ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Το επικινδυνο παιχνιδι "Ποτηρακι"..Αληθινη ιστορια
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 43
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2009, 02:38:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Γεια σας! λοιπον, οποιος θελει να καλεσει πνευμα καλητερα να χρησιμοποιισει ouija board(πινακας ouija).Πιστευω πως ειναι πιο αποτελεσματικο.Δεν ειναι καθολου ευκολη η επικληση ενος πνευματος αφου χρειαζετε παρα πολυ συγκεντρωση.Αν τωρα ενα πνευμα μετακομισε στο σπιτι καποιου , πρεπει να κανει αμεσα εφχελεο, και να κανει καθημερινο λιβανι μεχρι το πνευμα να μαζεψει τα μπογαλακια του .Επιπλεον ο ιδιος ο ιδιοκτητης του σπιτιου πρεπει να εκλησσιαζετε η κανει κατι το οποιο να τον ενδυμωσει ψυχικα για να καταλαβει το πνευμα ποιος ειναι το αφεντικο .Ενα πολυ καλο site που μπορειτε να μαθετε για αυτο το θεμα αλλα και για πολλα αλλα παραφυσικα φαινομενα ειναι αυτο: http://paranormaltk.webs.com

YedFocused peace out


ΩΡΑΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΑΝΑΠΟΔΑ!!!!! Ο ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΑΠΛΗ ΜΟΡΦΗ ΕΠΙΚΛΙΣΗΣ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ!!!!! ΕΔΩ ΜΕΧΡΙ Κ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΣΕ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ !!! ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Κ ΠΟΛΥ!!!!
ΚΑΛΕ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙΣ????? ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΥΤΟ .....

ΛΟΙΠΟΝ ΩΡΑΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΕΥΧΕΛΕΑ Κ ΤΑ ΛΙΒΑΝΙΑ ΑΛΛΑ Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΣΥΝΙΔΙΤΗ ΧΡΙΣΗ ΤΟΥ ΠΙΝΑΚΑ ΧΩΡΙΣ ΒΙΑΣΥΝΗ Κ ΧΩΡΙΣ ΥΣΤΕΡΙΕΣ!!!!
ΑΑΑΑ Κ ΦΙΛΕ ΜΟΥ 1000 ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΠΟΛΥΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΙΣ ΤΑΙΝΙΕΣ!!!! (ΟΠΩΣ ΣΤΟΝ ΕΞΟΡΚΙΣΤΗ) ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΠΙΣΤΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΚΛΙΣΗ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ ΜΗΝ ΜΠΠΕΡΔΕΥΟΥΜΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2009, 19:52:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΕΛΑ ΡΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΕΣ??

ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΥΤΟ
ΤΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΤΑΚΑ ΤΑΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΛΑΛΑΚΑ
ΓΙΑ ΕΞΗΓΕΙΣΕ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ
ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ ΕΠΑΙΝΟ

ΓΙΑ ΛΕΓΕ
ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΩ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ


ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑ ΚΑΛΕΙΣ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΑΠΟ
ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ....
ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΦΟΒΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ
ΜΕΤΑ....
ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ....

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2009, 20:07:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΠΑΛΙ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΙGI...
ΜΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΕΣ
ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΓΡΑΨΕ ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ....
ΣΕ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ...

CHARMED ONEΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2009, 14:03:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΔΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ LINK ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ

http://paranormaltk.webs.com/Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/12/2009, 20:04:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΕΛΑ ΡΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΕΣ??

ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΥΤΟ
ΤΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΤΑΚΑ ΤΑΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΛΑΛΑΚΑ
ΓΙΑ ΕΞΗΓΕΙΣΕ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ
ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ ΕΠΑΙΝΟ

ΓΙΑ ΛΕΓΕ
ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΩ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ


ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑ ΚΑΛΕΙΣ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΑΠΟ
ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ....
ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΦΟΒΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ
ΜΕΤΑ....
ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ....

CHARMED


ΑΝ ΓΕΛΑΣΑ ΛΕΕΙ!!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ ΠΟΣΟ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΓΕΛΑΣΑ ΚΟΘΚΛΑ ΜΟΥ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΤΑΚΑ ΤΑΚΑ. ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΒΑΛΑΠΤΕΙ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΟΠΩΣ Κ Η ΠΟΛΥ ΛΑΛΑΚΙΑ

Κ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΟΠΩΣ Κ ΠΑΡΑΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!! ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΟΣΟ Κ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΦΙΛΟΣΟΦΙΣΕΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ.... ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ Η ΕΠΙΚΛΙΣΗ ΤΩΝ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΑΡΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ Κ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΙΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!
ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΑΥΤΑ [ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΜΑΣ!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!


Υ.Γ ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ 2 ΕΠΑΙΝΟΥΣ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ 1000ΣΕΙΣ. Η ΑΜΙΡΗ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΕ ΣΥΧΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΤΑΝ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΑΝΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2009, 15:19:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΠΑΝΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ
ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ... ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ...

ΗΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 12-5-10
ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΛΙΠΑΣΜΑΤΟΣ

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ 12% ΑΖΩΤΟ 5% ΦΩΣΦΟΡΟ ΚΑΙ 10% ΚΑΛΙΟ

Ε! ΕΓΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΑ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ ....

ΓΕΛΑΣΕΣ ΚΑΙ ΣΥ???


ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΣΑΣΩ ΤΟΥΣ ΕΠΑΙΝΟΥΣ
ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ Η ΜΑΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΙ
ΧΑΡΤΙ ΜΕ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΛΙΣΤΑ...
ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!
ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΕ ΚΑΜΟΙΑ ΣΧΟΛΗ
ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ..
Η' ΠΥΡΗΝΙΚΟΣ ΦΥΣΙΚΟΣ Η' ΣΤΗ ΝΑΣΑ Η' ΝΕΚΡΗ
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΑΝΟΗΤΗ

ΤΗΑΝΚS
CHARMED
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2009, 15:25:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

AN Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ
ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ?
ΔΕΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΧ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ???
ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΟΥ ...
Η ΔΕΝ ΠΟΛΥΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ....???

CHARMED
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2009, 15:44:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΠΑΝΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ
ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ... ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ...

ΗΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 12-5-10
ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΛΙΠΑΣΜΑΤΟΣ

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ 12% ΑΖΩΤΟ 5% ΦΩΣΦΟΡΟ ΚΑΙ 10% ΚΑΛΙΟ

Ε! ΕΓΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΑ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ ....

ΓΕΛΑΣΕΣ ΚΑΙ ΣΥ???


ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΣΑΣΩ ΤΟΥΣ ΕΠΑΙΝΟΥΣ
ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ Η ΜΑΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΙ
ΧΑΡΤΙ ΜΕ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΛΙΣΤΑ...
ΧΕ!ΧΕ!ΧΕ!
ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΕ ΚΑΜΟΙΑ ΣΧΟΛΗ
ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ..
Η' ΠΥΡΗΝΙΚΟΣ ΦΥΣΙΚΟΣ Η' ΣΤΗ ΝΑΣΑ Η' ΝΕΚΡΗ
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΑΝΟΗΤΗ

ΤΗΑΝΚS
CHARM

ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΛΥΓΜΕΝΟ ΛΥΠΑΣΜΑ ΑΤΑ ΦΥΤΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ ΚΟΨΙΜΟ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ!!!!!
ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΨΥΧΗ ΘΑ ΠΑΡΑΔΟΣΩ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΣΥΧΝΑ!!!!! ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΣΕΙ ΤΙΣ ΘΕΩΡΙΕΣ ΑΜΑΡΤΙΩΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΜΙΖΕΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΕ ΕΙΠΟΥΣ ΑΠΟΛΑΥΣΗ!!!! ΣΩΣΤΑ??? ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΜΑΡΤΙΑ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΤΑ 25 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΥΘΙΝΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΜΟΥ Κ ΘΑ ΥΠΟΣΤΩ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΙΕΣ.


ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΑΣΧΟΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΑΡΚΑΔΟΡΟΣ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΝΗ!!!!!
ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΙΤΩΝΕΙΣ.

Edited by - tigi on 14/12/2009 15:46:58

Edited by - tigi on 14/12/2009 15:49:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/12/2009, 19:57:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ
ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ ΣΤΑ 60
ΘΑ ΜΟΥ ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΒΡΩ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΤΗΡΑΚΙ???
ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ?? ΚΑΙ ΤΙ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ
ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ...?

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/12/2009, 01:27:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ
ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ ΣΤΑ 60
ΘΑ ΜΟΥ ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΒΡΩ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΤΗΡΑΚΙ???
ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ?? ΚΑΙ ΤΙ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ
ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ...?

CHARMED



KAKKO ΣΚΥΛΙ ΨΩΦΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΗΜΙΑ???

ΟΙ ΛΟΓΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΟΔΗΓΙΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΙΣΧΥΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ 99% ΤΩΝ ΑΤΟΜΩΝ ΟΥ ΤΟ ΞΕΚΙΝΑΝΕ!!! Η ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΚΑΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2009, 22:00:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΟΧΙ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΑΓΟΡΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ

Η ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ
ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΝΕΥΜΑΤΑ
ΚΑΙ ΖΩΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ...

ΝΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΣΟΥ
ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ....
ΠΑΕΙ ΠΗΡΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΣΟΥ....
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ???

ΑΡΑ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΗΠΕΡΙΕΡΓΙΑ Ο ΛΟΓΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ??

GO ON HONEY..
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bagos13
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/12/2009, 23:41:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bagos13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΕΔΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ... ΕΑΝ ΚΑΠΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΟΤΙΡΑΚΙ Η ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΚΑΙ ΔΝ ΣΥΜΕΤΕΧΗ ΑΠΛΟΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΟΣΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΑΦΤΟΝ????

την εμπειρια θελω να δω...ασχετοσ εαν με τρομαξειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2009, 18:03:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Ο TIGI ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ??
ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΘΕ ΤΠΤ...?
ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ .... ΑΧ!!

ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ bagos13
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΣ ΣΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ...

ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΕΞΩ ΓΙΑΤΙ
ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΤΕΘΕΙ

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bagos13
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2009, 20:40:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bagos13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΡΕΠΕΙ ΔΛΔ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΔΙ ??(Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ)

την εμπειρια θελω να δω...ασχετοσ εαν με τρομαξειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/12/2009, 20:36:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΟΙΤΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΙΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ

ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟ ΕΙΤΕ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΕΙΤΕ ΕΞΩ

Ο ΚΥΚΛΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΑΝ ΑΣΠΙΔΑ
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΑΤΙ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΚΥΚΛΟΥ
ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ...

ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ??? ΕΕ??

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bagos13
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2009, 14:24:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bagos13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
NAI :(

την εμπειρια θελω να δω...ασχετοσ εαν με τρομαξειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/12/2009, 18:07:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α ΝΑΙ ΡΕ ΤΟΤΕ ΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ??

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bagos13
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2009, 00:28:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bagos13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ

την εμπειρια θελω να δω...ασχετοσ εαν με τρομαξειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2009, 11:43:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ bagos13, μια πρόκληση που θεωρώ ότι καλείται να αντιμετωπίσει ο άνθρωπος στην ζωή του είναι να μάθει να τιθασεύει την περιέργεια του.

Το πιο πιθανό είναι να δοκιμάσει κάποιος το ποτηράκι και να μην συμβεί τίποτα, το θέμα όμως είναι ότι ο δικός του φόβος μπορεί να τον οδηγήσει στο να πιστέψει ότι ακούει ή βλέπει ένα φάντασμα, ότι αυτό τον στοιχειώνει κλπ.
Το θέμα λοιπόν είναι ότι πολλές φορές κάνουμε κάποια πράγματα χωρίς να έχουμε μάθει τα όρια μας και χωρίς να είμαστε σε θέση να ελέγξουμε τον εαυτό μας και τις αντιδράσεις του.

Η ανθρώπινη περιέργεια θα μπορούσε να μας υποδείξει να κάνουμε διάφορα πράγματα τα οποία δεν θα μας φέρουν στα όρια μας οπότε και δε μπορούν να μας ζημιώσουν με κάποιον τρόπο.
Γιατί ο άνθρωπος να έλκεται από καταστάσεις που ο ίδιος μπορεί να βλάψει τον εαυτό του και δεν έλκεται από καταστάσεις που μπορούν να του προσφέρουν κάτι το εποικοδομητικό;




In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
bagos13
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2009, 16:20:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bagos13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΛΑ ΜΟΥ ΝΤΕ... ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ .... ΕΠΕΙΔΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΗ ΑΠΟ ΠΟΛΟΥΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ESOTERICA ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΦΤΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΔΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΑΦΤΑ...ΑΠΛΟΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΝΤΟΣ ΟΙ ΨΥΧΕΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΑΡΑΛΙΛΟ Η ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΟΣΜΟ??? ΘΑ ΜΠΟΥΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΙΣΟ ΟΣΤΕ ΝΑ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΞΗΣ????? (ΠΙΟ ΠΟΛΛΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΙΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΤΙΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ )

την εμπειρια θελω να δω...ασχετοσ εαν με τρομαξειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/12/2009, 20:56:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο DYING EXEI AΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΛΗΡΩΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ
ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΦΡΑΣΗ Η ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΗ ΓΑΤΑ...

ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ
Η ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΗΝ ΓΑΤΑ ΑΛΛΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΟΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΗΘΗΚΕ ....

ΚΟΙΤΑ ΦΙΛΕ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΒΖΑΛΕΙ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ
ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΠΑΝΤΟΥ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ...ΡΑΔΙΟΦΩΝΩ ... ΝΕΤ...

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΣΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ...ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΡΦΗ...
ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ....

ΑΛΛΑ ΚΑΙ CAMERA ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΛΙΩΣΕΙ
ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ..
ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ....

ΚΑΙ ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥΣ..

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bagos13
Νέο Μέλος

Greece
21 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 03:18:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bagos13  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΗ ΠΩΣ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΝΙΩΣΟΥΝ Η ΓΙΑ ΝΑ ΚΙΝΙΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΧΡΙΑΖΩΝΤΕ ΕΝΕΡΓΙΑ .... ΓΙ ΑΦΤΟ ΚΑΙ ΑΝΑΒΩΣΒΙΝΟΥΝ ΦΩΤΑ ... Η ΑΛΙΟΣ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΕΡΙΜΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΠΕΡΝΗ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΚΙΝΙΤΟΥ ΣΟΥ Π.Χ. Η ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΙΑ ΑΠΟ ΚΑΜΕΡΑ ΕΑΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΗ.... ΑΦΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΧΤΗ Η ΕΠΙΣΤΙΜΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΣΠΑΘΕΙΑ ΤΗΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ... ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΒΙΝΤΕΟ,ΝΤΟΚΥΜΑΝΤΕΡ ΚΑΙ ΑΡΘΡΑ ΑΠΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ SITE ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ...

την εμπειρια θελω να δω...ασχετοσ εαν με τρομαξειΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2009, 17:16:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΝΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ
ΕΣΥ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΗΓΗ

ΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΣΟΥ.....

ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΙΓΟΥΡΟΣ...

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2009, 14:55:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


Γιατί ο άνθρωπος να έλκεται από καταστάσεις που ο ίδιος μπορεί να βλάψει τον εαυτό του και δεν έλκεται από καταστάσεις που μπορούν να του προσφέρουν κάτι το εποικοδομητικό;




In anticipation of my resurrection...




Μήπως επειδή είναι άνθρωπος???

Και λειτουργεί ως άνθρωπος???

Μήπως το άγνωστο τον έλκει σαν μαγνήτης και ενισχύει την επιθυμία του??

soulΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2009, 19:39:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μήπως επειδή είναι άνθρωπος???

Και λειτουργεί ως άνθρωπος???

Μήπως το άγνωστο τον έλκει σαν μαγνήτης και ενισχύει την επιθυμία του??

soul


ΕΛΑ ΤΩΡΑ...ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΤΠΤ ...

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2009, 11:52:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΚΟΙΤΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΙΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ

ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟ ΕΙΤΕ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΕΙΤΕ ΕΞΩ

Ο ΚΥΚΛΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΑΝ ΑΣΠΙΔΑ
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΑΤΙ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΚΥΚΛΟΥ
ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ...

ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ??? ΕΕ??

CHARMED


ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ !!!!! ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΛΛΟΝ!!!!¨)
ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ''ΠΑΙΧΝΙΔΙ'' ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΑΠΛΟ ΘΕΑΤΗΣ. ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙ!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2009, 11:53:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Αγαπητέ bagos13, μια πρόκληση που θεωρώ ότι καλείται να αντιμετωπίσει ο άνθρωπος στην ζωή του είναι να μάθει να τιθασεύει την περιέργεια του.

Το πιο πιθανό είναι να δοκιμάσει κάποιος το ποτηράκι και να μην συμβεί τίποτα, το θέμα όμως είναι ότι ο δικός του φόβος μπορεί να τον οδηγήσει στο να πιστέψει ότι ακούει ή βλέπει ένα φάντασμα, ότι αυτό τον στοιχειώνει κλπ.
Το θέμα λοιπόν είναι ότι πολλές φορές κάνουμε κάποια πράγματα χωρίς να έχουμε μάθει τα όρια μας και χωρίς να είμαστε σε θέση να ελέγξουμε τον εαυτό μας και τις αντιδράσεις του.

Η ανθρώπινη περιέργεια θα μπορούσε να μας υποδείξει να κάνουμε διάφορα πράγματα τα οποία δεν θα μας φέρουν στα όρια μας οπότε και δε μπορούν να μας ζημιώσουν με κάποιον τρόπο.
Γιατί ο άνθρωπος να έλκεται από καταστάσεις που ο ίδιος μπορεί να βλάψει τον εαυτό του και δεν έλκεται από καταστάσεις που μπορούν να του προσφέρουν κάτι το εποικοδομητικό;




In anticipation of my resurrection...




ΤΗΑ ΣΥΜΦΩΝΙΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2009, 11:57:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΗ ΠΩΣ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΝΙΩΣΟΥΝ Η ΓΙΑ ΝΑ ΚΙΝΙΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΧΡΙΑΖΩΝΤΕ ΕΝΕΡΓΙΑ .... ΓΙ ΑΦΤΟ ΚΑΙ ΑΝΑΒΩΣΒΙΝΟΥΝ ΦΩΤΑ ... Η ΑΛΙΟΣ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΕΡΙΜΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΠΕΡΝΗ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΚΙΝΙΤΟΥ ΣΟΥ Π.Χ. Η ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΙΑ ΑΠΟ ΚΑΜΕΡΑ ΕΑΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΗ.... ΑΦΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΧΤΗ Η ΕΠΙΣΤΙΜΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΣΠΑΘΕΙΑ ΤΗΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ... ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΒΙΝΤΕΟ,ΝΤΟΚΥΜΑΝΤΕΡ ΚΑΙ ΑΡΘΡΑ ΑΠΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ SITE ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ...

την εμπειρια θελω να δω...ασχετοσ εαν με τρομαξει



ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ Κ ΕΧΩ 1-3 ΕΜΠΙΡΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΙΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΜΟΡΦΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ !!!!!! Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΟΛΑ SITE ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ Μ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕ Π.Μ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ?>?>>>
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2009, 12:03:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α ΡΕ TIGI ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ ....
ΠΟΥ ΕΙΣΟΥΝ ΡΕ ???

quote:
ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ !!!!! ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΛΛΟΝ!!!!

ΝΑΙ ΑΣΤΑ ΑΥΤΑ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΕΙΣΟΥΝΑ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕΣ ΕΔΩ ΕΜΕΝΑ ΝΑ
ΑΓΩΝΙΩ ΑΝ ΖΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕΣ ΤΠΤ ....
ΣΗΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΒΓΩ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΝΑ ΣΕ ΨΑΞΩ....

quote:
ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙ!!!!

ΟΛΟ ΑΛΟΙΓΟΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ....
ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΣΩΣΤΑ
ΛΕΓΕ ΡΕ

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/12/2009, 12:09:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΧ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΞΩ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ Ο TIGI.....
ΤΟ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΟ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕ ΠΟΛΥ...

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ??

CHARMED

PS DID I MENTION HOW MUCH I LOVE YOU....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 43 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy