ΗΛΙΚΙΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ. ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΘΣΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΛΕΝΕ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΦΤΙΚΕ ΕΝΑ ΠΝΕΥΜΑ 2343 ΧΡΟΝΩΝ?????
ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΙΣΕΙ ΜΕ 2-3 ΦΙΛΟΥΣ Κ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΚΑΤΑΛΗΛΟ ΜΕΡΟΣ.
ΟΙ ΘΟΡΥΒΟΙ ΠΟΥ ΑΚΟΘΓΑΜΕ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ(ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΑΣΤΕΙΟ) ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ. ΤΟ ΛΕΕΙ Κ ΣΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/11/2009, 19:57:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Α!! Σ΄ΑΡΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ...

ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ
ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ..?ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ..?
ΔΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΥΤΟ..

ΚΟΙΤΑ TIGI ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ
ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΕ ΠΝΕΥΜΑ
ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 2343 ΕΤΩΝ
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΧΕΙ ΗΛΙΚΙΑ
ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΗΛΙΚΙΑ
ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΜΕΤΡΑΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ
ΛΕΜΕ ΠΧ ΕΙΜΑΙ 20 ΔΗΛΑΔΗ ΖΩ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ...
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΙΧΕΙ ΗΛΙΚΙΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΖΕΙ...

ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ
ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ..?ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΣΧΕΔΙΑΖΕΙΣ ΝΑ ΤΟ
ΚΑΝΕΙΣ??

ΚΑΛΑ ΡΕ ΕΧΕΙΣ ΤΑΤΟΥΑΖ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ??
Η ΚΡΑΤΑΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ??

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙΣ ΠΙΟ ΣΚΛΗΡΕΣ ΜΟΡΦΕΣ ΤΙΣ ΠΙΟ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΕΣ
ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΙΣ ΠΕΙΣ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΜΙΑ ΜΙΑ

Α! ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ ΟΛΑ ΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΜΟΥ
ΝΑ'ΣΕ ΚΑΛΑ ..!!ΦΙΛΕ ΜΟΥ

I AM THE LIGHT
CHARMED ONEΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gasmas
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
38 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2009, 02:48:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gasmas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ
Αν του πειτε:Φανερώσου τωρα μπροστά μας οπως κιαν είσαι! θατο κανει? παιζει να δειτε καμια μορφη σάπια ας πουμε?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2009, 16:17:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ
Αν του πειτε:Φανερώσου τωρα μπροστά μας οπως κιαν είσαι! θατο κανει? παιζει να δειτε καμια μορφη σάπια ας πουμε?

ΝΑΙ ΑΜΕ Κ ΑΜΑ ΘΕΣ ΚΑΛΕΙΣ Κ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΜΙΑΣ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑΣ Κ ΣΟΥ ΑΠΛΩΝΕΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΓΑΔΑ....... ΕΛΑ ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2009, 16:25:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Α!! Σ΄ΑΡΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ...

ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ
ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ..?ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ..?
ΔΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΥΤΟ..

ΚΟΙΤΑ TIGI ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ
ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΕ ΠΝΕΥΜΑ
ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 2343 ΕΤΩΝ
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΕΧΕΙ ΗΛΙΚΙΑ
ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΗΛΙΚΙΑ
ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΜΕΤΡΑΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ
ΛΕΜΕ ΠΧ ΕΙΜΑΙ 20 ΔΗΛΑΔΗ ΖΩ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ...
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΙΧΕΙ ΗΛΙΚΙΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΖΕΙ...

ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ
ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ..?ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΣΧΕΔΙΑΖΕΙΣ ΝΑ ΤΟ
ΚΑΝΕΙΣ??

ΚΑΛΑ ΡΕ ΕΧΕΙΣ ΤΑΤΟΥΑΖ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ??
Η ΚΡΑΤΑΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ??

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙΣ ΠΙΟ ΣΚΛΗΡΕΣ ΜΟΡΦΕΣ ΤΙΣ ΠΙΟ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΕΣ
ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΙΣ ΠΕΙΣ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΜΙΑ ΜΙΑ

Α! ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΣ ΟΛΑ ΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΜΟΥ
ΝΑ'ΣΕ ΚΑΛΑ ..!!ΦΙΛΕ ΜΟΥ

I AM THE LIGHT
CHARMED ONE



Ε ΝΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!!!!!!

ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ!!!! ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ!!!!

ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΛΙΣΤΑ!!! ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΗΛΟ ΜΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ. ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ!!! ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ!!!1

ΤΙΣ ΠΙΟ ΣΚΛΗΡΕΣ ΜΟΡΦΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΙΣ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑΤΙ ΥΑΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΑΦΕΛΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Κ ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΟΥΝ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΤΟ ΨΣΑΞΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!!

ΟΧΙ Κ ΤΑΤΟΥΑΖ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΕΤΑΞΩ ΚΑΤΙ ΒΙΒΛΙΑ Κ ΒΡΗΚΑ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ!!!! Κ ΕΤΣΙ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ FOROUM!!

MHN ME ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΛΕΙΝΩ ΑΠΟΡΙΕΣ ΟΣΕΣ ΜΠΟΡΩ ΒΕΒΑΙΑ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gasmas
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός

Greece
38 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2009, 16:28:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gasmas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οχι φίλε σοβαρά μιλάω,οταν του πουμε δείξε μας την δυναμή σου μπορεί να τα κάνει όλα λίμπα στο σπίτι,η γενικά οταν νευριάσει ας το πω ετσι...Αν του πούμε ομως δειξε μας την μορφή σου σε κάποιον καθρεφτη ας πούμε θα δούμε κατι? Εχει επιχειρήσει κανεις κατι τετοιο?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 43 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy