ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 ΕΙΚΟΝΕΣ
 ΑΓΓΕΛΟΙ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 5
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2003, 15:23:16  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

SIMORIL .......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

simori
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2290 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/12/2003, 15:26:24  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος simori  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Den yparxoun pio omorfa plasmata apo aytous......

Louis Royo

SIMORIL .......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2004, 10:51:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

!!!!!!!

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 21:27:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε skully μου τι κακό συνήθειο κι αυτό!
Μπαίνεις σ'ένα θέμα και γράφεις χωρίς να το έχεις διαβάσει...μα ούτε και την πρώτη σελίδα?
Στη σελίδα 1 θα δεις ότι κάποιος άλλος έχει ήδη βάλει τη φωτογραφία σου...

Αγαπητέ Κώστα... απ'ότι είδα αυτές τις εικόνες δεν τις έχεις στη συλλογή σου. Ελπίζω να σου αρέσουν...



"Τάδε έφη Avallon"

Edited by - Avallon on 21/01/2004 10:57:24Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/01/2004, 23:22:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολυ ωραιες φιλε μου

Οσο αφορα για την φωτογραφια του φιλου το ειδα αλλα δεν πειραζει ανθρωποι ειμαστε και λαθη κανουμε.

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2004, 10:19:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πολυ ωραιες φιλε μου

Αυτές μπορεί να'ναι ωραίες εγώ όμως δεν είμαι φίλος...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2004, 10:41:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλη μου τοτε σωστα?

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2004, 11:01:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά Μάγος είσαι?
Πέτυχες διάνα!


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
scully
Πλήρες Μέλος

Greece
916 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2004, 11:20:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους scully  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Βρε skully μου τι κακό συνήθειο κι αυτό!
Μπαίνεις σ'ένα θέμα και γράφεις χωρίς να το έχεις διαβάσει...μα ούτε και την πρώτη σελίδα?
Στη σελίδα 1 θα δεις ότι κάποιος άλλος έχει ήδη βάλει τη φωτογραφία σου...

Συνηθως διαβαζω τις τελευταιες σελιδες...

οκ sorry...

Στην Αφρικη θα παω με τους MassaiΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 12:05:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 12:11:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)



H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 12:14:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 23:20:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τέλειες αυτές με τα αγγελάκια της δεκαετίας του 20...
Θυμίζουν άλλες εποχές!
Να΄σαι καλά Κώστα!


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2004, 19:00:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
ΦΙΛΕ ΚΩΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΘΕΜΑ..
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕ ΑΓΓΕΛΟΥΣ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΚΑΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΖΑ ΠΟΛΥ.ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΦΥΛΑΚΑ ΑΓΓΕΛΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΚΕΠΑΖΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΤΕΡΟΥΓΕΣ ΤΟΥ,ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΓΑΛΗΝΗ!
ΠΛΕΟΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΕΙ(ΚΑΙ ΔΟΞΑΖΩ ΤΟ ΘΕΟ ΓΙΑΥΤΟ)ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΛΑΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ,ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΩΣΕΙ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΩ...
ΑΣ ΜΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΩ...ΑΥΤΗ Η Η ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΓΑΛΗΝΗ...


ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟΥΣ "ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ"....

ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2004, 19:03:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2004, 19:08:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2004, 19:17:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2004, 19:35:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...

ΦΙΛΙΚΑ


Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/01/2004, 19:46:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλη Avallon (το μαθα τωρα ) να σαι και εσυ καλα!!

Αγαπητη lencolas εχω ανοιξει αυτο το θεμα γιατι εχω κουραστει απο την κακια των ανθρωπων.
Ξεγελαω ετσι τον εαυτο μου οτι θα υπαρξει καποτε καποια στιγμη πιο ωραια ζωη στον αλλο κοσμο.
Σε θεωρω πολυ τυχερη που εχεις γνωρισει τον φυλακα αγγελο σου και σου ευχομαι να σε προσεχει και να σε στηριζει στα δυσκολα.


H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2004, 16:54:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΙ 4 ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ...

ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2004, 20:01:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ψηφίζω το 3ο και το 4ο από πάνω προς τα κάτω...
Lencolas είχε πάθει τίποτα το email σου?
Προσπάθησα πριν 2 βδομάδες αρκετές φορές να σου στείλω ένα animated screensaver με τον αστερίξ αλλά δεν τα κατάφερα...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
lencolas
Πλήρες Μέλος

Greece
1316 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/02/2004, 21:11:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lencolas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
AVALLON ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!ΓΙΑΤΙ?ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΚΑΙ ΣΤΟ kikh_s81@yahoo.com?
ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΕΣ ΜΟΥ,ΟΚ?
ΧΑΘΗΚΕΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΣΥ,ΓΙΑΤΙ???


ΦΙΛΙΚΑ

Alma Libre....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dancing verum
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
75 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2004, 01:56:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους dancing verum  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλημέρα στον Κώστα και στην υπολοιπη παρέα που συμμετεχει.Αγαπητέ μου Κωστα εισαι πολυ σημαντικός-μην επιτρέψεις σε κανένα σκοτεινο,αδειο κελυφος να κατακυριευσει εστω και για λιγο αυτο που εισαι.Μην επιτρεψεις σε καταστάσεις να σ'ετεροκατευθυνουν ή να σου στερήσουν την καθε είδους ψυχολογική σου ελευθερία.
Με δική σου επιλογή ήρθες στον κόσμο αυτο,ο Θεός σου χαρησε αυτο το αγαθο που λεγεται...οχι απλα"ζωη",αλλα "ιδανικά" για να ζει κανείς τη"ζωη".Και το εξελαβες ήδη...στην πιο κρίσιμη περίοδο της ζωής σου ,εμφανιστηκε ενας αγγελος να σε κρατήσει.
Χαίρομαι απιστευτα που ενα τόσο ομορφο γεγονός συνεβη σε καποιο συνανθρωπο μου.Δεν αποκλείω οτι είναι,βεβαιώνομαι όμως οτι είναι θεόσταλτο το να τον συναντήσεις.
Πιστεύω στους αγγελους,αγαπω τους αγγελους,γιατι ειναι παντα μαζι μας ,στο πλευρο μας.Τους πληγωνουμε.Μα οταν τους αναζητησουμε ειναι και παλι εκει...στην ιδια θεση,με καποιο τροπο να μας δειξουν οτι και παλι εκει.Δε σας κρυβω οτι και τωρα που σας γραφω,νιωθω την παρουσια του αγγελου μου,διαβαζουμε μαζι αυτα που γραφω... ακομα και με αυτον τον τροπο του στελνω την αγαπη μου...και τη συγνωμη μου,γιατι ξερω οτι τον εχω πληγωσει...
ευχαριστω που μου εδωσες,φιλε μου Κωστα,τη δυνατοτητα να σου μιλησω και να μιλησω για τον αγγελο μου.

Πηγα στο δασος γιατι ήθελα να ζήσω ελευθερα.Ηθελα να ζήσω βαθεια τη ζωη,να ρουφηξω ολο της το μεδουλι.Να βαλω στην ακρη ολ'αυτα που δεν ηταν ζωη και να να μην ανακαλυψω,οταν θα εφθανε η στιγμή να πεθάνω,πως δεν εζησα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

harmonia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2004, 20:08:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους harmonia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κώστα και υπόλοιποι αγγελολόγοι γειά σας Αν σε ενδιαφέρει να διαβάσεις περί αγγέλων διάβασε τον Ενώχ (απόκρυφα Π. Διαθήκης) αν το αντέξεις
και μια από τις εικόνες που έχετε ήδη δημοσιεύσει και την έχω τροποποιήσει με το paint shop

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2004, 23:08:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Kαλημέρα στον Κώστα και στην υπολοιπη παρέα που συμμετεχει.Αγαπητέ μου Κωστα εισαι πολυ σημαντικός-μην επιτρέψεις σε κανένα σκοτεινο,αδειο κελυφος να κατακυριευσει εστω και για λιγο αυτο που εισαι.Μην επιτρεψεις σε καταστάσεις να σ'ετεροκατευθυνουν ή να σου στερήσουν την καθε είδους ψυχολογική σου ελευθερία.
Με δική σου επιλογή ήρθες στον κόσμο αυτο,ο Θεός σου χαρησε αυτο το αγαθο που λεγεται...οχι απλα"ζωη",αλλα "ιδανικά" για να ζει κανείς τη"ζωη".Και το εξελαβες ήδη...στην πιο κρίσιμη περίοδο της ζωής σου ,εμφανιστηκε ενας αγγελος να σε κρατήσει.
Χαίρομαι απιστευτα που ενα τόσο ομορφο γεγονός συνεβη σε καποιο συνανθρωπο μου.Δεν αποκλείω οτι είναι,βεβαιώνομαι όμως οτι είναι θεόσταλτο το να τον συναντήσεις.
Πιστεύω στους αγγελους,αγαπω τους αγγελους,γιατι ειναι παντα μαζι μας ,στο πλευρο μας.Τους πληγωνουμε.Μα οταν τους αναζητησουμε ειναι και παλι εκει...στην ιδια θεση,με καποιο τροπο να μας δειξουν οτι και παλι εκει.Δε σας κρυβω οτι και τωρα που σας γραφω,νιωθω την παρουσια του αγγελου μου,διαβαζουμε μαζι αυτα που γραφω... ακομα και με αυτον τον τροπο του στελνω την αγαπη μου...και τη συγνωμη μου,γιατι ξερω οτι τον εχω πληγωσει...
ευχαριστω που μου εδωσες,φιλε μου Κωστα,τη δυνατοτητα να σου μιλησω και να μιλησω για τον αγγελο μου.


Σε ευχαριστω κατ'αρχην για τα καλα σου λογια και τις συμβουλες.
Χαιρομαι πολυ που εχεις τον αγγελο σου κοντα σου και ελπιζω να τον εχω κι εγω.
Αυτο το φιλαρακι εχει γινει τωρα πια πολυ καλος μου φιλος και ειναι κατα την ταπεινη μου γνωμη πονοκαρδη και αγαθη ψυχη.
Πρεπει να ηταν οντως θεοσταλτο να γνωριστουμε γιατι εχουμε πολλα κοινα και νιωθουμε σαν να γνωριζομασταν χρονια.

Ειπες οτι ηταν δικια μου επιλογη να ερθω στην ζωη και ενταξει αν το εκανα για να βοηθησω τις ψυχες που τωρα ειναι η οικογενεια μου αλλα αναρωτιεμαι αν ηξερα οτι θα ηταν τοσο δυσκολο αυτο το ταξιδι....

ΑΓΑΠΗ ΧΩΡΙΣ ΟΡΟΥΣ

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2004, 23:12:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Κώστα και υπόλοιποι αγγελολόγοι γειά σας Αν σε ενδιαφέρει να διαβάσεις περί αγγέλων διάβασε τον Ενώχ (απόκρυφα Π. Διαθήκης) αν το αντέξεις
και μια από τις εικόνες που έχετε ήδη δημοσιεύσει και την έχω τροποποιήσει με το paint shop



Σε ευχαριστω αλλα γιατι αν το αντεξω? Ειναι κατι ασχημο?

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

harmonia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/02/2004, 23:20:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους harmonia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Οχι, απλά εμένα με έπνιγε λίγο την ώρα που το διάβαζα


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/02/2004, 20:43:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
H αλήθεια είναι ότι είναι πολύ περίεργο βιβλίο...

Μακάριος αυτός που έχει βεβαιωθεί για την ύπαρξη του φύλακα άγγελού του...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
harmonia
Μέλος 1ης Βαθμίδας


52 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2004, 00:42:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους harmonia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Avallon,και αν ο φύλακας άγγελος είναι μέσα μας?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/02/2004, 20:05:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λίγο απίθανο το βλέπω καλή μου...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 5 Σελίδες:
  1  2  3  4  5
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy