ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 admina
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 18
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 02:33:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
quote:
ligh ... allyleggyh bre paidi... Plaka kanw.

quote:
αυτά περί αλληλεγγύης προφανώς τα λες για πλάκα έτσι;;


Na pw oti den to grapsa.... Pali kala poy ta grapta menoyn....
Epishs : to oti yposthrizeis oti mphkes ws aplos poliths s ayto to site kai malista gia prwth fora, shmainei logika oti epsaxnes kapoio site me mysthria kai parafysika fainomena.... Tote "re karntash" giati katey8eian apanthses sto ypopsh topik? Pws telika prepei na pistepsoyme oti kati trexei me to site, ki oxi oti kati trexei me sena????

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ypoptos
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 02:47:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ypoptos
Μα καλά εκεί κολλάς;;;;

Λέω κάτι λάθος σε ότι έχω γράψει προηγούμενος ρε φίλε ;;; αν όχι τότε τη σχέση έχει το τι έψαχνα;; και σου είπα το ότι αν εσένα σου φαίνεται κάτι λογικό δεν είναι απαραίτητο να ισχύει για όλους...

Για δικούς μου λόγους διαβάζω το site σχεδόν δυο χρόνια χωρίς να έχω αισθανθεί την ανάγκη να γράψω κάτι, έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό;;;

Αν όχι , νομίζω ότι πρέπει και εσύ να συμφωνήσεις ότι χρειάζεται περαιτέρω έρευνα η «καταγγελία» του ngw


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ypoptos
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 03:17:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ypoptos
Δεν καταλαβαίνω προς τι αυτή η επίθεση, μάλλον δεν αντιλαμβάνεσαι τι έχω γράψει... τουλάχιστον ρε άνθρωπε εγώ εκφράζω μια άποψη εσύ πιθηκίζεις...
Σε ενοχλεί που γράφω την άποψη μου;;;; Αν ναι τότε έχεις πρόβλημα!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 03:17:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΥΠΟΠΤΕ ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΣΕΣ ΕΠΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΘΕΩΡΗΣΕΣ ΣΚΟΠΙΜΟ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ!!! Ε ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΚΑΠΩΣ ΥΠΟΠΤΟ!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 03:26:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Nai, Cybermaster moy, kai meta soy lene oti eimaste kai stoukas.... Ypotimoyn nohmosynes merikoi merikoi....

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ypoptos
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 03:26:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ypoptos
Το αν σου φαίνεται ύποπτο ή όχι είναι εντελώς δικό σου πρόβλημα και όχι δικό μου, εγώ σου είπα την αλήθεια και μπορώ αν έχεις τόσο μεγάλη περιέργεια να σου πω για ποιο λόγο δεν είχα την ανάγκη να γράψω. Καλά τόσο περίεργο είναι το να θέλω μόνο να διαβάζω τι γράφεται και πως γράφεται σε ένα forum και να συμμετέχω όταν θέλω εγώ;;;;;

Και αυτό είναι που σε έχει προβληματίσει;;; Άντε και είναι ύποπτο λέω εγώ αυτό που έκανα. Το ότι κάποιος λέει ότι το site είναι βιτρίνα για αλλά πράγματα δεν είναι ύποπτο έτσι , αυτός που τα λέει είναι τρελός , βλάκας και ότι άλλο βάλει ο νους σου έτσι;;; Εκφράζω δηλαδή κάτι παράλογο όταν λέω ότι θα πρέπει να ερευνηθεί βαθύτερα το θέμα;;;;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 03:42:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΞΕΝΙΤΙΑ......
quote:
Το αν σου φαίνεται ύποπτο ή όχι είναι εντελώς δικό σου πρόβλημα και όχι δικό μου, εγώ σου είπα την αλήθεια και μπορώ αν έχεις τόσο μεγάλη περιέργεια να σου πω για ποιο λόγο δεν είχα την ανάγκη να γράψω. Καλά τόσο περίεργο είναι το να θέλω μόνο να διαβάζω τι γράφεται και πως γράφεται σε ένα forum και να συμμετέχω όταν θέλω εγώ;;;;;

Και αυτό είναι που σε έχει προβληματίσει;;; Άντε και είναι ύποπτο λέω εγώ αυτό που έκανα. Το ότι κάποιος λέει ότι το site είναι βιτρίνα για αλλά πράγματα δεν είναι ύποπτο έτσι , αυτός που τα λέει είναι τρελός , βλάκας και ότι άλλο βάλει ο νους σου έτσι;;; Εκφράζω δηλαδή κάτι παράλογο όταν λέω ότι θα πρέπει να ερευνηθεί βαθύτερα το θέμα;;;;



ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΕΣ ΠΩΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΥΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΠΑΡΑ ΑΥΤΟ??? ΤΟΤΕ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΟΥ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΝΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΦΥΣΙΚΟ ΚΑΙ Ο ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ....
ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ ΠΑΡΑ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΑΣΗΝΑΡΤΗΣΕΙΕΣ??? Α ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΝΑΦΕΡΑΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ΛΕΕΙ...!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ypoptos
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 03:46:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ypoptos
Πραγματικά πολύ καλό παράδειγμα Mercury έκανες απόλυτα κατανοητό τι θες να πεις και πως σκέφτεσαι.

Μου επιτρέπεις να διαφωνήσω και εκφράσω την άποψη μου έτσι;;

Μου επιτρέπεις επίσης να σου πω ότι αυτό που θες να πεις δεν είναι ακριβώς έτσι στην προκείμενη περίπτωση αλλά δεν έχω καμία όρεξη να σου πω γιατί και δεν θα πρέπει να σου πω γιατί , καλύτερα να καταλάβεις μόνος σου...

Κατά τα άλλα οκ, ότι πεις... (αλήθεια θα σε ενοχλούσε πολύ αν ήμουν ένας νομοταγής και φιλήσυχος πολίτης;; αν ναι έχεις μεγάλο πρόβλημα!!!)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 03:49:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΥΠΟΠΤΕ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΣ??? ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ???

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ypoptos
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 03:55:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ypoptos
Ο σκοπός μου στο forum είναι εντελώς διαφορετικός από το παρόν θέμα και δεν είναι απαραίτητο να συμβαδίζει με τη δική σου λογική.... σωστά;
Επίσης για να καταλάβω, απαγορεύεται να διαβάζω μόνο ένα forum που ασχολείται με κάποια πράγματα που με ενδιαφέρουν;;; (Τι κόλλημα έχετε φάει ρε;;;; κουνήστε λίγο το κεφάλι σας)

Κατά τα αλλά δεν σου λέω να πιστέψεις μόνο στα λόγια του, αλλά μάλλον δεν διαβάζεις σωστά τα μηνύματα μου , εννοείται ότι αυτά που λέει πρέπει να τα στηρίξει με κάποιο τρόπο!!!!! Και από εκεί και πέρα να αρχίσει η ερευνά , αυτά εννοούνται.....


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ypoptos
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 03:59:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ypoptos
Και κάτι άλλο , θα απαντάω όποτε θέλω και σε όποιον θέλω , το έπιασες cybermaster, γι’ αυτό λιγότερα τα λόγια σου , αφού δεν σου έδωσα αφορμή να μιλήσεις με τέτοιο τρόπο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 04:08:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΠΡΩΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ ΤΠΤ!!!
ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΜΗΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΘΗΓΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!!! ΕΝΤΑΞΕΙ????
ΤΡΙΤΟΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΛΟΓΙΚΟ.....

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 04:23:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin
Γεια σας!

Παρακολουθώ την ιδιαίτερα ενδιαφέρουσα συζήτηση(και τις ακόμη πιο ενδιαφέρουσες εξελίξεις της) και θα συνεχίσω να το κάνω οπωσδήποτε!

Ήδη έχω ανασκευάσει κάπως(σε ποσοτικό περισσότερο πλαίσιο) μία αρχική μου θέση που εξέθεσα στο πρώτο μήνυμα που απέστειλα εδώ:

"Το Θέμα αυτό αποκλείεται να απενεργοποιηθεί!! Το βρίσκω απολαυστικότατο, και πάνω απ'όλα χρήσιμο, από πολλές πλευρές!(δεν αστειεύομαι καθόλου)."

Δεν βρίσκω το Θέμα πλέον μόνον χρήσιμο αλλά/και πολύ περισσότερο "διδακτικό" απ'ότι θα μπορούσα να θεωρήσω την πρώτη στιγμή!!

Όποιος επιθυμεί να εμπλουτίσει την γνώση του(ή να δομήσει κάποια) σχετικά με τους μηχανισμούς μέσω των οποίων οι "δυνατοί" του τωρινού μας κόσμου κατορθώνουν και επιβάλλουν την ανίερες θελήσεις τους πάνω μας, πως έχουν τροποποιήσει την δυνατότητα κατανόησης και αντίληψής μας κάνοντάς μας να θεωρούμε ότι πραγματικά πιστεύουμε αυτά που "πιστεύουμε", ότι οι γνώμες που έχουμε είναι όντως δικές μας, ότι μας έχει δοθεί κάθε δυνατό στοιχείο για να κατέχουμε την αληθινή γνώση σημαντικών ή και υψηλών εννοιών όπως η Ελευθερία, η Δημοκρατία, η Αγάπη κ.ο.κ., με ποιον τρόπο εντέλει ναρκώνουν τη Συνείδησή μας... θα πρέπει να παρατηρήσει τη Συζήτηση αυτή πολύ προσεκτικά! Θα πρέπει να στοχαστεί περαιτέρω στις ακριβείς διαδικασίες που οδηγούν από μήνυμα σε μήνυμα, πως κάθε Αιτία/Θέση κάποιου συζητητή, οδηγεί σε ανάλογα Αποτελέσματα/Αντι-Θέσεις/Απαντήσεις κάποιου άλλου(ή άλλων) εκ των συζητητών, όχι τόσο στα αντικειμενικά, εμφανή και καταγεγραμμένα στοιχεία που είναι το ίδιο το κείμενο/λόγος αλλά πολύ περισσότερο σε αυτά που κρύβονται από πίσω και οδηγούν στο τελικό αποτέλεσμα, δηλαδή στο συναίσθημα και τις νοητικές διαδικασίες...

Δεν υπονοώ, όπως είναι προφανές, κάποιον από τους συμμετέχοντες εδώ με τα παραπάνω, ούτε την προσωπική μου εστίαση την θέτω γενικά προς τους "χαμηλόβαθμους" επαγγελματίες δημοσιογράφους των ΜΜΕ οποιασδήποτε μορφής, αλλά κυρίως προς τα "υψηλά κλιμάκια σχεδιασμού" όλων αυτών(κάτι που πιστεύω πως έχει μεγάλη πιθανότητα να μας διαφεύγει όσο προσεκτικοί και ενημερωμένοι και να είμαστε) και στους μηχανισμούς της "νάρκωσης"(πρώτα απ'όλα στον ίδιο μας τον εαυτό) - κάτι που σίγουρα έχει την ύψιστη σημασία για όλους μας και μάλιστα για την καθημερινή προσωπική μας ζωή!

Θα συμφωνήσω λοιπόν αναμφίβολα με τον ypopto στο ότι το ζήτημα εγείρει πολλούς προβληματισμούς! Εμένα τουλάχιστον μου δημιούργησε ή και επέκτεινε ουκ ολίγους... τώρα, αν καταφέρω οι προβληματισμοί αυτοί να έχουν και δημιουργικό αποτέλεσμα είναι στο δικό μου χέρι όπως και στου καθενός.

Θα παρακαλέσω μόνον, για να προλάβω πιθανές δυσάρεστες καταστάσεις, να κρατηθεί ο διάλογος αυτός σε κόσμια και όσο το δυνατόν() καλαίσθητα επίπεδα.

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 04:32:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΦΙΛΕ ΑΝΤΜΙΝ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ(ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΩ) ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΟΠΙΚ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΤΕΙΑ ΤΟΥ ΠΛΕΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΣΑΝΤΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΛΟΙΟΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΛΙΓΟ!!!!
ΓΙΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΩΜΑΛΕ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗ ΠΟΥ ΕΚΔΙΔΕΙΣ ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΑΝΙΠΟΨΙΑΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΝΕΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΑΓΓΗΛΩ ΕΠΕΙΔΗ Ο GNW ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΙΚΑ!!!
ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΧΕΙ ΘΟΛΩΣΕΙ ΛΙΓΟ Η ΒΙΤΡΙΝΑ ΤΟ SITE DHLADH ΡΙΞΕ ΛΙΓΟ ΑΖΑΧ!!!

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 05:12:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
quote:
Μου επιτρέπεις να διαφωνήσω και εκφράσω την άποψη μου έτσι;;

Μου επιτρέπεις επίσης να σου πω ότι αυτό που θες να πεις δεν είναι ακριβώς έτσι στην προκείμενη περίπτωση αλλά δεν έχω καμία όρεξη να σου πω γιατί και δεν θα πρέπει να σου πω γιατί , καλύτερα να καταλάβεις μόνος σου...


Ε αυτό το τελευταίο το επιχείρημα πολύ μου άρεσε!

κάνε κλικ!
Ποτέ μην παραδεχτείς τα όρια του ανθρώπου. Να σπας τα σύνορα. Να αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου. Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

katia
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
629 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 11:57:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους katia
ngw ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ?


Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΜΕΤΑΓΕΝΕΣΤΕΡΟΥΣ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΦΛΥΑΡΟΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΑΣ.

ΕΥΡΙΠΙΔΗΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ypoptos
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 13:17:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ypoptos
Δυστυχώς η νοοτροπία και ο τρόπος σκέψης ορισμένων ανθρώπων εδώ μέσα είναι τελείως μα τελείως πρωτόγονος!

Δεν θα ασχοληθώ παραπάνω με αυτούς που δεν είναι σε θέση να εκφράσουν μια προσωπική άποψη και την υποστηρίξουν, αφού η νοοτροπία και ο τρόπος σκέψης τους δεν επιτρέπουν κάτι τέτοιο.

Ίσως αυτοί αρέσκονται στο να πηγαίνουν με τη μάζα που τους εκφράζει ακόμα κι αν η άποψη της μάζας δεν είναι σωστή, καλά κάνουν, δεν θα κάνω εγώ κουμάντο στο τι θέλουν να πιστεύουν και να λένε αλλά όταν με κουράζει η ξεροκεφαλιά τους μπορώ να τους αγνοώ....

Από την αρχή εξέφρασα ότι ο ngw πρέπει να βγει και αν πει αυτά που θέλει να πει...

Να πει δηλαδή με ονόματα και τοποθεσίες αυτά που είδε για να μπορέσει έτσι να στηρίξει και αυτή την κατηγόρια που έκανε εναντίον του admin αλλιώς λέει μπούρδες και προσπαθεί να εντυπωσιάσει, ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ξανάλεω αυτή η άποψη;;;;;;;

Είπα λοιπόν, ότι αν αυτό που είπε το στηρίξει θα πρέπει να ερευνηθεί περισσότερο!!!

Αν κάποιος θεωρεί ότι αυτό είναι λάθος ας βγει να το πει αν έχει τα κότσια να υποστηρίξει... και ας αφήσει το αν του άρεσαν οι όχι τα επιχειρήματα μου (Αμαλία)

ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΑΝΟΙΧΤΗΚΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ngw ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ....

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ

Υ.Γ. Φυσικά και θα βγω όπως θέλω cybermaster από τι στιγμή που δεν σου έχω δώσει δικαίωμα να κανείς υποδείξεις, περιορίσου στο ρόλο σου και μην ξαναμιλήσεις έτσι.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mystic
Μέλος 2ης Βαθμίδας


211 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 13:34:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mystic
Ypopte,

καταλάβαμε όλοι πολύ καλά τι θες να πεις και για πιο λόγο έχεις παρέμβει
πρέπει όμως να καταλάβεις και εσύ ότι δεν μας ενοχλεί η άποψή σου αλλά η επιμονή σου στο θέμα
μας έκανες γνωστές τις ανησυχίες σου σχετικά με τον/την admin από εκεί και πέρα πρέπει να σταματήσεις να υποστηρίζεις κάτι μέχρι να έχεις αποδείξεις.

Αν ο ngw είχε αποδείξεις για αυτά που υποστηρίζει θα τις είχε δημοσιοποιήσει από την αρχή.

Σίγουρα το θέμα που θίγεται είναι πολύ σοβαρό, αλλά και όσοι γράφουν και ασχολούνται με αυτό το site δεν είναι τόσο αφελείς ώστε να παίρνουν τόσο 'ελαφρά' τον ngw. Ίσως να μην είμαστε όσο χαζοί θα ήθελε για να τον πιστέψουμε.

Αλλά και πάλι αν μας δώσει ενδείξεις για αυτά που γράφει θα τον υποστηρίξουμε. Μέχρι στιγμής για μένα αυτά είναι λόγια του αέρα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mystic
Μέλος 2ης Βαθμίδας


211 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 13:46:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mystic
Μήπως να σε καλούμε αντί για ύποπτο ---------> καχύποπτο

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ypoptos
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 13:48:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ypoptos
Πας καλά ρε Mystic ;;;;;;;;;

Ένα μήνυμα έστειλα και έπεσαν όλοι να με φανέ και τώρα μου λες ότι εγώ επιμένω;;;; είσαι σοβαρός;;;; ξαναδιάβασε λίγο τα μηνύματα και έλα μετά να μου πεις ποιος επιμένει, δεν ανέχομαι τέτοιες κουβέντες.

Αλλά ακόμα και αν επέμενα ή αποφασίσω να επιμείνω επειδή εσείς με προκαλέσατε με τη στάση σας εσένα τι σε πειράζει;;;;;;; εγώ δε ανέφερα ποτέ ότι ο admin εμπλέκεται σε κάτι τέτοιο ούτε τον κατηγόρησα για κάτι, ούτε συμφώνησα με τον ngw , συγγνώμη αλλά μάλλον εσύ δεν αντιλαμβάνεσαι κάποια πράγματα από αυτά που έγραψα!

Αν έχει αποδείξεις ο ngw θα τις δείξει όποτε θέλει αυτός δεν νομίζω ότι μπορεί να του πει κάποιος πότε να τις δείξει, εσύ αν είχες (ή εγώ) μπορεί να τις έδειχνες από την αρχή, αυτός όμως δεν είναι εσύ ούτε εγώ ούτε κανένας άλλος, είναι ο εαυτός του....

Και ξανάλεω ότι το θέμα είναι να υποστηρίξει αυτά που λέει....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ypoptos
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 13:57:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ypoptos
Είσαι η mystic γι' αυτό και συγγνώμη για την χρήση επιθέτων σε αρσενικό

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mystic
Μέλος 2ης Βαθμίδας


211 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 14:11:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mystic
Συγχωρεμένος

quote:
Αν έχει αποδείξεις ο ngw θα τις δείξει όποτε θέλει αυτός δεν νομίζω ότι μπορεί να του πει κάποιος πότε να τις δείξει, εσύ αν είχες (ή εγώ) μπορεί να τις έδειχνες από την αρχή, αυτός όμως δεν είναι εσύ ούτε εγώ ούτε κανένας άλλος, είναι ο εαυτός του....


Διαφωνώ κάθετα. Όταν καποιος κατηγορεί κάποιον για τόσο σοβαρά και αισχρά πράγματα πρέπει να τα αποδείξει το συντομότερο (εφόσον του έχει ζητηθεί κιόλας) ώστε οι υπολοίποι να τον πιστέψουν και να μην τον χαρακτηρίσουν το λιγότερο 'ελαφρόμυαλο'.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ypoptos
Νέο Μέλος


18 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 14:22:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ypoptos
Ναι ρε κοπέλα μου έχεις αυτή την άποψη η οποία είναι λογική αλλά αυτό δε σημαίνει ότι έτσι πρέπει να σκέφτεται και o ngw, αυτός μπορεί να θέλει να παρουσιάσει τα στοιχεία του(αν έχει) με το δικό του τρόπο και ας φανεί ελαφρόμυαλος, τι διαφορά έχει αν δείξει τα στοιχεία τώρα ή μετά από ένα μήνα, η ποιότητα των στοιχείων θα παραμείνει η ίδια, γι’ αυτό και εμένα δεν με ενδιαφέρει το πρόσωπο ngw αλλά τα στοιχεία που θα δείξει....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 17:38:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
GNW ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΠΤ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΗΛΟΥΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΥΛΟ ΑΝΤΜΙΝ????

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 18:04:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Ngw, ngw, eisai edw???

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CYBERMASTER
Πλήρες Μέλος

Greece
1404 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 18:51:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CYBERMASTER
ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΑΠΗΓΑΓΕ Ο ADMIN ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΟΘΗΣΕ ΣΤΗΝ ΑΞΕΓΩΜΕΝΗ ΠΟΡΝΕΙΑ..... ΑΝΤΜΙΝ ΠΑΡΕ ΤΙΣ ΑΥΘΥΝΕΣ ΣΟΥ

------------------------

ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΨΕΜΜΑ!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ksenitia
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Spain
328 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 19:06:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ksenitia
Ntroph soy, Adminnnnn ayto mono exw na pw.... Meta apo kathgories paidofilias, twra mas bghkes kai apagwgeas,eeee??? Em klefths, em psefths.... ts ts ts....
Apologhsoyyyyy!!!! oyyy 666, oyyy, poy leei kai h Loyka.

Poor is a man, who´s pleasures depend on the permition of another...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 19:32:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Να ξεκαθαρισω ορισμενα πραγματα.Φυσικα αυτο το τελευταιο θεμα δεν το ανοιξα μονος μου.Και φυσικα καποτε το ''αποστημα'' επρεπε να σπασει.Αυτα ολα με τα νησια ειναι η κορφη του παγοβουνου.Υπαρχουν πολλες ''δραστηριοτητες''που γινονται εδω μεσα.Μιλαμε για ''μαυρα λεφτα''.Απο ορισμενα που γινονται εδω.Υπαρχει προσφορα και ζητηση.Απο οτι μπορειτε να φανταστειτε.Και εδω θα πω κατι.Οπου υπαρχουν ολα τα παραπανω,υπαρχει και κινδυνος.Απο αυτους που θιγεις τα συμφεροντα τους.Και τοχω ξαναπει.Ολα θα γινουν οπως πρεπει.Και κατι παιδακια που γραφουν εδω δεν ξερουν πραγματικα τι γινεται.Και αυτο ειναι φυσιολογικο.Καποιος εδω με το ψευδωνυμο ypoptos μιλησε για ΜΜΕ.Ισως θα ηταν μια καλη λυση.Οπως και οι νομιμες αρχες.Αλλα απο οτι ξερω στις νομιμες αρχες εχουν ''γνωστους''.Το σκεφτομαστε.Αλλα υπαρχουν και αλλες λυσεις ''πιο καλες''.Που εφαρμοσθηκαν στο παρελθον με πληρη επιτυχια.......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 19:55:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche
Mην ασχολησαι με τα παιδακια...

quote:
Το σκεφτομαστε.

ΠΟΙΟΙ το σκεφτοσαστε?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ngw
Μέλος 1ης Βαθμίδας


134 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/08/2004, 20:12:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ngw
Αυτοι που το σκεφτονται ειναι αυτοι που δεν μπορεις να τους συναντησεις ποτε στη ζωη σου.Δεν θα με ρωτησεις γιατι ''γιατι'' την απαντηση την ξερεις απο μονος σου.Δεν ησουν ποτε ικανος να τους συναντησεις.Ολα αυτα με ''χρωματα'' πασπσλισμενα.Αλλα που να καταλαβεις τι εννοω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 18 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy