ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΜΥΘΟΣ & ΘΡΗΣΚΕΙΑ =-.
 Μάρτυρες του Ιεχωβά Νο. 1
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 51
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2009, 17:09:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Το ΟΟΔΕ φίλε Robben, αποτελεί συκοφαντικό ιδιώνυμο του Μακεδών....
Άλλος λέει, μ@@@κα,ο Μακεδών, λέει ΟΟΔΕ....Δεν μπορεί να το αντιμετωπίσει και το βρίζει...Τον ....ΟΟΔΕ σου, που λέμε...
Έλα, όμως, που ούτε οι βρισιές οφελουν....Δεν δίνουν απαντήσεις...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Robben
Μέλος 2ης Βαθμίδας


388 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2009, 17:17:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Robben
Χαχαχα, Φιλε Τρεχαγυρευε επεσες διανα. Αλλα δεν με νοιαζει οτι και αν πουν για μενα....εδω θα κατσω, δεν φευγω......

Edited by - Robben on 26/11/2009 17:18:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2009, 17:25:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Και φυσικά να κάτσεις...Είναι ωραία στον ..παράδεισο!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2009, 17:35:41  Εμφάνιση Προφίλ
trexagyreve

quote:
Άλλος λέει, μ@@@κα,ο Μακεδών, λέει ΟΟΔΕ

Λάθος. Στη συγκεκριμένη λέξη, ο Μακεδών λέει "τρεχαγύρευε" ή "χριστιανέ". Συνήθως το πρώτο.


macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2009, 18:03:06  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Χαχαχα, Φιλε Τρεχαγυρευε επεσες διανα. Αλλα δεν με νοιαζει οτι και αν πουν για μενα....εδω θα κατσω, δεν φευγω......

Edited by - Robben on 26/11/2009 17:18:51


http://www.youtube.com/watch?v=BXNxVAGGihg

soulΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2009, 18:19:34  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Ναι βρε Μακεδών, έτσι θα μεινεις εσύ γνωστός, Μακεδών ο ..κοπρόνυμος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
macedon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7458 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2009, 18:29:24  Εμφάνιση Προφίλ
trexagyreve

quote:
Ναι βρε Μακεδών, έτσι θα μεινεις εσύ γνωστός, Μακεδών ο ..κοπρόνυμος

Δηλαδή, όταν αναφέρομαι σε "χριστιανούς" ή στον "τρεχαγύρευε" είναι σα να αναφέρομαι σε ...κοπριά; Ενδιαφέρουσα προσέγγιση....

macedonΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2009, 18:50:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Όποιον βρίζει, τον λέμε έτσι Μακεδών, όχι ότι βριζει αυτός,
είναι και ανάλογο...Μην τη δεις και ..."ΔΟΜΗ"...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
hunter1
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
547 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2009, 19:15:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους hunter1
τελικα macedon οταν σου παραθετουμε εμπεριστατομενες αποψεις σταματας τον διαλογο και αρχιζεις την κοπρολογια????

d.kΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2009, 19:17:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Σωστή η κυρία!!!!!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2009, 20:32:11  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Σωστή η κυρία!!!!!!!

Δηλαδή , αν αρχίσω και γώ να συμφωνώ , απο δώ και πέρα μαζί σου Ευάγγελε...θα 'κούσω και γώ καμμιά καλή κουβεντούλα και για μένα , απο το στόμα σου..???

Το λέω , γιατί όλο γλυκόλογα είσαι με τους συμφωνούντες μαζί σου..!

Λοιπόν , δημόσια το δηλώνω...ο μόνος εδώ μέσα στο χώρο που ξέρει τι λέει και άποψη έχει ...ΕΙΣΑΙ ΣΥ..ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ!!!

Πως με βρίσκεις???

soulΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2009, 20:40:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Έλα μωρέ Εαρινέ, άσε με και μένα να κανω λίγη πλακα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/11/2009, 20:48:44  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Έλα μωρέ Εαρινέ, άσε με και μένα να κανω λίγη πλακα...

Και καλά κάνεις , μην δίνεις σημασία...είμαι πειραχτήρι..

Χρειάζεται το χιούμορ...αρκετό άγχος υπάρχει γύρω μας!

Μια χαρά σε βρίσκω!!

soulΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2009, 10:12:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
...Έχω ένα μυστικό, όμως, φιλε Εαρινέ..Σιχαίνομαι να μονολογώ....
Μου αρέσει να μιλάνε και οι άλλοι, για να παίρνω εικόνες.....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2009, 10:25:05  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

...Έχω ένα μυστικό, όμως, φιλε Εαρινέ..Σιχαίνομαι να μονολογώ....
Μου αρέσει να μιλάνε και οι άλλοι, για να παίρνω εικόνες.....

Προσωπικά , για να σου πώ την αλήθεια , το αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι-πλέον- και αυτό διότι είδα ότι οι δικές μου σκέψεις και απόψεις σε εξοργίζουν σε βαθμό που γινόμαστε τουρλομπούκι..οπότε και αποφάσισα να μην συζητάμε σοβαρά θέματα...προληπτική συντήρηση λέγεται νομίζω αυτό...

Προτιμώ το καλαμπουράκι και να'μαστε καλά..

soulΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2009, 11:19:31  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Έλα μωρέ Εαρινέ...Μην με κάνεις να αισθάνομαι άσχημα...Κι εγώ
νόμιζα, ότι έγραφες για την κόντρα, τώρα δεν το νομίζω, ή άλλαξε....
Θέμα μας, είναι η άποψη που τοποθετείται,να εξελίσσεται σε διάλογο, χωρίς να υβριζει, ειρωνεύεται κακώς, κανείς, αλλά,να θέτει ερωτήματα ουσίας, που να μπορούν να οδηγούν όλους μας σε νέα δεδομένα...Πότε θα το πετύχουμε;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2009, 01:42:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris
quote:
Robben
Τα στοιχεια, ειτε τα βρισκεις στο διαδυκτιο, ειτε τα βρισκεις στα βιβλια που εχεις, είναι στοιχεια. Δεν αλλαζει κατι σε αυτό.

Ωραία ! Τότε να αρχίσω και εγώ να σου στέλνω στοιχεία από το «Ύπατο Συμβούλιο Ελλήνων Εθνικών» , «hellenicreligion.gr» , «Ναό Ελληνοπρεπούς Γνώσεως» κλπ και αυτό να το ονομάσουμε διάλογο και ανταλλαγή δικών μας απόψεων.
quote:
Robben
Οι εκδοσεις Θυραθεν μονο φιλοχριστιανικες δεν είναι. Αρα καταλαβαινετε ότι για να το λενε αυτό για τον Ζωσιμο, ποσο αναξιοπιστος είναι. Δεν θεωρειτε αξιοπιστος. Και σε αυτό συμμαρτυρει και σπουδαιο μερος της διεθνης βιβλιογραφιας (την οποια μπορω να αναφερω σε επομενο ποστ, αν το επιθυμείτε) Αναφορικα με τον Ευσεβιο και τον Αυγουστινο……τι παραχαραξαν δηλαδη?

Το ότι γράφει και ότι : « Προκειμένου να επιβεβαιώσει τη θέση του ο Ζώσιμος δεν διστάζει να χρησιμοποιήσει τα όπλα των αντιπάλων του χριστιανών ιστορικών ή θεολόγων (π.χ. Ευσέβιου Καισάρειας, Αυγουστίνου κ.ά.), όπως διαστρεβλώσεις της αλήθειας, επιμελημένες παραλείψεις αλλά και όλα τα τεχνάσματα που προμήθευε η παραδεδομένη μεταφυσική της εποχής» δέεεεν το κατάλαβες και το προσπέρασες απαρατήρητο ;
Όλοι οι αρχηγοί της Εκκλησίας αλληλοκατηγορούνταν για πλαστογραφίες. Έτσι ο Άγιος Ιερώνυμος κατηγόρησε τον εκκλησιαστικό συγγραφέα Ρουφίνο , με τον οποίο διεξήγαγε έναν από τους χειρότερους «πολέμους» μεταξύ Πατέρων , επανειλημμένα και με εξαιρετική κακία για βιβλιογραφική απάτη. Ο επίσκοπος Ιεροσολύμων Ιωάννης κατηγόρησε με τη σειρά του τον Άγιο Ιερώνυμο για πλαστογραφία. Ο Άγιος εκκλησιαστικός Πατέρας Κύριλλος της Αλεξάνδρειας λέγεται ότι στην επίθεση του κατά του Νεστόριου πλαστογράφησε παραθέματα του. Ο επίσκοπος Ευστάθιος της Αντιόχειας, ένας αμείλικτος πολέμιος των αρειανιστών, κατηγόρησε τον επίσκοπο Ευσέβιο της Καισαρείας, τον «πατέρα της εκκλησιαστικής ιστορίας», για την πλαστογραφία του δόγματος της Νικαίας , το 213 .
Με λίγα λόγια πλαστογραφούσαν οι πάντες: όχι μόνο οι γνωστικοί, οι εγκρατίτες, οι μανιχάίστές, οι νοβατιανοί, οι μακεδονιανοί, οι αρειανιστές, οι λουκιφεριανοί, οι δονατιστές, οι πελαγιανοί, οι νεστοριανοί, οι απολλιναριστές, οι μονοφυσίτες, αλλά φυσικά οι καθολικοί και οι ορθόδοξοι .
quote:
Robben
Μπορω να σας φερω αλλα που λενε το αντιθετο από τον τιτλο του βιβλιου.

Και εγώ μπορώ να σου φέρω όσους τίτλους εξωφύλλων θέλεις .
quote:
Robben
Οσο για αυτό που λεει ο Ευσεβιος, μηπως εχετε κατι που να την αποδεικνυει ψευδη?

Να σου πω . ‘Ισως από χριστιανικής απόψεως να έχεις και δίκιο , γιατί η ιστορία έχει και συνέχεια . Ο Ιησούς δέχεται την επιστολή ευμενώς , ανταπαντά και στέλνει ύστερα με τον Ανανία , τον αγγελιοφόρο του Άβγαρου Ουχάμα , την απάντηση του:

«Μακάριος είσαι, επειδή πιστεύεις σε εμένα, χωρίς να με έχεις δει . Γράφτηκε δηλαδή σχετικά με το πρόσωπο μου ότι εκείνοι που με είδαν δεν θα με πιστέψουν και ότι εκείνοι που δεν με είδαν θα πιστέψουν και θα ζήσουν. Όσον αφορά τη γραπτή πρόσκληση σου να έρθω στο σπίτι σου, πρέπει να γνωρίζεις: είναι αναγκαίο να εκπληρώσω πρώτα όλα εκείνα για τα οποία στάλθηκα στη γη, και ύστερα, όταν έχουν εκπληρωθεί, θα επιστρέψω κοντά σε Εκείνον πουμε έστειλε. Μετά την ανάληψη μου θα σου στείλω έναν από τους μαθητές μου, για να σε θεραπεύσει από την πάθηση σου και να δώσει στους δικούς σου ανθρώπους τη ζωή».

Πράγματι, αναφέρει ο Ευσέβιος, μετά την ανάληψη του Ιησού έρχεται ο απόστολος Θαδδαίος και θεραπεύει τον τοπάρχη ο οποίος πίστεψε τόσο πολύ στον Κύριο ώστε «θα ήταν πρόθυμος να εξολοθρεύσει με στρατό τους Ιουδαίους οι οποίοι τον σταύρωσαν», εάν δεν τον εμπόδιζε η κυριαρχία των Ρωμαίων.

quote:
Robben
Αφηστε Sesostris να κρινουμε τι εγραψε για την Γραφη ο Κορδατος, εμεις που την μελεταμε……

Αφού δεν έχεις ιδέα τι έγραψε , πώς θα τον κρίνης ;
quote:
Robben
Θα περιμενω και αυτά, όπως και τα αλλα τα πατερικα που ζητησα παραπομπες να τα δω, αλλα ουτε εσεις ουτε ο Macedon μου φερατε.

Τι να κάνουμε ; Θα χρειαστή να περιμένης ! Τιμώρησέ με κι’ εσύ και σε αντίποινα μη μου στείλης στοιχεία από βιβλία .
quote:
Robben
Τι να μεταφρασετε δηλαδη…το ‘’ασεβειας’’ που το λετε………..’’δαιμονων’’? Αλλωστε ολοκληρο το κειμενο παραπανω είναι, οποιος θελει το βλεπει.

Αυτό λέω κι εγώ , μάλλον έχεις επιλεκτική όραση . Αλλά για να μη παραπονιέσαι δες το παρακάτω .

Όπου παλαιότερα εφιλοσόφουν οι της ελληνικής συμμορίας άπαντες και εκεί αυτός των δαιμόνων ήγουν των Ελλήνων γίνεται φόβος , εν μέσω των εχθρών διαλάμπει και τον ζόφον αυτών (των Ελλήνων) σβήνει και την ακρόπολιν των δαιμόνων καταλύει ....και ενώ τα μεν των Ελλήνων τα πάντα σβήνουν και αφανίζονται , τούτου του βαρβάρου καθ’ εκάστην λαμπρότερα γίνονται»
(Ι. Χρυσόστομος. «Εις τον Ιωάννην τον ευαγγελιστήν»

Συμμορίτες λοιπόν σύμφωνα με τον άγιό σου οι Έλληνες φιλόσοφοι και δαίμονες οι Έλληνες ! Άσε μην απαντήσεις , ξέρω , αυτά τα έλεγε με άλλη έννοια , στη χριστιανική διάλεκτο της ελληνικής γλώσσας .

quote:
Robben
Τα γνωστα παραμυθια, τα απαντημενα κατά το παρελθον δεκακις σε αυτο το φορουμ.
Θελετε παλι τις μαρτυριες τουΙουλιανου και του Πλουταρχου? Τοσες φορες γραφτηκαν.

Ποιόν Ιουλιανό και Πλούταρχο μωρέ αθεόφοβοι ; Ο Αδάμ , η Εύα , ο Αβραάμ , ο Ισαάκ , ο Νώε , ο Λωτ , ο Μωυσής , οι προφήτες , ο Δαυίδ και οι ψαλμοί του , οι απόστολοι , ο Γιοζέφ , η Μυριάμ και ο ραβίνος Γιοσούα που τον ονομάσατε Χριστό τι ήταν , Έλληνες ;;; Έχει καμιά σχέση η θρησκεία του Χαλδαίου γιδοβοσκού Αβράμ από την Ουρ με τη Ελλάδα και τους Έλληνες ;;; Έχουν καμιά σχέση οι αιρετικοί εβραιοχριστιανοί των εβραϊκών κοινοτήτων της Μεσογείου με την Ελλάδα ;;; Και έχεις το θράσος να απόκαλής την πατρώα θρησκεία των προγόνων μου ξενόφερτη !!!
quote:
Robben
Σοβαρα? Δεν το ειπατε? Εσεις Sesostris φερατε κειμενο που σε παρενθεση εγραφε ‘’ναους’’. Το ξεχασατε? Ενώ λεει ‘’σηκους’’. Εγω παιζω με τις λεξεις ή εσεις? Το κειμενο λεει για ΄΄σηκους’’. Αν επροκειτο για ναους ολοκληρους, θα το ελεγε.

Η πιο φαιδρή , για να μη χρησιμοποιήσω άλλη λέξη , δικαιολογία που έχω ακούσει .
quote:
Robben Ο Ρασσιας αναφερεται σε αυτό που γραφει………’’ «οι συνεχείς εκδόσεις εδίκτων ωστόσο, δείχνουν ότι αυτά ήσαν ακόμη πολύ δύσκολο να εφαρμοστούν» (Βλάση Ρασσιά, Υπέρ Της Των Ελλήνων Νόσου, β' έκδοση, εκδ. Ανοιχτή πόλη, τ. 3, σ. 31)

Νομοι αργοι που ποτε δεν εφαρμοστηκαν! Εχω ηδη αναφερει και πηγες. Για ποια αντισταση μιλατε? Αφου οι ιδιοι αδιαφορουσαν (Ιουλιανος), και ο ζηλος τους ηταν να εγκληματουν κατά χριστιανους (Βιος Πορφυριου). Και αλλα πολλα.



Πριν απαντήσεις καλό θα ήταν να διαβάσης το συγκεκριμένο βιβλίο έστω και μέχρι τη σελίδα 31 , καθώς και τον «Μισοπώγωνα» αν και δεν νομίζω ότι θα καταλάβης το καυστικό χιούμορ του Ιουλιανού . Όσο για τα υπόλοιπα δεν νομίζω ότι χρήζουν απαντήσεως .


*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ψηλός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5138 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2009, 14:30:35  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
Robben
Τα στοιχεια, ειτε τα βρισκεις στο διαδυκτιο, ειτε τα βρισκεις στα βιβλια που εχεις, είναι στοιχεια. Δεν αλλαζει κατι σε αυτό.

Ωραία ! Τότε να αρχίσω και εγώ να σου στέλνω στοιχεία από το «Ύπατο Συμβούλιο Ελλήνων Εθνικών» , «hellenicreligion.gr» , «Ναό Ελληνοπρεπούς Γνώσεως» κλπ και αυτό να το ονομάσουμε διάλογο και ανταλλαγή δικών μας απόψεων.

Γιατί μήπως δεν το κάνεις;

Αυτά που γράφεις είναι ακριβώς όσα περιέχονται στις ιστοσελίδες που ανέφερες. Ας το κάνεις.
Το θέμα είναι πόσο ανταποκρίνονται όλα αυτά στην πραγματικότητα;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ar_ia
Πλήρες Μέλος

Greece
824 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2009, 16:15:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ar_ia
quote:
trexa
Έλα μωρέ Εαρινέ, άσε με και μένα να κανω λίγη πλακα...


Γειά σου ρε τρεχα με το Χριστοδουλικό χιούμορ σου
Σε πάω

===================
Η Τεχνητή Νοημοσύνη Δεν Μπορεί να Νικήσει την Φυσική Ηλιθιότητα!!
------------------------
Μεγάλα Μαύρα Ράσα
Active Member
http://www.youtube.com/watch?v=q-shgwZdtS4


ΑΜΗΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2009, 18:35:08  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
trexa
Έλα μωρέ Εαρινέ, άσε με και μένα να κανω λίγη πλακα...


Γειά σου ρε τρεχα με το Χριστοδουλικό χιούμορ σου
Σε πάω

===================
Η Τεχνητή Νοημοσύνη Δεν Μπορεί να Νικήσει την Φυσική Ηλιθιότητα!!
------------------------
Μεγάλα Μαύρα Ράσα
Active Member
http://www.youtube.com/watch?v=q-shgwZdtS4


ΑΜΗΝ



+1..

soulΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Robben
Μέλος 2ης Βαθμίδας


388 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2009, 18:38:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Robben
Φιλη μου Ar ia και εγω σε παω. Αμην (οπως λες).Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Εαρινός
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7024 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2009, 18:55:19  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Φιλη μου Ar ia και εγω σε παω. Αμην (οπως λες).

Ελέησον...σε..!

soulΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2009, 19:32:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Φιλη μου Ar ia και εγω σε παω. Αμην (οπως λες).

Ελέησον...σε..!

soul

Robben Απεστάλη: 28/11/2009, 18:38:38
Φιλη μου Ar ia και εγω σε παω. Αμην (οπως λες).
Εαρινός Απεστάλη: 28/11/2009, 18:35:08


trexa
Έλα μωρέ Εαρινέ, άσε με και μένα να κανω λίγη πλακα...

--------------------------------------------------------------------------------


Γειά σου ρε τρεχα με το Χριστοδουλικό χιούμορ σου
Σε πάω

===================
Η Τεχνητή Νοημοσύνη Δεν Μπορεί να Νικήσει την Φυσική Ηλιθιότητα!!
------------------------
Μεγάλα Μαύρα Ράσα
Active Member
http://www.youtube.com/watch?v=q-shgwZdtS4


ΑΜΗΝ
+1..

soul

ar_ia Απεστάλη: 28/11/2009, 16:15:29

trexa
Έλα μωρέ Εαρινέ, άσε με και μένα να κανω λίγη πλακα...


Γειά σου ρε τρεχα με το Χριστοδουλικό χιούμορ σου
Σε πάω

===================
Η Τεχνητή Νοημοσύνη Δεν Μπορεί να Νικήσει την Φυσική Ηλιθιότητα!!
------------------------
Μεγάλα Μαύρα Ράσα
Active Member
http://www.youtube.com/watch?v=q-shgwZdtS4


ΑΜΗΝ"


Κι εγώ σας πάω.....

Διαμαρτύρομαι εντόνως,γιατι δεν κάνετε ........διανομή νέων σμάιλς...Δεν με εξυπηρετούν τα υπάρχοντα..Δεν με εκφράζουν ακριβώς....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ar_ia
Πλήρες Μέλος

Greece
824 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2009, 19:54:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ar_ia
quote:
trexa

Διαμαρτύρομαι εντόνως,γιατι δεν κάνετε ........διανομή νέων σμάιλς...Δεν με εξυπηρετούν τα υπάρχοντα..Δεν με εκφράζουν ακριβώς....


Πες κάνα εδάφιο

===================
Η Τεχνητή Νοημοσύνη Δεν Μπορεί να Νικήσει την Φυσική Ηλιθιότητα!!
------------------------
Μεγάλα Μαύρα Ράσα
Active Member
http://www.youtube.com/watch?v=q-shgwZdtS4


ΑΜΗΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2009, 20:01:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Δεν στέλνεις τίποτε σμάιλς, καλή μου ar_ia, να μπορώ να εκφράζω καλύτερα τον εσώκοσμο μου;....Εσύ ξέρεις απο αυτά....Προσπαθησα να βάλω κάποια, αλλά φεύ!! απέτυχα, ώς συνηθως σε τέτοια με το ιντερνέτ....
Ούτε μια φωτό δεν μπορώ να βάλω, να σας στείλω αδιάβαστους....
Αλήθεια,ο ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΣ, που πήγε;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ar_ia
Πλήρες Μέλος

Greece
824 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2009, 20:18:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ar_ia
Eγώ να σου στείλω εσύ θα μπορείς να τα ανεβάζεις?
Τεσπά, στείλε mail με pm.

===================
Η Τεχνητή Νοημοσύνη Δεν Μπορεί να Νικήσει την Φυσική Ηλιθιότητα!!
------------------------
Μεγάλα Μαύρα Ράσα
Active Member
http://www.youtube.com/watch?v=q-shgwZdtS4


ΑΜΗΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2009, 20:33:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Δεν μου λές ρε σύ ar_ia, αυτό το ..pm, τι είναι;
Εγώ, βασικά,εννοώ, μια πηγή, που να φέρνει, σμάιλς, στο εσωτέρικα, ή για τα μηνύματα, ξέρεις, να μη σε κάνω να μαζεύεις και στέλνεις...Μια πηγή, που να χρησιμοποιώ για εδω, δεν με νοιάζει για αλλού.........
Ευχαριστώ, ευχαριστώ, ευχαριστώ.....Να εκφράζομαι κι εγώ,οπως θέλω, επιτέλους...Να μην δειχνω πουριτανός....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ar_ia
Πλήρες Μέλος

Greece
824 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2009, 20:37:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ar_ia
http://www.heathersanimations.com/smilies1.html

===================
Η Τεχνητή Νοημοσύνη Δεν Μπορεί να Νικήσει την Φυσική Ηλιθιότητα!!
------------------------
Μεγάλα Μαύρα Ράσα
Active Member
http://www.youtube.com/watch?v=q-shgwZdtS4


ΑΜΗΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ar_ia
Πλήρες Μέλος

Greece
824 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2009, 20:39:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ar_ia
quote:
trexa
Δεν μου λές ρε σύ ar_ia, αυτό το ..pm, τι είναι;



Προσωπικό μήνυμα.

===================
Η Τεχνητή Νοημοσύνη Δεν Μπορεί να Νικήσει την Φυσική Ηλιθιότητα!!
------------------------
Μεγάλα Μαύρα Ράσα
Active Member
http://www.youtube.com/watch?v=q-shgwZdtS4


ΑΜΗΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

trexagireve
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


13021 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2009, 21:36:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους trexagireve
Ευχριστώ τα μάλλα,καλή μου ar_ia...Επανέρχομαι ..δριμύτερος...
Απο αύριο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 51 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 51
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.46875
Maintained by Digital Alchemy