ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Λυκάνθρωποι: μύθος ή πραγματικότητα;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 6
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
pRiMiTiVOsSs
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2009, 16:28:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pRiMiTiVOsSs  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
helios2012 ΜΙΛΗΣΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΑΝ ΤΩΡΑ... ΤΟ ΕΑΝ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ(ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑ)!!!! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΕΠΙΘΕΣΗΣ ΣΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΚΥΡΗ ΜΕ ΤΑ ΠΟΣΤΣ ΜΟΥ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ ΣΧΟΛΙΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΣΧΗΜΗ ΧΡΗΣΗ ΗΤΜL ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ!
ΠΟΙΟ ΤΟ ΖΟΡΙ ΣΟΥ? ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ...!

n0 0ffenCe....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pRiMiTiVOsSs
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2009, 16:29:59  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pRiMiTiVOsSs  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
helios2012 ΜΙΛΗΣΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΑΝ ΤΩΡΑ... ΤΟ ΕΑΝ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ(ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑ)!!!! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΕΠΙΘΕΣΗΣ ΣΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΚΥΡΗ ΜΕ ΤΑ ΠΟΣΤΣ ΜΟΥ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ ΣΧΟΛΙΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΣΧΗΜΗ ΧΡΗΣΗ ΗΤΜL ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ!
ΠΟΙΟ ΤΟ ΖΟΡΙ ΣΟΥ? ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ...!

n0 0ffenCe....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pRiMiTiVOsSs
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2009, 17:14:53  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pRiMiTiVOsSs  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

helios2012 ΜΙΛΗΣΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΑΝ ΤΩΡΑ... ΤΟ ΕΑΝ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ(ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑ)!!!! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΕΠΙΘΕΣΗΣ ΣΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΚΥΡΗ ΜΕ ΤΑ ΠΟΣΤΣ ΜΟΥ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ ΣΧΟΛΙΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΣΧΗΜΗ ΧΡΗΣΗ ΗΤΜL ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ!
ΠΟΙΟ ΤΟ ΖΟΡΙ ΣΟΥ? ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ...!

n0 0ffenCe....



ΕDITED!!!!!!!!!!!!!!!!

ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ?
ΕΑΝ ΟΧΙ 100% ΤΟΤΕ 90% ΕΙΝΑΙ ΕΙΚΟΝΑ ΠΑΡΜΑΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ 30 ΜΕΡΕΣ ΝΥΧΤΑ.! ΠΟΥ Η ΤΑΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ ΟΠΟΥ 30 ΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ 30 ΜΕΡΕΣ ΗΜΕΡΑ. ΣΤΙΣ 30 ΜΕΡΕΣ ΝΥΧΤΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΙ ΒΑΜΠΙΡ ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΣΙΜΠΟΥΣΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΣΑΡΚΑ!
ΤΟ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΤΟΥΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑΙΝΙΕΣ, Η ΦΤΙΑΧΤΕΣ Η 1002 ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΥΣ, ΣΩΣΤΟΥΣ, Η ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΧΥΜΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΓΑΜΑΤΟΥΣ ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ!

ΑΡΑ Η ΚΑΝΕ ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΝΑ ΦΑΝΕΙ Η ΣΑΤΥΡΙΚΗ ΣΟΥ ΠΡΟΘΕΣΗ Η ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΟΒΑΡΟΣ ΚΤΛ...!! ΕΛΕΟΣ ΔΛΔ ΠΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΙΣ ΠΑΡΙΣΤΑΝΟΝΤΑΣ 1 ΣΟΒΑΡΟ ΤΥΠΟ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΠΑΡΑΘΕΤΟΝΤΑΣ ΜΙΑ FAKE PHOTO?
ΞΕΦΤΥΛΑ ΠΙΑ ΡΕ ΓΜΤΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2009, 18:11:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φιλαράκι χαλάρωσε!
Μπήκες εδώ μέσα με άγριες διαθέσεις...
Πού την είδες την επίθεση?
Σου έκανα παρατηρήση διότι προσπάθησα να δώ τη φωτογραφία που πόσταρες και δεν τα κατάφερα.

Τέλος πόσταρα μια ωραία φωτό...
Το αν είναι αληθινή ή fake δε θα το κρίνω εγώ...
Οπότε διόρθωσε την εικόνα που πόσταρες όπως σου πρότεινε ο elo για να διευκολύνεις και τους υπόλοιπους και γενικά κούλαρε!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pRiMiTiVOsSs
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2009, 18:16:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pRiMiTiVOsSs  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
Αγαπητοι φιλοι 1000 συγνωμη για την δυσπιστια μου!!! Ο ξαδερφοσ μιασ φιλησ τησ κοπελασ μου εχει 1 γνωστο που ειχε 1 συμμαθητη που ειναι πυροσβεστησ... Το καλοκαιρι λοιπον καθωσ παλευε με τισ φλογεσ τραβηξε την παρακατω φωτογραφια! Αρχικα δεν τον πιστεψα τον κοροιδευα πωσ ειναι σκετο μονταζ αλλα τελικα ειναι 100% αληθινοι γιατι ρωτησα 1-1 ολα αυτα τα ατομα!! κοιταχτε!!!!!!!

[URL=http://img140.imageshack.us/my.php?image=arislukos1000.jpg][/URL]Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pRiMiTiVOsSs
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2009, 18:17:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pRiMiTiVOsSs  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
[quote]
Αγαπητοι φιλοι 1000 συγνωμη για την δυσπιστια μου!!! Ο ξαδερφοσ μιασ φιλησ τησ κοπελασ μου εχει 1 γνωστο που ειχε 1 συμμαθητη που ειναι πυροσβεστησ... Το καλοκαιρι λοιπον καθωσ παλευε με τισ φλογεσ τραβηξε την παρακατω φωτογραφια! Αρχικα δεν τον πιστεψα τον κοροιδευα πωσ ειναι σκετο μονταζ αλλα τελικα ειναι 100% αληθινοι γιατι ρωτησα 1-1 ολα αυτα τα ατομα!! κοιταχτε!!!!!!!


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pRiMiTiVOsSs
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2009, 18:21:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pRiMiTiVOsSs  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΙΟΡΘΩΣΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ?

ΟΤΑΝ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΚΛΑΒΩ????
ΜΠΗΚΑ ΜΕ ΑΓΡΙΕΣ ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ? ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ ΜΑΛΙΣΤΑ! ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙ ΕΧΩ ΠΕΙ ΣΤΑ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/03/2009, 18:42:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μπά τζίφος πάλι!

Φίλε πρότου ποστάρεις υπάρχει και η προεπισκόπηση.
Αν στην προεπισκόπηση δεν εμφανιστεί η εικόνα, τότε δεν εμφανίζεται ούτε όταν την ποστάρεις.Οπότε κάτι κάνεις λάθος.
Κάνε ξανά edit στο προηγούμενο μήνυμα και μέσω της προεπισκόπησης δοκίμασε μέχρι να εμφανιστεί εκεί η εικόνα.
Άντε καλή επιτυχία και καλωσήρθες...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

pRiMiTiVOsSs
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2009, 01:04:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pRiMiTiVOsSs  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΣΤ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΗΤΜL ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ &%^&^$ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΩ ΕΙΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΕΣΗ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΟΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΛΙΖΩ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΟΣΤ ΜΟΥ... ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕDIT ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ....

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΑΛΟΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΕΑΝ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΠΕΙ ΓΡΑΦΩ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΕSOTERICA.GR ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ 2003(ΑΣΧΕΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ 5-6 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΤΕ ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ)
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2009, 06:10:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Λοιπόν pRiMiTiVOsSs...
Άκου τί παίχτηκε...
Μέσω του firefox, την εικόνα σου, τη βλέπω.
Mέσω explorer όχι.
Μου έχει ξανασυμβεί με εικόνες αλλά όχι σε ελληνικούς ιστότοπους...
Σε αμερικάνικα σάιτ κυρίως, μου συμβαίνει συχνά, οπότε πλέον η περιήγησή μου σε ξένα σάιτ γίνεται μόνο μέσω mozilla firefox.

Τώρα, όσον αφορά την εικόνα που έβαλες!
Δύο πράγματα έχω να πώ: συγχαρητήρια, πολύ καλή δουλειά! (photoshop χρησιμοποιείς ή άλλο???) και δεύτερον...L-O-L!
Καλήμερα είπαμε? Δεν είπαμε!
Καλημέρα λοιπόν...

Υ.Γ. τον ακριβή τίτλο της ταινίας παρακαλώ...θα'θελα να τη δώ! Αν κρίνω απ'τη φωτό που πόσταρα θα μ'αρέσει...!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Tomhaus
Νέο Μέλος


7 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2009, 07:04:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Tomhaus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Η ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΕΜΕΝΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΕΠΑΣΧΕ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΠΑΝΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΑ
ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΒΓΑΖΕ ΤΡΙΧΕΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΗΣ...ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΦΟΒΕΡΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ
ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΠΕΘΑΝΕΙ 42 ΧΡΟΝΩΝ ΗΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΤΗΣ...
ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΑΡΡΩΣΤΙΑΣ ΗΤΑΝ...ΛΥΚΟΣ...

καμια σχεση ομως.......αυτο είναι αυτοάνοσο νόσημα και μπορεί να προσβάλλει κάθε άτομο με διαφορετικό τρόπο και να έχει διαφορετική εκδήλωση...

δλδ ενταξει μη δημιουργούμε εντυπώσεις άκυρες και βάζουμε ιδεες!!!!

Εμείς αρχίσαμε αυτό το έργο. Πότε ακριβώς, σε πόσο χρονικό διάστημα, οι προλετάριοι ποιανού έθνους θα αποτελειώσουν το έργο αυτό, δεν είναι το ουσιαστικό ζήτημα. Το ουσιαστικό ζήτημα είναι ότι ο πάγος έσπασε, ο δρόμος άνοιξε, ο δρόμος χαράχτηκε...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/03/2009, 08:36:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΑΛΟΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΕΑΝ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΠΕΙ ΓΡΑΦΩ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΕSOTERICA.GR ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ 2003(ΑΣΧΕΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ 5-6 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΤΕ ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ)

Πρόσεχε τότε μην γίνουν 5 - 6 λογαριασμοί + 1 ακόμα...


In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pRiMiTiVOsSs
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/03/2009, 00:37:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pRiMiTiVOsSs  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
1st of all CONTRATULATIONS @ our moderators. ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΠΩΣ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΕ 1 ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΤΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ (ΟΠΩΣ ΑΛΛΟΣΤΕ ΚΑΤΟΧΥΡΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΑ) ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ "ΑΠΕΙΛΗ" ΓΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΜΟΥ! ΦΙΛΤΑΤΕ/Η Dying_Incubus ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΙΓΑΚΙ!! ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗ ΜΟΥ ΤΙΣ ΛΥΣΑΜΕ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΤΙ "ΠΕΤΙΕΣΑΙ" ΕΣΥ ΠΕΤΩΝΤΑΣ ΜΙΑ ΑΠΕΙΛΗ ΠΕΡΙ ΒΑΝ ΜΕ ΕΙΡΩΝΙΚΟ ΤΡΟΠΟ? (ΜΕΤΑ ΛΕΝΕ ΕΜΕΝΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ)ΠΦΦΦ ... ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ,

ΦΙΛΕ helios2012 ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ firefox ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΙΟ ΕΥΧΡΗΣΤΟ-ΓΡΗΓΟΡΟ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΠΕΡΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑΣ ΤΟΥ Ι.Ε.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ photoshop(ΕΧΩ ΜΟΛΙΣ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΙΝΩ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ ΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΣΩ ΧΑΧΑ-ΒΑΣΙΚΑ ΑΡΧΙΚΑ Ο ΛΥΚΟΣ ΗΤΑΝ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΥΡΓΟ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΑΓΡΙΟΥ ΒΛΕΜΑ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΟΥ ΑΛΛΑ ΒΑΡΙΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΠΟΤΕ ΑΠΛΩΣ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥ-)
Η ΤΑΙΝΙΑ ΛΕΓΕΤΑΙ 30 ΜΕΡΕΣ ΝΥΧΤΑ ΤΟ ΣΤΟΡΥ ΜΕ 2-3 ΛΟΓΙΑ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ:
ΣΤΗΝ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ ΩΣ ΓΝΩΣΤΩΝ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΝΥΧΤΑ. ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΒΡΥΚΟΛΑΚΩΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΤΑΙ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΑΥΤΟ ΟΠΟΤΕ ΔΙΑΦΟΡΟΙ "ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΙ" ΦΟΝΟΙ ΠΡΟΚΗΠΤΟΥΝ! (ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΟΙ ΒΡΥΚΟΛΑΚΕΣ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΔΛΔ ΒΡΥΚΟΛΑΚΕΣ-GENLTEMEN-ΚΥΡΙΟΙ-ΑΡΧΟΝΤΕΣ-ΥΠΕΡΑΝΩ... ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ ΜΑΛΙΣΤΑ. ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΜΟΡΦΟΥΣ ΤΥΠΑΔΕΣ ΜΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ΚΑΤΑΚΙΤΡΙΝΑ ΑΣΧΗΜΑ ΑΘΛΙΑ ΔΟΝΤΙΑ ΠΑΝΑΓΡΙΕΣ ΜΟΥΤΣΟΥΝΕΣ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ) ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ Η ΤΑΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΤΑΙΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ ΠΙΝΩΝΤΑΣ ΛΙΓΟ ΚΡΑΣΙ ΕΝΑ ΒΡΑΔΑΚΙ. ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΛΟ ΜΑΚΕΛΕΙΟ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ Ο ΣΤΑΝΤΑΡ ΠΛΕΟΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΑΛΑΝΟΣ-ΗΡΩΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΘΗΣΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΚΗΣΕΙ ΤΑ ΚΑΚΑ ΒΑΜΠΡΙ. ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΤΑΙΝΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΥΟ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ.

ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟΤΕ ΡΕ %%^$# ΓΤ ΜΟΥ ΛΕΣ ΠΕΡΙ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΩΝ ΚΤΛ ΕΦΟΣΟΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΒΡΙΚΟΛΑΚΕΣ... ΕΑΝ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ Η ΕΙΚΟΝΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΙΔΙΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΣΚΗΝΙΚΑ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ photoshopΑΡΙΣΕ ΤΟΝ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟ ΕΚΕΙ.


ΤΕΣΠΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΑΥΤΗ Η ΑΝΟΥΣΙΑ "ΚΟΝΤΡΑ" ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ.
(ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ)

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ pRiMiTiV0Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

helios2012
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
664 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/03/2009, 02:49:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χα χα ωραίος ο pRiMiTiVOsSs!
Λοιπόν φίλε μιας και "παίζεις" με το photoshop έχω να σου προτείνω tip!
Πάρε φωτογραφίες από διάφορα πρόσωπα και "πέρασέ" τες από διάφορα φίλτρα π.χ.solarize (και άλλα φίλτρα) και ίσως ανακαλύψεις ενδιαφέροντα πράγματα...
Ασε που έχει και πολλή "πλάκα" το αποτέλεσμα...(αναλόγως το πρόσωπο βέβαια!)
Για ψάξτο λίγο...
Φιλικά από έναν filtered solarized glowing sun...
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pRiMiTiVOsSs
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/03/2009, 01:29:40  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pRiMiTiVOsSs  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΧΕΧΧΕ ΟΚ ΘΑ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΩ ΠΡΩΤΑ ΠΡΩΤΑ ΣΤΗΝ ΜΟΥΤΣΟΥΝΑ ΜΟΥ. ΔΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΓΕΛΑΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΔΝ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΧΑΧΑΧΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/03/2009, 17:39:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ pRiMiTiVOsSs, δε νομίζω ότι χρειάζομαι την άδεια σου για να γράψω ένα μήνυμα όπως κι εσύ δεν χρειάζεσαι την άδεια κάποιου για να κάνεις ακριβώς το ίδιο πράγμα.
Συνεπώς ούτε εγώ "πετάχτηκα" ούτε κάποιος άλλος.

Το μήνυμα μου δεν στόχευε στο να σε απειλήσει - η απειλή εξάλλου είναι μια μέθοδος που ως άνθρωπος δεν εφαρμόζω και δεν ανέχομαι να μου εφαρμόζουν - αλλά είχε χιουμοριστική χροιά.
Εσύ λοιπόν για ποιό λόγο το είδες ως ένα είδος επίθεσης;

Ακόμη όμως κι αν αυτό δεν είχε χιουμοριστικό τόνο, το να πεις σε έναν άνθρωπο ο οποίος αναφέρει πως συμμετείχε σε κάποιες δημόσιες συζητήσεις με 5 - 6 λογαριασμούς οι οποίοι απενεργοποιήθηκαν, δεν είναι και τόσο απειλητικό όσο παραινετικό και συμβουλευτικό.



In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pRiMiTiVOsSs
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2009, 00:29:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pRiMiTiVOsSs  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΗΙ! ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ.... ΛΟΙΠΟΝ Dying ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΠΑΕΙ: 1) ΠΕΤΑΧΤΗΚΕΣ ΚΤΛ ΚΤΛ ΕΙΝΑΙ ΕΚΦΡΑΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΕΙΣ Η ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ 2) ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΣΤΟΧΕΥΕ ΝΑ ΑΠΕΙΛΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΙΧΕ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΑΣ ΤΟ ΔΙΑΤΥΠΩΝΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ 3) ΑΜΕΣΩΣ ΑΝΑΙΡΕΙΣ ΤΟΝ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΟ ΤΟΝΟ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙΣ ΩΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ....
ΤΩΡΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΕΓΩ Ο ΚΟΥΤΟΣ ΚΑΙ ΛΕΩ: ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ΟΥΤΕ Κ ΕΣΥ ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΑΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΣΕΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ? ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ ΠΩΣ ΑΠΛΑ ΕΦΑΡΜΟΣΕΣ ΜΙΑ ΜΕΘΟΔΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΜΕ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΟΥ?

ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ 5-6 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ delete ΤΑ ΠΟΣΤ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΠΟΣΤ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ: primitiv0, disaster, primitiv0ne (+ΑΛΛΕΣ ΠΑΡΑΛΑΓΕΣ) ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ pappous_manowar(Ο ΣΥΝΕΡΓΟΣ) ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΤΩΝ ΒΑΝ!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Dying_Incubus
Συντονιστής

Tuvalu
13482 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/04/2009, 09:35:27  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Dying_Incubus  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ pRiMiTiVOsSs, εφόσον λοιπόν αναγνωρίζεις κι εσύ το δικαίωμα που έχω - κι εγώ και προφανώς ο κάθε συμμετέχων στις Συζητήσεις - να καταθέτω τις απόψεις και τις σκέψεις μου, η φράση σου "ΤΙ "ΠΕΤΙΕΣΑΙ" ΕΣΥ" ήταν τουλάχιστον άσκοπη και περιττή.

Την φράση μου την διατύπωσα όπως την διατύπωσα κι από κει και πέρα ήταν δικό σου θέμα να την ερμηνεύσεις.
Εάν σε μπέρδεψε λοιπόν η διατύπωση μου και δεν την κατάλαβες, θα μπορούσες πολύ απλά να ρωτήσεις τι εννοώ.
Εσύ επέλεξες να την δεις ως απειλητική κι επιθετική.
Σου αναφέρω λοιπόν στην συνέχεια ότι από την πλευρά μου το μήνυμα μου είχε χιουμοριστικό χαρακτήρα και θα μπορούσες να το είχες ερμηνεύσει κι έτσι.
Ακόμη κι αν δεν το έβλεπες έτσι, θα μπορούσες πάλι να το είχες ερμηνεύσει και συμβουλευτικά δεδομένου του γεγονότος ότι ανέφερες πως οι προηγούμενοι σου λογαριασμοί απενεργοποιήθηκαν.

Οπότε γνωρίζω πολύ καλά τι γράφω και πως διατυπώνω κάτι το οποίο καταθέτω, αυτό που έκανα ήταν να σου αναφέρω το γεγονός ότι θα μπορούσες να ερμηνεύσεις το σχόλιο μου τουλάχιστον με 2 ακόμη τρόπους από αυτόν με τον οποίο τον ερμήνευσες.

Σχετικά με τα μηνύματα που είχες στείλει με τους απενεργοποιημένους λογαριασμούς σου, δεν έχουν διαγραφεί διότι δεν διαγράφονται μηνύματα από τις Συζητήσεις του Esoterica.
Ακόμη και σε περιπτώσεις όπου ένα μήνυμα - είτε αυτό αφορά το σύνολο του είτε ένα τμήμα του - είναι υβριστικό ή έχει χυδαίο περιεχόμενο, τότε φυλάσσεται σε δεσμευμένο χώρο και στην θέση του μπαίνει μια ένδειξη ότι το μήνυμα - ή το μέρος αυτού - έχει απομακρυνθεί κι αναφέρεται ο λόγος για αυτή την ενέργεια.



In anticipation of my resurrection...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
pRiMiTiVOsSs
Νέο Μέλος


41 Μηνύματα
Απεστάλη: 08/04/2009, 00:35:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους pRiMiTiVOsSs  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ε ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ! ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ilias7
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/06/2009, 21:58:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ilias7  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Νομιζώ πως έχουμε ξεφύγει τελείως από το αρχικό θέμα αυτού του topic,μήπως υπάρχει κάποιος ο οποίος θα ήθελε να ξανανοίξει αυτή η συζύτηση περί "λυκάνθρωπων"..;Είναι ένα θέμα που με ενδιαφέρει αρκετά....και θα εκτιμούσα όποιον θα ήθελε να μοιραστεί τις γνώσεις του ή ακόμα και οποιαδήποτε εμπειρία του.
Και όπως λέγεται και παραπάνο μέσα σε κάποιο μύθο υπάρχει και μια δόση αλήθειας...γιατί δεν γίνεται έτσι στα καλά καθούμενα να του 'ρθε κάποιου να ξεκινίσει να λέει ιστορίες για ανθρώπους που έμοιαζαν με λύκους,βέβαια μπορεί να ισχυεί και το γεγονός ότι κάποιος είχε προσβληθεί από τις ασθένειες που αναφέρονται από άλλα μέλοι αλλά ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ!:PΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
SILVER BULLET
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2009, 20:19:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SILVER BULLET  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
φιλε primitivosss το link η διευθηνση που εδωσες για την εικονα δεν την βρισκει ο firefox...........δεν δειχνει εικονα........τι μπορουμε να κανουμε??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
SILVER BULLET
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2009, 20:35:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SILVER BULLET  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Maria Page καλησπερα.........ειμαι νεο μελος...ενδιαφερον αυτα που λες.....μπορει καπου εκει εξω,να υπαρχει κ αυτο το ειδος...αν θες παρε το βιβλιο..
"ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΙ-Η Αλήθεια πίσω από το Θρύλο"...152σελ...
αξιζει τον κοπο....Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
SILVER BULLET
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2009, 20:41:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SILVER BULLET  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
καλησπερα σε ολους..........τι γνωμη εχετε για τους λυκανθρωπους????
εγω πιστευω παντως οτι καπου εκει εξω θα υπαρχει κ αυτη η ζωη........
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mi_Ki
Μέλος 2ης Βαθμίδας


257 Μηνύματα
Απεστάλη: 09/08/2009, 20:48:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mi_Ki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
για τους ανθρωπολυκους τι γνωμη εχετε?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SILVER BULLET
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/08/2009, 00:07:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SILVER BULLET  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μi Ki καλησπερα οταν λες ανθρωπολυκους εννοεις ανθρωπους που να μοιαζουν με λικους??
"SILVER BULLET"Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mi_Ki
Μέλος 2ης Βαθμίδας


257 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/08/2009, 00:28:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mi_Ki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
οχι!

εννοω λυκους που μεταμορφωνονται σε ανθρωπους!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SILVER BULLET
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/08/2009, 00:35:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SILVER BULLET  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Mi Ki sory που αργησα να απαντησω..............για να σου πω...δεν θελω να ειμαι καθετως σε αυτο.........αλλα η γνωμη μου εναι....οτι δεν νομιζω να υπαρχουν........τουλαχιστον απ'οσα εχω διαβασει.....παντως καλη ερωτηση....πως κ αναρωτηθηκες για κατι τετοιο...??Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Mi_Ki
Μέλος 2ης Βαθμίδας


257 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/08/2009, 00:47:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Mi_Ki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
γιατι υπαρχει ο θρυλος για δελφινια που μεταμορφωνονται σε ανθρωπους και κυκλοφορουν αναμεσα μας!

τους καταλαβαινουν απο την τρυπα πουχουν στο κεφαλι τους και την κρυβουν με το καπελλο!

τον σχετικο θρυλο τον εχω δει σε παλιο ντοκυμαντερ του κουστω αλλα δε θυμαμαι ποιο μερος του κοσμου αφορουσε!

αρα: αφου δελφινια... γιατι οχι και λυκοι!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

SILVER BULLET
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/08/2009, 02:12:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους SILVER BULLET  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μi Ki καλησπερα........τωρα ειδα το μην........για αυτο που ειπες δεν το γνωριζα...εβλεπα αραια ντοκιμαντερ του κουστο,δεν ημουν κ πολυ fan...να ρωτησο χωρις παρεξηγηση......εισαι αντρας η γυναικα??ετων??δεν εχω σκεφτει ποτε αυτη την παραμετρο..........Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
sparrow
Νέο Μέλος

Greece
9 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/08/2009, 05:57:42  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους sparrow  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΣΑΣ Ο ΚΑΚΟΣ Ο ΛΥΚΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ???Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 6 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.140625
Maintained by Digital Alchemy