ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Δημιουργία "Ομάδας Συνεργατών των Forums - Συντονιστών"
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/05/2005, 11:18:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΓΙΑΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΘΕ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΛΑΜΒΑΝΕΙ ΕΝΑ ΚΩΔΙΚΟ ΤΥΠΟΥ ΜΑΤΡΙΞ...
ΩΣΤΕ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΕΛΟΥΣ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ;

ΤΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ
ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ CODE 001..
ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ CODE 002...
ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ CODE 003....



Εγώ θα πάρω το 007!!!
Κι ένα μαρτίνι με ελιά...

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2005, 00:56:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ελα βρε Αμαλια μην βαζεις προκλησεις!...αν ειναι ετσι σε τουτη την αριθμηση δυο τινα μετρανε...
ο 000 και ο 007...
ο πρωτος τρεχει και ο δευτερος πινει μαρτινακι...

χμ..
θυμασαι ενα τοπικ που περιειχε ενα λινκ (αν θυμαμαι καλα ο φιλος Ανουνακις το'χε θεσει...//παλια -πολυ παλια!)που εβαζες τ'ονμα σου και σου εδινε το ονομα του ανδροειδους που εισαι; ελα! το θυμασαι σιγουρα...ολο το φορουμ ειχε πορωθει με τουτο! θα ειναι καλο λοιπον...να προχωρησουμε με χιουμορ(!) και ο καθε συντονιστης να εχει ως αβαταρ του ενα αντιστοιχο τετοιο εικονιδιο:>

cool xm?
--meanwhile... ΒΡΕΣ ΤΟ ΛΙΝΚ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ//ειμαι σιγουρη πως το θυμασαι//...:)))ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ "ΝΕΟ ΑΙΜΑ" ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ "ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕΙ" Ο ΥΠΕΡΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΚΑΙ... ΔΑΥΤΟΥΣ.Ρ---


Ερρωσθε!



cprtght@tm@2005
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/05/2005, 12:56:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΕΝΤΕΛΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΘΥΜΙΑ.....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2005, 03:15:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΕΝΤΕΛΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΘΥΜΙΑ.....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


δηλωσα εθελοντης φιλε μου!

το αν ειμαι καταλληλος, εσεις θα το κρινετε.


εγω δεν εχω τιποτα να χασω!

.


.

ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2005, 03:46:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ευχαριστούμε όλους όσους προσφέρουν έστω και ένα χέρι βοήθειας μέσα από το θέμα αυτό.

Φίλε AVATARGR, γράφοντας

quote:
ΕΝΤΕΛΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΘΥΜΙΑ.....

θα εννοείς - φαντάζομαι - το γενικό κλίμα;

Πιστεύω πως η pyramid έθεσε με εύστοχο τρόπο στην προηγούμενη σελίδα, κάποιους από τους λόγους, που θα μπορούσαν να κάνουν κάποιον/α διστακτικό.
Δεν είναι εύκολο, να υποσχεθεί κάποιος τη βοήθειά του. Απαιτεί λόγο ευθύνης.
Σίγουρα όμως, το να μπορείς να δώσεις, μέσα από κάτι που σε γεμίζει,
είναι κάτι που τελικά σου δίνει περισσότερα απ'ότι θα μπορούσε να σου πάρει...

Κι όπως λέει και ο jonniebegood:

quote:
εγω δεν εχω τιποτα να χασω!

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

τυχερουλης
Πλήρες Μέλος

Greece
1123 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/05/2005, 07:54:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους τυχερουλης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Υπάρχουν αρκετά μέλη που συμμετέχουν έτσι και αλλιώς σε αρκετές συζητήσεις και ορισμένα από αυτά το κάνουν με ιδιαίτερη αγάπη και σε "ορισμένους" τομείς.
Κάποιοι κατέχουν άτυπα κάποιους "τίτλους".
Αναφέρω ένα (χωρίς να την ρωτήσω και συγνώμη για αυτό εκ των πρότερων )που είναι πάντα εδώ για τον καθένα που ζητά κάτι.
Εννοώ φυσικά την Όστρια.
Τι θα άλλαζε για εσάς του πυρήνα του εσωτερικά αν από πλήρες μέλος Όστρια ονομαζόταν συνεργάτης ή συντονιστής Όστρια?
ή και για εμας τους υπολοιπους?
Η συμμετοχή από μόνη της δεν αρκει?δεν κανει πλουσιοτερο τον χωρο?

(Συγνώμη και πάλι Όστρια)


----

Σκάβε βαθειά-τρέξε γρήγορα!

Edited by - τυχερουλης on 21/05/2005 07:56:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/05/2005, 14:28:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ
"Ομάδας Συνεργατών των Forums - Συντονιστών" ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΕΜΑΙΛ ΣΤΟΝ Admin ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ......

ΑΠΛΟ ΕΙΝΑΙ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2005, 03:12:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ελα βρε Αμαλια μην βαζεις προκλησεις!...αν ειναι ετσι σε τουτη την αριθμηση δυο τινα μετρανε...
ο 000 και ο 007...
ο πρωτος τρεχει και ο δευτερος πινει μαρτινακι...

χμ..
θυμασαι ενα τοπικ που περιειχε ενα λινκ (αν θυμαμαι καλα ο φιλος Ανουνακις το'χε θεσει...//παλια -πολυ παλια!)που εβαζες τ'ονμα σου και σου εδινε το ονομα του ανδροειδους που εισαι; ελα! το θυμασαι σιγουρα...ολο το φορουμ ειχε πορωθει με τουτο! θα ειναι καλο λοιπον...να προχωρησουμε με χιουμορ(!) και ο καθε συντονιστης να εχει ως αβαταρ του ενα αντιστοιχο τετοιο εικονιδιο:>

cool xm?
--meanwhile... ΒΡΕΣ ΤΟ ΛΙΝΚ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ//ειμαι σιγουρη πως το θυμασαι//...:)))ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ "ΝΕΟ ΑΙΜΑ" ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ "ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕΙ" Ο ΥΠΕΡΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΚΑΙ... ΔΑΥΤΟΥΣ.Ρ---


Ερρωσθε!


ΑΜΑΛΙΑ! ΕΥΡΗΚΑ!!!

ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ!
ΤΟ ΛΙΝΚ ΕΙΝΑΙ
http://www.cyborgname.com/

ΧΜ...

ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ,ΔΕ,ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΤΟΥ ΕΧΕ -Ψευδώνυμο…..Γιατί το επιλέξατε ;- ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΑΝΑΜΝΗΣΕΩΝ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ.)--ENA AΠΟΛΑ.)--

cprtght@tm@2005

Edited by - ΑΤΜΑ on 11/06/2005 03:28:33Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/06/2005, 03:33:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Ουάου!!!
Thanx Ατμα

α, και το καλύτερο...

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2005, 21:18:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟ ΣΑΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ -ΡΕΣ.

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Να ξέρεις,ότι ευτυχία είναι να μπορείς να ξεχνάς,και να μπορείς να θυμάσαι.
Η ευτυχία έρχεται από την ικανότητα να νιώθεις βαθιά,να απολαμβάνεις απλά,να σκέφτεσαι ελεύθερα να ρισκάρεις στη ζωή να είσαι απαραίτητος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

michis
Νέο Μέλος


13 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/06/2005, 22:07:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους michis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
deite ena topic http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=6497Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2005, 04:06:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
michis πάμε ένα στοίχημα;

Πως δεν έκανες τον κόπο να διαβάσεις το θέμα του τόπικ στο οποίο γράφεις.

Έχω κι άλλο ένα στοίχημα, αλλά θα στο γράψω στο τόπικ στο οποίο μας παραπέμπεις...

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

michis
Νέο Μέλος


13 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2005, 12:24:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους michis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
sorry...εψαξα και ειδα οτι δεν υπαρχει κατι παρομοιο(δηλαδη με μαρκες).εχει κατι σχετικα αλλα δεν αναλυουν αυτο το θεμα
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/06/2005, 16:11:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
δεκτή η συγνώμη - προς γνώση και συμόρφωση

Το τι μάρκες καπνίζουν τα μέλη των forums, παραείναι εκτός της θεματολογίας του ESOTERICA.

Δεν πειράζει, ας κλείσει το θέμα εδώ πάντως.

κλικ me
Ποτέ μην δεχτείς τα σύνορα του ανθρώπου!
Να σπας τα σύνορα! Ν'αρνιέσαι ότι θωρούν τα μάτια σου!
Να πεθαίνεις και να λες: ΘΑΝΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2005, 00:53:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το τι μάρκες καπνίζουν τα μέλη των forums, παραείναι εκτός της θεματολογίας του ESOTERICA.

Κι ομως:)
"τα τσιγαρα τα ποτα και τα ξενυχτια εχουν κλεισει τα καλυτερα τα σπιτια..."
ελεγε ενας λατρης της Βανα...:Ρ

πιστευω πως με τις μαρκες των τσιγαρων ("τι καπνο φουμαρεις"-και αλλα συναφη φαινομενικα ασχετα..) οπως και με το ειδος του αλκοολουχου..."δρινκ"(οπως θα εγραφε +ο φιλοσοφος που δεν αλλαζει σε λατινικους χαρακτηρες.Ρ) ειναι εφικτο να συγκεκριμενοποιησει ...καποιος .. γνωστης -της παρατηρησης-(δεν θα πω τωρα..:εγω...) πολλα εκ των εσω....των ατομων που λαμβανουν μερος σενα τετοιο..."γκαλοπ"...:)

ισως "εγω δυναμαι"...αλλα οχι με λογια-ομως ενας ψυχολογος ,και μαλιστα.."της νυχτας" θα μπορουσε καλλιστα να το πραξει.. παραυτα.)

κι ενα -καυτο-σχολιακι:
και τα υπαρξιακα -υποκειμενικα που σονικαι καλα ειναι συνολικα-θεματα καποιων μελων, επισης δεν ειναι εσωτεριστικα'στην εννοια που μας αφορα εδω, αλλα λουζομαστε --βλεπε οφθαλμολουτρα--καθημερινα με την ανιαροτητα ερωτηματων τυπου: λευκωμα γυμνασιου... -στην καλυτερη-


εδω ειμαστε *παντα* για το σπιτι μας...αρκει αυτο να υπαρχει...

αλλεως..

οπου γης πατρις.)

namaskar!

cprtght@tm@2005

Edited by - ΑΤΜΑ on 14/06/2005 00:58:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Deva_Parinito
Πλήρες Μέλος


1157 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/06/2005, 21:46:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deva_Parinito  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
τι καπνο φουμαρεις

Βέβαια! Συμφωνώ με την ΑΤΜΑ.

Πες μου τι καπνό φουμάρεις / να σου πω αν θα σαλπάρεις...

Deva

Έγινε, τα λέμε...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/06/2005, 08:38:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΠΟΥ ΦΥΣΑΣ ΤΟΝ ΚΑΠΝΟ ΠΟΥ ΦΟΥΜΑΡΕΙΣ;

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Deva_Parinito
Πλήρες Μέλος


1157 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/06/2005, 15:40:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Deva_Parinito  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΠΟΥ ΦΥΣΑΣ ΤΟΝ ΚΑΠΝΟ ΠΟΥ ΦΟΥΜΑΡΕΙΣ;

Εμένα ρωτάς pixeldream ?

Deva

Έγινε, τα λέμε...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pixeldream
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


1606 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2005, 09:06:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pixeldream  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΡΩΤΑΩ ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΙΞΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ.

..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/06/2005, 12:31:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ [ΤΟΝ ΚΑΠΝΟ ΝΑ ΧΑΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΓΕΡΑ]...

[ΑΦΡΟΔΙΤΗ]
Να ξέρεις,ότι ευτυχία είναι να μπορείς να ξεχνάς,και να μπορείς να θυμάσαι.
Η ευτυχία έρχεται από την ικανότητα να νιώθεις βαθιά,να απολαμβάνεις απλά,να σκέφτεσαι ελεύθερα να ρισκάρεις στη ζωή να είσαι απαραίτητος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ryche
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1765 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/10/2005, 21:42:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ryche  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Γεια σας
Θα ηθελα να προτεινω τα εξης μελη για συντονιστες:
Πλατωνα για την Σοφια
Dying Incubus για τον Μυθο και Θρησκεια
Deva για τις Αποψεις-Προτασεις
Οannes για την Γνωση
Mercury για τα Αστρα
ATMA για τις Εικονες
Pixeldream για τα Νεα
Μοz για την Θεραπεια

Φιλακια...


Ryche
Jedi Knight
kαι "αυτηνης της Σχολης"


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anounakis
Πλήρες Μέλος

Aruba
993 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2005, 00:47:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anounakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:


Γεια σας
Θα ηθελα να προτεινω τα εξης μελη για συντονιστες:
Πλατωνα για την Σοφια
Dying Incubus για τον Μυθο και Θρησκεια
Deva για τις Αποψεις-Προτασεις
Οannes για την Γνωση
Mercury για τα Αστρα
ATMA για τις Εικονες
Pixeldream για τα Νεα
Μοz για την Θεραπεια

Φιλακια...


Ryche
Jedi Knight
kαι "αυτηνης της Σχολης"




Με αφορμή το μύνημα αυτό
δηλώνω ότι σε καμία περίπτωση

δεν πρέπει να γίνει συντονιστής ο ΟΑΝΝΕΣ γιατί είναι αλκοολικός

δεν πρέπει να γίνει συντονιστής ο ΜΑΝΟΣ γιατί είναι υπερσεξουαλικός

δεν πρέπει να γίνει συντονιστής ο ΠΕΤΡΟΣ - έτσι χωρίς λόγο

δεν πρέπει να γίνει συντονιστής ο ΑΝΟΥΝΑΚΗΣ γιατί κατηγορεί τους ΟΑΝΝΕΣ- ΜΑΝΟΣ - ΠΕΤΡΟΣ.


ουυυυ...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
rizitis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
678 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/10/2005, 01:26:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rizitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


Μην κάνεις μη σου κάνουνε
μην πεις να μην σου πούνε
μην κουρταλίσεις κούρταλα
να μην σου κουρταλούνε

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2005, 09:27:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


.


βριλ, ριζιτης, γουεντιγκο, πιξελντρημ, μερκουρυ, οστρια, θα ηταν ενας καλος συνδυασμος.


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

rizitis
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
678 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/10/2005, 15:13:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους rizitis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

.


filosofos3,Dying Incubus , γουεντιγκο, πιξελντρημ, μερκουρυ, οστρια, θα ηταν ενας καλος συνδυασμος.


.



Μην κάνεις μη σου κάνουνε
μην πεις να μην σου πούνε
μην κουρταλίσεις κούρταλα
να μην σου κουρταλούνε

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anounakis
Πλήρες Μέλος

Aruba
993 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2005, 00:05:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anounakis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νικοπολίδης , Σεϊταρίδης , Φύσσας , Καψής , Δέλλας , Γιαννακόπουλος , Ζαγοράκης , Κατσουράνης , Καραγκούνης , Χαριστέας , Ανουνάκης


ουυυυ...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
jonniebegood
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4382 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/10/2005, 00:39:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jonniebegood  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Νικοπολίδης , Σεϊταρίδης , Φύσσας , Καψής , Δέλλας , Γιαννακόπουλος , Ζαγοράκης , Κατσουράνης , Καραγκούνης , Χαριστέας , Ανουνάκης


κατσε να δουμε και το χειμερινο σχημα της Βανδη και μετα αποφασιζουμε...


(σε εχει δευτερο ονομα ειδα!)


.


ου μαθειν δει τους μυστας αλλα παθειν www.johnniebegood.grΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alfa-omega
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1905 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2005, 19:55:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alfa-omega  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
προτείνω ως συντονιστές , άνεργους συντονιστές .

Αν υπάρξουνε πολλοί, να γίνει αξιοκρατική επιλογή .

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alfa-omega
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1905 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/10/2005, 19:57:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alfa-omega  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν δεν βρεθούνε, σας κάνουνε και οι άνεργοι εσωτεριστές Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4073 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/10/2005, 08:23:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΦΡΟΔΙΤΗ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τσίφτες λεβέντες και τσαμπουκαλεμένοι...
Αμάν, με βρίσκω λίγο προχωρημένη.
Σαν να έχω πάθει μετάλλαξη...

ΑΦΡΟΔΙΤΗ.[Μου΄μαθες το κρασί να πίνω, ως την τελευταία σταγόνα,γουλιά να μην αφήνω στο ποτήρι,μου ΄μαθες την ψυχή να δίνω στου ορίζοντα τη σκάλα, στα μάτια σου να γίνω ένα χατήρι.Κι εγώ σου έχω μάθει το γιορτάσι, να πίνεις σ΄ένα στόμα, όλη την πλάση].
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1411133
Maintained by Digital Alchemy