ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 ΑΣΤΡΙΚΗ ΠΡΟΒΟΛΗ, 4ο μέρος, επίσημη έκδοση
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2009, 18:59:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22
Πόσο χρονών είσαι ρε φίλε, 15 και μιλάς έτσι?Λίγη σοβαρότητα δέν βλάπτει.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2009, 19:04:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
alex22,

μιλάς εσύ για σοβαρότητα ; [ διάβασε ρε φίλε ΠΡΩΤΑ τι γράφεις ΕΣΥ ο ίδιος και μετά πες για σοβαρότητα ]

E, κοίτα, όταν έχω απέναντί μου 15χρονους γίνομαι κι εγώ 15χρονος. Τι να κάνω ... ;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2009, 19:05:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Έλα, πες τώρα κάτι εμπνευσμένο να γουστάρουμε ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2009, 19:07:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22
Αν εγώ είχα απέναντί μου 15 χρονούς,δέν θα ασχολιόμουν κάν.Εσύ το κάνεις όμως.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2009, 19:08:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22
Καλύτερα να δώ τον αγώνα,παρά να ασχολούμαι με 15χρονο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
john131
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
112 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2009, 19:29:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους john131
καλα του κολου ειστε ολοι??? πας καλα ρε υπηρετη πως το ιχνος ειναι η τεταρτη διασταση???αφου δεν γινετε να την αντιληφθουμε και λες τωρα εσυ σαν τον τετρασδιαστατο οτι την εχεις αντιληφθει????πας καλα???του κολου πραγματα εχεις αντιληφθει

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be UnseenΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

geostat
Μέλος 3ης Βαθμίδας


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2009, 19:41:55  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ

Ο Στάμκος είναι ερευνητής,αξιόλογος θα έλεγα.Δέν ξέρω τί έχει σπουδάσει [...]


Ναι, εντάξει, ερευνητής είναι ... αλλά τι είδους ερευνητής ; Όλοι στην Ελλάδα ... ερευνητές είναι ...



http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=35209&cid=21
κατα τυχη που λενε,αν υφιστατε τυχη,διαβαζα αυτο!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
geostat
Μέλος 3ης Βαθμίδας


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2009, 20:17:38  Εμφάνιση Προφίλ
Και κατι ακομα που θα γουσταρει και ο ζιπ,που ελπιζω να σταματησει να θετει ορια στον εαυτο του και να ξεζιπαριστει και να απλωσει την αριδα του στο χρονο,
http://www.greektube.org/content/view/68957/2/

Edited by - geostat on 20/09/2009 20:18:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

geostat
Μέλος 3ης Βαθμίδας


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2009, 20:19:33  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

καλα του κολου ειστε ολοι??? πας καλα ρε υπηρετη πως το ιχνος ειναι η τεταρτη διασταση???αφου δεν γινετε να την αντιληφθουμε και λες τωρα εσυ σαν τον τετρασδιαστατο οτι την εχεις αντιληφθει????πας καλα???του κολου πραγματα εχεις αντιληφθει

Let the Object
of Objection
Become but
a Dream
As I Cause
the Seen
To Be Unseen



?;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1507 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2009, 20:50:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ
quote:
Ο Στάμκος είναι ερευνητής,αξιόλογος θα έλεγα.Δέν ξέρω τί έχει σπουδάσει [...]

Δεν το είπα αυτό


ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ
ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/09/2009, 21:27:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22
quote:

Όποτε,άν κάποιος βρισκεται στην 4η διάσταση,μπορεί αν θέλει να μείνει ακίνητος.Αυτό σημαίνει οτι στην τρίτη διάσταση δέν γερνάει.
zip
Άλλη τρομερή έμπνευση, αυτήν την φορά από τον alex22.


Φίλε,εγω έκανα μια υπόθεση,δέν είπα οτι είναι αυτό.Απαγορεύεται να κάνουμε υποθέσεις?

Κι όσο για τα...εμπνευσμένα,αυτά τα γράφεις εσύ,και έχουν πλάκα κιόλας.Δέν έχω αυτό το ταλέντο,όμως μιλάω πάντα με ειλικρίνια.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 07:39:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
"Ο Γιώργος Στάμκος είναι συγγραφέας και εκδότης-διευθυντής του περιοδικού ΖΕΝΙΘ". www.zougla.gr

'Ντάξει ... καταλάβαμε ...

υ.γ το video που έχεις βάλει, το έχω αναφέρει πολύ πιο πριν ...

Edited by - zip on 21/09/2009 07:42:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

geostat
Μέλος 3ης Βαθμίδας


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 08:04:01  Εμφάνιση Προφίλ
καλημερα μαγκα zipακο,
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 08:53:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Γεια σου και σένα μαγκάκοΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 10:38:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Την 29/05/2009, ο ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ απαντώντας σε ένα μέλος έγραφε :

quote:
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ

Πολλές φορές ο τρόπος που μιλάμε είναι ακαταλαβίστικος ή φαίνεται πολύ επιστημονικός.

29/5/2009, σελ. 2


Την 16/9/2009, γράφει αυτό :

quote:
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ

Δεν μιλάμε με επιστημονικούς όρους αλλά θα μάθουμε.

16/9/2009, σελ. 20


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

geostat
Μέλος 3ης Βαθμίδας


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 11:04:10  Εμφάνιση Προφίλ
Η εξειδικευση ειναι ο συντομοτερος δρομος για την αμαθεια!
Ας διαλαλλουν οι επιστημονες την εξειδικευση τους και την κορυφωση τους στην αμαθεια λοιπον!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 11:18:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Την 2/8/2009, ο alex22 έλεγε:

quote:
alex22

Απλώς δέν είμαι βολεμένος με την ζωή μου. Έχω αυτά που θέλω(όχι όλα μην τρελαθούμε) αλλά δέν με καλύπτουν αληθινά ,δέν νιώθω σάν το σπίτι μου. [...] Μήν τρελαθούμε τελείως υπάρχουν πολύ σημαντικότερα πράγματα απο την αστρική προβολή.

2/8/2009, σελ.8


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 11:21:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
geostat

Η εξειδικευση ειναι ο συντομοτερος δρομος για την αμαθεια!



Μάλιστα, μάλιστα ... και αν δεν κάνω λάθος ο κ. Στάμκος είναι ειδικευμένος στον Τέσλα, ε ;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 11:27:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Την 31/07/2009, ο Dr Jekyll Mr Hyde έγραφε :

quote:
Dr Jekyll Mr Hyde

Όπως είπα άλλοτε είναι πολύ εύκολο να καταλάβεις κάνοντας αστρική προβολή (εγώ δεν έχω κάνει) αν πρόκειται για μούφα ή για κάτι αληθινό.

31/07/2009, σελ. 4


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 11:34:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Στο παρόν θέμα συμμετέχουν ενεργά & δυναμικά,

α) ο Dr Jekyll Mr Hyde, άνθρωπος ο οποίος κατά τα λεγόμενά του, δεν έχει κάνει "αστρική προβολή". Παρ' ότι λοιπόν δεν έχει κάνει "αστρική προβολή" απαντάει με πολύ άνεση στην ερώτηση του john131 :

quote:

john131 - γινεται να εχει καποιος συνειδηση στο ονειρο οταν κοιμαται αλλα δεν θα ξερει οτι κοιμαται απλα θα ελεγχει το σωμα του εκει ;

Dr Jekyll Mr Hyde - Αν έχει συνείδηση ξέρει και οτι το σώμα του κοιμάται αλλιώς δεν πρόκειται για συνειδητό "όνειρο".


και μάλιστα παίρνει και τα εύσημα από τον ΥΠΗΡΕΤΗ :

quote:
ΕΝΑΣ ΥΠΗΡΕΤΗΣ

Doktor ….σωστοοος στην απαντηση με τον john131


β) ο alex22, άνθρωπος ο οποίος, κατά τα λεγόμενά του, είναι ένας άνθρωπος που δεν είναι βολεμένος με την ζωή του, αυτά που έχει δεν τον καλύπτουν αληθινά και o οποίος - κατά πως λέει ο ίδιος - θεωρεί πως υπάρχουν σημαντικότερα πράγματα από την "αστρική προβολή".

Παρ' ότι λοιπόν αυτός ο άνθρωπος θεωρεί πως υπάρχουν σημαντικότερα πράγματα από την "αστρική προβολή", εδώ και 23 σελίδες, δίνει δυναμικά το παρόν του, απαντώντας και ρωτώντας για πράγματα που δεν τα θεωρεί και τόσο σημαντικά.

Edited by - zip on 21/09/2009 11:58:07Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 12:01:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22
quote:
zip
ο alex22, άνθρωπος ο οποίος, κατά τα λεγόμενά του, είναι ένας άνθρωπος που δεν είναι βολεμένος με την ζωή του, αυτά που έχει δεν τον καλύπτουν αληθινά και o οποίος - κατά πως λέει ο ίδιος - θεωρεί πως υπάρχουν σημαντικότερα πράγματα από την "αστρική προβολή".

Εχω πνευματικές ανυσηχίες απο παιδί,νιώθω έξω απο τα νερά μου ώρες ώρες.Τα σημαντικότερα πράγματα απο την αστρική προβολή,είναι τα απλά και ουσιώδη πράγματα στην ζωή μας,όπως η φιλία.Υπάρχουν όμως και τα "πνευματικά πράγματα" που είναι σημαντικότερα απο την αστρική προβολή.Αυτό όμως είναι σχετικό για τον καθένα και δέν πρέπει να κρίνουμε τον άλλον,γιατί διαλέγει αυτό και όχι εκείνο?Γιατί πολύ απλά δέν είμαστε στην θέση του άλλου για να ξέρουμε.Εσύ βέβαια το έχεις γ... τελείως το θέμα,είσαι η ιερά εξέταση του esoterica.Βέβαια αυτό που κάνω τώρα είναι κριτική,αλλά αφορά το σύνολο.

Mοιάζεις να είσαι ο δίδυμος κακός αδερφός του Deva parinito.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 12:08:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
Και έρχομαι και στον geostat, ο οποίος με μια φράση του, ουσιαστικά θέτει το θέμα στην βάση του :

"Το θεμα δεν ειναι τι πουλανε,αλλα τι αγοραζεις"

Δεν έχει σημασία για τον geostat τι σου πουλάνε. Μπορεί να σου πουλάνε ναρκωτικά, μπορεί να σου πουλάνε παραμύθα, φύκια για μεταξωτές κορδέλες, κευλόντιες πληροφορίες, αστρικά σώματα, αστρικές προβολές, δεν έχει καμία, μα καμία απολύτως σημασία. Το θέμα είναι πως υπάρχεις ΕΣΥ που τα αγοράζεις όλα αυτά. Γιατί αν δεν υπήρχες εσύ αγαπητέ μου αναγνώστη, αν δεν ήσουν ΕΣΥ το αγοραστικό κοινό αυτών των σκουπιδιών, αυτοί οι κύριοι δεν θα είχαν τίποτε απολύτως να πουν και να γράψουν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 12:10:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
alex22

Τα σημαντικότερα πράγματα απο την αστρική προβολή,είναι τα απλά και ουσιώδη πράγματα στην ζωή μας,όπως η φιλία.


Πάρα πολύ σωστά. Γιατί λοιπόν δεν φτιάχνεις ένα θέμα για να μιλήσουμε και να ανταλλάξουμε τις απόψεις μας σχετικά με την φιλία ; Γιατί κάθεσαι εδώ και αναλώνεσαι σε πράγματα που δεν είναι σημαντικά ; Γιατί δεν αναλώνεσαι σε πράγματα σπουδαιότερα, όπως είναι η φιλία ;

quote:
alex22

Mοιάζεις να είσαι ο δίδυμος κακός αδερφός του Deva parinito.


Δεν έχει σημασία ποιος είμαι. Σημασία έχει τι λέω.

Edited by - zip on 21/09/2009 12:21:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alex22
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1934 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 12:23:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alex22
Γιατί η φιλία είναι κάτι που ανήκει στον κόσομο που ζούμε τώρα,την βιώνουμε καθημερινά. Δέν υπάρχει τετοια ανάγκη.Και εξάλου τί μπορούμε να πούμε για την φιλία,είναι γνωστά τα περισσότερα.Δέν έχει και πολύ ενδιαφέρον αυτό το θέμα δηλαδή.Ναι μέν είναι πιό σημαντικό(για μένα),αλλά δέν παρουσιάζει ενδιαφέρον.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
geostat
Μέλος 3ης Βαθμίδας


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 12:26:08  Εμφάνιση Προφίλ
Θα ειμουν αφελης αν πιστευα οτι κοπτοραπτουδες θα συναντουσα μονο στο ΜΥΘΟΣ&ΘΡΗΣΚΕΙΑ.
α) ο Dr Jekyll Mr Hyde, άνθρωπος ο οποίος κατά τα λεγόμενά του, δεν έχει κάνει "αστρική προβολή". Παρ' ότι λοιπόν δεν έχει κάνει "αστρική προβολή" απαντάει με πολύ άνεση στην ερώτηση του john131
Ασυνειδητα μπορει να γνωριζουμε περισσοτερα απο αυτα που μας υποβαλλει να γνωριζουμε η συνειδηση μας!Δεν υπαρχει ανθρωπος που να μην εχει κανει "αστρικη προβολη",ακομα και εσυ ζιπ,το να το επιδιωξεις ή να καταλαβεις οτι εχει συμβει ειναι αλλο θεμα!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 12:32:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
alex22

Γιατί η φιλία είναι κάτι που ανήκει στον κόσομο που ζούμε τώρα,την βιώνουμε καθημερινά. Δέν υπάρχει τετοια ανάγκη.Και εξάλου τί μπορούμε να πούμε για την φιλία,είναι γνωστά τα περισσότερα.Δέν έχει και πολύ ενδιαφέρον αυτό το θέμα δηλαδή.Ναι μέν είναι πιό σημαντικό(για μένα),αλλά δέν παρουσιάζει ενδιαφέρον.


Α, ρε alex22 ... Μα ακριβώς γι' αυτόν το κόσμο θα 'πρεπε να μιλάμε ρε φίλε. Για τον κόσμο που ζούμε τώρα. Τι μπορούμε να πούμε για έναν κόσμο που δεν ζούμε ; Τίποτε φίλε μου, απολύτως τίποτε.

Τι μπορούμε να πούμε για την φιλία ; Είναι γνωστά τα περισσότερα ; Είναι ; Αλήθεια, είναι ; Τότε γιατί εμείς οι δυο μαλώνουμε ; Γιατί, αν κάποιος διαβάσει τα όσα λέμε μεταξύ μας, θα μας θεωρήσει μάλλον εχθρούς και όχι φίλους ;

Έτσι νομίζεις ; Πως δεν έχει ενδιαφέρον ένα θέμα όπως η φιλία ; Πως δεν παρουσιάζει κανένα ενδιαφέρον ;

Α, ρε alex22 ...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

geostat
Μέλος 3ης Βαθμίδας


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 12:35:51  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Και έρχομαι και στον geostat, ο οποίος με μια φράση του, ουσιαστικά θέτει το θέμα στην βάση του :

"Το θεμα δεν ειναι τι πουλανε,αλλα τι αγοραζεις"

Δεν έχει σημασία για τον geostat τι σου πουλάνε. Μπορεί να σου πουλάνε ναρκωτικά, μπορεί να σου πουλάνε παραμύθα, φύκια για μεταξωτές κορδέλες, κευλόντιες πληροφορίες, αστρικά σώματα, αστρικές προβολές, δεν έχει καμία, μα καμία απολύτως σημασία. Το θέμα είναι πως υπάρχεις ΕΣΥ που τα αγοράζεις όλα αυτά. Γιατί αν δεν υπήρχες εσύ αγαπητέ μου αναγνώστη, αν δεν ήσουν ΕΣΥ το αγοραστικό κοινό αυτών των σκουπιδιών, αυτοί οι κύριοι δεν θα είχαν τίποτε απολύτως να πουν και να γράψουν.



Ισχυει και εδω η προηγουμενη απαντηση που αναφεροταν στα του σταμκου,τον οποιο πρωτη φορα ειδα να μνημονευετε απο τον αλεξ εχθες...
Μονο που θελω να προσθεσω οτι λαμβανει ο καθενας οτι γουσταρει,ειπαμε ο εγκεφαλος μας ειναι ενα εργαλειο που τεινει να μας εξαπατα και δεν ειναι η θεση μου να σου αποδειξω το αντιθετο απο αυτα που λες ουτε για να υπερασπιστω τη θεση μου για το μονο λογο οτι δεν τιθεται καν θεμα υπαρξεις θεσης παρα μονο η δικη σου θεαση των πραγματων!Ε;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 12:36:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
geostat, σου φαίνεται αυτό για κοπτοραπτική ; Εγώ παρέθεσα αυτά που τα ίδια τα μέλη λένε. Τίποτε περισσότερο, τίποτε λιγότερο. Κοπτοραπτική κάνεις αγαπητέ μου εσύ, λέγοντας "Ασυνειδητα μπορει να γνωριζουμε περισσοτερα απο αυτα που μας υποβαλλει να γνωριζουμε η συνειδηση μας". Αυτό είναι κοπτοραπτική. Εγώ παρέθεσα αυτά που γράφουν τα ίδια τα μέλη.

Με την εξειδίκευση, τι έγινε, θα μας πεις κάτι παραπάνω ;

Edited by - zip on 21/09/2009 12:41:22Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zip
Απενεργοποιημένος Λογαριασμός


4814 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 12:39:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zip
quote:
geostat

Ισχυει και εδω η προηγουμενη απαντηση που αναφεροταν στα του σταμκου,τον οποιο πρωτη φορα ειδα να μνημονευετε απο τον αλεξ εχθες...


'Ντάξει, δεν σε ρωτήσαμε που τον ξέρεις ...

quote:
geostat

Μονο που θελω να προσθεσω οτι λαμβανει ο καθενας οτι γουσταρει, [ α, ok ] ειπαμε ο εγκεφαλος μας ειναι ενα εργαλειο που τεινει να μας εξαπατα και δεν ειναι η θεση μου να σου αποδειξω το αντιθετο απο αυτα που λες ουτε για να υπερασπιστω τη θεση μου για το μονο λογο οτι δεν τιθεται καν θεμα υπαρξεις θεσης παρα μονο η δικη σου θεαση των πραγματων!Ε; [ E, προσπάθησε βρε αδερφέ, το πολύ πολύ να χαλάσεις λίγο την "εικόνα" σου ]


Edited by - zip on 21/09/2009 12:39:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

geostat
Μέλος 3ης Βαθμίδας


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/09/2009, 12:40:18  Εμφάνιση Προφίλ
quote:


Α, ρε alex22 ... Μα ακριβώς γι' αυτόν το κόσμο θα 'πρεπε να μιλάμε ρε φίλε. Για τον κόσμο που ζούμε τώρα. Τι μπορούμε να πούμε για έναν κόσμο που δεν ζούμε ; Τίποτε φίλε μου, απολύτως τίποτε.




Σε αυτο δεν εχεις καθολου μα καθολου αδικο!


Πονηρουλη κατι ξερεις εσυ...(και εκει βρισκετε το τυρακι)Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.203125
Maintained by Digital Alchemy