ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ATMA (((((((*_*)))))))JNANI
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 3
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/10/2005, 22:50:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
((Ύμνος στο Φως το Θείο το Υπέρλαμπρο
της Ψυχής που Φωτίζει
και καθοδηγεί τη Ζωή μας.))

ATMA (((((((*_*)))))))JNANI,

σε Eυχαριστώ / που Eίσαι.

Τα σέβη μου
M©Z


Το αυτό!
Μία από τις προσωπικότητες που έχουν συνεισφέρει τα μάλλα σε αυτό το forum και μία φωτεινή νότα στις συζητήσεις μας.
Συμφωνώ κι επαυξάνω με τον/ην Moz.
Χαίρε ΑΤΜΑ!

Υ.Γ. Άσχετο αλλά έχουμε και πολύ κοντά γενέθλια!
21/6.

In anticipation of my resurrection...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2005, 03:35:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


.


χαρε Κρισνα, χαρε Κρισνα

Κρισνα Κρισνα, χαρε χαρε

χαρε Ραμα, χαρε Ραμα

Ραμα Ραμα, χαρε χαρε


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oannes
Πλήρες Μέλος

Greece
1162 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2005, 15:29:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oannes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε μια εποχή σαν τη σημερινή που επικρατούν οι μετριότητες, η ATMA αναδύεται μέσα από τις κάθε είδους σκιές πάμπολλες φορές μέσα σ' αυτό το forum και μιλάει με το δικό της τρόπο για Tην Αγάπη. Η νάυλον κειμενογραφία που υπάρχει στις μέρες μας δεν αξίζει μία μπροστά στα "άτεχνα" κείμενα της, πάντα κατά την προσωπική και άρα υποκειμενική μου κρίση.

Προσωπικώς, έχω πειστεί ότι δεν γράφει για να παραστήσει, γράφει για να εκφραστεί, για να μην βραχυκυκλώσει με σκέψεις και ερωτήματα η ψυχή της και εκραγεί. Tα μιας χρήσης κείμενάκια τα φτύνει επιδεικτικά, επειδή έχει συνειδητοποιήσει ότι ο γραπτός λόγος δεν είναι μόνο περίτεχνες λέξεις και εξυπνακίστικες ατάκες, αλλά και τρόπος ζωής. Πρέπει να έχεις γκατς για να διεκδικήσεις το δικαίωμα στην οργή, στην ουτοπία-όνειρο και την αλήθεια, να ξεπεζέψεις από τα καλάμια και να ακολουθήσεις το δικό σου δρόμο.

Στους καιρούς μας ευδοκιμούν τα μεγάλα λόγια, αλλά από όλους εμάς τους παντογνώστες ποιός θα τολμούσε να πει, αυτά που κατά καιρούς έχει γράψει η ATMA;

Δεν ξέρω αν είναι πολύ καλή για να είναι αληθινή! Mπορεί, αλλά δεν είναι λίγες οι φορές που εδώ μέσα έχει υπενθυμίσει τα πράγματα που έχουν αξία στη ζωή, η ATMA. Στην εποχή που τα πάντα υπολογίζονται με το θεαθήναι, φωνές σαν κι αυτή ακούγονται κάπως...

"Ωριμότης 0"...

Kαι μόνο γι' αυτό Σ' Eυχαριστώ ATMA. Aλλωστε, ποιό παιδί είναι ώριμο; Σ' ευχαριστώ.

Tα σέβη μου._

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2006, 07:08:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:



Let there be Light!


(( It-s Billy Holiday...! ))
http://briefcase.pathfinder.gr/file/hakawati/42609/508063
>> ddctd...

*

M.©.Z.

Edited by - Moz on 17/01/2006 08:40:20Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2006, 00:11:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Σε μια εποχή σαν τη σημερινή που επικρατούν οι μετριότητες, η ATMA αναδύεται μέσα από τις κάθε είδους σκιές πάμπολλες φορές μέσα σ' αυτό το forum και μιλάει με το δικό της τρόπο για Tην Αγάπη. Η νάυλον κειμενογραφία που υπάρχει στις μέρες μας δεν αξίζει μία μπροστά στα "άτεχνα" κείμενα της, πάντα κατά την προσωπική και άρα υποκειμενική μου κρίση.

Συγχαρητήρια για την ωραία σας εκπομπή!


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2006, 21:51:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λείπει το ψυχικό χαμόγελο της ΄Ατμας.
΄Εμπνευση στην παρακμή των καιρών...

Υπάρχουν άνθρωποι που είναι επαναληπτικοί
και άλλοι ανεπανάληπτοι.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ-PIXELDREAM.Δυό φεγγάρια φωτισμένα στα μιδράλια του ιερατείου,δρεπανοφόρα όνειρα, λαδολύχναρα σβησμένα,τα πηδάλια ταξιδίου, στεφανωμένο όραμα.Επαναλάμπω...Α.Ρ.
=))=II=((=
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2006, 09:43:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Υπάρχουν άνθρωποι που είναι επαναληπτικοί
και άλλοι ανεπανάληπτοι.

Συμφωνώ απολύτως!
Παρόλ'αυτά... Ουδείς αναντικατάστατος!


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/02/2006, 15:20:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δε νομίζω πως συντρέχει λόγος Avallon για να ξεκινήσει κάποια συζήτηση εδώ, σχετικά με το εάν κάποιος είναι αναντικατάστατος, εάν τα λόγια κάποιου σου θυμίζουν εκοπομπή κ.λπ. ιδιαίτερα όταν το θέμα αυτό αφορά ένα μέλος που δεν μπορεί να συμμετέχει στη συζήτηση αυτή.

Δε θέλω να μου απαντήσεις.
Τουλάχιστον όχι σ' αυτό το θέμα.
(παρακαλώ)


Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

a************
Νέο Μέλος


13 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/02/2006, 12:32:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους a************  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μεταφορά >> ΓΕΝΙΚΗ "ΣΑΛΑΤΑ" ΜΗΝΥΜΑΤΩΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Moz
Μέλος 3ης Βαθμίδας


666 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/06/2006, 12:38:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Moz  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

«ΧρόνιΑΤΜΑ ΠολλΑΤΜΑ»

και

Shalom, «ΑΤΜΟΥΛΙΝΑΚΙΝΙ»!

μτφ: Ευχές / εις διπλούν!

M©Z
technoshamans_united

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/06/2006, 01:04:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χρόνια πολλά ΑΤΜΑ.
Εύχομαι οι εμπειρίες της ζωής σου να μεταμορφωθούν σε επιγνώσεις



Ψυχή μου,
Μην ονειρεύεσαι την αιωνιότητα,
αλλά εξάντλησε το χώρο του δυνατού!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 3 Σελίδες:
  1  2  3
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy