ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 Αγία Γραφή περί Προέλευσης του Ανθρώπου Νο 3
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 50
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 16:26:44  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Εαρινέ μην ασχολήσε με αυτά τα θέματα παιδί μου, απλά σκάβεις τον τάφο σου. Ούτε μυαλό έχεις, ουτε @@. Ένα τίποτα είσαι.



Μια απορία έχω...
Γιατί δεν ασχολείσαι με το Blog που έχεις δημιουργήσει ανθρωπέ μου ή πλέον δεν υπάρχει εκεί κανένας που να σε συντροφεύει στα όσα "όμορφα" λές και για το όλο αυτό θεωρείς ως υπευθύνους τους άλλους..???

Αν ήσουν μέγεθος και είχες κάποια αξία φίλε μου , αυτό θα λάμβανε σάρκα και οστά και στο δικό σου Blog...αλλα προφανώς όλοι σ'εχουν εγκαταλείψει...ψάξε λοιπόν τους λόγους αυτούς σε σένα τον ίδιο και΄πάψε να κατηγορείς άλλους για την δική σου ένδεια...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 16:29:13  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
μην κρίνετε για να μην κριθείτε

Οι περισσότεροι από εσάς έχουν κρίνει ΤΑ ΠΑΝΤΑ και έχουν αποφασίσει, θα είναι λίγο δύσκολο να μην κριθείτε και για αυτό, εφόσον το αναφέρετε δηλαδή. Εγώ απλά απαντάω, σε αυτούς που προσπαθούν να ανοίξουν τους ασκούς του Αιόλου, από ξεκάθαρη ηλιθιότητα και αλαζονία και μετά ζητάνε και τα ρέστα. Άλλωστε υπάρχει η πιθανότητα να μην απαντάει το Εγώ μου. Ούτε υπέρ θρησκείας μιλάω, ούτε υπέρ έθνους, ούτε γενικά υπέρ γήινου, για κάποιο θέλημα μιλάω, που είναι πάνω από όλα και φυσικά πάνω και από εμένα.



Για κάποιο θέλημα μιλάς ε???
Και αυτό το "θέλημα" σε νοηματοδοτεί κατ'αυτόν τον τρόπο φίλε μου..???

Πανέμορφο και πάνσοφο θέλημα είναι...να το χαίρεσαι άνθρωπέ μου και κείνο εσένα...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Παράκλητος
troll


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 16:39:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Παράκλητος
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 28/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Παράκλητος
troll


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 16:45:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Παράκλητος
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 28/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 16:46:36  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Για την ακρίβεια:
Β΄Θεσ. 2:4 αυτός που θα αντιτάσσεται και θα υπερυψώνει τον εαυτό του ενάντια σε κάθε έναν που λέγεται θεός ή σέβασμα, ώστε να καθήσει στον ναό τού Θεού ως Θεός, αποδεικνύοντας τον εαυτό του ότι είναι Θεός.

Και καλά λέτε ότι ο θεός είναι μόνο καλός, λες και ο Θεός είναι μαμά σας, που κρύβεστε πίσω από την φούστα της και πρέπει να σας χαϊδεύει και να σας κάνει τα χατήρια.

Οι μονοθειστικες θρησκείες, ύψωσαν την πατρική φυσιογνομία, την κολώνα του σπιτιού, που θα σου ρίξει και μερικές ανάποδες για να σε συνεφέρει και που μπορεί ακόμα και να σε αποκληρώσει, αν δεν τιμάς τον κώδικα τιμής της οικογένειας. Που είναι η οικογένεια στις μέρες μας; Γιατί νομίζετε ότι οι Αμερικάνοι, όπως και οι Αρχαίοι πούστηδες, προάγουν τον πολιτισμό των gay; Guess.



Προσωπικά -αλλα και άλλοι συνδίκτυοι εξ'οσων γνωρίζω- ουδέποτε είπα ότι ο Θεός -αν δεχθούμε ότι υπάρχει- είναι μόνον καλός αλλα και ουδέποτε αναφέρθηκα σε πολιτισμό των γκέϋ , μιάς και δεν γνωρίζω ποιός είναι αυτός .... μπορείς εσύ να μου πείς ποιός είναι αλήθεια αυτός στον οποίο αναφέρεσαι αλλα και επιτέλους εσύ τι πρεσβεύεις ανθρωπέ μου..???

Και το λέω διότι ενώ κατηγορείς τους πάντες και τα πάντα ... απο την άλλη μεριά νοηματοδοτείσαι απο αυτά που κατηγορείς ταυτόχρονα...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 16:47:52  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

H μοναδική απορεία που έχω εγώ, είναι γιατί δεν αυτοκτονείς, παρά να προσπαθείς να υποδείξεις με ειρωνίες και βρισιές ενίοτε στους άλλους τι να κάνουν, λες και είσαι θεός;

Εγώ απλά απαντάω ανάλογα στα παραμορφομένα μιάσματα όπως εσύ. Και εσύ το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να το βουλώσεις, αυτό δηλαδή που λες σε εμένα να κάνω και στον Θεό ακόμα. Ένα τίποτα είσαι. Μια Ύβρης με πόδια.



Να σου πώ κάτι , διότι το αστείο παράγινε με σένα...
Πού σε έβρισα ανθρωπέ μου ???


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Παράκλητος
troll


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 16:51:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Παράκλητος
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 28/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Παράκλητος
troll


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 17:00:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Παράκλητος
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 28/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 17:02:02  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Το καημενο ρε, δεν εβρισε λεει. Ρε αχρηστε μαλακα, που εχεις και τον πονο σου και νομιζεις οτι μπορεις να κρυφτεις πισω του.

Και βεβαια εβρισες καραγκιοζη και προσπαθεις σαν παρασιτο να εκτροχιασεις την οποιανδηποτε συζητηση στα σκατα σου.

Εσυ εισαι μια ζωντανη Υβρης με μηδεν αρχες. Οτι και να πεις ειναι βρισια.

Συνεχισε να προκαλεις. Συνεχισε να σκαβεις τον ταφο σου.


Edited by - Παράκλητος on 27/11/2010 16:52:58


Βλέπεις λοιπόν ότι παραλογίζεσαι και όλα όσα λές έχουν περεχόμενο μόνο μέσα στο μυαλό σου -δεν θα αναφερθώ στο μυαλό σου..- ???

Τα υπόλοιπα που λές και τις έμμεσες απειλές που αφήνεις να εν-νοηθούν , προσωπικά δεν τις λογίζω καθόλου φίλε μου και η μόνη ζωντανή ύβρις εδώ , είσαι σύ...και θα στο ξανα-πώ "πάψε να θεωρείς ως υπευθύνους για την κατάστασή σου άλλους ανθρώπους , ψάξε τα μέσα σου ΟΛΑ..."!!!

Μα δεν μπορεις να μιλήσεις σαν άνθρωπος...απορώ μαζί σου..

Επι της ουσίας των όσων σε ερωτώ , δεν απαντάς έ???
Λογικό είναι...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 17:06:18  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Ποιος ειναι ο πολιτισμος των gay ρε παπαρομαλακα, εγω θελεις να σου πω;

Δεν εχεις ενα παραθυρο να βλεπεις εξω απο το σπιτι σου;

Ρωτα αυτο το φρικιο, που ηταν στο fame story(Χατζηθεωδορου νομιζω) που δηλωνε 12θειστης. Ρωτα τους πιστους του Αντινοου, που τον εχουν αναγαγει σε θεο των gay και υπαρχουν και στις μερες μας.

Ρωτα αυτους εδω:

http://en.wikipedia.org/wiki/Pederasty_in_ancient_Greece



Απ'οτι ξέρω , οι Δωδεκαθεϊστές είναι ένα πολύ μικρό ποσοστό ρε τυπάκο...απο το παράθυρο μου βλέπω παντού Χριστιανούς να περνάνε...κάτι τύπους σαν και σένα -δεν λέω ότι όλοι είναι έτσι- που κρύβονται πίσω απο το δάκτυλό τους και για όλα τους φταίνε οι άλλοι...οι Δωδεκαθειστές σου φταίξανε τώρα...πφφφφ...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Παράκλητος
troll


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 17:08:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Παράκλητος
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 28/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Παράκλητος
troll


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 17:10:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Παράκλητος
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 28/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Παράκλητος
troll


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 17:18:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Παράκλητος
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 28/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 17:31:30  Εμφάνιση Προφίλ
Είσαι ψυχοπαθής ανθρωπέ μου...άρες μάρες κουκουνάρες είσαι..
Κάτι σου έχει χαλάσει το μυαλό...δεν μπορεί να εξηγηθεί αλλοιώς η περίπτωσή σου...το καλό για σένα , είναι ότι δεν σε έχω μπροστά μου...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Παράκλητος
troll


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 17:34:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Παράκλητος
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 28/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Παράκλητος
troll


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 17:38:06  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Παράκλητος
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 28/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 17:43:04  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Είναι σαν να προσπαθείς να επικοινωνίσεις με ένα τοίχο, με τους πεθαμένους έχεις περισσότερες πιθανότητες να επικοινωνήσεις, παρά με τους καμμένους θρασύδειλους "Έλληνες" που την είδαν φιλόσοφοι. Για αυτό άλλωστε και η μοίρα τους επιφύλαξε ευνουχισμό. ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΛΥΣΗ. Όσο συνεχίζουν το βιολί τους απλά καίγονται. Ούτε για κλωτσιές δεν κάνουν, απλά θα λερώσεις τά παπούτσια σου. Μιλάνε και για ελευθερία του Λόγου οι άχρηστοι. Σκατά στα μούτρα σας γελιοί. Και τώρα θα έρθει η Αμαλία και θα ρίξει και άλλο χώμα πάνω στον τάφο σας. Καλά το πάτε καραγκιόζηδες. lol


Ως προΫπόθεση για να επικοινωνήσει κάποιος με κάποιον συνανθρωπό του , είναι η επικοινωνία πρωτίστως με τον ίδιο σου τον εαυτό και σύ δεν επικοινωνείς ούτε μ'αυτόν...δεν μου βγάζεις άσχημα συναισθήματα όμως , πρέπει να είσαι πολύ ταλαιπωρημένος άνθρωπος...θα μπορούσες υπο προϋποθέσεις να βρείς εδώ φίλους και να μοιρασθείς το προβλημά σου , μας δεν σου περίσσεψε καθόλου μυαλό...και κείνο το ελάχιστο που σου έμεινε , έχει κολλημα με την Αμαλία -που χειρίζεται πολύ καλά το φόρουμ , προσωπικά μπορεί να μην ήμουν και τόσο ελαστικός με χαρακτήρες του είδους σου-... που θα μπορούσε να είναι και κάποιος άλλος , ο οποιοσδήποτε...πάντα κάποιος άλλος θα σου φταίει για την μιζέρια σου...





Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 17:46:09  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Ότι και να είμαι εγώ γελοίο, καμμένο και άχρηστο μίασμα, να μην σε απασχολεί. Κοίταξε τα μούτρα σου μαλακισμένο που την είδες ότι μπορείς να κρίνεις τα πάντα και να βρίζεις τους Θεούς και τον Λόγο. Ένα σκατό είσαι, ένα τίποτα.



Άσε τον λόγο και κοίτα την αναλογία μυαλού και λογικής που έχεις ... βάσει της λογικής που σε διακρίνει , αυτό παραπέμπει και σε ανύπαρκτο μυαλό...σου το χαλάσανε τα Τρόλ...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Παράκλητος
troll


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 17:52:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Παράκλητος
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 28/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Παράκλητος
troll


16 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 17:58:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Παράκλητος
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 28/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 18:00:32  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Θα μου πεις εσύ μωρή θρασύδειλη κότα να το βουλώσω, που όπου σε έχω πετύχει να μιλάς "σοβαρά" σε έχω πατήσει κάτω;

Βάλε ένα φρένο στο εγώ σου κακομοίρα, αυτό θα σε κάψει.

Τι σε ενόχλησε από τις ευαγγελικές περικοπές; Νομίζεις ότι αν αυτή είναι η αλήθεια θα σε ρωτήσει κάποιος;

Θα σε ρωτήσει μήπως και ο Μπούς(της) και ο Ομπάμα;

Αυτή είναι η ελευθερία του Λόγου που ευαγγελίζεστε;

Να το βουλώσουν οι άλλοι για να μιλάτε εσείς και να λέτε τίποτα;

Τόσο μεγάλη ιδέα έχεις για τον εαυτό σου η μήπως απλά εισαι δαιμονισμένη και δεν ξέρεις τι σου γίνεται;

Τρολ και ενα ηλίθιο μαλακισμένο που προσπαθεί να εκτροχιάσει όλες τις συζητήσεις που δεν τον βολεύουν, εισαι εσύ.

Τα σκατά σας μπορείτε να τα μαγειρέψετε και να τα φάτε θρασύδειλα ανθρωποειδή.


Edited by - Παράκλητος on 27/11/2010 17:54:19


Να προσέξεις τι τρώς...σε πειράζει...
Δεν μου λές κάτι τώρα..μεταξύ μας θα μείνει...
Έχεις εσυ προσωπικά κάνει συζήτηση..έχεις εσύ συζητήσει με άνθρωπο..???
Σου έχει πεί άνθρωπος ποτέ , ότι συζητάς..???

Πές την αλήθεια ... λέγε...διότι προσωπικά μόνον έναν οχετό βλέπω και ΤΙΠΟΤ'ΑΛΛΟ...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι... Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
geostat
Μέλος 3ης Βαθμίδας


768 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 18:19:15  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

geostat :

quote:
Ο σπορος της αμφιβολιας ειναι παντα χρησιμος και απο οσο
διαπιστωνω αυτος ειναι και ο δρομος του libero εδω
και μαλιστα με καυστικο και εξυπνο τροπο.

Σιγά τον έξυπνο τρόπο .
Μερικοί έχετε μπερδέψει την κουτοπονηριά με την εξυπνάδα .
Αν το άτομο αυτο ήταν όντως έξυπνο , θα έκανε κάτι σημαντικό στην ζωή του , απο το να μπαίνει απο συζήτηση σε συζήτηση και απο Forum σε Forum , και να ξερνάει την χολή του .

Είναι δείγμα ανωριμότητας τόσο απο εκείνον , όσο και απο σένα που τον υπερασπίζεσαι , και τον σιγοντάρεις με τις απαντήσεις σου , γιαυτο και σας κατηγόρησα οτι είστε το ίδιο ατομο .
Γιατί απο την δική μου σκοπιά ο ρόλος σας στο Forum είναι πανομοιοτυπος και ΥΠΟΠΤΟΣ .

To esoterica δεν έχει ανάγκη απο τετοια άτομα , γιατί απλά ρίχνουν το επιπεδό του .
Παλια υπήρχαν αξιολογοι συνομιλητές και ενδιαφέροντα άτομα στο Forum .
Μετα λύπης μου διαπιστώνω οτι τα άτομα αυτα γίνονται όλο και λιγότερα , και γράφουν όλο και πιο σπάνια .

Γιατί ουδεις σοβαρός άνθρωπος έχει την όρεξη να ασχολείται με προβληματικά άτομα , που το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι να επιδείξουν την ανωριμότητα , και το τεράστιο ΕΓΩ τους .

amalia :

quote:
Να με συγχωρείς που θα σου γράψω ότι βρίσκω λίγο κοινότοπες τις "συμβουλές" σου, αν και σε κάποιο βαθμό δικαιολογημένες, λόγω του ότι δεν είναι εύκολο να δεις τη συνολική εικόνα στη θεωρία αλλά και στην πράξη.

Όσο για το σπόρο της αμφιβολίας... πιστεύω ότι είναι ζωντανός και καρποφορεί στα forums από τότε που ξεκίνησαν. Αυτό που προσπαθούμε να μην αφήσουμε όμως να καρποφορήσει είναι ο "σπόρος της δολιοφθορας .


Αμαλία , πραγματικά ο χώρος έχει πρόβλημα , με όλα όσα συμβαίνουν .
Θα έπρεπε να υπήρχε μια πιο δραστική αντιμετώπιση ωστε οι συμπεριφορές αυτου του είδους να μην επαιρναν χαρακτήρα χιονοστιβάδας .
Θα μου πείς οτι αυτο δεν είναι πάντα εφικτό , και δυστυχώς η ανοησία και η αμορφωσιά είναι πάντα αήττητες στον κόσμο αυτό .
Αλλα είναι κρίμα για το forum , το οποιο και εγώ όλο και πιο σπάνια επισκέπτομαι , γιατί με στενοχωρεί η έλλειψη σοβαρου διαλόγου , και ενδιαφέροντος απο επισκέπτες και συντονιστές .

Είναι κριμα πάντως .


Καταρχην συγνωμη απο εαρινο και,κατσε να δω το καινουργιο....,Παράκλητος για την παρεμβολη.

Ρε μαθ που τα χεις και πυκνα,εχεις αναρωτηθει ποτε μηπως ειναι η συμπεριφορα σου αυτη που εχει διωξει τους αξιους συνομιλητες του φορουμ;

Οταν ζητας αποδειξη για την αισθηση(ποια;) ειναι λογικο (ο τομεας σου) να βγαινεις νικητης(ο σκοπος σου) απο τη μαχη(στην οποια θετεις τους ορους) και να απογοητευεις κοσμο.Δε φταις εσυ,οι αλλοι φταινε που δεν ειχαν ισχυρη αισθηση και δε σε στελναν πισω στα βιβλια σου-μιας και το εφερε η κουβεντα και αναφερεις την αμορφωσια να σου επισημανω οτι ο αδιαβαστος δεν ειναι και αμορφωτος.Εχω συναντηση τετοιες μορφες μπροστα στις οποιες η υπαρξη σου ειναι μομφη!(υβρις ηθελα να γραψω αλλα εμπλεξα με τα μμ)


Η βασικη μου διαφωνια και ενσταση δεν περιλαμβανει ατομα μεμονομενα,οπως λανθασμενα νομιζεις * ,αλλα αυτης της καταστασης που τοσο ξεκαθαρα δινει και η αμαλια σε μια της φραση "Μπορείς βέβαια, να εμπιστευτείς την κρίση όσων έχουν ασχοληθεί για χρόνια με το ζήτημα αυτό και που το αποτέλεσμα της προσπάθειάς τους βρίσκεται ακόμα εδώ "...Ε!τωρα το προσεξα,εισαι και εσυ εδω!
Ε! λοιπον δε σας εμπιστευομαι για το λογο που προανεφερα...εχετε καταστρεψει τα εσωτερικα κυριες και κυριοι δε διατηρειτε η αισθηση στη φορμολη!

*Στην συγκεκριμενη περιπτωση υπερασπιζομουν τον λιμπερο...ουχι τον λουπους...καραφλα!


You've got to fight for your right

to fight

Edited by - geostat on 27/11/2010 18:27:49Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 19:02:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
quote:

Είσαι ψυχοπαθής ανθρωπέ μου...άρες μάρες κουκουνάρες είσαι..
Κάτι σου έχει χαλάσει το μυαλό...δεν μπορεί να εξηγηθεί αλλοιώς η περίπτωσή σου...το καλό για σένα , είναι ότι δεν σε έχω μπροστά μου...


Μείνε μέσα στο παιχνίδι...

Καλό και για σένα είναι αερινε, ίσως έκανες κάτι πολυ άσχημο.

Είμαι πιο αρχαίος και απο την Αμαλία στο εσωτερικά, αν και τα τελευταία χρόνια δεν έγραφα, ούτε παρακολουθούσαν. Τέτοιες καταστασεις παρουσιάσθηκαν πολλάκις, μα μάθαιναν και απο αυτές.

Καλησπέρα Λουπους, και καλησπέρα σε όλους τους παλιούς και νέους φίλους.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Allah
troll


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 21:00:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Allah
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 28/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Allah
troll


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 21:05:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Allah
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 28/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Allah
troll


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 21:08:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Allah
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 28/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 21:13:05  Εμφάνιση Προφίλ
Ουαου... Μπήκα να διαβάσω τίποτα καινούριο και είδα αυτό...Τι γίνεται??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Allah
troll


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 21:20:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Allah
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 28/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 21:25:49  Εμφάνιση Προφίλ

Τι μεγάλη ιδέα, τι τρολ, τι κάθεσαι και γράφεις?

Δεν με ενόχλησαν οι ευαγγελικές περικοπές, ξέρεις τι με ενόχλησε.

Δεν θα ασχοληθώ, φαίνεται ότι δεν παίρνεις από λόγια. Μάθε πρώτα να επικοινωνείς και μετά πόσταρε τις απόψεις σου

Edited by - Narkissa555 on 27/11/2010 21:27:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Allah
troll


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2010, 21:31:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Allah
Μεταφορά μηνύματος σε δεσμευμένο χώρο - 28/11/2010Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 50 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1875
Maintained by Digital Alchemy