ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ συζητήσεις για κοντινό ή μελλοντικό πόλεμο - Νο. 7
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Craven
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
583 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2011, 18:49:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Craven
Σωστά εσύ δεν... για να δούμε..

18/4: Ίσως είναι σημάδι η παρουσία του στην εικόνα εκεί. Πιθανολογώ πως έχει να κάνει με κάποιο τουρκικό θερμό επισόδιο (Για Μεγάλη Παρασκευή)
1/6: Εδώ μιλάμε για 8/7/2011 , ίσως τον οκτόμβρη γίνει ο παγκόσμιος
1/7: Για 8/7 τελικά θα είναι ο ελληνοτουρκικός ενας απο τους 2 ανήκουστους πολέμους? Ή μήπως είναι η Συρία με Τουρκία και Ιράν
2/7: λίγες μέρες και θα δούμε τι θα παίξει, παγκοσμίως!
8/7: δεν παίζει πόλεμος παιδιά, βγείτε απο τα καταφύγια --- (ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ απογοήτευση!)
10/8: Το θερμό και αμέσως ρωσσοτουρκικός. Περίμενε λίγο καιρό και θα το δείς. Αυτοί θα αντιδράσουν πρίν την 1 οκτόμβρη. --- (αυτό θα πεί σίγουρη δήλωση..)
7/9: κάθε μέρα και χειρότερα όσο πλησιάζουμε στις 15 Σεπτέβρη
12/9: Παιδιά το πράγμα πάει βούρ για πόλεμο. Τρίτη βράδυ σαλπάρουν οι τουρκικές φρεγάτες και πανε να κοντράρουν τις ισραηλινές!
14/9: λές να έχουμε αυτήν την παρασκευήξ τίποτα? Παρασκευή δεν έχουν πεί οι προφητείες ότι θα γίνει το θερμό επισόδειο, κλπ κλπ?

Τώρα έχω παραλείψει άλλα του στυλ "πλησιάζουμε, κρατηθείτε" ή "είναι κοντά λοιπόν" κτλ αφού τα θεωρώ πως παρόλλο που έγιναν μήνες πριν είναι απλά σκέψεις αφού δεν περιέχουν ημερομηνίες (όλοι τις κάνουμε που και που)
Για να μην θυμηθώ τις περιγραφές πως ακριβώς θα γίνουν τα γεγονότα, ποιός θα πολεμήσει με ποιόν με απόλυτη σιγουριά

Τέλοσπάντων.. το θέμα είναι να μην προσπαθούμε συνεχώς να το παίξουμε προφήτες δίνοντας ημερομηνίες και περιγραφές χωρίς λόγο. Δεν έχει νόημα να μιλάμε ούτε για 8/7 ούτε για 1/10 (ή δεν την έδωσες την ημερομηνία?) ούτε για τίποτα δεν είμαστε απο το μέλλον.
Αν είναι να γίνει κάτι θα γίνει. Το να συζητάμε πιθανά σενάρια είναι θεμιτό, αλλά μέχρις εκεί. Καλό είναι να μένουμε στα γεγονότα (στα σοβαρά γεγονότα και όχι με ακατάσχετη ειδησιογραφία) και στις σοβαρές συζητήσεις.

ΥΓ. υπάρχουν άλλοι που έχουν δώσει με ακόμα μεγαλύτερη σιγουριά ημερομηνίες και μπαίνουν ακόμα. Δεν τους αναφέρω καθώς θεωρώ ότι έχουν αλλάξει τροπάρι μετά τις πρώτες "αποτυχίες".Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dom1
Μέλος 3ης Βαθμίδας


583 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2011, 18:57:36  Εμφάνιση Προφίλ
eντάξει, μπορεί να έλεγα, κρατειθήτε, είμαστε κοντά, τελείωσαν τα ψέματα αλλα δεν είπα την παρασκευή ξεκινάμε κλπ κλπ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2011, 19:15:15  Εμφάνιση Προφίλ
GEO33

quote:
Μια που είσαι και θαυμαστής μου, αφού, απ' ό,τι βλέπω, με παρακαλουθείς παντού

Σιγά μη σε παρακολουθώ... Απλά όταν το 2008 φύγατε μαζικά από δω, μετά την κατάρρευση των παραμυθιών περί προφητειών στο θέμα "Προφητείες για κοντινό πόλεμο Ελλάδας Τουρκίας Νο 3" και πήγατε στο χριστιανικό φόρουμ, το παρακολουθούσα για ένα διάστημα, γιατί αναφερόσασταν συχνά σε μένα...

Εκεί το βρήκα

quote:
ανέξου με

Όχι μόνο σε ανέχομαι αλλά σε παρακαλώ να μην σταματήσεις να γράφεις αυτά που γράφεις. Είναι τόσο λίγη η διασκέδαση που μπορεί να έχει κανείς σήμερα που γραπτά σαν τα δικά σου νομίζω πως θα πρέπει να επιδοτούνται.

quote:
όπως ανέχομαι κι εγώ όλα αυτά τα ανιστόρητα και παραεπιστημονικά που γράφεις

Έχεις κάθε ευκαιρία να τα ανασκευάσεις και να τα ανατρέψεις... Περιέργως δεν το κάνεις όμως...

quote:
με τα οποία έχω ρίξει ατελείωτο γέλιο

Α, αυτό εξηγείται εύκολα. "Όλοι γελάνε με μένα και γω ξεκαρδίζομαι" λέει ο λαός. Οπότε, κανένα πρόβλημα... Γέλα όσο θέλεις

quote:
και τα οποία θα προκαλούσαν τη θυμηδία εκατοντάδων επιστημόνων

Έλα όμως που δεν την προκαλούν... Το αντίθετο μάλιστα...

quote:
Συνέχισε, πάντως, σε παρακαλώ, να μου προσφέρεις τα "φώτα" σου

Α, παρεξήγησις. Δεν τα προσφέρω σε σένα... Όσο φως και να προσφέρεις σ' έναν τυφλό, δεν πρόκειται να δει τίποτε απολύτως...



demonhunter

quote:
Ρε δεν μιλας για καναν ψυχακια στο δαφνι μιλας για τον πατερ Παισιο

Το ότι θεωρείς οποιονδήποτε άπλυτο που φοράει μαύρο ριχτό και καθήκι στο κεφάλι και λέει ασυναρτησίες ως άγιο, είναι καθαρά δικό σου πρόβλημα. Συμπάσχω προσωπικά αλλά δεν μπορείς να αναγκάσεις κανέναν να τον βλέπει όπως τον βλέπεις εσύ...

Επίσης, η λέξη "πάτερ", δεν είναι άκλιτη. Κλίνεται. Εσύ ως ελληνόφωνος χριστιανός βέβαια, χρησιμοποιείς την χριστιανική γραμματική, π.χ.

"Εγώ τον σέβομαι τον πάτερ".
"Ο πάτερ τάδε είναι πολύ καλός".
Είδα πεντέξι πάτερ και πηγαίνανε...".

Οι Έλληνες από την άλλη χρησιμοποιούν την ελληνική γραμματική. Είναι δύσκολη, το ξέρω, όπως και η γλώσσα μας, γι' αυτό και δεν έχει κανείς μεγάλες απαιτήσεις από σένα.

quote:
Ακομα και τα ζωα οπως φιδια,αλεπουδες,λυκοι κτλ πηγαιναν κοντα του και τα ταιζε.

Δεν έχεις ιδέα πόσα ζώα τάιζε... Τα πιο πολλά τα κέρναγε λουκούμια...

quote:
Ξερεις ποσσοι μαγκες σαν εσενα τον επισκεφτηκαν και ολοι εφυγαν
απο κει με ανοιχτο το στομα??

Ένας κολλητός μου που είναι πρώτος μάγκας και τον επισκέφτηκε για να δει μόνος του, γύρισε με το στόμα κλειστό.

quote:
Επισης για ποια ψυχιατρικη μιλας?? Τον μουφα κλαδο της ιατρικης
που ειναι μονο θεωρεια θεωρία και απο πραξεις μηδεν??

Έχεις δίκιο να εξανίστασαι μια και δεν ξέρει ο άνθρωπος ότι σπουδάζεις "μηχανολόγος-ψυχολόγος με ειδίκευση στην μεσαιωνική ιστορία".

Όσο να το κάνεις, μπορεί να είναι ανταγωνιστής σου...

quote:
Δεν εχω δει κανεναν τρελο να τον θεραπευεταιε και ολα αυτα που
λενε στην ψυχιατρικη ειναι μονο θεωρεια θεωρία.

Εδώ έχεις εν μέρει δίκιο, αλλά δεν φταίει η επιστήμη. Εσένα για παράδειγμα τι να σε κάνει η ψυχιατρική και η ψυχολογία; Πώς να βγάλει το ψιλοκομμένο άχυρο που έχεις στο κεφάλι σου και να σου βάλει εγκέφαλο; Δεν θέλεις ψυχολόγο, μεταμόσχευση θέλεις...

Γι'αυτό λοιπόν δεν βλέπεις αποτελέσματα στη ψυχιατρική. Γιατί κρίνεις από περιπτώσεις σαν τη δικιά σου που είναι ανίατες...


macedon

Edited by - macedon on 05/10/2011 19:17:39

__________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΟΓΩ
ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΗΣ ΦΡΑΣΕΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΥ ΒΑΛΛΕΤΑΙ ΕΠΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ
ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΩΝ
ΠΟΥ ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΥΝ ΠΕΠΟΙΘΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΙΔΕΟΛΟΓΙΕΣ ΑΛΛΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ

Υπενθυμίζουμε ότι αυτού του είδους η εμπρηστική
και προσβλητική στάση απέναντι στις ιδεολογιες ανθρώπων
και ομάδων δεν είναι σε καμία περίπτωση ανεκτή
στον παρόντα χώρο και θεωρείται επίσης ως πράξη
πρόκλησης και συνενοχή σε αντιδημιουργικό
και καταστροφικό διάλογο.

11/10/2011
__________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dookedooke
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2011, 19:19:41  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Επισης για ποια ψυχιατρικη μιλας?? Τον μουφα κλαδο της ιατρικης
που ειναι μονο θεωρεια και απο πραξεις μηδεν??
Δεν εχω δει κανεναν τρελο να τον θεραπευεται και ολα αυτα που
λενε στην ψυχιατρικη ειναι μονο θεωρεια.
Καθε χρονο βγαινει καποια ανακαλυψη που αναιρει τις προηγουμενες,
οτι να ναι


Από το ύφος και το γεμάτο πάθος ποστ σου καταλαβαίνω πως είσαι πολύ μικρός ακόμη και έχεις πολλά ακόμη να μάθεις. Δεν θα μπω στο τρυπάκι να σου υποδείξω τα μέγιστα που έχει καταφέρει να πράξει η ψυχιατρική επιστήμη, ούτε για το πως οι ψυχοπαθείς πλέον ζούνε απόλυτα φυσιολογικά χάρη στην ομαδική δουλειά ψυχιάτρων-ψυχολόγων-κοικωνικών λειτουργών (κοινωνική ψυχιατρική ονομάζεται η πιο μοντέρνα εκδοχη της ψυχιατρικής).

Έχεις δίκιο πως ακόμα οι ψυχίατροι δεν ειναι σε θέση να κάνουν καλά έναν σχιζοφρενή, είναι όμως σε θέση να μειώσουν τα συμπτώματα της νόσου ( να μειωθούν ή και να εξαφανιστούν οι παραληρητικές ιδέες και οι ψευδαισθήσεις, κάνοντας τον πλήρη λειτουργικό, χαρη βέβαια στα φάρμακα).

Τώρα, εγώ δεν είπα ότι οι όλοι οι άγιοι της χριστιανικής πίστης είναι "τρελοί". Αυτό εσύ το είπες. Αν διάβαζες πιο προσεχτικά το ποστ μου, θα καταλάβαινες πως το οτιδήποτε και να λέγανε αυτοί οι άνθρωποι, είναι αποδεκτό , γιατί τους πιστεύουν εκατομμύρια σε όλον τον κόσμο. Αν δεν τους πίστευε κανείς δεν θα ήταν άγιοι. Παρόλα αυτά, την εποχή που ζούσανε, η κοινωνία ήταν όπως και να το κάνουμε πιο πρωτόγονη, οπότε οι άνθρωποι πιστεύανε πιο εύκολα στο θείο από ότι σήμερα.

Αν πήγαινε ο γέρο Παισιος (τον φέρνω ως παράδειγμα) να πει τις προφητείες του σε μια διαφορετική κοινωνία από τη δική μας, ας πούμε σε ένα χωριό ιθαγενών στην Γουινέα, πιστεύεις ότι εκεί οι άνθρωποι θα τον πίστευαν? Μάλλον όχι, καθώς αυτά που θα έλεγε θα ήταν τελείως διαφορετικά με τα δικά τους κοινωνικά πιστέυω. Πιο λογικό να τον ξόρκιζαν ή να του έκαναν κάτι αντίστοιχο με ότι κάνουμε στη δική μας κοινωνία για τους ψυχοπαθείς.

Αν έρθει αντίστοιχα ένας σαμάνος που κάνει βουντού εδώ στην δυτική κοινωνία, προφανώς θα τον βγάλουμε τρελο, διότι αυτά΄που κάνει δεν συμβαδίζουν με τα δικά μας κοινωνικά ήθη. Στη δική του κοινωνία όμως θεωρείται προφήτης.

Σκέψου λίγο, και μην χάφτεις ότι σου πασάρουν . Είσαι νοήμων άνθρωπος, κι εγώ απλά σου δίνω τροφή για σκέψη.

Στο κάτω κάτω, δεν έχεις αποδείξεις αν οι προφήτες του παρελθόντος ήταν σχιζοφρενείς και τα όσα έγραψαν δεν ήταν απλά παρά μια αντιληπτική διαταραχή. Δηλαδή πως το αποκλείεις 100% αυτό ? Πιστεύεις πως τότε οι άνθρωποι δεν ασθενούσαν ψυχικά?

Edited by - dookedooke on 05/10/2011 19:23:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

dookedooke
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2011, 19:32:28  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:

[
quote:
Επισης για ποια ψυχιατρικη μιλας?? Τον μουφα κλαδο της ιατρικης
που ειναι μονο θεωρεια θεωρία και απο πραξεις μηδεν??


quote:
Δεν εχω δει κανεναν τρελο να τον θεραπευεταιε και ολα αυτα που
λενε στην ψυχιατρικη ειναι μονο θεωρεια θεωρία.

Εδώ έχεις εν μέρει δίκιο, αλλά δεν φταίει η επιστήμη.


Θα διαφωνήσω. Η ψυχιατρική δεν είναι μόνο θεωρία, και τα αποτελέσματα της είναι τεράστια. Ξέρετε πολλές εκφυλιστικές νόσους (η σχιζοφρένεια είναι εκφυλιστική νόσος του εγκεφάλου), όπου με τα κατάλληλα φάρμακα ό ασθενής ΖΕΙ φυσιολογικά. Για ποια θεωρία μιλάτε?

Νομίζετε πως οι ψυχίατροι αναλώνονται μόνο στην ψυχοθεραπεία? Κάνετε λάθος, αλλά αυτό ξεφέυγει κατά πολύ από το τόπικ.



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2011, 19:32:47  Εμφάνιση Προφίλ
dookedooke

quote:
Από το ύφος και το γεμάτο πάθος ποστ σου καταλαβαίνω πως είσαι πολύ μικρός ακόμη και έχεις πολλά ακόμη να μάθεις.

Όχι γιατρέ μου, κάνεις λάθος. Το παιδί έχει φώτιση και τα ξέρει όλα...

quote:
Είσαι νοήμων άνθρωπος

Και μόνο γι'αυτό θα πρέπει να σου ανάψει μια λαμπάδα... Είσαι ο πρώτος (και μάλλον ο τελευταίος) που του λέει κάτι τέτοιο... Οι υπόλοιποι τον έχουν στην καρπαζιά...

Δε φταίει αυτός όμως... Κάτι τα γονίδια, κάτι το καροτσάκι χωρίς φρένα, κάτι τα ξύλινα παιχνίδια, κάτι η THC που βρίσκεται στο θυμίαμα... πολύ θέλει ο άνθρωπος;

quote:
Στο κάτω κάτω, δεν έχεις αποδείξεις αν οι προφήτες του παρελθόντος ήταν σχιζοφρενείς και τα όσα έγραψαν δεν ήταν απλά παρά μια αντιληπτική διαταραχή.

Τουλάχιστον σε μία περίπτωση έχουμε την εξήγηση του αιτίου της "προφητείας".

Ο Δανιήλ, στο κεφ. 8, αφού υποτίθεται ότι "προφητεύει" για τον Μ. Αλέξανδρο, (κεφ. 8, 1-22), μας δίνει και το αίτιο της προφητείας αυτής:

"Κι εγώ Δανιήλ εκοιμήθην και εμαλακίσθην" (Δαν. 8:27)

Α, έτσι εξηγείται το προφητικό χάρισμα...!

macedon

________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΕΜΠΡΗΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΗΣ ΦΡΑΣΕΟΛΟΓΙΑΣ
ΠΟΥ ΒΑΛΛΕΤΑΙ ΕΠΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ

11/10/2011
________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2011, 19:36:07  Εμφάνιση Προφίλ
Α, και κάτι άλλο γιατρέ (επειδή είσαι καινούριος στο φόρουμ).

Αυτό που θέλεις να σχολιάσεις, βάλτο μέσα σε "quotes" έτσι:

[quοte]κείμενο προς σχολιασμό[/quοte]

και το αποτέλεσμα είναι αυτό:

quote:
κείμενο προς σχολιασμό

Καλώς ήρθες με την ευκαιρία

macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GEO33
Μέλος 2ης Βαθμίδας


290 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2011, 20:29:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GEO33
quote:

GEO33 πάντως αν εγώ είχα γράψει κάτι παρόμοιο με εσένα το 2009 σήμερα θα έκανα τουμπεκί... (και αυτό πάει και προς τον dom1 που μια χαρά κρίνει και απαιτεί και απ τους άλλους να φύγουν (ο πάλιουρας) αλλά τις 2-3 ημερομηνίες που χει δώσει ως τώρα τις καταπίνουμε αμάσητες)

Και ποιος θα μου απαγορεύσει να λέω ημερομηνίες; Εδώ μέσα λέγονται όλα τα τρελά του κόσμου, οι ημερομηνίες σας πείραξαν τώρα; Σιγά μην αισθανθώ και τύψεις! Όταν νομίζω κάτι θα το λέω. Άλλωστε, αυτά δεν είναι προφητείες, έτσι θέλουν να τα παρουσιάζουν κάποιοι για να το παίζουν ξύπνιοι. Είναι εκτιμήσεις και απόψεις. Αγύρτης και ψευδοπροφήτης θα ήμουν αν ισχυριζόμουν ότι μου τα αποκάλυψε ο Θεός. Δηλαδή τόσοι δημοσιογράφοι που προέβλεπαν π.χ. εκλογές ήταν προφήτες; Εκτίμησή τους ήταν και την εξέφρασαν. Δεν μπορεί κανείς να ζητήσει τον λόγο από κανένα με τέτοιο ύφος.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GEO33
Μέλος 2ης Βαθμίδας


290 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2011, 20:37:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GEO33
quote:

GEO33

quote:
Μια που είσαι και θαυμαστής μου, αφού, απ' ό,τι βλέπω, με παρακαλουθείς παντού

Σιγά μη σε παρακολουθώ... Απλά όταν το 2008 φύγατε μαζικά από δω, μετά την κατάρρευση των παραμυθιών περί προφητειών στο θέμα "Προφητείες για κοντινό πόλεμο Ελλάδας Τουρκίας Νο 3" και πήγατε στο χριστιανικό φόρουμ, το παρακολουθούσα για ένα διάστημα, γιατί αναφερόσασταν συχνά σε μένα...

Εκεί το βρήκα

quote:
ανέξου με

Όχι μόνο σε ανέχομαι αλλά σε παρακαλώ να μην σταματήσεις να γράφεις αυτά που γράφεις. Είναι τόσο λίγη η διασκέδαση που μπορεί να έχει κανείς σήμερα που γραπτά σαν τα δικά σου νομίζω πως θα πρέπει να επιδοτούνται.

quote:
όπως ανέχομαι κι εγώ όλα αυτά τα ανιστόρητα και παραεπιστημονικά που γράφεις

Έχεις κάθε ευκαιρία να τα ανασκευάσεις και να τα ανατρέψεις... Περιέργως δεν το κάνεις όμως...

quote:
με τα οποία έχω ρίξει ατελείωτο γέλιο

Α, αυτό εξηγείται εύκολα. "Όλοι γελάνε με μένα και γω ξεκαρδίζομαι" λέει ο λαός. Οπότε, κανένα πρόβλημα... Γέλα όσο θέλεις

quote:
και τα οποία θα προκαλούσαν τη θυμηδία εκατοντάδων επιστημόνων

Έλα όμως που δεν την προκαλούν... Το αντίθετο μάλιστα...

quote:
Συνέχισε, πάντως, σε παρακαλώ, να μου προσφέρεις τα "φώτα" σου

Α, παρεξήγησις. Δεν τα προσφέρω σε σένα... Όσο φως και να προσφέρεις σ' έναν τυφλό, δεν πρόκειται να δει τίποτε απολύτως...


macedon

Edited by - macedon on 05/10/2011 19:17:39


Μη μου νευριάζεις, Μακεδονούλη, δεν θα μπορείς να κάνεις θυσίες μετά στον βωμό, άσε που η Άτροπος θα σου αλλάξει το μέλλον. Και μην αντιγράφεις ό,τι λέω, βρες δικά σου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Varragos
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2011, 21:33:02  Εμφάνιση Προφίλ
Επειδή η παρούσα κατάσταση στην Μ.Ανατολή είναι αυτή την εποχή άρρηκτα συνδεδεμένη με τις ελληνοτουρκικές σχέσεις, πιστεύω πως η παρακάτω ανάρτηση είναι χρήσιμη.

Με επίθεση στο Ισραήλ, απειλεί τη Δύση, ο Ασαντ
http://infognomonpolitics.blogspot.com/2011/10/blog-post_5843.html#.ToyfSYJ4LXQ

"Η απάντηση της Συρίας θα εκδηλωθεί στις τρεις πρώτες ώρες αλλά στις επόμενες τρεις ώρες το Ιράν θα επιτεθεί στα πολεμικά της Αμερικής που βρίσκονται στον Περσικό Κόλπο και ταυτόχρονα θα μπούν στο στόχαστρο αμερικανικοί και ευρωπαϊκοί στόχοι."

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hael
Μέλος 1ης Βαθμίδας


120 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2011, 22:05:50  Εμφάνιση Προφίλ
AitheroVamon
quote:

Εχω εναν προβληματισμό για τον Hael
Το Λεβιάθαν φίλτατε ειναι το 3 μεγαλύτερο κοίτασμα που εχει βρεθεί στον πλανήτη , καπου 450 Δις κυβικά μέτρα
Μπορείς να υπολογίσεις ποσο είναι ενα κοίτασμα 50 φορές μεγαλύτερο ?
(εγω με το φτωχό μου μυαλό το κυβίζω οσο ... η μιση λεκάνη της Μεσογείου .. τι λες ? )


Hellas at War



Πραγματικά φιλέ AitheroVamon δεν έχω ιδέα επάνω σε αυτό για να σου πω, ότι διάβασες εσύ αυτό διάβασα και εγώ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2011, 22:08:45  Εμφάνιση Προφίλ
GEO33

quote:
Μη μου νευριάζεις, Μακεδονούλη

Αν νευριάζεις θα χαλάσει το δέρμα σου... Αλλά... γιατί νευριάζεις μικρέ;

quote:
δεν θα μπορείς να κάνεις θυσίες μετά στον βωμό

Δεν κάνω θυσίες σε κανέναν, μικρέ. Τους θεούς τους φτιάχνουν οι άνθρωποι κατ'εικόνα και καθ' ομοίωση κι αν θέλουν τους χαλάνε και φτιάχνουν δέκα σαν και δαύτους.

Έτσι φτιάχτηκε ο Γιαχωβάς, έτσι φτιάχτηκε κι ο γιος του... Έτσι και όλοι οι υπόλοιποι θεοί...

quote:
Και μην αντιγράφεις ό,τι λέω, βρες δικά σου.

Όντως, αυτό με παραξένεψε μικρέ. Τι ακριβώς αντέγραψα από τον χριστιανοάσχετο φωστήρα GEO33?

macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Hael
Μέλος 1ης Βαθμίδας


120 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2011, 22:44:41  Εμφάνιση Προφίλ
Και λίγα νέα από το εσωτερικό μέτωπο...

Και νέα επίδειξη σήμερα δημοκρατικών αισθημάτων από τα MAT:

http://news247.gr/ellada/eidiseis/resital_vias_apo_ta_mat_kata_dhmosiografwn.1398757.html


Ενώ την ίδια στιγμή πληθαίνουν και τα σενάρια για επικείμενη χρεοκοπία:

http://news247.gr/oikonomia/oikonomika/o_papandreoy_feugei_h_ellada_xreokopei.1398017.html

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
GEO33
Μέλος 2ης Βαθμίδας


290 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2011, 22:46:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GEO33
quote:

GEO33

quote:
Μη μου νευριάζεις, Μακεδονούλη

Αν νευριάζεις θα χαλάσει το δέρμα σου... Αλλά... γιατί νευριάζεις μικρέ;

quote:
δεν θα μπορείς να κάνεις θυσίες μετά στον βωμό

Δεν κάνω θυσίες σε κανέναν, μικρέ. Τους θεούς τους φτιάχνουν οι άνθρωποι κατ'εικόνα και καθ' ομοίωση κι αν θέλουν τους χαλάνε και φτιάχνουν δέκα σαν και δαύτους.

Έτσι φτιάχτηκε ο Γιαχωβάς, έτσι φτιάχτηκε κι ο γιος του... Έτσι και όλοι οι υπόλοιποι θεοί...

quote:
Και μην αντιγράφεις ό,τι λέω, βρες δικά σου.

Όντως, αυτό με παραξένεψε μικρέ. Τι ακριβώς αντέγραψα από τον χριστιανοάσχετο φωστήρα GEO33?

macedon


Κατάλαβα, στέρεψαν τα επιχειρήματά σου, μικρή.
Με απογοητεύεις! Περίμενα κάτι παραπάνω από τον αντιχριστιανοσχετικό πνευματικό ταγό Μακεδονούλη; Πάλι αναμασάς ό,τι φτύνω.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GEO33
Μέλος 2ης Βαθμίδας


290 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2011, 23:01:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GEO33
Και κάτι τελευταίο, Μακεδόνα (μαγαρίζεις και το όνομα - αν ήταν έτσι οι Μακεδόνες ούτε μέχρι το Σουφλί δεν θα είχαν φτάσει), γιατί δεν έχω σκοπό να ξανασχοληθώ μαζί σου: Πες σε αυτούς που σε βάζουν να κάθεσαι όλη μέρα μέσα σε ένα φόρουμ, που και καλά δεν σε ενδιαφέρει, ότι οι μέρες τους τελειώνουν.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2011, 23:07:00  Εμφάνιση Προφίλ
GEO33

quote:
Κατάλαβα, στέρεψαν τα επιχειρήματά σου, μικρή.

Επιχειρήματα...πάνω σε τι; Τι ακριβώς συζητούσα μαζί σου και μου διέφυγε;

quote:
Με απογοητεύεις!

Θα πρέπει να το συνηθίσεις μικρέ. Έτσι είναι η ζωή, γεμάτη απογοητεύσεις...

quote:
Περίμενα κάτι παραπάνω από τον αντιχριστιανοσχετικό πνευματικό ταγό Μακεδονούλη;

Κάτι παραπάνω...πάνω σε τι; Ξεκινήσαμε κάποια συζήτηση και μου διέφυγε;

quote:
Πάλι αναμασάς ό,τι φτύνω.

Καλά μικρέ, ό,τι πεις... Δεν μπορώ να κατανοήσω την εγκεφαλική σου λειτουργία (λέμε τώρα) αλλά κάτι θα έχεις στο μυαλό σου (ο όρος κατά συνθήκη). Στο κάτω-κάτω μια μπαρούφα παρακάτω, μια μπαρούφα παραπάνω να πεις δεν θα χαλάσει το λογαριασμό σου...

Ανίκητη η θρησκεία που βασίζεται πάνω σε τέτοιους πνευματικούς γίγαντες...

quote:
δεν έχω σκοπό να ξανασχοληθώ μαζί σου:

Οχι ρε γμτ... Και πάνω που πήρα το ποτό και τα φυστίκια μου...

quote:
Πες σε αυτούς που σε βάζουν να κάθεσαι όλη μέρα μέσα σε ένα φόρουμ

Μόνον τα απογεύματα, 6-12. Τα πρωινά διευθύνω ένα μεγάαααααλο σχολείο. Οχι βρε σαν τον δικό σου... Με κανονικά παιδιά...

quote:
που και καλά δεν σε ενδιαφέρει

Δεν με ενδιαφέρει το θέμα; Τι λες τώρα; Να μην ξέρω πότε θα γίνει ο πόλεμος; Ξέρεις πως όταν προφήτεψες πως τον Αύγουστο του 2009 θα έχουμε πάρει την Πόλη, είχα αρχίσει να ψάχνω οικόπεδο στο Γαλατά; Καλά που δεν έδωσα καπάρο δηλαδή...

Άκου δεν με ενδιαφέρει το θέμα... Όλους μας ενδιαφέρει... Ο Νικόμαχος μου έλεγε τις προάλλες πως διαβάζει καθημερινά το θέμα για να δει αν θα πάει στη δουλειά ή αν θα πάει να παρουσιαστεί...

Πες Νικόμαχε...

quote:
Πες σε αυτούς που σε βάζουν (...) ότι οι μέρες τους τελειώνουν.

Οχι ρε συ, κι είναι τόσο καλά παιδιά. Τι θα πάθουν; Κοκκύτη; Ιλαρά; Χλαπάτσα; Ξέρεις κάτι σίγουρο; Γιατί, μπορεί να με ρωτήσουν "πώς τελειώνουν οι μέρες μας;", τι να τους πω;

macedon

Edited by - macedon on 05/10/2011 23:12:52Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GEO33
Μέλος 2ης Βαθμίδας


290 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/10/2011, 23:29:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GEO33
quote:

GEO33

Δεν μπορώ να κατανοήσω την εγκεφαλική σου λειτουργία

Είναι επειδή χρειάζεται λίγο νου. Την ξέρεις τη λέξη;

Τα πρωινά διευθύνω ένα μεγάαααααλο σχολείο.

Βύσμα...ε;

macedon

Edited by - macedon on 05/10/2011 23:12:52


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2011, 00:18:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
quote:

demonhunter

Ποιός σου δίνει το δικαίωμα να χαρακτηρίσεις εναν άνθρωπο που δεν ξέρεις ώς<<φακελάκια,κομπογιαννίτη..???>>

Τι αδιάντροποη συμπεριφορά είναι αυτή?
Πώς να σε πάρει στα σοβαρά κάποιος συνομιλητής σου?

Ντροπή σου σε εσένα και την θρησκεία σου που σε κατάντησε έτσι!!

Και όχι τίποτα άλλο,αλλά έχεις και δικαίωμα ψήφου!!Να ρυθμίζεις με την ηλιθιότητά σου τις τύχες των άλλων!!!

Και κάποιοι παλαιότερα με κατηγορούσαν,όταν έλεγα οτι οι ηλίθιοι κακώς καταναλώνουν το οξυγόνο του πλανήτη!!

Με συγχωρείς για την σκληρή γλώσσα,αλλά μόνο αυτή ξέρεις!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Βγηκες εσυ να μιλησεις για χαρακτηρισμους ρε γελοιε???
Αντε πηγαινε κοιμησουΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2011, 00:25:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
quote:
και εγώ έχω πει την μοίρα και έχω βρει το παρελθόν και το μέλλον ατόμων διαβάζοντας το χέρι ενώ δεν έχω ιδέα πως γίνετε αυτό,
πολύ άπλα έλεγα γενικές μπούρδες και τα ζώα ψάρωναν και έλεγαν μονα τους τις απαντήσεις και με χαρακτήριζαν ως μέγα γνώστη

Διαβαζεις αυτα που γραφω ρε αθεε ή γραφεις οτι σου κατεβει???
Ο πατερ Παισιος ηξερε και καλουσε με το ονομα τους τον καθε επιστεπτη του, και οχι μονο αυτο αλλα ηξερε τα παντα για την ζωη και το μελλον τους. Μπορεις να το κανεις εσυ αυτο?? Να μου πεις την ζωη μου αναλυτικα και να βρεις πως με λενε με το που με δεις χωρις να με ξερεις???

Τι μου συγκρινεις τωρα τις χαρτοριχτες και τα μεντιουμ με εναν προφητη??
Πας καλα ρε??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2011, 00:26:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
quote:
Από το ύφος και το γεμάτο πάθος ποστ σου καταλαβαίνω πως είσαι πολύ μικρός ακόμη και έχεις πολλά ακόμη να μάθεις. Δεν θα μπω στο τρυπάκι να σου υποδείξω τα μέγιστα που έχει καταφέρει να πράξει η ψυχιατρική επιστήμη, ούτε για το πως οι ψυχοπαθείς πλέον ζούνε απόλυτα φυσιολογικά χάρη στην ομαδική δουλειά ψυχιάτρων-ψυχολόγων-κοικωνικών λειτουργών (κοινωνική ψυχιατρική ονομάζεται η πιο μοντέρνα εκδοχη της ψυχιατρικής).

Έχεις δίκιο πως ακόμα οι ψυχίατροι δεν ειναι σε θέση να κάνουν καλά έναν σχιζοφρενή, είναι όμως σε θέση να μειώσουν τα συμπτώματα της νόσου ( να μειωθούν ή και να εξαφανιστούν οι παραληρητικές ιδέες και οι ψευδαισθήσεις, κάνοντας τον πλήρη λειτουργικό, χαρη βέβαια στα φάρμακα).


Κανεναν δεν μπορουν να κανουν καλα οι ψυχολογοι και οι ψυχιατροι, ειναι ενας κλαδος οτι να ναι. Μονο ζομπι με φαρμακα μπορουν
να φτιαξουν οπως το ειπες αλλα απο θεραπεια ξεχνα το.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2011, 00:32:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
quote:
Και κάτι τελευταίο, Μακεδόνα (μαγαρίζεις και το όνομα - αν ήταν έτσι οι Μακεδόνες ούτε μέχρι το Σουφλί δεν θα είχαν φτάσει), γιατί δεν έχω σκοπό να ξανασχοληθώ μαζί σου: Πες σε αυτούς που σε βάζουν να κάθεσαι όλη μέρα μέσα σε ένα φόρουμ, που και καλά δεν σε ενδιαφέρει, ότι οι μέρες τους τελειώνουν.

Ασε βρε τον δασκαλακο να καιγεται εδω μεσα και να μας μαθαινει σωστη
ορθογραφια, ετσι νομιζει οτι ειναι καποιος. Φαινεται οτι τα παιδια στο
σχολειο τον εχουν ταραξει με τις κιμωλιες στην φαλακρα και τα γυαλακια του και απο τα νευρα ξεσπαει εδω μεσα.

Τι θυμηθηκα τωρα ειχαμε κι εμεις κατι τετοια φρουτα δασκαλους ,
πολυ γελιο μιλαμε. Ειναι τυχαιο οτι το 70% αν οχι παραπανω των
εκπαιδευτικων ειναι πειραγμενοι???
Γεια σου ρε μαλακεδονα

_____________________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ
ΠΟΥ ΒΑΛΛΕΤΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ

11/10/2011
_____________________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2011, 00:32:50  Εμφάνιση Προφίλ
Πράγματι macedon,παρακολουθώ καθημερινά εναγωνίως τις προφητείες [πώς το ήξερες βρε...μπαγάσα!!,προφήτης...είσαι??],οχι όμως για να πάω στη δουλειά,αλλά για να πάω στο καταφύγιο και να περιμένω να πάρουν οι Ρώσσοι την Πόλη,εχω σταμπάρει ενα διαμέρισμα 210 τετραγωνικών με θέα στη γέφυρα Κένεντυ και μόλις μου πεί ο Πούτιν,οτι μπορώ, θα πάω εκεί να μείνω!!

Τώρα τελευταία πληροφορήθηκα και για τις προφητείες της Βάνγκα απο την Βουλγαρία.Εντυπωσιάσθηκα!!Η γυναίκα ούτε λίγο,ούτε πολύ προέβλεψε το 1938,οτι τον επόμενο χρόνο η Γερμανία θα κάνει πόλεμο.Φοβερή πρόβλεψη!!

Αα και για τον Παϊσιο,που είπες πρίν.
Ναι έδινε λουκούμια,πήρα κι εγω,αλλά οταν δεν με έβλεπε κανείς άρπαξα καμμιά 10ριά γιατι πεινούσα απο το περπάτημα.Μάλλον για αυτο ο Πάτερ με έδιωξε και μου είπε θα πέσει φωτιά απο τον ουρανό να με κάψει,επειδή δεν πιστεύω στο Θεό.

Και αναρωτιέμαι βρε macedon,αν ο παπούλης μου έλεγε αλήθεια?
Αν αρχίσουν να πέφτουν τίποτα μετεωρίτες φλεγόμενοι στην ατμόσφαιρα και φάω κανέναν στο κεφάλι,τι θα πούν όσοι γνωρίζουν την ιστορία μου με τον πατέρα-Παϊσιο στο Αγιο Ορος?
<<καλά τον προειδοποίησε ο παπούλης,αλλά αυτός ο άθεος μυαλό δεν έβαζε!>>.

Και ξέρεις τι με τσαντίζει?
Οτι μετά απο 200 χρόνια,αν περισωθεί αυτή η ιστορία,ο Παϊσιος μπορεί να ειναι και ιδρυτής μελλοντικής θρησκείας!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2011, 00:39:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
quote:
demonhunter πολυ εύκολους τους εχεις τους χαρακτηρισμούς βλέπω
για πολλοστή φορά θα σου θυμίσω οτι πρέπει να προσέχεις τους χαρακτηρισμούς που προσβάλουν τα αλλα μελη , και μαθε επιτέλους οτι ο καθένας εχει δικαίωμα να πει την αποψη του εδω μεσα !!!

Κατσε ρε μεγαλε για τους χαρακτηρισμους και τις ειρωνιες του δασκαλακου
και του αλλου του gay φιλου του Νικομαχου
δεν ειπες τιποτα τοσο καιρο
τωρα σε πειραξε πως μιλαω εγω ρε υποκριταρε???
Αυτο πρεπει να ισχυει για ολους εδω μεσα αλλιως κανε τουμπεκι

______________________________________________
ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ
ΛΟΓΩ ΕΜΠΡΗΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΗΣ ΦΡΑΣΕΟΛΟΓΙΑΣ

11/10/2011
______________________________________________
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2011, 00:43:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
quote:

Πράγματι macedon,παρακολουθώ καθημερινά εναγωνίως τις προφητείες [πώς το ήξερες βρε...μπαγάσα!!,προφήτης...είσαι??],οχι όμως για να πάω στη δουλειά,αλλά για να πάω στο καταφύγιο και να περιμένω να πάρουν οι Ρώσσοι την Πόλη,εχω σταμπάρει ενα διαμέρισμα 210 τετραγωνικών με θέα στη γέφυρα Κένεντυ και μόλις μου πεί ο Πούτιν,οτι μπορώ, θα πάω εκεί να μείνω!!

Τώρα τελευταία πληροφορήθηκα και για τις προφητείες της Βάνγκα απο την Βουλγαρία.Εντυπωσιάσθηκα!!Η γυναίκα ούτε λίγο,ούτε πολύ προέβλεψε το 1938,οτι τον επόμενο χρόνο η Γερμανία θα κάνει πόλεμο.Φοβερή πρόβλεψη!!

Αα και για τον Παϊσιο,που είπες πρίν.
Ναι έδινε λουκούμια,πήρα κι εγω,αλλά οταν δεν με έβλεπε κανείς άρπαξα καμμιά 10ριά γιατι πεινούσα απο το περπάτημα.Μάλλον για αυτο ο Πάτερ με έδιωξε και μου είπε θα πέσει φωτιά απο τον ουρανό να με κάψει,επειδή δεν πιστεύω στο Θεό.

Και αναρωτιέμαι βρε macedon,αν ο παπούλης μου έλεγε αλήθεια?
Αν αρχίσουν να πέφτουν τίποτα μετεωρίτες φλεγόμενοι στην ατμόσφαιρα και φάω κανέναν στο κεφάλι,τι θα πούν όσοι γνωρίζουν την ιστορία μου με τον πατέρα-Παϊσιο στο Αγιο Ορος?
<<καλά τον προειδοποίησε ο παπούλης,αλλά αυτός ο άθεος μυαλό δεν έβαζε!>>.

Και ξέρεις τι με τσαντίζει?
Οτι μετά απο 200 χρόνια,αν περισωθεί αυτή η ιστορία,ο Παϊσιος μπορεί να ειναι και ιδρυτής μελλοντικής θρησκείας!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Χαχαχαχα γελασαμε παλι ρε μπαγασα, μιλαμε το χιουμορ σου θα μας πεθανει. Θα θελα να ελεγες τα ιδια σε αγωνιστες της επαναστασης
που χαρη σε τετοιες προφητειες και αυτη την θρησκεια ελευθερωθηκαμε
ωστε εσυ ο μουργος και ο δασκαλακος εχετε σημερα δικαιωμα να μιλατε
ελευθεροι.

Θα μιλησεις εσυ ο τσομπανης του δημοτικου για τον πατερ Παισιο που τον επισκεπτονταν αξιωματικοι του στρατου.
Αντε τραβα για υπνο ρε μικρουληΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Φασκόμηλος
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
81 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2011, 00:44:08  Εμφάνιση Προφίλ
Αρχίσαμε πάλι...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2011, 00:46:17  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv
demonhunter, που το ξερεις πως ο Νικομαχος ειναι gay ! ,εκανες παρεα μαζι του?????

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2011, 01:02:43  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

demonhunter, που το ξερεις πως ο Νικομαχος ειναι gay ! ,εκανες παρεα μαζι του?????



Σταυρο που ξέρεις οτι λέει για μένα,αφού τα κόματα τα αφήνει εξω απο το σπίτι του,οταν γράφει?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2011, 01:05:10  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Αρχίσαμε πάλι...



Αγαπητέ εν Χριστώ,αδελφέ Φασκόμηλε,περίμενες κάτι άλλο?

Να αφήσουμε τον τρελλό να αλωνίζει στα τόπικ?
Αφου ακόμη δεν εχει χαρακτηρισθεί τρόλ,θα τον εμποδίζουμε ή θα τον αφήνουμε?
Τι προτείνεις?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2011, 01:05:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
quote:

quote:

demonhunter, που το ξερεις πως ο Νικομαχος ειναι gay ! ,εκανες παρεα μαζι του?????



Σταυρο που ξέρεις οτι λέει για μένα,αφού τα κόματα τα αφήνει εξω απο το σπίτι του,οταν γράφει?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.


Αχ ναι κανε μου μαθημα ορθογραφιας, φωναξε και τον δασκαλακο.
Καλα που εχουμε κι εσας εδω περα να μας διορθωνετε τα λαθη,
τι καλοι που ειστε.

Αληθεια που εμαθες τοσο καλη ορθογραφια τωρα στα γεραματα ρε internetgrandpa???Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

demonhunter
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
217 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/10/2011, 01:07:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους demonhunter
quote:

quote:

Αρχίσαμε πάλι...



Αγαπητέ εν Χριστώ,αδελφέ Φασκόμηλε,περίμενες κάτι άλλο?

Να αφήσουμε τον τρελλό να αλωνίζει στα τόπικ?
Αφου ακόμη δεν εχει χαρακτηρισθεί τρόλ,θα τον εμποδίζουμε ή θα τον αφήνουμε?
Τι προτείνεις?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.



Εμαθες και το troll??? Μπραβο ρε παππου, ειδες τι κανει το καψιμο
24 ωρες το 24ωρο?? Εμαθες και ορθογραφια και τα πανταΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.21875
Maintained by Digital Alchemy