ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 "Μεταξύ τυρού και αχλαδιού"
 Γιατι παντα 11:11 ...?!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 15
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Underground
Μέλος 2ης Βαθμίδας


192 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 11:39:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χμμ το καλο θα ηταν το αρχικο ποστ να γραφοταν 11:11 .

ΛΥΣΣΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 12:10:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χμ... εγώ που έκανα login στο φόρουμ στις 11:55 τι είμαι?

πιάνεται για μισό 11:11?

και το άλλο μισό τι σημαίνει?

G.


Υ.Γ. και δεν θέλω απαντήσεις από εσάς αγαπητή Zadok και αγαπητέ Gothic, που είσαστε γνωστοί new agers....

προτιμάω από τον αγαπητό skeptic που είναι φανερό ότι ξέρει κάτι παραπάνω...



1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
skeptic
Πλήρες Μέλος

Greece
1434 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 16:01:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skeptic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Κανένας admin;;;;;;;;
Κανένας γιατρος;;;;;
Μπόγιας μήπως;;;[/purple]


Άσε τα σάπια αδελφέ Gothic, δεν σου ταιριάζει στην ευγένεια σου ως … ιππότης που είσαι
Οι τελευταίοι 2 θα σας μαζέψουν ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΗΚΩΤΟΥΣ αν μπουν και δουν τι κάνετε στις τελετουργίες μύησης και τα άλλα παλαβά μέσα στις στοές σας.

ZADOK, πιστεύεις και στις επόμενες ζωές εκτός από το 11:11, τον Uri Geller και τα άστρα ε; Το περίμενα... τυπική New Ager!

...Just a skeptic... Skepticism > best drug against obscurantismΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oannes
Πλήρες Μέλος

Greece
1162 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 19:01:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oannes  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Zητώ εκ προοιμίου συγνώμη από τους διαδικτυακούς μου φίλους που δεν με έχουν συνηθίσει, εδώ και περίπου 2 χρόνια, εντός forums esoterica να εκφράζομαι έτσι εναντίον κάποιου μέλους αλλά είσαι γραφικός

Eπίσης, επειδή βλέπω δυσκολίες στη χρήση του γραπτού λόγου και συγκεκριμένα στις πτώσεις, σου προτείνω να αγοράσεις ένα Συντακτικό της Nέας Eλληνικής Γλώσσας.


Ή ΘA BPOYME TO ΔPOMO Ή ΘA TON ΔHMIOYPΓHΣOYME
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 19:26:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
H galadriel σου μίλησε, σ'εμένα απαντάς......
Ό,τι θυμάσαι χαίρεσαι.....

Επί τη ευκαιρία να σου γνωρίσω τον καινούργιο admin



Πρόσεχε......

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 19:28:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

VIVA LA REVOLUTION !

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 24/01/2005 19:30:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

skeptic
Πλήρες Μέλος

Greece
1434 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 20:08:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skeptic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Βρε δεν πάτε να πλύνετε κανένα πιάτο ΠΟΔΙΤΣΕΣ!! Ε ΠΟΔΙΤΣΕΣ!
ΟΥΣΤ!!!

Εγώ θέλω μόνο την Zadok μου!

Zadok θέλω να μου διαβάσεις την παλάμη να μου πεις την μοίρα μου το ριζικό μου!

μετά είσαι για κανένα διαχωρισμό των σεφειρώθ;

...Just a skeptic... Skepticism > best drug against obscurantismΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 21:37:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ώπα!

τι έγινε εδώ?

μα γιατί δε μου λες?

θέλω να ξέρω!


καινούρια κατηγορία είναι αυτές οι ποδίτσες τώρα?


μα που στο καλό ανήκω?


κι αυτά τα σεφιρώθ πως θα τα διαχωρίσετε ακριβώς?

κάτι κρεμασμένα σε ένα δέντρο δεν είναι?

όλο απορίες είμαι σήμερα....

πες μου

πες μου

πες μου

πες μου

pleaseeeeeeeeeeeeee!

Galadriel of Galadhrim


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2005, 22:30:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

COMmmmmE TO MEeeee...

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
skeptic
Πλήρες Μέλος

Greece
1434 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 00:28:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skeptic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΥΣΤ ANTICHRIST ΟΥΣΤ 666 ΟΥΣΤ !!!!

ΕΙΔΕΣ ΤΩΡΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ!!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ!!!!

Ενημερωτικά τις ποδίτσες τις φοράνε κυρίως οι νοικοκυρές και οι ..."ελευθερο"τέκτονες


...Just a skeptic... Skepticism > best drug against obscurantismΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 00:45:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σαααααας!

Ελπίζω οι πρόσφατες εξελίξεις να έχουν... καλή συνέχεια και πολύ περισσότερο: "Καλή Κατάληξη!"

Ειδάλλως το Θέμα θα απενεργοποιηθεί, στις 11:11 ΑΚΡΙΒΩΣ! (που θα πάει, θα το πετύχω...)

... άσε που αυτά τα ζητήματα με τις συγκυρίες και τη συγχρονικότητα μπορεί να επιφέρουν και διάφορες "απρόβλεπτες" επιδράσεις.

Το κτύπημα των φτερών μίας πεταλούδας μπορεί εξάλλου να είναι απείρως πιο καταστροφικό απ'όσο κάποιος μπορεί να περιμένει!

Υ.Γ.: Θα μπορούσαμε άραγε να δημιουργήσουμε, όλοι μαζί, ένα "καλό κλίμα" και ένα "ευγενές περιβάλλον" ;; (εάν τα λεπτεπίλεπτα φτερά μίας πεταλούδας μπορεί να έχουν τέτοια επίδραση - όπως τουλάχιστον ο Lorenz μας λέει - σε τι άραγε μέγεθος είναι δυνατόν να φτάσει η επίπτωση που έχουν οι συνδυασμένες νοητικές εκπορεύσεις και το "κτύπημα χιλιάδων δακτύλων" στα "στιβαρά" πληκτρολόγια των σύγχρονων Computers...)

-------------------------
"Ζήτησε από τη γη, τον
αέρα και από το νερό, τα
μυστικά που κρατούν για
σένα"

-------------------------Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

lulu lala
Νέο Μέλος

Zimbabwe (Rhodesia)
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 02:43:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους lulu lala  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
....Ηθελα
να μαθω εδω και καιρο γιατι πολλοι ανθρωποι συνηθιζουνα κοιταζουν την ωρα οταν αυτη ειναι 11:11 ......

να γινεις πιο σαφης...ποιοι ανθρωποι?πολλοι ως προς τι μεγεθος-δειγμα συγκρινομενοι?

αν απλως θελεις να δωσεις εμφαση σε καποια προσωπικη σου παρατηρηση που τυχαινει να κανουν και αλλοι ανθρωποι, να πω πως με αυτη τη λογικη κι εγω τυχαινει κατα περιοδους να κολλαω με διαφορους αριθμους,αντικειμενα, ιδεες...δε σημαινει τιποτα παραπανω απο μια ιδιαιτερη προσοχη σε κατι που μου τραβηξε το ενδιαφερον αμεσα η μεσα απο διαφορους συσχετισμους και συνειρμους...

αν τωρα το 11:11 που παρατηρεις-θελω να πιστευω ανεπηρρεαστα απο Geller η οποιαδηποτε αλλη πηγη που παιζει να σε εχει οδηγησει σε αυθυποβολη-εμπεριεχει και καποιου αλλου ειδους ανησυχιες καλυτερα να μας τα πεις εσυ, διοτι αν διαβασες καθολου τις τελευταιες σελιδες του θεματος σου, εχουν οδηγηθει σε new agers, συνομωσιολογιες και προσωπικες αντιπαραθεσεις...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ydroxoos25
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
309 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 09:37:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ydroxoos25  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Υ.Γ.: Θα μπορούσαμε άραγε να δημιουργήσουμε, όλοι μαζί, ένα "καλό κλίμα" και ένα "ευγενές περιβάλλον" ;; (εάν τα λεπτεπίλεπτα φτερά μίας πεταλούδας μπορεί να έχουν τέτοια επίδραση - όπως τουλάχιστον ο Lorenz μας λέει - σε τι άραγε μέγεθος είναι δυνατόν να φτάσει η επίπτωση που έχουν οι συνδυασμένες νοητικές εκπορεύσεις και το "κτύπημα χιλιάδων δακτύλων" στα "στιβαρά" πληκτρολόγια των σύγχρονων Computers...)

Admin η θεωρία του Χάους λέει ότι θα έχουν κατά πάσα πιθανότητα ελάχιστες συνέπειες, σε σχέση με τιν κίνηση της πεταλούδας. Μια απο αυτές βέβαια θα μπορούσε να είναι και το κλείδωμα του topic και η δημιουργία του από την αρχή. Ένα μικρό βήμα για το esoterica, ένα μεγάλο όμως για την ανθρωπότητα!!!

H Zadok νομίζω ότι είναι η πηγή του κακού. Μου έχει επιτεθεί κι εμένα πολλές φορές σε άλλα topic!!!


<<Από τη στιγμή που η επιστήμη θα αρχίσει να ερευνά τα μεταφυσικά φαινόμενα θα προοδεύσει σε μια δεκαετία περισσότερο απ' όσο έχει προοδεύσει σε όλη την ύπαρξή της.>> "Nicola Tesla"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 10:42:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
κι εγώ? δεν θα μάθω ποτέ τι σημαίνει το 11:55?

τώρα απο"συντονίστηκα" πλήρως!

άσε που το φτερούγισμα της "πεταλούδας" στο Πεκίνο φέρνει βροχές και "καταιγίδες" στη Νέα Υόρκη...

τουλάχιστον έτσι λένε τα μετεωρολογικά μοντέλα, όταν ένα θέμα σαν κι αυτό μαζεύει "χυμούς και υγρασία"...

κρίμα....

πως θα ξέρω τώρα...?


Galadriel of Galadhrim


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
skeptic
Πλήρες Μέλος

Greece
1434 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 14:22:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skeptic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τέκνα μου ειρήνη υμίν.

Ο skeptic και η Zadok αποφάνθηκαν από κοινού (το είδαμε και αυτό):
Tο θέμα με το 11:11 είναι μια ΑΝΟΗΣΙΑ.

quote:

Η όλη φάση είναι μια Νεο-εποχική μπούρδα...

quote:

Φυσικά και είναι αξιόπιστη πηγή για μία ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΟΗΣΙΑ!

...Just a skeptic... Skepticism > best drug against obscurantismΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Gothic
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
747 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 15:00:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Gothic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είδες που ήρθες στα λόγια της;
Μελέτα λίγο και σε λίγο,πίστεψέ με,θα αποδεχθείς όλες τις απόψεις της

Όταν αισθανθεις έτοιμος μη φοβηθείς να της ζητήσεις και συγγνώμη...είναι μεγάλη καρδιά και θα σε συγχωρέσει

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
junk95
Πλήρες Μέλος

Greece
1327 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 15:22:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους junk95  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Υ.Γ.: Θα μπορούσαμε άραγε να δημιουργήσουμε, όλοι μαζί, ένα "καλό κλίμα" και ένα "ευγενές περιβάλλον" ;; (εάν τα λεπτεπίλεπτα φτερά μίας πεταλούδας μπορεί να έχουν τέτοια επίδραση - όπως τουλάχιστον ο Lorenz μας λέει - σε τι άραγε μέγεθος είναι δυνατόν να φτάσει η επίπτωση που έχουν οι συνδυασμένες νοητικές εκπορεύσεις και το "κτύπημα χιλιάδων δακτύλων" στα "στιβαρά" πληκτρολόγια των σύγχρονων Computers...)

Admin η θεωρία του Χάους λέει ότι θα έχουν κατά πάσα πιθανότητα ελάχιστες συνέπειες, σε σχέση με τιν κίνηση της πεταλούδας.


Τεχνικά, η θεωρία του Χάους λέει ότι αν είναι συντονισμένες προκαλούν σολιτονικό κύμα, i.e. τσουνάμι.

Real stupidity beats artificial intelligence any time. -- Terry PratchettΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 16:15:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
άσχετο!

αλλά είδα τη λέξη "συντονισμένες" και το θυμήθηκα....

τι θα γίνει?

θα είχατε την ευγενή καλοσύνη αγαπητέ να μας απαντήσετε?


G.


1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Zadok
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Kiribati
4489 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2005, 16:47:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Zadok  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Zadok  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
H Zadok νομίζω ότι είναι η πηγή του κακού.

Για... COMmmmmE TO MEeeee... κι εσύ...

quote:
Ο skeptic και η Zadok αποφάνθηκαν από κοινού (το είδαμε και αυτό):

quote:
(...) και σε λίγο,πίστεψέ με,θα αποδεχθείς όλες τις απόψεις της

Όταν αισθανθεις έτοιμος μη φοβηθείς να της ζητήσεις και συγγνώμη...είναι μεγάλη καρδιά και θα σε συγχωρέσει


quote:
Τεχνικά, η θεωρία του Χάους λέει ότι αν είναι συντονισμένες προκαλούν σολιτονικό κύμα, i.e. τσουνάμι.

.
.

3A

Virtus Junxit Mors Non Separabit (Whom virtue unites, death will not separate)

Edited by - Zadok on 25/01/2005 16:49:29Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Egefalos343
Νέο Μέλος

Greece
23 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2005, 14:35:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Egefalos343  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπον ας τα πουμε λιγο ποιο καλα για να καταλαβαινομαστε..
Ξερω ατομα οπως φιλους και λιγους ακομα γνωστους που μου περιγραφουν ποσο συχνα κοιταζουν την ωρα στο 11:11 ! Εδω ομως δεν εχουμε να κανουμε μονο με την ωρα αλλα και οτιδοιποτε εχει σχεση με αριθμους.. Τυχαινουν καποιες φορες που πραγματικα απορεις γιατι βλεπεις πινακιδες αυτοκινιτων..αριθμους κατοικιων(πολυκατοικιες).. χρονους απο την διαρκεια που παιζει ενα cd κ.α ολα σε 1111.... το νουμερο 1! Εμενα προσωπικα και συγκεκριμενα περσυ περισσοτερο τοτε οταν διαβαζα για τις παννεληνιες εξετασεις τυχαινε πολυ συχνα να βλεπω ασους στο ρολοι μου...σχεδον καθε μερα τωρα 01.01 10.01 10.10 10.11 11.11 11.10 αυτα τα εβλεπα συχνα και κυριος τις βραδινες ωρες! τωρα αφου εχω περασει πλαιον στην σχολη που διαλεξα,δεν παρατηρω κατι με τα νουμερο τοσο συχνα.. απλα κατα διαστηματα ολο και κατι περιεργο γινεται που απλος μου κεντριζει το ενδιαφερον.. Μπορω να αναφερω αρκετα απο αυτα που θυμαμαι!!! Εχω παψει να απορω και να 'πεφτω' απο τα συννεφα οταν βλεπω κατι τετοια γιατι απο τις τοσες φορες που εγιναν δεν με παραξενευει ιδιαιτερα,απλος θελω να ακουσω μια εξηγηση η κατι παρομοιο που συμβαινει σε αλλους,,,,,,,,...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2005, 15:57:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ενημερωτικά τις ποδίτσες τις φοράνε κυρίως οι νοικοκυρές και οι ..."ελευθερο"τέκτονες

Ε άρα αφού εσύ δεν είσαι ελευθεροτέτοιος και για να ξέρεις τόσα για τις ποδίτσες, μάλλον είσαι νοικοκυρά ! Ε ?




Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
skeptic
Πλήρες Μέλος

Greece
1434 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2005, 20:56:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους skeptic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ενημερωτικά τις ποδίτσες τις φοράνε κυρίως οι νοικοκυρές και οι ..."ελευθερο"τέκτονες

Αμφιβάλεις για το παραπάνω κακέ μου λύκε; Ξέρω πολύ περισσότερα από αυτά που μπορείς να φανταστείς. Αφού κοίτα να δεις παρακάτω μόλις αποκάλυψα και την κρυφή σου ιδιότητα πονηρή κακή λύκαινα!



Ramoglou in disguise (εντός στοάς η ΚΟΥΖΙΝΑ-2)



RAMoglou in action


Άντε, άσε λίγο τα λυκόπουλα και πλύνε κανένα πιάτο τώρα.


ZADOK MOY ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;
Και η ώρα πάει 11:11 και ούτε ένα τηλεφώνημαααα...


...Just a skeptic... Skepticism > best drug against obscurantismΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

journey
Νέο Μέλος

Greece
4 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2005, 21:08:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους journey  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
από αυτούς που πιστεύουν στο 11 ξέρει κανείς πώς μπορεί ή αν μπορεί να μας οφελήσει αυτό το θέμα?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2005, 00:14:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δυστυχώς αγαπητό μέλος journey ουδείς δεν μπορεί να σε βοηθήσει... ειδικά σε αυτό το θέμα...

...εγώ πάλι έχω ένα άλλο πρόβλημα... κάθε που κοιτάω το κινητό μου για να δω την ώρα (αφού δεν μπορώ να φορέσω κανένα ρόλοι γιατί είμαι ιδιαίτερα φορτισμένη και τα χαλάω), είναι σε αυτή τη μορφή 23:23 ή 23:32... βέβαια αυτό συμβαίνει όλο το εικοσιτετράωρο... τι να σημαίνει άραγε?

Να το πάλι!... κοίταξα το κουνητό και η ώρα είναι 00:00... ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΔΕΛΦΟΙ...και ΑΔΕΛΦΕΣ!!!!
.
.
.
The She Mantis... mobile

…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2005, 00:58:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΑΑΧΑΑΑΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ
ΑΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ..................ΧΑΧ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ....ΤΕΛΟΣ ΕΦΥΓΑΝ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ
ΠΑΛΙ ΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ......ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ..............................................................................................................................................................................................................................................ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ..............ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ..................ΧΑΧΑΧΑΧ..............................................................................................ΧΑΧΧΑΑΧΧΧΧΧΑΑΑΑΑ ??????

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ramoglou
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2211 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2005, 01:14:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σίγουρα σαν Τέκτονας που είσαι αγαπητέ skeptic κάτι παραπάνω θα ξέρεις !

Εδώ μας αποκαλύπτεις συνεχώς τα όσα γνωρίζεις περί των τυπικών, των ενδυμασιών κλπ.

Δυστυχώς όμως για σένα καμία από τις δύο παραπάνω στολές δεν έχω φορέσει, εσύ που τις έχεις φορέσει για πες μου τι δείχνουν ;

Όχι τίποτ’ άλλο αλλά διακρίνω και κάποια φαλλικά σύμβολα τα οποία μάλλον θα γνωρίζεις καλύτερα την επεξήγηση.


P.S. Κόψτε κάτι απο το χαχαχαχαχα του Φιλόσοφου διότι το Format της σελίδας έγινε χάλια μαύρα. Και τώρα δε φταίει η δική μου ανάλυση οθόνης.




Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2005, 01:26:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χαχαχχαχχχαχχααχχαχαχ
χαχαχαχαχαχαχ.....χχα.
χαχαχχαχαχ....χαχ
χαχαχαχ......χαχαχα
χαχ
χουφ χουφ που ειμαι που βρεθηκα γελαω τοση ωρα αλλα που ειμαι?
διορθωστε τα χαχα μου οντως πιανουν πολυ χωρο
παρακαλω κυριοι συντονιστες διαχειριστες διευθυντες και προισταμενοι
σβηστε οσα χαχαχα βλεπετε αν παλι σας αρεσουν κανενα προβλημα

ευχαριστω πολυ να στε ολοι καλα!

ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2005, 03:53:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Θα διακόψω τη ροή του προγράμματος αλλά μόλις είδα την φωτογραφία του φίλτατου στην κουζίνα και

ξετρελλάθηκα !

θέλω κι εγώωωωω!

όχι τον φίλτατο (μην παρεξηγηθείτε φίλτατε!)


ούυυυτε την ποδίτσα!


την κουζίνα θέλω! για περιεχόμενο θα φροντίσω εγώ...


τι ώρα είναι? 3.49.... φτου ! μου ξέφυγε ο συγχρονισμός!

G.



1899 αλήθειες + 1 ψέμμα...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2005, 04:13:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
όχι ότι το 3.53.13 του προηγούμενου μηνύματος με χαλάει δηλαδή...

Edited by - galadriel on 27/01/2005 04:13:56Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Mantis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Panama
2232 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2005, 01:59:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mantis  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Mantis  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τώρα δηλαδή εγώ πρέπει να παρεξηγηθώ?

Γιατί, βρε Φιλόσοφε 1, γελάς με την απορία μου??… τόσο αστεία είναι???

Υπάρχει κανείς να μου απαντήσει ή να κάνω αίτηση στα «Απίστευτα κι όμως Αληθινά»????

Χμμμ…η ποδίτσα είναι ωραία… σαν ιδέα… όχι ότι θα φορούσα ποτέ ένα «τέτοιο» σοβινιστικό «σύμβολο»… απα παπα παπα… μακριά από εμάς!

Το φαγητό είναι απόλαυση και πρέπει να το απολαμβάνεις… και ουχί, να το μαγειρεύεις!

ΥΓ: Ο συγχρονισμός σας κυρία G… θεϊκός!… αυτό το επαναλαμβανόμενο 3 τι να σημαίνει?
.
.
.
The She Mantis... getting better... and better...


…γεννήθηκα… επέζησα… μεγάλωσα… ανθίζω…
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 15 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy