ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 XA
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 52
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
ahlobar
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 21:00:20  Εμφάνιση Προφίλ
Και να βγουμε απο το ευρω τι εγινε?Τι θα παθουμε δλδ?θα μας δωσουνε και αλλα 50δις οι γερμανοι θα μας πουν γεια σας και αν χρειαστουμε βοηθεια μπορουνε να στραφουμε προς τη Ρωσια και ανατολη.

Αν και παρα τον εκφοβιζω που γινεται στον κοσμο οτι η ΕΕ δεν εχει προβλημα να μας σουταρει και οτι μπορει να αντιμετωπισει την εξοδο μας ερχονται οι νομπελιστες και λενε οτι αμα γινει αυτο η ευρωπη θα διαλυθει και η πλεον δυνατη χωρα της ευρωπης η Γερμανια θα υποβαθμιστει.Υπαρχει και ενα τετοιο δημοσιευμα απο τον οικο Fitch που βγηκε χτες ή σημερα.

El meu banya a l'interiorΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
11657 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 21:01:48  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Πλάτων
Καμία ιδέα να προωθήσουμε...σκεφθείτε!

Ναι.

Θα αναστήσουμε τους Μακρυγιάννη και Κολοκοτρώνη και στον μεν πρώτο θα αναθέσουμε την κυβέρνηση,στον δε δεύτερο το στράτευμα!

Συμφωνείς?


Υ.Γ Αντιπρόεδρος της κυβέρνησης ο Περικλής Γιαννόπουλος!!!

ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΣ
ΜΕ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ.

Edited by - ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ on 12/05/2012 21:05:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Switzerland
3558 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 21:17:02  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΠΛΑΤΩΝΑΣ
Λέτε, άμα βγούμε να στραφούμε αλλου...(Ρώσοι κλπ) οκ. Τι θα κάνουμε με τους Ρώσους? τι θα προσφέρουμε? θάλασσα? πετρελαιο..? ποιος μας λέει αφού δεν μπορέσαμε Να τα αξιοποιήσουμε εδω και 40 χρόνια (δημοκρατίας) να το κανουμε τώρα..ποιοι φτάινε?

Νίκομαχος, προσπαθώ να καταλάβω αν το μέλλον είναι ενιαία Ευρώπη, η θα γυρίσουμε στα σύνορα. Τι μας συμφέρει. Προσωπικά και εγω μετανάστης είμαι, (στην Ιταλία) αλλα δεν τρέχει και τίποτα. Ζω μια χαρα, τελευταία όλοι με τα γεγονότα στην αρχη νόμιζαν πως έφταιγαν οι έλληνες, μετα κατάλαβαν πως έρχεται η σειρά τους....και λένε τώρα πως φταίνε οι τράπεζες και τα λόμπι..

Εγω πάλι σκέφτομαι πως φταίει ο άνθρωπος. Είναι χάλια μέσα του, 50 χρόνια φτιάχνει και στο τέλος φτάνει να τα χαλάει....είτε με πόλεμο είτε με οικονομικό πόλεμο.

Συμφέροντα και ύλη φίλε...


Edited by - ΠΛΑΤΩΝΑΣ on 12/05/2012 21:20:09Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

YUGI-OH
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
462 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 21:23:49  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
ΠΛΑΤΩΝΑΣ
Εγω πάλι σκέφτομαι πως φταίει ο άνθρωπος. Είναι χάλια μέσα του, 50 χρόνια φτιάχνει και στο τέλος φτάνει να τα χαλάει....είτε με πόλεμο είτε με οικονομικό πόλεμο.

Συμφέροντα και ύλη φίλε...


Αυτό τα λέει όλα σε δυο γραμμές.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 21:25:48  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING
quote:
Δεν μπορω να καταλαβω μερικους ανθρωπους.Αληθεια μου φαινεται αδιανοητο.Οι μισοι απο σας ειστε καθαρα υπερ της Χρυσης Αυγης και εχετε καταστρεψει και τον εγκεφαλο σας που την υπερασπεζεσται.Ή ειστε ανιστοριτοι ή βλακες.

Πειτε μου σε λιγο οτι τζαπα επανασταση εγινε στο Πολυτεχνειο,τζαπα δωσανε την ζωη τους αυτοι οι ανθρωποι για να ζεις εσυ ελευθερος μαλ*** συνομιλητη.


Πιτσιρίκο, άμα θέλεις να το κάνεις κώλο το τόπικ που άνοιξες, συνέχισε έτσι... Αν θέλεις ουσιαστική συζήτηση, πρόσεχε τους χαρακτηρισμούς σου.

Και προπάντων μην μου μιλάς για Πολυτεχνείο....
Αυτή την ρημάδα γενειά πληρώνουμε και θα πληρώνουν και τα εγγόνια μας...

Edited by - KERRY KING on 12/05/2012 22:40:08Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 21:28:57  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING
quote:
Οι θεσεις του συριζα ειναι πολυ απλες.Διαγραφη του τοκογλυφικου χρεους,τελος στη φοροδιαφυγη,χρησιμοποιηση των κερδων των τραπεζων για ναπτυξη και για να μην πολυλογο τα ξερετε.(Ή τα διακρινεται,ειναι θολα ολα με τοση επιθεση απο τα ΜΜΕ).Λοιπον αυτα λεει ο συριζα.

Επειδή λοιπόν ο ΣΥΡΙΖΑ λέει παπαριές για τα "περί χρέους", ασχολήσου λίγο και τι λέει για το μεταναστευτικό και τα εθνικά μας θέματα και μετά έλα πες μου πόσο περήφανος νοιώθεις για την επιλογή του 16% του εκλογικού σώματος...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 21:34:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING
quote:
AGNOSTIC : Σχετικά με το ερώτημα γιατί οι πολίτες ψήφισαν Χρυσή Αυγή θα σου πω ότι σε περιόδους κρίσεων και έντονων κοινωνικών και οικονομικών προβλημάτων τέτοιοι οργανισμοί βρίσκουν μια στήριξη από απογοητευμένους και εξοργισμένους πολίτες με αποτέλεσμα να αυξάνεται η δύναμη και η επιρροή τους

Και που το γράφεις νομίζεις πως θα το καταλάβει ο κάθε μισαλόδοξος...
Αυτός βλέπει μπροστά του σβάστιγκες και φούρνους....
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 21:37:58  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING
quote:
Οταν επανέλθει η σταθερότητα στην χώρα τότε αυτά τα κόμματα θα βρεθούν ξανά εκεί που ήταν και νωρίτερα: στο περιθώριο.

Αν εφαρμόζονταν οι νόμοι σε αυτό το κράτος, δεν θα είχε ανάγκη ο κόσμος την Χρυσή Αυγή για να τον εκφράσει.

Αλλά επαναλαμβάνω, μήπως τελικά το ίδιο το σύστημα έχει ανάγκη την Χρυσή Αυγή ??? Μήπως χρειαζόμαστε μερικούς "χρήσιμους ηλίθιους" για να έχουμε να ασχολούμαστε ???Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 21:45:15  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Δεν μπορω να καταλαβω μερικους ανθρωπους.Αληθεια μου φαινεται αδιανοητο.Οι μισοι απο σας ειστε καθαρα υπερ της Χρυσης Αυγης και εχετε καταστρεψει και τον εγκεφαλο σας που την υπερασπεζεσται.Ή ειστε ανιστοριτοι ή βλακες
Κάτσε φίλε μου να τα πάρουμε με την σειρά.
Κι εγώ, όπως και οι περισσότεροι από εμάς, είχα μαύρα μεσάνυχτα για την ΧΑ μέχρι που εξελέγησαν. Μαύρα μεσάνυχτα, διότι οι "δημοκράτες" δημοσιογράφοι στο πολίτευμα της "δημοκρατίας" επέβαλλαν καραντίνα στις πολιτικές θέσεις του κόμματος, το οποίο σε καμμία περίπτωση δεν μπορεί να χαρακτηριστεί λογοκρισία και φασισμός. Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα σε μια "δημοκρατία"...
Γνώριζα ότι γνωρίζατε όλοι: Τους φασίστες που κυνηγούν τους καημένους ΛΑΘΡΟμετανάστες - εισβολείς, ότι είναι τραμπούκοι, ότι συνεγράζονται με την αστυνομία, ότι κάνουν ζημιές κλπ.
Δηλαδή ότι γούσταραν οι "δημοκράτες" και όχι φασίστες δημοσιογράφοι.
Αυτό, παραδόξως πως, ΟΥΔΕΝΑ "δημοκράτη" δεν ενόχλησε.
Τυχαία έπεσα στον λεχρίτη Εισαγγελάτο και κάθισα από περιέργεια να δώ τα καινούρια φρούτα.
Κατά την διάρκεια της συνέντευξης διαπίστωσα μερικά πράγματα, τα οποία με έκαναν πολύ σκεπτικό.
Η αγένεια του κοπρίτη δημοσιογράφου. Τους συμπεριφέρετο σαν να μην ήταν ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ, αλλά σαν τίποτα χαμένα που αναγκάστηκε να καλέσει και πολύ ήθελε να ξεφτυλίσει, αλλά δεν του έκατσε η σούπα, διότι ο Κασιδιάρης και διαβασμένος και προετοιμασμένος πήγε.
Αγένεια που ουδέποτε την επεφύλαξε στους αποδεδειγμένα εγκληματίες βολευτές.
Εντελώς δημοκρατικά και όχι φασιστικά.
Οι απαντήσεις των όμως - κυρίως του Κασιδιάρη - με εξέπληξαν. Δεν βρήκα τίποτε φασιστικό στις πολιτικές θέσεις τους και οι ίδιοι έχουν κατ' επανάληψη συκοφαντηθεί από τα ΜΜΕ με δικαιώσεις στα δικαστήρια κλπ.
Και απορώ: Γιατί βρε παιδιά τους λέτε αυτούς φασίστες και και όχι τα ρεμάλια μας και όλο το σύστημα που τους στηρίζει;

Και η απάντηση είναι αυτό το εντελώς αυθέραιτο (θα) παραλλήλημα το οποίο σαφώς είναι στα όρια της προπαγάνδας και της συγκοφαντίας: Θελω να μου εξεηγησετε πως τασσεστε υπερ του κομματος που αν μπορουσε θα εκλεινε τα συνορα και θα απομομωνε την χωρα,που θα σκοτωνε τους λαθρο/στες στην ψυχρα,θα απογορευε τισ συναθροισεις,θα εφαρμοζε θανατικη ποινη για ψιλουπηδημα,θα σου εκοβε την ελευθερια για την οποια σκοτωθηκαν συμπατριωτες μας,το **** το ιντερνετ που εχεις εσυ καθε βλακα χρυσαυγιτη δεν θα υπηρχε για να ανταλασεις αποψεις και οτι αλλο σκατα κανεις,δεν θα υπηρχε μερος να διασκεδασεις,που συμμετηχες στην απωλεια εδαφων την Κυπρου,που πολλαπλασιασες φυλακες και νεκροταφεια,που θεωρουσες τον ευατο σου ανωτερο απο αλλους ανθρωπους,που καμια σχεση δεν εχει με την ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ και φυλακιζες και σκοτωνες του αντιπαλους με το ετσι θελω και δεν ξερω και γω τι αλλο να πω.Πειτε μου σε λιγο οτι τζαπα επανασταση εγινε στο Πολυτεχνειο,τζαπα δωσανε την ζωη τους αυτοι οι ανθρωποι για να ζεις εσυ ελευθερος μαλ*** συνομιλητη.


Μήπως τελικά φασίστες είναι οι "δημοκράτες" και δεν το ξέρουν;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ahlobar
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 22:04:29  Εμφάνιση Προφίλ
Πο Πο!Δημοκρατικα λοιπον θα σεβαστω τις θεσεις και τις αποψεις.Αυτα.Το μελλον θα δειξει.

El meu banya a l'interiorΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 22:06:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING
Δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ με τις δημοκρατικές τοποθετήσεις του ahlobar, αλλά δεν άντεξα τον πειρασμό....

"Θελω να μου εξεηγησετε πως τασσεστε υπερ του κομματος που αν μπορουσε θα εκλεινε τα συνορα και θα απομομωνε την χωρα"

Από που πηγάζει αυτό το συμπέρασμα ?
Εγώ τους άκουσα να λένε πως θα μείνουμε και στο Ευρώ και στην Ε.Ε. μέχρι να δημιουργήσουμε τις προϋποθέσεις αποχώρησης (σε αντίθεση με κάτι άλλα φρούτα που μιλάνε για άμεση αποχώρηση). Το να κάνω απροσπέλαστη την έισοδο των λαθρομεταναστών στην χώρα μου δεν συνεπάγεται πως θα μου απαγορέψει κάποιος την έξοδο από αυτή. Μιας και δεν γνωρίζω, επί χούντασς απαγορευόταν στους έλληνες πολίτες να βγαίνουν στο εξωτερικό ???? Εγώ κάτι τέτοιες πρακτικές νγωρίζω ότι ισχύαν σε κάτι "σοσιαλιστηκές δημοκρατίες"...

"που θα σκοτωνε τους λαθρο/στες στην ψυχρα"
Δεν μιλήσανε πουθενά για εξόντωση, για άμεση απέλαση μιλάνε. Τώρα το αν θα υπάρξουν θύματα κατά την παράνομη εισβολή λόγω τον ναρκοθετημένων συνόρων....

"θα απογορευε τισ συναθροισεις"
Που το αναφέρουν αυτό ???

"θα εφαρμοζε θανατικη ποινη για ψιλουπηδημα"
Αν ψίλου πήδημα θεωρείς τον έμπορο ναρκωτικών, τον βιαστή, τον φονιά... ε τότε δηλώνω περήφνα πως είμαι κι εγώ ΦΑΣΙΣΤΑΣ !!!

"θα σου εκοβε την ελευθερια για την οποια σκοτωθηκαν συμπατριωτες μας"
Περιμένω και εδώ να μου επιχειρηματολογήσεις....
Γιατί με την ίδια λογική θα σου πω κι εγώ πως ο ΣΥΡΙΖΑ θα μας κατασχέσει τις καταθέσεις (ότι έχει απομείνει βέβαια και σε όποιον έχουν απομείνει

"το **** το ιντερνετ που εχεις εσυ καθε βλακα χρυσαυγιτη δεν θα υπηρχε για να ανταλασεις αποψεις και οτι αλλο σκατα κανεις"
Σε πρώτη φάση, το Internet τους κόπηκε με απόλυτα δημοκρατικό τρόπο...

"δεν θα υπηρχε μερος να διασκεδασεις"
Από που πηγάζει αυτό ??? Αν δεν κάνω λάθος, επί χούντας μια χαρά διασκέδαζε ο κόσμος... και χωρίς να έχει την έγνοια τι θα συναντήσει βγαίνοντας από τον χώρο διασκέδασης και αν θα φτάσει σώος σπίτι του...

"που συμμετηχες στην απωλεια εδαφων την Κυπρου"
Μόνο αυτοί συμμετήχαν ??? Πρόσεχε γιατί μιλάς και για ανιστόρητους...

"που πολλαπλασιασες φυλακες και νεκροταφεια"
Εδώ που τα λέμε και φυλακές μας λείπουνε και χώροι ταφής....

"που θεωρουσες τον ευατο σου ανωτερο απο αλλους ανθρωπους"
Γούστα είναι αυτά....

"που καμια σχεση δεν εχει με την ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ και φυλακιζες και σκοτωνες του αντιπαλους με το ετσι θελω και δεν ξερω και γω τι αλλο να πω"
Είπες πολλά, αλλά ουσία μηδέν.....

"Πειτε μου σε λιγο οτι τζαπα επανασταση εγινε στο Πολυτεχνειο,τζαπα δωσανε την ζωη τους αυτοι οι ανθρωποι για να ζεις εσυ ελευθερος μαλ*** συνομιλητη"
Άσε να μην μιλήσω για το Πολυτεχνείο, θα φάω BAN....
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ahlobar
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 22:13:01  Εμφάνιση Προφίλ
Δικιο ειχες.Χειροκροτα τον ευατο σου σαν περηφανο φασιστα και στις επομενες εκλογες κανε και πορεια υποστηριξης.Με τις ευχες μου

El meu banya a l'interiorΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 22:13:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING
quote:
Πο Πο!Δημοκρατικα λοιπον θα σεβαστω τις θεσεις και τις αποψεις.Αυτα.Το μελλον θα δειξει.

ahlobar, όταν ανοίγεις ένα τόπικ, προσκαλείς κόσμο να ανταλλάξει απόψεις.

quote:
Τελικα η ημημαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια.Καταθεστε τις αποψεις σας

Σου τέθηκαν ερωτήματα λοιπόν, έχεις σκοπό να απαντήσεις ???Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ahlobar
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 22:17:17  Εμφάνιση Προφίλ
Απαντησα..Εχεις δικιο.Εκανα λαθος.

El meu banya a l'interiorΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 22:19:49  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Πειτε μου σε λιγο οτι τζαπα επανασταση εγινε στο Πολυτεχνειο,τζαπα δωσανε την ζωη τους αυτοι οι ανθρωποι για να ζεις εσυ ελευθερος μαλ*** συνομιλητη.
Αν ήξεραν οι άνθρωποι που σκοτώθηκαν, ότι οι ίδιοι "επαναστάτες" έκαναν την χώρα μπουρδέλω τώρα που κυβερνούν, θα προτιμούσαν το σπιτάκι τους.
Εκείνοι που ξεφτυλίζουν το πολυτεχνείο, είναι η γενιά του πολυτεχνείου που ξεφτύλισε οποιαδήποτε αξία, για την συσσώρευση άχρηστου πλούτου.
ΤΑ ΡΕΜΑΛΙΑ ΜΑΣ ΞΕΦΤΥΛΙΖΟΥΝ ΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΊΟ.

Πάλι με το ένα μάτι κλειστό κοιτάζεις φίλε μου;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 22:30:12  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv
quote:

Γιατι δεν γράφει ο καθένας μας, πως νομιζέι πως θα βγούμε απο την κρίση.

Αστε προς το παρον τις προτιμήσεις σας, εδω το σπίτι μας καίγεται...

Γραφτε αν βγούμε απο το ευρω, τι νομίζεται πως θα συμβεί. Τι θα αντιμετώπισουμαι?

Αν πάλι μείνουμε στο ευρο, με μια ζωη χρέη, και μικρομισθοι, τι προοπτικές έστω και μακροπρόθεσμα υπάρχουν?

Καμία ιδέα να προωθήσουμε...σκεφθείτε!


Πλατων αν θελεις δες το video το τι λεει ο καθηγητης (μια εναλλακτικη λυση),τωρα στην πραξη ..........
http://www.youtube.com/watch?v=U5CJrLMBu-U&feature=my_favorites&list=FL4_vVsJ9bwzqmd6hFOpGvEw

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ahlobar
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 22:50:06  Εμφάνιση Προφίλ
http://www.mediagate.gr/On-Screen/item/22631-Koyti-tis-Pandoras-Poia-einai-i-Hrysi-Aygi-%28vid%29

Ανοιξτε τα ματια σας.

El meu banya a l'interiorΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 22:59:59  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv
quote:

http://www.mediagate.gr/On-Screen/item/22631-Koyti-tis-Pandoras-Poia-einai-i-Hrysi-Aygi-%28vid%29

Ανοιξτε τα ματια σας.

El meu banya a l'interior



φαραμαι και γυαλια για αυτον τον σκοπο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ahlobar
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 23:04:20  Εμφάνιση Προφίλ
Τι ακριβως εννοεις φιλτατε?

El meu banya a l'interiorΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 23:15:37  Εμφάνιση Προφίλ
Προσωπικά άνοιξα τα μάτια μου (και τα δύο) και διαπίστωσα ότι οι χρυσαυγίτες - αν ήταν χρυσαυγίτες - δεν διέφεραν σε τίποτε από την αστυνομία (ΜΑΤ).
Και αν ο ένας είναι φασίστας, τότε το φιλαράκι του τί είναι; Α, αυτό δεν το σχολίασαν οι "δημοσιογράφοι"...
Είναι φασίστες οι αστυνομικοί, ή το σύστημα που τους χρησιμοποιεί;
Κι αν είναι φασιστικό το σύστημά μας, οι χρυσαυγίτες μας ενοχλούν;

ανοικτά και τα δύο μάτια, ναι;

Edited by - Αίολος on 12/05/2012 23:23:35Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ahlobar
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 23:17:28  Εμφάνιση Προφίλ
Το ενα δευτερο των μπατσων ψηφισε ΧΑ.Και περιμενω με αγωνια την αυριανη εκπομπη του Θεοδορακη

El meu banya a l'interiorΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

stiv
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
2964 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 23:18:32  Εμφάνιση Προφίλ  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος stiv
quote:

Τι ακριβως εννοεις φιλτατε?

El meu banya a l'interior



για το ανοιξτε τα ματια σας εκει πηγαινε ahlobar

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 23:25:31  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Το ενα δευτερο των μπατσων ψηφισε ΧΑ.
Χαχα!
Αυτό δεν είσαι σε θέση να το γνωρίζεις!
Αυθαίρετο!
Κακιούλα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ahlobar
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 23:27:13  Εμφάνιση Προφίλ
http://athens.indymedia.org/front.php3?lang=el&article_id=1395363

El meu banya a l'interiorΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ahlobar
Μέλος 2ης Βαθμίδας


296 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 23:29:55  Εμφάνιση Προφίλ
Τι κακος που ειμαι
http://www.inews.gr/142/enas-stous-dyo-astynomikous-psifisan-chrysi-avgi.htm

El meu banya a l'interiorΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 23:34:35  Εμφάνιση Προφίλ
Επομένως κακιασμένε μου, εφ' όσον η "δημοκρατία" μας είναι στην ουσία φασισμός, γιατί ασχολήσαι με 500 (κι αν) άτομα και όχι με τους φασίστες υπουργούς;

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Αίολος
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


5558 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 23:40:57  Εμφάνιση Προφίλ
quote:

Τι κακος που ειμαι
http://www.inews.gr/142/enas-stous-dyo-astynomikous-psifisan-chrysi-avgi.htm

El meu banya a l'interior


Αυτό εδώ είναι μπούρδα. Πως ξέρουν ότι οι υπόλοιποι πολίτες δεν ψήφσαν την ΧΑ και οι αστυνομικοί ΠΑΣΟΚ και ΝΔ; Δεν μας λένε τα ποσοστά των άλλων κομμάτων.
Αφού το ίδιο άρθρο λέει ότι οι κάτοικοι έχουν ερείσματα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 23:45:21  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING
ahlobar με βιντεάκια θα την βγάλεις ????
Στον διάλογο την κάναμε με ελαφρά πηδηματάκια ????
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
KERRY KING
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"


2249 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 23:52:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KERRY KING
quote:
Τι κακος που ειμαι
http://www.inews.gr/142/enas-stous-dyo-astynomikous-psifisan-chrysi-avgi.htm

Και το ΠΑΣΟΚ ήρθε πρώτο στο ψυχιατρειο των φυλακών Κορυδαλλού.

http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=138390&catid=3

Και λοιπόν ????Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ιαπετός
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
442 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2012, 23:54:10  Εμφάνιση Προφίλ
Η "attitude" εγέρθητι ήταν άκρως φασιστική.. (Που είμαστε στο στρατό..;;;) Και μάλιστα ακουσα απο πολλούς που ψήφισαν Χρυσή Αυγή ότι θα παίρναν την ψήφο τους πίσω.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 52 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50
 51 52
 
 Νέο Θέμα  Topic Locked
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.1708984
Maintained by Digital Alchemy