ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= Η ΨΥΧΗ =-.
 "Η ΕΣΤΙΑ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ"
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 13
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Skies tou Fegariou
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
306 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2003, 01:16:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Skies tou Fegariou  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
νομιζω πως δεν ειναι αναγκη να γραψουμε εδω για να ελευθερωθει αυτη η ενεργεια.

εγω εμεινα 20 λεπτα,στο δωματιο μου και προσευχηθηκα.νομιζω πως αρκει....καλο σας βραδυ.


φιλικα


αγαπα για να μην μισεις.

Leonardo

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Reo
Μέλος 2ης Βαθμίδας


200 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2003, 01:38:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Reo  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
...Και στο δωμάτιο, και στο δίκτυο...
Ήταν μια μυσταγωγική εμπειρία.
Atma, Κέλσο, ευχαριστούμε. :)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

buda36gr
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
149 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2003, 09:05:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους buda36gr  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος buda36gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Απο ψηλα κοιτουσα τη Γη..Λευκα φωτα ξεπηδουσαν απο τεθλασμενη γραμμη,ενωθηκαν στην ακρη της ατμοσφαιρας,γιναν χρυσο πεπλο και καλυψαν περιμετρικα..χρυσο Φως προστατευει τη Μανα,χρυση δονηση αγαπης...
Σας ειδα ολους,αδελφοι μου...και σας ενοιωσα....τη δονηση σας,τον ποθο για αγαπη...

ΤΟ ΦΩΣ,Η ΑΓΑΠΗ & Η ΔΥΝΑΜΗ
ΑΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΟΥΝ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

elixir
Μέλος 2ης Βαθμίδας


154 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2003, 09:17:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

''H EΣΤΙΑ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ''...
...ΕΔΩ ΣΤΗ ΜΑΓΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΑΤΜΑΣ...
...ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ...
...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!
ΦΙΛΙΚΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΣΑΠΦΩ
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2003, 10:46:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΣΑΠΦΩ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΗΤΑΝ "ΔΥΝΑΤΗ" ΕΜΠΕΙΡΙΑ...
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΝΤΟΝΗ ΦΟΡΤΙΣΗ,ΛΥΠΗ,ΑΓΚΑΛΙΑ,ΔΑΚΡΥΑ....ΓΑΛΗΝΗ...ΕΙΡΗΝΗ...



Απο τις πιό δυνατές που έχω βιώσει... τα ίδια συναισθήματα

Ευχαριστούμε ΑΤΜΑ, Kelso
Ειρήνη και Αγάπη στη ΓΗ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

thoth
Ιδρυτικό Μέλος ESOTERICA.gr

Greece
3130 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2003, 10:58:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους thoth  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΑΧΑ-ΑΤΜΑ

"ΕΝ ΤΟ ΠΑΝ"

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Kelsos
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2081 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2003, 12:48:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Kelsos  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Kelsos  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Την καλημέρα μου...

Να ΜΗΝ ευχαριστήτε ΚΑΝΕΝΑΝ, παρά ΜΟΝΟ τον ΘΕΪΚΟ ΣΠΙΝΘΗΡΑ ΜΕΣΑ ΣΑΣ...
Εκείνος, ο "αποκομμένος" Λόγος απο την Πρωτώη του Παντός Πηγή είναι που ΑΦΥΠΝΙΣΤΗΚΕ και ΑΝΤΙΛΗΦΘΗΚΕ την δική σας ΑΝΑΓΚΗ για ΑΓΑΠΗ και ΕΙΡΗΝΗ...

Ο ΛΟΓΟΣ Ο ΑΠΩΛΕΣΘΕΙΣ ευρέθει ΕΝΤΟΣ μας...
Το αποτέλεσμα ήταν αυτό που είδαμε, ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ να μας ομιλεί...
Εύχομαι ΓΡΗΓΟΡΑ να δούμε κα την ΥΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΦΑΡΜΟΓΗ επάνω στον ταλαιπορημένο πλανήτη, που ΚΑΙ αυτός ΜΑΖΙ με εμάς είναι ένα ΑΝΑΠΟΣΠΑΣΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ...

Είθε η ΕΙΡΗΝΗ και η ΣΥΝΕΣΗ να πρυτανεύσουν...

Κέλσος ο Φιλαλήθης

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2003, 15:29:25  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειάσας κι από εμένα.

Οχι ΑΤΜΑ, δεν μπήκα στα φόρουμ - αν και βέβαια συγκεντρώθηκα στην πράσινη χαντρούλα μου του κομπολογιού της ειρήνης...αυτό δεν ήταν το πιο σημαντικό;

Aλλωστε, πως θα μπορούσα να μπω χθες βράδυ στα φόρουμ, αφού από ότι έμαθα, η λειτουργία τους διακόπηκε για αόριστο διάστημα!!!

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bladerunner
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
391 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2003, 15:48:18  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bladerunner  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Δεν ξέρω αν τα κατάφερα ή όχι μιας και ήταν η 1η μου φορά...

Έβαλα την πιο γαλήνια μελωδία του Παπαθανασίου στα αυτιά μου και αυτοσυγκεντρώθηκα. Ελπίζω να έγινε κάτι, αν και κάποιες στιγμές μια περίεργη αίσθηση, την είχα...

Συγγνώμη που δεν έβαλα το εικονίδιο της Γης... Και δεν ήμουν στο δίκτυο και δεν ήξερα πως να το κάνω....

ΑΤΜΑ ελπίζω να έγινε κάτι...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2003, 16:37:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
XMMM..ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΦΙΛΟΙ...
Η ΧΑΝΤΡΑ ΗΤΑΝ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΗ...ΤΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ..ΤΗΝ ΘΕΩΡΗΣΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ...ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΣΕΙΡΑ ΑΠΟ ΤΥΡΚΟΥΑΖ ΧΑΝΤΡΕΣ....!!!ΝΑΙ ΘΑΥΜΑΣΙΟ!
ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΨΑ ΠΩΣ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ ΕΝΘΑΡΥΝΤΙΚΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ..
+ ΣΕ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΑΞΑΜΕ..+ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ...
ΟΚ...ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ..
ΕΥΧΗ ΜΟΥ...
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΦΟΡΕΣΕΙ ΟΛΟΙ ΤΗ ΧΑΝΤΡΑ...
ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΝΕΡΩΘΟΥΝ ΜΟΝΑΧΑ ΔΥΟ...ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑΞΕ...
ΜΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ...ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ...
ΣΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΜΑΣ...
ΕΔΩ..

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2003, 17:08:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ

ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΙΑΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΩΣΗ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗΣ ΕΞΕΛΙΞΗΣ.
ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ.

ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ.ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΟΛΟΥΣ.ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΟΙ ΕΚΕΙ ΑΛΛΟΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΑ.ΚΑΘΩΣ ΕΦΕΥΓΕ ΕΙΔΑ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΕΔΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ.
ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΕΝΤΑΣΗ,Η ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΝΙΩΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ.
ΗΤΑΝ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ.ΜΟΝΑΔΙΚΟ.

ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΠΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ.
ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΑΣ ΠΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΕΤΕΙΧΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ.


ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟΙ ΤΟ ΝΙΩΣΑΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΗΤΑΝ ΤΡΟΜΕΡΕΣ.Η ΕΙΡΗΝΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΨΕΣΙΝΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ.
ΑΥΤΗ Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΤΗΚΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΜΕΓΑΛΟ.

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ.

ΦΙΛΗ ΑΤΜΑ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΧΙ ΕΣΥ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2003, 17:46:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
POLI ROMANTIKA OLA TOUTA TA OMORFA KAI AGNA TEXNASMATA GIA NA EINAI
ALITHINA.
KANENAS POTE DEN KATAFERE KATI (POSO MALON GIA ENAN POLEMO) PROSEYXOMENOS,DIALOGIZOMENOS.MONO ME PRAXI KAI PISTH STA IDANIKA TOU KAI THN ALITHIA TOU,KATAFERE NA YLOPOIHSEI TOUS SKOPOUS TOU.
AS EIMETHA PRAGMATOKRATES.....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

T-SEEKER
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
524 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2003, 20:54:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους T-SEEKER  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Eδώ είμαι κιεγώ ! δυστυχώς την συγκεκριμενη ώρα δεν είχα στη διάθεση μου υπολογιστή αλλά πριν κοιμηθώ κατα τις εντεκάμισι άρχισα να διαλογίζομαι και φανταζόμουν την ενέργειά μου να φεύγει και να ενώνεται με όλες τις ενέργειες τις δικές σας...

εξεμβροτε , κανείς δεν έχει αυτην την αυταπάτη ... απλώς , κάνουμε μια προσπαθεια για να κάνουμε αυτό το ελάχιστο που μπορούμε . βέβαια να πω , όσοι α΄πό μας θέλουν πραγματικά να βοηθήσουν εκτός από τηνπνευαμτική δουλειά θα ήταν καλό να θυσίαζαν τον καφέ για δυό μερούλες και να έδιναν τα χρήματα για τον ενθρωπιστικό σκοπό ... αυτό είναι το πιο σημαντικό , οι πράξεις... ευχαριστώ

"Οτιδήποτε μπορεί να συλλάβει και να πιστέψει ο ανθρώπινος νους μπορεί και να το καταφέρει"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Silverwolf
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Sweden
565 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2003, 20:55:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Silverwolf  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Silverwolf  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
H λογική μου λέει ότι έχεις δίκιο Εχέμβροτε...
Το συναίσθημα μου φωνάζει όμως "Δοκίμασε!!!! Δεν χάνεις τίποτα και εχείς άπειρα να κερδίσεις!"



"For the strength of the wolf is the pack
and the strength of the pack is the wolf"


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Loucas
Πλήρες Μέλος

Cyprus
1186 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2003, 21:01:55  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Loucas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Loucas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ.
ΦΙΛΕ ΕΧΕΜΒΡΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ .ΔΕΝ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΟΝΟ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.
Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ.ΓΙΑΥΤΟ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΣΑΝ ΕΜΑΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΒΓΕΙ.
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΝΕΙ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ.

THE TRUTH IS OUT THERE.THE TRUTH IS FRONT OF YOUR EYES.OPEN YOUR EYES TO SEE IT. DON'T STAY BLIND.TRY.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

nitro912gr
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
488 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/04/2003, 21:53:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους nitro912gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ.



oso elpizeis zeis kai oso zeis apelpizese
(an omos eiste aisiodo3oi opos ego sini8os tote , oso zeis elpizeis kai oso elpizeis zeis )



Don't Try to Give Days in your Life, just try to Give Life in your Days


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2003, 00:41:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γειάσας.

Τώρα που το κάναμε, να ρωτήσω κι εγώ μια ερωτησούλα;
Απ'ότι κατάλαβα, έπρεπε να κάνουμε άσκηση διαλογισμού, και να οραματιστούμε την πρασινη σφαίρα. Την οποία θα φορτίζαμε με ενέργεια, και θα ενώναμε με ένα κομπολόι άλλων τέτοιων σφαιρών που θα έκαναν και τα άλλα μέλη.

Δεν κατάλαβα όμως, το part, που είχε σχέση με το να στείλουμε μήνυμα στο τόπικ αυτό, γιαυτό και δεν έστειλα. Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει, ποιό ήταν ακριβώς το τυπικό της διαδικασίας;

Και μια πρόταση: Καλή η ιδέα, κάθε Τρίτη ας πούμε, να συγκεντρωνόμαστε όλοι ταυτόχρονα και να στέλνουμε ενέργεια. Ποιός ξέρει, μπορεί τελικά η ενέργεια αυτή να αγγίξει την κρίσιμη ποσότητα...

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2003, 01:38:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΦΩΣ ΕΝ ΣΚΟΤΕΙ!

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΑΜΑΛΙΑ,
ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΑΜΕ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ...ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΕΙΡΗΝΗ?
Ε,ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΔΕΝ ΕΛΑΒΑ ΥΠΟΨΙΝ ΣΤΙΣ ΠΛΑΝΗΤΙΚΕΣ ΩΡΕΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΝΕΑ ΣΕΛΗΝΗ..ΥΠΟ ΑΥΤΗΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΑΝΕΤΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΕΝΩΣΗ...ΥΠΟ ΑΛΛΗ ΠΛΑΝΗΤΙΚΗ ΩΡΑ.. ΩΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΟΧΥΡΩΝΕΙ ΜΙΑ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗ ΕΝΑΡΞΗ...
ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΠΕΡΙΤΤΕΥΟΥΝ..(ΚΑΙ ΗΔΗ ΕΙΠΑ ΠΟΛΛΑ...!)ΘΑ΄ΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΕΛΗΝΗΣ..ΕΤΣΙ + ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΡΓΑΣΙΑ...+ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΕΡΔΕΨΩ ΤΗΝ ΑΡΧΗ..ΤΟΥ ΣΥΝΕΙΡΜΟΥ...ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΤΗ ΡΟΗ ΤΟΥ...
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ'ΔΩΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ...

ΑΣ ΔΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΩΣ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ,
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ...
ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΧΡΟΝΟ Ν'ΑΝΑΣΥΝΤΑΧΤΟΥΜΕ-ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΥΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΡΡΟΗ ΙΣΩΣ ΜΙΑΣ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΑΣ...
ΑΥΤΟ.
+ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ...

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2003, 01:54:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΑΚΡΙΒΕΣ ΤΥΠΙΚΟ.

ΣΤΗΝ ΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΗ ΩΡΑ,ΑΦΗΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΝΤΡΑ-ΓΗ ΣΑΝ ΔΗΛΩΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΚΥΚΛΟ.
Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ,
ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΥΚΛΟΣ ΟΝ-ΛΑΙΝ..ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ!!!


ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ.
ΑΠΟ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΞΕΡΕΙΣ.
ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ
+ΑΛΛΟΙ-+ΑΛΛΟΙ...
+ΑΥΤΟ ΔΙΝΕΙ ΜΙΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΚΟΠΟΥ...+ΧΑΡΑ ΟΜΑΔΙΚΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ...
(ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ,ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΧΕΡΙ-ΧΕΡΙ)

ΜΕΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΦΟΣΙΩΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ
( ΠΑΛΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΗ ΩΡΑ)ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.
ΒΕΒΑΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΛΟΓΙΣΤΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ...ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΝ-ΛΑΙΝ...ΚΑΙ Ν'ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΤΗΝΕΙΣΟΔΟ ΜΕ ΤΗ ΧΑΝΤΡΑ-ΓΗ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ..ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΕΝΑ ΜΑΓΙΚΟΠΑΙΧΝΙΔΙ...
ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑ...
"ΠΟΛΕΜΟΣ+ΕΙΡΗΝΗ"....


'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ananasss
Πλήρες Μέλος


884 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2003, 10:49:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ananasss  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΝ μπορούσα να περιγράψω κι εγώ τα συναισθήματα εκείνης της στιγμής...
Τώρα που λίγο... κρύωσε το πράγμα, χωρίς την συναισθηματική επιρροή των πρώτων ωρών, ίσως μπορώ να πω ότι ήταν όντως ΕΝΤΟΝΗ στιγμή.
Συνδέθηκα περίπου μια ώρα νωρίτερα από την προκαθορισμένη.
Γύρω στις 22:00 προσπάθησα να κάνω copy-paste την χάντρα - γη (μιας και δεν κατόρθωσα ακόμη να μάθω να εισάγω εικόνα με τον... σωστό τρόπο!), και έκανα πολλές άλλου είδους (!) άκαρπες προσπάθειες, μέχρι που πέρασε η ώρα και έπρεπε - σύμφωνα με το διαδικαστικό- να συγκεντρωθούμε στο στόχο μας...
Το μόνο που έκανα τεχνικά, είναι "ανανέωση" της σελίδας, ώστε να βλέπω ποιοι άλλοι είναι δίπλα μου... Κάθε φορά, ένοιωθα και πιο γεμάτος...
Κάθε φορά που έβλεπα μία ακόμη χάντρα (χάρη στον Κέλσο)ένοιωθα ακόμη πιο δυνατός... Σαν να είχα κι άλλους γύρω μου... μα ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ! Αυτό μου έκανε εντύπωση... το ΠΛΗΘΟΣ!...

Εντέλει συγκεντρώθηκα στην μεγάλη φωτογραφία της Γης που είχε παραθέση η ΑΤΜΑ! Εκεί τα είδα όλα (με την μεταφορική και... ας πούμε κυριολεκτική σημασία του "τα είδα όλα"!)...
Έβλεπα αριστερά της Γης ένα αποτρόπαιο πρόσωπο, μια μορφή γεμάτη κακία και μίσος... Αριστερά και πιο κάτω, επίσης!... Κακία... Απανθρωπία... Αρνητικά συναισθήματα... Και στο κέντρο περίπου της Γης... εκεί... ένα σύννεφο έγινε περιστέρι... με ανοιχτά φτερά... και πάνω από τα φτερά, μια κοπέλα... να χορεύει... αλλά... το λευκό της φόρεμα... στο κάτω μέρος κόκκινο... ροζ... αίμα... μα η κοπέλα χόρευε... πάνω από το περιστέρι... Ειρήνη... γαλήνη... ό,τι θετικό μπορούσε να μου γεννηθεί, έγινε... Υπέροχα!... Μα έβλεπα συνεχώς τρεις εικόνες, εναλλασσόμενες... το ένα πρόσωπο αριστερά... το άλλο δεξιά... και στη μέση το περιστέρι με την κοπέλα... Στην ΜΕΣΗ όμως... πιο έντονα κι αποκαλυπτικά από τα δυό πρόσωπα... ΟΛΑ τα συναισθήματα ανάμικτα... απερίγραπτα... Σαν να πέρασαν 3 ώρες, μα ήταν ελάχιστα μόνο λεπτά...

...
Ας μη συνεχίσω... Συνήλθα απότομα από μία επίσκεψη στις 23:00 ακριβώς! Άντε να τους εξηγήσω τι έκανα μπροστά στην οθόνη... Έγραψα μόνο το τελευταίο μου μήνυμα (στα κλεφτά) και πήγα για ούζο (!...ναι, τέτοια ώρα της ήρθε της παρέας)... Εκεί... εκεί ήμουν συνεχώς αλλού...

Να πω απλά πως ήταν η πρώτη φορά... ΔΕΝ ξέρω από... διαλογισμούς, έχω πρόβλημα (πάντα το είχα) αυτοσυγκέντρωσης... μα εκείνη τη στιγμή...
Θα έχω να θυμάμαι πάντα μια ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ εμπειρία...
Ευχαριστω

"Να'μαι καλά, να σ' αγαπώ..."

Edited by - Kelsos on 03/04/2003 16:17:37Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΩΡΙΩΝΑΣ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
213 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2003, 11:34:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Κρίμα που δεν μπόρεσα να ειμαι εκεί.
την άλλη φορά

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2003, 16:04:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΣΤΗΝ ΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΗ ΩΡΑ,ΑΦΗΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΝΤΡΑ-ΓΗ ΣΑΝ ΔΗΛΩΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΚΥΚΛΟ.
Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ,
ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΥΚΛΟΣ ΟΝ-ΛΑΙΝ..ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ!!!

Ατμα.
Ο μόνος;

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΓΓΕΛΙΚΟΣ
Νέο Μέλος


37 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2003, 17:16:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΓΓΕΛΙΚΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είδωλα

Εγώ θα ονειρεύομαι, κι ας ξέρω είναι ψέμα
Οι άρχοντες αυτής της γης, βαμμένοι με το αίμα
Πως τάχα θα λυγίσουνε, και, πικρά θα μετανιώσουν
Αγάπη θα ζητήσουνε, με αγάπη θα μας νιώσουν
Πως ποια θα σταματήσουνε, να περνούν να ζητάνε
Αγάπη θα ζητήσουνε, στην, ψυχή να μην πονάνε

Να γίνει το όνειρο πουλί, να πάει σ’ όλα τα μέρη

Και να φωλιάσει στις καρδιές, σαν άσπρο περιστέρι……

Εγώ θα ονειρεύομαι, εχθρούς σαν φίλους ένα
Που κάποτε πολέμησαν, για, της άμμου τα φτιαγμένα
Πως κλάψανε με την ψυχή, που, για λάσπη χύσανε αίμα
Ο θησαυρός μες την ψυχή, άφθονος για καθένα
Πως πια κατανοήσανε, τα είδωλα περνάνε
Το θαύμα θα γνωρίσουνε, αν, αρχίσουν ν’αγαπάνε

Να γίνει το όνειρό μου φως, αεικίνητο αστέρι

Και ν’απλωθεί σ’όλη τη γη, στη σκοτεινιά μεσ’ την ψυχή…

Εγώ θα ονειρεύομαι και θα τα λέω ΕΣΕΝΑ
Θα λέω πως με ΠΙΣΤΕΨΕΣ, κι ας ξέρω είναι ΨΕΜΑ……

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Ίρις
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2003, 18:37:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ίρις  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια σας και παλι...τωρα που πηρα το...κολάι θα με υποφερετε συχνα
το συναισθημα ηταν οντως εντονο. Εως πολυ εντονο!
"Con la guerra tutto e perduto, con la pace si puo sperare..." Απλες λεξεις που υποθηκαν απο τον Papa Pio XII κατα την διαρκεια του δευτερου παγκοσμιου πολεμου...(Μην παρεξηγειτε, εχω κολλημα με τα ιταλικα...ακομα και ενα perche ηχει μαγικο...για εμενα!) Εχει απολυτο δικιο...δυστυχως... Σημερα ετυχε να πεσουν στα χερια μου καποιοι στιχοι...αλλα δεν ξερω ποιανου ηταν! το τραγουδι λεγεται "Sono solo canzonette" και σατιριζει την στενοκεφαλια αν θελεται των περισσοτερων συνανθρωπων μας*... λεει λοιπον στην αρχη:"
Mi ricordo che anni fa di sfuggito dentro a un bar
ho sentito un juke box che suanova
e nei sogni di bambino la chitarra era una spada
e chi non ci credeva era un pirata"
δεν ξερω...εμενα αυτοι οι στιχοι μου εδωσαν δυναμη και θελησα να τους μοιραστω. Απλοι μεν...αλλα αξιζουν!

Υ.Γ. Ενας απο τους λογους που απεφευγα να απανταω ειναι οτι συνηθως(οπως τωρα)βγαινω εκτος θεματος

*Αυτο καταλαβα τουλαχιστον εγω...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

buda36gr
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
149 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2003, 18:45:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους buda36gr  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος buda36gr  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλοσωριζω τη νεα μας φιλη,ιρις!!αλλα....μηπως θαπρεπε να μεταφρασεις αυτο πουγραψες,μιας και ΔΕΝ γνωριζουμε ολοι ιταλικα?????????

ΤΟ ΦΩΣ,Η ΑΓΑΠΗ & Η ΔΥΝΑΜΗ
ΑΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΟΥΝ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/04/2003, 21:58:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΙΡΙΔΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!
ΜΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟ...ΑΝ ΤΟ ΔΕΙ Ο ΑΝΤΜΙΝ..!!!!!
(ΤΩΡΑ...ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΟΝ ΙΝΤΙΑΝΑ ΤΖΟΟΥΝΣ+ΤΙΣ ΓΕΡΜΑΝΟΦΩΝΕΣ...ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ!)

ΠΛΑΤΩΝΑΑΑΑ...???
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΟΣΟΦΕ...????
ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΙΑ ..ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ


ΑΜΑΛΙΑ!!!..ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΕΙΛ...ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΔΕΙΟ!!!
ΜΑΑΑΑ....ΗΔΗ ...ΕΞΗΓΗΣΑ ΟΛΑ ΟΣΑ...(ΣΝΙΦ...)
ΔΙΑΒΑΣΕ ΜΕ ...ΠΑΛΙ!!!!!


Α-Ν-Α-Ν-Α..!!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ..ΠΟΥ ΕΠΛΑΣΕΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΕΜΠΕΡΕΙΑΣ!

ΒΟΥΔΑ,ΑΓΑΠΗΤΕ...

αγγελικε ΑΓΓΕΛΙΚΕ... .ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ +ΣΥ ΕΔΩ...
ΩΡΙΩΝΑ!ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΒΗΜΑ 2!

VANDE!
'manava seva, madhava seva'

ΑΑΑΑΑ!!!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ....!!!

ΜΑΑ... ΓΙΑ Ν' ΑΦΗΣΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΣΥΝΕΥΡΕΣΗΣ!!!!

Ο ΔΙΑΥΛΟΣ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ 2452739.486129
ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΙΟΥΛΙΑΝΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ
ΧΜΜΜΜ....ΔΗΛΑΔΗ..10/04/2003... Η ΣΕΛΗΝΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΑΡΧΗ ΣΤΟ ΖΩΔΙΟ ΤΗΣ ΑΤΜΑ ...
Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΩΡΑΣ ΘΑ ΣΑΣ ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ..ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΝΤΟΣ ΧΡΟΝΙΚΟΥ ΟΡΙΟΥ...

Edited by - ΑΤΜΑ on 03/04/2003 22:24:54Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

amalia
Διαχειριστής

Greece
10782 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2003, 10:14:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους amalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΔΕΙΟ MAIL.

Tέτοιο;

αυτή...που τα κατάφερε!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

indigo_boy
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Western Sahara
493 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/04/2003, 23:31:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους indigo_boy  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


ΑΣ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΕΙ ΠΑΓΚΟΣΜΟΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΟΙΑ ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ ΑΣ ΚΑΤΑΡΓΗΘΟΥΝ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ...........ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΔΕΡΦΙΑ...........
ΕΙΡΗΝΙΚΑ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Sweden
2198 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2003, 03:58:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
TI EXOUME EDO?????????

A! MALISTA.

TO XIPNITIRI NA MHN XEXASETE NA VALETE PAIDIA!!!!

OXI AYTO POU LEEI THN WRA.ALA TO ALO,AYTO POU SE XIPNAEI KAI SOU LEEI
NA ORIMASEIS.

Α=Ω


Edited by - ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ on 05/04/2003 04:01:06Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/04/2003, 04:37:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Edited by - ΕΧΕΜΒΡΟΤΟΣ on 01/04/2003 23:24:02



Vande!

'manava seva, madhava seva'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 13 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy