ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Internet: Μιλάτε με ανήλικο ? Θα τον αναγνωρίσετε από τα πολλά ορθογραφικά λάθη
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 5
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/08/2005, 19:20:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΕΝΤΑΞΕΙ το κατάλαβα, μπορει και να θέλω πάλι σέρβις, μου χάλασε και το στροφόμετρο...

Συμβαίνουν αυτά σε ολους μας..

Θα ήθελα να σου εκφράσω δημοσίως την συμπάθεια μου... για το συμβάν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/08/2005, 16:13:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Aγαπητέ allzaro,

το να καταφέρει κάποιος να μάθει τα εις βάρος του κουτσομπολιά ενός χώρου, μέσα από μία τέτοια τακτική, προφανώς και είναι εύκολο...

το οποίο δεν έχει και πολύ μεγάλη σημασία τελικά... άντε και τα 'μαθε.. τι θα καταλάβει? και σε τι θα τον/την εξυπηρετήσει?

όλα αυτά, σ'αυτόν τον virtual τόπο παραμένουν "εικονικά"... και δεν αποδίδουν παρά την ανασφάλεια, την καχυποψία και την ανάγκη επιβεβαίωσης αυτού που "ψάχνεται"...

ας υποθέσουμε λοιπόν πως εσύ ως "υπουργός τάδε" μπαίνεις στο φόρουμ, κάνεις μια τέτοια ιστορία και "μαθαίνεις" από μένα ότι κατά την γνώμη μου είσαι αχώνευτος, αντιπαθής, βλάκας κ.ο.κ.

και λοιπόν? τι θα σήμαινε αυτό για τον πραγματικό κόσμο?


συν το ότι υπάρχει και μια "παγίδα" στην όλη υπόθεση... αυτός που "ψαρεύει" δεν μπορεί ποτέ να είναι σίγουρος ότι κι αυτός που μιλάει του λέει απαραίτητα την αλήθεια... τι λες κι εσύ


Galadriel


in God we trust

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/08/2005, 19:24:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ας υποθέσουμε λοιπόν πως εσύ ως "υπουργός τάδε" μπαίνεις στο φόρουμ, κάνεις μια τέτοια ιστορία και "μαθαίνεις" από μένα ότι κατά την γνώμη μου είσαι αχώνευτος, αντιπαθής, βλάκας κ.ο.κ.

Φίλη μου... θα πλήρωνα πολλά .. για να μάθω.. απο άτομα σαν και εσένα.. τη αληθινή τους γνώμη για τις πτυχές του χαρακτήρα μου.

Κάποιοι το μαθαίνουν ομως τζάμπαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/08/2005, 19:28:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
συν το ότι υπάρχει και μια "παγίδα" στην όλη υπόθεση... αυτός που "ψαρεύει" δεν μπορεί ποτέ να είναι σίγουρος ότι κι αυτός που μιλάει του λέει απαραίτητα την αλήθεια... τι λες κι εσύ

Εγώ δεν εχω μεγάλη εμπειρία... εε.. στα 2000 μηνύματα που έχω δύο χρόνια περίπου .. εχω μάθει αυτά... Εσύ τουλάχιστον γράφεις και σε αλλα φόρουμ εχεις μεγαλύτερη εμπειρία..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Laryp
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/08/2005, 21:22:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Laryp  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κάπου έχει χαθεί η μπάλα νομίζω...
Καλά λέω εγώ...
Vril Βριλ ανοίγεις πραγματικά σατανικά θέματα...

Φωνές, αλαλαγμοί, χαρές
ενθουσιασμοί, ζητωκραυγές!
Και ποιος τολμάει να τους πει
πως νίκησαν οι δύσμοιροι
τρέχοντας στον ανεμπόδιστο δρόμο της κατηφόρας...
Χρ. ΚατσιγιάννηςΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2005, 15:47:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
ας υποθέσουμε λοιπόν πως εσύ ως "υπουργός τάδε" μπαίνεις στο φόρουμ, κάνεις μια τέτοια ιστορία και "μαθαίνεις" από μένα ότι κατά την γνώμη μου είσαι αχώνευτος, αντιπαθής, βλάκας κ.ο.κ.

Φίλη μου... θα πλήρωνα πολλά .. για να μάθω.. απο άτομα σαν και εσένα.. τη αληθινή τους γνώμη για τις πτυχές του χαρακτήρα μου.

Κάποιοι το μαθαίνουν ομως τζάμπα



χμ.. δεν έχεις παρά να με ρωτήσεις !

αυτοί όμως που νομίζουν πως τα μαθαίνουν "τζάμπα" σε διαβεβαιώ (ακριβώς λόγω της πείρας μου και από άλλα φόρουμ) πως πολλές φορές πέφτουν στην "παγίδα" που στήνουν οι ίδιοι...

τελικά, σ'αυτό τον εικονικό κόσμο καλό είναι να μην "βάζεις το χέρι σου στη φωτιά" για τίποτα...


Galadriel

in God we trust

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/08/2005, 19:06:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
χμ.. δεν έχεις παρά να με ρωτήσεις !

Φοβάμαι μήπως μου δεν μου πούν ... την αλήθεια.

Με εσένα ομως φοβάμαι μήπως μου πείς την αλήθεια..

quote:
(ακριβώς λόγω της πείρας μου και από άλλα φόρουμ)

Ναί .. εγώ δεν έχω τέτοιου είδους πείρα.. δεν γράφω πουθενά αλλού.. διάβαζα αυτά που έγραφες.. και μάλιστα μου έκανε εντύπωση η αποχώρηση σου... sorry αν σε ενοχλεί που το σχολιάζω ..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2005, 17:14:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

καθόλου δεν με ενοχλεί που το σχολιάζεις...

εξάλλου αν θυμάσαι έκανα και δημόσια δήλωση αποχώρησης...

τώρα όσο για την αλήθεια... χε χε... καλά κάνεις και φοβάσαι

είπαμε, όποιος αντέξει !


Galadriel

in God we trust

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2005, 17:23:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
τώρα όσο για την αλήθεια... χε χε... καλά κάνεις και φοβάσαι

Eσύ φοβάσαι να μάθεις την αλήθεια??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2005, 17:32:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


είναι ελάχιστα αυτά που φοβάμαι φίλε μου και ανάμεσα σ'αυτά πάντως δεν είναι η αλήθεια...

έχω πληρώσει πολύ ακριβά δίδακτρα γι'αυτό ....


Galadriel


in God we trust

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2005, 17:54:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
έχω πληρώσει πολύ ακριβά δίδακτρα γι'αυτό ....

Το αντιλαμβάνομαι.. τουλάχιστον διδάχτηκες αυτά που έπρεπε ή τζάμπα πλήρωσες τα δίδακτρα??

quote:
είναι ελάχιστα αυτά που φοβάμαι φίλε μου και ανάμεσα σ'αυτά πάντως δεν είναι η αλήθεια...

Και εμένα ελάχιστα με φοβίζουν.. τώρα σε οτι αφορά την αλήθεια.. νομίζω οτι με φοβίζει..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2005, 18:07:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

προφανώς και διδάχτηκα για να υπολογίζω τα δίδακτρα...

αυτό που φοβάμαι το περιγράφει πολύ όμορφα ένα τραγούδι :

"Φοβάμαι... οι άνθρωποι αλλάζουν την ώρα που σπάζουν"


Galadriel


in God we trust

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2005, 18:19:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
"Φοβάμαι... οι άνθρωποι αλλάζουν την ώρα που σπάζουν"

Η απογοήτευση είναι εμφανής στο πρόσωπο σου... σε πούλησαν..
Δεν το ήξερες... ??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2005, 18:23:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


εμένα? !!!!!


ποιοι? γιατί ????


τουλάχιστον πήραν καλά λεφτά???


Galadriel

in God we trust

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2005, 18:33:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
τουλάχιστον πήραν καλά λεφτά???

Εσύ ξέρεις...

Εγώ απο οτι γνωρίζεις.. απέχω...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2005, 18:40:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

πάντως για να μην αφήνουμε εκκρεμότητες επ'αυτού δεν έχω καμμιά απογοήτευση...


σαν αυτή που εννοείς τουλάχιστον...

αυτό που είπα αφορά τις σχέσεις με άτομα που αγαπάω και εκτιμάω και ο φόβος μου είναι για τους ίδιους και όχι για μένα...


Galadriel


in God we trust

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/08/2005, 18:48:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
πάντως για να μην αφήνουμε εκκρεμότητες επ'αυτού δεν έχω καμμιά απογοήτευση...

good

quote:
αυτό που είπα αφορά τις σχέσεις με άτομα που αγαπάω και εκτιμάω και ο φόβος μου είναι για τους ίδιους και όχι για μένα...

Φοβάσαι τι..?? μήπως αλλάξουν?? μα εάν υπάρξει περίπτωση να αλλάξουν .. απλά δεν τα αγαπάς και δεν θα τα εκτιμάς... είναι απλό.. ποιός ο λόγος να φοβάσαι...??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2005, 14:28:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

πολύ απλά φοβάμαι ότι δεν αντέχουν όλοι την αλλαγή

και συνήθως όταν δεν αντέχουν γίνονται αυτοκαταστροφικοί...

ακριβώς επειδή τους αγαπάω και τους εκτιμώ δεν θέλω να συμβαίνει αυτό

Galadriel

in God we trust

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2005, 16:50:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
συν το ότι υπάρχει και μια "παγίδα" στην όλη υπόθεση... αυτός που "ψαρεύει" δεν μπορεί ποτέ να είναι σίγουρος ότι κι αυτός που μιλάει του λέει απαραίτητα την αλήθεια... τι λες κι εσύ

συμφωνω


cprtght@tm@2005
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2005, 16:52:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αυτοί όμως που νομίζουν πως τα μαθαίνουν "τζάμπα" σε διαβεβαιώ (ακριβώς λόγω της πείρας μου και από άλλα φόρουμ) πως πολλές φορές πέφτουν στην "παγίδα" που στήνουν οι ίδιοι...

συμφωνω


cprtght@tm@2005
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2005, 17:04:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Eσύ φοβάσαι να μάθεις την αλήθεια??


Atma and the truthless path...
lets talk about politics


cprtght@tm@2005
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2005, 17:06:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

μια που το ανέφερες φίλε μου

quote:
μα εάν υπάρξει περίπτωση να αλλάξουν

μου έκανε εντύπωση αυτό το "εάν"...

πιστεύεις πως οι άνθρωποι δεν αλλάζουν?


Galadriel


in God we trust

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2005, 18:37:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
πιστεύεις πως οι άνθρωποι δεν αλλάζουν?


Νομίζω πως οχι..
Αυτοί-ες που φαίνεται οτι αλλάζουν...απλά υποκρίνοντανΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2005, 18:38:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Atma and the truthless path...
lets talk about politics


Ατμα .. πόσα κιλά είσαι??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2005, 18:47:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

χμ... μ'αρέσει που έχεις πάντα κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό σου αγαπητέ...

και νομίζω πως ως προς αυτό που έχεις στο μυαλό σου έχεις δίκιο...


όπως επίσης, πιστεύω πως όσο μεγαλώνουν οι άνθρωποι τόσο πιο δύσκολα αλλάζουν ακόμα και υπό το βάρος κρίσιμων γεγονότων....

όμως δεν το βρίσκω απίθανο... κάποιες φορές γίνεται κι ένα "κλικ"...


εδώ πάντως, μια και το κάναμε συγκεκριμένο, δεν έχω συναντήσει τέτοια περίπτωση


Galadriel

in God we trust

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2005, 19:03:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
εδώ πάντως, μια και το κάναμε συγκεκριμένο, δεν έχω συναντήσει τέτοια περίπτωση

Εγώ μόνο μία... Ολες οι άλλες έκαναν κλίκ..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2005, 19:05:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
όπως επίσης, πιστεύω πως όσο μεγαλώνουν οι άνθρωποι τόσο πιο δύσκολα αλλάζουν ακόμα και υπό το βάρος κρίσιμων γεγονότων

Αν εννοείς τα εγκεφαλικά ... συμφωνώ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2005, 19:12:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ώπα, κάτσε γιατί νομίζω ότι ίσως μπερδευτήκαμε τώρα...


εσύ τι έχεις συναντήσει? περίπτωση που έχει αλλάξει ή που έχει παραμείνει ως έχει?


ε, δεν είναι μόνο τα εγκεφαλικά που αλλάζουν τον άνθρωπο...


Galadriel

in God we trust

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2005, 19:33:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ε, δεν είναι μόνο τα εγκεφαλικά που αλλάζουν τον άνθρωπο...

Λάθος.. μόνο τα εγκεφαλικά αλλάζουν τον άνθρωπο...

Μιλάμε για άνθρωπο έτσι...

quote:
εσύ τι έχεις συναντήσει? περίπτωση που έχει αλλάξει ή που έχει παραμείνει ως έχει?

Σου είπα .. δεν αλλάζει... απλά υποκρίνεται ..Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

galadriel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


3264 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/08/2005, 19:40:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους galadriel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

απόλυτο σε βρίσκω αγαπητέ μου...

σίγουρα τα εγκεφαλικά (εφόσον αφήσουν βλάβες βέβαια) αλλάζουν τον άνθρωπο...

αλλά καμμιά φορά οι άνθρωποι αλλάζουν και κάτω από άλλες συνθήκες που δεν είναι δυνατόν να ξέρουμε πάντα από πρώτο χέρι...

βέβαια, έχεις δίκιο στην επισήμανση σου ως προς το είδος ...
καλό είναι να το διευκρίνιζουμε αυτό...


επειδή βλέπω πως συνεχίζεις να μιλάς επί συγκεκριμένου παραδείγματος... είπαμε... συμφωνώ...

Galadriel


in God we trust

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 5 Σελίδες:
  1  2  3  4  5
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy