ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Βλεπετε "προφητικα" ονειρα;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
XRHSTOS-Gr
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 01:25:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους XRHSTOS-Gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΙΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.
ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΑΚΟΥΩ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1-2 ΛΕΠΤΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΚΑΙ ΑΦΤΟ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΠΙΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ Η ΚΑΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΥΧΗ Ι ΚΑΤΙ ΣΗΜΕΝΕΙ?ΕΓΩ ΠΑΝΩΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΒΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΗ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
XRHSTOS-Gr
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 01:26:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους XRHSTOS-Gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΙΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.
ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΑΚΟΥΩ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1-2 ΛΕΠΤΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΚΑΙ ΑΦΤΟ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΠΙΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ Η ΚΑΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΥΧΗ Ι ΚΑΤΙ ΣΗΜΕΝΕΙ?ΕΓΩ ΠΑΝΩΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΒΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΗ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
XRHSTOS-Gr
Νέο Μέλος


15 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 01:30:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους XRHSTOS-Gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΤΟ ΠΑΤΗΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
kati
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/01/2005, 16:04:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kati  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητοί Sirias, Pandora, Katia,
δεν ξέρω αν είναι σύμπτωση, αλλά είμαι Ταύρος με ωροσκόπο ...
τί άλλο, Ζυγό!!!
Τί λέτε;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2005, 22:24:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΡΗΣΤΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ.ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ.ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΩ.ΙΣΩΣ Ο ΕΓΓΕΦΑΛΟΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΠΝΟΥ ΝΑ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΕΝΑΝ ΗΧΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΙ.

ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΩΡΟΣΚΟΠΟ.ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΖΥΓΟ Ε ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΟΥΜΕ.


Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΜΕΤΑΓΕΝΕΣΤΕΡΟΥΣ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΦΛΥΑΡΟΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΑΣ.

ΕΥΡΙΠΙΔΗΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

blackrose1981
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/02/2005, 01:55:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους blackrose1981  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΕΔΟ ΚΑΙ 10 ΠΕΡΙΠΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟ? ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΕΣ 1,2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΔΕΝ ΚΣΕΡΟ ΒΛΕΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΛΗΘΙΝΑ.ΟΧΙ ΣΥΜΒΟΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΒΛΕΠΟ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ 2 ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΚΟΙΝΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ...ΒΛΕΠΟ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΩΣΤΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ( ΕΙΧΑ ΓΥΡΟ ΣΤΟΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΝΕΑ ΤΗΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ Η ΕΣΤΩ ΝΑ ΤΗΝ ΘΥΜΗΘΩ)Η ΑΛΛΗ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΓΟΥΛΑ ΕΚΑΙΓΕ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ. ΚΣΥΠΝΑΟ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΟ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ..ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΤΗΣ...ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΓΟΥΛΑ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ...Η ΛΕΝΑ ΗΤΑΝ ΟΝΤΟΣ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ. ΕΡΧΕΤΕ ΣΠΙΤΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΥΠΟΘΕΤΟ ΠΟΣ ΤΟ "ΠΡΟΦΗΤΙΚΟ" ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ Η ΛΕΝΑ.ΓΕΝΝΙΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΚΑΡΚΙΝΟ ΣΤΟΝ ΠΝΕΥΜΟΝΑ.
ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ...ΧΗΜΕΙΟΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΦΑΡΜΑΚΑ ΤΑΛΑΙΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ..ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΥΓΕΙ ΕΙΔΗ ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ.ΞΑΝΑΒΛΕΠΩ ΟΝΕΙΡΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟ ΕΚΕΙ ΤΟΝ ΠΑΠΟΥ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ..ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΔΩ? ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΩ ΚΑΙ ΒΓΑΖΩ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΣΑΡΚΑΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΠΟΘΕΤΩ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΑΘΑΙΝΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΤΑΞΑΝΕ ΣΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΑΝΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ...Η ΜΙΚΡΗ ΣΗΜΕΡΑ ΧΕΡΕΙ ΑΚΡΑΣ ΥΓΕΙΑΣ.ΟΝΕΙΡΟ Νο2:ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΣΥΜΑΘΗΤΡΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ...ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΩ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ...ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ...Η ΒΑΣΩ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ"ΚΡΥΣΤΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ"? ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΕΧΩ ΜΩΡΑΚΙ".
ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ...ΤΗΝ ΠΕΡΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ...ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΤΗ ΦΩΝΑΞΩ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙ ΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ...ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΙΟ ΧΑΛΙΑ..ΑΠΑΝΑΤΕΙ Η ΒΑΣΩ "ΚΡΥΣΤΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ"? ΜΟΥ ΚΟΒΟΝΤΕ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΠΟΣ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙ...ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ Η ΒΑΣΩ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΧΕΙ ΜΑΘΕΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Ο ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ.ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΕΓΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΕ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΑΠΕΒΑΛΛΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΡΙΞΗ ΜΗΤΡΑΣ.ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ?ΓΙΑΤΙ? ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 2 ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥ? ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΘ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΙΑ...ΕΧΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΙΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΓΑΛΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΗ...Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ...ΠΟΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΤΗΣ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ?ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΟΥΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ.ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΡΟΜΕΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ? ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΕΙΟ...?

Edited by - KRySTa on 12/11/2003 23:04:26


eixa k ego profitika oneira.opos tote pou epesan ta aeroplana stin ameriki.ena siggekrimeno gegonos pou eida stin tileorasi to eixa dei enamisi xrono prin.opos k meri pou prin den eixa patisei podi.eixa k merikes flasies eida mia fili mou mesa sta aimata na ourliazei gia boithia.merikes ores argotera ema8a pos i fili mou eixe ena troxaio eytixos oxi sobaro.den prepei na lupasai gia to moro esy den ftais gia kati.einai omos krima se mia tetoia ilikia na zei etsi.pos einai tora o mikros;

theodosiadouΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lio
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/02/2005, 15:12:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lio  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σε όλους. Διαβάζω πολυ καιρό το forum και εχω πάθει πλάκα με όλα αυτά που διαβάζω κατα καιρούς.
Θα ήθελα να σας πώ για ένα όνειρο που είχε η θεία μου όταν η μαμά της ήταν στο νοσοκομείο με πολύ σοβαρό πρόβλημα καρδιάς. Είδε λοιπόν η Μαρία στον ύπνο της οτι ήταν σε ένα βουνό και κρυβόταν πίσω από κάτι βράχια βλέποντας από κάτω ανθρώπους να ανεβαίνουν ένα μονοπάτι που οδηγούσε σε μια μεγάλη καγκελόπορτα. Μεταξύ τους ήταν και η μαμά της. Στην πόρτα στεκόταν ένας νέος άντρας και απλά παρατηρούσε τον κόσμο που έμπαινε. Όταν έφτασε εκεί η θεία, αυτός μπηκε μπροστά της και δεν την άφησε να περάσει. Έτσι γύρισε πίσω. Την άλλη μέρα συνήλθε η θεία ως εκ θαύματος. Ζεί εδω και 10 χρόνια τώρα με μισή καρδιά στην ουσία. Οι γιατροί έχουν πάθει πλάκα με την περίπτωσή της. Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΣGR
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
285 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2005, 04:00:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΟΣGR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΓΑΠΗΤΕ LIO Ο ΝΕΑΡΟΣ ΑΥΤΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ!ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΕΡΑ ΠΑΡΑΔΩΣΗ ΑΥΤΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΙΣ ΨΥΧΕΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ,ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ,ΠΡΙΝ ΚΡΙΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ.ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΕΙΔΗ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΕΝΤΟΛΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΤΗΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
maria_eleni
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2005, 19:32:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maria_eleni  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
KALISPERA...PRIN ENAMISI XRONO IDA STO ONIRO MOY OTI BRISKOMOUNA ME MIA MEGALI PAREA KATO APO ENA ARKETA MEGALO LOFO O OPIOS ITAN APO PETRS KAI XOMA PANO STO LOFO ITAN ENA MIKRO EKLISAKI...STE DEKSIA TOU LOFOU KAI EKI POY IMASTAN EMIS IPIRXAN 2 SPILIES KAI IPAREA MOU MPIKE MESA ENO EGO PROSPATHISA NA ANEBO TO LOFO.PROTOU FTASO STIN KORIFI ME PARESIRAN I PETRES KAI TO XOMA KAI BRETHIKA SE ENA SPITI OPU EKI ME PERIMENE ENAS KIRIOS ME MAURO KOUSTOUMI KAI LEYKO POUKAMISO GIRO STA 50 ME GRIZA MALIA KAI MOU EDIKSE SE ENAN ME GALO TIXO LEYKO MIA TIXOGRAFIA ME 2 AGEKOUS MAZI KSAFNIKA I 2 AGELOI METAFERONTE SE 2 KSEXORISTES PORTES LEYKES O KATHE ENAS AGELOS ITAN SA MIA ZOGRAFIA PANO STIS PORTES KAI OKIRIOS MOU ZITA NA TON AKOLOUTHISO STIN PROTI PORTA OPOY ITAN O AGELOS ZOGRAFIA.
KITOUSA TON AGELO KAI KSAFNIKA BGENI APO TIN PORTA AKRIBOS OPOS ITAN ZOGRAFIA TO IDIO MEGETHOS TA IDIA XROMATA TA OPIA ITAN PAL ME TA FTERATOU ALA I LAMPSI TOU ITAN ENA LEUKO FOS.....MOU EDIKSE TIN KENI LEYKI PORTA OPOY EMFANISTIKE TO SI I GI NA GIRIZI KAI SE KLASMATA DEYTEROLEPTOU EBLEPA PANO STIN GH NA GINONTE MEGALES KATASTROFES MIA KATASTASI TROMAKTIKI..
O AGELOS MOU MILISE LEGONTAS MOU ENAN ARITHMO 2025 KAI EGINE PALI TIXOGRAFIA....I
EΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
maria_eleni
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/03/2005, 19:38:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maria_eleni  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
DEN KSERO TI ERMINIA EXI AYTO TO ONIRO ALA KSIPNONTAS ENIOSA MIA APERANTI GALINI ALA KAI ENAN MEGALO FOBO....TO MONO SIGOYRO INE OTI ENIOSA SAN NA KSIPNISA APO MIA PRAGMATIKOTITA
SIGNOMI GIA TA LATHI MOU
KAI SAS EUXARISTO GIA TO XRONO SAS...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΣGR
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
285 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2005, 01:04:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΟΣGR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΣ??ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΦΗΤΕΥΘΕΙ!ΤΕΣΠΑ
ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΟΤΙ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΟΚΚΙΝΙΣΕ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΠΟΛΕΜΟΣ.ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΕΜΙΚΑ ΑΕΡΟΣΚΑΦΗ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ(ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝΑ),ΕΝΩ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΕΙΔΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΔΕΝ ΚΟΚΚΙΝΙΣΕ ΑΛΛΑ.ΣΚΟΤΕΙΝΙΑΣΕ.
ΠΑΝΤΟΣ ΣΑΝ ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΕΙΔΟΜΕΝ...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
maria_eleni
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2005, 02:21:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maria_eleni  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
NIKO GR
kalimera...
to mono sigouro ine oti to melon tha feri tis apantisis se ola ayta pou blepoume ston ypno mas kai se ola ayta pou niothoume kathimerina...apo mikri ilikia eblepa onira pou tin opomeni mera i meta apo kapio diastima eblepa oti den itan apla onira ala mia pragmatikotita...opos ta eblepa etsi ta zousa...auto omos den ine panta kalo...proti fora omos blepo agelo sto oniro mou kai ayto den ksero pos na to metafraso(kalo i kako)profitia i oxi....
o anthropos ine ili kai pneuma,i ili ine to soma ara to pneyma ine mia dinami....mia dinami omos pou kapote prepi na tis dosoume trofi den mporoume na trefoume mono to soma mas giati pisteuo oti tha paraminoume rompotakia i zoi mas tha ine upnos,doulia,diaskedasi kai trofi...den tha kataferoume pote na doume ti pragmatika ginete giro mas....kai giro mas kribonte pola mistika...dinamis pou den fantazomaste....ta onira lipon pisteuo oti ine ena roloi pou anikoun se enan kosmo pou den mporoume na doume me ta matia mas giati apla den exoume dosi tin trofi pou xriazete to pneuma mas.poles fores omos xtipai to ksipnitiri kai mas proidopii...gia to melon mas....


h logiki pigazi mesa apo tin arxi tou paralogou......Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maria_eleni
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2005, 02:26:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maria_eleni  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
NIKO GR ipes pos ayto pou ipa exi profiteyti diladi ti exi profiteyti kai apo pion;
se euxaristo gia to xrono sou.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΣGR
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
285 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2005, 03:22:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΟΣGR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟ "ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ",ΞΑΝΑΠΕΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙ ΑΥΤΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟΨΗ.ΕΝΑ ΚΑΛΕΣΜΑ ΜΙΑΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗΣ ΟΝΤΟΤΗΤΑΣ ,ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ ,ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΛΕΙ ΣΕ ΑΦΥΠΝΗΣΗ,ΣΕ ΠΡΟΥΔΟΠΟΙΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΑ ΣΥΜΒΑΝΤΑ.ΝΑ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΣ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ.ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΓΓΕΛΟ ΦΩΤΟΣ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
maria_eleni
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2005, 03:42:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maria_eleni  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
tha sas eksomologitho ena alo oniro pou ida otan imoun 10 xronon.
I gonis mou tote termatizan ton gamo tous kai ta pragmata den itan rodina...
to oniro lipon itan to eksis:imoun me ton patera mou mesa stin kouzina tou spitioumas kai tsakonomastan o pateras mou neyriase para poli kai pire to maxeri prospathontas na me maxerosi,ego prospathontas na kratiso antistasi girisa to maxeri pros to meros tou patera mou me apatelesma i kopsi na mpi tin kilia tou...ta matia mou kathilothikan sta xeria mou ta opia itan me sto ema....
to proi pou ksipnisa katebika sto magazi tis miteras mou (to opio itan kato apo to spiti mas)kai tis ipa gia to oniro...apla gelase kai mou ipe oti den ine tipota...oli tin imera kitousa ta xeria mou apo fobo...eniotha oti kati tha mou simbi ,eniotha oti to oniro ayto tha itan san ta ala pou eblepa kai meta ta zousa...
to bradaki kathomoun me tin mitera mou kai ton megalo mou adelfo sto magazi(to opio magazi ixe kai mia porta piso opou itan to ergastirio kai epikinonouse me tin polikatikia mas)eki pou kathomastan xtipise i porta kai itan o pateras mou...arxisan lipon na sizitoun o pateras mou i mitera mou kai o adelfos mou.....ta emata anapsan kai o patera pire to psalidi apo ton panko gia na xtipisi ton adelfo mou o opios prospathise na aminthi me mia karekla.....tote ego petaxtika pros to meros tou patera kai prospathontas na tou paro to psalidi apo to xeri eniosa kati koftero na skizi to derma mou...to apotelesma itan na piaso me to alo mou xeri tin pligi na arxizo na kleo....kai mesa sto klama eniosa ena moudiasma ,aniksa ta xeria mou kai ta matia mou katilothikan sto ema.....
to oniro ayto itan mia proidopiisi gai to ti tha mou sinebene sto melon...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

maria_eleni
Νέο Μέλος

Greece
10 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/03/2005, 03:46:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maria_eleni  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
NIKO GR den mou ipes to oniro pou ida apo pion exi profiteyti kai kai ti lei;
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
astral-project
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
608 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/03/2005, 09:27:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους astral-project  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
εγω παλι ειμαι εντελως Pathetic:

τα ονειρα που βλεπω τελευταια, μπορει να ειναι προφητικα, πλην ομως ειναι εντελως πεζα.

την μια ειδα οτι ειμουν στο νοσοκομειο και εκανα εξετασεις και με παιρνει η αδερφη μου και μου λεει οτι μπηκε σε ενα καταπληκτικο σαιτ με λοττο και εχει πολλες πιθανοτητες να κερδισει, απο το πισι μου.

φυσικα φρικαρα, της ειπα να βγει αμεσως γιατι θα πληρωνω τα κερατα μου στην παπουα και ξυπνησα λουσμενη στον ιδρωτα.

την επομενη ηρθε ο οτε. ειχε 1 διεθνη κληση αξιας 60, ομως στο τηλεφωνο του πατερα μου απο οπου εμπαινε η αδερφη μου στο ιντερνετ.

ο οτε δηλωσε οτι ηταν παπουα.

οταν ο ανθρωπος αρχιζει και βλεπει ονειρα με τον οτε, καλο ειναι να ξεκινησει τα προζακ. αυτο λεω εγω......

Edited by - astral-project on 13/03/2005 09:29:07

Edited by - astral-project on 13/03/2005 09:30:23Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Domina.Lilith
Μέλος 1ης Βαθμίδας


121 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/03/2005, 13:25:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Domina.Lilith  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και εγώ βλέπω όνειρα, όμως μόνο με άσχημα πράγματα....

Υπάρχουν πολλές λεπτομέρειες στα όνειρά μου , όμως σχεδόν ποτέ δεν έχω ονειρευτεί κάτι που να αφορά εμένα...

Ένα παράδειγμα πολύ έντονο (για μένα τουλάχιστον) ήταν όταν πριν 4-5 χρόνια περίπου είδα το εξής όνειρο :

Μια κολλητή της μητέρας μου φορώντας καπέλο και κρατώντας 3 βαλίτσες ήρθε να με χαιρετήσει επειδή όπως μου είπε βιαζόταν να φύγει ταξίδι.Εφόσον λοιπόν με χαιρέτησε και καθώς έφευγε βλέπω ότι στον απέναντι δρόμο μια άλλη φίλη της την χαιρετούσε απο μακριά, χωρίς όμως να την πλησιάσει , ούτε και να της μιλήσει.

Το αποτέλεσμα : Σε τρείς μέρες αυτή η κυρία πέθανε, και η φίλη τους που είχα ονειρευτεί να την χαιρετάει απο μακριά, ήταν στην Ρόδο και δεν μπορούσε να έρθει για την κηδεία.
___________________________________________________________________

Άλο όνειρο...

Ονειρεύομαι στο άσχετο μια φίλη που είχα καιρό να μιλήσω, να κάθεται στις σκάλες του σπιτιού της και να τρέχει απίστευτο αίμα απο τον ώμο της.

Αποτέλεσμα : Την πήρα μετά απο 2 μέρες τηλέφωνο και μου είπε ότι είχε πέσει απο τις σκάλες του σπιτιού της και ότι είχε βγάλει τον ώμο της.

_________________________________________________________________

Για μένα..αν θεωρείται αυτό προφητικό όνειρο (μπορεί απλά να είναι μόνο η ιδέα μου) ονειρεύτηκα ένα βράδυ μια θεία μου που είχε πεθάνει και στο όνειρο ήδη ήξερα ότι ήταν πεθαμένη και μάλιστα και καλά την ρώτησα γιατί ήρθε και τι ήθελε και μου απάντησε απλά ότι ήθελε να κάνει μπάνιο (!!!), ότι πέρναγε καλά εκεί που ήταν και απλά ότι δεν τις άρεσαν πολύ τα άσπρα ρούχα (όταν πέθανε, επειδή ήταν καθολική - είναι Γερμανίδα - την είχαμε ντύσει με άσπρα)...τέλος πάντων απλά μου είπε να προσέχω...

Την επόμενη μέρα το μεσημέρι με τράκαρε αυτοκίνητο και επειδή γενικά τρέχω αρκετά με το αυτοκίνητο, εκείνη τη μέρα ενώ είχε ανάψει πράσινο, άργησα πολύ να ξεκινήσω και έτσι το άλλο άτομο που πέρασε με κατακόκκινο με χτύπησε λίγο , χωρίς να πάθω καμιά τραγική ζημιά...

Θα ήθελα να "δουλέψω" λίγο αυτό με τα όνειρα αν και δεν ξέρω πώς ακριβώς.Απ'την άλλη ίσως φταίει το ότι δεν είμαι έτοιμη να το δεχτώ ακόμα, καθώς κάποια στιγμή που ασχολιόμουνα με διάφορα ,είχα πολύ άσχημες εμπειρίες με όνειρα (που ακόμα δεν είμαι σίγουρη κατα πόσο ήταν όνειρα), αφού αισθανόμουνα τα βράδια κάποια παρουσία στο δωμάτιο που με γέμιζε απίστευτο φόβο και αισθανόμουνα επίσης πολύ ζέστη. Δεν άνοιγα τα μάτια επίσης απο φόβο και απλά προσπαθούσα να κουνήσω το σώμα μου, όμως δεν κατάφερνα να σηκώσω ούτε ένα δάχτυλο απο το χέρι μου.....

Έπειτα επι 6 μήνες δεν μπορούσα να κοιμηθώ πάνω απο 2-3 ώρες με αποτέλεσμα να ξυπνάω γύρω στις 3 τη νύχτα και ενώ νύσταζα, δεν μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα.Αυτό άλλαξε μετά το καλοκαίρι όμως τώρα δεν βλέπω πλέον τόσο λεπτομερή όνειρα.


Τέλος πάντων σας έπρηξα ελαφρώς και μπορεί να με περάσατε και εντελώς Psycho....

Thanks, για την υπομονή σας...

Νo time to run, no place to hide, when your life is just a lonely ride as the lord of fire and ice. And all your dreams behind your eyes turned out to be just...lies...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

3ADA
Μέλος 2ης Βαθμίδας


301 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2005, 09:15:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 3ADA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!!

ΑΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΛΕΠΩ ΕΝΤΟΝΑ ΟΝΕΙΡΑ, ΠΟΥ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΡΟΦΗΤΙΚΟ ΘΑ ΠΩ ΠΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΤΑ ΣΥΝΔΙΑΣΩ ΜΕ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ.

ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΣ ΤΟΝ ΟΝΟΜΑΣΩ "Χ" (ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΧΡΩΣΤΑΕΙ) ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΞΕΠΛΗΡΩΣΕΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕ ΕΝΑ ΑΜΑΞΙ (ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΧΕ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΠΙΑ) ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΕ ΞΕΠΛΗΡΩΣΕΙ. ΜΟΥ ΤΟ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΚΑΡΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΚΑΤΗΦΟΡΙΚΟ ΔΡΟΜΟ. ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΟΡΙΣΤΕ ΚΑΙ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΑΜΕ, ΜΗΝ ΜΕ ΞΑΝΑΖΑΛΙΣΕΙΣ".
ΕΝΑ ΦΟΡΤΗΓΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΝΤΑΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΗΦΟΡΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΥΤΗ, ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΩ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΤΟΥ ΦΟΡΤΗΓΟΥ ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΝΑ ΤΟ ΣΚΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ, ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΣΤΡΙΨΕΙ ΣΤΟ ΣΤΕΝΟ ΤΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΛΕΓΟΝΤΑΣ Ο ΟΔΗΓΟΣ ΠΩΣ ΓΥΡΙΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΗΜΙΑ.
ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΠΟΥ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΜΠΑΡ ΕΜΟΙΑΖΕ ΚΑΙ ΕΨΑΧΝΑ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ.
ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΡΑΓΗ ΝΑ ΞΑΝΑΔΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ Η ΖΗΜΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΕΛΙΚΑ. ΟΛΗ Η ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ ΕΙΧΕ ΣΑΚΑΤΕΥΤΕΙ.

ΞΥΠΝΩΝΤΑΣ ΕΙΠΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΤΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ "ΘΑΒΟΝΤΑΣ" ΤΟΝ "Χ" ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΕΛΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑ ΟΤΙ ΜΕ ΞΕΠΛΗΡΩΣΕ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1/4/05 6:00 ΠΜ ΕΝΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ, ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ (ΛΥΘΗΚΕ ΤΟ ΧΕΙΡΟΦΡΕΝΟ)ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΦΟΡΑΣ ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ!
ΕΙΧΑ ΠΑΡΚΑΡΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΗΣ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΡΚΑΡΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ-ΔΩΡΟ Ο "Χ"!
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΚΙΑΛΛΟ Η ΖΗΜΙΑ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΙΔΙΑ. ΟΛΗ Η ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ...

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΠΑΛΗΘΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΤΡΟΜΑΖΩ. ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΥΣΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΠΟΛΛΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΜΩ ΜΗΝ ΒΓΩ ΑΛΗΘΙΝΗ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΛΙΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΕΦΙΑΛΤΕΣ..


ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΣΟΡΥ ΣΟΡΥ ΣΟΡΥ.. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Lilith N.
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
100 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2005, 15:27:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lilith N.  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Lilith N.  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα!!!!!! Τι γινεται;Λοιπον, θα δωσω και τη δικη μου απαντηση στο θεμα......δεν ξερω αν πρεπει να πω οτι βλεπω προφητικα ονειρα, αλλα πολυ πιθανον κατι παρεμφερες. Βασικα για μενα αυτο αποτελει ενα ανεξυγητο 'προβλημα'.Οπως ολοι σας, ετσι και εγω βλεπω ονειρα το θεμα ομως ειναι οτι στο ΑΣΧΕΤΟ παρεμβαλονται το πολυ 1-2 εικονες στο ονειρο μου ασχετες με το 'θεμα'.Συνηθως αυτες οι εικονες εχουν θεμα εμενα η καποιες αλλες αγνωστες καταστασεις/τοπους.Αυτες λοιπον διαρκουν λιγο και φυσικα τις περισσοτερες φορες δε θυμαμαι καν οτι ειδα!Υστερα λοιπον, απο καποιο χρονικο διαστημα,αυτα που εγιναν στον υπνο μου πραγματοποιηθηκαν στον ξυπνιο μου με καθε λεπτομερια! Ειλικρινα δεν ξερω που οφειλεται αυτο το γεγονος.Ισως εχει τυχει και σε αλλους,αλλα ειλικρινα θα το εκτιμουσα πολυ αν γνωριζει καποιος απο εσας,να πει και σε μενα........Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Domina.Lilith
Μέλος 1ης Βαθμίδας


121 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2005, 17:22:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Domina.Lilith  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Την Παρασκευή ονειρεύτηκα μια πολύ καλή μου φίλη να είναι σε σκοτεινό δωμάτιο με πολύ κόσμο...Γενικά ξέρω ότι εάν κάποιος ονειρευτεί κλειστό χώρο τότε θα πρέπει για να θεωρηθεί καλό να είναι ηλιόλουστο...όμως όπως είπα ήταν σκοτεινό..

Την Παρασκευή η φίλη μου τράκαρε, καταστράφηκε το αυτοκίνητό της, αναποδογύρισε και έμεινε μέσα κλεισμένη και ακινητοποιημένη μέχρι που ήρθαν να την βγάλουνε. Όμως δεν έπαθε ευτυχώς τίποτα σιβαρό...

Σκοτεινό δωμάτιο = κλειστός χώρος στο αυτοκίνητο????

Νo time to run, no place to hide, when your life is just a lonely ride as the lord of fire and ice. And all your dreams behind your eyes turned out to be just...lies...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skotodivh
Νέο Μέλος

Greece
11 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2005, 19:11:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skotodivh  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος skotodivh  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεία σας ,εχω δει και εγώ πολλά όνειρα προφητικού χαρακτήρα που συνήθως προμυνήουν κάτι κακό. (δόντια να πέφτουν και την άλλη μέρα πληροφορούμαι κάποιο θάνατο ή να βρίσκομαι σε καράβι και την άλλη μέρα να γίνετε κάτι που μου χαλάει την ψυχική υγεία). Αλλά αυτό που μου συνέβη πριν δύο μήνες έχει να κάνει με ένα click πρίν με πάρει ο ύπνος.

Βρίσκομαι στο κρεββάτι μου έχω χαλαρώσει τελείως και είμαι έτοιμος να κοιμηθώ.(Αντιλαμβάνομαι ακόμα το περιβάλλον και είναι η ώρα που χαράζει , δεν ξέρω αν αυτό έχει κάποια σχέση.) Νιώθω ένα σκούντιμα στα παπλώματα δεξιά μου αλλά δεν δίνω σημασία ,αυτό γίνετε άλλες δυο - τρείς φορές χωρίς όμως να νιώσω φόβο ή να γυρίσω να κοιτάξω. Ξαφνικά και ενώ είμαι με κλειστά μάτια σχηματίζω στο μυαλό μου την εικόνα του δωματίου και βλέπω μία γυναίκα ντυμένη στα λευκά με σγουρά μαλλιά να μισο καλύπτουν το πρόσωπό της να έρχεται προς το μέρος μου. Νιώθω απάθεια και δεν με φοβήζει το γεγονός, όσπου με μια αέρινη κίνηση ξαπλώνει δίπλα μου. Μέχρι εκείνη την στιγμή ήμουν με κλειστά μάτια και ακίνητος, την στιγμή που ξαπλώνει δίπλα μου νιώθω το στρώμα του κρεββατιού να γέρνει δεξιά σαν να έχει ξαπλώσει κάποιος και τότε με μια αστραπιαία κίνηση γυρίζω το κεφάλι μου και κοιτάζω δίπλα μου ,φυσικά δεν είδα τίποτα. Μετά απο μερικά λεπτά νιώθω ενα σεισμό μικρής έντασης που δεν ήταν ιδέα μου γιατί πάνω στο προσκέφαλό του κρεββατιού είχα τοποθετήση πρόχειρα κάτι καθρέφτες απο την μηχανή μου οι οποίοι κουνήθηκαν και χτύπησαν μεταξύ τους. Τελικά δεν κοιμήθηκα και μετα απο κάνα δύωρο ανέβηκα στο διαμέρισμα που μένουν οι γονείς μου και τους ρώτησα αν κατάλαβαν τον σεισμό. Μου είπαν οτι δεν ένιωσαν τπτ και στις ειδήσεις που παρακολούθησα εκείνη την μέρα δεν αναφέρφηκε τπτ.

Είχε κανείς καμία παρόμοια εμπειρία; και πως την εξηγεί;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skotodivh
Νέο Μέλος

Greece
11 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 01:46:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skotodivh  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος skotodivh  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Γεία σας ,εχω δει και εγώ αρκετά όνειρα προφητικού χαρακτήρα . Αλλά αυτό που μου συνέβη πριν δύο μήνες έχει να κάνει με μια κατασταση λιγα δευτερόλεπτα πρίν με πάρει ο ύπνος.

Βρίσκομαι στο κρεββάτι μου έχω χαλαρώσει τελείως και είμαι έτοιμος να κοιμηθώ.(Αντιλαμβάνομαι ακόμα το περιβάλλον και είναι η ώρα που χαράζει , δεν ξέρω αν αυτό έχει κάποια σχέση.) Νιώθω ένα σκούντιμα στα παπλώματα δεξιά μου αλλά δεν δίνω σημασία ,αυτό γίνετε άλλες δυο - τρείς φορές χωρίς όμως να νιώσω κάτι άλλο ή να γυρίσω να κοιτάξω. Δεν ξέρω αν το είδα ή το φαντάστικα αλλά μία γυναικία φιγούρα ντυμένη στα λευκά περνάει την πόρτα του δωματίου μου και άρχιζει να έρχεται προς το μέρος μου ,μόλις φτάσει δίπλα μου με μια κίνηση σχεδόν αέρινη ξαπλώνει δίπλα μου.(Θα μου πείτε έχω δεί πολλές φορές το the ring ή οτι παίρνω ναρκωτικά αλλά η αλήθεια είναι οτί το ring το είδα μια φορά πρόπερσι και ήμουν νιφάλιος) Μέχρι εκείνη την στιγμή ήμουν ακίνητος, την στιγμή που ξαπλώνει δίπλα μου νιώθω το στρώμα του κρεββατιού να γέρνει δεξιά σαν να έχει κάτσει κάποιος και τότε με μια αστραπιαία κίνηση γυρίζω το κεφάλι μου και κοιτάζω δίπλα μου ,φυσικά δεν είδα τίποτα. Μετά απο μερικά λεπτά νιώθω ενα σεισμό μικρής έντασης και ακούω δύο καθρέφτες που ήταν στο προσκέφαλο του κρεββατιού να χτύπούν μεταξύ τους. Τελικά δεν κοιμήθηκα και άνοιξα την τηλεόραση να δώ τι έντασης ήταν ο σεισμός ,αλλά σεισμός δεν έγινε πουθενά αλλού.

Έχει ακούσει κανείς κάτι παρόμοιο; Πως το εξηγείτε;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
skotodivh
Νέο Μέλος

Greece
11 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 02:02:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skotodivh  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος skotodivh  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεία σας ,εχω δει και εγώ αρκετά όνειρα προφητικού χαρακτήρα . Αλλά αυτό που μου συνέβη πριν δύο μήνες έχει να κάνει με μια κατασταση λιγα δευτερόλεπτα πρίν με πάρει ο ύπνος.

Βρίσκομαι στο κρεββάτι μου έχω χαλαρώσει τελείως και είμαι έτοιμος να κοιμηθώ.(Αντιλαμβάνομαι ακόμα το περιβάλλον και είναι η ώρα που χαράζει , δεν ξέρω αν αυτό έχει κάποια σχέση.) Νιώθω ένα σκούντιμα στα παπλώματα δεξιά μου αλλά δεν δίνω σημασία ,αυτό γίνετε άλλες δυο - τρείς φορές χωρίς όμως να νιώσω κάτι άλλο ή να γυρίσω να κοιτάξω. Δεν ξέρω αν το είδα ή το φαντάστικα αλλά μία γυναικία φιγούρα ντυμένη στα λευκά περνάει την πόρτα του δωματίου μου και άρχιζει να έρχεται προς το μέρος μου ,μόλις φτάσει δίπλα μου με μια κίνηση σχεδόν αέρινη ξαπλώνει δίπλα μου.(Θα μου πείτε έχω δεί πολλές φορές το the ring ή οτι παίρνω ναρκωτικά αλλά η αλήθεια είναι οτί το ring το είδα μια φορά πρόπερσι και ήμουν νιφάλιος) Μέχρι εκείνη την στιγμή ήμουν ακίνητος, την στιγμή που ξαπλώνει δίπλα μου νιώθω το στρώμα του κρεββατιού να γέρνει δεξιά σαν να έχει κάτσει κάποιος και τότε με μια αστραπιαία κίνηση γυρίζω το κεφάλι μου και κοιτάζω δίπλα μου ,φυσικά δεν είδα τίποτα. Μετά απο μερικά λεπτά νιώθω ενα σεισμό μικρής έντασης και ακούω δύο καθρέφτες που ήταν στο προσκέφαλο του κρεββατιού να χτύπούν μεταξύ τους. Τελικά δεν κοιμήθηκα και άνοιξα την τηλεόραση να δώ τι έντασης ήταν ο σεισμός ,αλλά σεισμός δεν έγινε πουθενά αλλού.

Έχει ακούσει κανείς κάτι παρόμοιο; Πως το εξηγείτε;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Domina.Lilith
Μέλος 1ης Βαθμίδας


121 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 13:22:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Domina.Lilith  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα ήθελα να "δουλέψω" λίγο αυτό με τα όνειρα αν και δεν ξέρω πώς ακριβώς.Απ'την άλλη ίσως φταίει το ότι δεν είμαι έτοιμη να το δεχτώ ακόμα, καθώς κάποια στιγμή που ασχολιόμουνα με διάφορα ,είχα πολύ άσχημες εμπειρίες με όνειρα (που ακόμα δεν είμαι σίγουρη κατα πόσο ήταν όνειρα), αφού αισθανόμουνα τα βράδια κάποια παρουσία στο δωμάτιο που με γέμιζε απίστευτο φόβο και αισθανόμουνα επίσης πολύ ζέστη. Δεν άνοιγα τα μάτια επίσης απο φόβο και απλά προσπαθούσα να κουνήσω το σώμα μου, όμως δεν κατάφερνα να σηκώσω ούτε ένα δάχτυλο απο το χέρι μου.....

Το παραπάνω το είχα γράψει παλιότερα και ήταν το μόνο που μπορώ να παρομοιάσω καπως με την δική σου εμπειρία, αν και εγώ ένιωσα απίστευτο φόβο...

Νo time to run, no place to hide, when your life is just a lonely ride as the lord of fire and ice. And all your dreams behind your eyes turned out to be just...lies...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Domina.Lilith
Μέλος 1ης Βαθμίδας


121 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 13:29:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Domina.Lilith  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα ήθελα να "δουλέψω" λίγο αυτό με τα όνειρα αν και δεν ξέρω πώς ακριβώς.Απ'την άλλη ίσως φταίει το ότι δεν είμαι έτοιμη να το δεχτώ ακόμα, καθώς κάποια στιγμή που ασχολιόμουνα με διάφορα ,είχα πολύ άσχημες εμπειρίες με όνειρα (που ακόμα δεν είμαι σίγουρη κατα πόσο ήταν όνειρα), αφού αισθανόμουνα τα βράδια κάποια παρουσία στο δωμάτιο που με γέμιζε απίστευτο φόβο και αισθανόμουνα επίσης πολύ ζέστη. Δεν άνοιγα τα μάτια επίσης απο φόβο και απλά προσπαθούσα να κουνήσω το σώμα μου, όμως δεν κατάφερνα να σηκώσω ούτε ένα δάχτυλο απο το χέρι μου.....

Το παραπάνω το είχα γράψει παλιότερα και ήταν το μόνο που μπορώ να παρομοιάσω καπως με την δική σου εμπειρία, αν και εγώ ένιωσα απίστευτο φόβο...

Νo time to run, no place to hide, when your life is just a lonely ride as the lord of fire and ice. And all your dreams behind your eyes turned out to be just...lies...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mariha2912
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
619 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 14:15:41  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος mariha2912  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
GIA AYTO TO TELEYTAIO KOITAKSTE TO THEMA ME THN MORA-MOLA.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2005, 14:35:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ.
ΣΥΝΗΘΩΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ.
ΚΑΠΟΤΕ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕ. ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕ ΑΝ ΘΕΣ, ΜΕ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΕ.
ΤΩΡΑ ΜΕ ΗΡΕΜΕΙ ΜΕ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΕΙ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ.
ΤΟ ΔΕΧΘΗΚΑ.
ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΖΩ ΜΕ ΑΥΤΟ.
ΤΟ ΔΕΧΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ.
ΠΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΙ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΜΟΥ, Η ΤΙΣ ΔΙΑΙΣΘΗΣΕΙΣ Η ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΜΟΥ.
ΠΟΥ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ.
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ.
ΕΞ΄ΟΥΡΑΝΟΥ ΑΡΑΓΕ;

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ -Ε-
Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΟΥ ΟΣΤΡΑΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.
---
ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΚΤΙΜΩ
ΜΑ ΑΠ΄ΟΛΟΥΣ ΥΠΕΡΑΝΩ
Η ΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΛΕΓΕΙ ΕΣΑΣ
ΜΑ Η ΚΑΡΔΙΑ; ΤΟΝ ΜΑΝΟ...
---Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Domina.Lilith
Μέλος 1ης Βαθμίδας


121 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/04/2005, 09:10:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Domina.Lilith  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
mariha 2912 ΠΟΥ??????????????????????????????????????????

Kαθώς υπάρχουν πολλά θέματα, μήπως θυμάσαι έστω σε ποια κατηγορία ανήκει??

Ευχαριστώ :-)

Νo time to run, no place to hide, when your life is just a lonely ride as the lord of fire and ice. And all your dreams behind your eyes turned out to be just...lies...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mariha2912
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
619 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2005, 14:04:41  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος mariha2912  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
TO THEMA ME THN MORA-MOLA EINAI ARKETA PALIO,ALLA KAI POLY ENDIAFERON. TO BRHKA TO LINK,EINAI AYTO:


www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=459


KANENA PROVLHMA FILH Domina.Lilith , AN KAI ME MIA ANAZHTHSH DEN THA HTAN DYSKOLO NA TO VREIS KAI MONH SOY.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1879883
Maintained by Digital Alchemy