ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Ξορκια με μαγικο ραβδι
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 5
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Φασκόμηλος
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
81 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2011, 18:58:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για ποιο λόγο μερικοί κάνετε σχόλια μόνο για να δουλέψετε; σε φόρουμ εσωτερισμού και παραφυσικού είστε. Αν είναι πηγαίνετε στην παιδική χαρά της γειτονιάς σας. Τα παιδιά εκεί είναι του ίδιου επιπέδου αν όχι εξυπνότερα.

Πορδοκράτωρα ξέρεις τίποτε για την τέχνη των νίντζα ή απλώς το πετάς κι αυτό έτσι, για να τραβήξεις την προσοχή;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2011, 21:42:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Witcher Shadow αν κοιτούσες το προφίλ του τύπου που πόσταρε το βιντ που σου δειξα, θα έβλεπες και άλλα ενδιαφέροντα βίντεο καθώς και μια ενδιαφέρουσα friendlist.. και θα βλεπες ότι δεν πρόκειται για έναν Νίντζα, αλλά για πολλού(όπους πολλούς έοχυμε κ στα φόρουμ)...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Witcher Shadow
Νέο Μέλος


6 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2011, 21:49:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
egw pantws to afhsa na paei sta ana8ema. Den enoxlh8hka oyte aman peiraxthka. Opote xalara...giati h zwh einai wraia. xaxaxax

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2011, 01:09:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πάντως Witcher Shadow να ξέρεις ότι έχουμε μια ευαισθησία σε θέματα Αλφαβήτου..
Αγαπάμε βλέπεις πολύ την ελληνική μας γλώσση... και ας είναι πιο μεγάλη όταν δεν πρέπει και πιο μικρή όταν πρέπει


Edited by - Dr Jekyll Mr Hyde on 05/01/2011 01:10:21Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sabinos
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/01/2011, 13:23:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΜΕ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ ΣΑΣ ΕΠΕΙΣΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΞΟΡΚΙΑ....ΑΜΑ ΔΕΝ ΔΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ.ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ.ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΡΟΜΕΡΑ ΕΦΕ.ΒΓΑΖΕΙΣ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΦΩΤΙΑ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΛΕΩ,ΑΜΑ ΔΕΝ ΔΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

NewWizz
Νέο Μέλος

Cyprus
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2011, 13:55:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Re paidia kai egw exw magiko rabdi alh8eino ma den kserw pws na to xrhsoimopoihsw! exw dei kati video kai ta ekana kai patyxan!ma 8elw kana ksorki ean ksere!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

chess
Μέλος 3ης Βαθμίδας


697 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/02/2011, 14:16:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε ρε φιλε... Αρχισαμε παλι.... Ναι,κι εγω ειδα ενα tutorial στο yt για το πως να μαθω να παιζω κιθαρα..Αυτο δεν σημαινει οτι θα παρω μια κιθαρα και το ντρανγκα-ντρουνγκα που θα κανω λες και παιζω μπουζουκι,ειναι στην ουσια παιξιμο κιθαρας.... Αν θες ξορκια δοκιμασε το Facio ominem nuptialem ut armis abiciatur....

Όταν ο κλόουν του τσίρκου, αυτοκτόνησε πάνω στη σκηνή, όλοι νομίσαν ότι ήταν μέρος του σόου και γελάσανε ακόμη πιο πολύΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 19:31:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ/ή NewWizz, καλώς ήλθες στις Συζητήσεις του Esoterica.
Σου εύχομαι καλή συνέχεια.

Θα ήθελα να σε παρακαλέσω να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες κι όχι με λατινικούς ώστε να είναι πιο εύκολη η ανάγνωση των μηνυμάτων σου.



In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Τραντουλ
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 24/02/2011, 20:54:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αν ο καθε ανθρωπος χρησιμοποιουσε μαγεια και ενα ραβδακι θα γινοταν πλουσιος και θα ειχε 500 ferrari,θα εκανε οτι ηθελε και ετσι οι νομοι της φυσης θα καταστρεφονταν.....η φυση ελενχει εμας και οχι εμεις την φυση.Οσο προχωραμε προς το χειροτερο θα αρχισει να εκδικιται....(εφυγα απο το θεμα)

'' Τας λεωφόρους μη βαδίζειν ''Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ο Βορέας
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2011, 16:41:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
GIA PESTE MOU POU MPORO NA VRO MAGIKO RAVDI

POU MPORO NA VRO MENTORA

KAI POS MPORO NA XRISIMOPISO TIN MAGIA

ολα τελιονουν καποτεΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2011, 16:58:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ Βορέα, το μόνο που μπορώ να κάνω επί του παρόντος είναι να σε καλωσορίσω στις Συζητήσεις του Esoterica και να σε παρακαλέσω να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες ώστε να είναι ευκολότερη η ανάγνωση των μηνυμάτων σου.


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ο Βορέας
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2011, 17:43:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
OK

ΓΙΑ ΠΈΣΤΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΒΡΩ ΜΑΓΙΚΌ ΡΑΒΔΊ

ΠΟΥ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΒΡΩ ΜΈΝΤΟΡΑ

ΚΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΏ ΝΑ "ΧΡΙΣΙΜΟΠΙΣΟ" ΤΗΝ ΜΑΓΙΑ

ολα τελιονουν καποτεΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/03/2011, 17:53:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και ποιός είναι ο λόγος που θέλεις να χρησιμοποιήσεις τη μαγεία;
Ποιές ανάγκες σου θεωρείς ότι θα καλύψεις μέσω αυτής;

In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ο Βορέας
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2011, 12:46:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΒΑΣΙΚA θέλω ΝΑ Βοηθήσω ΤΗΝ Ανθρωπότητα ΝΑ ΞΕΚΛΕΙΔΏΣΩ ΜΥΣΤΙΚA OPOS ΤΙΣ ΌΝΕΙΑΣ ΖΩΉΣ ΊΠΠΟΣ ΝΑ ΑΝΟΊΓΕΙΣ PILES

ολα τελιονουν καποτεΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2011, 13:39:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ, δε νομίζω ότι αυτή τη στιγμή η ανθρωπότητα χρειάζεται την χρήση μαγείας, τα μέτρα που πρέπει να παρθούν είναι πολύ πιο δραστικά κι άλλης φύσεως.
Όσον αφορά την αιώνια ζωή, εδώ ο άνθρωπος τα έχει κάνει μαντάρα που η ζωή του σε αυτόν τον κόσμο υπόκειται σε πεπερασμένο χρονικό διάστημα, φαντάσου τι θα γινόταν εάν ζούσε κι αιώνια.

Από την άλλη, εάν υποθέσουμε ότι η ανθρωπότητα θα μπορούσε να σωθεί με την χρήση μαγείας, πως μπορεί να είναι κάποιος σίγουρος ότι εάν έχει την δύναμη να αποφασίσει και να λειτουργήσει με αυτόν τον τρόπο για λογαριασμό της ανθρωπότητας θα πράξει και το σωστό;
Θα πράξει το σωστό με γνώμονα τις δικές του πεποιθήσεις αποφασίζοντας για τη μοίρα δισεκατομμυρίων ανθρώπων;
Κι αν το κάνει αυτό, μπορεί να είναι σίγουρος ότι μπορεί να είναι τόσο ακλόνητος και σταθερός ως χαρακτήρας ώστε να μην χρησιμοποιήσει αυτή την δύναμη προς όφελος του κι εις βάρος - έστω κι ακούσια - της ανθρωπότητας;


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ο Βορέας
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2011, 17:01:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λάθος θα ΜΠΟΡΟΎΣΑΜΕ ΝΑ ΚAΝΟΥΜΕ ΤΙ ΣΑΧAΡΑ ΈΝΑΝ ΚΉΠΟ ΟΙ ΝΑ ΚΛΕΊΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΤΟΥ ΌΖΟΝΤΟΣ ΟΙ ΝΑ ΜΕΊΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΦΕΓΓAΡΙ ΝΑ ΑΝΟΊΞΟΥΜΕ PILES ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΜΈΡΗ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΌΤΗΤΑ ΕΊΝΑΙ ΔΏΡΟ

ολα τελιονουν καποτεΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Sesostris
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4907 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2011, 17:52:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Sesostris  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Sesostris  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ο Βορέας
ΒΑΣΙΚA θέλω ΝΑ Βοηθήσω ΤΗΝ Ανθρωπότητα ΝΑ ΞΕΚΛΕΙΔΏΣΩ ΜΥΣΤΙΚA OPOS ΤΙΣ ΌΝΕΙΑΣ ΖΩΉΣ ΊΠΠΟΣ ΝΑ ΑΝΟΊΓΕΙΣ PILES

Τα μυστικά της "όνειας" ζωής φίλε Βορέα , αυτοί που τα γνωρίζουν είναι σίγουρα οι ίδιοι οι όνοι . Όμως είναι δύσκολο να βρεθή "ίππος" που να μπορή να ανοίγη πύλες .


*

Edited by - Sesostris on 20/03/2011 17:55:33Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ο Βορέας
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/03/2011, 18:27:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΜΑΤΙΚΌΤΗΤΑ ΕΊΛάθος θα ΜΠΟΡΟΎΣΑΜΕ ΝΑ ΚAΝΟΥΜΕ ΤΙ ΣΑΧAΡΑ ΈΝΑΝ ΚΉΠΟ ΟΙ ΝΑ ΚΛΕΊΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΤΟΥ ΌΖΟΝΤΟΣ ΟΙ ΝΑ ΜΕΊΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΦΕΓΓAΡΙ ΝΑ ΑΝΟΊΞΟΥΜΕ PILES ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΜΈΡΗ ΣΤΗΝ ΠΡΑΝΑΙ ΔΏΡΟ
ME ΟΜΑΔΙΚΙ ΔΟΥΛΙΑ

ολα τελιονουν καποτεΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

paketosteras
Νέο Μέλος

Andorra
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/11/2011, 22:34:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ρε παιδια πιος μπωρει να μου πει να με βοηθηση να κανω μαγικα και να φτιαξω ραβδι

sΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2011, 00:57:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πρέπει να 'χεις κλείσει τα 18 για να φτιάξεις ραβδί. Δεν γίνεται πιο πριν γιατί δεν είναι ισχυρή η μαγική δύναμη του ανθρώπου.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Admin
Forum Admin

Greece
2326 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/11/2011, 18:55:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Admin  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Dying_Incubus, φαίνεται ήταν δυνατό το ξόρκι!!

To "Πακέτο με το Τέρας" (με συγχωρείς φίλε μας, αλλά ούτως ή άλλως δε φαίνεται να έδωσες και κάποια ιδιαίτερη σημασία/αξία στα Usernames που επέλεγες) εξαφανίστηκε; Και μάλιστα ύστερα από 13(!!!!!) ολόκληρους λογαριασμούς που άνοιξε; Αχ, αυτοί οι Muggles...

Εγώ ξέρω πάντως το πως φτιάχνεται ένα μαγικό ραβδί(τουλάχιστον αυτού του τύπου που προσωπικά έχω υπόψη μου): με συνοχή, υπομονή και αγάπη στην αναζήτηση της γνώσης.


Ο Πραγματικός Αναζητητής της Γνώσης
είναι ένας απαράμιλλος Ακροβάτης του φευγαλέου ορίου
ανάμεσα στον Δογματισμό και το Μηδενισμό.

----------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Italos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1829 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2011, 01:24:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Το ξέρω είναι ασχετο αλλά μου ήρθε:
quote:
Θα πράξει το σωστό με γνώμονα τις δικές του πεποιθήσεις αποφασίζοντας για τη μοίρα δισεκατομμυρίων ανθρώπων;
Μόλις περιέγραψες τη σημερινή δημοκρατία. Αν και η μαγεία που κάποιοι ψάχνουν λειτουργεί έτσι, την κάτσαμε την βάρκα...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
YUGI-OH
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
462 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/12/2011, 15:36:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...τη κατσάμε τη βάρκα προπολλού...
Απο την ώρα που γεννιόμαστε σε τούτο το πλανήτη αλλά δε το ξέρουμε ή μάλλον δε θυμόμαστε.
Μετά τραβάμε κουπί.

to puzzle ths xilietias
emre aydın-Hoşçakal

Edited by - YUGI-OH on 02/12/2011 15:38:00Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

mystery flower
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
204 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/12/2011, 19:20:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μάγος δεν γίνεσαι, γεννιέσαι.

Ταξίδι στο άγνωστοΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dr Jekyll Mr Hyde
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
7552 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/12/2011, 09:59:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μάγος δεν γίνεσαι, γεννιέσαι.
Όπως το πάρει κανείς.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/12/2011, 14:27:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Μάγος δεν γίνεσαι, γεννιέσαι.

Εδώ τώρα τι ξόρκι να χρησιμοποιήσει κανείς;

quote:
Μόλις περιέγραψες τη σημερινή δημοκρατία. Αν και η μαγεία που κάποιοι ψάχνουν λειτουργεί έτσι, την κάτσαμε την βάρκα...

Φίλε Italos, δυστυχώς η μαγεία που αναζητούν οι πιο πολλοί είναι ακριβώς έτσι...





In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Skatenick2001
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/07/2012, 15:16:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπορεί κάποιος να μου πει επιτέλους πως μπορώ να φτιάξω ένα μαγικό ραβδί και να μου πει και 2-3 ξόρκια?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

magician2000
Νέο Μέλος

Cyprus
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 11/07/2012, 11:44:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για σας ειμαι νεο μελος και θα ηθελα να μου πητε τη γνωμησας για αυτα που βρικα στο ιντερνετ
σε αυτη την ιστοσελιδα λεει πως να κατασκευασεις μαγικο ραβδι οσο για τα ξορκια ειναι δικα σου λεει ομως πως να κανεις τι εδω: http://translate.google.com.cy/translate?hl=el&sl=en&u=http://www.magicwandsofwizardry.com/magic-wands_028.htm&prev=/search%3Fq%3Dhow%2Bto%2Bmake%2Ba%2Bmagic%2Bwand%2Bthat%2Breally%2Bworks%26hl%3Del%26rlz%3D1C1CHCT_elCY487CY487%26biw%3D1092%26bih%3D504%26prmd%3Dimvns&sa=X&ei=FAz8T4P3K5OW8gTH28yCBw&ved=0CEoQ7gEwAg
επισης απαντω στον Skatenick2001


Edited by - magician2000 on 11/07/2012 11:54:46

Edited by - magician2000 on 11/07/2012 11:56:43Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

fnord
Νέο Μέλος


8 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2012, 02:44:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
E παρήγγειλε ένα έτοιμο.Σιγά 20$ είναι, στο πρώτο ξόρκι θα κανεις απόσβεση.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Skatenick2001
Νέο Μέλος


2 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2012, 12:03:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
και από που μπορώ να παραγγείλω ένα κύριε έξυπνε??Θα πάω στα τζάμπο ναι,γεια σας,θέλω ένα αληθινό μαγικό ραβδί????!!!!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 5 Σελίδες:
  1  2  3  4  5
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy