ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Όρος Πεντελικόν
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 39
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
1 Ευρώ
Νέο Μέλος


42 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 19:20:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1 Ευρώ
quote:
ΑΝ Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΜΑΖΕΥΕΙ ΤΟΥΣ ΟΜΟΙΔΕΑΤΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΑ ΚΑΤΣΑΒΡΑΧΑ Ν' ΑΝΑΔΑΣΩΝΕΙ ΠΥΡΠΟΛΗΜΕΝΕΣ ΠΛΑΓΙΕΣ, ΤΟΤΕ...ΔΟΞΑ ΣΤ' ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ !!!
}ΣΑΤΑΝΑΔΑΣΩΣΗ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

glinaaea
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
309 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 21:49:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους glinaaea
Φίλοι μου γειά σας.
Χαίρομαι που μπαίνω πάλι μέσα σε ένα απ τα καλύτερα topic που έχουν δημιουργηθεί (και αυτό που αναγνωρίζω είναι ότι ωφείλεται σχεδόν αποκλειστικά στον εξαίρετο φίλο Νταβέλη 666), με ποιότητα, ήθος, συλλογική δημιουργηκότητα, και με φανερή δυναμική προσπάθεια να ανοίξουν τα ηλίθια και στραβά μάτια των ηλιθίων που κάνουν ανεπανόρθωτο κακό στον τόπο μας και κατ επέκταση ΚΑΙ στους άλλους ανθρώπους αλλά ΚΑΙ στον εαυτόν τους. Λυπάμαι μόνο διότι κάποιοι ανεγκέφαλοι και ΑΝΙΔΕΟΙ, πιστεύουν ότι με το να προσπαθούν να προσβάλουν κάποιον ή κάποιους νομίζουν ότι έγιναν έξυπνοι και πρέπει να τους δώσουμε προσοχή. Νομίζω ότι θα έπρεπε να πάνε στον πλανήτη που ανήκουν.
Κύριοι(;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;) Zim και 1 Ευρώ. Κάθε άνθρωπος έχει δικαίωμα να διαλέξει ότι όνομα θέλει.Αυτό όμως ΔΕΝ συμαίνει ότι ΔΙΛΕΓΕΙ ¨Η ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΟΤΗΤΑ του ονόματος. Και εγώ δεν ξέρω
(ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΝΙΑΖΕΙ) γιατί έχει διαλέξει αυτό το όνομα. Όμως επειδή γνωρίζω αυτό το άτομο, ΚΑΙ από τις ίδιες τις πράξεις του, αποκλείεται να είναι ο άνθρωπος με τον τίτλο που του ΚΟΛΗΣΑΤΕ ΕΣΕΙΣ. Υπάρχουν εκαταντάδες λόγοι, που γιά κάποιον απ αυτούς να θέλησε να πάρει αυτό το όνομα. ΓΙΑΤΙ εσείς του κολήσατε τον μοναδικό λόγο που γι αυτόν ειναι αδύνατον να χρησιμοποίησε; Μήπως επειδή και εσείς ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΪΤΕ αυτόν τον λόγο γιά να μπαίνετε σ αυτό το topic ή ΜΑΛΛΟΝ και σε άλλα;;;;;;;;;;; Βάλτε λοιπόν την ουρίτσα σας στα σκέλια σας. Και αν θέλετε να μάθετε αγράματοι άνθρωποι σαν μέρος του πλήθους, του όχλου, της αγραμματοσύνης, όλοι εσείς μάθετε ότι το νούμερο 666 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ, (Άσχετα αν όλοι εσείς πιστεύετε κάτι τέτοιο).Ο κανονικός αριθμός είναι ο 999 , και με την αναστροφή του σαν 666 γίνεται η ταυτότητα της Φυσικής Σφαίρας,δηλαδή της ΥΛΗΣ, και όχι του διαβόλου. Μόνο η άσχημη χρήση του
τον έκανε συνώνυμο του διαβόλου, ενώ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.
Κύριοι θα σας παρακαλούσα να σεβαστείτε ΚΑΙ αυτό το topic αλλά ΚΑΙ όλα τα άλλα. Αν θέλετε να μπαίνετε σαν υπεύθυνα και δημιουργικά άτομα ευχαρίστως να σας δεχθούμε και αν χρειαστείτε βοήθεια σε κάτι που μπορούμε να κάνουμε, ευχαρίστως να σας την δώσουμε. ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΑΣ ΘΑ ΖΗΤΟΥΣΑ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΝΤΑΒΕΛΗ. Αυτό θα αρκούσε γιά όλους μας. Αν όχι, τότε εγώ προσωπικά ΔΕΝ προκειται να ασχοληθώ πλέον καθόλου μαζί σας.
Οι υπόλοιποι φίλοι μου μπορούμε να συνεχίσουμε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Ευχαριστώ και συγνώμη γιά το ύφος μου
Φιλικότατα.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/01/2004, 22:18:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
Καλησπέρα σας Φίλοι του τόπικ.
Ένας εγκάρδιος χαιρετισμός πρός όλα τα νέα μέλη που έγραψαν εδώ.
Παιδιά καλωσορίσατε !

Cyber Pank, μπράβο κι'απο μένα για την επεξεργασία σου. Αξιοπερίεργο το αποτέλεσμα.

Με αφορμή το post του Φίλου μας Χείρωνα σχετικά με τη χιονοθύελλα στην Πεντέλη, πιστεύω οτι είναι ο ιδανικός καιρός για εξόρμηση στο Βουνό. Το συναίσθημα είναι απίστευτα τρομερό, σε γεμίζει απόκοσμο δέος αλλά και το ίδιο Βουνό μοιάζει να μεταμορφώνεται σε ένα Τόπο άγριο και "υποχθόνιο". Ειδικά αν βρισκόμαστε απ'την πλευρά του Διονύσου, το θέαμα καθηλώνει τον επισκέπτη. Χειμώνα, το μεγαλείο σου !

Αvallon, εύγε για το site που μας πρότεινες !

Αλλά όσον αφορά εσένα Saudi, τι να σου πώ τώρα...σ'οτι λές έχεις απόλυτο δίκιο. Διαβάζοντας το μύνημα σου ένιωσα μεγάλη χαρά γιατί βλέπω οτι υπάρχουν άνθρωποι που αντιλαμβάνονται τα πράγματα όπως εσύ. Όπως είπε και η Φίλη μας Avallon, έπιασες απόλυτα το νόημα και αυτό είναι κάτι που με χαροποιεί αφάνταστα, αλλά αυτό που με χαροποιήσε περισσότερο ήταν η προθυμία σου όσον αφορά την δεντροφύτευση. Ας περιμένουμε να λιώσουν τα χιόνια (μακάρι να μην έλιωναν ποτέ)κι΄όλο και κάτι θα κανονιστεί. Αυτό είναι σίγουρο.

"Και το αστείο της ημέρας, ένας κάφρος με Porche χωρίς αλυσίδες είχε εγκλωβιστεί στα χιόνια. Μπορεί να είναι αναισθησία, αλλά ρίξαμε τρομερό γέλιο..." (ΝΑRYA)

Καλή μου Νarya, δεν θα το'λέγα αναισθησία. Κάθε άλλο. Και'μένα η χαρά μου είναι απερίγραπτη όταν βλέπω τυπάκια με ακριβά αυτοκίνητα να εγκλωβίζονται σε λάσπες ή χιόνια. Η έκφραση του προσώπου τους είναι σκέτη φαρσοκωμωδία. Ε, κι'αν έχουν και καμιά κοπελίτσα μαζί κι αυτή αρχίζει να σκούζει και να ωρύεται, τότε πραγματικά μιλάμε για τρομερό γέλιο.

Σας χαιρετώ απο τα τρίσβαθα της Κόλασης.
Νταβέλης 666 - DOMINUS SPIRITUS VIRTUS SATHANAS.


ΤΙΝ ΓΑΡ ΠΟΤΑΕΙΣΟΜΑΙ ΑΣΥΧΑ ΔΑΙΜΟΝ ΤΑ ΧΘΟΝΙΑ Θ'ΕΚΑΤΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SAUDi
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 03:47:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SAUDi
Χαιρετω την ωραια παρεα!

Αγαπητοι φιλες και φιλοι εχω μια προταση να σας κανω. Απλα σαν ιδεα δεν ειναι απαραιτητο να συμφωνησετε ουτε να το κανετε! Γεννικα ασχολουμε με irc δυκτια και μπενω στο irc απο το 97! Ειναι και αυτο ενας επισης καλος τροπος να συναντας φιλους, γνωστους, ατομα με κοινα ενδιαφεροντα, αναλλογα και στα καναλια που μπενεις. Και ολα αυτα την ιδια στιγμη, δηλαδη ζωντανα!Αν και νομιζω λιγο πολυ θα ξερετε η καποιοι μπενετε σε αυτο! www.mirc.com για οσους δε γνωριζουν!
Ο λογος που αναφερομαι σε αυτο ειναι οτι μπενω στο δυκτιο του GRnet.
servers: global.irc.gr h rea.irc.gr και εχω δικο μου (register)το καναλι #penteli Οσοι ηδη εχουν το mirc ας κανουν απλα κλικ εδω: irc://global.irc.gr/Penteli
Για οποιον απο τους φιλους η φιλες κανουν (join) σε αυτο θα ειναι φυσικα ευπροσδεκτοι και θα εχουν και (access)
Αυτο δε σημαινει σε καμια περιπτωση οτι θα εγκαταλειψουμε αυτο τον ωραιο χωρο συζητησεων , απλα και μεσω irc θα μπορουμε να εχουμε εμμεση επαφη, να βλεπουμε ποιοι ειναι (on-line) και να ανταλαζουμε και εκει αποψεις, να συνανταμε καινουργια ατομα που να ενδιαφεροντε για τον ΙΕΡΟ μας βουνο!
Ευχομαι να μη με βριζετε, που πειρα μια τετοια προτοβουλια αν και ειμαι νεος εδω.. να με συγχωρειτε. Παλι ξαναλεω, απλα το αναφερω σαν μια προτασουλα μικρη μικρη και τιποτε αλλο:)

-για οτιδηποτε λεπτομεριες, η κατι που δε καταλαβατε, ρωτηστεμε οτι θελετε!
-φιλε Νταβελη χαρα μου να γνωριζω τετοια ατομα, οπως εσυ και καποια αλλα παιδια απο εδω μεσα, αφοσιωμενα στην μητερα φυση και στο ιερο τοπο και γη με μεγαλου Πανος! Και το εννοω οταν λεω οτι μπορεις να με θεωρεις εθελοντη για να φυτεψουμε δεντρακια οποτε θες! Μενω σχετικα κοντα, Μαρουσι.
-Αυτο το σαββατοκυριακο μαλλον θα ειμαι στην σπηλια κατα το μεσημερακι, ευχομαι να δω η να γνωρισω καποιον απο σας!

Nα περνατε καλα!!
Chris

-=Rabigh , D4 lost C1ty in Da D3sert o Ar4bia=-


Edited by - SAUDi on 28/01/2004 03:56:57Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

1 Ευρώ
Νέο Μέλος


42 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 10:30:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1 Ευρώ
quote:
κάποιοι ανεγκέφαλοι και ΑΝΙΔΕΟΙ
Νομίζω ότι θα έπρεπε να πάνε στον πλανήτη που ανήκουν.
Κύριοι(;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;)
αγράματοι άνθρωποι σαν μέρος του πλήθους, του όχλου, της αγραμματοσύνης,

Βάλτε λοιπόν την ουρίτσα σας στα σκέλια σας.


ΜΠΡΑΒΟ
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΑ ΚΑΝΕΝΑ ΣΑΣ

ΕΜΕΝΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ?????

ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟΝ ADMIN ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΑΧΛΑΔΟΤΥΡΟ
ΜΟΝΟ ΝΑ ΒΡΙΖΕΤΕ ΞΕΡΕΤΕ
ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΣΤΟ<<ΠΑΡΑΞΕΝΟ>>??????

Edited by - 1 Ευρώ on 28/01/2004 10:32:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 10:47:45  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΜΠΡΑΒΟ
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΑ ΚΑΝΕΝΑ ΣΑΣ. ΕΜΕΝΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ?????ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟΝ ADMIN ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΑΧΛΑΔΟΤΥΡΟ.ΜΟΝΟ ΝΑ ΒΡΙΖΕΤΕ ΞΕΡΕΤΕ
ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΣΤΟ<<ΠΑΡΑΞΕΝΟ>>??????

Tώρα εγώ γιατί έχω την εντύπωση πως ο αρχικός σκοπός που μπήκες εδώ ήταν αυτός?

Φίλε μου κανείς δεν αναφέρθηκε στο όνομά σου!

Τώρα αν εσύ έχεις τη μύγα και μυγιάζεσαι είναι άλλη υπόθεση

Υ.Γ. Ο διαχειριστής δεν είναι παιδάκι να δέχεται υποδείξεις



"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
1 Ευρώ
Νέο Μέλος


42 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 11:04:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους 1 Ευρώ
quote:
Φίλε μου κανείς δεν αναφέρθηκε στο όνομά σου!
Τώρα αν εσύ έχεις τη μύγα και μυγιάζεσαι είναι άλλη υπόθεση


quote:
Κύριοι(;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;) Zim και 1 Ευρώ.

ΔΕΝ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΑΒΑΛΟΝ???

{Ο ΑΔΜΙΝ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΧΕΤΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΛΗ _Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ}


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zim
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 12:18:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zim
GLINAAEA

ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ? ΣΑς ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΕΔΩ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΜΕ ΒΡΙΖΟΥΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ

ΕΓΩ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΠΡΟΣΕΧΤΗΚΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΚΑΝΑ
ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΟ 666 ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΑ ΤΟΝ ΝΤΑΒΕΛΗ ΟΥΤΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ, ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΞΕΡΩ,ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ? ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΖΩ ΕΙΠΑ ΜΟΝΟ ΑΓΕΝΗ ΤΟΝ ΑΒΑΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΗΣΑ ΠΩΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ.

ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΑΤΑΙ ΑΣΧΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ, ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΕΔΩ, ΑΛΛΑ ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΔΩ ΤΟ ΒΡΙΣΙΜΟ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΞΑΓΡΙΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΩ.
ΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΟΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΑΝΙΤΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/01/2004, 13:23:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya
Αγαπητέ Νταβέλη,

Πραγματικά η περιοχή της Πεντέλης προς τον Διόνυσο προσφέρει ένα εκθαμβωτικό τοπίο. Είχαν πάει οι γονείς μου το Σάββατο σε εκείνη την περιοχή και με πήραν τηλέφωνο να μου πουν ότι είχαν μείνει άφωνοι από την ομορφιά που αντίκρυσαν. Εντυπωσιάστηκαν πραγματικά από το μαγευτικό τοπίο και είναι όντως υπέροχο γιατί δεν εντυπωσιάζονται εύκολα αφού μένουν κοντά στην Πεντέλη και πηγαίνουν όλη την ώρα. Ειδικά η μητέρα μου που δεν έχει και ιδιαίτερες οικολογικές ανησυχίες!

Η επόμενη εξόρμηση μου στην Πεντέλη θα είναι προς εκείνη την πλευρά.

Προς το παρόν, το Σαββατοκύριακο θα πάμε με τον άντρα μου στην ορεινή Κορινθία (λέει ότι θέλει να αποτοξινωθεί από την θάλασσα!!). Αλήθεια Νταβέλη έχεις να προτείνεις κάποια διαδρομή στην Ζήρεια; Είμαι σίγουρη ότι θα την έχεις επισκεφτεί.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ioulios3
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 02:13:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ioulios3
Καλημερα σε ολους.Πριν πω οτιδηποτε αλλο θα ηθελα να εκφρασω την αποψη μου σε ολα αυτα που διαβαζω τις τελευταιες 2 σελιδες.Καλα ρε παιδια μηπως εχετε ξεχασει σε ποιο φορουμ βρισκομαστε?Αντι να πουμε τις εμπειριες μας,να αναλυσουμε τις ερευνες μας,να σχολιασουμε καποια περιεργη φωτογραφια και να κανονιζουμε εξερευνισεις και αναδασωσεις στην Πεντελη,ανα τακτα χρονικα διαστηματα ερχονται ενας η δυο τυποι(ονοματα δεν λεμε) και προσπαθουν να μας τραβηξουν την προσοχη μας αλλου.Εδω παιδια μιλαμε για την Πεντελη και αποκλιστηκα!!Παντως Νταβελη666 ελπιζω να μην δινεις σημασια σε αυτα που σου λενε.Συνεχιζε το εργο σου και εμεις ολοι θα σε υποστηριξουμε.Τωρα οσο αφορα την Πεντελη ηταν απιστευτη με τοσο πολυ χιονι.Ε φυσικα πηγα ετσι θα το αφηνα;Στους Αγ.Ασωματους δεν μπορουσες να μπεις μεσα,το χιονι ειχε φτασει μεχρι την σκεπη επανω.Προσπαθησα να παω και στην σπηλεια αλλα οργανα της αστυνομιας μας σταματησαν στο δρομο του Αγ.Σηλα και μας ειπαν να γυρισουμε πισω ενω τους ειπαμε οτι εχουμε αλυσιδες.Δεν ειδα τιποτα απολυτως το περιεργο οσο ημουν στο βουνο.Ισως με τοσο χιονι σκεπασμενο ηθελε και αυτο να βρει την ηρεμια του που τοσο πολυ την λαχταρα.Πιστευω οτι τωρα που θα εχουν λιωσει τα χιονια θα ηταν μια καλη ιδεα να βρισκομασταν ολοι μαζι για ενα περιπατο στην Πεντελη.Αν εχουμε και την καλη διαθεση να φυτεψουμε και κανενα δεντρο.Εγω θα ηθελα πολυ να σε δω και απο κοντα Νταβελη666.Εσεις παιδια τι λετε το κανονιζουμε;Το σαββατοκυριακο ερχεται μπορουμε να το αξιοπησουμε.Περιμενω απαντηση.Γεια σας.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 08:16:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya
Καλώς ήλθες Ιούλιε,

Αλήθεια η Πεντέλη ήταν μαγευτική με τα χιόνια. Σε ορισμένα σημεία όπου υπήρχαν θάμνοι παρατήρησες κάτι τέλειους σχηματισμούς σαν μικρά κρύσταλλα; Ήταν απόλυτα διαυγείς σαν κοσμήματα!
Πραγματικά πιστεύω ότι η φύση "ξεκουράζεται" όταν καλύπτεται από χιόνια. Δεν ήταν σαν να κοιμόταν το βουνό μέσα στο απέραντο λευκό;

Δυστυχώς εγώ θα είμαι εκτός Αθηνών το Σαββατοκύριακο. Και παρέα πάντως να μην βρεις εσύ να ανέβεις στην Πεντέλη. Πιστεύω ότι θα έχει περισσότερη ηρεμία αυτό το Σαββατοκύριακο ώστε να απολαύσεις την ομορφιά του τοπίου και να κάνεις μία αναζωογονητική βόλτα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 08:39:07  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
{Ο ΑΔΜΙΝ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΧΕΤΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΛΗ _Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ}
Προτάσεις όχι υποδείξεις!

Ζim ειλικρινά λυπάμαι που μετά την εξήγηση που σου έδωσα εξακολουθείς να θεωρείς ότι "σου την είπα"...Σκέψου λίγο πόσο αγενές είναι να μπαίνεις όντας καινούργιος σε ένα φόρουμ και χωρίς να έχεις διαβάσει το τόπικ να θέτεις ερωτήσεις που είναι 1ον) εκτός θέματος 2ον) έχουν ήδη απαντηθεί...

Α! και κάτι άλλο...μη μου ξαναλλάξεις φύλο...Είμαι γυναίκα


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 08:42:21  Εμφάνιση Προφίλ
Φίλοι μου λόγω τεχνικού προβλήματος δεν μπορώ να σας προωθήσω το παρακάτω μήνυμα που έλαβα και που είναι πολύ ενδιαφέρον:

From: "www.dasosygrou.gr"
>To:
>Subject: Βοηθείστε να μαζέψομε κι άλλες υπογραφές για δάσωση!
>Date: Tue, 27 Jan 2004 10:51:28 +0200
>
>
>Αγαπητέ φίλε/φίλη,
>Τα δενδράκια και μεις ευχαριστούμε που προσθέσατε το όνομά σας στις
>υπογραφές των 5.800 και πλέον συμπολιτών μας που ζητούν περισσότερα
>δένδρα στο Δάσος Συγγρού, το τελευταίο εναπομείναν δάσος του ταλαίπωρου
>λεκανοπεδίου μας.
>Επειδή βρισκόμαστε εν μέσω φυτευτικής περιόδου και επειδή πρέπει ΤΩΡΑ να
>πιέσομε να φυτευθούν δένδρα, γι' αυτό παρακαλούμε θερμώς στείλτε αυτό το
>μήνυμα σε όποιους ή όποιες φίλους, συγγενείς, συναδέλφους ή απλούς
>γνωστούς σας, προτείνοντάς τους να συνυπογράψουν την έκκλησή μας.
>Όταν η φωνή των πολιτών πολλαπλασιάζεται, ακούγεται. Ας κάνομε κι εμείς
>κάτι.
>
>Εάν δεν έχετε υπογράψτε για δάσωση μέχρι τώρα, υπογράψτε on-line
>πατώντας εδώ !
>Τυπώστε την σελίδα συλλογής χειρογράφων υπογραφών πατώντας εδώ
>
>Δείτε πληροφορίες για το Δάσος Συγγρού και τους κινδύνους που το
>απειλούν στο www .dasosygrou.gr
>
>Ευχαριστούμε προκαταβολικώς για την συμπαράστασή σας,
>Α. Δεληγιάννη
>Από τους Φίλους του Δάσους Συγγρού
>
Eλπίζω να τύχει σοβαρής αντιμετώπισης από σας ακόμη και αν μένετε εκτός Αθηνών... Μια υπογραφούλα είναι που όμως λόγω εκλογών μπορεί να έχει πάρα πολύ μεγάλη σημασία...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 10:20:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya
Ευχαριστούμε Avallon για την ενημέρωση!

Υπέγραψα ήδη και ελπίζω να καταφέρουμε να μην καταστραφεί το δάσος Συγγρού. Το μόνο παρήγορο είναι ότι κάτι κινείται, ο κόσμος έχει αρχίσει να ξυπνάει.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zim
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 12:01:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zim
ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΒΑΛΟΝ, ΕΓΙΝΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ

ΜΕ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ ΤΙ ΥΦΟΣ ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ.ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΜΑΙ.ΤΟ ΖΙΜ ΔΕΝ ΣΥΜΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΒΙΑΣΤΗΚΑ.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SAUDi
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 19:53:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SAUDi
Καλησπερα!
Δειτε ενα ενδιαφερων site που βρηκα
μεχρι και σχετικα mp3's εχουν βαλει!

http://ethnikoi.org/menu.html <|-----

Μαρεσει που δε ξεχνουν και αναφεροντε και στον μεγα θεο ΠΑΝ!

Νομιζω προκειτε για ελληνες της Αυστραλιας αυτοι που εχουν κανει την σελιδα. Οπως 8α δειτε δειχνουν μεγαλο μισος κατα της εκκλησιας και τις βεβηλωσεις των αρχαιων μνημιων! κλπ.


-=Rabigh , D4 lost C1ty in Da D3sert o Ar4bia=-Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 20:24:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
Φίλε μας Saudi, σε ευχαριστούμε πολύ που μας έκανες γνωστή την ύπαρξη του site αυτού. Δεν πρόλαβα να το κοιτάξω πολύ αλλά ξέρεις τι διαπίστωσα ; Σε κάποιο βίντεο που έχουν βάλει σχετικά με τις καταστροφές Αρχαίων Ελληνικών Ιερών, έχουν...μα είναι φοβερό...ΤΟ ΙΕΡΟ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ, ΜΑ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ; ΣΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ ! ! ! ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΠΟΥ ΔΟΞΑΣΕ ΟΣΟ ΚΑΝΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΒΟΥΝΟ ΤΟΝ ΥΙΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΔΙΟΝΥΣΟ.

ΤΙΝ ΓΑΡ ΠΟΤΑΕΙΣΟΜΑΙ ΑΣΥΧΑ ΔΑΙΜΟΝ ΤΑ ΧΘΟΝΙΑ Θ'ΕΚΑΤΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/01/2004, 23:35:08  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
Αγαπητοί μου φίλοι εγώ ειμαι εδώ πάντα …και παρακολουθώ

Λόγο απίστευτης δουλειάς……διαβάζω ανελλιπώς τα πάντα ……
Αλλά δεν έχω πολύ χρόνο να συμμετέχω ….μόνο νοερά το κάνω και αυτό …

Με λύπη μου βλέπω μονίμως αυτό το Topic να ανεβοκατεβαίνει, μια είναι στα καλά του …και μια στα κακά του……..μα γιατί βρε παιδάκια, τι σας εχει κάνει και το ταλαιπωρείται σαν να είναι ασανσέρ….. αφήστε το εκεί που είναι «στην κορφή» και ανεβείτε με τις σκάλες …..χιχιχιχιχιχι


Έτσι για να ελαφρύνει το κλίμα ….

Δεν χρειάζεται να υπάρχουν όλα αυτά τα επιθετικά σχόλια ……
Άλλωστε όλοι ένα κοινό έχετε εδώ μέσα ….Αγαπάτε την Πεντέλη
Και αυτό θα έπρεπε να σας φέρνει πιο κοντά …..

Για να ακούν οι μικρότεροι και να μαθαίνουν οι μεγαλύτεροι !!!!!!!

Ελπίζω από δω και εμπρός …να μην αναλώνομαι στο να διαβάζω τους διαξιφισμούς σας εδώ μέσα ……………

Χωρίς καμιά επίθεση …….ελπίζω και χωρίς αγένεια !!!!!!

Ναστε καλά

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
SAUDi
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
180 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 02:01:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SAUDi
Λοιπον φιλε μου Ntavelis666 εχεις δικαιο το βιντεακι αυτο το ειδα κι εγω, ουσιαστικα ειναι ενα βιντεο καταγγελιας και μαρτυρα την καταστροφη σχεδον ολων των εθνικων μας (αρχαιων) μνημιων!! Κυριως καταστροφες που προκαλεσαν εκκλησακια και μοναστηρια πανω σε ιερα και αρχαιους ναους! Δεν λεω.. ειμαι και γω Χριστιανος.. μα ειναι αναγκη να το χτισεις απο πανω ακριβως???? Αυτο δε το καταλαβενω! Δηλαδη τοσο μισος? Αυτα ειναι τα μοναδικα ισως απομηναρια που μαρτυρουν την καταγωγη μας και την ιστορια μας...και αυτα προσπαθησαν με καθε τροπο να εξαφανισουν!

Γενικα την σελιδα αυτη την προσεξα σημερα ακομα καλυτερα, εχει πολλα τετοια θεματα και πικρες αληθειες!

Καλα να περνατε!
Chris.

-=Rabigh , D4 lost C1ty in Da D3sert o Ar4bia=-Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/01/2004, 08:03:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya
Καλημέρα σε όλους !

Πολύ ενδιαφέρον το site αυτό saudi!
Δυστυχώς δεν μπορώ να δω το βιντεάκι γιατί είμαι στο γραφείο .
Ουφ θα περιμένω μέχρι την Κυριακή να το δω σπίτι.

Ο Νταβέλης είχε αναφέρει παλαιότερα την καταστροφή του θεάτρου του Διονύσου. Μα είναι απαράδεκτο στην εποχή μας να γίνονται τέτοια πράγματα. Εντωμεταξύ το περιστατικό δεν έχει αναφερθεί πουθενά ώστε να το γνωρίζουν και οι λιγότερο ψαγμένοι (όπως εγώ).
Δυστυχώς μερικοί δεν αλλάζουν νοοτροπία με τίποτα, μόνο βιτρίνα και φανφάρες.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΑΠΡΑΤΗΣ
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2004, 22:47:49  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΑΠΡΑΤΗΣ
Για .Να ‘ με πάλι .
Για να λεμέ πάντως την αλήθεια εδώ και τρις σελίδες πολύ στην οικολογία το ρίξαμε .Δε λέω ναι στην αναδάσωση , ναι στην προστασία της Φύσης . (Με παιδία και μάθηση όλα γίνονται.)
Καλά όσο για το σατανά ποιος είναι ;
Α είναι ο κολικός του θεό των Εβραίων .Καλά κρασιά
666 και 999 και 555 Subaru ibreza 4x4 άντε για .
Για να πούμε καμιά ιστορία .
Και για όσους με κακολογήσουν Πιστεύω εις ένα Θεό πατερά παντοκράτορα ΔΙΑ
Και έμεινα στην Πεντέλη μέχρι που έφυγε και ο τελευταίος πυροσβέστης όταν καηκε ήμουν μέσα στα στήθη του Ηφαίστου και προσπαθούσα μάταια να μερέψω το θηρίο που έκαιγε τα πάντα .


ΜΧΠΑΧΑΟΧΟΑΧΑΟΧΟΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
SATAN, NATASA, ΘΕΟΣ, ΚΑΛΑΣΗ, ΠΑΡΑΔΗΣΟΣ, ΚΑΣΤΟΡΙΑ,ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ
555 ,357,385, 645,666,999


ΑΡΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΠΡΟΚΟΛΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2004, 22:58:35  Εμφάνιση Προφίλ


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΤΑΠΡΑΤΗΣ
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2004, 23:28:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΑΠΡΑΤΗΣ
[:Χ][:Χ][:Χ][:Χ][:Χ][:Χ]

ΑΡΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΠΡΟΚΟΛΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

cat
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Italy
589 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/02/2004, 23:57:37  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος cat  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος cat
???????

"ΚΑΙ μη ΧΕΙΡOΤΕΡΑ να ΛΕΜΕ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
narya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


300 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2004, 08:11:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους narya
????????????????????????

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2004, 09:25:25  Εμφάνιση Προφίλ
Και μετά το ολιγόλεπτο "διαφημιστικό"/δυσφημιστικό διάλλειμα επανέρχομαι στο θέμα μας...
Χθες με την όμορφη αυτή λιακάδα δεν μπόρεσα να αντισταθώ σε μια βόλτα στο βουνό. Ετσι λοιπόν πήρα το μωρό και ένα φίλο μου σπηλαιολόγο και πήγαμε στη σπηλιά. Είχε πάρει τον εξοπλισμό του και έτσι μπόρεσε να εξερευνήσει τις δυο τρύπες που υπάρχουν στο βάθος της σπηλιάς πάνω στα τοιχώματα της πέτρας. Αυτό που μου είπε είναι ότι η πάνω είσοδος επικοινωνεί με την κάτω αλλά η κάτω δεν οδηγεί πουθενά. Είπε επίσης ότι αποκλείεται αυτή τουλάχιστον να είναι μπαζωμένη γιατί τα υλικά δεν είναι φερτά αλλά πρόκειται για λάσπη... Ρίξαμε και μια ματιά στις καταπακτές της εκκλησίας όπου μέσα υπήρχε ένα τεράστιο κόκαλο σίγουρα όχι από σκύλο... Εκεί φάνηκε ξεκάθαρα ότι το μέρος είχε μπαζωθεί...
Κατόπιν ρίξαμε και μια ματιά στη στοά που είχα ανακαλύψει έξω από τη σπηλιά πέρσυ όταν πήγα με τον ΕΧΕΜΒΡΟΤΟ και την Λίλιθ. Ενώ στην αρχή του φάνηκε πολύ υποσχόμενο στη συνέχεια σταμάταγε. Η γνώμη του ότι δεν είχε μπαζωθεί αλλά είχε σχηματιστεί με ιζηματογενή πετρώματα.

ΕΧΕμβροτίξ μήπως ο ζίπο δεν ήταν ζίπο αλλά μπικ και ήθελες να μας κάνεις να νοιώσουμε τύψεις για την απώλειά του??? Δυστυχώς καλέ μου εκεί μέσα δεν βρέθηκε παρά ένας αναπτήρας μπικ και υπολείματα ασετυλίνης.... Δεν ξέρω αν ο secondborn είχε βάλει το χεράκι του την μέρα που προσπαθήσαμε να μπούμε τον έβαλα να υποσχεθεί ότι δε θα το ανέφερε σε κανένα...

Αυτά τα ολίγα έχω να αναφέρω από τη σπηλιά αλλά να σας πω και κάτι νέο και αρκετό σημαντικό που έμαθα: Ο φίλος μου αυτός είχε διαβάσει κάποτε στο περιοδικό ΠΤΗΣΗ ότι η βασιλική οικογένεια είχε κάνει έργα στην περιοχή για κατασκευή πυρηνικών καταφυγίων... Την εγκυρότητα του περιοδικού δεν μπορούμε να αμφισβητήσουμε... αυτό όμως που μπορούμε να υποψιαστούμε (γνωρίζοντας την εμπλοκή της Αεροπορίας στα εν λόγω έργα του ΝΑΤΟ) ότι ίσως ήταν ένα άρθρο αποπροσανατολισμού σύνηθες φαινόμενο σε αυτές τις περιπτώσεις...

Υ.Γ. Περίεργο αλλά το μωρό μέσα στη σπηλιά φαινόταν ανήσυχο και ψιλογκρίνιαζε πράγμα που δεν κάνει ποτέ... Ηταν άλλωστε ταϊσμένο αλλαγμένο και δεν φοβάται το σκοτάδι...είναι ικανή να φύγει από το σαλόνι που καθόμαστε να πάει να καθίσει μόνη της σε ένα εντελώς σκοτεινό δωμάτιο!!


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
zim
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2004, 09:45:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zim
ΜΙΑ ΣΠΗΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΝΤΑΒΕΛΗ!!!!!!!!!!!!!

ΣΕ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΚΟΤΑΔΙ ΓΙΑΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΕΡΟΣ, Η ΠΕΝΤΕΛΗ ΟΜΩΣ ΜΕ ΟΣΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΔΕΝ ΝΩΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ. ΒΡΕ AVALON ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΤΟΣΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ...
ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΜΑΜΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ Η ΦΑΤΣΟΥΛΛΑ ΣΟΥ ΣΕ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ

ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΣΠΗΛΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΥΜΠΑΙΡΕΝΩ


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ntavelis666
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
671 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2004, 19:45:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ntavelis666
Πολλές υποχρεώσεις λόγω του επερχόμενου βιβλίου με έχουν κρατήσει μακριά σας. Ζητώ συγγνώμη απ'όλους. Θα τα πούμε λείαν συντόμως.
Ευχαριστώ.

ΤΙΝ ΓΑΡ ΠΟΤΑΕΙΣΟΜΑΙ ΑΣΥΧΑ ΔΑΙΜΟΝ ΤΑ ΧΘΟΝΙΑ Θ'ΕΚΑΤΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2004, 20:07:33  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΜΙΑ ΣΠΗΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΝΤΑΒΕΛΗ

Πω πω!
Βλέπω ότι έχει παρεξηγηθεί πολύ η σπηλιά...
Δες τη πρώτα και μετά κρίνε μόνη σου...
Είναι μια πολύ μεγάλη αίθουσα με μια πολύ μεγάλη είσοδο πράγμα που την κάνει πολύ φωτεινή και καθόλου spooky... Η αναπαλαίωση στο εκκλησάκι που βρίσκεται στην είσοδο πραγματικά πετυχημένη κατά τη γνώμη μου. Ο δε εξωτερικός χώρος είναι πραγματικά όμορφος και συνήθως όταν πηγαίνω κάνω μετά εκεί γύρω και πικ νικ κάτω από τα δέντρα έχοντας στα πόδια μου θέα όλη την Αθήνα.
Αν τώρα όλο αυτό το μεγαλείο της φύσης καθώς και ο καθαρός αέρας δεν είναι μέρος για ένα μωρό ειδικά όταν είναι μια τόσο όμορφη ζεστή και ηλιόλουστη μέρα τότε απορώ ποιό είναι το κατάλληλο μέρος για μωρό...
Μην ανησυχείς καλή μου και δεν είμαι ανεύθυνη (δε θέλω το μωρό μου να γίνει μυγιάγγιχτο και φιλάσθενο και μέχρι τώρα το έχω καταφέρει)...άλλωστε δε θα επιχειρούσα ποτέ μια βόλτα τέτοια με το μωρό αν ήμουν μόνη μου και ήταν βράδυ...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΤΑΠΡΑΤΗΣ
Νέο Μέλος

Greece
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/02/2004, 23:15:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΑΠΡΑΤΗΣ
μην πηγενεται στην σπηλια εχει τερατα

Αν ειναι δυνατον .Μονο το βραδυ μην πατε γιατι Θα αραξετε για κανα τριωρο στο αστυνομικο τμημα της πεντελης. Η μικρη στοα που βρισκετε στο πατο τισ σπηλια απανο ειναι ενας μικρος θαλαμος που δεν παει πουθενα σημερα.Η στοα που πηγενει στιν λημνουλα ειναι η δευτερη απο την μερια που ειναι το εκλησακι. Ο αγ. Ιωαννης ειναι ο αμεσος ποιο πανω χωματινοσ δρομος απο αυτη που οδηγη στιν σπηλια. Πολυ ωραιο μερος με καταπλικτικη θεα.


ΑΡΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΠΡΟΚΟΛΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 39 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.21875
Maintained by Digital Alchemy