ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 ΕΙΚΟΝΕΣ
 ΑΓΓΕΛΟΙ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 5
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/02/2004, 22:19:23  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!

Trinity


Αργησα και μαλιστα παρα πολυ!
Επειδη ομως μου αρεσει η ειλικρινεια αργησα να βρω σαιτ επειδη βαριομουν να ψαξω.

Βρηκα αυτο το οποιο το θεωρω πολυ ομορφο και οταν βρω κι αλλα θα τα γραψω.

http://www.ibelieveinangels.com/

http://www.kissedbyanangel.com/

http://www.eaglecreek.org/angel/archivetrans.html

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...

Edited by - Κωστας on 19/02/2004 22:33:38Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/02/2004, 21:38:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σας φίλοι μου...
Ας μην ξεχνάμε ότι στον εσωτερισμό υπάρχουν και οι "Σκοτεινοί Αγγελοι" οι λεγόμενοι darkangels σε αντιπαράθεση με τους φωτεινούς...
Ξέρω ότι η αλήθεια είναι πολλές φορές "άχαρη" αλλά πρέπει να λέγεται.
Επειδή λοιπόν το θέμα έχει προσεγγιστεί μονομερώς σας στέλνω μια φωτογραφία ενός σκοτεινού αγγέλου...
Ετσι για να προσέχετε...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2004, 09:25:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σωστο αλλα μακρια απο εμας!!!

Ευχομαι να μην μπουν αλλες τετοιες φωτογραφιες γιατι αυτο το θεμα το ανοιξα με σκοπο να βλεπουμε τισ εικονες και να παιρνουμε δυναμη
(Δεν μαλωνω κανεναν)

ΦΙΛΙΚΑ

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2004, 10:42:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Κώστα το ξέρω... δεν είναι ευχάριστο...και ελπίζω κανείς να μην γνωρίσει ένα σκοτεινό άγγελο αλλά την έβαλα για να δοθεί και η άλλη διάσταση του θέματος...

Μάλιστα όταν την έβαζα αισθανόμουν ότι ήμουν βέβηλη...και όμως έστω για μια φορά νομίζω ότι έπρεπε να αναφερθεί...

Δεν έχω σκοπό να το ξανακάνω


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Κωστας
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
627 Μηνύματα
Απεστάλη: 22/02/2004, 18:57:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κωστας  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ναι γιατι εδω θελουμε καλη ενεργεια

H zωη ειναι ενα συντομο σχολειο...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

angelreiki
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 16/10/2004, 16:45:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους angelreiki  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Είθε ο άνεμος των αγγέλων να το παραλάβει και να το παραδώσει,
σε όσους θέλουν να βοηθηθούν, σε όσους κατανοούν την βοήθεια που αποστέλλεται!

Μπορείς να το δείς στη διεύθυνση http://clubs.pathfinder.gr/angelicreiki
όπου μπορείς να γίνεις και μέλος αν θέλεις ! ! !

Η ενέργεια όλων όσων εργάζονται για το Φως Ας συντροφεύει το ταξίδι σου με υποστήριξη και Αγάπη!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

DarkGodRaziel666
Νέο Μέλος

USA
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/10/2004, 21:14:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους DarkGodRaziel666  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος DarkGodRaziel666  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Den pistevo ego stous aggelous... den iparchoun kanenes.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

renapd
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/10/2004, 00:17:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους renapd  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ενδόμυχα όλοι πιστεύουμε.. ίσως γιατί έχουμε ανάγκη να πιστεύουμε στην απόλυτη καλωσύνη ..ίσως γιατί χρειαζόμαστε τη παρηγοριά της συγγνώμης!

Παραθέτω και τις δικές μου άπεικονίσεις του τι σημαίνουν οι "Αγγελοι" στην εποχή που ζούμε - έστω κι αν πρόκειται για "προϊστορική" δουλειά - και ποιόν δεν έχουν εμπνεύσει σε κάποιες δύσκολες στιγμές..

"Ο άγγελος που αμάρτησε..¨"

"Η Συγχώρεση"

Ρένα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krist
Νέο Μέλος

Greece
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 14/11/2004, 12:26:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krist  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΓΓΕΛΟΙ!ΜΑΚΑΡΙ ΟΜΩΣ!!!!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zampoudikos
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2004, 10:24:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Se liges meres tha mou feroun mia fotografia.
Einai me aggelous kai tha anikso ena kainourio sto opoio tha sas po tin istoria tis foto kai tha tin analisoume.
I foto tha einai alithini.


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Zampoudikos
Νέο Μέλος


11 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/11/2004, 10:27:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Pos mporo na valo mia fotografia apo to pc mou edo mesa?

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

FrondoR
Νέο Μέλος

Greece
25 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/11/2004, 15:16:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους FrondoR  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος FrondoR  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Κώστα,
βλέπω εδω και καιρό το θέμα σου και θα ήθελα να σου μεταφέρω την εμπειρία μου στο θέμα αυτό. Προσωπικά πιστεύω οτι υπάρχουν δυνάμεις που βρίσκονται κοντά μας στις δύσκολες στιγμές και μας δίνουν δύναμη να στεκόμαστε στα πόδια μας.
Εγω εχω βιώσει οτι υπάρχει κάποιος που με προστατεύει γιατί σε δύσκολες στιγμές ένιωθα την παρουσία του. Μπορεί να είναι άγγελος, μπορεί να είναι οτιδήποτε, άλλωστε το μυαλό μας χρειάζεται μια εικόνα, σημασία εχει να πιστεύουμε οτι κάποιος είναι κοντά μας.
Μου άρεσαν πολύ οι εικόνες και υπάρχουν και κάρτες με ευχές με τις μορφές των αγγέλων.
Αποτυπώματα
Μια νύχτα κάποιος άνθρωπος είδε ενα όνειρο.
Ονειρεύτηκε οτι βάδιζε σε μια ακρογιαλιά μαζί με τον Κύριο. Στον ουρανό εμφανίζονταν σκηνές απ' τη ζωή του. Για κάθε σκηνή που έβλεπε, παρατηρούσε και δυο ζευγάρια αποτυπώματα ποδιών πάνω στην άμμο¨: το ενα ήταν δικό του και το άλλο του Κυρίου.
Αφού άστραψε και η τελευταία σκηνή μπροστά του
κοίταξε πίσω τ'αποτυπώματα στην άμμο. Πρόσεξε τότε οτι πολλές φορές στο μονοπάτι της ζωής του υπήρχε μονάχα ενα ζευγάρι αποτυπώματα.
Παρατήρησε ακόμα οτι αυτό συνέβαινε στις πιο δύσκολες και θλιβερές στιγμές της ζωής του.
Αυτό τον έκανε να απορήσει και ρώτησε τον Κύριο:
"Κύριε, είπες οτι απ' τη στιγμή που αποφάσισα να σ' ακολουθήσω θα βάδιζες μαζί μου σε όλη την πορεία. Είδα όμως οτι στις πιο ταραγμένες στιγμές της ζωής μου υπήρχε μόνο ενα ζευγάρι αποτυπώματα. Δεν καταλαβαίνω γιατί όταν σε χρειαζόμουν περισσότερο απο κάθε άλλη φορά εσυ με είχες εγκαταλείψει"
Ο Κύριος απάντησε: "Υιέ μου, πολύτιμό μου παιδί, σε αγαπώ και ποτέ δεν θα σε εγκαταλείψω. Τον καιρό που δοκιμαζόσουν και υπέφερες, όπου είδες μόνο ενα ζευγάρι αποτυπώματα, ήταν τότε που σε σήκωνα στην αγκαλιά μου"
Αυτή η ιστορία με συγκίνησε και δάκρυσα οταν τη διάβασα στην βιτρίνα ενός βιβλιοπωλείου γιατί εκείνο το πρωινό είχα αμφιβολία για την πορεία της ζωής μου. Η απάντηση έρχεται πάντα, το μόνο που χρειάζεται είναι να έχουμε τα μάτια μας ανοιχτά.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

alfa-omega
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
1905 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/12/2004, 21:18:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους alfa-omega  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ρε συ φίλε Κώστα, και εγώ τα ίδια πράγματα αντιλαμβάνομαι από τον πλανήτη γη .

Είναι μάταιος τόπος. ( δεν ορκίζομαι , απαγορεύεται ).

Όμως για στάσου .

Μια ολόκληρη στιγμή . ΌΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

Για πόσο καιρό , θα είσαι ακόμη μαζί μας ;;;

Το σύντομο σχόλιο το εμπέδωσα ( μιλάω προσωπικά ) .

Μετά από αυτό , τι αντιλαμβάνεσαι ;;;


Εύχομαι με την ψυχή μου , να γίνεις αυτό που αξίζεις να γίνεις.

Με μπερδεμένη σκέψη.
Άλφα – Ωμέγα.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

MeDuSsA-2
Νέο Μέλος

Germany
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2004, 01:04:43  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους MeDuSsA-2  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος MeDuSsA-2  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος MeDuSsA-2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
θα μπορουσα να πω Κωστα ανοιξες ενα απο τα ωραιοτερα θεματα!!!!Και οι αγγελοι ξερετε ειναι παντα διπλα μας.....ακομα και σε αυτους που δεν πιστευουν οτι υπαρχουν!!!!Την καλησπερακαλημερα μου να εχετε ολοι σας.

Na Zeis...Na Agapas...kai na Matheneis...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

MeDuSsA-2
Νέο Μέλος

Germany
7 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2004, 01:16:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους MeDuSsA-2  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος MeDuSsA-2  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος MeDuSsA-2  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Και φυσικα οποια η οποιος μπορει να μου εξηγησει στα γερμανικα πως να βαλω εικονα ......κερναω μελομακαροναααααα
Προσπαθησα Κωστα με τον τροπο που λες αλλα ....τιποτα

Na Zeis...Na Agapas...kai na Matheneis...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Ektor_1908
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/12/2004, 01:38:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Ektor_1908  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όποιος θέλει μπορεί να αναζητήσει και την πολύ όμορφη προεσυχή στο φύλακα άγγελο : "Άγιε άγγελε, ο εφεστώς της αθλίας μου ψυχής..."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Andorra
196 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/01/2005, 15:01:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΑΓΓΕΛΟΥΣ,
ΙΔΟΥ Η ΙΣΧΥΡΟΤΕΡΗ ΣΥΝΑΞΙΣ ΑΥΤΩΝ.
Η ΣΥΝΑΞΙΣ ΤΩΝ ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Open Mind
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
4983 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2005, 11:48:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΓΓΕΛΟΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Krisnna
Πλήρες Μέλος

Greece
1040 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2005, 17:50:56  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krisnna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΧΩΡΙΣ ΑΓΚΑΘΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΦΕΛΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Krisnna
Πλήρες Μέλος

Greece
1040 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/01/2005, 17:51:52  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Krisnna  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΧΩΡΙΣ ΑΓΚΑΘΙΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΦΕΛΗΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

PHILOSOFOS-1
Πλήρες Μέλος

Bolivia
1201 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/01/2005, 01:32:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους PHILOSOFOS-1  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΦΥΛΑΓΕ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ !!!
!


ghΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

MK
Νέο Μέλος


1 Μηνύματα
Απεστάλη: 20/04/2005, 15:22:17  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους MK  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα σε όλους!!!
Κώστα συγχαρητήρια και απο εμένα για το υπέροχο θέμα που άνοιξες...!!!
Πιστεύω στους αγγέλους και οφείλω να πω σε όλους ότι με εχουν βοηθήσει πολυ και εξακολουθούν να με βοηθούν. Υπάρχουν φύλακες άγγελοι για κάθε ψυχή πάνω στη γη απο τη στιγμή της γέννησης μέχρι τη στιγμή της ταφής. Είναι εκεί για να μας προστατέψουν , να μας παρηγορήσουν και να μας βοηθήσουν σε αυτό το ταξίδι μας. Δοκιμάστε να ζητήσετε κάτι απο τον φύλακα άγγελό σας , και θα δείτε εκπληκτικά αποτελέσματα. Ενδιαφέρομαι για οποιαδήποτε πληροφορία, φωτογραφίες ή site έχει σχέση με αυτά τα τέλεια όντα. Εύχομαι σε όλους να βρείτε τον φύλακα άγγελό σας. Κάντε μια δοκιμή..αξίζει!!!Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 21/04/2005, 09:38:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλώς όρισες στην παρέα μας ΜΚ

Ρίξε μια ματιά εδώ:http://encyclopedia.lockergnome.com/s/b/Angel

Kαλή και δημιουργική συνέχεια...


"H Γνώση είναι δύναμη...1234 + γω ξέρω να μετρώ μόνο ως το 4"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
krystalia
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/05/2005, 07:58:37  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους krystalia  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

Mε τι καρδιά, με τι πνοή,
τι πόθους και τι πάθος,
πήραμε τη ζωή μας· λάθος!
κι αλλάξαμε ζωή.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Oblivion
Νέο Μέλος


12 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/05/2005, 18:30:11  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Oblivion  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

naked in midwinter magic,
lies an angel in the snow
-the frozen figure crossed by tracks of wolves
an encounter,symbolic,yet truthful
with a hungry choir of woods
an agreement immemorial to be born...

...there are no flowers on your grave,there are no chains...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

bloodnik
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/06/2005, 22:29:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους bloodnik  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
NAI. PISTEUW STIN IPAR3I TOUS.... KALA 8A KANETE NA PSAKSETE KAI SIS STO BA8OS TOU MIALOU SAS KAI TIS KARDIAS SAS.
GIA KA8E AN8ROPO ANTISTIXI 1 AGGELOS KAI 2 DEMONES.EINAI H KINITIRIA DINAMI MAS.KAI O KRIKOS EPIKINONIAS ME TON 8EO.
LIPON OTAN LEME AX.... 8EE MOU NA STE SIGOUROI OTI 8A AKOUSI O AGGELOS SAS KAI OXI O 8EOS SAS.(GIA OPIADIPOTE 8RISKIA)... TIN EPIKALESH KAI TIN EUXH H' TIN KATARA 8A TIN AKOUSI.... KAI 8A KRINEI AN PREPEI NA PROXORESI STA PIO PANW AFTIA.... H' STA PIO KATO.
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Lady Croft
Μέλος 1ης Βαθμίδας


100 Μηνύματα
Απεστάλη: 12/07/2005, 23:18:20  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Lady Croft  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)




Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
LAZEGHT
Νέο Μέλος

Greece
8 Μηνύματα
Απεστάλη: 27/12/2005, 23:47:32  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους LAZEGHT  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Υπεροχες εικονες,ειναι η πρωτη φορα που επισκεφτομαι το forum και μου εφτιαξε η διαθεση,να εισαι καλα.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Angel_Wings
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 28/12/2005, 23:17:36  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Angel_Wings  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΓΕΙΑ ΑΣ ΠΑΙΔΕΣ..I' NEW ONE..ΛΟΙΠΟΝ ΟΣΩΝ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΑΓΓΕΛΟΥΣ..ΣΧΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΒΙΒΛΟΥ..ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΠΑΟ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΣΠΑΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΑΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΣ ΤΗΣ ΜΟΡΦΗΣ ΤΟΥΣ, ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥΣ Η ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ..

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΟΥΜΕ ΕΝΑ SITE ΠΟΥ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΣΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ.."ΤΙ ΕΙΝΑΙ..ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ..ΠΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ..ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ..ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ ΤΟΥΣ" ΕΙΝΑΙ..

http://www.steliart.com/angelology.html

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΛΥΘΟΥΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ..
ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΣΕ ΜΕΝΑ..

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

spotless
Νέο Μέλος

Cyprus
1 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/01/2006, 18:38:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους spotless  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
kai egw nea edw...exw na pw oti opios pisteuei poli stous aggelous mporei na vrei to vivlio tis doreen virtue p milaei g aggelous k peristatika.exei mazi kartes tes opoies meta apo dialogismo k tin metafora tis ayras k kalis energeias sas pros tis kartes mporite na vgalete tin tixi sas ..
to exo k gw k pisteuw poli stous aggelous,zwgrafizw pinakes me autous k niw8w orea otan skeftomai oti girw m exw 1 i 2 p me prosexoun.sas to sinistw to vivlio k g autous p pisteuoun k g autous p den pisteuoun! Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 5 Σελίδες:
  1  2  3  4  5
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.109375
Maintained by Digital Alchemy