ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 "Ancient Aliens" - τηλεοπτική σειρά του History channel
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 39
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 15:19:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Δεν έσκασα απο το κακό μου ούτε εγώ ούτε κανείς αλλος.
Αρρωστημένο σκεπτικό θα έλεγα φίλε.
Τίποτα δεν απέδειξες. Κάποιες τυχάρπαστες φωτογραφίες με κάτι κουτιά που δεν γνωρίζουμε τι περιέχουν.
Και δεν γράφει πουθενά οτι εσύ έχεις κάποια σχέση με αυτές τις φωτογραφίες.


Εντάξει ρε γείτονα τώρα γίνεσαι εμπαθής... Δεν είναι και τόσο τρομακτικά αυτά που έβαλε ο άνθρωπος. Απλώς κάνει μια δουλειά που απαιτεί δημιουργικότητα και κατασκευές. Ότι βλέπεις γύρω σου, αυτό που λέμε τεχνικό πολιτισμό τέλος πάντων,κάποιος άνθρωπος το έχει φτιάξει/σχεδίασει. Ένα ελαχιστότατο κομμάτι έφτιαξε ο Αντώνης. ΣΙΓΑ τα ωά!


Αν ήταν πολιτικός μηχανικός και έβαζε μια πολυκατοικία τι θα του έλεγες;;;; Το ακριβώς αντίστοιχο είναι, τυπική εργασία...


quote:
Να ποστάρω και εγώ αμα είναι έτσι δικές μου κατασκευές να δείς πόσο γαργαλιστικό είναι


Κοίτα ΗΛΙΚΙΑΚΑ μπορείς να βάλεις οτιδήποτε φτιάχτηκε από το 2500 πΧ μέχρι τώρα. Άνετα μπορεί να είχες σχεδιάσει το...παλάτι της Κνωσού...



Άντε να πούμε καμιά χαζομάρα να χαλαρώσετε.

quote:
Λογικό θα είναι να υπολειτουργεί ρε φίλε.
Αμα εσύ με το σκεπτικό αυτό και τη συμπεριφορά αυτή είχες κάποια σχέση με την εταιρία λογικό είναι να υπολειτουργεί.
Δεν θέλουμε να μας ποστάρεις αλλες φωτό, ούτως η άλλως εγώ αμφισβητώ τη γνησιότητα τους.
Αν ηδονίσεσαι με το να ποστάρεις φωτό και να μας υπερηφανεύεσαι υποτιμώντας μας σε συμβουλεύω να μην το κάνεις.



Τώρα γίνεσαι ΚΑΚΟΣ. Πολύ κακός ρε γείτονα. Τόσο που με φέρνεις στη θέση τη δικιά σου όταν εγώ τσακωνόμουν με το Βαγγέλη και τον έλεγα κακό δημοσιογράφο... Και από αυτή τη θέση (την...πρώην δικιά σου) σου λέω ΚΟΥΛΑΡΕ.

quote:
Συγνώμη ρε φίλε έχεις καταλάβει τι λές και τι έκανες υποτιμάς τόσο πολύ τη νοημοσύνη μας και τις αντιλήψεις μας σε αρρωστημένο επίπεδο.

Αυτό φίλε είναι προσβολή πρός όλους τους συνομιλούντες.
Είσαι απαράδεκτος και κάποιος πρέπει να σε βάλει στη θέση σου.



Οπότε καλύτερα να το κόψουμε ΟΛΟΙ το κλασσικό ελληνικό "ξέρεις ποιος είμαι εγώ ΡΕ;;;;" και να μιλήσουμε επί της ουσίας και με επιχειρήματα.

Συμφωνείς με αυτό γείτονα;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 15:24:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ξεκίνησε όχι από τους δημόσιους υπαλλήλους με νοοτροπία δημοσίου υπαλλήλου αλλά από τους ιδιωτικούς υπαλλήλους και κάτι τύπους σαν και σένα με νοοτροπία δημοσ.υπαλλήλου που αντί να προσφέρουν παραγωγικότητα εν ώρα δουλειάς είναι στο ίντερνετ και χαζεύουν!
Είναι μετά να μην υπολειτουργεί η δουλειά σου?


Πω πω κακίες η ξανθιά...


Αντίφαση:

quote:
Δεν ξέρω αν το έχεις αντιληφθεί αλλά δεν ανακάλυψες δα και την πυρίτιδα...

quote:
Αν φτιάχνοντας αναβατόρια,σιλό ή παρουσιάζοντας φωτογραφίες που ισχυρίζεσαι ότι έκανες πρέπει να υποκλιθούμε κάνεις λάθος!


Αποφάσισε, ή δεν είναι και τίποτα σπουδαίο άρα παίζει να το κατάφερε ο (μάλλον ΛΙΓΟΣ για τα γούστα σας) Αντώνης ή είναι κάτι της προκοπής και άρα το ισχυρίζεται...


Πραγματικά ρε παιδιά αν είχε βάλει φωτό μια πολυκατοικία θα σας φαινόταν απίστευτο;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 15:36:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Έτσι και αλλιώς δεν παραδέχεσαι ότι οι Αιγύπτιοι θα μπορούσαν να κατασκευάσουν τις πυραμίδες - λες να παραδεχτής ποτέ ότι υπάρχουν άνθρωποι που έχουν κάνει περισσότερα από εσένα και ξέρουν τι γράφουν από πλευράς επιστήμης;;;

Παραδεχθείς αγράμματε Σχολείο δεν έχεις πάει?

quote:
Ποτέ άλλοτε δεν έχω βάλει φωτογραφίες από την δουλειά μου, αλλά τις έβαλα γιατί ήξερα ότι θα σας ανέβει το αίμα στο κεφάλι. Βλέπετε δεν είναι και τόσο ωραίο να δείχνει κάποιος ότι ξέρει για τι μιλάει, και το ότι δεν είναι ένας παρλαπίπας δημόσιος υπάλληλος...

Και μας το απέδειξες εε? Δείχνοντας κουτιά χωρίς περιεχόμενο.

quote:
Ερωτήσεις:
α) Δημόσιος υπάλληλος είσαι;;;

Μάγος είσαι?

quote:
) Υποτιμώ την νοημοσύνη σου;;; Μα εδώ και τόσο καιρό έχεις αποδείξει ότι δεν έχεις ίχνος IQ!!!

Τώρα τι κάνεις ρε καστανά?
Δεν υποτιμάς τη νοημοσύνη μου με αυτό που λές.

quote:
Μήπως χάνεις αγόρι μου πραγματικά;;; Μπορείς να γράφεις υποτιμητικά, φτύνοντας κάθε επιστήμονα στο παρόν και στο παρελθόν και μόλις το κάνω εγώ για εσένα, να ρωτάς "εάν υπάρχει κάποιος να με βάλει στην θέση μου";;; Δύο μέτρα και δύο σταθμά;;;

Ναί ρε καστανά. Να σε βάλει στη θέση σου να σταματήσεις να βρίζεις και να υποτιμάς τον καθένα.
Το οτι εγώ φτύνω τον κάθε επιστήμονα αυτό ανήκει στη φαντασία σου και καλό θα κάνουν να σε μαζέψουν και να μην σπιλώνεις με βλακείες και χυδαιότητες το χώρο.

quote:
) Δεν είπα να με προσκυνήσεις - μην ξεχνάς όμως ότι εσύ το ξεκίνησες αμφισβητώντας το τι έχω κάνει... Το ξέχασες το ωραίο πόστ με το στριγκάκι;;; Ε, τι ωραία είναι τώρα που έδειξα ότι ποτέ δεν μπλοφάρω και ξέρω τι γράφω;;;

Μετά τα στριγκάκια και τους καστανάδες να ξέρεις οτι θα ακολουθήσουν και άλλα.
Μόνος σου είπες οτι Ποτέ άλλοτε δεν έχω βάλει φωτογραφίες από την δουλειά μου, αλλά τις έβαλα γιατί ήξερα ότι θα σας ανέβει το αίμα στο κεφάλι.
Εμένα προσωπικά μου ανέβηκε, τα κατάφερες.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 15:52:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
IA
quote:
Τώρα γίνεσαι ΚΑΚΟΣ. Πολύ κακός ρε γείτονα. Τόσο που με φέρνεις στη θέση τη δικιά σου όταν εγώ τσακωνόμουν με το Βαγγέλη και τον έλεγα κακό δημοσιογράφο... Και από αυτή τη θέση (την...πρώην δικιά σου) σου λέω ΚΟΥΛΑΡΕ.

Οχι γείτονα.
Μαζί σου τσακωνόμουν γιατί εβριζες τον τρεχαγύρευε οτι δεν είναι άντρας. Eλεγες έναν οικογενεικάρχη άνθρωπο οτι δεν είναι άντρας. Το οτι έβριζες τους δημοσιογράφους όμως, το έκανες και αυτό.
Μην τα μπερδεύεις.

quote:
Οπότε καλύτερα να το κόψουμε ΟΛΟΙ το κλασσικό ελληνικό "ξέρεις ποιος είμαι εγώ ΡΕ;;;;" και να μιλήσουμε επί της ουσίας και με επιχειρήματα.

Συμφωνείς με αυτό γείτονα;


Σε εμένα το λές αυτό?
Αυτός επικαλείται το ``ξέρεις ποιός είμαι εγώ ρε``.
Επικαλέστηκα εγώ το ``ξέρεις ποιός είμαι``?
Επικαλέστηκα εγώ την ιδιότητα μου?
Επικαλέστηκα εγώ το ποιός είμαι?
Παρέθεσα εγώ φωτογραφίες για να δείξω ποιός είμαι?
Υποτίμησα κανέναν λέγοντας οτι έχει χαμηλό IQ?
Είπα σε κανέναν οτι δεν έχει γνώσεις?

Τι πάς τώρα να υποστηρίξεις ρε φίλε?
Εντάξει φίλος του είσαι, ομοιδεάτης του είσαι αλλά ο φίλος σου το έχει παρακάνει. Δεν μπορεί να υποτιμά τον καθέναν, ούτε μπορεί να λέει οτι έχουμε χαμηλό IQ. Ούτε μπορεί να λέει οτι αυτός είναι επιστήμονας και οτι επειδή είναι επιστήμονας αυτά που λέει στέκουν. Ούτε μπορεί να λέει οτι ο κάθε δημόσιος υπάλληλος είναι κατώτερος του.
Οχι απλά δεν συμφωνώ γείτονα αλλά νομίζω οτι γίνεσαι συνήγορος του διαβόλου.

quote:
Εντάξει ρε γείτονα τώρα γίνεσαι εμπαθής... Δεν είναι και τόσο τρομακτικά αυτά που έβαλε ο άνθρωπος. Απλώς κάνει μια δουλειά που απαιτεί δημιουργικότητα και κατασκευές. Ότι βλέπεις γύρω σου, αυτό που λέμε τεχνικό πολιτισμό τέλος πάντων,κάποιος άνθρωπος το έχει φτιάξει/σχεδίασει. Ένα ελαχιστότατο κομμάτι έφτιαξε ο Αντώνης. ΣΙΓΑ τα ωά!

Αυτά είναι μαλακίες γείτονα.
Εδώ συζητάμε δεν κοιτάμε ούτε να ταπώσουμε τον αλλον, ούτε να δείξουμε οτι είμαστε ανώτεροι απο τον αλλον.
Εδώ ο άνθρωπος εκδηλώνει την υπεροψία του σε όλο της το μεγαλείο.
Δηλαδή ρε γείτονα επειδή κάνει μια δουλειά που απαιτεί δημιουργικότητα και κατασκευές πρέπει να υποτιμά τους αλλους?
Δηλαδή πρέπει να λέει οτι ``τις έβαλα για να σας ανέβει το αίμα στο κεφάλι``? εε.. μας ανέβηκε..

Edited by - allzzaro on 11/05/2011 16:04:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 16:16:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
IndustrialAngel
quote:
Αποφάσισε, ή δεν είναι και τίποτα σπουδαίο άρα παίζει να το κατάφερε ο (μάλλον ΛΙΓΟΣ για τα γούστα σας) Αντώνης ή είναι κάτι της προκοπής και άρα το ισχυρίζεται...

Το να ακολουθεί κανείς την πεπατημένη οδό... για την ακρίβεια το να εφαρμόσει κανείς την μασημένη τροφή (τους φυσικούς και μηχανικούς νόμους) που του δώσανε στο πανεπιστήμιο δεν είναι δα και κάτι δύσκολο... Το θέμα είναι να ανακαλύψεις κάτι μόνος σου...
Εκεί είναι η μαγκιά... Μια παντέντα... Μια νέα θεωρία...Μια νέα εφεύρεση...η υπέρβαση του εαυτού είναι που κάνει τη διαφορά φίλε μου και αυτή γίνεται ακόμη και από ανθρώπους που δεν είναι επιστήμονες...
Εχω δει πραγματικά θαύματα ανώτερα απ'αυτά από ανθρώπους που τελειώσανε απλά ΤΕΙ... θα μπορούσανε να είχανε άνετα κάνει διατριβή στην Ρομποτική...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 16:21:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Οχι γείτονα.
Μαζί σου τσακωνόμουν γιατί εβριζες τον τρεχαγύρευε οτι δεν είναι άντρας. Το οτι έβριζες τους δημοσιογράφους όμως, το έκανες και αυτό.
Μην τα μπερδεύεις.


Ναι και είσαι ακριβώς ένα κλικ, πριν φτάσεις εκεί. Για αυτό σου λέω να μη φτάσεις εκεί εφόσον δε σου αρέσει κάτι τέτοιο.


quote:
Αυτός επικαλείται το ``ξέρεις ποιός είμαι εγώ ρε``.
Επικαλέστηκα εγώ το ``ξέρεις ποιός είμαι``?

Ναι για αυτό λέω ΟΛΟΙ. Αλλά σου θυμίζω ότι πριν το "ξέρω ποιος είμαι εγώ ΡΕ" ακούστηκε και ένα "Ποιος είσαι εσύ ΡΕ; Που θα μου πεις εμένα"


Να σου θυμίσω

quote:
Εσυ αγαπητέ μου τριβολόγε μπουρδολόγε τι έχεις καταφέρει στον τομέα σου μέχρι σήμερα? Δε σου ζητάω να κάνεις τέτοια υπέρβαση...να ανακαλύψεις κάτι άλλο σε έναν άλλο τομέα από αυτό που σπούδασες... για τον ΤΟΜΕΑ που σπούδασες μιλάω...

Avallon


Δεν το έγραψες εσύ αλλά η Avallon,αλλά νομίζω ότι θα συμφωνήσεις ότι είναι ΕΝΤΕΛΩΣ συμμετρικές αυτές οι 2 φράσεις

quote:
Τι πάς τώρα να υποστηρίξεις ρε φίλε?
Εντάξει φίλος του είσαι, ομοιδεάτης του είσαι αλλά ο φίλος σου το έχει παρακάνει.


Συμφωνώ μαζί του αλλά δεν είναι φίλος μου, δεν τον έχω γνωρίσει ποτέ στη ζωή μου.


quote:
Δεν μπορεί να υποτιμά τον καθέναν, ούτε μπορεί να λέει οτι έχουμε χαμηλό IQ. Ούτε μπορεί να λέει οτι αυτός είναι επιστήμονας και οτι επειδή είναι επιστήμονας αυτά που λέει στέκουν. Ούτε μπορεί να λέει οτι ο κάθε δημόσιος υπάλληλος είναι κατώτερος του.


Ότι πλασαρίστηκε ψωνίστικα το δέχομαι. Ότι τον προκάλεσαν το δέχεσαι;;;Και το καφριλίκι για τους δημόσιους υπαλλήλους δεν είναι πρωτάκουστο στην Ελλάδα. Δεν είσαι και από τον Άρη (νομίζω δηλαδή) ρε γείτονα. Αυτά λέγονται.


quote:
Αυτά είναι μαλακίες γείτονα.
Εδώ συζητάμε δεν κοιτάμε ούτε να ταπώσουμε τον αλλον, ούτε να δείξουμε οτι είμαστε ανώτεροι απο τον αλλον.
Εδώ ο άνθρωπος εκδηλώνει την υπεροψία του σε όλο της το μεγαλείο.


Ρε φίλε σε ρωτάω. Αν ήταν πολιτικός μηχανικός και σου έλεγε ότι έχει φτιάξει μια πολυκατοικία θα τον αμφισβητούσες;;;; Για να δείξει ότι ξέρει τι του γίνεται μετά υβριστική πρόκληση το έκανε...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 16:35:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το να ακολουθεί κανείς την πεπατημένη οδό... για την ακρίβεια το να εφαρμόσει κανείς την μασημένη τροφή (τους φυσικούς και μηχανικούς νόμους) που του δώσανε στο πανεπιστήμιο δεν είναι δα και κάτι δύσκολο... Το θέμα είναι να ανακαλύψεις κάτι μόνος σου...


Δεν είπα ότι είναι και κάτι σπουδαίο, τυπική εργασία ανθρώπου με το ανάλογο γνωστικό αντικείμενο είπα ότι είναι. Όμως αν ΔΕΝ ξέρεις αυτήν την πεπατημένη το πιθανότερο είναι να σπάσει αυτό που φτιάχνεις. Τίποτα περισσότερο από καλή γνώση και ικανότητα δεν πιστοποιούν αυτά που έφτιαξε. Και όμως ο γείτονας τα αμφισβητεί. Και σε ρωτάω: Τελικά είναι πιθανό να την έχει αυτή τη γνώση και την ικανότητα;;;;; Και μήπως αυτά τον καθιστούν κάτι περισσότερο από self-appointed expert; Μήπως απλώς δίνουν μια βαρύτητα στην άποψή του;

quote:
Το θέμα είναι να ανακαλύψεις κάτι μόνος σου...
Εκεί είναι η μαγκιά... Μια παντέντα... Μια νέα θεωρία...Μια νέα εφεύρεση...η υπέρβαση του εαυτού είναι που κάνει τη διαφορά φίλε μου και αυτή γίνεται ακόμη και από ανθρώπους που δεν είναι επιστήμονες...
Εχω δει πραγματικά θαύματα ανώτερα απ'αυτά από ανθρώπους που τελειώσανε απλά ΤΕΙ... θα μπορούσανε να είχανε άνετα κάνει διατριβή στην Ρομποτική...


Ακόμα και η καινούρια ανακάλυψη ή η εφεύρεση δεν είναι προϊόν παρθενογέννεσης. Αυτές οι εποχές πέρασαν. Τότε τα πράγματα ήταν πιο "εύκολα". Τώρα για να κάνεις κάτι καινούριο πρέπει ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ να στηριχθείς σε υπάρχουσα γνώση. Δεν μπορείς εκ του μηδενός να φτιάξεις μια πρωτοπόρα θεωρία φυσικής αν δεν ξέρεις ήδη φυσική.

Όσο για τη ρομποτική,να σου δείξω τι εννοούμε σοβαρή ρομποτική όσοι ξέρουμε από αυτά:


http://www.youtube.com/watch?v=cHJJQ0zNNOM

πρότζεκτ πανεπιστημίου σε συνεργασία με το αμερικάνικο υπουργείο άμυνας. Υποτίθεται ότι θα κουβαλάει πολεμοφόδια για τους στρατούς του μέλλοντος...


Και μην αρχίζεις πάλι το διάλογο του νηπιαγωγείου "ο πατέρας μου είναι δυνατότερος και θα σε δείρει". Προφανώς και υπάρχουν ΕΞΥΠΝΟΤΕΡΟΙ άνθρωποι από τον Αντώνη, το γείτονα, εμένα ή ΕΣΕΝΑ. Εγώ έχω γνωρίσει βοσκό που με ψάρωσε με τα μαθηματικά που ήξερε. ΑΓΡΑΜΜΑΤΟ βοσκό. Δεν είχε τι να κάνει και έκανε πράξεις με τα πρόβατα και είχε καταλάβει μόνος του τα κριτήρια διαιρετότητας. Μπορούμε να πάμε παρακάτω και να αφήσουμε τις συγκρίσεις του "ποιος την έχει μεγαλύτερη;". Και καλά οι 3 είμαστε άντρες, εσύ δεν έχεις δικαιολογία...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 16:47:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Και μην αρχίζεις πάλι το διάλογο του νηπιαγωγείου "ο πατέρας μου είναι δυνατότερος και θα σε δείρει". Προφανώς και υπάρχουν ΕΞΥΠΝΟΤΕΡΟΙ άνθρωποι από τον Αντώνη, το γείτονα, εμένα ή ΕΣΕΝΑ. Εγώ έχω γνωρίσει βοσκό που με ψάρωσε με τα μαθηματικά που ήξερε. ΑΓΡΑΜΜΑΤΟ βοσκό. Δεν είχε τι να κάνει και έκανε πράξεις με τα πρόβατα και είχε καταλάβει μόνος του τα κριτήρια διαιρετότητας. Μπορούμε να πάμε παρακάτω και να αφήσουμε τις συγκρίσεις του "ποιος την έχει μεγαλύτερη;". Και καλά οι 3 είμαστε άντρες, εσύ δεν έχεις δικαιολογία...

Πάσο... Τώρα μιλάς λογικά...
Απλά απεχθάνομαι 2 είδη ανθρώπων: τους ξερόλες... και τους αλλάζονες... Αν με δείτε και παρεκτραπώ προς αυτή την κατεύθυνση τραβήξτε μου το μαλλί να επανέλθω...


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 16:53:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ρε φίλε σε ρωτάω. Αν ήταν πολιτικός μηχανικός και σου έλεγε ότι έχει φτιάξει μια πολυκατοικία θα τον αμφισβητούσες;;;; Για να δείξει ότι ξέρει τι του γίνεται μετά υβριστική πρόκληση το έκανε...


Μαζί μιλάμε χώρια καταλαβαίνουμε γείτονα.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 17:03:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Πάσο... Τώρα μιλάς λογικά...
Απλά απεχθάνομαι 2 είδη ανθρώπων: τους ξερόλες... και τους αλλάζονες... Αν με δείτε και παρεκτραπώ προς αυτή την κατεύθυνση τραβήξτε μου το μαλλί να επανέλθω...


Ωραία ηρέμησε η μία αλλά μας έμεινε ο άλλος:


quote:
Μαζί μιλάμε χώρια καταλαβαίνουμε γείτονα.



Γιατί ρε Φώτη;;;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 17:34:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γιατί δεν είσαι αμερόληπτος.
Δές, τι προσπαθείς να κάνεις.
Να με πείσεις οτι έχει δίκιο ο Αντώνης και οτι έχω άδικο εγώ.
Δεν με πείθεις ρε Γιώργο. Το αντίθετο.
Ο τύπος είναι υπερόπτης, τελεία και παύλα.
Καρατσεκαρισμένο οχι μόνο στο esoterica αλλά και αλλού.
Δεν είναι απλά ενας σκεπτικιστής τύπου agnostic. Εδώ ηδονίζεται με το να υποτιμά τη νοημοσύνη μας και το λέει στα ίσα, εχεις χαμηλό IQ λέει.

quote:
Ναι για αυτό λέω ΟΛΟΙ. Αλλά σου θυμίζω ότι πριν το "ξέρω ποιος είμαι εγώ ΡΕ" ακούστηκε και ένα "Ποιος είσαι εσύ ΡΕ; Που θα μου πεις εμένα"

Αυτό μπορείς να μου το υποδείξεις που το είπα εγώ?
Μην λέμε οτι θέλουμε Γιώργο, σε παρακαλώ θέλω να μιλάμε σαν φίλοι και οχι να βάζουμε λόγια που δεν είπαμε.
Το δεν ξέρεις εσύ, δεν έχεις σπουδάσει, δεν έχεις ιδέα δεν είναι λόγια ενός υγιούς ανθρώπου. Και έτσι να είναι δεν λέγονται αυτά τα πράγματα. Είναι υποτιμητικό και μάλιστα όταν τα λέει κάποιος που είναι και ανορθόγραφος..

Ολοι έχουν σπουδάσει εδώ Γιώργο.
Και εσύ σπουδάζεις μηχανικός όμως είσαι ειδικός στη βιολογία
Ετσι και ο αλλος είναι φυσικός όμως έχει άποψη στη μηχανική.
Με το να ποστάρουμε κάποιες κατασκευές και να υποστηρίζουμε οτι κοιτάξτε εγώ τα έφτιαξα άρα αυτά που λέω έχουν βάσει, δεν λέει τίποτα φίλε μου. Ασε που ο τύπος δεν τις ποστάρησε για αυτό το λόγο.
Το είπε καθαρά. Τις ποστάρησα για να σας την σπάσω είπε. Και αυτό δεν το έκανε απο εκνευρισμό αλλά απο υπεροψία.


Edited by - allzzaro on 11/05/2011 17:41:46Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 17:43:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Γιατί παρουσιάζεσαι αμερόληπτος.
Δές, τι προσπαθείς να κάνεις.

Είμαι μεγάλη μαφία...


quote:
Να με πείσεις οτι έχει δίκιο ο Αντώνης και οτι έχω άδικο εγώ.
Δεν με πείθεις ρε Γιώργο. Το αντίθετο.
Ο τύπος είναι υπερόπτης, τελεία και παύλα.
Καρατσεκαρισμένο οχι μόνο στο esoterica αλλά και αλλού.

Ρε φίλε το δέχομαι ως προς τον τόνο και το ύφος αλλά δες λίγο και την ουσία. Στην ουσία είπε ότι ξέρει κάτι επειδή έχει ασχοληθεί. Έλεος ρε Φώτη, απαγορεύεται να ξέρω ή να ξέρει κάποιος άλλος κάτι περισσότερο από εσένα ή να είμαι πιο ικανός από εσένα σε κάτι; Όπως επίσης να ισχύει για σένα το ίδιο με κάτι άλλο.


quote:
Δεν είναι απλά ενας σκεπτικιστής τύπου agnostic. Εδώ ηδονίζεται με το να υποτιμά τη νοημοσύνη μας και το λέει στα ίσα, εχεις χαμηλό IQ λέει.


Ρε γείτονα είσαι πολύ ακραίος τώρα και το ξέρεις. Από πού τα έβγαλες αυτά τα συμπεράσματα;;;;

quote:
Αυτό μπορείς να μου το υποδείξεις που το είπα εγώ?

Δεν το είπες εσύ. Το είπε η Άβαλον. Τον προκάλεσε να δείξει τι ξέρει...


quote:
Μην λέμε οτι θέλουμε Γιώργο, σε παρακαλώ θέλω να μιλάμε σαν φίλοι και οχι να βάζουμε λόγια που δεν είπαμε.


Το είπα από την πρώτη στιγμή ότι το έγραψε η Άβαλον, δεν το πρόσεξες.


quote:
Το δεν ξέρεις εσύ, δεν έχεις σπουδάσει, δεν έχεις ιδέα δεν είναι λόγια ενός υγιούς ανθρώπου. Και έτσι να είναι δεν λέγοντα αυτά τα πράγματα. Είναι υποτιμητικό και μάλιστα όταν τα λέει κάποιος που είναι και ανορθόγραφος..

Η ανορθογραφία είναι ασυγχώρητη.... Πολύ κακό μάρκετινγκ ρε παιδί μου. Για αυτό λέω να αφήσουμε τα "ποιος είμαι εγώ" "ποιος είσαι εσύ" και να μιλήσουμε ΜΟΝΟ με επιχειρήματα...

Edited by - IndustrialAngel on 11/05/2011 17:44:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

IndustrialAngel
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2772 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 17:52:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ολοι έχουν σπουδάσει εδώ Γιώργο.
Και εσύ σπουδάζεις μηχανικός όμως είσαι ειδικός στη βιολογία

Όχι καθόλου ειδικός στη βιολογία δεν είμαι. Από χόμπυ τα έχω διαβάσει από ΠΟΛΥ μικρός. Και τώρα μη μου γυρίσεις και μου πεις ότι το παίζω παιδί θαύμα. Αλήθεια λέω. Και σε πληροφορώ ότι ξέρω ΠΟΛΥ καλύτερα αυτά που σπουδάζω και δουλεύω κάθε μέρα. Με λίγα λόγια, σε άλλα πράγματα είμαι πραγματικά καλός και ειδικός.

quote:
Ετσι και ο αλλος είναι φυσικός όμως έχει άποψη στη μηχανική.


Ποιος είναι ο άλλος;;;;;;

quote:
Με το να ποστάρουμε κάποιες κατασκευές και να υποστηρίζουμε οτι κοιτάξτε εγώ τα έφτιαξα άρα αυτά που λέω έχουν βάσει, δεν λέει τίποτα φίλε μου. Ασε που ο τύπος δεν τις ποστάρησε για αυτό το λόγο.
Το είπε καθαρά. Τις ποστάρησα για να σας την σπάσω είπε. Και αυτό δεν το έκανε απο εκνευρισμό αλλά απο υπεροψία.

Εντάξει είναι κομπλεξικός και τζουτζές. Ικανοποιήθηκες τώρα;;;; ΜΗΠΩΣ όμως, λέω ΜΗΠΩΣ, λέει και κανά 2 σωστά πράγματα με ακραίο τρόπο;;;;; Και ξαναλέω ότι τον προκάλεσαν, μπορεί να τις είχε έτοιμες να τις βάλει αν τον προκαλούσαν (από κόμπλεξ) αλλά δεν παύει να ισχύει το γεγονός ότι τον προκάλεσαν...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 20:26:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Εντάξει είναι κομπλεξικός και τζουτζές. Ικανοποιήθηκες τώρα;;;; ΜΗΠΩΣ όμως, λέω ΜΗΠΩΣ, λέει και κανά 2 σωστά πράγματα με ακραίο τρόπο;;;;; Και ξαναλέω ότι τον προκάλεσαν, μπορεί να τις είχε έτοιμες να τις βάλει αν τον προκαλούσαν (από κόμπλεξ) αλλά δεν παύει να ισχύει το γεγονός ότι τον προκάλεσαν...

Τώρα μάλιστα μιλάς σωστά
Και εμένα με προκαλούν όμως.
Δεν φτάνω στο σημείο να γίνω ρεζίλ ντουνιά όμως και να δημοσιοποιήσω τα πτυχία μου, ούτε γίνω ρεζίλι με αυτόν τον τρόπο.
Δεν είναι ακριβώς ακραίως ο τρόπος Γιώργο είναι ανήθικος.
Το να μειώσω τη νοημοσύνη σου την προσωπικότητα σου τα πιστεύω σου τις γνώσεις σου είναι ανήθικο.

quote:
Όχι καθόλου ειδικός στη βιολογία δεν είμαι. Από χόμπυ τα έχω διαβάσει από ΠΟΛΥ μικρός. Και τώρα μη μου γυρίσεις και μου πεις ότι το παίζω παιδί θαύμα. Αλήθεια λέω. Και σε πληροφορώ ότι ξέρω ΠΟΛΥ καλύτερα αυτά που σπουδάζω και δουλεύω κάθε μέρα. Με λίγα λόγια, σε άλλα πράγματα είμαι πραγματικά καλός και ειδικός.

Ερχεσαι στα λόγια μου φίλε μου.
Δεν χρειάζεται να είναι κανείς μηχανολόγος για να έχει άποψη.
Εγώ δηλαδή που είμαι βιολόγος μπορώ να ισχυριστώ οτι δεν είσαι βιολόγος άρα δεν μπορείς να έχεις άποψη.

quote:
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Δεν είναι απλά ενας σκεπτικιστής τύπου agnostic. Εδώ ηδονίζεται με το να υποτιμά τη νοημοσύνη μας και το λέει στα ίσα, εχεις χαμηλό IQ λέει.

--------------------------------------------------------------------------------
Ρε γείτονα είσαι πολύ ακραίος τώρα και το ξέρεις. Από πού τα έβγαλες αυτά τα συμπεράσματα;;;;


Ποιά συμπεράσματα Γιώργο μου?
Εκείνος τα είπε.
Είπε οτι δεν ξέρω τι μου γίνεται και οτι έχω χαμηλό IQ.
Πού βρίσκεις οτι είμαι ακραίος?
Εαν σου πώ και εγώ οτι εσύ είσαι βαθειά νυχτωμένος, οτι δεν ξέρεις τι σου γίνεται και οτι έχεις χαμηλό IQ τι θα πείς?
Τώρα να σου πώ και κάτι αλλο.
Κάπου φτάνει στο σημείο να πεί οτι ``έχουμε ξεβρακωθεί και οτι έχουμε στηθεί στη Συγγρού``.
Εντάξει αυτό σηκώνει σφαλιάρα. Κάνω πως δεν το είδα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 20:31:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Η ανορθογραφία είναι ασυγχώρητη.... Πολύ κακό μάρκετινγκ ρε παιδί μου. Για αυτό λέω να αφήσουμε τα "ποιος είμαι εγώ" "ποιος είσαι εσύ" και να μιλήσουμε ΜΟΝΟ με επιχειρήματα...

Αυτά ρε γείτονα μην τα λές σε εμένα.
Πέστα σε αυτόν που υποστηρίζεις με τόσο σθένος.
Ας κόψει τα εγώ είμαι τα εγώ ξέρω και τα εγώ κάνω για να μπορέσει να συζητήσει, αν θέλει να συζητήσει μόνο με επιχειρήματα.
Δεν μιλάει ούτε σε μαλάκες ούτε σε τυχάρπαστους.


Edited by - allzzaro on 11/05/2011 20:32:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

GRIGORIANOS
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
445 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 22:30:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους GRIGORIANOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
AKOMA TA ΙΔΙΑ....
ΤΣ ΤΣ ΤΣ ΤΣ
ΚΑΛΑ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ.
34 ΣΕΛΙΔΕΣ 7 ΣΤΟ ΘΜΑ ΚΑΙ 27 ΜΕ ΑΛΛΗΛΟΒΡΙΣΙΕΣ...
ΝΤΡΟΠΗ
.

ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΛΛΑ, ΕΙΔΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 23:05:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μη φεύγεις μη...! Με πόνο σου φωνάζωωωωω!!!


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/05/2011, 23:11:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γρηγοριανεεεεεεεεε!!!


"Vivere pericolosamente και κινδύνευε φρονίμως..."
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
gianipseftis
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2194 Μηνύματα
Απεστάλη: 13/05/2011, 18:38:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλά φύγανε όλοι και σε αφήσανε μόνη?
Σα δεν ντρέπονται!!!!!

Πρέπει να βάλω αγγελία να βρω τον Γρηγοριανό,
Επειγόντως

Νικόμαχεεεε!!!!
Τρέξε...
Το χάνουμε το κορμί πατριώτηηη!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2011, 00:21:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Που είσαι γλυκιά μου Avallon?
Ελα να τα πούμε λίγο,να ψήσουμε τον Γρηγοριανό να
εμφανισθεί.
Τι θα έλεγες να μιλάγαμε για εκείνο το αγαλματίδιο που
έκρυβε η ΝΑΣΑ 40 χρόνια τώρα και αφου αναλύθηκε,λένε πως
είναι 40.000 ετων και βρέθηκε στη Σελήνη?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2011, 00:40:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για άνοιξε μας την όρεξη ...

Χρόνια διαβάζω για αυτό το περίφημο έργο τέχνης
αλλά δυστυχώς ΜΟΝΟ απο site του κιλού

Τα χρόνια ερωτήματα μου είναι τα εξής:
Αν υποθέσουμε ότι βρέθηκε στη Σελήνη,
κάποιοι το άφησαν ?
κατασκευάστηκε εκεί ?
και γιατί δεν έχουμε το παραμικρό σημάδι κάποιας άλλης κατασκευής
ή δραστηριότητας πανω στο φεγγάρι μας ?

ο μύθος της αθέατης πλευράς , έχει καταρριφθεί (σωστά?)

χιλιάδες ερασιτέχνες ρίχνουμε ματιές στο φεγγάρι με τα παιχνιδάκια μας
(άλλος μικρο άλλος μεγαλύτερο)
με την κρυφή ελπίδα να ανακαλύψουμε (πρώτοι) κάποιο παράξενο σχηματισμό ...
αλλά τίποτα ως τώρα ...

Έχεις να προτείνεις κάποια θεωρία ... "μεγάλε" ?


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2011, 01:05:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κουκου Αιθεροβάμων!!!
Δόλωμα για να έρθει ο Γρηγοριανός είναι!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.

Edited by - ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ on 14/05/2011 01:23:03Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2011, 01:08:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και ξέρεις Αιθεροβάμων άλλοι λένε είναι 200.000 ετών.

Τώρα για τον μύθο περί Σελήνης,αστα να πάνε!
Κάποτε ήταν μυστηριώδης.Τώρα είναι ανοικτό βιβλίο.
Το μόνο κουφό που μπορεί ίσως να έχει είναι να είναι...κούφια!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2011, 01:19:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Το μόνο κουφό που μπορεί ίσως να έχει είναι να είναι...κούφια!!

Αυτο το σενάριο παίζει...
γι αυτο έχουν κανει άλλες δυο "φεγγαροβολες" σε ισάριθμα φεγγάρια άλλων πλανητών.
έκαναν και στον τιτάνα (χμμμ δεν το θυμάμαι καλά) πριν 3-4 χρόνια ?


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2011, 01:24:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι και τώρα και στην Ευρώπη και ετοιμάζονται και για τον Ιαπετό.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2011, 01:27:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι διάολο ολα κούφια είναι ?


Hellas at War
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2011, 01:28:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αιθεροβάμων μια και βλέπω εχεις σχετικά ενδιαφέροντα
πως πάει η παρατήρησή σου με το μαγνητικό ρήγμα στον Ηλιο?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2011, 01:29:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι διάολο ολα κούφια είναι ?
----------------------------------

Υπάρχουν μερικές ενδείξεις και για τον Φοβο και τον Δείμο.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2011, 01:32:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λες να είναι όλα γεμάτα με αστρόπλοια της 7ηςΓαλαξιακής Μοίρας
του Ιερού Αρχοντα του Φωτός Διός?

Και ο Αμοθεν τα έψαχνε στον τύμβο του Ατρέα?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AitheroVamon
Διαχειριστής

Greece
3627 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/05/2011, 01:40:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πριν μια εβδομάδα φαγαμε ενα χαστούκι διάρκειας 2 ημερών
γονάτισε το μαγνητικό πεδίο (οι ασπίδες μας)
ειχαμε μια αρκετά μεγάλη "γλώσσα" αλλα ευτυχώς μας πηρε απο τα πλάγια
το παράξενο ειναι οτι ηταν δίπλα στο ρηγμα
ειχαμε και προχτές στις 9 Μαι μια αρκετά μεγάλη έκρηξη (κι αυτη διπλα απο το ρήγμα) και την αναμένουμε απο αύριο στη Γη, το ζόρι βέβαια σε 6-7 μερες που θα φτάσει το πλάσμα
τωρα αν το ρηγμα κλείσει, ετσι οπβως σημπεριφερεται τις τελευταίες μέρες μάλλον θα γινει μεγάλοπρεπης έκρηξη , ας ευχηθούμε να "κοιτάει" αλλού εκεινη την ώρα


edit:
επι τις ευκαιρίας δες το θάνατο ενος κομήτη ,,,, αυτοκτόνησε πριν 3 μερες, στον ηλιο

edit Nο2:
θέλει και link e ? xaxaxa
http://spaceweather.com/swpod2011/11may11/sundiver.gif


Hellas at War

Edited by - AitheroVamon on 14/05/2011 01:45:49

Edited by - AitheroVamon on 14/05/2011 01:48:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 39 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.203125
Maintained by Digital Alchemy