ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ανεξηγητες εμπειριες στην Πεντελη
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 59
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2005, 20:10:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
Βρε καλως τον...!!!!!
Μας ελειψες!!!
Σκεφτηκες ποτε ομως οτι δεν τον εγκατελειψαν, αλλα λογω του οτι ειναι ενας ανθρωπος με υψηλο πνευματικο επιπεδο, στοχασμο, ευρυτητα σκεψης, χιουμορ και ικανος να πραγματοποιησει τις δυνατοτητες του και τις ανησυχιες του και σε πρακτικο επιπεδο, δυναται δυσκολο να τον ακολουθησουν καποιοι σαν εσενα;
Μηπως θα ηταν καλυτερο να μαθαινεις απο αυτον;
(και να σιωπας)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2005, 20:29:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis
τι εγινε βρε 22;
κατεβηκες απο τα βουνα που ειχες κρυφτει;
μας την εδωσε την Πολη το ξανθο γενος;
εφαγες απο τα λαχανα;
σε εχρισε ιπ-ποτη ο βασιλιας καρναβαλος; εεε! σορυ ο βασιλιας Ιωαννης
ηθελα να πω

α ρε νουμερο

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2005, 09:08:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar
Μέρα!

Ο 22, καθότι πολεμισταράς εφαρμόζει την γνωστή τακτική του ότι η καλύτερη άμυνα είναι επίθεση. Επειδή λοιπόν ξέρει πως θα φάει κράξιμο για τις "απόψεις" του αντί να ζητήσει συγγνώμη και να παραδεχτεί πως έκανε λάθος, μπαίνει φουριόζος βρίζοντας...

"Ξύπνησαν" όμως "οι σκλάβοι Αντωνάκη μου..."

Είσαι τελικά για λύπηση... Mήπως πρέπει να συνταγογραφήσεις κανένα PROZAC στον εαυτό σου;

dim.kar

Eίπαν: "το αναρχοκουμμούνι ο dim.kar ... να ξέρει ότι είναι ο μεγαλύτερος ΦΑΣΙΣΤΑΣ από όλους όσους έχω δεί"
by Peronosporos

Τhanks!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2005, 09:11:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar
quote:
εεε! σορυ ο βασιλιας Ιωαννης

Kαι λίγα λόγια για τον βασιλιά Ιωάννη τον Κάλο (καθότι φίλος). Άντε μην γίνει χαμός εδώ πέρα...

(Αλήθεια Johnie ξεπέζεψες ή ...ακόμη;)

dim.kar

Eίπαν: "το αναρχοκουμμούνι ο dim.kar ... να ξέρει ότι είναι ο μεγαλύτερος ΦΑΣΙΣΤΑΣ από όλους όσους έχω δεί"
by Peronosporos

Τhanks!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Peronosporos
Πλήρες Μέλος

Christmas Island
843 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2005, 09:39:00  Εμφάνιση Προφίλ
Ρε σύ 22 ο πόλεμος πως πάει με την Τουρκία?? Μαίνεται??? Την έχουμε πάρει την Πόλη???
Ολόκληρη βδομάδα γίνεται πόλεμος ακόμα δεν την πήραμε???

τὰ δὲ πάντα οἰακίζει Κεραυνός - ΗράκλειτοςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lemurios
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2005, 18:53:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lemurios
Μεγαλειώτατε, είμαι ο λεμούριος που είδατε κοντά στο σπήλαιο του Πανός.


Ζητώ συγνώμη που δεν συστηθήκαμε, αλλά είμουν πολύ ζαλισμένος από τη μεταφορά στο χωρο-χρονικό συνεχές, και δεν σας πρόσεξα.


Ταπεινά συγνώμη που δεν πρόσεξα τη μεγαλειότητά σας, αλλά με ξύναν και τα μπαλάκια μου.


Ξέρετε, στον πλανήτη από όπου πυλο-μεταφέρθηκα, εμείς οι λεμούριοι έχουμε ανεπτυγμένο πολιτισμό, ξέρουμε και από stargates.


Αλλά για τεχνικούς λόγους, αντί να πυλο-μεταφερθώ στο ζωντανό και νοήμον σπήλαιό σας, προσγειώθηκα στο θάμνο, όπου με είδατε να γλείφω τα μπαλάκια μου.


Κυκλοφορεί η φήμη μεγαλειώτατε, ότι σχεδιάζετε Αγιά Σοφιά Νο 2, στη θέση του σπηλαίου.


Για να προσεύχεστε καλύτερα, να έχετε παραισθήσεις και χωρίς την πρέζα σας.


Αλλά το ον Πεντέλη, η ζωντανή νόηση, τι πιστεύετε να κάνει, άμα τη χτυπήσετε με τη ρομφαία σας, μεγαλειώτατε, και φτιάξετε το νέο χώρο λατρείας μας?


Μήπως το σπήλαιο τσαντιστεί? Μήπως η νόηση του σπηλαίου λάβει μέτρα ασφαλείας, και προχωρήσει σε μαζική πυλο-μεταφορά λεμουρίων στην Αθήνα?


Επειδή βαριέμαι να τραβολογιέμαι back and forth μαζί με όλο μου το σόι από σύμπαν σε σύμπαν, κι από χωροχρόνο σε χωροχρόνο, σας παρακαλώ μεγαλειώτατε.


Δοκιμάστε LSD, δοκιμάστε μαγικά μανιτάρια, δοκιμάστε κάτι. Δεν χρειάζετε να κάνετε τόπο λατρείας το σπήλαιο του του Θείου μου του Πανός.


_________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ
ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΧΥΔΑΙΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝ
amalia
_________________________________________

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

τυχερουλης
Πλήρες Μέλος

Greece
1123 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2005, 19:39:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους τυχερουλης


quote:
όπου με είδατε να γλείφω τα μπαλάκια μου.


αρχηγε προσεξε με το (αυτο)γλειψιμο εκει κατω .....
μπορει να σου γινει συνηθεια....
και μετα....

----

Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2005, 19:57:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar
quote:

quote:
όπου με είδατε να γλείφω τα μπαλάκια μου.


αρχηγε προσεξε με το (αυτο)γλειψιμο εκει κατω .....
μπορει να σου γινει συνηθεια....
και μετα....

----

Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!


Άσε δε που μπορεί να (αυτο)τραυματιστείς και να (αυτο)δηλητηριαστείς... Όχι τίποτε άλλο, δεν θα μπορέσεις και να (αυτο)ικανοποιηθείς... Μάλλον όμως δεν το έχεις ανάγκη: από το πολύ γλείψε γλείψε κοντεύεις να (αυτο)καταστραφείς...

dim.kar

Eίπαν: "το αναρχοκουμμούνι ο dim.kar ... να ξέρει ότι είναι ο μεγαλύτερος ΦΑΣΙΣΤΑΣ από όλους όσους έχω δεί"
by Peronosporos

Τhanks!!!

Edited by - dim.kar on 20/12/2005 20:22:52Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

illuminatus
Νέο Μέλος


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2005, 20:13:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους illuminatus
Πολυ ενδιαφερον το βιβλιο σου Johnnie.. Σου ευχομαι να καταφερεις να το τυπωσεις όπως εσυ θελεις.
Ειδα τις φωτογραφιες μεσα απο το τσιμεντενιο κτισμα, και συμφωνω με τα συμπερασματα σου, αλλα δεν ειδα φωτογραφια απο τον "τοιχο" απεναντι από την πορτα. Ακουμπησμενη στον βραχο ειναι μια πετρα που μοιάζει με μυλόπετρα(!!), και πάνω στο βράχο και αριστερά κάτι που δεν καταλαβαίνω τι είναι (μοιάζει με ξύλινο χερούλι-σκαλάκι).. Υπήρχαν αυτά όταν τράβηξες τις δικες σου φωτογραφιες? Αν ενδιαφέρεστε θα στειλω μια φωτο να τα δειτε..


Everything you know is wrong!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PY8AGORAS
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2330 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2005, 23:04:25  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
τι έγινε βρε νούμερο,σε εγκαταλείψανε όλοι
εμ,βεβαια,με σένα θα ασχολούνται;

Μια παροιμία λέει: Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα...

Εσύ τι γυρεύεις εδώ ρε καραγκιόζη Εικοσιδυέ?

[Διαχειριστές, παρακαλώ να διαγράψετε την προσφώνηση, μη τυχόν και δεχθώ καμιά μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση από τον συμπαθέστατο λαϊκό ήρωα του Θεάτρου σκιών τον οποίο προσβάλλω βάναυσα όταν τον εξισώνω με τον κύριο Εικοσιδυό...]

Τι χαμπέρια μας φέρνεις από το μέτωπο?
Τελειώνει η μάχη του Γαλατά?
Έπεσαν οι ταμπουρωμένοι στο Τοπ Καπί?
Χέστηκε η Φατμέ στο Γενί Τζαμί?

Για να τελειώνουμε μια και καλή με τέτοιου είδους παρεμβάσεις
και από τέτοια άτομα...

Το παρόν θέμα αφορά "Ανεξήγητες εμπειρίες στην Πεντέλη"
και υποτίθεται ότι για αυτές πρέπει να συζητάμε, έτσι?



.
.
.
" Υπάρχει ο σωστός τρόπος, ο λάθος τρόπος, και ο ...δικός μου τρόπος! "

Edited by - PY8AGORAS on 20/12/2005 23:26:20Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2005, 23:55:33  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Μεγαλειώτατε, είμαι ο λεμούριος που είδατε κοντά στο σπήλαιο του Πανός.

Ζητώ συγνώμη που δεν συστηθήκαμε, αλλά είμουν πολύ ζαλισμένος από τη μεταφορά στο χωρο-χρονικό συνεχές, και δεν σας πρόσεξα.

Ταπεινά συγνώμη που δεν πρόσεξα τη μεγαλειότητά σας, αλλά με ξύναν και τα μπαλάκια μου.

Ξέρετε, στον πλανήτη από όπου πυλο-μεταφέρθηκα, εμείς οι λεμούριοι έχουμε ανεπτυγμένο πολιτισμό, ξέρουμε και από stargates.

Αλλά για τεχνικούς λόγους, αντί να πυλο-μεταφερθώ στο ζωντανό και νοήμον σπήλαιό σας, προσγειώθηκα στο θάμνο, όπου με είδατε να γλείφω τα μπαλάκια μου.

Κυκλοφορεί η φήμη μεγαλειώτατε, ότι σχεδιάζετε Αγιά Σοφιά Νο 2, στη θέση του σπηλαίου.

Για να προσεύχεστε καλύτερα, να έχετε παραισθήσεις και χωρίς την πρέζα σας.
Αλλά το ον Πεντέλη, η ζωντανή νόηση, τι πιστεύετε να κάνει, άμα τη χτυπήσετε με τη ρομφαία σας, μεγαλειώτατε, και φτιάξετε το νέο χώρο λατρείας μας?

Μήπως το σπήλαιο τσαντιστεί? Μήπως η νόηση του σπηλαίου λάβει μέτρα ασφαλείας, και προχωρήσει σε μαζική πυλο-μεταφορά λεμουρίων στην Αθήνα?

Επειδή βαριέμαι να τραβολογιέμαι back and forth μαζί με όλο μου το σόι από σύμπαν σε σύμπαν, κι από χωροχρόνο σε χωροχρόνο, σας παρακαλώ μεγαλειώτατε.

Δοκιμάστε LSD, δοκιμάστε μαγικά μανιτάρια, δοκιμάστε κάτι. Δεν χρειάζετε να κάνετε τόπο λατρείας το σπήλαιο του του Θείου μου του Πανός.



Αυτό που προσπαθώ με τα παραπάνω να σου πω είναι τι πίνεις και δε μας δίνεις???
Εγώ θα ήθελα επειγόντως μια τζουρίτσα...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angi
Πλήρες Μέλος

Greece
1191 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 00:46:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angi
quote:

Άσε δε που μπορεί να (αυτο)τραυματιστείς και να (αυτο)δηλητηριαστείς... Όχι τίποτε άλλο, δεν θα μπορέσεις και να (αυτο)ικανοποιηθείς... Μάλλον όμως δεν το έχεις ανάγκη: από το πολύ γλείψε γλείψε κοντεύεις να (αυτο)καταστραφείς...

dim.kar


Μαλλον θα αυτοδηλητηριαστει...
Ο λογος ειναι πολυ απλος...
Το ψειροκτονο σπρευ που χρησιμοποιει
Δεν εξηγειται αλλιως τετοια φαγουρα!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Cernavus
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Uganda
86 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 04:59:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Cernavus
quote:


Αυτό που προσπαθώ με τα παραπάνω να σου πω είναι τι πίνεις και δε μας δίνεις???
Εγώ θα ήθελα επειγόντως μια τζουρίτσα...


Απορία!
Γλύψε γλύψε, το παλικάρι, δεν κατάλαβες τι είναι αυτό που πίνει?... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 07:39:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

.


ανακοινωσις: διακοπτωμεν προσωρινως την αναμεταδωσιν του σοβαρου προγραμματος μας διοτι αι ημετεραι δυναμεις δεχονται επιθεσιν απο μαμελουκους εις τα ημετερα ανατολικα συνορα - ο Βασιλευς Ιωαννης ο Κάλος ο Πρωτος εκληθει εις την πρωτην γραμμην του μετωπου απο τον πιστον καλον προφητη 22 και ξανανεβηκε στο ασπρο αλογο του - κοινως, ευχαριστον διαλειμα!

quote:

22

τι έγινε βρε νούμερο,σε εγκαταλείψανε όλοι
εμ,βεβαια,με σένα θα ασχολούνται;


ειμαι οντως νουμερο, συγκεκριμενο μαλιστα: "σεξ σεξ σεξ", δε ναμπερ οφ δε μπεστ - σε καλυπτω?

κρατα τα χαμουρα του αλογου μου τωρα να ριξω ενα κατουρημα, και πες μου ποτε θα γινει ο επομενος πολεμος


Βασιλευς Ιωαννης ο Κάλος ο Πρωτος, βασιλευς των κάλων


.


ΥΓ. με θελετε να παρουσιαστω στο φορουμ που καταφυγατε για να ασκειτε την προφητολαγνεια?

γιατι δεν με προσκαλεις?


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 07:45:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

Kαι λίγα λόγια για τον βασιλιά Ιωάννη τον Κάλο (καθότι φίλος). Άντε μην γίνει χαμός εδώ πέρα...

(Αλήθεια Johnie ξεπέζεψες ή ...ακόμη;)

dim.kar


δεν με αφηνει η βασιλικη μου συνειδηση να ξεπεζεψω Δημητρη μου...


δυσκολοι καιροι για βασιλιαδες


μηπως πρεπει να αλλαξω προφητη?


αυτος που εχω τωρα, ο 22, ολο λαθος προβλεψεις ειναι ρε γμτ...


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 08:10:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

Μεγαλειώτατε, είμαι ο λεμούριος που είδατε κοντά στο σπήλαιο του Πανός.



ελα!

χρονια και ζαμανια καναμε να ξανασυναντηθουμε αγαπητη μαϊμου!

quote:

Ζητώ συγνώμη που δεν συστηθήκαμε, αλλά είμουν πολύ ζαλισμένος από τη μεταφορά στο χωρο-χρονικό συνεχές, και δεν σας πρόσεξα.


μαϊμου εισαι, συγχωρεισαι λογω περιορισμενης αντιληψης, μην απολογεισαι

quote:

Ταπεινά συγνώμη που δεν πρόσεξα τη μεγαλειότητά σας, αλλά με ξύναν και τα μπαλάκια μου.



και τωρα σε ξυνουν, το βλεπω, αλλα μην τα γλυψεις δημοσια σε παρακαλω!


μας διαβαζουν και κυριες!

quote:

Αλλά για τεχνικούς λόγους, αντί να πυλο-μεταφερθώ στο ζωντανό και νοήμον σπήλαιό σας, προσγειώθηκα στο θάμνο, όπου με είδατε να γλείφω τα μπαλάκια μου.


το σπηλαιο δεν γλυφει τα μπαλακια του μπροστα σε αλλους - οι μαϊμουδες το συνηθιζετε, και ειναι κακη συνηθεια - να την κοψετε!

quote:

Κυκλοφορεί η φήμη μεγαλειώτατε, ότι σχεδιάζετε Αγιά Σοφιά Νο 2, στη θέση του σπηλαίου.



λαθος πληροφορηση εχει καλε μου πιθηκα - σχεδιαζω να χτισω το πενταοροφο υπογειο αρχηγειο μου και να το μεταφερω απο την ερημο του Τακλαμακαν που βρισκεται τωρα - φυσικα θα εχει το σχημα της λευκης πυραμιδας


quote:

Για να προσεύχεστε καλύτερα, να έχετε παραισθήσεις και χωρίς την πρέζα σας.


σταματα να γλυφεις τα μπαλακια σου ειπαμε!


θα κουφαθεις στο τελος!

quote:

Μήπως το σπήλαιο τσαντιστεί? Μήπως η νόηση του σπηλαίου λάβει μέτρα ασφαλείας, και προχωρήσει σε μαζική πυλο-μεταφορά λεμουρίων στην Αθήνα?


θα τα αλληλογλυφετε τα μπαλακια σας μπροστα μας?


ασε, θα χτισω αλλου το πενταοροφο αρχηγειο των βιετκονγκ-κομιτατζηδων...


quote:

Δοκιμάστε LSD, δοκιμάστε μαγικά μανιτάρια, δοκιμάστε κάτι.



σε ευχαριστω για την προτροπη να χρησιμοποιησω απαγορευμενες ουσιες (προτροπη το λεει ο νομος) αλλα δεν θα παρω - αν κρινω εκ του αποτελεσματος πανω σου.

σε συμβουλευω να τα κοψεις γιατι σε χαλανε και να αφιερωθεις στα μπαλακια σου με γευση φραουλας!


quote:

Δεν χρειάζετε να κάνετε τόπο λατρείας το σπήλαιο του του Θείου μου του Πανός.


ειχε ανηψι μαϊμου ο Πανας?


οσο ζω μαθαινω!

.


ΥΓ. κανε μας τωρα την Βουγιουκλακη να χτενιζεται

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 08:21:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

angi

Μαλλον θα αυτοδηλητηριαστει...
Ο λογος ειναι πολυ απλος...
Το ψειροκτονο σπρευ που χρησιμοποιει
Δεν εξηγειται αλλιως τετοια φαγουρα!



εγραψες!

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 08:25:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

illuminatus

Ειδα τις φωτογραφιες μεσα απο το τσιμεντενιο κτισμα, και συμφωνω με τα συμπερασματα σου, αλλα δεν ειδα φωτογραφια απο τον "τοιχο" απεναντι από την πορτα. Ακουμπησμενη στον βραχο ειναι μια πετρα που μοιάζει με μυλόπετρα(!!), και πάνω στο βράχο και αριστερά κάτι που δεν καταλαβαίνω τι είναι (μοιάζει με ξύλινο χερούλι-σκαλάκι).. Υπήρχαν αυτά όταν τράβηξες τις δικες σου φωτογραφιες? Αν ενδιαφέρεστε θα στειλω μια φωτο να τα δειτε..



επικεντρωθηκα στα της πορτας και του μπετον και δεν εβαλα αλλες φωτογραφιες.

εχεις δικιο για την κυκλικη πλακα.


το ενδιαφερον ειναι οτι αρχισα να λαμβανω πληροφοριες που θα προσθεσω συντομα (τα καλα της δικτυακης μορφης) - η πετρα που λες πιθανοτατα αφεθηκε εκει για να μην κλαπει, αλλα απο την αλλη δεν την θεωρησαν και αξιολογη αρκετα ωστε να την παρουν στην αποθηκη καποιου μουσειου.

ΥΓ. καθε προσφορα ειναι πολυτιμη φιλε μου!

αν θελεις να παραθεσεις φωτογραφιες ή πληροφοριες, καντο.


ο φιλος XD παρεθεσε αυτην την πληροφορια προσφατα, την οποια θεωρω σημαντικη και πρωτη φορα την ακουσα:


"Αυτό που σε εκείνη την συζήτηση δεν γνώριζα και που όλος τυχαίος εντόπισα πριν λίγο ψάχνοντας σε ένα πρόσφατο βιβλίο Χριστιανικής Αρχιτεκτονικής για το δυσερμήνευτο των δυο ιερών βημάτων (άγιες τράπεζες) είναι ότι «δυο κόγχες Ιερού Βήματος» έχουμε σε μια σπάνια κατηγορία μικρών εκκλησιών που εντοπίζουμε κοντά σε κοιμητήρια οπότε και θεωρούμε πως σχετίζονται με νεκρικές τελετές ή νεκρολατρικές χρήσεις (κατ’ λέξη του συγγραφέως) οπότε η μία χρησιμοποιείται για την τέλεση της θείας λειτουργίας ενώ η δεύτερη για νεκρικές χρήσης (μνημόσυνα κ.α.). Αυτοί οι ναοί ανάγονται στην παλαιοχριστιανική περίοδο επικρατούν όμως από τον 9ο όμως αιώνα και μετά.. (δες ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΗ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ & ΕΠΙΓΡΑΦΙΚΗ ΤΟΜΟΣ ΠΡΩΤΟΣ: ΤΕΥΧΗ Α’ & Β’ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ & ΕΠΙΓΡΑΦΙΚΗ, Γ. ΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ, 8Η έκδοση, Σελ. 248 §3).

Δεν ξέρω αν αυτή η πληροφορία μπορεί να φανεί χρήσιμη αλλά σπεύδω να την κοινοποιήσω ως μια πιθανή ερμηνεία η οποία όμως με οδηγεί σε νέους προβληματισμούς (χμ..) για την τοποθεσία και την σκοπιμότητα ύπαρξης τέτοιου ναού.."

.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 08:27:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

Cernavus

Γλύψε γλύψε, το παλικάρι, δεν κατάλαβες τι είναι αυτό που πίνει?...


ειναι αναποφευκτο με τετοιο γλυψιμο...


.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 08:31:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

quote:

Avallon

Αυτό που προσπαθώ με τα παραπάνω να σου πω είναι τι πίνεις και δε μας δίνεις???
Εγώ θα ήθελα επειγόντως μια τζουρίτσα...


μην το δοκιμασεις καλη μου!


δεν ειδες τι επαθε αυτος???


αυτογλειφεται!!!

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

wolfowitz
Μέλος 2ης Βαθμίδας


307 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 12:36:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους wolfowitz
Πλάκα έχει johnnie που εξηγεις το ενα παραξενο φαινομενο (τις αλλοιωσεις των σιδεροδοκων κλπ) με ενα άλλο παραξενο φαινομενο (Hutchison)

Αυτο που μ' αρεσε πιο πολυ ομως ηταν η ζωντανη φυση που αντιδρα και συμμετεχει!!

Και η διαφορετικη ματια σου των πραγματων φυσικα!!

παρεμπιπτοντως ανανεωθηκε το www.iranon.gr

Edited by - wolfowitz on 21/12/2005 12:38:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

illuminatus
Νέο Μέλος


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 17:03:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους illuminatus
Η τσιμεντένια κατασκευή πίσω από την πόρτα. Φαινεται η μυλοπετρα και το ξύλινο (?) χερούλι στην πέτρινη πλαγιά. Εχει κανεις καμιά ιδέα για το τι ειναι? Μπορει να είναι κάτι πολύ προφανές αλλά δεν πάει το μυαλό μου. Επίσης να θυμίσω ότι η πόρτα μπήκε αρκετά χρόνια μετά τη ολοκλήρωση της κατασκευής, αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να θυμηθώ ημερομηνία..


Everything you know is wrong!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

illuminatus
Νέο Μέλος


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 17:06:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους illuminatus
Μαλλον δεν καταφερα να ανεβασω τη φωτογραφια.. Βοηθεια κανεις?..

Everything you know is wrong!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 19:51:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

quote:

wolfowitz

Πλάκα έχει johnnie που εξηγεις το ενα παραξενο φαινομενο (τις αλλοιωσεις των σιδεροδοκων κλπ) με ενα άλλο παραξενο φαινομενο (Hutchison)




τι περιμενες απο εναν τυπο σαν κι εμενα?

ο,τι κανω φαινεται παραξενο και εχει πλακα κατα βαθος...

quote:

Αυτο που μ' αρεσε πιο πολυ ομως ηταν η ζωντανη φυση που αντιδρα και συμμετεχει!!


ναι η ατιμη, το τολμησε!


τι να κανουμε ομως, Φυση ειναι αυτη...

quote:

Και η διαφορετικη ματια σου των πραγματων φυσικα!!


πρεπει να ομολογησω καποια γεροντικη πρεσβυωπεια...

quote:

παρεμπιπτοντως ανανεωθηκε το www.iranon.gr



θενκς μπρο, αυτα ειναι ενδιαφεροντα νεα!

.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 20:00:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

illuminatus
Μαλλον δεν καταφερα να ανεβασω τη φωτογραφια.. Βοηθεια κανεις?..


η δικτυακη διευθυνση της φωτογραφιας σου ειναι αυτη: file:///d:pendeli%20mylopetra%20small.jpg, που θα πει οτι δεν ειναι ανεβασμενη στο δικτυο.

ανοιξε λογαριασμο σε καποιο σαϊτ που προσφερει χωρο (πχ παθφαϊντερ) και αποθηκευσε την εκει.


μετα κανε δεξι κλικ στην εκει ανοιγμενη φωτογραφια και επελεξε ιδιοτητες - θα σου βγαλει την δικτυακη διευθυνση, σε στυλ http://www. κτλ, κτλ...


καντην κοπυ-πεϊστ μεσα στον κωδικο που σου παρουσιαζει το εσωτερικα για παραθεση φωτογραφιας ([img [/img]) και εγινε!


.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

22
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Bermuda
630 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 21:15:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 22  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος 22  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος 22
Βρε καλως το το νούμερο!Και εγώ που νόμιζα ότι πήγες να αυτοκτονήσεις γιατί δεν άντεχες μακριά μου
Λοιπόν,για να ξέρεις,ο πόλεμος θα ξεκινήσει στις 10 Γενάρη!
Να ξεπεζέψεις το άλογο σου γιατί πρέπει και να πας τουαλέτα κάποια στιγμή για να εκφραστείς όπως κάθε νούμερο ξέρει να εκφράζεται.
Η μόνο γλώσσα που ξέρεις να κάνεις διάλογο είναι η γλώσσα του πριτσι-πριτς!
Όσο για τους άλλους τυπάκους που κυκλοφορούν εδώ μέσα(ντι-βάνι καρ-αβελ κ.λ.π.)δεν έχω να πώ τίποτα διότι απαξιώ να μιλήσω με κατώτερούς μου. Έτσι και αλλιώς το δικό τους επίπεδο είναι τόσο χαμηλό που για να το φτάσω πρέπει να κάνω κάθε μέρα μία ώρα φτυάρι επί είκοσι δύο χρόνια και να ανολίξω ένα λάκο τόσο βαθύ όσο είναι ο Ατλαντικός.
Κατα τα άλλα,είσαστε ζουμιδύνες του κλοσσού τακέμι,άντε στην καλύτερη κουλάξεκα του ιρύτικου φάβινους.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 21:41:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis
22
<<Έτσι και αλλιώς το δικό τους επίπεδο είναι τόσο χαμηλό που για να το φτάσω πρέπει να κάνω κάθε μέρα μία ώρα φτυάρι επί είκοσι δύο χρόνια και να ανολίξω ένα λάκο τόσο βαθύ όσο είναι ο Ατλαντικός.>>


για να χρειαζεσε τοσο σκαψιμο μια ειναι η λυση

εισαι στο κεντρο της γης

σε οποια μερια και να σκαψεις θα εχεις ανοδο

αντε καλο σκαψιμο

σκαβε δυο ωρες την ημερα για να φτασεις σε 11 χρονια
σκαβε 4 ωρες για να φτασεις σε 5,5 χρονια

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 21:58:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

quote:

Βρε καλως το το νούμερο!



τιμη μου!!!

quote:

Και εγώ που νόμιζα ότι πήγες να αυτοκτονήσεις γιατί δεν άντεχες μακριά μου


η ζωη ειναι Θειον δωρο ψευτοχριστιανε!


οσο για το αν αντεχω μακρυα σου, εσυ αντεχεις να με συναντησεις απο κοντα?


quote:

Κατα τα άλλα,είσαστε ζουμιδύνες του κλοσσού τακέμι,άντε στην καλύτερη κουλάξεκα του ιρύτικου φάβινους.


τα καλυτερα λογια που ακουσα τα τελευταια 346 χρονια!


σε ευχαριστω!

.

ρε 22, αφου το ξερεις οτι απο χιουμορ πασχεις, ποσο μαλλον απο ειρωνια...


τι προσπαθεις αδικα?


αν θελουν να γελασουν, τους κανω εγω να γελασουν

που ειναι βρε το κρυφο σαϊτ σας να σας επισκεφθω να γελασετε και σεις?


.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lemurios
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/12/2005, 22:01:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lemurios

Από το βιβλίο του Βασιλεύ Ιωάννη του Κάλου:


<<Όποτε φτάνω στην σπηλιά πάω πρώτα στο εκκλησάκι.

Ήταν όμως η πρώτη φορά που ένιωσα "άσχημα" μέσα του.

Ένιωθα μια έντονη τάση φυγής.>>


Μεγαλειώτατε, σας πιάνουν συχνά τέτοιες τάσεις? :D


<<Και τότε κάτι συνέβει...

Εκείνη την στιγμή δεν καταλάβαινα ακριβώς τι συνέβαινε γιατί έπαψα να σκέπτομαι με λέξεις!

Δεν υπήρχε πλέον λογική ανάλυση στον τρόπο σκέψης μου, ούτε κάν σκέψεις.>>


Μεγαλειώτατε, μήπως κάνατε και κανά τσιγαρλίκι πριν πάτε? :D:D:D:D


<<Η ατμόσφαιρα είχε αποκτήσει μια υφή πολύ καθαρού ακίνητου νερου, την έβλεπα κατά κάποιο τρόπο.>>


Μεγαλειώτατε, εγώ πίνω, εσείς μαστουρώνεστε? :D:D:D:D

<<Αν και δεν σκεφτόμουν, απο μέσα μου ξεπήδησε μια επίγνωση οτι βρισκόμουν μέν στο ίδιο μέρος αλλά και όχι, ήμουν εκεί τώρα, αλλά και σε κάποια άλλη χρονική στιγμή ταυτόχρονα.>>


Μεγαλειώτατε, εγώ πίνω, εσείς μαστουρώνεστε? :D:D:D:D


<<Ίσως όμως να ήταν και η αντίδραση της νόησης της περιοχής στις ανθρώπινες προσπάθειες ελέγχου της ενέργειας της.>>


Όχι μεγαλειώτατε, το σωστό είναι:


Το Θείο, και η Θεία νόηση της Πεντέλης, (και να μη ξεχάσω και το Θείο Παν :) ), τα πήραν στα κρανία με τους προσκυνητές, ανιμιστές, σατανιστές, και άλλους βαρεμένους, που συχνάζουν εκεί, και κάνουν ότι μπορούν. :D:D

Ευτυχώς εσείς δεν ανήκετε σε αυτές τις κατηγορίες. :D:D:D:D Ορθόδοξος Βασιλεύς Ιωάννης, είπαμε. :D:D:D:D


<<Με λίγη φαντασία μπορούμε να υποθέσουμε κι αλλα>>


Και με λίγη σχιζοφρένεια ακόμα περισσότερα. :D

Ευτυχώς μεγαλειώτατε, δεν ανήκετε στα αρχικά στάδια αυτής της κατηγορίας. :D:D:D:D


<<you are the first person that i have speek for my observations.>>


Μεγαλειώτατε, με αυτά τα Αγγλικά, την καράφλα ο Hutchison από σας την απόκτησε? :D:D:D:D


<<Αυτο που μ' αρεσε πιο πολυ ομως ηταν η ζωντανη φυση που αντιδρα και συμμετεχει!!>>


Μεγαλειώτατε, έχετε πάει σε κανά ψυχίατρο για τη ζωντανή φύση; :D:D:D:D

Dim-car, τι λέει η ψυχιατρική για την περίπτωση της πίστης στη ζωντανή φύση? :D:D:D:D

Ή μήπως είσαι κι εσύ μια απ' τα ίδια (με τους ασθενείς σου στο Δρομοκαϊτιο) :D:D:D:D

Αλήθεια, γιατί το διάλεξες το επάγγελμα? :D:D:D:D

Μήπως σε επηρέασε η πολλή συναναστροφή μαζί τους? :D:D:D:D


<<Ο κόσμος τόχει τούμπανο ότι ο Νταβέλης δεν πέρασε ποτέ από την σπηλιά>>


Μεγαλειώτατε, γιατί δεν το έκδοσε κανείς το βιβλίο σας? :D:D:D:D


Στο Λιακόπουλο το στείλατε? :D:D:D:D


Μήπως το κάνει πακέτο με το Καιρός Γαρ Εγγύς. :D:D:D:D


Δύο βιβλία του Βασιλέα Ιωάννη στη τιμή του ενός :D:D:D:D


Κάτι λέγεται ότι ούτε ο Λιακόπουλος δεν το θέλει, το επιστημονικό, εεε, συγνώμη παρατηρητικό βιβλίο σας. :D:D:D:D


Στον πολιτισμό μας εμάς των Λεμουρίων, το γλείψιμο των μπαλών έχει εξελιχθεί σε σημαντικό στοιχείο για τον εξής λόγο.

Οπως εσείς οι γήινοι πιπιλάτε και ρουφάτε τσιγάρα, εμείς αρκούμαστε στο να γλείφουμε τα μπαλάκια μας. :)

Είναι πιο υγιεινό (καμία μαιμού δεν πέθανε γλείφοντας τα μπαλάκια της).

Και είναι και πιο καθαρό από το κάπνισμα (ιδίως για τα μπαλάκια μας :) ) (φτιάχνει και ανοσοποιητικό σύστημα :) ).

Αντίθετα, το πιπίλισμα και ρούφηγμα τσιγάρων, σκοτώνει!! :D:D:D:D

Ασε που βρωμάνε και τα χνώτα τσιγαρίλα.

Και μη μπερδεύεστε, άλλο τα μπαλάκια, άλλο η τρόμπα που ασχολείται ο dim-car στον ελεύθερο χρόνο του.

Ιδιαίτερα επικίνδυνο, είναι το κάπνισμα για μερικούς που βάζουν και άλλα μέσα (μεταξύ των επισκέψεων τους στην Πεντέλη εννοείται). :D:D:D:D

Αλλά υπάρχουν και μερικοί που δεν χρειάζονται να πιουν τίποτα, έχουν σχιζοφρενείς παραισθήσεις ούτως ή άλλως. :D:D:D:D

Να' ναι καλά η Θεία Nόηση της Πεντέλης. :D:D:D:D

P.S. Η Jane Goodall, μια πολύ αναγνωρισμένη ζωολόγος με πολλά χρόνια έρευνας στους χιμπατζήδες (πλησιέστερος συγγενής στους ανθρώπους, από ότι σε μας τους λεμούριους, λυπάμαι :) ), σχολιάζει τη συμπεριφορά των χιμπατζήδων:

<<Μπροστά σε ένα καταράκτη, τους βλέπεις να στέκονται ακίνητοι.

Και να κοιτάνε για ώρα. Δέος?

Ένα ζώο με τόσο πολύπλοκες κοινωνικές δομές, και τόσο εξεζητημένη συμπεριφορά, αν είχε και τη δυνατότητα κάποιας μορφής ομιλίας, θα οδηγούνταν σε κάποιο είδος ανιμιστικής θρησκείας.

Είναι η πιο πρωτόγονη μορφή θρησκείας, η λατρεία της Φύσης.>>

:D:D:D:D


P.P.S. Τι λέει ο Hutchison για τη νόηση της Πεντέλης και την εκδίκησή της? :D:D:D:D


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2005, 00:21:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood

.


η ωρα του παιδιου!

μια εκπομπη της θειας Λενας!


η διασημη μαϊμου του παροντος τοπικ, ο Lemurios, θα κανει για σας την Βουγιουκλακη να χτενιζεται, θα γλυψει τα μπαλακια του, και αλλα πολλα και θαυμαστα!!!


quote:

maimou

Μεγαλειώτατε, σας πιάνουν συχνά τέτοιες τάσεις? :D



διαβασε το ολο ντε να δεις...


quote:

<<Και τότε κάτι συνέβει...

Εκείνη την στιγμή δεν καταλάβαινα ακριβώς τι συνέβαινε γιατί έπαψα να σκέπτομαι με λέξεις!

Δεν υπήρχε πλέον λογική ανάλυση στον τρόπο σκέψης μου, ούτε κάν σκέψεις.>>


Μεγαλειώτατε, μήπως κάνατε και κανά τσιγαρλίκι πριν πάτε? :D:D:D:D


εξ ιδιων κρινεις τα αλλοτρια?


θυμασαι που ειδες την αγια βαρβαρα με στρινγκ?


quote:

<<Η ατμόσφαιρα είχε αποκτήσει μια υφή πολύ καθαρού ακίνητου νερου, την έβλεπα κατά κάποιο τρόπο.>>


Μεγαλειώτατε, εγώ πίνω, εσείς μαστουρώνεστε? :D:D:D:D


το μυαλο σου στην μαστουρα!


σουκατσε η αγια βαρβαρα τελικα ή παλι με αυτογλυψιμο την εβγαλες?


quote:

<<Αν και δεν σκεφτόμουν, απο μέσα μου ξεπήδησε μια επίγνωση οτι βρισκόμουν μέν στο ίδιο μέρος αλλά και όχι, ήμουν εκεί τώρα, αλλά και σε κάποια άλλη χρονική στιγμή ταυτόχρονα.>>


Μεγαλειώτατε, εγώ πίνω, εσείς μαστουρώνεστε? :D:D:D:D




το εμπεδωσαμε οτι πινεις!


εχεις το μη δυναμενος απο πλευρας μου!

quote:

<<Ίσως όμως να ήταν και η αντίδραση της νόησης της περιοχής στις ανθρώπινες προσπάθειες ελέγχου της ενέργειας της.>>

Όχι μεγαλειώτατε, το σωστό είναι:

Το Θείο, και η Θεία νόηση της Πεντέλης, (και να μη ξεχάσω και το Θείο Παν :) ), τα πήραν στα κρανία με τους προσκυνητές, ανιμιστές, σατανιστές, και άλλους βαρεμένους, που συχνάζουν εκεί, και κάνουν ότι μπορούν. :D:D


εσυ που συχναζεις ειπαμε καλε μου πιθηκα?


στην πλατεια Βαθης?


quote:

Ευτυχώς εσείς δεν ανήκετε σε αυτές τις κατηγορίες. :D:D:D:D Ορθόδοξος Βασιλεύς Ιωάννης, είπαμε. :D:D:D:D


αναρχοεθνικιστης παρακαλω για σενα!

quote:

<<Με λίγη φαντασία μπορούμε να υποθέσουμε κι αλλα>>


Και με λίγη σχιζοφρένεια ακόμα περισσότερα. :D


με εχεις δει με σκαλιδα στα χερια?


θα αλλαξεις μπεϊμπυλινο!

quote:

<<Αυτο που μ' αρεσε πιο πολυ ομως ηταν η ζωντανη φυση που αντιδρα και συμμετεχει!!>>


Μεγαλειώτατε, έχετε πάει σε κανά ψυχίατρο για τη ζωντανή φύση; :D:D:D:D


εχεις ακουστα για την Γαια μαϊμουδακι ή μονο την Βουγιουκλακη να χτενιζεται ξερεις να κανεις?


βιολογοι την ανεπτυξαν την θεωρια της ζωντανης Γης.

quote:

<<Ο κόσμος τόχει τούμπανο ότι ο Νταβέλης δεν πέρασε ποτέ από την σπηλιά>>


Μεγαλειώτατε, γιατί δεν το έκδοσε κανείς το βιβλίο σας? :D:D:D:D



πιστευεις οτι δεν υπαρχει προθυμια απο εκδοτες πιθηκακι μου?


quote:

Κάτι λέγεται ότι ούτε ο Λιακόπουλος δεν το θέλει, το επιστημονικό, εεε, συγνώμη παρατηρητικό βιβλίο σας. :D:D:D:D


τωρα με εθιξες!


quote:

Οπως εσείς οι γήινοι πιπιλάτε και ρουφάτε τσιγάρα, εμείς αρκούμαστε στο να γλείφουμε τα μπαλάκια μας. :)

Είναι πιο υγιεινό (καμία μαιμού δεν πέθανε γλείφοντας τα μπαλάκια της).


μαϊμου του κωλου μου, προφανως δεν γνωριζεις το δικτυακο παρελθον μου - ερχεσαι δευτερος στην προσπαθεια να με θιξεις με γελοια υπονοουμενα και απετυχαν και οι προηγουμενοι.


θα αντιδρασω ψυχραιμα και με ευγενεια οπως τοτε, ως 46χρονος πατερας δυο παιδιων, ως Ελλην ομιλων την Ελληνικην, και ως αντρας που δεν γλυφει τα μπαλακια του: με λενε Γιαννη Τριανταφυλλη και αν εχεις κατι να μου πεις, ελα να μου το πεις απο κοντα - αλλιως ρουφα τα μπαλακια σου και τον πουλο!

κι αν συνεχισεις να γαμας το τοπικ, δεν θα σου ξαναπαντησω, αλλα θα σε βρω εγω για να τα πουμε (δεν ειναι τοσο δυσκολο οσο νομιζεις, κι ας παρει χρονο) και τοτε θα κανεις οντως την Βουγιουκλακη να χτενιζεται...

.

ΥΓ. 22, επειδη βλεπω οτι πατε πακετο με τη μαϊμου, σας "βουγιουκλαζω" ταυτοχρονα αμα λαχει - δεν πιστευω να φοβαστε γερο ανθρωπο?


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.gr

_________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΑΠΡΕΠΩΝ ΕΚΦΡΑΣΕΩΝ
amalia
_________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 59 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 51 52 53 54 55 56 57 58 59
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.234375
Maintained by Digital Alchemy