ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 Χρεοκοπεί η Ελλάδα.(Λόγοι-Αιτίες.)
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 51
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2015, 15:32:07  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

quote:
Μα, τα λέει και ο Άδωνις.

Αμφιβάλλεις οτι -όποιοι και να είναι οι "πραγματικοί" αριθμοί- θα έχουμε μια πολύ χειρότερη συμφωνία από αυτή που θα είχαμε επι Σαμαρά;


Ναι. Γιατί επι Σαμαρά δεν υπήρχε καμία συμφωνία. Απο πέρισυ το καλοκαίρι δεν έχουν δώσει φράγκο στην Ελλάδα. Και στο πρώτο εξάμηνο κυβέρνηση τα καλά παιδιά. Ξέρεις γιατί;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πύρινος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2287 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2015, 17:01:31  Εμφάνιση Προφίλ
γιατί;Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2015, 19:23:02  Εμφάνιση Προφίλ
https://www.youtube.com/watch?t=201&v=YVYrEKgoG64

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Heretic
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
3148 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2015, 19:30:52  Εμφάνιση Προφίλ
Γιατί, όπως και έγινε, και ο Σαμαράς ήταν στα υπόψη για φάγωμα. Οι τύποι αυτοί θα τρώνε τις οποιεσδήποτε δημοκρατικά εκλεγμένες κυβερνήσεις της Ελλάδας, ακομα και Χ.Α να έβγαζε η κάλπη. Με σκοπό να απογοητευτεί ο Ελληνας απο την δήθεν αδυναμία του πολιτικού συστήματος και να περάσει η διακυβέρνηση στις Βρυξέλλες.
Να αναγκαστεί η Ελλάδα πρώτα, γιατί μετά έπεται και συνέχεια σε όλον τον Νοτο, να αποδεχτει κάποια φυτεμένη κυβέρνηση "τεχνοκρατών", ανεξαρτήτως εκλογικού αποτελέσματος. Τυπάκια όπου χαραμοφάηδες σαν τον Ντάισελμπλουμ και τον Γιούνκερ, θα μοιάζουν εθνάρχες. Και μετά θα δείς φτώχεια που, δεν ξέρω αν είχες την "τύχη", την είδαμε μετα την κατάρρευση του ανατολικού μπλόκ στην Ευρώπη.
Και μετά θα αρχίσει η ανάπτυξη στην Ελλάδα. Τι αναπτυξη όμως; Θα γίνουμε η Φλόριδα της Ευρώπης, το μέρος που θα έρχονται να αφήσουν τα κόκκαλα τους, η γερουσία της βορειοδυτικής Ευρώπης. Αλλά ακομα και τα κέρματα για φιλοδώρημα που θα αφήνουν, θα γυρίζουν πίσω στις χώρες τους, μιας και ακομα και τα περίπτερα θα τα έχουν πάρει οι ξένοι.
Θα κάτσεις λοιπόν να σκεφτείς με πόσα λίγα είσαι ευχαριστημένος, και πόσο χρόνο μπορείς να αντέξεις χωρίς να σπάσεις, και θα περιμένουμε παρέα να δούμε πόσο χρήμα πρέπει να τυπώσει η FED και η ECB για να στηρίζει τις αγορές ΤΟΥΣ απο την κατάρρευση. Υποθέτω πως μόλις ξεπεράσουμε την ζημιά της Lehman Brothers του 2008, εκεί θα δούμε λευκές σημαιες. Είσαι για ενα πείραμα;

http://www.macrotrends.net/1358/dow-jones-industrial-average-last-10-years

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2015, 19:34:50  Εμφάνιση Προφίλ
Αβραμόπουλος, Σαμαράς, ΓΑΠ, Μητσοτάκης ο ματάκιας, Μητσοτάκης ο βρυκόλακας, μπουμπούκος ο Αδωνις, Σημίτης, Βενιζέλος, Πάγκαλοουζ, Καμίνης, Βορίδης, Ψαριανός, κσι 49 κατασκευαστές χρεοκωπίας, συνιστούν ΝΑΙ.
Αυτοί ξέρουν.
Και καλά αυτοί ξέρουν.
Οι άλλοι που δεν ξέρουν τι τους γίνεται;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2015, 19:36:21  Εμφάνιση Προφίλ
Μακάρι να αντέξουμε Heretic.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2015, 19:57:11  Εμφάνιση Προφίλ
ΝΑ σαι καλά Μάνο γελάσαμε και λίγο.
Το βρήκες το Σύνταγμα;


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2015, 20:09:47  Εμφάνιση Προφίλ
Λεβαντίνε, λες να έψαχνα το Σύνταγμα?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2015, 20:18:01  Εμφάνιση Προφίλ
Μπορεί να εννοούσες το Π.Κ. (προ κατάλυσης), ή το Π.Λ (προ Λαστιχοποίησης) οπότε σίγουρα θα το έψαχνες.

Ο κόσμος πάντως έχει ηρεμήσει στους δρόμους. Είναι κάτι και αυτό.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2015, 20:19:04  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Αβραμόπουλος, Σαμαράς, ΓΑΠ, Μητσοτάκης ο ματάκιας, Μητσοτάκης ο βρυκόλακας, μπουμπούκος ο Αδωνις, Σημίτης, Βενιζέλος, Πάγκαλοουζ, Καμίνης, Βορίδης, Ψαριανός, κσι 49 κατασκευαστές χρεοκωπίας, συνιστούν ΝΑΙ.
Αυτοί ξέρουν.
Και καλά αυτοί ξέρουν.
Οι άλλοι που δεν ξέρουν τι τους γίνεται;

Σύμπνοια οι προδότες, έ?

Που' σαι ρε...Πλαστήρα!!



ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2015, 20:19:57  Εμφάνιση Προφίλ
Φοβάμαι πως δεν κατάλαβες καθόλου αυτό που έγραψα. Ίσως φταίω κι εγώ για αυτό.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/07/2015, 20:22:46  Εμφάνιση Προφίλ
Καραϊσκάκη ακούς? Γέρο? Λεωνίδα? Μιλτιάδη?

Ελλήνων προμαχούντες, Αθηναίοι εν Μαραθώνι, χρυσοφόρων Μήδων εστόρεσαν δύναμιν...

Ευρωπαίων προμαχούντες, Ελληνες εν κάλπη, χρυσοφόρων τραπεζιτών, εστόρεσαν δύναμιν.

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2015, 00:12:17  Εμφάνιση Προφίλ
Σιγή λοιπόν. Κατά το κλισέ, εκκωφαντική.

Υποθέτω, που όλοι είδατε ή διαβάσατε το διάγγελμα του Τσίπρα. έκανε φυσικά και ο Σαμαράς διάγγελμα, αλλά αυτός έχει τελειώσει. Ευτυχώς.

Είδαμε όμως και κάτι πρωτότυπο σήμερα. Διάγγελμα από την Κωνσταντοπούλου. Κι εχθές, πράγμα που δεν σχολιάστηκε εδώ, ένα βαρβάτο ντου στον ΔΣΑ από μέλη του, που δεν είναι οτι δεν γουστάραν την άποψη του ΔΣ τους, αλλά δεν γουστάραν το ΔΣ να συνεδριάσει καν.

Μεταξύ μας δηλαδή, έχουμε την εικόνα ενός ΣΥΡΙΖΑ, ο οποίος από τη μία κυβερνά με ΠΝΠ, όπως και οι προηγούμενοι άλλωστε, κι από την άλλη, όπου δεν έχει πλειοψηφία, στέλνει τα στελέχη του να διαλύουν τα συμβούλια, άρα να κυβερνά δια της βίας, ακόμα και ως μειοψηφία.

Υποθέτω πως αν κάνω κάπου λάθος, θα με διορθώσετε. Αυτή όμως είναι η εικόνα στα δικά μου μάτια. Κι αυτή η εικόνα μου προξενεί αμφιβολίες πέρα από το ναι και το όχι του δημοψηφίσματος, που άλλωστε έχω εξηγήσει, πως θεωρώ άκυρο, άκαιρο και άσχετο.

Λέω δηλαδή, που άντε και με το ναι, θα φτιάξουν ένα νέο μνημόνιο, να ζούμε τσόντα γερμανική της δεκαετίας του 80, σε ρόλο Teresa Orlowski.
Με το όχι, σας φαίνονται ικανοί να οικοδομήσουν μια Ελλάδα με δραχμή, ανεξάρτητη κι αυτόνομη, ισότιμη των Αμερικάνων, Γερμανών κλπ?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2015, 00:14:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris
Πριν πάμε φίλοι μου στην κάλπη, θα πρέπη πρώτα απ' όλα να σκεφτούμε ποιοι και πόσο αξιόπιστοι είναι αυτοί, τόσο οι ξένοι όσο και οι ντόπιοι λακέδες τους, που μας εισηγούνται να ψηφίσουμε ΝΑΙ για να σωθούμε. Λες και είναι αμέτοχοι για την εκτίναξη του χρέους από το 120% του ΑΕΠ στο 180%. Λες και είναι αμέτοχοι για την λεηλασία των κόπων μιας ζωής από τους ομολογιούχους του Ελληνικού δημοσίου, την λεηλασία του ιδρώτα των εργαζομένων από τα αποθεματικά των ταμείων, και τις πάνω από 6000 αυτοκτονίες, την ανεργία, το κόψιμο των μισθών και των συντάξεων, τους ανθρώπους που σκαλίζουν τους κάδους των σκουπιδιών για να βρουν κάτι να φάνε, και την εξαθλίωση των νοικοκυριών.
Και όλα αυτά για την σωτηρία υποτίθεται της Ελλάδας, αλλά προφανώς δίχως τους Έλληνες, γιατί οι Έλληνες είτε θα συρρικνωθούν λόγω της υπογεννητικότητας - μη ξεχνάτε ότι τα παιδιά είναι τεκμήριο σύμφωνα με τους εγκέφαλους των «σωτήρων» μας - είτε λόγω μετανάστευσης στο εξωτερικό. Ήδη όλα τα ιδιωτικά Μέσα Μαζικής Εξαπάτησης, άρχισαν την μπουγάδα του εγκεφάλου μας προβάλλοντας όλες τις αρνητικές ανακοινώσεις, και αποκρύπτοντας ότι δεν συνέφερε τους πάτρωνές τους. Για παράδειγμα ενώ πρόβαλλαν την ομιλία της Μέρκελ στο Γερμανικό κοινοβούλιο, δεν πρόβαλλαν ή έκοψαν στην ομιλία του αντικανγκελάριου, το σημείο που κατηγορεί τις κυβερνήσεις του ΠΑΣΟΚ και της ΝΔ και τις πελατειακές και αντιαναπτυξιακές επιλογές τους, που οδήγησαν στην διασπάθιση του δημοσίου χρήματος και την χρεωκοπία της Ελλάδας.

Γι' αυτό όταν σταθής φίλε μου μπροστά στην κάλπη μη ψηφίσης μόνο για την πάρτη σου, αλλά και γι αυτόν.

Και γι' αυτόν.

Και μη ξεχνάς ότι το πραγματικό νόημα του ΝΑΙ και του ΌΧΙ δεν είναι αυτό που σου λένε από το πρωί μέχρι το βράδυ αυτοί που σ' έφεραν σ' αυτό το χάλι και τα φερέφωνά τους, αλλά το παρακάτω:

Όποιος δεν παλεύει για το δίκιο του, είναι καταδικασμένος να ζη και να πεθαίνη ραγιάς. Και όπως έγραφε και ο ποιητής μας Ανδρέας Κάλβος, «Θέλει αρετή και τόλμη η ελευθερία».

*Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2015, 00:25:57  Εμφάνιση Προφίλ
Σωτήρη, για σκέψου λίγο αυτό που έκανες με το τελευταίο σκίτσο. Υπονοείς πως, όσοι φηφίσουν όχι είναι γαμιάδες, κι όσοι ψηφίσουν ναι οπισθογεμείς?

Δεν καταλαβαίνεις πόσο διχαστικό είναι αυτό? Δεν ξέρω τελικά. Μάλλον όλη αυτή η φάση, φέρνει στην επιφάνεια κάποια από τα σκοτεινά στοιχεία της προσωπικότητάς μας. Γενικά.

Τονίζω, δεν είμαι ούτε με το ναι, ούτε με το όχι.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2015, 00:32:53  Εμφάνιση Προφίλ
Αφού δεν είσαι ούτε με το ΝΑΙ, ούτε με το ΟΧΙ, πήγαινε για ύπνο σε παρακαλώ.
μην κάνεις άλλη ζημιά.Εκαψες τον εγκέφαλό σου με το νόημα του ΟΧι, μην κάψεις και τον δικό μας.

Ο Σωτήρης πέτυχε απόλυτα το νόημα που κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις.
Τελικά τι συμβαίνει με σένα Μάνο?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2015, 00:37:22  Εμφάνιση Προφίλ
Ρε ΑΜΕΙΝΙΑ δεν τον πας μια βόλτα με το σκάφος και να τον αφήσεις σε ένα ξερονήσι μη τροφή-νερό 5 ημερών και μετά τον μαζεύεις?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2015, 00:51:08  Εμφάνιση Προφίλ
Κι επειδή μιλάω πολύ σοβαρά (αλήθεια δεν μου άρεσε καθόλου η προσέγγισή σου Σωτήρη), θα το πάω ακόμα ένα βήμα παραπέρα.

Είναι γνωστό πως θεωρώ τον Αίολο σκατοφασίστα, όπως κι ότι εκείνος με θεωρεί αναρχοκομμούνι. Στην πραγματικότητα, κι εκείνος κι εγώ γνωρίζουμε, πως τίποτα από αυτά τα δύο δεν είναι αληθές. Απλώς, είμαστε αμφότεροι αρκούντως εγωιστές, και δυστυχώς έχουμε τα εφόδια να υποστηρίζουμε τον εγωισμό μας.

Στην παρούσα φάση ωστόσο, ο Αίολος -και ο κάθε Αίολος- ίσως είναι το καλλίτερο είδος συντρόφου, αν όχι το μόνο. Γιατί από αμόρφωτους, ηλίθιους και παρτάκηδες, επάρκειαν έχωμεν.

Κι αυτό είναι κάτι το οποίο θα προσπαθήσω να θυμάμαι και στο μέλλον. Τότε που θα τα θυμούμεθα όλα αυτά, και θα δυσκολευόμεθα να γελάσουμε.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2015, 00:53:49  Εμφάνιση Προφίλ
Νικόμαχε, κάνε ένα κρύο ντους. Παρεκτρέπεσαι.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2015, 00:58:22  Εμφάνιση Προφίλ
Μην τσακώνεστε.
Τα ερωτήματα του Μάνου είναι λογικά.
Το θέμα είναι ότι δεν είναι τα φλέγοντα αυτή τη στιγμή.
Το ότι ο Τσίπρας είναι λίγος είναι κάτι που δεν με βρίσκει να διαφωνώ.
Το θέμα όμως είναι ότι καίγεται η γούνα μας και δεν μπορούμε να μείνουμε αμέτοχοι.
Κοινώς, ας διώξουμε πρώτα τα κοράκια, και μετά βρίσκουμε και τον κατάλληλο. Δεν προλαβάινουμε να το κάνουμε ανάποδα αυτή τη στιγμή.

Ας διώξουμε τον κατακτητή, και τρωγόμαστε μετά μεταξύ μας.

Στο συγκεκριμένο δημοψήφισμα με τον Τσίπρα είμαστε από την ίδια πλευρά:
Απέναντι στον κατακτητή. Με το που τελειώσει αυτό κρίνοντας και κάνοντας.

Καιγόμαστε, δεν έχουμε επιλογές.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2015, 01:04:06  Εμφάνιση Προφίλ
Λεβαντίνε, βιάζεσαι. Το να λειτουργούμε σαν τον σκύλο του Παβλόφ, είναι ακριβώς αυτό που επιθυμούν αυτοί τους οποίους εχθρεύεσαι εσύ κι όλοι μας.

Το όνομα αυτού που έκανε το πείραμα το γνωρίζουμε: Παβλόφ
Το όνομα του σκύλου, το γνωρίζει κανείς?

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2015, 01:07:37  Εμφάνιση Προφίλ
Μάνο δεν λειτουργώ σαν το σκύλο του Pavlov, λειτουργώ πολύ ψύχραιμα και τη λογική μου στην έχω εξηγήσει σε προηγούμενες σελίδες.


Το χω σε cd , όχι σε βυνίλλιο...
https://www.youtube.com/watch?v=k3KSpeiRPTc


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2015, 01:16:28  Εμφάνιση Προφίλ
Η να το πω πιο ξεκάθαρα: Δεν έχω αυταπάτες ούτε... μου τρέχουν τα σάλια.., και δεν περιμένω ότι η Ελλάδα θα γίνει το φως της δικαιοσύνης. Λειτουργώ όμως προς το κοινό μας συμφέρον κατά των γνωστών εχθρών των ανθρώπων, όσο έχω τη δυνατότητα κάθε φορά.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2015, 01:17:33  Εμφάνιση Προφίλ
Καλό ξημέρωμα σε όλους.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2015, 01:19:51  Εμφάνιση Προφίλ
Το έχω σε βινύλιο Λεβαντίνε. Δηλαδή ο Αμεινίας το έχει, καθώς εκεί έχω παρκάρει τη δισκοθήκη μου. Φαντάζομαι, κάποια στιγμή θα το απολαύσουμε όλη η παρέα.

Αύριο θα πάω θέατρο. Παίζει η ανηψιά μου η Ελένη, που μόλις τελειώσει τη φιλοσοφική, θα πάει στο Εθνικό. Βασικά, η Ελένη με ενδιαφέρει. Και το γεγονός, που ενώ κόβει κάθε μάθημα αν δεν είναι 9+, όταν της μίλησα για Πλάτωνα, έχανε. Όπως χάνω εγώ κουράγια, την ίδια ώρα που εκείνη έχει όνειρα.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πύρινος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2287 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2015, 01:36:23  Εμφάνιση Προφίλ
Και με τα δύο χέρια Νικόμαχε.. και με τα δύο χέριαΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2015, 01:41:21  Εμφάνιση Προφίλ
Αναρωτούμεθα για πολλά εδώ. Κανείς όμως δεν αναρωτήθηκε για το πώς τον παίζεις.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DSM
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5140 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2015, 01:42:46  Εμφάνιση Προφίλ
Μάλλον είναι η άχρηστη πληροφορία της ημέρας.

There is no Dark Side of the Moon really. In fact it is all Dark.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Πύρινος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2287 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2015, 01:44:20  Εμφάνιση Προφίλ
Γιατί το ένα απλά δεν είναι αρκετό
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/07/2015, 02:03:07  Εμφάνιση Προφίλ
Ρε μπας και σε δάγκωσε ο Λίβας?

Πυθαγόρα, ΑΜΕΙΝΙΑ, μήπως σας βρίσκεται κανένας μανδύας, από εκείνους τους...ειδικούς?

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 51 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 51
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.203125
Maintained by Digital Alchemy