ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Σπήλαιο των Αμώμων(ή Σπηλιά του Νταβέλη)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/10/2003, 14:29:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
P_Gala....ΡΩΤΑΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ...ΤΟΥΣ ΕΙΔΙΚΟΥΣ!
ΜΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ....

-ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ...ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ/ΣΚΙΑ...-


ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ( ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΤΡΟΠΗ ΚΑΠΟΙΑΣ ΦΙΛΗΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΟ
Κ-ΑΥΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ )ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΤΟ ΕΚΕΙΝΟ ΑΡΘΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΖΗΤΗΣΕΙ Ο ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ ΤΟΥ ΕΔΩ ΤΟΠΙΚ ROAHIM (ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΕΠΙΣΗΣ)
ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΠΑΝΗΓΥΡΙ" ΜΕ ΤΗ ΣΠΗΛΙΑ...

ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΝ ΚΑΙΡΩ..
ΜΠΟΡΩ ΚΙ ΑΠΟ ΑΠΟΣΤΑΣΗ...
(ΚΑΤΑ ΤΟΥ "ΚΟΙΤΑ!!!! ΤΩΡΑ + ΧΩΡΙΣ ΧΕΡΙΑΑΑΑΑΑ...")

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sonap
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
79 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/11/2003, 23:35:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sonap  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΟΥΔΙΑ!ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΣΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΗ ΣΠΗΛΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΕΙ Τ Ι Π Ο Τ Α.ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΜΟΝΟΙ Η ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟΥΣ ΤΡΙΓΥΡΩ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΘΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ...ΠΟΙΟΣ ΤΟΛΜΑΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΟΝΟΣ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ?

"Την ώρα της δυστυχίας μην απελπίζεσαι..σκέψου πως από μαύρα σύννεφα , πέφτει κρυστάλινη βροχή"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Χαρης
Νέο Μέλος

Greece
19 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/11/2003, 03:43:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Χαρης  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σε ολη την παρεα του esoterica.gr
Εγω αν κ κολλημενοσ με κατι τετοιου ειδουσ θεματα ψαχνομαι συχνα με 4 ακομα φιλουσ μου σε πεντελη,υμηττο,παρνηθα κ κ κ ....Οπως εκανα κ σημερα (20/11/2003) πηγα για 5 φορα στον γνωστη σε ολουσ Πεντελη.Το μονο περιεργο που μασ φανηκε ειναι οτι εξω κ μεσα στην σπηλια η φωτογραφικη δεν ελεγε με τιποτα να ανοιξει,ενω 30 μετρα πιο εξω απο την σπηλια ολο δουλευαν ρολοι.Κ μαλλον λογω του γνωστου μαγνητικου πεδιου.Να πληροφορισω (αν κ εγω δεν το ηξερα) οτι η τρυπα στο τελος της σπηλιας του Νταβελη ειναι πλεον κ αυτη μπαζομενη κ χωρις καμια προσβαση στην γνωστη λιμνη.Ακομα κ εδω, τα καταφερε το ανθρωπινο χερι!
Επισης κατι αλλο που μου φανηκε περιεργο, ηταν ενασ παππους, με ενα ασπρο πολυ παλιο τζιπ να κοβει φολτες με το αμαξι μπροστα απο την σπηλια.Τον παππου αυτον, το εχουμε ξαναπετυχει ακομα μια φορα στην σπηλια!!!
Τιποτα αλλο,δεν εχω παρατηρησει εκει...ουτε πνευματα, ουτε φωνες, ουτε χερια σε τοιχους...χωρις να με κανουν ολα αυτα δυσπιστο ομως.
Θα ηθελα να παρακαλεσω αν καποιος απο δω, ξερει καποιο πραγματικα αξιολογο μερος για εξερευνηση κ γενικα για περιεργα κ οχι μονο φαινομενα....!!!
Αυτα (κ ολιγον κουραστικα) απο μενα...
Αν κ εχω ακουσει ΤΟΣΑ για αυτην την σπηλια... εχω δει ΤΟΣΑ λιγα, κ σχεδον μηδαμινα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Βρίλ
Μέλος 3ης Βαθμίδας


659 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/08/2006, 02:16:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Βρίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
9



Το Τέρας της Σπηλιάς της Πεντέλης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
anthoulaki1989
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2006, 04:23:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους anthoulaki1989  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
geia sas! tha ithela na sas rwtisw sxetika me ti spilia tou ntabeli.. an 3erete prosfates plirofories gia to pws einai ekei to meros, an kapoios apo sas exei paei twra teleutaia k pote... k poso epikinduno einai...

~eimai skia pou gyrna~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2006, 08:48:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή anthoulaki1989, καλώς ήλθες στις Συζητήσεις του Esoterica!

Θα σε παρακαλούσα να έγραφες με ελληνικούς χαρακτήρες κι όχι με λατινικούς ώστε να είναι πιο ευανάγνωστα τα μηνύματα σου.

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
AZAΧ_ΧΑΖΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Uzbekistan
301 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2006, 09:57:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AZAΧ_ΧΑΖΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

geia sas!

Γειά και σε σένα....

quote:

tha ithela na sas rwtisw sxetika me ti spilia tou ntabeli

αν θα το γράφεις Greenglish είναι Daveli αλλιός ακούγεται ννταμπέλι...

quote:

an 3erete prosfates plirofories gia to pws einai ekei to meros,

Οι πιό πρόσφατες πληροφορίες δέιχνουν πως το σπήλαιο είναι ακόμη εκεί .... η είσοδος υπάρχει...όπως και οι ναοί...

quote:

k poso epikinduno einai...

επικίνδυνο οπως κάθε σπήλαιο, αν δεν προσέχεις θα σκοτωθεις...



Ο άσπρος σίφουνας....

----------------------------------
ΓΙΑ "ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ" ΛΟΓΟΥΣ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΓΙΟΚ....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stanfromgreece
Πλήρες Μέλος

Greece
1043 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2006, 10:22:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ανθουλάκι καλώς όρισες...
Έχουν γραφτεί τόσες και τόσες σελίδες επάνω σε αυτό το θέμα...
αν κάνεις search στο forum όλο και κάτι θα βρείς...
Για να ρωτάς όμως σίγουρα κάτι θα έχεις ακούσει...
πές μας λοιπόν πρώτα... εσύ τί πιστεύεις για αυτή την σπηλιά???Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ALOS
Μέλος 3ης Βαθμίδας


754 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2006, 19:56:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ALOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητή Αnthoulaki1989

H σπηλιά των Αμώμων (γνωστή ώς του Νταβέλη) που καμία σχέση δεν έχει
με τον Νταβέλη, είναι μια φυσική σπηλιά με (ανάλογα το χρόνο),
υπερφυσική ιδιότητα, την οποία προσπάθησαν να εκμεταλλευτούν πολλοί,
για την ιδιότητά της αυτή.

Ο ενεργειακός αυτός κόμβος, δεν είναι ένα απλό θέμα συζήτησης ή
απάντησης σε ένα post, αλλα άν πραγματικά ενδιαφέρεσαι να μάθεις
πολλά, αυτός που μετά 35 χρόνια έχει γράψει αρκετά είναι ο Γιώργος
Μπαλάνος εκδόσεις Locus7, "Το αίνιγμα της Πεντέλης" που προτοεκδόθηκε
το 1982 άν θυμάμαι καλά. Η έκδοση που κυκλοφορεί τώρα περιέχει
πληροφορίες μέχρι και πρόπερσι...

Όσο χρόνο διαθέσεις σε ανθρώπους που διέθεσαν χρόνο για να ψάξουν
πραγματικά τί έγινε, (άν εσύ αδυνατείς να έχεις την προσωπική γνώμη
λόγω εντοπιότητας και κάποιας ασυγχρόνιστης συγχρονικότητας με το
σημερινά ονομαζόμενα υπερφυσικό), τότε θα μάθεις αρκετά.

Υπάρχουν επίσης αρκετές πηγές και αναφορές μελών εδώ σε αντίστοιχο
topic άνω των 40 σελίδων...Ένας εξ'αυτών έχει κάνει και online βιβλίο.

Θα αρχίσουν τα κομμάτια του puzzle κάποιων πληροφοριών να αρχίζουν να
σου σχηματοποιούν μια άποψη ανάλογη και της ήδη προϋπάρχουσας γνώσης,
επάνω σε θέματα Η/Μ πεδίων, παράλληλων πεδίων πραγματικότητας, πιθανών
άλλων "ρευμάτων" που αγγίζουν τα όρια γνώσης λιθοβόλων σκεπτικιστών,
αλλα και γενικά των γνωστικών άγνωστων έχοντες άγνοια, μερική πάντα ,
όπως όλοι...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AZAΧ_ΧΑΖΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Uzbekistan
301 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/10/2006, 20:42:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AZAΧ_ΧΑΖΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ALOS λέει....

............πιθανών άλλων "ρευμάτων" που αγγίζουν τα όρια γνώσης λιθοβόλων σκεπτικιστών,
.....


Αυτό μου άρεσε.... !!!


Ο άσπρος σίφουνας....

----------------------------------
ΓΙΑ "ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ" ΛΟΓΟΥΣ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΓΙΟΚ....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

anthoulaki1989
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2006, 18:13:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους anthoulaki1989  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις σας!
stanfromgreece γι αυτην την σπηλια εχω ακουσει διαφορα.. του στυλ οτι εκει γινονταν σατανιστικες θυσιες, οτι εκει σ αυτην την περιοχη υπαρχει αρνητικη ενεργεια ή οτι δν υπαρχει τπτ πια, οτι ειναι ενα απλο σπηλαιο οπως ολα τ'αλλα ή οτι πλεον η εισοδος φυλασσεται κ οτι γινεται περιπολια απο αστυνομια και οτι ειναι ανοιχτη καποιες ωρες μονο...

γι αυτο ρωταω αν καποιος ξερει προσφατες πληροφοριες για την σπηλια αυτη...

~eimai skia pou gyrna~Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AZAΧ_ΧΑΖΑ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Uzbekistan
301 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/10/2006, 12:54:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AZAΧ_ΧΑΖΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

........και οτι ειναι ανοιχτη καποιες ωρες μονο...

Η αλήθεια είναι οτι κλείνει στί 12 το βράδυ μέχρι τις 8 το πρωί γιατί τότε κάνουν συντήρηση....



Ο άσπρος σίφουνας....

----------------------------------
ΓΙΑ "ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ" ΛΟΓΟΥΣ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΓΙΟΚ....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stanfromgreece
Πλήρες Μέλος

Greece
1043 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/11/2006, 20:52:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλη Ανθουλάκι... όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι...
Για περιπολίες από αστυνομία, δεν έχω ακούσει τίποτα... (και καλά θα κάνουν να κάνουν καμία περιπολία γυρω από τα σπίτια μας που κινδυνεύουν παρά να πηγαίνουν εκεί!)... για σατανιστικές τελετές... αυτά ακούγονται σχεδόν όπου υπάρχουν σπηλιές... (αυτά για μένα είναι χαζομάρες... δικαιολογίες ψάχνουν συνήθως για όργια)... για αρνητική ενέργεια... τί να πώ... εγώ προσωπικά δεν έχω νιώσει κάτι! Αν κάποιος φίλος εδώ μέσα ξέρει περισσότερα... πιστεύω θα σε κατατοπίσει καλύτερα... πάντος έχουν γραφεί τόσα πολλά και έχουν γίνει στην τηλεόραση τόσες εκπομπές πάνω σε αυτό το θέμα που πιστεύω πως έχει χάσει την "γοητεία" του...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
maraki8
Πλήρες Μέλος

Greece
804 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2006, 11:20:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους maraki8  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Φίλη Ανθουλάκι... όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι...
Για περιπολίες από αστυνομία, δεν έχω ακούσει τίποτα... (και καλά θα κάνουν να κάνουν καμία περιπολία γυρω από τα σπίτια μας που κινδυνεύουν παρά να πηγαίνουν εκεί!)... για σατανιστικές τελετές... αυτά ακούγονται σχεδόν όπου υπάρχουν σπηλιές... (αυτά για μένα είναι χαζομάρες... δικαιολογίες ψάχνουν συνήθως για όργια)... για αρνητική ενέργεια... τί να πώ... εγώ προσωπικά δεν έχω νιώσει κάτι! Αν κάποιος φίλος εδώ μέσα ξέρει περισσότερα... πιστεύω θα σε κατατοπίσει καλύτερα... πάντος έχουν γραφεί τόσα πολλά και έχουν γίνει στην τηλεόραση τόσες εκπομπές πάνω σε αυτό το θέμα που πιστεύω πως έχει χάσει την "γοητεία" του...

Κάτι παράξενο η ίδια δεν έχω παρατηρήσει ιδίοις τοις όμμασιν για τον απλούστατο λόγο,ότι δύο φορές ξεκίνησα και πήγα στην Πεντέλη για να μπώ στη σπηλιά,αλλά και τις δύο φορές,η σπηλιά δεν με "άφησε" να μπώ.Και πώς το έκανε αυτό;με αρρώστησε!!ξεκινούσα από το σπίτι μου υγιέστατη και με το που έφτανα στη σπηλιά με έπιανε τρομερή ναυτία και ζάλη,σε σημείο λιποθυμίας.Και να σημειώσω,ότι την πρώτη φορά δεν είχα πρόθεση να πάω στη σπηλιά.Για άλλο λόγο είχα ανέβει...
Μετά από αυτα τα περιστατικά και γενικά με όσα έχω διαβάσει για την Πεντέλη,μπορώ να πωότι δεν θέλω να ξαναπάω γενικά στο βουνό...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ellovos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2006, 12:48:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ellovos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΡΙΧΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ.

http://www.johnniebegood.gr/periexomena/

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

kroko
Μέλος 1ης Βαθμίδας


55 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/11/2006, 13:38:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους kroko  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είναι γνωστό ότι η σπηλιά της Πεντέλης ήταν λημέρι του λήσταρχου Νταβέλη, που είχε σχέσεις με τη δούκισσα της Πλακεντίας και ακόμα και με τη βασίλισσα Αμαλία.

Είναι γνωστό ότι στη σπηλιά έχουν θάψει οι αμερικανοί πυρηνικά απόβλητα και για αυτό όσοι πάνε ζαλίζονται, χάνουν τον προσανατολισμό τους κλπ κλπ.

Είναι αποδεδειγμένο, ότι στη σπηλιά αυτή χάθηκαν κάποιοι γάλλοι σπηλαιολόγοι, που μπήκαν αλλά δεν ξαναβγήκαν ποτέ. Πιθανώς έσβησαν οι φακοί τους και έχασαν τον προσανατολισμό τους.

Είναι διαπιστωμένο, ότι στη σπηλιά δεν λειτουργούν πυξίδες, κινητά τηλέφωνα, φακοί, φορητοί υπολογιστές κλπ κλπ. Μόλις μπεί κάποιος μέσα, χαλάνε όλα, δε λειτουργεί τίποτα, οι μπαταρίες ξεφορτίζονται κλπ κλπ. και χάνεται ο χρόνος Το έδειξε και η τηλεόραση.

Επίσεις, μετά τα κρούσματα των ομάδων σατανιστών που δρούσαν για χρόνια ανενόχλητα μέσα στη σπηλιά, αποφάσισε η εκκλησία να τους διώξει και έτσι έχτισαν γρήγορα-γρήγορα ένα εκκλησάκι στην είσοδο. Όποιος πάει, θα το δεί.

Πάντως, είναι γνωστό ότι όποιος θέλει να παέι σε αυτό το βουνό παθαίνει κάτι. Ζαλάδες, εμετούς, χάνει το προσανατολισμό του, την ένοια του χρόνου, και ακόμα και αν σβήσει το αυτοκίνητό του, αμέσως ανάβουν οι λάμπες του αυτοκινήτου και αυτό ανεβαίνει με σβηστή μηχανή την ανηφόρα στο χωματόδρομο.


Edited by - kroko on 03/11/2006 13:44:25Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ellovos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/11/2006, 03:25:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ellovos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stavros_p
Μέλος 1ης Βαθμίδας


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2006, 22:25:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αυτό το τούνελ πριν την σπηλιά (στα αριστερά (γύρω στα 80m στρίβεις στα αριστερά και κατεβαίνεις λίγο - έχει και συρματόπλεγμα) που έχουν σκάψει περίπου πόσο βάθος έχει? Γιατί μπήκα μέσα (ναι τώρα, παρόλο που πάω εκεί πάνω εδώ και χρόνια) και προχωρούσα αρκετά (με το ποδήλατο λολ). Ήταν ας το πούμε καταφύγιο σε περίπτωση πυρηνικού πολέμου ε?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stavros_p
Μέλος 1ης Βαθμίδας


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2006, 15:44:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
την "παλάμη" την έχετε δεί? φωτό από σήμερα http://img.photobucket.com/albums/v84/stavpal/DSCN2040.jpg
τελικά από τι έγινε ρε παιδιά?

εντυπωσιακό http://img.photobucket.com/albums/v84/stavpal/DSCN2027.jpg

μέσα http://img.photobucket.com/albums/v84/stavpal/DSCN2035.jpg

σήμερα είχε πολλά σύννεφα http://img.photobucket.com/albums/v84/stavpal/DSCN2017.jpg

να με και γω http://img.photobucket.com/albums/v84/stavpal/DSCN2021.jpg

ανεβαίνοντας προς τα εδώ http://img.photobucket.com/albums/v84/stavpal/DSCN2019.jpg

Edited by - stavros_p on 17/12/2006 15:54:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stavros_p
Μέλος 1ης Βαθμίδας


104 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/12/2006, 15:46:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[double post

Edited by - stavros_p on 17/12/2006 15:52:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

spider-man
Νέο Μέλος

Greece
43 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2006, 04:53:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους spider-man  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...............Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
angus young
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2007, 03:36:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angus young  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΜΠΗΚΕ ΚΑΛΑ................Ο ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ!!!ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ..... ΚΑΛΑ....ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΝΑΙ....ΟΚ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΡΥΜΜΕΝΟ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ....ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ.ΑΠ'Ο,ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΛΟΙ ΨΗΝΕΣΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ....ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ?ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΑΘΕΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΧΑΤΕ ΜΑΘΕΙ.Ή ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΗΜΗΟΥΡΓΗΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ......ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΑ?ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΕΤΑΙ ΚΟΣΜΟΣ?ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΥΒΕΙ ΜΥΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ.......ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΗΛΑΙΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΓΚΡΕΜΙΣΤΕΙ Ή ΝΑ ΨΑΧΤΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΞΩΝΥΧΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝΟΥΣ ΒΡΑΧΩΝ......ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΡΕΥΝΑ?ΑΛΛΩΣΤΕ ΘΥΓΩΝΤΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ.ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΧΩΡΙΣ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΛΑΚΩΝΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΜΥΣΤΙΚΟΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΕΚΦΥΓΕΣ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΠΗΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΚΡΥΒΟΥΝ Ι Σ Ω Σ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ.ΠΟΙΟΣ ΑΡΑΓΕ ΚΙΝΕΙ ΤΑ ΝΙΜΜΑΤΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ?......

kittyΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FRODO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
176 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2007, 14:51:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FRODO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΟΚ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΡΥΜΜΕΝΟ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ....

Αλήθεια,τι??

quote:
ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ.

Εσύ,ας πούμε το ανακάλυψες και ήρθες να μας φωτίσεις??

quote:
ΑΠ'Ο,ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΛΟΙ ΨΗΝΕΣΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ....ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΡΩΤΗΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ?ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΑΘΕΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΧΑΤΕ ΜΑΘΕΙ.Ή ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΗΜΗΟΥΡΓΗΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ......ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΑ?ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΕΤΑΙ ΚΟΣΜΟΣ?ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΥΒΕΙ ΜΥΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ.......ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ.

Εεεεε?Πάντως μπράβο,μέχρι στιγμής,με το μήνυμά σου μου έχουν λυθεί όλες οι απορίες για την Πεντέλη...

quote:
ΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΗΛΑΙΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΓΚΡΕΜΙΣΤΕΙ

Πώς δεν το σκέφτηκα...Πολύ καλή ιδέα...
(Ήθελα να΄ξερα, τι καπνίζετε...)

quote:
Ή ΝΑ ΨΑΧΤΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΞΩΝΥΧΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝΟΥΣ ΒΡΑΧΩΝ......

Άχ,το καημένο το σπηλαιάκι...

quote:
ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΤΟΛΜΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΡΕΥΝΑ?

Τρελός είσαι??? Μετά να τον κυνηγάνε τα τρόλ πάνω στην Πεντέλη??

quote:
ΑΛΛΩΣΤΕ ΘΥΓΩΝΤΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ.

Ε,βέβαια.Αμερικανοί,Ρώσοι,Κινέζοι,Άγγλοι,Γάλλοι,εξωγήινοι,εσωγήινοι,η κυρα Γεωργία απέναντι κ.α ...

quote:
ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΧΩΡΙΣ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΛΑΚΩΝΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΜΥΣΤΙΚΟΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΕΚΦΥΓΕΣ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΠΗΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΚΡΥΒΟΥΝ Ι Σ Ω Σ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ.

Κοίτα,πάντως σου αναγνωρίζω οτι ρίσκαρες και αποκάλυψες πολλά για την σπηλιά της Πεντέλης...

quote:
ΠΟΙΟΣ ΑΡΑΓΕ ΚΙΝΕΙ ΤΑ ΝΙΜΜΑΤΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ?......

Μήπως ο Νταβέλης με την Δούκισσα???

Υ.Γ: Ρε παιδιά,έλεος! όλοι γίναμε ειδικοί και λέμε οτι μας κατέβει???
Το σπήλαιο της Πεντέλης είναι ένα "απλό" σπήλαιο,όμορφο αλλά λεηλατημένο. Τίποτα περισσότερο,τίποτα λιγότερο...
Όποιος πιστεύει οτι το σπήλαιο του Άμώμων Διός είναι κατι παραπάνω απο ένα απλό σπήλαιο,ας το αποδείξει...

http://meoknews.tripod.com

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2007, 11:51:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χαχα, τώρα το είδα αυτό! γειά σου ρε φρόντο, κεντάς πάλι!

πάντως ρε φίλε, προτείνω να βγάλουμε κι εμείς κανά λεφτό από αυτή την ιστορία.

θα παίρνουμε όλους όσους πιστεύουν ότι κάτι υπάρχει κάτω απ'τη σπηλιά,θα τους πηγαίνουμε εκεί για "εξωνυχιστικό έλεγχο" [αν δεν κανω λάθος έχεις γνώσεις σπηλαιολογίας], θα πληρωνόμαστε με την ώρα, κι εγώ θα τα βρω με το βλαδήμιρο και το γιώργο, να μη μας ενοχλήσουν.

άντε, και όποιος ανακαλύπτει κάποιο μυστικό του σπηλαίου θα έχει ειδική έκπτωση, και αναμνηστικό μπρελόκ!

angus, παιρνεις άριστα για το όνομα, αλλά πραγματικά πιστεύειες ότι είναι τόσο δύσκολο να εξεταστεί η σπηλιά στην τωρινή της μορφή; αλήθεια έχεις πάει; εγώ πιστεύω πως έχω ήδη δει τουλάχιστον το 70% των κοιλωτήτων και των ωπών της σπηλιάς [για κάποια χρειαζόμουν πολυ σκοινί και τόνους εντομοαπωθητικού] και το μόνο που έχω βρει είναι άκυρες [και άσχημες] ανθρώπινες παρεμβάσεις [μεταλικές σκάλες μέσα στο βράχο, γκραφιταρισμένα σύμβολα [πάλι μέσα στο βράχο]... αλλά τίποτα φοβερό.

τώρα, αν αποφασισθεί να επανέρθει το σπήλαιο στην αρχική του μορφή [να φύγουν μπάζα κλπ] το συζητάμε. πάντως στην παρούσα του μορφή δεν κρύβει τίποτα το σπήλαιο... εκτός από μια γόπα που ξέχασα μια φορά εκεί, δυστυχώς.

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...

Edited by - crucifire on 16/10/2007 11:56:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FRODO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
176 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2007, 16:53:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FRODO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
πάντως ρε φίλε, προτείνω να βγάλουμε κι εμείς κανά λεφτό από αυτή την ιστορία.

Ρε' συ, αυτά δεν τα λέμε εδώ...
Γυαλίζει το μάτι των διαχειριστών - συντονιστών...

quote:
θα παίρνουμε όλους όσους πιστεύουν ότι κάτι υπάρχει κάτω απ'τη σπηλιά,θα τους πηγαίνουμε εκεί για "εξωνυχιστικό έλεγχο" [αν δεν κανω λάθος έχεις γνώσεις σπηλαιολογίας], θα πληρωνόμαστε με την ώρα, κι εγώ θα τα βρω με το βλαδήμιρο και το γιώργο, να μη μας ενοχλήσουν.

Κύριε, admin, σας βρήκα δουλειά για τα Σαββατοκύριακα!!!
Περάστε μεθαύριο από το γραφείο μου να σας κάνω μερικές ερωτήσεις για να δω αν αξίζετε για αυτή τη δουλειά ( αλλά πρώτα πρέπει να μελετήσετε εις βάθος τις λέξεις:
σύνεση και αλληλοσεβασμός) . Επίσης πρέπει να κάνετε ασκήσεις υπομονής και ψυχραιμίας... Χάρτη της σπηλιάς, δεν νομίζω να χρειάζεστε, διότι πολύ απλά, μπορείτε να συνεχίσετε να αυτοσχεδιάζετε...

quote:
άντε, και όποιος ανακαλύπτει κάποιο μυστικό του σπηλαίου θα έχει ειδική έκπτωση, και αναμνηστικό μπρελόκ!

Όπως επίσης και αναμνηστικές φωτογραφίες ...
Βέβαια, οι πιο τολμηροί θα μπορούν να ταΐζουν τα τρόλ της σπηλιάς...


quote:
τώρα, αν αποφασισθεί να επανέρθει το σπήλαιο στην αρχική του μορφή [να φύγουν μπάζα κλπ] το συζητάμε. πάντως στην παρούσα του μορφή δεν κρύβει τίποτα το σπήλαιο... εκτός από μια γόπα που ξέχασα μια φορά εκεί, δυστυχώς.

Το σπήλαιο προστατεύεται από τον νόμο και έτσι οποιαδήποτε παρέμβαση σε αυτό, είναι παράνομη...
Φίλε crucifire, το σπήλαιο δυστυχώς, δεν κρύβει μόνο την γόπα σου, αλλά και πολλά άλλα σκουπίδια που έχουν αφήσει κατά καιρούς διάφοροι ηλίθιοι...


www.allforums.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gretel
Πρώην Συνεργάτης

Aruba
3518 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2007, 20:08:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gretel  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

quote:
Γυαλίζει το μάτι των διαχειριστών - συντονιστών...


"ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΦΩΣ"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
satyros
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
257 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2007, 08:32:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους satyros  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΣΑΤΥΡΟΣ ΜΕΝ, ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕ
http://periplanisis.blogspot.com/


_________________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΩΣΤΕ
ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΤΟ FORMAT ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ.
17/10/2007
_________________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2007, 12:41:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
αλλά και πολλά άλλα σκουπίδια που έχουν αφήσει κατά καιρούς διάφοροι ηλίθιοι...

κουτί πίτσας εχω μαζέψει αδερφέ! δεν πάμε καθόλου καλά... δυστυχώς από τη φωτιά και μετά δεν έχω καταφέρει να ανεβώ για συλλογή σκουπιδιών, αλλά καλός μ*****ας κι εγώ! παίρνω των άλλων κι ξεχνάω τα δικά μου! ευτυχώς το χαρτί και ο καπνός είναι βιοδιασπόμενα, σε μεγάλο βαθμό... το βενζόλιο κανει τη ζημια...

quote:
Ρε' συ, αυτά δεν τα λέμε εδώ...
Γυαλίζει το μάτι των διαχειριστών - συντονιστών...

γιατί ρε; τιμια δουλειά είναι...για σκέψου τον τρόπο με τον οποίο βγάζουν άλλοι κι άλλοι λεφτά από αυτή την ιστορία...!

quote:
Κύριε, admin (...) να αυτοσχεδιάζετε...

σόρρυ administrator, αλλά εδώ σου την έφερε και μάλιστα με χιούμορ!

γκρέτελ μου... είπαμε, όχι μάτια... ΜΑΤΑΡΕΣ !!!

σάτυρε, τι είναι αυτό που γυαλίζει; μάτι μήπως;

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

crucifire
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1747 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2007, 12:50:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους crucifire  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και κάτι που τώρα πρόσεξα:

Sonap:

quote:
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ...ΠΟΙΟΣ ΤΟΛΜΑΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΟΝΟΣ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ?

πέντε άτομα που κάποτε έγραφαν εδώ, άλλοι 20 τουλάχιστον που έχω πετύχει, κι ένας που γράφει τώρα αυτές τις γραμμές! δηλαδή τι να φοβηθείς εκεί πάνω; το τρολ της σπηλιάς τρώει μόνο μακεδονικό χαλβά με αμύγδαλα!

quote:
Επισης κατι αλλο που μου φανηκε περιεργο, ηταν ενασ παππους, με ενα ασπρο πολυ παλιο τζιπ να κοβει φολτες με το αμαξι μπροστα απο την σπηλια.Τον παππου αυτον, το εχουμε ξαναπετυχει ακομα μια φορα στην σπηλια!!!

μήπως αυτός ο... παππούς είχε μακρί μαλλί και μια καραμπίνα για μια συγκεκριμένη ράτσα πιθηκοειδών;

______________________________________________
ΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΦΕΡΕΙΝ ...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FRODO
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
176 Μηνύματα
Απεστάλη: 17/10/2007, 16:08:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FRODO  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
Γυαλίζει το μάτι των διαχειριστών - συντονιστών...


Λίγο ξυδάκι, gretel ?

quote:
γιατί ρε; τιμια δουλειά είναι...για σκέψου τον τρόπο με τον οποίο βγάζουν άλλοι κι άλλοι λεφτά από αυτή την ιστορία...!

Ναι ρε συ, αλλά μην τα γράφουμε αυτά εδώ πέρα, γιατί θα μας προλάβουν άλλοι... Όχι τίποτα άλλο, αλλά υποσχέθηκα και δουλειά...

quote:
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ...ΠΟΙΟΣ ΤΟΛΜΑΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΟΝΟΣ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ?

Όλοι αυτοί που δεν πιστεύουν τα παραμύθια που ακούγονται για την σπηλιά...

quote:
μήπως αυτός ο... παππούς είχε μακρί μαλλί και μια καραμπίνα για μια συγκεκριμένη ράτσα πιθηκοειδών;

Τον έχεις δει κι εσύ?? Και του έχουμε πει, ότι η συγκεκριμένη ράτσα πιθηκοειδών είναι προς εξαφάνιση...

www.allforums.gr

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.15625
Maintained by Digital Alchemy