ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Το επικινδυνο παιχνιδι "Ποτηρακι"..Αληθινη ιστορια
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 43
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2010, 03:10:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συγγνώμη που επιμένω, με τις σκεπτομορφές σου είσαι εντάξει πολύστροφε;
Σε ποιό δάσος θα γίνει η δουλειά;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
polystrofos
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2010, 03:43:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους polystrofos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Στα Τζουμερκα. Ορεινα της Αρτας. Σκεπτομορφες? Τι'ν' τουτο? Ο,τι εχει σχεση με σκεψη σιγουρα με βρισκει καλα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2010, 09:09:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μα για να δω κατα ποσο ισχυουν προφανως! Μεχρι να δεις δεν μπορεις να πιστεψεις σε τιποτα! Τι πιο λογικο?
Να πιστέψεις ότι υπάρχουν πράγματα πέρα απο αυτά που βλέπει το μάτι και αντιλαμβάνεται ο νους? Η επιστήμη το λέει συνέχεια αυτό. Δεν θέλει αποδειξη ότι ο κόσμος είναι πολλά περισσότερα πράγματα απ όσα αντιλαμβανόμαστε. Είναι αυταπόδεικτο.

Απλά, αν ήταν να πιστέψεις θα πίστευες μέσω της παρατήρησης. Παρατήρησης του πειράματος που λέγεται ζωή όχι τεχνιτού πειράματος..

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2010, 14:28:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Για χιλιοστη φορα ακουω λογια του αερα! Πειτε συγκεκριμενα πραγματα αν θελετε να γινετε πιστευτοι. Αυτη την καραμελα "θα μπορουσα να σου πω αλλα επαθα αγκυλωση στη γλωσσα και καπου εδω πρεπει να σταματησω να μιλαω" εχω βαρεθει να την ακουω!
Εχετε να πειτε κατι? Πειτε το! Αλλιως αφηστε να σας πω εγω την εμπειρια μου απο Δευτερα που θα εχει γινει το ποτηρακι στο δασος.

ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΦΙΛΕ...
ΟΚ?
ΔΕΝ ΛΕΝΕ 300 ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ ...
ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ..
ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΤΠΤ ...ΟΥΤΕ ΣΕ ΣΕΝΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΤΟ ...
ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΕΣ ΦΡΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΕΙΣ ..
ΕΣΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ..
ΠΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ...
ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΕΦΑΛΙ ΤΡΩΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΑΞΙΕΙΣ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ
ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΟΥΤΕ ΜΑ ΤΙΣ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΣ...ME TETOIO TΡΟΠΟ..
ΛΕΜΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ...ΚΑΙ ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ
ΑΠΟΤΡΕΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΕΙΝΟΥΜΕ..


CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2010, 18:47:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν βλέπω προσβλητική φράση στα λόγια του Πολύστροφου, πρώτον,
και δεύτερον δεν σημαίνει ότι όποιος κάνει ποτηράκι, τρώει το κεφάλι του, τον στοιχειώνουν τα πνεύματα, παθαίνει κάτι κακό κ.α.
Εκτός από τις 300 εμεπειρίες των ανθρώπων που "είδαν" κάτι, υπάρχουν και άλλες τόσες, από ανθρώπους που δεν "είδαν" τίποτα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2010, 18:50:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άλλωστε, τα πνεύματα που εμφανίζονται, υπάρχουν ήδη μέσα μας, και δεν κατεβαίνουν από τον ουρανό.

Edited by - mimosa on 06/01/2010 18:52:15Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2010, 19:32:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν βλέπω προσβλητική φράση στα λόγια του Πολύστροφου, πρώτον,

ΔΕΝ ΤΗ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΕ ΣΕ ΣΕΝΑ...
ΚΑΙ ΤΙ ΘΕΣ ΕΓΩ ΘΙΚΤΗΚΑ...
ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ..
Η ΠΟΣΟ ΜΑΛΟΝ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΦΡΑΣΕΙΣ "θα μπορουσα να σου πω αλλα επαθα αγκυλωση στη γλωσσα και καπου εδω πρεπει να σταματησω να μιλαω"
ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ..
ΑΣ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΓΝΩΜΗ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ...
ΑΛΛΑ ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΠΩΣ ΜΙΛΑΕΙ ...
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΒΑΛΕΙ ΜΟΝΟ ΕΜENΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ALLA ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..

quote:
και δεύτερον δεν σημαίνει ότι όποιος κάνει ποτηράκι, τρώει το κεφάλι του, τον στοιχειώνουν τα πνεύματα, παθαίνει κάτι κακό κ.α.

ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΣΤΕΙΧΩΝΟΥΝ ΠΝΕΥΜΑΤΑ...
Η ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΕΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΟΙΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ..
ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ...
ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ...

quote:
Εκτός από τις 300 εμεπειρίες των ανθρώπων που "είδαν" κάτι, υπάρχουν και άλλες τόσες, από ανθρώπους που δεν "είδαν" τίποτα.

ΑΥΤΟ ΕΛΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΣΧΕΤΟ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΑ...
ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΛΕΥΚΟ...
ΑΝ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ Η ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΠΤ..
ΑΝ ΒΑΛΩ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ 25ΧΡΟΝΑ ΠΑΙΔΙΑ..
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ...

quote:
Άλλωστε, τα πνεύματα που εμφανίζονται, υπάρχουν ήδη μέσα μας, και δεν κατεβαίνουν από τον ουρανό.

ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ
ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ...

CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 06/01/2010 19:35:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2010, 19:43:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Άλλωστε, τα πνεύματα που εμφανίζονται, υπάρχουν ήδη μέσα μας, και δεν κατεβαίνουν από τον ουρανό.

Αυτό ισχύει κατά κύριο λόγο στη μαγεία. Ως προς το ποτηράκι δεν είναι καθόλου απίθανο.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2010, 22:20:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ
ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ...

Με συγχωρείς, δεν το ήξερα. Γνωρίζονται μεταξύ τους αυτα τα πνεύματα;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2010, 23:52:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
2 KΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!!!! ΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΗΜΕΝΟ!!!! ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΠΟ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ!!!!

EM AMA LEΩ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΒΡΕΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ....
ΣΤΙΣ ΓΥΝΙΚΕΣ... ΚΟΙΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ
ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ (ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΜΑ)ΟΣΟ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ...
ΑΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΡΩΤΑΝΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΕΣ..

CHARMS


ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΟΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΛΑ Κ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ!!!!! ΚΑΝΟΥΝ ΨΑΧΜΕΝΕΣ ΕΡΩΤΙΣΕΙΣ!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2010, 00:05:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ
ΙΔΕΑ...
ΒΡΗΚΑΤΕ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ.....
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ..
ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ...
mimosa ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΡΧΑΡΙΟΣ ...
ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΕΣ ΤΟΝ ΑΣΦΑΛΕΣ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΙΣ ΣΥΓΓΕΝΗ..

ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΑΣΟΣ....

ΤΟ ΝΑ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ...
ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ...Η ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ ΤΙΜΩΡΕΙΤΕ ...

ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙΣ...
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΙΣΧΥΡΟΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΕΡΟΣ...

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ...ΟΝΤΑ...
ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΥΧΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ...
ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΟ...

CHARMED ONE


CHARMEND3 ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΙΣΩ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Η ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ ΟΠΩΣ Κ Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΚΑ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ.......
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΑΣΟΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΕΚΕΙ???? ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΘΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΦΟΒΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΤΠΤ. ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΤΕ ΕΝΑ ΥΣΗΧΟ Κ ΑΠΟΜΟΝΩΜΕΝΟ ΜΕΡΟΣ!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2010, 12:01:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
mimosa όπως είπα και πριν(με λάθος τρόπο βέβαια με αποτέλεσμα να βγάζει άλλο νόημα) επειδή το oulja board δε πρόκειται για υψηλή ή μάλλον επαγγελματική μαγεια δεν είναι απαραίτητο να ισχύει αυτό που λες, ούτε και αποκλείεται.

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2010, 16:06:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Με συγχωρείς, δεν το ήξερα. Γνωρίζονται μεταξύ τους αυτα τα πνεύματα;

ΑΝ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΣΗ..
ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ....

DO NOT PROVOKE ME..
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2010, 16:16:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
TIGI
quote:
CHARMEND3 ..

ΓΡΑΦΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ
CHARMED3 ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΧΩ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ CHARMED..

quote:
CHARMED ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΙΣΩ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Η ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ ΟΠΩΣ Κ Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΚΑ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ.......
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΑΣΟΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΕΚΕΙ???? ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΘΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΦΟΒΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΤΠΤ. ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΤΕ ΕΝΑ ΥΣΗΧΟ Κ ΑΠΟΜΟΝΩΜΕΝΟ ΜΕΡΟΣ!!

ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ..ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΙΚΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..

COMPREHEND IT AND ADOPT IT
CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 07/01/2010 16:29:53

Edited by - CHARMED3 on 07/01/2010 16:31:55Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elmic
Νέο Μέλος

Cyprus
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2010, 17:08:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elmic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Pneumata uparxoun pantou?
akoma kai stous proswpikous mas xorous? spitia ktl?
kai to simantikotero
an mporoun na mas antilifthoun gt epoikinonoun mazi mas
mono otan tous kalesoume?
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2010, 17:41:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
elmic ΓΡΑΦΕ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΚΡΗ...

quote:
an mporoun na mas antilifthoun gt epoikinonoun mazi mas
mono otan tous kalesoume?

ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ..ΝΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΤV ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΖΟΝΤΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΕΝΑ ΠΝΕΥΜΑ..


PERK UP SWEETHEART
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mimosa
Μέλος 3ης Βαθμίδας


773 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/01/2010, 18:55:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους mimosa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Pneumata uparxoun pantou?
akoma kai stous proswpikous mas xorous? spitia ktl?

Ναι, παντού.
Τα πνεύματα της μπανιέρας -λάγνα πνεύματα που βρίσκονται στα κατώτερα στρώματα του αυρικού πεδίου της μπανιέρας και αρέσκονται στο μάτι,
Τα πνεύματα της καφετιέρας- αλκαλοειδή πνεύματα που ευθύνονται για την αϋπνία,
Υπάρχουν και τα πνεύματα του ποτηρακίου- πνεύματα που βγαίνουν απο ποτηράκι βέβαια, και μόλις τώρα ήπια μια γουλιά νερό και το πνεύμα με τιμώρησε και στραμπούληξα τη γλώσσα μου. Θα σας τα πώ άλλη φορά.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2010, 00:50:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

elmic ΓΡΑΦΕ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΚΡΗ...

quote:
an mporoun na mas antilifthoun gt epoikinonoun mazi mas
mono otan tous kalesoume?

ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ..ΝΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΤV ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΖΟΝΤΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΕΝΑ ΠΝΕΥΜΑ..


PERK UP SWEETHEART
CHARMED


Ε ΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΟΤΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ 500 ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΤΟΣΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2010, 00:56:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

TIGI
quote:
CHARMEND3 ..

ΓΡΑΦΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ
CHARMED3 ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΧΩ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ CHARMED..

quote:
CHARMED ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΙΣΩ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Η ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ ΟΠΩΣ Κ Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΚΑ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ.......
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΑΣΟΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΕΚΕΙ???? ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΘΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΦΟΒΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΤΠΤ. ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΤΕ ΕΝΑ ΥΣΗΧΟ Κ ΑΠΟΜΟΝΩΜΕΝΟ ΜΕΡΟΣ!!

ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ..ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΙΚΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..

COMPREHEND IT AND ADOPT IT
CHARMED

Edited by - CHARMED3 on 07/01/2010 16:29:53

Edited by - CHARMED3 on 07/01/2010 16:31:55



ΠΩΠΩ ΜΕ ΚΟΛΑΚΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΚΚΚΙΝΙΖΩ ΚΟΘΚΛΑΡΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ!!!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΜΠΕΡΔΕΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΜΕ ΤΑ ΓΥΝΑΙΚΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ !!!! Κ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elmic
Νέο Μέλος

Cyprus
6 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2010, 10:57:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elmic  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
an mporoun na mas antilifthoun gt epoikinonoun mazi mas
mono otan tous kalesoume?

ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ..ΝΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΤV ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΖΟΝΤΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΕΝΑ ΠΝΕΥΜΑ..


δεν καταλαβες το πως το εννοουσα αλλα τέλος παντον.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2010, 19:33:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΠΩΠΩ ΜΕ ΚΟΛΑΚΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΚΚΚΙΝΙΖΩ ΚΟΘΚΛΑΡΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΣΤΑΜΑΤΑ ΡΕ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΟ...

quote:
ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΜΠΕΡΔΕΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΜΕ ΤΑ ΓΥΝΑΙΚΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ !!!! Κ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ!!!!

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ..
ΚΑΙ ΓΩ ΜΠΕΡΔΕΥΩ ΑΝΤΡΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ...
ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΛΑΘΑΚΙ...??


quote:
Ε ΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΟΤΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ 500 ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΤΟΣΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑ
ΑΚΟΜΑ ΖΕΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ??

SHALL IT BE..
CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2010, 19:39:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
δεν καταλαβες το πως το εννοουσα αλλα τέλος παντον.

elmic MΩΡΟ ΜΟΥ ΚΑΥΑΛΑΒΑ...

ΛΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΑΝ ΠΑΛΙ ΘΕΣ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ
ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΖΗΤΗΣΕΙΣ..

CHARMED
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tigi
Μέλος 1ης Βαθμίδας


53 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2010, 21:19:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tigi  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:
ΠΩΠΩ ΜΕ ΚΟΛΑΚΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΚΚΚΙΝΙΖΩ ΚΟΘΚΛΑΡΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΣΤΑΜΑΤΑ ΡΕ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΟ...

quote:
ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΜΠΕΡΔΕΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΜΕ ΤΑ ΓΥΝΑΙΚΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ !!!! Κ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ!!!!

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ..
ΚΑΙ ΓΩ ΜΠΕΡΔΕΥΩ ΑΝΤΡΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ...
ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΛΑΘΑΚΙ...??


quote:
Ε ΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΟΤΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ 500 ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΤΟΣΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑ
ΑΚΟΜΑ ΖΕΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ??

SHALL IT BE..
CHARMED



AN ΕΙΔΑ ΛΕΕΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΙΓΜΙΑΙΟ ΛΑΘΟΣ!!!!!


ΠΟΛΕΜΟ !!!!!! ΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑ


Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΖΕΙ ΑΚΟΜΑ!!! Η ΠΡΟΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΕΘΑΝΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ !!! ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ 93!!!!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

merelaki
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/01/2010, 21:43:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους merelaki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γεια σας παιδες!καινουρια στο φορουμ αλλα το παρακολουθω καιρο..πρωτα απ'ολα να ευχηθω καλη χρονια σε ολους και πανω απ'ολα υγεια και ΚΑΛΑ ΜΥΑΛΑ!θα ηθελα να πω πως κ εγω εχω μπει στην περιεργεια να δοκιμασω το ποτηρακι η οuija board αλλα παντα κατι με σταματουσε.θελω να πω πως τοσα και τοσα πνευματα και οντοτητες στοιχειωνουν κοσμο ακομα και για χρονια χωρις καποιον προφανη λογο και θα τα καλεσεις και απο πανω?δηλαδη τι σε κανει να πιστευεις οτι μια αγνωστη δυναμη θα ερθει απο το πουθενα μονο και μονο για να σου λυσει καποιες αποριες?πιστευω πως οποιος δοκιμαζει κατι τετοιο παιζει με την φωτια.υπαρχουν βεβαια πιθανοτητες να μην συμβει τιποτα αλλα ποτε δεν ξερεις.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
devilmaycry
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2010, 00:36:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους devilmaycry  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σε ολους κ καλη χρονια :D
Ειμαι νεος στο forum αν κ το παρακολουθω απο καιρο..
Επειδη απο καιρο θελουμε να παιξουμε το ποτηρακι με φιλους , μηπως θα μπορουσε να μου στειλε καποιος τις οδηγιες με eMail ή pm ;;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2010, 14:03:19  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΖΕΙ ΑΚΟΜΑ!!! Η ΠΡΟΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΕΘΑΝΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ !!! ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ 93!!!!!!!!!

ΑΧ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΓΕΛΑΣΑ...


quote:
γεια σας παιδες!καινουρια στο φορουμ αλλα το παρακολουθω καιρο..πρωτα απ'ολα να ευχηθω καλη χρονια σε ολους και πανω απ'ολα υγεια και ΚΑΛΑ ΜΥΑΛΑ!θα ηθελα να πω πως κ εγω εχω μπει στην περιεργεια να δοκιμασω το ποτηρακι η οuija board αλλα παντα κατι με σταματουσε.θελω να πω πως τοσα και τοσα πνευματα και οντοτητες στοιχειωνουν κοσμο ακομα και για χρονια χωρις καποιον προφανη λογο και θα τα καλεσεις και απο πανω?δηλαδη τι σε κανει να πιστευεις οτι μια αγνωστη δυναμη θα ερθει απο το πουθενα μονο και μονο για να σου λυσει καποιες αποριες?πιστευω πως οποιος δοκιμαζει κατι τετοιο παιζει με την φωτια.υπαρχουν βεβαια πιθανοτητες να μην συμβει τιποτα αλλα ποτε δεν ξερεις.

ΓΙΑ ΣΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ...

ΣΩΣΤΗ....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/01/2010, 14:42:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αμάν η ίδια ερώτηση κάθε φορά.. όχι δε μπορούμε, δεν επιτρέπεται, ψάξε στο ιντερνετ! Γιατί δε το κάναμε σάιτ με συνταγές να κάθεται περισσότερο ο κόσμος...

"..The Matrix can't tell you who you are"
Όταν ο άνθρωπος είναι σίγουρος για τον θεό ο θεός αμφιβάλλει για τον άνθρωπο..
Ασυνείδητος πάει να πει απόλυτα ταυτισμένος με τη σκέψη και το συναίσθημαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

polystrofos
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/01/2010, 04:11:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους polystrofos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το τραπεζακι στο δασος εγινε! Δεν μπορω να πιστεψω αυτα τα πραγματα που ειδα με τα ματια μου! Πραγματικα ηταν περα απο καθε φαντασια αυτα που συνεβησαν! Θα προσπαθησω να τα μοιραστω μαζι σας οσο πιο καλα μπορω, αν και τη στιγμη αυτη που γραφω τα χερια μου τρεμουν!

Ωρα 1:30 τη νυχτα λιγο πιο πανω απο το ποταμι, κατω απο κατι ελατα. Αφου καναμε τις απαραιτητες προετοιμασιες, μετα απο 10 λεπτα περιπου το ποτηρακι αρχισε να κουνιεται απο μονο του! "Υπαρχει καποιο πνευμα εδω?", ρωτησαμε. Το ποτηρακι πηγε μονο του στο ΝΑΙ! ΜΟΝΟ ΤΟΥ!!!!!!
"Ποιο ειναι το ονομα σου?" Το ποτηρακι αρχισε να παει σε διαφορα γραμματα που δεν εβγαζαν νοημα. Ξ Δ Ε Ρ.
"Θελεις να μας πεις κατι σημαντικο?" Οταν καναμε αυτη την ερωτηση ακριβως απο πισω μας επεσε ενα κλαδι απο ενα δεντρο και τρομαξαμε! "Εσυ το εκανες αυτο?" ρωτησαμε. Μας ειπε ΝΑΙ. "Για ποιο λογο?" Τοτε σχηματιστηκε η εξης φραση...

"Θελω να κοψετε το κλαδι αυτο σε 3 ισα κομματια και ενα μικροτερο απο τα υπολοιπα (4 παιζαμε) και να τραβηξετε τα κλαδια χωρις να ξερετε ποιο ειναι το μικροτερο"

Εμεις υπακουσαμε και ταυτοχρονα φαγαμε και ενα μπισκοτο γιατι πεινασαμε. Το μικροτερο κλαδι ετυχε σε εμενα. "Τωρα θελω να σηκωσετε το ποτηρι", μαε εγραψε. Μολις σηκωσαμε το ποτηρι ειδαμε πως μεσα σε αυτο ηταν ΕΝΑΣ ΒΑΤΡΑΧΟΣ!!! Αυτος κουνουσε το ποτηρι!!!
Και τις φρασεις?? Ποιος εγραφε τις φρασεις?? Αναρωτηθηκαμε, οπως και εσεις καλοι μου φιλοι! Και τοτε εγινε ΤΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! Ο βατραχος γυρισε και μας μιλησε!!! Και ειπε...

"Εγω σας μιλουσα ολη την ωρα! Ειμαι ενα πριγκηποπουλο παγιδευμενο μεσα στο σωμα αυτου του βατραχου. Αυτος που διαλεξε το μικροτερο κλαδακι θα μου δωσει ενα φιλι για να ξαναγινω πριγκηπας!" Και γυριζοντας σε εμενα ειπε...
"Τωρα ομως που σε βλεπω δε μου αρεσει το κωλαρακι σου, καλυτερα να με φιλησει η ταδε..." και εδειξε την κοπελα της παρεας που για καποιο λογο καθ'ολη τη διαρκεια του παιχνιδιου ηταν τσιτσιδη. Η κοπελα δεχτηκε να φιλησει το βατραχο, αλλα μονο αν τη φιλουσε με γλωσσα, η οποια θα της εφτανε μεχρι τα μισα του οισοφαγου της, οπου ειχε το σημειο G της και ετσι εγινε. Η φιλη μας ηρθε σε οργασμο, ο βατραχος εγινε πριγκηπας, αλλα με το που τον ειδε η κοπελα ξενερωσε και τον χωρισε επιτοπου. Αυτη ηθελε γλωσσα βατραχισια για να κανει τα κολπα της!

Ηταν μια καταπληκτικη εμπειρια και σιγουρα θα την ξανακανω, γιατι πριν το ξεκινησουμε φαγαμε λουκουμαδες με σοκολατα γαλακτος που μου αρεσουν πολυ! Και ολα αυτα μονο με δυο πεντακοσιες!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CHARMED3
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1914 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/01/2010, 15:47:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CHARMED3  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΜΟΝΟ ΣΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΑΥΤΟ ....
Η ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕ Η ΤΣΙΤΣΙΔΗ ΦΙΛΗ ΣΟΥ...

ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΩΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ
ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ESOTERICA..
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΧΛΕΥΑΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΟΠΟ...

ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΠΗΡΑΜΕ ΧΑΜΠΑΡΙ
ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ..

CHARMEDΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

polystrofos
Νέο Μέλος


10 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/01/2010, 03:08:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους polystrofos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπον...
Προφανως και απο την αρχη εκανα πλακα οταν ελεγα οτι θα κανουμε αυτο το πραγμα στο δασος. Απλα ηθελα να το παω λαου λαου και να μην αρχισω να σας δουλευω με τη μια!
Και τωρα που εριξα τις μασκες μου να τα πω ενα χερακι...

Τα επιχειρηματα οσων εχουν ασχοληθει με το αθλημα και προσπαθουν να αποτρεψουν τους αλλους ειναι "παιδια ειναι πολυ επικινδυνο αλλα δε θελω να αναπτυξω το πως", ή "το πνευμα που θα μεινει ειναι ΑΚΡΩΣ επικινδυνο! Μπορει να κουνησει απο μονο του ενα ποτηρι στο σπιτι!" Μαντεψτε κατι... Ακομα και αν ισχυουν αυτα που λετε περι πνευματων το να κουνιεται ενα ποτηρι μονο του ΔΕΝ ειναι επικινδυνο! Ισα ισα που μπορει να γινει και εξυπηρετικο αν το καλοσκεφτεις! Επικινδυνο θα ηταν αν ακουγα απο καποιον να λεει οτι του εστελνε με ταχυτητα 100χλμ/ωρα μαχαιρια και μπαλταδες κατα πανω του!
Επισης "το πνευμα εμφανιζεται στον υπνο σου και μπορει να αυτοκτονησεις". ΟΥΑΟΥ! Κατι που θα δω στον υπνο μου θα με κανει να αυτοκτονησω! Εγινε! Καθε βραδυ βλεπω εφιαλτες και πολυ χειροτερους απο την εικονα ενος πεθαμενου και ολα ειναι μελι γαλα!

Παμε τωρα και στην πιο λογικη περιπτωση, του να μην ισχυουν οσα λετε...
Και γιατι το λεω αυτο? Γιατι πολυ απλα, αν ισχυαν, τοτε το "ποτηρακι" θα ηταν ουσιαστικα κατι παραπανω απο παιχνιδι. Θα ηταν ενα πειραμα αποδειξης της υπαρξης πνευματων και της μεταθανατιας ζωης. Ομως τοτε γιατι αναρωτιομαστε ολοι αν υπαρχει ζωη μετα το θανατο και αν υπαρχουν πνευματα????? Γιατι πολυ απλα ΔΕΝ ισχυουν τα οσα λετε! Αν ισχυουν αντε βγειτε να δημοσιευσετε σε επιστημονικο περιοδικο την ολη πειραματικη διαδικασια, με υλικα, μεθοδους κλπ. ως αποδεικτικο στοιχειο για να σταματησει και ο κοσμος να αναρωτιεται! Οταν ενα ατομο κανει πειραμα με τον ηλεκτρισμο και το δεχεται ολος ο κοσμος και ενα εκατομμυριο ατομα κανουν πειραμα με πνευματα και δεν το δεχεται κανεις, ε τοτε το συγκεκριμενο πειραμα απλα δεν εγινε ποτε, η ειχε αλλα αποτελεσματα απο αυτα που λετε!

Καποια στιγμη θα το κανω κι εγω αυτο το "πειραματακι" μονο και μονο για να επιβεβαιωσω και επισημα αυτο το μπλα μπλα (τη θεωρια) που αραδιασα στις παραπανω γραμμες. Μπορει και να καταρριφθει η θεωρια μου αυτη, δε λεω, αλλα οι στατιστικες και η ολη αντιμετωπιση του θεματος, λενε πως αυτο ειναι απιθανο. Απλη λογικη δηλαδη.

Οποιος εχει να πει κατι σοβαρο ας το πει. Αν παλι θελετε να μου δειξετε σαν πειστικο στοιχειο videos και φωτογραφιες που φαινονται "πνευματα", τα οποια και ενα παιδακι 3 ετων μπορει να δημιουργησει με καποιο προγραμμα στον υπολογιστη, καλυτερα να μη γραψετε τιποτα, θα χαλασετε και το δικο σας αλλα και το δικο μου χρονο.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 43 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1879883
Maintained by Digital Alchemy