ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Το επικινδυνο παιχνιδι "Ποτηρακι"..Αληθινη ιστορια
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 43
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
DakraiGoth
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2010, 14:14:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DakraiGoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι κωλόφαρδος που είσαι ωρέος να πας να το κάνεις και εγώ αν είχα την ευκαιρία 8α το έκανα.. :)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2010, 14:22:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι, εγώ δεν ήθελα να το κάνω όμως... με έψησε ένα παιδί σαν εσένα να το κάνουμε και είπα οκ. Αλλά θα το κάνουμε σωστά αφού είναι να το κάνουμε. Για μένα δεν είναι κάτι σημαντικό δηλαδή.
Δεν το κάνω για να αποδείξω κάτι στον εαυτό μου ή σε άλλους.

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 29/11/2010 14:23:14Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DakraiGoth
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2010, 14:24:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DakraiGoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αhh οκ το πέρνω πισω για το (κωλόφαρδος):) ;)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/11/2010, 14:35:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
αρκεί να προσέχεις, Dr...

Ξέρεις εσύ

Και δεν σου κρύβω ότι ζηλεύω λιγάκι που δεν "μπορώ" να το κάνω κι εγώ...

Όσο κι αν ξέρω τι είναι "σωστό" και τι "λάθος", δυστυχώς είμαι υπερβολικά πολύ τολμηρή και πέρίεργη ως άνθρωπος...


Edited by - Narkissa555 on 29/11/2010 14:44:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dummorix
Νέο Μέλος


3 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2010, 23:37:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλως σας βρηκα παρεα του Esoterica.Εχοντας διαβασει ολα τα προηγουμενα εχς μια απορια....γινεται να καλεσει κανεις τα πνευματα τραγουδιστων πχ.του συχωρεμενου του Ασιμου η του Σιδηροπουλου??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/12/2010, 16:20:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλως σας βρηκα παρεα του Esoterica.Εχοντας διαβασει ολα τα προηγουμενα εχς μια απορια....γινεται να καλεσει κανεις τα πνευματα τραγουδιστων πχ.του συχωρεμενου του Ασιμου η του Σιδηροπουλου??




Εδώ λέμε ούτε του παππού σου δεν μπορείς να καλέσεις, θα μπορείς του Σιδηρόπουλου??

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chess
Μέλος 3ης Βαθμίδας


697 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/12/2010, 22:06:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Καλως σας βρηκα παρεα του Esoterica.Εχοντας διαβασει ολα τα προηγουμενα εχς μια απορια....γινεται να καλεσει κανεις τα πνευματα τραγουδιστων πχ.του συχωρεμενου του Ασιμου η του Σιδηροπουλου??




Εδώ λέμε ούτε του παππού σου δεν μπορείς να καλέσεις, θα μπορείς του Σιδηρόπουλου??

Χαχαχα!! Ρε είσαι άκυρη λέμε! Αλλά ΟΚ! Έχεις δίκιο.. Έχω λιώσει! Και οι δικιές μας προσπάθειες ήταν άκαρπες!



Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Eva33
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2011, 22:06:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Prz an t alati uparxei ap tn arxh? Pws gnt n valeis orous stn epiklhsh? sozzz p apadaw tr alla tr t diavasa...

Aporw...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elo
Συντονιστής

Greece
3417 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/01/2011, 23:07:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους elo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eva33 καλησπέρα και καλώς ήρθες στην παρέα μας.
Θα σε παρακαλέσω να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες και όχι με greeklish ώστε να τα μηνύματα σου να είναι κατανοητά.

Σ’ ευχαριστώ.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
exoristos
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2011, 20:57:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
thelo na paikso kai go ouija gtthelo na ziso mia tetoia empeiria palaiotera enas filos m ithele na paiksoume alla dn egine tpt gt dn itan akribos ouija alla epikleisi se pneumata me tin morfi ouija thelo na matho plirofories gia to pos na ftiakso alla kai pos na xrisimopoiiso enan tetoio pinaka!

g.pΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2011, 21:43:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τόσα είπαμε σε αυτό το θέμα, τίποτα δεν σε έκανε να σκεφτείς κάτι?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2011, 22:17:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το ουίτζα δεν είναι επιτραπέζιο παιχνίδι.

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 21/01/2011 22:18:48Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2011, 22:19:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εσύ τι έκανες τελικά, Δρ??


Edited by - Narkissa555 on 21/01/2011 22:19:39Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2011, 22:27:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για κάποιους συγκεκριμένους λόγους δεν έγινε τίποτα. Όλα έγιναν σωστά από τη μεριά μας, αλλά το πνεύμα δεν είχε αρκετή δύναμη οπότε δε πήγε μακριά το ποτήρι. Και γενικά η μικρή κίνηση που έκανε δεν ήταν "πειστική"..
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2011, 22:28:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Τι ακριβώς συνέβη? Ποιες ήταν οι συνθήκες, αν επιτρέπεται?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2011, 22:58:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εμ... That's as much as I can tell

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 21/01/2011 23:53:47Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2011, 23:00:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ok...!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/01/2011, 23:57:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
To say ήταν πιο σωστό

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/01/2011, 00:32:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
exoristos:

thelo na paikso kai go ouija gtthelo na ziso mia tetoia empeiria palaiotera enas filos m ithele na paiksoume alla dn egine tpt gt dn itan akribos ouija alla epikleisi se pneumata me tin morfi ouija thelo na matho plirofories gia to pos na ftiakso alla kai pos na xrisimopoiiso enan tetoio pinaka!

g.p



exoristos θα ήταν πολύ καλύτερα να έγραφες στα ελληνικά κι όχι στα greeklish. Ο συντονιστής elo είχε κάνει ακριβώς την ίδια σύσταση σε άλλο μέλος της συζήτησης ( Eva33), στο αμέσως προηγούμενο μήνυμα από το δικό σου - δεν την είδες;

Καλή συνέχεια στα forums


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

djPonos
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2011, 00:08:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα σε ολους...
Θελω να επιχειρησω να κανω το ποτηρακι..ξερω οτι ειναι επικινδυνο και γνωριζω πολυ καλα τις συνεπειες αν παει κατι στραβα...αλλα οπως και να χει θελω να το κανω για να το δω και εγω..(οπως ειπα και πριν ξερω πως δεν ειναι παιχνδι).
Αρχικα πιστευω παρα πολυ σε αυτα και ειμαι σιγουρος πως θα πετυχει οταν το κανω.. θελω να με βοηθησετε σε κατι..(διαβασα ολες τις σελιδες στο forum και πραγματικα εχω τρελαθει γιατι βλεπω πως το πιστευουν πολλα παιδια και πως το εχουν κανει και απο οτι φαινεται αλλοι το εχουν μετανιωσει και αλλοι οχι).
Λοιπον..θελω να μου πειτε πως φτιαχνω ενα δικο μου πινακα..παιρνω χαρτακια τα κοβω.γραφω την αλφαβητο επανω και τους αρι8μους απο το 1-9 και μετα τα κολλαω-τα βαζω σε κυκλικη μορφη;;
2ον τι πρεπει να εχω μαζι μου ωστε να ειναι ασφαλες αυτο;(ξερω πως κατω απο το ποτηρακι πρεπει να εχεις εναν σταυρο).
Σας παρακαλω βοηθηστε με...θα το εκτιμουσα παρα πολυ!!!! Ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2011, 00:33:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Άμα θες να ξέρεις τι είναι αυτό που θα σου μιλήσει θα πρέπει να πρώτα να καθαρίσεις τον χώρο. Πώς γίνεται αυτό; Αν υπάρχει κάποιος που το ξέρει ήδη ας το κάνει. Η δημιουργία κύκλου είναι περίπου όπως τη λες. Τα χορτάρια τι τα θες όμως;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
djPonos
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2011, 11:10:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Άμα θες να ξέρεις τι είναι αυτό που θα σου μιλήσει θα πρέπει να πρώτα να καθαρίσεις τον χώρο. Πώς γίνεται αυτό; Αν υπάρχει κάποιος που το ξέρει ήδη ας το κάνει. Η δημιουργία κύκλου είναι περίπου όπως τη λες. Τα χορτάρια τι τα θες όμως;

φιλε μου ευχαριστω που μου απαντησες...
γιατι πρεπει να καθαρισω το δωματιο;;δεν καταλαβα...:(
και 2ον ειπα 'ΧΑΡΤΑΚΙΑ' και οχι χορταρια...χεχεχε.;)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/02/2011, 16:44:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
φιλε μου ευχαριστω που μου απαντησες...
γιατι πρεπει να καθαρισω το δωματιο;;δεν καταλαβα...:(
και 2ον ειπα 'ΧΑΡΤΑΚΙΑ' και οχι χορταρια...χεχεχε.;)

Χορτάρια... χαχαχα. Ποτέ μη γράφεις μετά τα μεσάνυχτα.

Εννοώ καθαρισμό από οντότητες, όχι καθαρισμό σα να λέμε σφουγγάρισμα, ξεσκόνισμα κλπ
Τα πνεύματα δεν έχουν μεγάλες απαιτήσεις σε αυτό τον τομέα

Απλά, αμα θες να καλέσεις κάτι, καλό είναι να ξέρεις ότι δεν πρόκειται για κάτι που θα σου δώσει λάθος πληροφορίες ή θα προσπαθήσει να σε παραπλανήσει κοκ. Γιατί παίζουν τέτοια φαινόμενα. Αλλά όσον αφορά τον κύκλο, δεν θεωρώ ότι χρειάζεται χαρτάκια. Ένα σταυρός στη κορυφή, γράμματα γύρω γύρω, αριθμοί στο κέντρο νομίζω και "Ναι", "Όχι", "Αντίο" αν τα θυμάμαι σωστά. Αλλά αυτόν τον καιρό, δεν πρόκειται να δουλέψει ότι και να κάνεις.

Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 05/02/2011 16:44:56Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Laris
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2011, 02:07:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπερα DjPonos.. H γνωμη μου ειναι να μην επιχειρησεις να το κανεις..Θα σου εξηγησω τους λογους.. Πρωτον εγω πιστευω οτι ΔΕΝ υπαρχουν πνευματα φιλικα ή εχθρικα.. Υπαρχουν μονο δαιμονικα πνευματα .. Αλλωστε το γραφει και η Αγια Γραφη.. οτι οποιος εποικοινωνει με πνευματα..ειτε αυτο ονομαζεται ονειρομαντεια ειτε μελλοντολογια ειτε "νεκρομαντεια" ειναι σαν να εποικοινωνει απευθειας με τον διαβολο.. Σε καμια περιπτωση κανενας απο εμας δεν θα ηθελε να εχει μια τετοια επαφη.. Δευτερον,γιατι να βαλεις σε κινδυνο την ψυχικη και την σωματικη σου υγεια προσπαθωντας να μιλησεις με πνευματα.? Υπαρχουν τοσοι ανθρωπο γυρω μας να μιλαμε, να συζηταμε,να ανταλλαζουμε ιδεες και αποψεις,ωστε η εποικοινωνια με δαιμονες δεν χρειαζεται να ειναι "τοσο σημαντικη" Ετσι δεν ειναι? .. Δεν χρειαζεται να ρισκαρουμε μερικες φορες οταν δεν υπαρχει λογος.. Και 3ον ,οταν καλεσεις εναν δαιμονα ή δαιμονες σπιτι σου δυσκολα φευγουν..Δεν σου λεω οτι αν τους καλεσεις θα σου επιτεθουν ή οτι θα σε χτυπησουν,οπως γραφουν μερικοι στο Forum. Το μονο που μπορουν να σου κανουν,αλλα ειναι και το πιο επικυνδυνο, ειναι οτι εχουν την δυναμη να κυριευσουν το μυαλο σου και να σε βαλουν να κανεις τοσο ασχημα και επικυνδυνα πραγματα τα οποια εσυ ο ιδιος ποτε δεν θα εκανες.. Πιστεψε με,εχω δει,εχω ψαξει ,εχω διαβασει και απλα στα λεω..Γιαυτο καταληγω σε ενα ψαγμενο συμπερασμα.. Μην το κανεις..Δεν αξιζει και δεν προκειτε να επωφεληθεις τιποτα απο αυτο.. Καλο βραδυ.. L'A'R'I'S'

LarisΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2011, 02:44:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Συμφωνώ ότι είναι ανούσιο να το κάνεις. Ειδικα αφού δεν μπορείς να το κάνεις υπο τις σωστές προϋποθέσεις.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
djPonos
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2011, 11:26:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Καλησπερα DjPonos.. H γνωμη μου ειναι να μην επιχειρησεις να το κανεις..Θα σου εξηγησω τους λογους.. Πρωτον εγω πιστευω οτι ΔΕΝ υπαρχουν πνευματα φιλικα ή εχθρικα.. Υπαρχουν μονο δαιμονικα πνευματα .. Αλλωστε το γραφει και η Αγια Γραφη.. οτι οποιος εποικοινωνει με πνευματα..ειτε αυτο ονομαζεται ονειρομαντεια ειτε μελλοντολογια ειτε "νεκρομαντεια" ειναι σαν να εποικοινωνει απευθειας με τον διαβολο.. Σε καμια περιπτωση κανενας απο εμας δεν θα ηθελε να εχει μια τετοια επαφη.. Δευτερον,γιατι να βαλεις σε κινδυνο την ψυχικη και την σωματικη σου υγεια προσπαθωντας να μιλησεις με πνευματα.? Υπαρχουν τοσοι ανθρωπο γυρω μας να μιλαμε, να συζηταμε,να ανταλλαζουμε ιδεες και αποψεις,ωστε η εποικοινωνια με δαιμονες δεν χρειαζεται να ειναι "τοσο σημαντικη" Ετσι δεν ειναι? .. Δεν χρειαζεται να ρισκαρουμε μερικες φορες οταν δεν υπαρχει λογος.. Και 3ον ,οταν καλεσεις εναν δαιμονα ή δαιμονες σπιτι σου δυσκολα φευγουν..Δεν σου λεω οτι αν τους καλεσεις θα σου επιτεθουν ή οτι θα σε χτυπησουν,οπως γραφουν μερικοι στο Forum. Το μονο που μπορουν να σου κανουν,αλλα ειναι και το πιο επικυνδυνο, ειναι οτι εχουν την δυναμη να κυριευσουν το μυαλο σου και να σε βαλουν να κανεις τοσο ασχημα και επικυνδυνα πραγματα τα οποια εσυ ο ιδιος ποτε δεν θα εκανες.. Πιστεψε με,εχω δει,εχω ψαξει ,εχω διαβασει και απλα στα λεω..Γιαυτο καταληγω σε ενα ψαγμενο συμπερασμα.. Μην το κανεις..Δεν αξιζει και δεν προκειτε να επωφεληθεις τιποτα απο αυτο.. Καλο βραδυ.. L'A'R'I'S'

Laris


Φιλε μου Laris,
Πρωτα απ'ολα ευχαριστω που εκατσες και ασχοληθηκες με το θεμα μου. Ειλικρινα καταλαβαινω και εχω κατανοηση τους λογους για τους οποιους δεν πρεπει να επιχειρησω να το κανω.Αλλα απο την αλλη θελω να το ψαξω με το θεμα και να ασχοληθω με αυτο το 'θεμα'. Αλλωστε και εσυ ετσι κατεληξες εδω,αναζητησες,εψαξες,επιχειρησεις και σε ολα αυτα σε εκαναν να φτασεις μεχρι εδω και να εχεις αυτη τη γνωμη και την αποψη για αυτο το 'θεμα'.
Απλα θα ηθελα να μου πειτε μερικες αναλυτικες οδηγιες το τι 8α κανω..διαβασα και τις αλλες σελιδες αλλα δεν πολυ καταλαβα...
Ευχαριστω για τη βοηθεια και συγνωμη για το χρονο που σας καταναλωνω..:/


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

djPonos
Νέο Μέλος


4 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/02/2011, 11:28:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Συμφωνώ ότι είναι ανούσιο να το κάνεις. Ειδικα αφού δεν μπορείς να το κάνεις υπο τις σωστές προϋποθέσεις.

Ευχαριστω για το χρονο σου...:)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ZeUs_GR
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2011, 17:33:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπερα παιδια !!!!!!!!
είμαι καινούριο μέλος στο forum και θα ήθελα κάποιες πληροφορίες για το ποτηράκι...όπως καταλαβαίνετε δεν είναι δυνατόν να διαβάσω όλα τα προηγούμενα σχόλια γιατί είναι παρα πολλά...παρόλα αυτά έχω διαβάσει αρκετά από αυτά...οι περισσότεροι λέτε ότι είναι καλύτερο κανένας να μην το δοκιμάσει κλπ...πολλοί από εσάς όμως το έχετε ήδη δοκιμάσει ή το λιγότερο έχετε ψαχτεί για αυτό και καταλήξατε σε αυτό το forum...διάβασα μερικές από τις πρώτες σελίδες για να δω πως ξεκίνησε το όλο θέμα...αλλα άκρη δεν έβγαλα...ο καθένας γραφει τα δικά του...θα ήθελα λοιπόν κάποιος που όντως έχει παίξει αυτό το "παιχνίδι" και έχει ψαχτεί κιόλας για τους κανόνες ασφαλειας να μου πει τα πάντα για το πως να το κάνω και εγώ...θέλω να ξέρω πως παίζεται και από εκεί και πέρα είναι δικό μου θέμα αν όντως θα το επιχειρήσω... ευχαριστώ

Edited by - ZeUs_GR on 21/02/2011 17:34:28Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DakraiGoth
Νέο Μέλος

Greece
18 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2011, 17:44:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DakraiGoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σπερες/Καλημερες παιδια να ρωτησω υπαρχει ακομα μαγαζι που να πουλαι τετια ιδους μαγειας?? ouijaboard?? η αναγκαστικα θα πρεπει να αγορασω απο το ebay?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Narkissa555
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2038 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2011, 20:08:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Σπερες/Καλημερες παιδια να ρωτησω υπαρχει ακομα μαγαζι που να πουλαι τετια ιδους μαγειας?? ouijaboard?? η αναγκαστικα θα πρεπει να αγορασω απο το ebay?




Καλώωωως τον.
Συγχαρητήρια, βελτίωσες την οθρογραφία σου.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 43 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1559982
Maintained by Digital Alchemy