ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΓΝΩΣΗ =-.
 ΜΑΓΕΙΑ,ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΙ...ΣΥΣΧΕΤΙΣΜΟΣ
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Skies tou Fegariou
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
306 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 23:10:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Skies tou Fegariou
ARADIA?

EGO SE "PAO".


KAPIA STIGMI 8ELO NA SU KANO MERIKES EROTISIS.DEN INE I KATALILI ORA AFU EXUN PESI OLI NA SU FANE TO MEDULI.IDIKA OI SIDONISTES PU MERIKES FORES XEXNANE TI DULIA TUS KE TO PERNUN TO 8EMA PROSOPIKA.

SINEXISE PADOS,MARESI NA DIAVAZO TIS APOPSIS SU.AUTA PU LES INE MESA APO TIN KARDIA SU KE TIN PSIXI SU.AUTA PU LES INE TO INE SU.KE MARESI PU EXIS KE TIN DINAMI NA VGIS NA TA PIS,KE TO ES8IMA OTI ISOS NA PIGAN XAMENA TA XRONIA SPUDON SU.OMOS NA XERIS OTI TIPOTA DEN PAI XAMENO.UTE AUTA PU LES!

FILIKA

AGAPA GIA NA MIN MISIS.

Leonardo

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
nagual
Μέλος 2ης Βαθμίδας


174 Μηνύματα
Απεστάλη: 23/02/2003, 23:51:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nagual
Γειά σου Shacti.
Σ’ευχαριστώ γιά την απάντηση σου.
Στο αρχικό σου μήνυμα αναφέρεις ότι αγωνίζεσαι ενάντια στους μασόνους,σιωνιστές,σατανιστές κλπ.
Θα ήθελα αν μπορούσες να αναφέρεις ορισμένα πράγματα γιά τους μασόνους.
Και θα ήθελα να σε ρωτήσω αν μέσα στην ΕΥΠ (από την οποία χρηματοδοτείστε και λογοδοτείτε) υπάρχουν μασόνοι.

Φιλικά

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 00:55:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia
Αγαπητή Aradia.

Αφού θες ερωτήσεις...

Μπορείς να μας περιγράψεις μήπως, πως περίπου θα είναι το "camel trophy" που αποτελεί την αποστολή σου στις μέρες που έρχονται; Η μήπως δεν αποτελεί κάτι τέτοιο - τόσο υλικό, αλλά θα διεξαχθεί σε νοητικό επίπεδο;

Ευχαριστώ.

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 01:32:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29
Γεια σε όλους.

Κάποτε είχα γνωρίσει μια κοπέλα που αποκαλούσε τον εαυτό της, μάγισσα.
Μετά από πολύωρη συζήτηση όταν κατάλαβε πως δεν είμαι από τα άτομα που τρώνε ότι τους βάλουν στη μούρη τους μου είπε την εξής κουβέντα:
«δεν είμαστε ψώνια εμείς που παρουσιαζόμαστε ως μάγοι και μάγισσες. Ψώνια είναι αυτοί που μας πιστεύουν και μας εμπιστεύονται»

Αγαπητή ARADIA κι εγώ σε πάω, αλλά όχι σαν μάγισσα.
Σαν μάγισσα θα αφήσω να σε πιστεύουν όσοι πιστεύουν στις μάγισσες.
Φιλικά Νότης.


Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Edited by - notis_29 on 24/02/2003 01:33:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 02:02:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ
ειναι 2.00 το βραδυ, μολις γυρισα και ειπα ν ανοιξω το forum στα esoterica.
που να παω, που να παω...
α! ναι!
στη "μαγισσουλα", εκει σιγουρα θα ειναι και
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ, και
ΕΥΚΟΛΟ να πω το μακρυ μου η το κοντο μου...και
ΔΙΑΚΕΔΑΣΤΙΚΟ να διαβαζω το κραξιμο της μαγισσας...

παω
και τι βλεπουν τα ματια μου?
ΞΑΑΑΑΑΦΝΙΚΑΑΑΑΑ....
ΟΛΑ ΓΥΡΙΖΑΝ ΤΟΥΜΠΑ.
ο ενας μετα τον αλλο αρχιζουμε να αλλαζουμε τη γνωμη μας και εκει που θελαμε να την καψουμε την μαγισσουλα, τωρα ολοι την αναγνωριζουμε, την παμε, την καταλαβαινουμε, της συμπαραστεκομαστε...

οχι aradia, δεν γραφω αυτα που γραφω για να εμποδισω τη "συμπαρασταση" που σου δειχνουν οι καλοι σου φιλοι...

ΑΠΛΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ,
μην ειναι ολ αυτα σαν το τραγουδι "ΟΠΟΥ ΜΕ ΠΑΕΙ Ο ΑΝΕΜΟΣ ΠΑΩ"

με ΑΛΛΑ λογια,
γραφει ενας ΚΑΚΑ λογια -δωστου ολοι ΚΑΚΑ λογια
γραφει μετα απο πολλα μηνυματα καποιος ΚΑΛΑ λογια -δωστου ολοι ΚΑΛΑ λογια...

ποιο θα ειναι το τριτο σταδιο?
τι εγινε με το "προκαλω"? πεσαν οι κακοι, πεσαν οι καλοι, επεσε και τελικα και το θεμα στα "ενεργα θεματα τους τελευταιους τρεις μηνες"...

οποτε, γιατι τα γραφω ολ αυτα...
για να σας πω τι να κανετε?
για να σας πω τι να μην κανετε?

μαλλον, γιατι με ενα τσιγαρο πριν τον υπνο και λιγη κουβεντουλα στα εσωτερικα, (ειναι και το aircondition που περιμενω να ζεστανει το δωματιο) ειναι Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΗΣΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΟΛΥΣΚΕΦΤΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΜΟΥ
και που ειναι ευκολο, τοσο πιο ευκολο απο το να διαβασω ενα καλο βιβλιο, ωστε αυριο -η σε 3-4 ημερες να απαντησω κατι ουσιαστικο στο θεμα.

καληνυχτα σας!


λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elixir
Μέλος 2ης Βαθμίδας


154 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 04:16:58  Εμφάνιση Προφίλ
Καλημερα σε ολους!

Φιλη Λιλιθ,

quote:
παω
και τι βλεπουν τα ματια μου?
ΞΑΑΑΑΑΦΝΙΚΑΑΑΑΑ....
ΟΛΑ ΓΥΡΙΖΑΝ ΤΟΥΜΠΑ.
ο ενας μετα τον αλλο αρχιζουμε να αλλαζουμε τη γνωμη μας και εκει που θελαμε να την καψουμε την μαγισσουλα, τωρα ολοι την αναγνωριζουμε, την παμε, την καταλαβαινουμε, της συμπαραστεκομαστε...

...και το -πραγματικα αστειο- ειναι οτι σας το λεει απο την πρωτη στιγμη η κοπελα: ''EIMAI MAΓΙΣΣΑ''... αλλα κανεις δεν ΠΙΣΤΕΥΕΙ...

...φιλη Λιλιθ, ΜΠΡΑΒΟ σου που κοιταξες μεσα στον μαγικο καθρεφτη της φιλης ΑRADIA και ΜΠΡΑΒΟ σου φιλη ARADIA, για τον υπεροχο καθρεφτη σου!... Μεσα του βλεπω ολη τη ΜΑΓΕΙΑ, τους ''υποχθονιους'' και τον συσχετισμο τους... Μια απο τα ιδια δηλαδη, οπως ΑΚΡΙΒΩΣ και στη ΖΩΗ...

Ομως, τα εχουμε πει τοσες φορες πια, μονο οποιος εχει τα ματια του ανοιχτα ΒΛΕΠΕΙ!... ...το μονο που μενει να αναρωτηθω, ειναι αν τα ματια αυτα ειναι της ΨΥΧΗΣ...???? ....γιατι αρχιζω να αναλογιζομαι και εγω με τη σειρα μου, αν η ΨΥΧΗ που καταθετω καθε μερα, σε καθε μου λογο μεσα απο το ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ,(αλλα και της ΖΩΗΣ) βρισκει, εστω και για λιγες στιγμες αιωνιοτητας, ΚΑΠΟΙΟΝ-ΟΥΣ να ''ακουμπισει''!...

ΟΧΙ, ΔΕΝ ΑΜΦΕΒΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ!...
ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΑΣΗ ΚΑΠΟΙΩΝ....ΠΟΥ ΑΜΦΙΒΑΛΛΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΗΣ!...

Αλλα, με ΠΕΙΣΜΑ και ΠΙΣΤΗ, θα επιμεινω να κραταω τα δικα μου ματια ΑΝΟΙΧΤΑ!...ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ!...
Και αυτα βλεπουν να γινονται ΜΑΓΙΚΑ πραγματα...!

Φιλη ARADIA, σε ευχαριστω για ΑΥΤΟ!...

ΦΙΛΙΚΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ARADIA
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 13:18:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ARADIA
ΠΑΡΑΤΗΡΩ..ΝΙΩΘΩ..ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ,ΟΣΑ ΛΕΤΕ.
ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΟ ΓΡΑΨΙΜΟ.ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΔΙΚΙΟ.ΙΣΩΣ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΛΑΘΟΣ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ..Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΑΓΓΕΛΩΝ ΚΑΙ ΔΑΙΜΟΝΩΝ,ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΨΕΜΜΑΤΟΣ,ΔΕΝ ΕΠΑΡΚΕΙ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΜΑΣ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΒΗΜΑ

ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ..ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΡΟΗ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ..ΑΝ Η ΑΠΟΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΚΟΥ ΚΑΤΑΚΛΥΣΜΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ,ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ Η ΙΣΤΟΡΙΑ..ΜΙΑ ΑΠΟΤΡΟΠΗ ΕΝΟΣ ΤΕΤΟΙΟΥ ΚΑΤΑΚΛΥΣΜΟΥ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ,ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ,ΘΑ ΑΝΕΣΤΡΕΦΕ ΠΟΛΛΑ...ΚΑΙ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΡΟΣ..ΕΚΕΙΝΟΙ,ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ,ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝΕ.

ΟΛΑ ΟΣΑ ΣΑΣ ΕΙΠΑ,ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΕΞΗ.ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ..ΑΝ ΟΧΙ,ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΛΕΞΗ

ΨΑΞΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΣΑΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΙΩΣΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΟΛΑ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΜΙΚΡΑ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΔΩ..

ΕΧΩ ΜΙΑ ΨΥΧΗ ΝΑ ΣΩΣΩ,ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ..

ΑΝΤΙΟ


SHAKTIΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 13:24:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ...
...ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΣ ..+ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ...
ΙΣΩΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΡΑΦΗΚΕΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ...ΙΣΩΣ ΠΑΛΙ...ΟΧΙ...
ΜΑ... ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ...ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΕΞΩΚΟΣΜΙΚΟ ... ΒΡΑΔΥ...
...

"Ο ΣΩΣΩΝ ΕΑΥΤΩ ΣΩΘΗΤΩ...."

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ 'Π'....
ΑΝ ΨΑΞΕΙΣ ΤΟ 'Π' ...ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ...'Π'-ΑΝΤ'ΟΥ...
=ΤΟ 'Π' ΑΝΤΙ...ΑΥΤΟΥ...


YΓ.ΜΕΙΝΕ ,ΘΑ ΠΩ...
ΜΕ ΤΑ 'ΕΣΩ' ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΟΧΙ 'SPELLS...'
...U KNOW...



'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 24/02/2003 13:29:12Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ANTONIOS1997
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 14:56:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ANTONIOS1997
quote:
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΙΩΣΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΟΛΑ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΜΙΚΡΑ,ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΔΩ..

ΕΧΩ ΜΙΑ ΨΥΧΗ ΝΑ ΣΩΣΩ,ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ..

ΑΝΤΙΟ


ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ..

ΑΝΤΙΟ

ANTONIOS1997
""ΑΡΑΤΕ ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ""Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

drumx13
Πλήρες Μέλος

Greece
1049 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 17:46:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους drumx13
Dear aradia
μετα λυπης μου σου υπενθυμιζω οτι η θεραπεια σου πρεπει να διακοπει... διοτι ειναι τελειος ανωφελη.
Σταματα επιτελους να παιρνεις τα χαπια που σου εγραψα οταν ησουν μικροτερη....
εχουν ληξει
παρακαλω περασε απο ο γραφειο την Δευτερα για την καθιερωμενη επισκεψη και πες στους γονεις σου οτι ο γιατρος ειπε να περιορισεις το διαδυκτιο....
Ευχαριστω
Dr drumx13
Ψυχαναλητης


Σε αυτο το Forum οτι δηλωσεις εισαι.

love for what is comming and forgivness for the past...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Skies tou Fegariou
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
306 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2003, 18:25:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Skies tou Fegariou
ARADIA, 8A SE PARAKALUSA AN EXIS XRONO NA MU GRAPSIS STIN EXIS DIEU8INSI AN DEN 8ELIS NA SINEXISIS APO EDO.


leonardo_10@hotmail.com

ME ENDIAFERI O TROPOS ME TON OPIO DIATIPONIS TA EPIXIRIMATA SU.8A IME EVGNOMON AN MU APADISIS.

DEN 8ELO NA KRINO MERIKUS EDO MESA PU TO PEZUN REALISTES KE PADOGNOSTES.O KA8E ENAS EXI TON DIKO TOU TROPO NA "PSIXANALIEI" OPOS IPE KE O DOCTORAS AUTA PU IPONODE.
EXO XANAPEI OTI MAKARI NA ANIXUME OLI TA MATIA MAS KE NA DUME KATI PIO PERA APO AUTO PU TA MATIA MAS PRAGMATIKA VLEPUN,KE NA AKUSUME PERA APO AUTO PU MPORUN TA AUTIA MAS PRAGMATIKA NA AKUSUN.

FILIKA
AGAPA GIA NA MIN MISIS.

Leonardo

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
notis_29
Πλήρες Μέλος

Greece
850 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 01:53:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους notis_29  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος notis_29
Γεια σας.
Όπως η αγαπητή λιλιθ έτσι κι εγώ είπα να διασκεδάσω λίγο σε ένα θέμα που
«εκεί σίγουρα θα είναι και
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ, και
ΕΥΚΟΛΟ να πω το μακρύ μου η το κοντό μου...»

λοιπών φίλη λιλιθ λυπάμαι που σου ανέβηκε η πίεση και
«ΞΑΑΑΑΑΦΝΙΚΑΑΑΑΑ....
ΟΛΑ ΓΥΡΙΖΑΝ ΤΟΥΜΠΑ.»
αλλά θα συμφωνήσω με τον φίλο ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
«PARATIRW ME EKPLIXH!OTI TO HUMOR DEN TO ANTILAMVANONTE POLOI!»
τώρα αν έπαιρνε η μπόρα κι εμένα στην απάντηση σου, θα σου πω πως εγώ δεν έκανα “χούμορ”, εγώ απλός είπα ότι δεν πάω καμία μάγισσα («Αγαπητή ARADIA κι εγώ σε πάω, αλλά όχι σαν μάγισσα.»). αν το προσέξεις καλύτερα ίσος το καταλάβεις.
Τέλος θα ήθελα να σου πω πως καλό θα ήταν όταν απευθυνόμαστε σε κάποια άτομα που συμμετέχουν σε κάποιο θέμα να έχετε το θάρρος να αναφέρετε και τα ονόματα τους, για να μας δώσουν κι αυτοί την απάντηση τους και έπειτα ας αφήσουμε το κοινό να βγάλει τα συμπεράσματα του για το αν κάποιος προσπαθεί να εντυπωσιάσει φίλε ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ.
Τέλος για να κλείσω και με τον ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ θα ήθελα να του πω πως με έχει εντυπωσιάσει με το ποιητικό του μήνυμα παρόμοιο με πολλά άλλα που έχει στείλει σε διάφορα φόρουμ του εσωτερικά.

Υ.Γ για να μη νιώθουνε κάπως άσχημα οι συντονιστές του φόρουμ κελσος και Πλωτίνος ( για το χαμηλό μου επίπεδο) και για να γνωρίζουν όλα τα μέλη του εσωτερικά , ο τίτλος του συντονιστή που φέρω δεν έχει καμία σχέση με το συγκεκριμένο φόρουμ. Εγώ σε αυτό το θέμα γράφω ως απλό μέλος.


Θεέ μου συχώρεσε με τοσο όσο συχωρώ και εγώ τους άλλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 03:30:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ

ΑΥΤΟ.. ΕΙΝΑΙ "Η ΕΠΙΚΕΦΑΛΙΔΑ" ΓΙΑ ΤΟΠΑΡΟΝ ΘΕΜΑ ...
+ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ...ΧΜΜΜ...!

ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΗΝ "ΑΠΟΡΙΑ" ...
..+ΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΟΤΗΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΛΑΠΛΟΤΗΤΑ...
ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ...

ΦΩΣ!ΕΝ ΣΚΟΤΕΙ...
ΚΑΛΗΜΕΡΑ...


'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Yemanja
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 14:06:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Yemanja
Καλημέρα σας είμαι καινούργια στο forum , μόλις χθές σας ανακάλυψα και πιστεύω πως θα μείνω αρκετό καιρό . Δεν μου έχει δωθεί η ευκαιρία να διαβάσω πολλά πράγματα αλλά το θέμα αυτό μου κέντρισε το ενδιαφέρον και θα ήθελα να κάνω μια παρεμβολή και αν μπορεί η ARADIA να απαντήσει σε ένα ερώτημά μου.
Μάγος ή μάγισσα δεν γίνεται οποιοδήποτε άτομο επειδή διάβασε κάποιο από τα βιβλία που κυκλοφορούν με τα κιλά στο εμπόριο, ή επειδή πήγε σε κάποια σχολή παραψυχολογίας ή αστρολογίας. Για να γίνει κάποιος κανονικός μάγος πρέπει οπωσδήποτε να έχει κληρονομικό εξ αίματος δικαίωμα και μία από τις έξη κλείδες της μαγείας. Η μαγεία μεταβιβάζεται σε άτομα που έχουν συγγένεια πρώτου βαθμού με τον μάγο. Σε περίπτωση που δεν υπάρχει άτομο με συγγένεια πρώτου βαθμού η μαγεία μπορεί να μεταβιβαστεί σε άτομο δεύτερου βαθμού. Αν δεν υπάρχει παρόμοιο συγγενικό άτομο τότε η μαγεία δεν μεταβιβάζεται σε κανένα άτομο.
Με σένα πως προέκυψε ? έχεις κλείδα? τη γνωρίζεις?
Θα περιμένω μια απάντηση αν και δεν το βλέπω.
Καλημέρα σε όλους

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 14:25:36  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ Η ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΘΕΟΣ-ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ-ΑΛΑΝΘΑΣΤΟΣ.
ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ.
ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΒΑΣΗ ΚΑΠΟΙΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΠOY ΕΧΟΥΝ Η ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ...
ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΛΟΓΟΚΡΙΝΑΝ ΚΑΝΕΝΑΝ.

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ARADIA ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΠΕΡΙ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΥΠ.
ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΟΙ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΙΟ ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΑ (ΔΕΝ ΘΥΜΟΤΑΝΕ ΕΑΝ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕ).
ΟΠΟΥ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΔΙΚΤΑΤΟΡΕΣ Ο ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.
Ο ΤΡΟΠΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝ ΒΓΗΚΕ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΟΣ .....
ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΟΙ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΩΝ.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΠ.
Ε ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΕΙΔΗΣΗ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ???
ΤΟΣΗ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑΤΗΣ ΩΣΤΕ ΤΗΝ ΑΠΕΚΛΕΙΣΑΝ ΑΠΟ ΕΡΕΥΝΕΣ.
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ. (ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΚΑΙ Η ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ)

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ?????

ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΕΧΩ ΤΙΣ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ.
ΑΝΑΜΕΝΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AVATARGR
Πρώην Συνεργάτης

Greece
4317 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 14:44:53  Εμφάνιση Προφίλ
ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.

ΣΥΝΧΩΡΗΣΤΕΜΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΜΗΝΗΜΑ ΣΧΕΔΟΝ ΑΜΕΣΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ.
ΕΝΑ ΚΑΛΟΣΟΡΙΣΜΑ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΦΙΛΗ Yemanja ΠΟΥ ΗΛΘΕ ΣΤΟ ESOTERICA.gr....

ΚΑΛΗ ΦΙΛΗ ΕΑΝ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΤΟΝ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΓΕΙΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΠΙΚ

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=565

ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΘΕΣΕΣ.
ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΜΑΓΟΥΣ Η ΜΑΓΙΣΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ??????????

ΕΑΝ ΔΥΝΑΤΑΙ Η ΚΑΛΗ ΦΙΛΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


** ΦΩΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΩΣ**
** ΕΑΝ ΝΙΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ**Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 15:48:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos
Καλώς όρισες στη μεταφυσική μας παρεούλα φίλη Yemanja
Σου εύχομαι καλή και γόνιμη παραμονή κοντά μας...

Κέλσος ο Φιλαλήθης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Yemanja
Νέο Μέλος


5 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 16:42:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Yemanja
Καλησπέρα και πάλι .
Οι γνώσεις μου είναι περιορισμένες όσον αφορά τη " μαγεία " Τοποθέτησα την ARADIA σ'αυτην την κατηγορία των μάγων γιατί ανέφερε πως στα 13 της χρόνια ανακάλυψε πως ήταν μάγισσα.
Τα υπόλοιπα περί μαγείας στο αντίστοιχο topic.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

λίλιθ
Πρώην Συνεργάτης

Greece
1945 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/02/2003, 16:50:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους λίλιθ
ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΠΡΙΝ -ΤΟΝ ΥΠΝΟ-
ΚΑΙ
ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ -ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ-
ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΕ ΦΕΡΝΟΥΝ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΘΑΝΑΤΟ.

ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΕ ΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ?

φιλε notis-29
σκοπιμα δεν αναφερθηκα σε ονοματα, αν το εκανα αλλοστε θα επρεπε ισως να συμπεριλαβω και τον εαυτο μου.
με εναυσμα τα τελευταια μηνυματα,
αναφερθηκα γενικοτερα σε μια ταση που -κατα την προσωπικη μου αποψη παντα- διεκρινα σε αυτο το forum αλλα και σε αλλα.

οσον αφορα τον φιλο ΕΧΕΜΒΡΟΤΟ
καλε μου φιλε,
μολις διαβασα το μηνυμα σου στο forum νομιζα οτι απευθυνεσαι σε μενα.
μετα ομως σκεφτηκα οτι
ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
μετα το μηνυμα του notis-29 ξαναμπηκα στον πειρασμο να σκεφτω το ιδιο...
ομως φιλε ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ
δεν αναφερομουνα σε εσενα.
για δυο λογους.
1ον -δε μου αρεσει με οποιοδηποτε τροπο να θιγω ατομα που ελαχιστα γνωριζω και
2ον -μου αρεσει το χιουμορ και η "ποιητικη", αν και μερικες φορες δεν τα καταλαβαινω...

λιλιθ -η πρωτη γυναικαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Alastis
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Brazil
420 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2003, 02:32:00  Εμφάνιση Προφίλ
Μου εκανε πολυ εντυπωση ο τροπος με τον οποιο η ARADIA με πολυ ευκολια ελεγε οτι ειναι μελος των Ε και.... και ... κτλ κτλ.

Λοιπον, εαν γραφει ακομα στο forum, θα ηθελα να δωσει το ελαχιστο δυνατο και ανωδυνο στοιχειο περι Ε και ολων των σχετικων και εγω θα κοιταξω αν διασταυρωνεται απο καπου και αναλογως θα σας πω.

Βασικα θα ηθελα να μου πει εαν υπηρξε καποιο γεγονος οταν ηρθε ο Αμερικανος Προεδρος στην Ελλαδα. Δεν μπορει να μην εγινε κατι οταν ηρθε ο "Πλανηταρχης", ετσι δεν ειναι???

...open minds are better minds!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/03/2003, 23:07:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
....ΟΙ ΚΟΜΗΤΕΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΓΗ ΞΑΦΝΙΚΑ...
+ ΤΟ ΙΔΙΟ ΞΑΦΝΙΚΑ ΦΕΥΓΟΥΝ...
-....ARADIA...ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ...
....." Ι BLESS U CHILD"......

...ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ...ΠΩΣ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΑΝ ΤΑ ΟΣΑ ΕΔΩ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ...

"Ο ΝΟΩΝ ΝΟΗΤΩ"


'manava seva, madhava seva'

Edited by - ΑΤΜΑ on 01/03/2003 23:09:22Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Anathema
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Cyprus
68 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/03/2003, 13:56:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Anathema  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Anathema
quote:
ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΘΕΣΕΣ.
ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΜΑΓΟΥΣ Η ΜΑΓΙΣΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ??????????

Αυτό ακριβώς ήθελα κι εγώ να ρωτίσω, πέρα από τις Α και Ε ομάδες και λοιπά που ειπώθηκαν.
ΑΤΜΑ ίσως ξέρεις εσύ να μου απαντήσεις


Κι ο πιο μεγάλος φόβος μου,
φοβάται.. μην και δεν τον φοβηθώ
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

EoN
Μέλος 3ης Βαθμίδας


513 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2003, 09:56:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους EoN
αυτό δεν είναι Forum Εσωτεριστών...αυτό είναι οι"ΑΥΠΝΙΕΣ" με την Αννίτα Πάνια....για να μην πω "τα παρατράγουδα". ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2003, 10:49:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
~~~.... ΕΞ ΙΔΙΩΝ...ΤΑ ΑΛΛΩΤΡΙΑ...~~~

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

EoN
Μέλος 3ης Βαθμίδας


513 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2003, 10:59:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους EoN
-----MH ΦΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΛΑΡΟ-----

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2003, 11:26:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
ΑΣ ΠΑΙΞΕΙ ΛΙΓΟ ..Η ΑΤΜΑ...ΛΟΙΠΟΝ...)
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ..ΑΣ ΜΗ ΣΟΥ ΣΤΕΡΗΣΩ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΛΑΥΣΗ! (ΕΝΝΟΩΝΤΑΣ ΒΕΒΑΙΑ..ΤΗ ΓΛΑΡΟΣΟΥΠΑ...)
ΜΑ ΑΝ ΘΕΣ ...ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΣΤΩΝ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΠΕΣΙΑΛΙΤΕ!!!!!!!
http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=631&whichpage=6&ARCHIVE=

ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΟΥΜΕ +ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ.TOY XΩΡΟΥ..ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΣΚΟΥΠΑΚΙ..ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΤΑ ΨΙΧΟΥΛΑ ΠΟΥ ΑΦΗΝΟΥΝ..ΤΑ "ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ"
(ΤΩΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ????..ΧΜ!..I JUST.. KNEW THAT!)

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

EoN
Μέλος 3ης Βαθμίδας


513 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2003, 11:34:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους EoN
Ατμα εσύ , ο Καίσαρας και ο Ναπολέων ,μιλάτε στο τρίτο πρόσωπο για τον εαυτό σας ....
Παίζει κάτι που δεν ξέρουμε ?
(πως μου αρέσει να πειράζω τον κόσμο γμτ......)


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2003, 11:48:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
ΧΜΜΜΜ! ΔΕΣ ΤΙ ΣΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ!....
+ ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΥΘΙΑΤΜΑ...

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2003, 11:49:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ
ΩΡΑΙΟΣ Ο ΚΑΙΣΑΡΑΣ!....ΜΑ ΠΡΟ-ΤΙΜΩ ΤΟΝ Ω!ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ...
(!ΑΣΧΕΤΟ...)

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

EoN
Μέλος 3ης Βαθμίδας


513 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/03/2003, 11:55:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους EoN
στη θέση σου θα προ-τιμούσα τα χέλια ...έτσι όπως ξεγλυστράς ...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy