ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΤΟΥ ESOTERICA.gr
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2004, 09:36:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ allzzaro ΑΣΦΑΛΩΣ ΣΕ ΘΕΩΡΩ ΚΑΛΟ ΧΡΗΣΗ.

ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΑΣ ΕΔΩ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜΣ.

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΝΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΧΝΑΜΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΜΕ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ alexeyev1970 ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ "Ραελιανού" ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ.
ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΔΕΝ ΔΥΝΑΜΕΘΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ.

ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΑ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝΕΔΑΦΙΚΟ.
ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΙΣΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ..
Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΥΛΗ ....
ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΥΛΟΙ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΣΚΙΤΣΟΥ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ (ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ)....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2004, 09:47:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σου alexeyev1970. Ευχαριστώ που θεωρείς τελικά την λέξη "κλίκα" ακατάλληλη. Στην πραγματικότητα δεν με ενόχλησε η λέξη αλλά η ιδέα που κρύβεται πίσω από την λέξη. Θα προτιμούσα να αποσύρεις την ιδέα (μαζί με την λέξη) αλλά αυτό σίγουρα είναι δικό σου θέμα επιλογής.

Τώρα για το θέμα της δημοκρατίας...

Σίγουρα δεν θα το είχα αγγίξει (μιας και μελέτησα την "Πολιτεία" του Πλάτωνα και κατανοώ την δυσκολία του θέματος) εάν δεν το είχες θέσει εσύ.

Λες στο πρώτο σου μήνυμα..

quote:
Κι εγώ πολύ νέος είμαι σ'αυτό το χώρο και αυτό που διαπίστωσα και μ'έχει λυπήσει πολύ είναι ότι "πετάξατε" έξω τον grecoraelian και κάποιον άλλο (σταυραετός νομίζω)επειδή δε συμφωνούσατε μ'αυτά που έλεγαν αλλά κυρίως με τον τρόπο που τα έλεγαν. Αυτό μόνο δημοκρατικό δεν είναι.

Κατά κάποιον τρόπο κατηγορείς κάποιους γιατί δεν είναι δημοκρατικοί ενώ θα έπρεπε.

Τώρα λες..

quote:
Παρ'όλα αυτά να θυμίσω σε όσους πιστεύουν στην ανωτερότητα της δημοκρατίας , να διαβάσουν τα κομμάτια της Πολιτείας που αναφέρονται στα πολιτεύματα και να εξετάσουν σε βάθος την άποψη του Πλάτωνα πάνω στη δημοκρατία. Μπορεί-σύμφωνα με το μεγάλο φιλόσοφό μας-το πολίτευμα αυτό να φαίνεται το πιο ιδανικό , στην ουσία όμως είναι και το πιο ύπουλο. Το πιο πισώπλατο.
Να σας πω να ρίξετε μια ματιά στις δημοκρατίες του κόσμου για να δείτε αν επιβεβαιώνεται ? Το θεωρώ περιττό.


Διακρίνω μια αντίφαση μεταξύ των δύο μηνυμάτων αλλά μπορεί να κάνω και λάθος.


"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
durden_alie
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Turkey
1532 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2004, 10:52:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους durden_alie  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος durden_alie  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Επειδή "ενεπλάκην" κατά κάποιο τρόπο στην ιστορία με τον grecoRaelian, θα ήθελα, αγαπητέ alexeyev1970, να σου πω ορισμένα πράγματα...

Καταρχήν, το συγκεκριμένο μέλος, όπως ο ίδιος δήλωσε ( http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?whichpage=3&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=3139 ) κι αν πάρουμε τη δήλωσή του αυτή ως αληθινή, είναι 22 ετών, μια ηλικία σαφώς μικρή, αλλά δεν επρόκειτο και για κανένα "παιδάκι", όπως λες προηγουμένως. Το συγκεκριμένο άτομο, επειδή έτυχε να "συζητήσω" μαζί του, όχι μόνο απέφυγε συστηματικά να απαντήσει στις ερωτήσεις μου σχετικά με την οργάνωση στην οποία ανήκει--κάτι για το οποίο σε τελική ανάλυση πολύ αμφιβάλλω--αλλά αντέδρασε στην κριτική που του έγινε σχετικά με τις ιδέες του με απρεπείς χαρακτηρισμούς. Και, δημοκρατία, αγαπητέ alexeyev1970, δε σημαίνει μόνο να λες την άποψή σου ελεύθερα, αλλά να δέχεσαι και την κριτική των άλλων, απαντώντας σ' αυτήν με επιχειρήματα κι όχι με βρισιές. Αυτό σημαίνει στο κάτω κάτω πολιτισμένος διάλογος...Η κριτική είναι μέσα στο παιχνίδι κι όταν εκθέτεις τις απόψεις σου πρέπει να είσαι έτοιμος να τη δεχτείς.

Όσο για το Esoterica, είμαι μέλος εδώ και περίπου 1 χρόνο και σε πληροφορώ ότι ΟΥΔΕΠΟΤΕ δέχτηκα οποιαδήποτε μορφή παρέμβασης ή λογοκρισίας σε Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ κι αν έγραψα, αν κι έχω διαφωνήσει πολλές φορές--και κάποιες με έντονο τρόπο--με άλλα μέλη. Και γι' αυτό αξίζουν συγχαρητήρια, όχι μόνο στους διαχειριστές του τόπου που επέμειναν από την πρώτη στιγμή σ' αυτήν τη "φιλελεύθερη" τακτική, αλλά και στη συντριπτική πλειοψηφία των μελών που κρατούν ένα υψηλό επίπεδο διαλόγου. Διότι το Esoterica είναι πάνω απ' όλα εμείς, τα απλά μέλη, που αν δείχνουμε τον πρέποντα σεβασμό στους κανόνες που διέπουν το χώρο αλλά και στους κανόνες του ευγενούς διαλόγου πάνω απ' όλα, κανενός είδους παρέμβαση δεν είναι αναγκαία.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alexeyev1970
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2004, 13:40:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alexeyev1970  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πολύ σωστά το κατάλαβες thoth και μάλλον εγώ το διατύπωσα λάθος.
Έχω διαπιστώσει την τάση που επικρατεί να είμαστε εγκρατείς στις δηλώσεις μας εδώ μέσα και το σέβομαι. Αν διαβάσεις άλλες απαντήσεις ή απόψεις που έχω παραθέσει σε άλλα τόπικ , θα καταλάβεις με ποιο πνεύμα κινούμαι.
Θεωρώ τον εαυτό μου μέρος του συνόλου και όχι το σύνολο μέρος του εαυτού μου.
Αυτό που δεν εξέφρασα σωστά όμως είναι ότι όλοι ξεκινάμε με καλές προθέσεις αγνοώντας το γεγονός ότι ο δρόμος προς την κόλαση είναι στρωμένος ακριβώς με τέτοιες. Δηλαδή η υπέροχη δημοκρατία μας ξαφνικά μετατρέπεται σε έναν αυταρχικό ολοληρωτισμό."ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ!!!".
Έτσι λοιπόν , ένας τυπάκος που δεν "ταίριαζε" με το χώρο τώρα θα ψάχνει να βρει τον τρόπο πως να ξαναμπεί μέσα , γιατί όλοι εμείς οι δημοκρατικοί του αποκλείσαμε το δικαίωμα να μας βρίζει. Ε , και ? Τόσο πολύ θίγεστε όταν κάποιος σας βρίζει? Σκεφτείτε ότι τον πρώτο που υποβιβάζει με τα λόγια του είναι τον ίδιο του τον εαυτό.
Αν η συζήτηση δε γίνονταν μέσω πληκτρολογίων αλλά πρόσωπο με πρόσωπο , τι θα τον κάναμε τον πιτσιρίκο? Θα τον προπηλακίζαμε?(μήπως ακούγεται παράλογο???).
Όσο για την ηλικία του τι να πω ? Θεωρείτε όσους βγαίνουν και γελοιοποιούνται καθημερινά στις κάμερες της τηλεόρασης ωριμότερους από τον ραελιανό επειδή είναι άνω των 50 και φοράνε γραβάτα ? Ας μην το σχολιάσουμε καλύτερα.
Οπότε φίλε thoth δεν κατάλαβες λάθος τα γραφόμενά μου. Μάλλον εμείς όλοι έχουμε καταλάβει λάθος τις έννοιες και τις ερμηνεύουμε αναλόγως την περίσταση.
Και ο avatargr εξακολουθεί να μην απαντάει στην ερώτησή μου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2004, 13:51:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μια παρένθεση διευκρινιστική.
Ρωτάς, alexeyev1970:
quote:
Avatargr είσαι ο άνθρωπος στο σκίτσο ? Από απλή περιέργεια ρωτάω.

και ο Avatargr σου απαντά:

quote:
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΣΚΙΤΣΟΥ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ (ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ)....

Δεν το είδες ή έκανες κάποια άλλη ερώτηση;

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2004, 14:08:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Well done durden_alie!!!
Γιατί παρόλο που είμαστε πρωί-βράδυ εδώ μέσα μερικά πράγματα ξεχνάμε να τα λέμε...


Va(l)nta
Διχασμένη προσωπικότητα
+ Mοναδική απόγονος
Thoth Tρισμέγιστου
+(ξανά) αδερφή TAT Kύβου
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2004, 14:55:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ alexeyev1970 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ "ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΙΖΕΙ" ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ "ΤΟΥ ΣΕΒΑΣΜΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ."

ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΠΕΡΙ ΠΡΟΠΗΛΑΚΙΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΔΑΦΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ.

ΣE AYTON TON TOΠO ΤΟΥ ESOTERICA.gr ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΕΧΘΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΘΕΩΡΕΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟΖΗΤΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ.... ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

**ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alexeyev1970
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2004, 17:45:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alexeyev1970  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πραγματικά δεν το είχα δει αυτό με το σκίτσο.Ευχαριστώ για τη διευκρίνηση. Από δω και στο εξής avatargr θα σε αποκαλώ Σωτήρη γιατί δεν μπορεί να είσαι άλλος από τον εξάδερφο του πατέρα μου !

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2004, 17:56:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
alexeyev1970 γιατί τα βάζεις τόσο πολύ με τον avatargr. ????


Και εγώ εχω έρθει σε αντιπαράθεση μαζί του. Αυτό είναι φυσικό εξάλλου.
Αυτό δεν σημαίνει οτι πρέπει να του ανοίξουμε πόλεμο.
Ο avatar είναι απο τα πιο σοβαρά μέλη του esoterica ....του λείπει το χιούμορ αυτό το λέω.... και εκτός απο συντονιστής είναι και συζητητής.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alexeyev1970
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2004, 18:10:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alexeyev1970  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εσύ αυτό κατάλαβες από αυτά που έγραψα????????????????????????????????????????????
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/01/2004, 18:57:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναί Δηλαδή μάλλον

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alexeyev1970
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 01:39:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alexeyev1970  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ελπίζω να κατάλαβες ότι δεν τα βάζω με κανέναν εδώ μέσα.
Άσε τους άλλους να χτυπιούνται κι εσύ παρακολούθα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

andreas aigio
Μέλος 1ης Βαθμίδας


99 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 02:07:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους andreas aigio  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Χαιρετώ τους συνοδοιπόρους ….

Επιτρέψτε μου κι εμένα να καταθέσω την ταπεινή μου άποψη για το θέμα (αν και αργοπορημένα)
Όπως είπε παραπάνω ο φίλος AVATARGR κάποιοι έχουν και δουλείες , και δεν μπορούν (όσο και να το θέλουν ) να μετέχουν καθημερινά στις συζητήσεις , ένας από αυτούς είμαι κι εγώ , μετέχω ή καλύτερα παρακολουθώ τα θέματα και τις απόψεις που ανταλλάσσονται από το Οκτώβριο του 2002 , παρόλα αυτά , η «συμμετοχή» μου δεν είναι «ορατή» , κι εδώ θέλω να πω στο φίλο isoropisti που ανέφερε κάπου ότι «η πιο μεγάλη πρόκληση είναι να μπορείς να βρίσκεις κάτι ενδιαφέρον να πεις...»
Διαφωνώ φίλε μου , γιατί τον τελευταίο καιρό από μερικά νέα μέλη περισσότερο με chat room μοιάζει παρά με κουβέντα αναζήτησεις … γι αυτό καλύτερα να «βουτάμε τα χεράκια μας στο μυαλουδάκι μας πριν γράψουμε κάτι στο πληκτρολόγιο »
πιστεύω στην αναζήτηση , και «μάχομαι» γι αυτή , αλλά με σύνεση …

Ευχαριστώ για το χώρο και το χρόνο


« Κι όμως … γυρίζει »Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 13:46:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ελπίζω να κατάλαβες ότι δεν τα βάζω με κανέναν εδώ μέσα.
Άσε τους άλλους να χτυπιούνται κι εσύ παρακολούθα.

Για ξαναπέστο αυτό πάλι αλλά αφού το ξανασκεφθείς.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alexeyev1970
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 14:17:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alexeyev1970  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ελπίζω να κατάλαβες ότι δεν τα βάζω με κανένα εδώ μέσα.
Άσε τους άλλους να χτυπιούνται κι εσύ παρακολούθα.

Ακολούθησα τη συμβουλή σου φίλε Al Jarreau(άσε με να το γράφω έτσι), το ξανασκέφτηκα και το ξαναέγραψα. Λοιπόν?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 17:22:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενα απο τα καλά το site είναι οτι ο καθένας μπορεί να γράφει οτι θέλει, όποτε θέλει και οπου θέλει.

``Το άσε τους αλλους να χτυπιούνται και εσύ παρακολούθα εδώ δεν ισχύει``.

Ο λόγος που επεμβαίνω ειναι οτι σχολιάζεις την φωτογραφία του avatargr. Δεν θέλω να πλέξω το εγκώμιο του avatargr αλλά νομίζω οτι είναι απρέπεια να σχολιάζεις τον τρόπο με τον οποίο θέλει να παρουσιάζεται.

Φιλικά
allzzaro Αλζάρο ή Αλζαρό


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alexeyev1970
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
215 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/01/2004, 17:46:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alexeyev1970  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τέλος πάντων .Εγώ είμαι Αμερική και συ Αυστραλία μου φαίνεται γι'αυτό και δε συννενοούμαστε.
Αστο να πάει στο καλό.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Masvidal
Πλήρες Μέλος

Greece
973 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2004, 00:27:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Masvidal  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΙ ΘΕΜΑΤΑ (ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ) ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΑΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ΤΟΥΣ.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΚΤΕΙ.ΕΑΝ π.χ. Ο ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΕΝΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΜΕΛΩΝ ΝΑ ΤΟΥ ΧΤΥΠΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ...Ε ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ; ΜΗΠΩΣ ΝΑ "ΜΙΛΑ" ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΟΝ...ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ; ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΙΖΕΙ ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΚΩΜΙΚΟΤΡΑΓΙΚΟ ! ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ; ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ....
ΑΣ ΛΑΒΟΥΜΕ ΥΠ'ΟΨΙΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟ.ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ (Ή ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΜΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ) ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΜΕΛΩΝ.
ΜΕ ΒΑΘΥΤΑΤΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ,MASVIDAL.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

VAIHINGER
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
203 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2004, 01:35:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους VAIHINGER  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος VAIHINGER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΕΣ AΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΟΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΥΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΑΙΑ Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΑΣ ΣΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΤΑ. ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΘΕΩΡΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΡΑΞΗ. Η ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ

ΠΒ*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kapodistria
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4652 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/01/2004, 17:47:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΙ ΘΕΜΑΤΑ (ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ) ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΑΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ΤΟΥΣ.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΚΤΕΙ.ΕΑΝ π.χ. Ο ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΕΝΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΜΕΛΩΝ ΝΑ ΤΟΥ ΧΤΥΠΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ...Ε ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ; ΜΗΠΩΣ ΝΑ "ΜΙΛΑ" ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΟΝ...ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ; ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΙΖΕΙ ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΚΩΜΙΚΟΤΡΑΓΙΚΟ ! ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ; ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ....
ΑΣ ΛΑΒΟΥΜΕ ΥΠ'ΟΨΙΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟ.ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ (Ή ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΜΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ) ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΜΕΛΩΝ.
ΜΕ ΒΑΘΥΤΑΤΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ,MASVIDAL.


ΝΑΙ,ΖΩΗ ΜΟΥ,
ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ... ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΛΟΓΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΝΩ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΝΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ,ΧΩΡΙΣ ΕΚΦΡΑΣΗ ΑΠΟΨΕΩΝ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΑ ...ΑΖΗΤΗΤΑ!!!
ΑΚΟΜΗ ΘΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΠΩΣ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΧΩΡΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ,ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΩΡΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ Σ' ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΑ ΣΚΟΝΙΣΜΕΝΑ ΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΕΣΟΤΕΡΗΣ "ΑΠΟΘΗΚΗΣ"... ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ "ΨΑΓΜΕΝΑ" ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΤΗΡΟΥΝ "ΖΩΝΤΑΝΑ" ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΕΧΕΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΩΝ ΧΡΗΣΤΩΝ ΓΙ'ΑΥΤΑ...


ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΑΝΤΑ... ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zezmperg
Πλήρες Μέλος

Greece
983 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2004, 06:59:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zezmperg  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σας χαιρετώ.
quote:


Εγινε κατ' εμε πάντα ενας πόλος έλξης από πολλούς καλούς φίλους.
Εδώ νομίζω ολοι μας βρήκαμε έναν τόπο που δυνάμεθα να ανοίξουμε ενα θέμα που μας απασχολεί σχετικά με τις αναζητήσεις μας.
Αλλά δεν είναι μονο αυτό.
Μπορούμε να συζητάμε ελευθερα για αυτά.

Δεν ξέρω εαν κάποιοι πήραν τις απαντήσεις τους η εαν έμαθαν εστω και λίγα.
Εγώ προσωπικά και πήρα αλλά και έμαθα....

Νομίζω πως αυτός ο τόπος θα εξακολουθεί να υπάρχει όσο υπάρχουν άνθρωποι που τους ενδιαφέρει η αναζητηση που πραγματεύεται το ESOTERICA.gr.

Με την σοβαρότητα αλλα και την υπεθυνότητα που πρέπει να έχει ενας τέτοιος τόπος.

Για όλα αυτά υπεθυνοι κατα κύριο λόγο είμαστε εμεις και κανένας άλλος
διότι το ESOTERICA.gr είναι οι χρήστες που με την παρουσία τους και τις γνώσεις τους δίνουν πνοή και ζωή στο τόπο αυτόν.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.




Τελικά ετούτο είναι το site του esoterica.gr και ετούτος ο καλός μας φίλος Αβατάρας!
Μα και πάρα πολλά άλλα που θα πρέπει να τα ανακαλύψουμε καθώς θα σερφάρουμε με τις φιλοσοφικές σκέψεις μας εδω μέσα.
(Η σκέψη γεννά σκέψη όπου το ΕΓΩ θέλει να κατευθύνει, ας γίνουμε λοιπόν εκπαιδευτές του ΕΓΩ μας...Και η σκέψη θα γεννήσει δημιουργία).
Σας χαιρετώ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/01/2004, 08:48:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ zezmperg ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ....

quote:
ας γίνουμε λοιπόν εκπαιδευτές του ΕΓΩ μας...Και η σκέψη θα γεννήσει δημιουργία

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ.....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ....

**ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1900
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Cuba
1904 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/09/2004, 11:06:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1900  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
**ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
endorama
Πλήρες Μέλος


1296 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/09/2004, 08:56:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους endorama  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
περισσότερο με chat room μοιάζει
φιλε μου ακριβως το ιδιο σκεφτομουν τον τελευταιο καιρο

quote:
ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΤΑ "ΞΕΧΝΑΜΕ"

εχω ανοιξει μερικα θεματα και ομολογω οτι τα εχω ξεχασει
αν θυμαμαι καλα ειχα και ενα σχετικα με πλοια και ανεξηγητα φαινομενα

οτι ηξερα το εγραψα
εκανα και προσθετες ερευνες και τα αποτελεσματα των ερευνων τα εγραψα και αυτα
συντομα καταλαβα οτι δεν ενδιεφερε κανεναν το θεμα

και επειδη εγω ξεκινησα ενα θεμα συζητησης για να μαθω και εγω μερικα πραγματα που σιγουρα θα αγνοουσα

και οχι για να κοβω εισητηρια

και αφου καταντησε εφημεριδα το πραγμα και εγω ο εκδοτης της
το εγκατελειψα

(ετσι και αλλιως απο την ερευνα μου εμαθα πολλα πραγματα + πηρα ενα καλο μαθημα)

ισως αν εβαζα μεσα οδηγιες για τελετες και μερικα φυτιλια για τσακωμους να γινοταν αναρπαστο

επισης

αλλο θεμα που ειχα ανοιξει
το δημιουργησα γιατι δεν ηξερα τιποτα εκτος απο μια φημη
και ηθελα να δω τι ξερουν τα υπολοιπα μελη

δεν ηξερε κανενας τιποτα οποτε παει και αυτο

τι να εκανα? να εγραφα ψεμματα?
να μην το ανοιγα επειδη ειχα αγνοια?
μα γιαυτο το ξεκινησα για να μαθω μεσα απο την συζητηση
αλλα και εδω πηρα ενα μαθημα
της καλυτερες συζητησεις της κανεις με τον εαυτο σου
ουτε σε διακοπτουν,ενοχλουν,χλευαζουν,ειρωνευονται,μπερδευουν

με μια λεξη ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ


Edited by - Administrator on 12/12/2020 20:18:49
Reason - Your head will collapse But there's nothing in itΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/09/2004, 23:12:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΩ .....

quote:
ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΤΑ "ΞΕΧΝΑΜΕ"

ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΛΟΥΣ...
Η ΑΚΟΜΑ ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ Η ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΔΙΔΑΧΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΠΟΣΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΟΙΧΘΕΙ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΔΥΟ ΑΡΑΔΕΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ....

ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΛΕΟΝ ΚΟΡΕΣΘΗΚΕ....

ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ..
ΠΟΣΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΕΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ Η ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΙΔΙΑ...

ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΦΙΛΟΥ ANTONIOS1997....

quote:
ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ. ΕΜΕΙΣ ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ. ΠΑΝΤΩΣ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ "ΠΥΡΟΒΟΛΩ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ" ΥΤΕ ΑΝΑΛΥΣΗ ΟΥΤΕ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ. ΦΩΤΟΒΟΛΙΔΕΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Odysseus_nemo
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
539 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2004, 01:28:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο ΠΛΩΤΙΝΟΣ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ:
quote:
Τόσο οι επαγγελματικές και άλλες υποχρεώσεις μας, οσο και το αίσθημα του κορεσμού αργά ή γρήγορα οδηγεί κάποιους στην αποχώρηση...

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΣΜΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΣ.

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ "ΦΩΤΟΒΟΛΙΔΕΣ" ΑΣ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ "ΦΩΤΙΕΣ"!!

ΕΝΑΣ ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΕΧΕΙ ΩΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ, ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ. ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΑΜΟΡΦΩΜΕΝΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΣΥΝΔΙΑΛΕΓΟΜΕΝΟ!!

ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΔΕΙ -ΑΠΟ ΠΑΛΙΟΥΣ, ΚΥΡΙΩΣ, ΧΡΗΣΤΕΣ- ΝΑ ΔΙΝΕΤΑΙ ΠΝΟΗ ΣΕ ΕΝΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ!!

ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΔΙΠΛΟΤΥΠΑ ΚΑΙ "ΠΟΛΥΤΥΠΑ" (ΒΑΡΒΑΡΕ! ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ;!) ΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΣΕ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΧΩΡΟ(ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ = "ΤΡΕΧΑΤΕ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ") ΚΑΙ ΑΣ ΠΡΟΤΡΕΠΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΠΙΔΟΞΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ΘΕΜΑΤΟΣ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΤΑΙ (ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ= "Γ***ΤΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!")

ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΡΟΜΟΣ Ή ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΤΟΤΕ ΧΑΡΑΞΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ
Odysseus_Nemo
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2004, 10:14:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ Odysseus_nemo ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ.

ΑΠΛΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΤΟΠΙΚΣ ΠΟΥ Ο ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΠΑΡΑΘΕΤΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΜΕΣΩΣ.

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΠΛΗΘΩΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΟΠΙΚΣ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΑ ΜΗΝΗΜΑΤΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ.... ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕ ΠΛΗΡΗ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ΤΟΥ.

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΤΗΣ ΑΝΟΙΞΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ 4-5 ΤΟΠΙΚΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.....

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.


ΑΝ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

abado
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2004, 21:57:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους abado  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Merikoi poy graψan edo einai hdh royfianoi.Opos kai merikoi poy isos graψoun h den graψoun.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

abado
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2004, 22:07:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους abado  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Doxaste tous.ABADO.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

abado
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/09/2004, 22:12:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους abado  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
kai tha to xanagrapso.Merikoi poy grapsan edo einai roufianoi.Kai merikoi alloi pou tha grapsoyn h den tha grapsoun.OLE.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy