ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 12 STRAND DNA ACTIVATION+INDIGO
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 55
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
cult
Μέλος 1ης Βαθμίδας


67 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2006, 12:51:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cult
Ρε Πανο,η κυπρος αποκλειστηκε.Τι ειναι αυτα που λες επιτελους;
Παρε και αυτο και δες γιατι ψηφισαμε Φιλανδια και οχι ξενερωτους

Rock ´n roll angels bring thyn hard rock hallelujah
Demons and angels all in one have arrivedΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2006, 13:21:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis
quote:
PRAGMATA POY DEN MPOROYN KAPIOI NA KATALABOYN PROSPA8OYN NA TA MEIOSOYN BAZONTAS THN ETIKETA OTI EINAI MPOYRDOLOGIES.
DHKAIWMA TOYS.


ονομαζω μπουρδολογιες πραγματα που αυτοαναιρουνται
για πες μου βρε πανο μεσο του dna μεταφερονται πληροφοριες στους απογονους

απο την στιγμη που μεταφερονται πως και οι γονεις του παιδου που μεγαλωσε στην ζουγκλα απο ζωα δε ντου ειχαν μεταφερει μεσω dna την βασικη πληροφορια(που θα επρεπε να εχει αποτηποθει στο dna γιατι ειναι γνωστη χιλιαδες χρονια)οτι βαζοντας το χερι σε βραστο νερο το χερι γινετε σουπα;;;;;;

και να σου πω και που αλλου εισαι λαθος σε αυτη την μπουρδολογια

ας πουμε οτι εχεις δικιο και οτι μπορεις να επεμβεις πανω στο dna και σε οτι υπαρχει γυρο σου
για να σταματησεις την διαδικασια παραγογης σουπας με το ιδιο σου το χερι πρεπει να γνωριζεις οτι υπαρχει κινδυνος ωστε να επιβληθεις και να υπερυσχισεις
στην περιπτωση της μη γνωσης δινεις εντολη για να υπερ ευεσθητοποιηθουν οι αμυντικοι σου μηχανισμοι

αυτα τα λιγα περι μπουρδολογιας
τωρα για τους λορντι δεν τους εβγαλαν πριν εναν μηνα τους εντυσαν και τους ειπαν πηγαιντε δωστε το μηνυμα
οι λορντι αν δεν με απατα η μνημη μου εμφανιζονται ετσι γυρω στα 10 χρονια

για να γινεις πιστευτος διορθωσε τις τεραστιες μπουρδολογικες σου αναταραξεις που εχεις στην θεωρια σου και θα εχεις περισοτερους πιστους


Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PaNo
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
351 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2006, 13:30:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PaNo  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος PaNo
"WHAT I AM ABOUT TO DO ANYBODY CAN DO IF YOU BELIEVE"
CRISS ANGEL

http://video.google.com/videoplay?docid=-6888112787967661311&q=CRISS+ANGEL
http://video.google.com/videoplay?docid=-3659227985429276909&q=CRISS+ANGEL
http://video.google.com/videoplay?docid=-142204076897070839&q=CRISS+ANGEL
http://video.google.com/videoplay?docid=-8861662559738278919&q=CRISS+ANGEL
http://video.google.com/videoplay?docid=8585708815733640448&q=CRISS+ANGEL
http://video.google.com/videoplay?docid=330678221355250570&q=CRISS+ANGEL
http://video.google.com/videoplay?docid=-8373865447691201209&q=CRISS+ANGEL
http://video.google.com/videoplay?docid=-5492418518597491212&q=CRISS+ANGEL

http://video.google.com/videoplay?docid=8960158077733009093&q=DAVID+BLAINE
http://video.google.com/videoplay?docid=5637176852102388825&q=DAVID+BLAINE
http://video.google.com/videoplay?docid=-5568031186216827673&q=DAVID+BLAINE
http://video.google.com/videoplay?docid=2512407783558703395&q=DAVID+BLAINE
http://video.google.com/videoplay?docid=-2171995751244209000&q=DAVID+BLAINE
http://video.google.com/videoplay?docid=7333287685484390109&q=DAVID+BLAINE
http://video.google.com/videoplay?docid=3115744153550266118&q=DAVID+BLAINE



~:LOVE:~AND~:LIGHT:~

PaNoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PaNo
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
351 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2006, 14:00:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PaNo  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος PaNo
quote:

ονομαζω μπουρδολογιες πραγματα που αυτοαναιρουνται
για πες μου βρε πανο μεσο του dna μεταφερονται πληροφοριες στους απογονους απο την στιγμη που μεταφερονται πως και οι γονεις του παιδου που μεγαλωσε στην ζουγκλα απο ζωα δε του ειχαν μεταφερει μεσω dna την βασικη πληροφορια(που θα επρεπε να εχει αποτηποθει στο dna γιατι ειναι γνωστη χιλιαδες χρονια)οτι βαζοντας το χερι σε βραστο νερο το χερι γινετε σουπα;;;;;;

AGAPHTE FILE GIGENH EGW DEN EIPA POTE OTI TO PISTEYW SYSTHMA TWN GONEWN METAFERETAI MESW TOY DNA STO PAIDI AYTA EINAI DIKA SOY LOGIA.
EXEIS DEI ESY KANENA PAIDI POY NA GENH8EIKE KAI NA EXEI TIS GNWSEIS TWN GONEWN TOY?
EGW EIPA OTI TO PAIDI STHN AFRIKH DEN EIXE KANENAN GYRW TOY GIA NA TOY METAFEREI TIS GNWSEIS TA PISTEYW KAI TIS 8EWRIES TOY.
ME LIGA LOGIA DEN DHDAXTEIKE DEN HKSERE DEN PISTEYE OTI TO BRASTO NERO MPOREI NA TON KAPSEI KAI GIA AYTO KAI DEN KAHKE EINAI TOSO APLO OSO AKOYGETAI.


~:LOVE:~AND~:LIGHT:~

PaNoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cult
Μέλος 1ης Βαθμίδας


67 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2006, 14:13:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους cult
"EINAI TOSO APLO OSO AKOYGETAI.".
αυτη η φραση εχει γινει του συρμου τον τελευταιο καιρο.Γιατι την κακοποιεις ετσι ρε συ Πανο;Αν ειναι τοσο απλο οσο ακουγεται αποδειξε το μας.Τι σημαινει εντελει αυτο που λες;Πραγματικα με βαζεις σε σκεψεις γιατι την ακουω συνεχεια να την επαναλαμβανεται χωρις νοημα.Ιδιαιτερα μαθηματα σας κανουν πως να απαντατε ή παπαγαλιζετε φρασεις χωρις να σκεφτεστε;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2006, 14:24:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

cult

Ρε Πανο,η κυπρος αποκλειστηκε.Τι ειναι αυτα που λες επιτελους;
Παρε και αυτο και δες γιατι ψηφισαμε Φιλανδια και οχι ξενερωτους


αν και δεν γουσταρω τα "θεατρικα" σοου στην ροκ, επιτελους εσβυσαν τα γλυκαναλατα ποπ


εγω ειχα πει να στειλουμε την Δομνα Σαμιου να τραγουδησει το τζιβαερι ή τον Δημητρη Πουλικακο να πει το σκονη πετρες λασπη, κι οχι λειψανα σαν του Βησαριωνα με μπαλαντες...

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2006, 14:51:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING
quote:

AFOY SOY ARESANE TOSO POLY TA PALIKARIA, AGORASE TO CD TOYS ,PERNA TO MESA SE ENA MOYSIKO PROGRAMA OPOS TO COOL EDIT AS POYME, PEKSTO ANAPODA KAI TOTE 8A DEIS PERI TINOS PROKEITE PRAGMATIKA.

Φίλε PaNo, στα 16 μου έπαιζα το In Leaguw with Satan των Venom ΑΝΑΠΟΔΑ και ΣΤΗΝ ΔΙΑΠΑΣΩΝ για να σοκάρω την οικογένειά μου και τους γείτονές μου. Τα μουσικά μου γούστα ξεκινάνε από Trance και Electronica και καταλήγουν σε atmnosperic death metal. Και ξέρεις κάτι ? Δεν μου καιγεται καρφάκι αν ο άλλος τραγουδάει για τον σατανά ή για την Μαρία με τα κίτρινα. Αν μου αρέσει το όλο αποτέλεσμα (μουσική και ατμόσφαιρα) εγώ θα το ακούσω. Σου λέω επίσης πως στο λύκειο είχα γεμίσει το βιβλία μου με 666, ανάποδες πεντάλφες και ότι άλλο παλαβό μπορείς να σκεφτείς. Και όμως, δεν έχω αγγίξει μυρμήγκι στην ζωή μου και έχω υπάρξει τόσο ανιδιοτελής που αρκετές φορές με έχουν χαρακτηρίσει εώς τον ΜΑΛΑΚΑ (συγνώμη συντονιστές αλλά πρέπει να δωθεί η έμφαση γιατί αυτός ο χαρακτηρισμός με συνόδεψε όλες τις φορές που έβελα τον συνάνθρωπό μου πάνω από το προσωπικό μου συμφέρον). Μην μου τσαμπουνάς λοιπόν για υποσεινήδητα μυνήματα μέσα από το metal γιατι ή εγώ είμαι σκάρτος δέκτης ή οι άλλοι είναι σκάρτοι πομποί τελικά.

Μην επεκταθούμε άλλο στο metal και το χθεσινό αποτέλεσμα, υπάρχει θέμα και για το metal και για την eurovision οπότε κόπιασε προς τα εκεί για να τα πούμε.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2006, 14:57:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING
quote:

EGW EIPA OTI TO PAIDI STHN AFRIKH DEN EIXE KANENAN GYRW TOY GIA NA TOY METAFEREI TIS GNWSEIS TA PISTEYW KAI TIS 8EWRIES TOY.
ME LIGA LOGIA DEN DHDAXTEIKE DEN HKSERE DEN PISTEYE OTI TO BRASTO NERO MPOREI NA TON KAPSEI KAI GIA AYTO KAI DEN KAHKE EINAI TOSO APLO OSO AKOYGETAI.

Καλά, το ένστικτό πάει περίπατο δηλαδή ? Το μωρό που τσιρίζει όταν το νερό είναι ζεστό τα κάνει από γνώση ? Τη γατούλα μου Που την έχω από μωρό στα πούπουλα και αγνοεί το θα πει κίνδυνος, μου λες να την αποστειρώσω άφοβα στο νερό ππυ θα βράσω για τα μακαρόνια ? Δεν με έχεις πείσει ακόμα αγαπητέ γιατί απλά δεν νομίζω πως κι εσύ ο ίδιος το πιστεύεις αυτό που λες.

Τι εννοώ ? Θα δεχτώ ότι βλέπεις την πραγματικότητα μέσα από άλλο πρίσμα, το αμα εσύ είσαι στον σωστό δρόμο και εμείς βαδίζουμε στην καταστροφή θα το δείξει το μάλλον. Εσύ λοιπόν που έχεις κατανοήσει κάποια πράγματα, θέλεις να μας πεθς πως θα έβαζες το χέρι σου στο βραστό νερό ?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2006, 16:17:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis
πανο μεσο του dna μεταφερονται πληροφορεις στις μετεπιτα γενιες;; υπαρχει δηλαδη η κυταρικη μνημη;;
δεχεσε οτι σε μεταμοσχευση οργανου αυτος που περνει το οργανο κληρονομει και μερικες ιδιετεροτητες του δοτη;;;

Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2006, 21:24:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
Ούτε οι Λόρντι τη γλύτωσαν, δηλ. εδώ δεν τη γλύτωσε ο Οσιρις ο μιστερ Λόρντι θα τη γλύτωνε.

Αμαν με τα ανάποδα μηνύματα. Αν είναι να είναι όλοι αυτοί Δρακονιανοί και επικίνδυνοι, συνειδητά δηλώνω ότι από το να ζω σε έναν κόσμο με την δικτατορία της ηλιθιότητας του Τσαλίκη, την αισθητική του σοφτ φλωροποπ, και οτιδήποτε έχει δύναμη και νόημα είναι των "κακών" πιστεύω ότι είμαι υβρίδιο.


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2006, 00:30:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech
quote:
8ELW NA PISTEYW OTI TO PHRATE TO MHNYMA THS EUROVISION
APOPSE

Το πηραμε το πήραμε!!!!!

Η Ευρωπη Βαρεθηκε Την Γλυκαναλατη Ποπ Αλληλουιαααα!!

Ζητω τα καλοκαγαθα τερατακια μου με το τραγουδακι τους που δεν υμνουσε τον Σατανα αλλα την HARD ROCK!Για την hard rock μιλούσε και για τους οπαδους της με θρησκευτικη ορολογια αλλα που να την καταλαβουν οι αποβλακωμενοι υπηρετες των Μεσων Μαζικης Αποβλακωσης!

Ζητω οι LORDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2006, 03:58:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic
Κοιτάξτε το νούμερο του ποστ μου κοινοί θνητοί!!!!! Μπουχαχαχα!!!!!

Agnostic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
666 Μηνύματα

Τόσο καιρό βρίσκομαι κάτω από καταχθονιες και σκοτεινές δυνάμεις Ανουνάκιδων και Δρακονιανών!!!!!!



Αστρονομική απόδειξη περί της υπάρξεως φούξια ελεφάντων...

Edited by - Agnostic on 22/05/2006 04:00:22Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2006, 04:09:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

Ούτε οι Λόρντι τη γλύτωσαν, δηλ. εδώ δεν τη γλύτωσε ο Οσιρις ο μιστερ Λόρντι θα τη γλύτωνε.

Αμαν με τα ανάποδα μηνύματα. Αν είναι να είναι όλοι αυτοί Δρακονιανοί και επικίνδυνοι, συνειδητά δηλώνω ότι από το να ζω σε έναν κόσμο με την δικτατορία της ηλιθιότητας του Τσαλίκη, την αισθητική του σοφτ φλωροποπ, και οτιδήποτε έχει δύναμη και νόημα είναι των "κακών" πιστεύω ότι είμαι υβρίδιο.



δρακονιανοι ειναι γλυκεια μου gretel - αποδειξη το οτι δεν βγαζουν τις μασκες τους

ειναι πολυ πιο ασχημοι απο μεσα, συν τα δερματικα εξανθηματα απο το πλαστικο...


ενω ο Βησαριων...

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2006, 04:13:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood
quote:

Ζητω οι LORDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



δε στοπα οτι μιλαμε την ιδια γλωσσα???

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν

www.johnniebegood.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PaNo
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
351 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2006, 05:11:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PaNo  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος PaNo
quote:

πανο μεσο του dna μεταφερονται πληροφορεις στις μετεπιτα γενιες;; υπαρχει δηλαδη η κυταρικη μνημη;;
δεχεσε οτι σε μεταμοσχευση οργανου αυτος που περνει το οργανο κληρονομει και μερικες ιδιετεροτητες του δοτη;;;

AGAPHTE FILE GIGENIS AKRIBWS YPARXEI H KYTARIKH MNHMH , EPISHS YPARXEI H OLOGRAFIKH KAI H PSYXIKH MNHMH. STHN KYTARIKH MNHMH KATAGRAFETAI H SEIRA POY EINAI KTEISMENO TO GONIDIOMA.STON OLOGRAFIKO TOMEA EINAI KATEGRAMENES POLY PERISSOTERES PLHROFORIES APO OTI STON BIOLOGIKO TOMEA. OPWS, OLES OI BIOLOGIKES PLHROFORIES OI OPIES BRISKONTAI STO DIPLO SKELOS TOY DNA, TA YPOLOIPA 10 OLOGRAFIKA SKELOI TOY DNA , TO MIASMA-KARMA POY PROERXETAI APO PROIGOYMENES ZWES KAI TO MIASMA-KARMA POY EXOYME KLEIRONOMHSEI APO TOYS GONEIS.
DHLADH PREPEI NA PLHRWSOYME EKTOS APO TO DIKO MAS KARMA KATA KAPIO TROPO KAI MEROS APO TO DIKO TOYS.AYTO BEBAIA DEN EINAI TO SYMPANTIKO ORIGINAL PROGRAMA,AYTO EINAI APOTELESMA TOY XAOYS POY PROKALESANE OI FALLEN RATSES.
TO ORIGINAL PROGRAMA EINAI TO KARMA NA DIAGRAFETAI PLHRWS YSTERA APO THN RYPSH TOY EKASTOTE FYSIKOY SWMATOS POY GINETAI KATA BOYLHSHN KAI H EPOMENH ENSARKWSH KSEKINAEI ME MHDEN KARMA.

STHN PSYXHKH MNHMH EINAI KATEGRAMENES OLES OI PLHROFORIES APO TOTE POY H PSYXH BGHKE APO THN PHGH.DHLADH OLES OI PRWHGOYMENES ENSARKWSEIS SE POIES DIASTASEIS, POIA PLANHTIKA SYSTHMATA , GENIKA OLH H POREIA THS PSYXHS MESA STA REALITY SYSTHMATA.TERASTEIES POSOTHTES PLHROFORIWN POY MLOKARONTAI OTAN H PSYXH EISERXETAI STO EMBRIO KAI O LOGOS POY GINETAI AYTO EINAI OTI DEN EXEI AKSIA H ANAZHTHSH EMPHREIWN OTAN TA KSEREIS OLA KAI TA EXEIS BIWSEI OLA KSANA KAI KSANA.YPARXEI TROPOS NA KSEKLEIDW8EI H MNHMH APO THN PRWSOPIKOTHTA OTAN EPITEX8EI H SYNEIDHTH SYNDESH ME THN ESWTERIKH DIANOIA POY APOKALOYME PSYXH KAI POY STHN OYSIA EINAI O PRAGMATIKOS MAS EAYTOS KAI APLA DEN TO 8YMWMASTAI.

OSON AFORA TO DEYTERO SKELOS THS ERWTHSHS, MPOREI NA EXEI AFERE8EI TO ORGANO APO TON AS8ENH ALLA PARAMENEI A8IKTO SE OLOGRAFIKO EPIPEDO KAI AYTO SYMBAINEI WSTE NA MHN YPARKSEI APWLEIA PLHROFORIWN SE PERIPTWSEIS EKSWTERIKWN PAREMBASEWN OPWS EINAI H METAMOSKEYSH.
OSON AFORA TO KAINOYRGIO ORGANO DEN EIMAI SIGOYROS KAI DEN MPORW NA SOY APANTHSW AYTH TH STIGMH PERI AYTOY PRIN SYLEKSW SYNKEKRIMENES PLHROFORIES POY NOMIZW OTI EXOYN EIPW8EI MESA STO YAHOO GROUP TWN KEYLONTIWN TEXNOLOGIWN KAI TWN INDIGOS.

MPORW NA SOY PW OMWS OTI TO PROBLHMA DHMIOYRGH8HKE STON ENERGIAKO TOMEA PRWTA EPIDH YPARKSE DIATARAXH THS ISOROPIAS ANAKYKLWSHS ENERGIWN H' EPIDH MIASMA BGHKE STHN EPEIFANIA GIA NA PLHRW8EI KAI OTAN AYTO SYMBAINEI ONOMAZETAI KARMA. TO KARMA SYNH8WS PLHRWNETAI ME THN MORFH AS8ENEIAS KAI AN DEN APELEY8ERW8EI TELEIWS H METAMOSKEYSH 8A PERIORISH TO PROBLHMA STO SYNKEKRHMENO SHMEIO TOY SWMATOS OMWS TO PROBLHMA 8A METAFER8EI SE ALLO SHMEIO TOY SWMATOS MEXRI TO KARMA NA APELEY8ERW8EI PLHRWS.


~:LOVE:~AND~:LIGHT:~

PaNoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2006, 08:51:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar
Καλημέρα σε όλες και όλους!

Έμπαινε Δάσκαλε!!! Γερά γερά να μας πέσουν όλα τα μαλλιά!!!

Να θυμίσω εδώ πως ΠΕΡΥΣΙ τέτοια εποχή συζητούσαμε για το αν το τραγούδι της παπαρίζου ήταν σατανιστικό!!! Αν κάποιος έχει γρήγορη σύνδεση και χρόνο ας το επαναφέρει από τη ναφθαλίνη...

Έλεος πια!!!

Στο δε Δάσκαλο να αφιερώσω το CD των παπαροκάδων!!!

Δημήτρης

________________________
Αν δεν πατήσετε ΤΩΡΑ αμέσως www.foscaving.gr/ να σας καεί το VIDEO!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AZAΧ_ΧΑΖΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Uzbekistan
301 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2006, 09:55:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AZAΧ_ΧΑΖΑ
Αγαπητέ Πάνο….
Νομίζω πως είμαι πολύ κοντά στην ενεργοποίηση και άλλων ελίκων του DNA μου... Στα πλαίσια της αναζήτησής μου για την μοναδική είσοδο στην Ελλάδα προς την έσω γή, το Σάββατο “επισκέφθηκα” ένα μέρος το οποίο ήταν μαγικό ...λες και το είχαν δημιουργήσει πλάσματα από κάποιον άλλον πλανήτη... Νερά μαγικά...Καταρράκτες με βοή που σου έκοβαν την ανάσα... περιβάλλον πρωτόγνωρο αλλά και συνάμα γνωστό... Άφησα τον ευατό μου και την φαντασία μου να την παρασύρει το νερό .... η αίσθηση μαγική...πότε βρισκόμουνα στην κορυφή του καταρράκτη...πότε μέσα σε αυτόν και πότε από κάτω να τον αγναντεύω... οραματιζόμουνα πώς το όνειρο αυτό δεν θα τελειώσει ποτέ.... και όντως ο εαυτός μου συνέχιζε να ταξιδεύει... αισθανόμουνα ελαφρύτερος....πιό άνετος ... και πίο ζωντανός.... Δυστυχώς τα πάντα έχουν μια αρχή και ένα τέλος, αλλά εγώ έχω καταφέρει να τρενάρω τον ερχομό του τέλους.... βλέπω πια τα πράγματα από μια άλλη οπτική γωνία ... είμαι πιο χαλαρός και πιο ευτυχισμένος...
Πάνο δεν καταλαβαίνω ....ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ;; ... ΠΟΥ ΒΙΩΣΑ;;....ΠΟΥ ΟΡΑΜΑΤΙΣΤΙΚΑ;;;;



Ο άσπρος σίφουνας....

Η βλακεία είναι δικαίωμα του καθενός.....
Η μετάδοση της, προνόμιο 99% των μελών του φόρουμ...
Ο ασπασμός της, υποχρεωτικός, σύμφωνα με μερικούς ...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dim.kar
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
709 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2006, 11:36:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dim.kar
A, και να υπενθυμίσω στον Δάσκαλο πως στην αρχή μας ενημέρωσε πως εξασφαλίζει τα προς τα ζην στοιχηματίζοντας...

Οπότε η Eurovision θα του εξασφάλισε ΠΟΛΛΑ ευρώπουλα...

Αλλά ΕΑΝ τα είχε οραματιστεί όλα γιατί δεν μας άφησε ΕΝΑ, έστω ΕΝΑ υπονοούμενο για την κουφή εφετινή έκβαση του ...διαγωνσμού;

Δάσκαλε μήπως είσαι κρυωμένος και "μπλόκαρες";

Ή μήπως μας δουλεύεις;

Δημήτρης

________________________
Αν δεν πατήσετε ΤΩΡΑ αμέσως www.foscaving.gr/ να σας καεί το VIDEO!!!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2006, 11:47:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ
Δάσκαλε,


πεσμένο Σε βλέπω, και τα Φώτα Σου ... αμυδρά...

Τι έγινε βρε κατεργράκο ? Σου έπεσε η ... μπαταρία ?

Καλά βρε κατεργαράκο, στην αρχή δε μας έλεγες, ότι ΟΡΑΜΑΤΙΖΕΣΑΙ (τους αγώνες) με μια δική σου τεχνική... που συλλαμβάνεις τα .. ραδικύμματα... και με τις ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ Σου βγάζεις αρκετά ντόλλαρς... ?

Τα θυμάσει βρε μπαγασάκο ή ... θα το ρίξεις σε καμία άλλη ενργοποίηση του Δωδεκαδάκτυλου, όπως συνηθίζεις ?

Μας δούλευες, έ ? Δηλαδή, για να ακριβολογούμε, όχι εμάς, όλους, τους αφελής που διαζάζουν και πιστεύουν...

Άσε ρε μπαγασάκο. Ήταν έκπληξη αυτά που είδες στην γιουροΒΙΖΙΟΝ... και άστα τα περί ... οραματισμού. Ανέκδοτο καταντήσανε !
Άλλο το βίζιον το δικό σου, και άλλο το Βίζιον (ντάμπλπάκ) που κυκλοφοράει στο γιουροΒίζιον.

Την πάτησες και μ΄αρεσε.

Αϊντε, ξυπνάτε. Ο Αζάχ είπε κάτι, είμαι σίγουρος ότι κανένας δεν το έπιασε το νόημα ! Ψάχνετε τα μυστήρια και τα παράξενα, και δε βλέπετε πια ούτε μπροστά σας....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2006, 12:19:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel
quote:

A, και να υπενθυμίσω στον Δάσκαλο πως στην αρχή μας ενημέρωσε πως εξασφαλίζει τα προς τα ζην στοιχηματίζοντας...

Οπότε η Eurovision θα του εξασφάλισε ΠΟΛΛΑ ευρώπουλα...

Αλλά ΕΑΝ τα είχε οραματιστεί όλα γιατί δεν μας άφησε ΕΝΑ, έστω ΕΝΑ υπονοούμενο για την κουφή εφετινή έκβαση του ...διαγωνσμού;

Δάσκαλε μήπως είσαι κρυωμένος και "μπλόκαρες";

Ή μήπως μας δουλεύεις;

Δημήτρης

________________________
Αν δεν πατήσετε ΤΩΡΑ αμέσως www.foscaving.gr/ να σας καεί το VIDEO!!!


Εγώ το μάντεψα. Χε χε πάω για καριέρα


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
medtech
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1799 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2006, 22:47:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους medtech
quote:
TO KARMA SYNH8WS PLHRWNETAI ME THN MORFH AS8ENEIAS KAI AN DEN APELEY8ERW8EI TELEIWS H METAMOSKEYSH 8A PERIORISH TO PROBLHMA STO SYNKEKRHMENO SHMEIO TOY SWMATOS OMWS TO PROBLHMA 8A METAFER8EI SE ALLO SHMEIO TOY SWMATOS MEXRI TO KARMA NA APELEY8ERW8EI PLHRWS.

Ναι και η κυριοτερη μορφη ασθενειας ειναι η χρόνια μαλακυνση!

Ευτυχως που εχουμε και εσας τους μυστικιστες NEW AGERS για να προσβαλετε την μνημη και την προσπαθεια ολων των επιστημονων που αγωνιστηκαν για να γινουν πραγματικοτητα οι μεταμοσχευσεις και να σωθουν με αυτο τον τρόπο οι ζωες ή να βελτιωθει δραματικα η ποιοτητα ζωης πολλων των συνανθρωπων μας που χωρις αυτες δεν θα ειχαν καμια ελπιδα.

Βρε αντε και!

quote:
δε στοπα οτι μιλαμε την ιδια γλωσσα???

Οχι κυριε εγω δεν εφαρμοζω ψευτοεπιστημονικες μεθοδους (βλεπε οργονη).Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2006, 23:29:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ
quote:

quote:
TO KARMA SYNH8WS PLHRWNETAI ME THN MORFH AS8ENEIAS KAI AN DEN APELEY8ERW8EI TELEIWS H METAMOSKEYSH 8A PERIORISH TO PROBLHMA STO SYNKEKRHMENO SHMEIO TOY SWMATOS OMWS TO PROBLHMA 8A METAFER8EI SE ALLO SHMEIO TOY SWMATOS MEXRI TO KARMA NA APELEY8ERW8EI PLHRWS.

Ναι και η κυριοτερη μορφη ασθενειας ειναι η χρόνια μαλακυνση!


H μαλάκυνση διαγνώζεται εύκολα, αλλά δεν θεραπεύεται εύκολα.
Ακολουθεί το παλιό καλό γνωμικό, η ανθρώπινη βλακεία είναι ανίκητη


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gigenis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2759 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2006, 00:07:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gigenis
στην αρχη μας λες


AGAPHTE FILE GIGENH EGW DEN EIPA POTE OTI TO PISTEYW SYSTHMA TWN GONEWN METAFERETAI MESW TOY DNA STO PAIDI AYTA EINAI DIKA SOY LOGIA.
EXEIS DEI ESY KANENA PAIDI POY NA GENH8EIKE KAI NA EXEI TIS GNWSEIS TWN GONEWN TOY?

στην πορεια λες

AGAPHTE FILE GIGENIS AKRIBWS YPARXEI H KYTARIKH MNHMH , EPISHS YPARXEI H OLOGRAFIKH KAI H PSYXIKH MNHMH. STHN KYTARIKH MNHMH KATAGRAFETAI H SEIRA POY EINAI KTEISMENO TO GONIDIOMA.STON OLOGRAFIKO TOMEA EINAI KATEGRAMENES POLY PERISSOTERES PLHROFORIES APO OTI STON BIOLOGIKO TOMEA. OPWS, OLES OI BIOLOGIKES PLHROFORIES OI OPIES BRISKONTAI STO DIPLO SKELOS TOY DNA, TA YPOLOIPA 10 OLOGRAFIKA SKELOI TOY DNA , TO MIASMA-KARMA POY PROERXETAI APO PROIGOYMENES ZWES KAI TO MIASMA-KARMA POY EXOYME KLEIRONOMHSEI APO TOYS GONEIS.
DHLADH PREPEI NA PLHRWSOYME EKTOS APO TO DIKO MAS KARMA KATA KAPIO TROPO KAI MEROS APO TO DIKO TOYS.AYTO BEBAIA DEN EINAI TO SYMPANTIKO ORIGINAL PROGRAMA,AYTO EINAI APOTELESMA TOY XAOYS POY PROKALESANE OI FALLEN RATSES.
TO ORIGINAL PROGRAMA EINAI TO KARMA NA DIAGRAFETAI PLHRWS YSTERA APO THN RYPSH TOY EKASTOTE FYSIKOY SWMATOS POY GINETAI KATA BOYLHSHN KAI H EPOMENH ENSARKWSH KSEKINAEI ME MHDEN KARMA.

STHN PSYXHKH MNHMH EINAI KATEGRAMENES OLES OI PLHROFORIES APO TOTE POY H PSYXH BGHKE APO THN PHGH.DHLADH OLES OI PRWHGOYMENES ENSARKWSEIS SE POIES DIASTASEIS, POIA PLANHTIKA SYSTHMATA , GENIKA OLH H POREIA THS PSYXHS MESA STA REALITY SYSTHMATA.TERASTEIES POSOTHTES PLHROFORIWN POY MLOKARONTAI OTAN H PSYXH EISERXETAI STO EMBRIO KAI O LOGOS POY GINETAI AYTO EINAI OTI DEN EXEI AKSIA H ANAZHTHSH EMPHREIWN OTAN TA KSEREIS OLA KAI TA EXEIS BIWSEI OLA KSANA KAI KSANA.YPARXEI TROPOS NA KSEKLEIDW8EI H MNHMH APO THN PRWSOPIKOTHTA OTAN EPITEX8EI H SYNEIDHTH SYNDESH ME THN ESWTERIKH DIANOIA POY APOKALOYME PSYXH KAI POY STHN OYSIA EINAI O PRAGMATIKOS MAS EAYTOS KAI APLA DEN TO 8YMWMASTAI.


με λιγα λογια περνανε οι γνωσεις αλλα ειναι κλειδωμενες
αν δεχτουμε αυτα που λες αυτο που αποκαλουμε ενστικτο ειναι η γνωση απο τις προηγουμενες ζωες που ειναι κλειδωμενες;;

EGW EIPA OTI TO PAIDI STHN AFRIKH DEN EIXE KANENAN GYRW TOY GIA NA TOY METAFEREI TIS GNWSEIS TA PISTEYW KAI TIS 8EWRIES TOY.
ME LIGA LOGIA DEN DHDAXTEIKE DEN HKSERE DEN PISTEYE OTI TO BRASTO NERO MPOREI NA TON KAPSEI KAI GIA AYTO KAI DEN KAHKE EINAI TOSO APLO OSO AKOYGETAI.


αν ο παραπανω συλογισμος μου ειναι σωστος τοτε το παιδι ειχε την γνωση εστω και στην μορφη ενστικτου
ειναι ετσι η οχι;;;


και μια ερωτηση πανω στην μεταψυχωση
υπαρχει περιπτωση να γινω πατερας του εαυτου μου;;

μπορει να φαινεται αστειο το ερωτημα αλλα ας δουμε ενα σεναριο
ειμαι δωρητης σπερματος
το δειγμα μου ψυχεται και καποια στιγμη γινεται ενα παιδι αλλα εγω εχω πεθανει πριν απο την διαδικασια αλλα δεν εχει περασει καιρος τοσος ωστε να ξανακατεβω στην γη
υπαρχει καποιος νομος που να περιοριζει την ελευση της ψυχης μου στο παιδι που κυοφορητε;;;;;


Κανεις δεν εμαθε σκοποβολη πυροβωλοντας το κεφαλι τουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PaNo
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
351 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2006, 03:03:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PaNo  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος PaNo
quote:
Οχι κυριε εγω δεν εφαρμοζω ψευτοεπιστημονικες μεθοδους

KYRIA MOY EINAI DIKAIWMA SOY NA KANEIS OTI 8ELEIS, NA PISTEYEIS OTI 8ELEIS KAI NA ANHKEIS OPOY 8ELEIS.
PROSOPIKA EIMAI EDW GIA NA METAFERW PLHROFORIES POY GIA XILIADES XRONIA APOKRYFTHKANE APO DIAFORES ORGANWSEIS KAI PRWTA PRWTA APO TIS ORGANWMENES 8RHSKEIES GIA NA ELENXOYN TIS MAZES.
8ES NA TIS LABEIS YPOPSH SOY DEN 8ES NA TIS LABEISS YPOPSH SOY EINAI DIKAIWMA SOY ,PROSOPIKA EMENA DEN ME ENDIAFEREI TI 8A KANEIS OYTE KAI PIA EINAI TA PISTEYW SOY.
TWRA AN NOMIZEIS OTI EXEIS KAPIES SYMANTIKES PLHROFORIES NA METADWSEIS STO EVRY KOINO DEN EXEIS PARA NA ANOIKSEIS ENA DIKO SOY 8EMA KAI NA ENAPO8ESEIS TIS PLHROFORIES, IDEES, PISTEYW SOY KAI NA YPOSTHRIKSEIS TO 8EMA SE KA8HMERINH BASH.
EDW BEBAIA TI8ETAI TO ERWTHMA AN MPOREIS KAI AN EXEIS TIS GNWSEIS NA KANEIS KATI TETOIO.
EGW PROSOPIKA DEN NOMIZW GIATI AN MPOROYSES 8A TO EIXES KANEI IDH KYRIA MOY.


~:LOVE:~AND~:LIGHT:~

PaNoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

velial
Μέλος 3ης Βαθμίδας


601 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2006, 04:17:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους velial
Pano αγορι μου, στο ειχα πει... Μην βλεπεις πολυ Λιακοπουλο, δεν ειναι για χορταση...


Α, και κατι αλλο... ξεκολλατε με το Σφακιανακη, δεν εχει σχεση με το κομματι... απλα κλεψιμο απο Ξυλουρη ειναι...


Και παρτε και ολο το ποιημα, για παραδειγματισμο!


Δε λυγάνε τα ξεράδια
και πονάνε τα ρημάδια!
Κούτσα μια και κούτσα δυο
της ζωής το ρημαδιό!

Mεροδούλι, ξενοδούλι!
Δέρναν ούλοι: αφέντες, δούλοι,
ούλοι: δούλοι, αφεντικό
και μ' φήναν νηστικό.

Tα παιδιά, τα καλοπαίδια,
παραβγαίνανε στην παίδεια
με κοτρόνια στα ψαχνά,
φούχτες μύγα στ' αχαμνά!

Aνωχώρι, Κατωχώρι,
ανηφόρι, κατηφόρι,
και με κάμα και βροχή,
ώσπου μου 'βγαινε η ψυχή.

Eίκοσι χρονώ γομάρι
σήκωσα όλο το νταμάρι
κι' έχτισα, στην εμπασιά
του χωριού, την εκκλησιά.

Kαι ζευγάρι με το βόδι
(άλλο μπόι κι' άλλο πόδι)
όργωνα στα ρέματα
τ' αφεντός τα στρέμματα.

Kαι στον πόλεμ' "όλα για όλα"
κουβαλούσα πολυβόλα
να σκοτώνωνται οι λαοί
για τ' αφέντη το φαϊ.

Kαι γι' αυτόνε τον ερίφη
εκουβάλησα τη νύφη
και την προίκα της βουνό,
την τιμή της ουρανό!

Aλλά εμένα σε μια σφήνα
μ' έδεναν το Μαη το μήνα
στο χωράφι το γυμνό
να γκαρίζω, να θρηνώ.

Kι' ο παπάς με την κοιλιά του
μ' έπαιρνε για τη δουλειά του
και μου μίλαε κουνιστός:
"Σε καβάλησε ο Χριστός!

Δούλευε για να στουμπώσει
όλ' η Χώρα κι' οι καμπόσοι.
Μη ρωτάς το πώς και τί,
να ζητάς την αρετή!

-Δε βαστάω! Θα πέσω κάπου!
-Ντράπου! Τις προγόνοι ντράπου!
-Αντραλίζομαι!... Πεινώ!...
-Σούτ! θα φας στον ουρανό!"

Kι' έλεα: όταν μιαν ημέρα
παρασφίξουνε τα γέρα,
θα ξεκουραστώ κι' εγώ,
του θεού τ' αβασταγό!

Kι' όταν ένα καλό βράδυ
θα τελειώσει μου το λάδι
κι' αμολήσω την πνοή
(ένα πουφ είν' η ζωή),

H ψυχή μου θε να δράμη
στη ζεστή αγκαλιά τ' Αβράμη,
τ' άσπρα, τ' αχερένια του
να φιλάει τα γένια του!

Γέρασα κι' ως δε φελούσα
κι' αχαϊρευτος κυλούσα,
με πετάξανε μακριά
να με φάνε τα θεριά.

Kωλοσούρθηκα και βρίσκω
στη σπηλιά τον Αι-Φραγκίσκο:
"Χαίρε φως αληθινόν
και προστάτη των κτηνών!

Σώσε το γέρο κύρ Μέντη
απ' την αδικιά τ' αφέντη,
συ που δίδαξες αρνί
τον κύρ λύκο να γενή!

Tο σκληρόν αφέντη κάνε
από λύκο άνθρωπο κάνε!..."
Μα με την κουβέντα αυτή
πόρτα μου 'κλεισε κι' αυτί.

Tότενες το μαύρο φίδι
το διπλό του το γλωσσίδι
πίσω από την αστοιβιά
βγάζει και κουνάει με βιά:

"Φως ζητάνε τα χαϊβάνια
κι' οι ραγιάδες απ' τα ουράνια,
μα θεοί κι' όξαποδώ
κει δεν είναι παρά δώ.

Aν το δίκιο θες, καλέ μου,
με το δίκιο του πολέμου
θα το βρης. Οπου ποθεί
λευτεριά, παίρνει σπαθί.

Mη χτυπάς τον αδερφό σου-
τον αφέντη τον κουφό σου!
Και στον ίδρο το δικό
γίνε συ τ' αφεντικό.

Χάιντε θύμα, χάιντε ψώνιο
χάιντε Σύμβολον αιώνιο!
Αν ξυπνήσεις, μονομιάς
θα 'ρτη ανάποδα ο ντουνιάς.

Kοίτα! Οι άλλοι έχουν κινήσει
κι' έχ' η πλάση κοκκινήσει
κι' άλλος ήλιος έχει βγη
σ' άλλη θάλασσ', άλλη γης".

_________________________


"...τι μπορει να κατανοησει ενα βακτηριο του παχεος εντερου μας (που το συμπαν του ειναι το σκατο) για τον οργανισμο που το φιλοξενει?

τι γνωριζουν τα βακτηρια σου για σενα ψηλε?"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2006, 04:50:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ
Δάσκαλε ΠαΝο,

δε μας είπες ΓΙΑΤΙ έπεσες έξω, που εσύ οραματίζεσαι, συλλαμβάνεις τα ραδιοκύμματα, προβλέπεις αγώνες και κερδίζεις ντόλλαρς...

Δε μας είπες, ΓΙΑΤΙ έπεσες έξω, και ΔΕΝ ΠΡΟΒΛΕΨΕΣ αυτό με τη Φιλανδία, να χεστείς στο τάλληρο.

Παρα αυτά, το έριξες πάλι στην παλαβή.

Καλά, πιστεύεις ότι σε παίρνει κανένας (πια) στα σοβαρά ?



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PaNo
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
351 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2006, 06:32:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PaNo  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος PaNo
quote:

στην αρχη μας λες

AGAPHTE FILE GIGENH EGW DEN EIPA POTE OTI TO PISTEYW SYSTHMA TWN GONEWN METAFERETAI MESW TOY DNA STO PAIDI AYTA EINAI DIKA SOY LOGIA.
EXEIS DEI ESY KANENA PAIDI POY NA GENH8EIKE KAI NA EXEI TIS GNWSEIS TWN GONEWN TOY?

στην πορεια λες

AGAPHTE FILE GIGENIS AKRIBWS YPARXEI H KYTARIKH MNHMH , EPISHS YPARXEI H OLOGRAFIKH KAI H PSYXIKH MNHMH. STHN KYTARIKH MNHMH KATAGRAFETAI H SEIRA POY EINAI KTEISMENO TO GONIDIOMA.STON OLOGRAFIKO TOMEA EINAI KATEGRAMENES POLY PERISSOTERES PLHROFORIES APO OTI STON BIOLOGIKO TOMEA. OPWS, OLES OI BIOLOGIKES PLHROFORIES OI OPIES BRISKONTAI STO DIPLO SKELOS TOY DNA, TA YPOLOIPA 10 OLOGRAFIKA SKELOI TOY DNA , TO MIASMA-KARMA POY PROERXETAI APO PROIGOYMENES ZWES KAI TO MIASMA-KARMA POY EXOYME KLEIRONOMHSEI APO TOYS GONEIS.
DHLADH PREPEI NA PLHRWSOYME EKTOS APO TO DIKO MAS KARMA KATA KAPIO TROPO KAI MEROS APO TO DIKO TOYS.AYTO BEBAIA DEN EINAI TO SYMPANTIKO ORIGINAL PROGRAMA,AYTO EINAI APOTELESMA TOY XAOYS POY PROKALESANE OI FALLEN RATSES.
TO ORIGINAL PROGRAMA EINAI TO KARMA NA DIAGRAFETAI PLHRWS YSTERA APO THN RYPSH TOY EKASTOTE FYSIKOY SWMATOS POY GINETAI KATA BOYLHSHN KAI H EPOMENH ENSARKWSH KSEKINAEI ME MHDEN KARMA.

STHN PSYXHKH MNHMH EINAI KATEGRAMENES OLES OI PLHROFORIES APO TOTE POY H PSYXH BGHKE APO THN PHGH.DHLADH OLES OI PRWHGOYMENES ENSARKWSEIS SE POIES DIASTASEIS, POIA PLANHTIKA SYSTHMATA , GENIKA OLH H POREIA THS PSYXHS MESA STA REALITY SYSTHMATA.TERASTEIES POSOTHTES PLHROFORIWN POY MLOKARONTAI OTAN H PSYXH EISERXETAI STO EMBRIO KAI O LOGOS POY GINETAI AYTO EINAI OTI DEN EXEI AKSIA H ANAZHTHSH EMPHREIWN OTAN TA KSEREIS OLA KAI TA EXEIS BIWSEI OLA KSANA KAI KSANA.YPARXEI TROPOS NA KSEKLEIDW8EI H MNHMH APO THN PRWSOPIKOTHTA OTAN EPITEX8EI H SYNEIDHTH SYNDESH ME THN ESWTERIKH DIANOIA POY APOKALOYME PSYXH KAI POY STHN OYSIA EINAI O PRAGMATIKOS MAS EAYTOS KAI APLA DEN TO 8YMWMASTAI.


AGAPHTE FILE GIGENH TO PISTEYW SYSTHMA DEN METAFERETAI .
TO PISTEYW SYSTHMA ARXHZEI NA XTEIZETAI APO MIKRH HLIKIA.
MHN MPERDEYEIS TO KARMA ME TA PISTEYW. TO KARMA EINAI ALYTES KATASTASEIS PROIGOYMENWN ZWWN POY PREPEI NA BIW8OYN KSANA KAI KSANA MEXRI NA APELEY8ERW8OYN PLHRWS SE KVANTIKO EPIPEDO KAI NA PAPSOYN PLEON NA YSXHOYN KAI NA EPIREAZOYN THN PRAGMATIKOTHTA MAS.
YPARXEI OMWS TROPOS NA APELEY8ERW8EI XWRIS NA BIW8EI.
OMWS TO 8EMA EINAI POLY POLYPLOKO KAI EINAI POLY DYSKOLO NA KATALABEI KAPIOS AN DEN EXEI MELETHSEI SYNKEKRIMENO YLIKO.
TA PISTEYW DHMIOYRGOYN EMPHRIES KAI OI EMPHRIES DHMIOYRGOYN KAINOYRGIA PISTEYW.

EIPAME OI SKEPSEIS SE SYNDIASMO ME TA PISTEYW DHMIOYRGOYN REALITY.
ANALOGA TA ARXAITYPA PROSOPIKOTHTAS POY EXEI YO8ETHSEI O KA8ENAS APO TON KENTRIKO YPOSYNEIDHTO NOY ANALOGES 8A EINAI KAI OI EMPHRIES TOY. GIA NA KATALABEIS TI ENOW PANW SE AYTO 8A PREPEI NA DIABASEIS Carl Jung .

8A PROSPA8HSW NA SOY EKSHGHSW PWS DHMIOYRGOYNTAI TA PISTEYW.
ANALOGIKO EPIPEDO PNEYMATOS EINAI OTAN MIA SYNGEKRIMENH EMPHRIA MAS EXEI SHMADEPSEI SE TETOIO BA8MO POY OYSIASTIKA XANOYME THN AIS8HSH TOY XRONOY. SE AYTO TO SHMEIO AKRIBWS SE OPIO SYNAIS8HMATIKO EPIPEDO BRISKOMASTE GINETAI ANALOGIKO KAI AYTOMATA DHMIOYRGOYNTAI ENDEXOMENA KAI PI8ANOTHTES SE KBANTIKO EPIPEDO. OTAN BRISKOMASTE SE ANALOGIKO EPIPEDO "analogical state of mind" DIMHOYRGOYME TAYTOTHTES-XARAKTHRES-IDS KAI NEYRWSEIS.
PX. GYRNAEI O SYZIGOS STO SPITI KAI PIANEI THN GYNAIKA TOY ME KAPION ALLON STO KREBBATI, AYTOMATA O NOYS SE AYTO TO SHMEIO GINETAI ANALOGIKOS KAI 8A DHMIOYRGHSEI SE ENA APO TA CHAKRAS KBANTIKA ENDEXOMENA-PI8ANOTHTES-POTENTIALS POY STHN POREIA 8A METATRAPOYN SE PISTEYW-TAYTOTHTES-IDS OTI OI GYNAIKES DEN EINAI AKSIES EMPISTOSYNHS. APO EDW KAI PERA TO ID AYTO 8A TRABAEI KATASTASEIS ME GYNAIKES POY DEN EINAI AKSIES EMPISTOSYNHS MEXRI TO PROBLHMA NA LH8EI KAI NA APELEY8ERW8EI.

OI TAYTOTHTES-IDS POLAPLASIAZONTAI SE OLA TA EPIPEDA GIA NA BGOYN STHN PRAGMATIKOTHTA SAN SYNAIS8HMATIKES EMPHRIES POY 8A TRABHKSOYN TOYS ANALOGOYS AN8RWPOYS, MEROI,PRAGMATA,KATASTASEIS, GEGONOTA.
OI TAYTOTHTES-IDS EINAI DIPOLIKA ARSENIKO KAI 8YLIKO KAI EPIDH OLOI MAS EXOYME BIWSEI SE PROIGOYMENES ZWES POLY TROMO,MISOS,AYTOLYPHSH KTL H PAROYSIA TOYS TIS PERISSOTERES FORES DHMIOYRGEI BIEES KATASTASEIS GIA THN PROSOPIKOTHTA.
AYTES OI EPODYNES EMPHRIES PROIGOYMENWN ZWWN POY DEN EXOYN APELEY8ERW8EI AKOMH(KARMA) KATAKERMATIZOYN THN PSYXIKH MAS ENERGIA MESA STIS TAYTOTHTES-IDS. EIPAME O XRONOS DEN EINAI GRAMIKOS KAI OLA SYMBAINOYN TAYTOXRONA, AYTOI LOIPON OI EAYTOI MAS APO TO PAREL8ON EINAI OLOZWNTANOI KAI MAS KATADIWKOYN GIA TIS ALYTES YPO8ESEIS POY EKREMOYN MESW TOY KARMATOS.

APELEY8ERWSH KAI EMFYTEYSH
MONO ENAS POLY KALA EKPEDEYMENOS NOYS MPOREI KATA BOYLHSH NA EISERXETAI SE ANALOGIKO EPIPEDO PNEYMATOS KAI NA APELEY8ERWNEI H' NA DHMIOYRGEI KBANTIKA ENDEXOMENA.
H KA8E TAYTOTHTA-ID APELEY8ERWNETAI MONO OTAN XRHSIMOPIH8EI KAI TO AKRIBWS ANTI8ETO TOY PX. PISTEYW-ID OTI KAPIOS EINAI "8YMA" TO ANTI8ETO TOY EINAI "TYRANOS" KAI OTAN GINEI AYTO PAYEI PLEON NA YSXHEI SE OLA TA EPIPEDA.
SE LIGOTERO APO 2 LEPTA MPOREI NA APELEY8ERW8EI ENA PISTEYW-ID SE KBANTIKO EPIPEDO OTAN ENAS GNWRIZEI TIS EFARMOGES.
EPOMENO BHMA EINAI H EMFYTEYSH KAINOYRGIOY APERIORISTOY PLEON PISTEYW STO YPOSYNEIDHTO POY 8A DHMIOYRGHSEI AYTOMATA KBANTIKA ENDEXOMENA OPOS PROANEFERA POY 8A FEROYN STHN PRAGMATIKOTHTA KATASTASEIS KAI GEGONOTA BASH TOY KAINOYRGIOY PISTEYW-ID POY EMFYTEY8HKE.


~:LOVE:~AND~:LIGHT:~

PaNoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PaNo
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
351 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2006, 06:44:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PaNo  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος PaNo
quote:
Pano αγορι μου, στο ειχα πει... Μην βλεπεις πολυ Λιακοπουλο, δεν ειναι για χορταση...

AGAPHTE-TH FILE-FILH VELIAL SORRY ALLA DEN EXW IDEA PIO EINAI TO PROSWPO POY ANAFEREIS.


~:LOVE:~AND~:LIGHT:~

PaNoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Agnostic
Πρώην Συνεργάτης

Greece
3373 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2006, 07:13:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Agnostic
quote:
AGAPHTE-TH FILE-FILH VELIAL SORRY ALLA DEN EXW IDEA PIO EINAI TO PROSWPO POY ANAFEREIS.


Είναι ένας "φυσικός" ο οποίος πλέον αποφάσισε να υπηρετήσει τον ελληνισμό και την ορθοδοξία καταπολεμώντας τη νέα τάξη πραγμάτων. Πουλάει μέσω της τηλεόρασης πάρα πολύ ενδιαφέροντα βιβλία κάνοντας ένα σωρό θέματα αχταρμά.Περνάει στο μπλέντερ αρχαία Ελλάδα-ορθοδοξία-ΕΛ-Κούφια Γη-Ιλουμινάτι-Σιωνισμό-Τσιπάκια-Δαιμόνια-Κωδικα Da Vinci-Πουτιν και ρώσικη αντιβαρυτική τεχνολογία-Πολεμο στα Φοκλαντ κ.α. προκαλώντας τον θαυμασμό της επιστημονικής κοινότητας για τις συγκλονιστηκές έγκυρες αποκαλύψεις του.Ισως να τον συμπαθήσεις αγαπητέ Πάνο.
Εδώ ένα δείγμα από τα βιβλία του...

Μπορείς να δεις τις εκπομπές του στο extra και στο τηλεάστυ

Δες κι εδώ την ιστοσελίδα αυτού του αξιοθαύμαστου ερευνητή...

www.liako.gr


Αστρονομική απόδειξη περί της υπάρξεως φούξια ελεφάντων...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PaNo
Μέλος 2ης Βαθμίδας

USA
351 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/05/2006, 08:06:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PaNo  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος PaNo
quote:

Δάσκαλε ΠαΝο,

δε μας είπες ΓΙΑΤΙ έπεσες έξω, που εσύ οραματίζεσαι, συλλαμβάνεις τα ραδιοκύμματα, προβλέπεις αγώνες και κερδίζεις ντόλλαρς...
Δε μας είπες, ΓΙΑΤΙ έπεσες έξω, και ΔΕΝ ΠΡΟΒΛΕΨΕΣ αυτό με τη Φιλανδία, να χεστείς στο τάλληρο.


AGAPHTE DASKALE BRIL , OUTE ASXOLH8EIKA OYTE EIDA, OUTE 8A ASXOLEI8W OUTE 8A DW KAI STO MELLON OPIONDHPOTE DIAGWNISMO EUROVISION GIATI POLY APLA DEN ME ENDIAFEREI TO 8EMA . APLA SXOLIASA TO APOTELESMA OTAN TO EIDA STO INTERNET.
OSO GIA TIS PROBLEPSEIS AGAPHTE DASKALE POTE DEN 8A STOIXHMATIZA OUTE KAN 8A ASXOLIOMOYNA BASIKA ME KATI POY OI PI8ANOTITES EINAI 24-1
AGAPHTE DASKALE PROBLEPW KAI PAIZW MONO AGWNES POY TA ENDEXOMENA EINAI 2 PX. BASKETBALL . GIA AYTO KAI KERDIZW TIS 8 STIS 10 FORES.
KAI KSEREIS PIO EINAI TO KOLPO? ANTE TYXEROULH 8A STO PW.

3 LEPTA PRIN ARXHSEI O AGWNAS, PEFTW SE THETA EPIPEDO, EKTYNASW MEROS THS SYNEIDHSHS MOY(REMOTE VIEWING) STO TELOS TOY AGWNA KAI BLEPW TO APOTELESMA STON PINAKA.( STHN OYSIA BLEPW TO APOTELESMA POY EXEI TIS PERISSOTERES PI8ANOTHTES GIA NA BGEI STHN PRAGMATIKOTHTA,EIPAME PAREL8ON PARON KAI MELLON SYMBAINOYN TAYTOXRONA).
1 LEPTO PRIN THN ENARKSH TOY AGWNA TOPO8ETW TO STOIXHMA MESW INTERNET KAI SE AYTO TO SHMEIO MIA SKEPSH KAI ENA PISTEYW YPARXEI MONO.
OTI META TO TELOS TOY AGWNA H OMADA POY DIALEKSA 8A EINAI 1000%
NIKHTRIA XWRIS TON PARAMIKRO ENDIASMO(XREIAZETAI APOLYTH NOITHKH PH8ARXIA).
DEN ASXOLOYMAI KSANA OUTE TO KSANASKEFTOMAI TO 8EMA MEXRI O AGWNAS NA TELEIWSEI GAITI 8A EPHREASW TO APOTELESMA.

OMWS, PRIN APO 6 MHNES ANAKALYPSA OTI YPARXEI KAI ALLOS TROPOS
KAI TON XRHSIMOPIHSA ME TOUS NJ NETS KAI KANANE ENA SERI 15-0 NIKES!
MPORW KAI EPHREAZW TOYS PAIKTES-PROPONHTH THS OMADAS(PANTA 8ETIKA) POY 8ELW NA KERDISEI BLEPONTAS TON AGWNA LIVE, KA8ARIZW TA ENERGIAKA EMPODIA POY EXEI O KA8ENAS THN STIGMH TOY AGWNA KAI POY TOYS KANOYN NA ASTOXOYN KAI NA KANOYN LA8OI(DHMIOYRGOYNTAI TA ENERGIAKA MPLOKIA KAI APO TOYS IDIOUS KAI APO TOYS FILA8LOYS POY PARAKOLOY8OYN TON AGWNA TV-GIPEDO)(KOINOS MATIASMA)XRHSIMOPIONTAS PANHSXYRES TEXNIKES.
YSTERA APO AYTO KYRIARXOYN STON AGWNA KAI AN YPARKSEI KAPIO PROBLHMA KSANAEPEMBAINW KAI TO APELEF8ERWNW.EPISHS EXW THN IKANOTHTA NA APEIKONHZW SE XRONO MHDEN STO ESWTERIKO TOY METOPOY MOY(ME MATIA ANOIXTA) TO APOTELESMA TOY KA8E SOYT PRIN GINEI KAI KATA 85% AYTO POY APEIKONHSTHKE AYTO GINETAI.

TWRA, EPIDH KSERW OTI DEN PISTEYEIS AYTA POY LEW MHN MPEIS ADIKA STON KOPO NA TA DOKIMASEIS GIATI DEN PROKEITE NA DOYLEPSOYN GIA SENA FILE GIA TON APLOYSTATO LOGO OTI DEN TA PISTEYEIS. EKTOS AN.........



~:LOVE:~AND~:LIGHT:~

PaNoΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 55 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 51 52 53 54 55
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy