ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 Απόψεις, Προτάσεις κ.ά.
 "1η Ανοιxτή Δραστηριότητα του ESOTERICA" ! 3/7/04
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 4
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/07/2004, 21:30:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΤΑΟ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Greece
504 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2004, 10:29:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΑΟ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Ναι !
Και φημολογείται, οτι κάποιοι σε αναζήτησαν.... μάταια !




Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2004, 15:38:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγώ χαιρετίζω την προσπάθεια της ομάδας του esoterica στην 1η ανοικτή συνάντηση των μελών... η οποία αποδείχθηκε δημιουργική...και οχι μόνο ....
Ευχομαι η συνάντηση αυτή να είναι η αφορμή για μία 2η πιο δημιουργική αλλα και περισσότερο κοινωνική μιας και περίμενα πολύ περισσότερο κόσμο ...3.500 μέλη ... γράφουν ...
Τώρα
Οι ομιλητές θα μπορούσα να πώ σε οτι αφορούσε τον κ. Τσιγγάνη οτι ήταν ιδιαίτερα ``λακωνικός`` σε οτι αφορούσε την Εσωτέρα Θεραπευτική βέβαια οποιος θέλει μπορεί να ψάξει και να βρεί πληροφορίες , ο δε χρόνος ήταν ελάχιστος για μία συζήτηση αυτού του επιπέδου...
Μία ερώτηση που διατύπωσα , αλλά δεν υπήρχε ο απαιτούμενος χρόνος, ήταν ο κλασσικός εσωτερισμός και οι ελεύθεροι αναζητητές...


Ο 2ος κύριος ο κ. Κάππας εμίλησε δυσνόητα , αλλά κατά τα λεγόμενα του καταλάβαμε οτι μέσω της θεατρικής παράστασης περνούσε το μήνυμα του εσωτερισμού... τα δε ερωτήματα που του υπέβαλαν έκαναν ακόμα πιο δυσνόητη τη άποψή του περί του θέματος... ο χρόνος ήταν πολύ λίγος ώστε να του τεθεί και ενα δικό μου ερώτημα ... για ποιό λόγο χρησιμοποίησε την ``Μυθολογία`` οπως την αποκάλεσε.... ο νοών νοήτω ωστε να περάσει το μήνυμα του εσωτερισμού και δεν χρησιμοποίησε κάποια αλλη πηγή ... πιο προσφιλή στην εννοια του εσωτερισμού...


Δυστυχώς ο χρόνος δεν μου επέτρεψε να μέινω και να ακούσω το σημαντικότερο, την ομιλία του αγαπητού Μιχάλη ως εκπρόσωπου του esoterica ..την οποία θα πρέπει και να επαναλάβει .. η ομάδα ..τουλάχιστον εδώ στο τόπικ...
οχι μόνο για μένα ... αλλά και για τα χιλιάδες μέλη... που δεν ήρθαν...


Τέλος θα ήθελα να γνωρίσω και περισσότερα μέλη τα οποία δεν συστήθηκαν...


Edited by - allzzaro on 05/07/2004 16:01:30Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2004, 16:12:51  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χμ... να μου επιτρέψεις να διαφωνήσω Αllzaro...

Ο Κάππας μίλησε "δυσνόητα"; Ίσα ίσα.. ο άνθρωπος μίλησε εντελώς "απλά"...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2004, 16:20:33  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Ο Κάππας μίλησε "δυσνόητα"; Ίσα ίσα.. ο άνθρωπος μίλησε εντελώς "απλά"...

Η ``απλότητα`` τέτοιου είδους σε μία συνάντηση εσωτεριστών δεν συμβαδίζει... αλλά ας είναι ...
Δυσνόητη χαρακτήρισα περισσότερο την άποψή του ... σε οτι αφορούσε την ερώτηση μέλους....

Edited by - allzzaro on 05/07/2004 16:23:42Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2004, 16:32:54  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Η ``απλότητα`` τέτοιου είδους σε μία συνάντηση εσωτεριστών δεν συμβαδίζει... αλλά ας είναι ...
Δυσνόητη χαρακτήρισα περισσότερο την άποψή του ... σε οτι αφορούσε την ερώτηση μέλους....

Ούτε την απάντηση βρήκα δυσνόητη, αλλά τεσπά εγώ δεν είμαι εσωτερίστρια οπότε μπορεί να λειτουργώ διαφορετικά.
Όσο για το ότι η "απλότητα" δεν συμβαδίζει με μια εσωτεριστική συνάντηση...
προσωπικά πιστεύω ότι οι πιο "απλές" λειτουργίες στη ζωή είναι κ οι πιο "εσωτεριστικές"//αλλά όπως προείπα εγώ δεν είμαι εσωτερίστρια κ η γνώμη μου μπορεί να είναι απλά ΑΚΥΡΗ

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2004, 16:42:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
προσωπικά πιστεύω ότι οι πιο "απλές" λειτουργίες στη ζωή είναι κ οι πιο "εσωτεριστικές"//

Δεν ξέρω αν πρόσεξες μία ερώτηση.... στο οτι ``ο εσωτερισμός`` έχει σφαιρική εννοια και μάλιστα μεγάλης εκτασης.... μπορούν οι εσωτεριστές να χαρακτηριστούν ως ``κλασσικοί`` και ως ``ελεύθεροι``

Βεβαια ο χρόνος ήταν ελάχιστος και ο τόπος οχι κατάλληλος... για μία τέτοιου είδους συζήτηση ... τώρα αν οι ``απλές`` λειτουργίες στη ζωή είναι και οι πιο ``εσωτεριστικές`` σίγουρα αρμόζουν στο άτομό σου... αλλά σε κάποιον ο οποίος κατά κάποιο τρόπο περνά το μήνυμα του ``Εσωτερισμού`` ο οποίος πηγάζει απο ``Θεοσοφικούς ορους`` οπως Άχρονη Θεοσοφία`` ο πυρήνας της υπερβατικής αλλα και της φυσικής ζωής... πράγματα που δεν ακούστηκαν σε μία συγκέντρωση του esoterica.gr....

Περίμενα περισσότερα....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2004, 16:52:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
χμ... δεν ξέρω αν με κατάλαβες allzaro....

Όλοι οι άνθρωποι θεωρούν "απλό" το να φυτέψουν κάτι στον κήπο τους.
Αρκεί να προμηθευτούν τον σπόρο, να τον φροντίσουν κ λίγο κ τέλειωσε η υπόθεση... Όταν κάποιος έχει τον σπόρο στα χέρια του, δεν θεωρει ότι έχει κ καμοιά περιουσία. Το βρίσκει κάτι "απλό". Εγώ όμως δεν βρίσκω τίποτα το "απλό" σε ένα τόσο δα βελανίδι που θα εξελιχτεί σε ένα τεράστιο δέντρο. Γνωρίζω ότι αυτό το μικρό "απλό" μπαλάκι κρυβεί μέσα του τη ζωή κ χιλιάδες κώδικες. Εγώ θα σου πω έχω ένα βελανίδι. Εσύ μπορείς να πεις "όχι Valnta, έχεις ένα Quercus macrolepis"
Όπως κ να το πεις όμως δεν θα αλλάξει η ουσία του.
Δεν βρίσκω τίποτα το κακό στην απλότητα...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2004, 17:11:28  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εγώ θα σου πω έχω ένα βελανίδι. Εσύ μπορείς να πεις "όχι Valnta, έχεις ένα Quercus macrolepis"
Όπως κ να το πεις όμως δεν θα αλλάξει η ουσία του.
Δεν βρίσκω τίποτα το κακό στην απλότητα...

Εντάξει... δεν αντιλέω... έτσι οπως το θέτεις ..βέβαια οι απόψεις ολων είναι ιδιαίτερα σεβαστές.. εξαρτάται ομως πως το βλέπει ο καθένας... εφόσον εσένα σε καλύπτει ... αλλα η απλότητα με το εξειδικευμένο... έχει διαφορά... εξαρτάται που απευθύνεσαι

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2004, 17:21:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η απλότητα με το εξειδικευμένο στην ουσία δεν μπορούν να συγκριθούν για να πεις αν έχουν διαφορές ή όχι. Αυτό που ήθελα να πω εγώ είναι πως αν υπάρχουν 2 τρόποι για να πεις κάτι--δεδομένου ότι "περιγράφεις" ή "εξηγείς", ποιος ο λόγος -όπου κ αν απευθύνεσαι- να μην το κάνεις με τον πιο απλό =κατανοητό τρόπο;;

Τα "μπερδεμένα" πράγματα είναι για να "καλύψεις" τη γνώση. Από τη στιγμή όμως που αποφασίζεις να τη μοιραστείς γιατί να δυσκολέψεις την όλη διαδικασία;

Κ σίγουρα κάθε άποψη είναι σεβαστή καλέ μου allzaro/απλά σε πέτυχα να έχεις την "διαφορετική" άποψη κ εκφράζω κάποιες απορίες

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2004, 17:46:35  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
απλά σε πέτυχα να έχεις την "διαφορετική" άποψη κ εκφράζω κάποιες απορίες



Οντως έχω ορισμένες διαφορετικές απόψεις... και νομίζω πως οχι μόνο εγώ... ηθελα να τις εκφράσω αλλα ... ο χρόνος δεν το επέτρεπε... αν σε περίπτωση επαιρνα απαντήσεις , τότε σίγουρα θα είχα πιο εμπεριστατωμένες απόψεις επι του θέματος.... αλλά απο την μία και μοναδική απάντηση που δόθηκε σε μέλος... (δεν πρόλαβα να γνωρίσω ποιό είναι) δεν εμεινα ικανοποιημένος...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Labolas Glasya
Μέλος 2ης Βαθμίδας


293 Μηνύματα
Απεστάλη: 05/07/2004, 19:12:24  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Labolas Glasya  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εχασα τη συγκεντρωση αλλα χτες βραδυ ημουν στο ΝταΛουζ. Αυτο τα λεει ολα. Νεβερ μαιντ. Στην επομενη θα ειμαι εκει. *


ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΦΕΡΤΕ ΜΑΣ ΦΕΡΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΒΡΑΖΙΛΙΑ. *

http://www.ummo.cc/Sigil/Glasya_Labolas.JPGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Goetian
Νέο Μέλος


42 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2004, 17:11:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Goetian  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
MOΛIΣ EIΔA TO TOPIC KAI TO ΘEMA. EΓINE ΣYΓKENTPΩΣH; H EΠOMENH ΠOTE ΘA ΓINEI ΓIA EMAΣ ΠOY ΔEN ΠHPAME XAMΠAPI;

xXxΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2004, 18:11:47  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
MOΛIΣ EIΔA TO TOPIC KAI TO ΘEMA. EΓINE ΣYΓKENTPΩΣH; H EΠOMENH ΠOTE ΘA ΓINEI ΓIA EMAΣ ΠOY ΔEN ΠHPAME XAMΠAPI;

Ηρέμησε φίλε μου... ηρέμησε...

Κάτι θα γίνει....

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2004, 18:14:38  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Α... ΞΕΧΑΣΑ....
Και προς ολους τους κοιλιόδουλους που ρωτούσαν ..... αν έχει φαί....

Λοιπόν φαί είχε

ήταν ο admin στην αυλή και εψηνε σουβλάκια....
Αλήθεια που ήταν...

Δεν ξέρω ... έτσι μου είπε κάποιος....
Αλλοιώς ποιός έψησε τα σουβλάκια

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Goetian
Νέο Μέλος


42 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2004, 18:17:13  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Goetian  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
HPEMOΣ EIMAI ALLZZARO. HPEMOΣ. MIA EPΩTHΣH EKANA.

xXxΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 06/07/2004, 22:09:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γι'αυτό alzzaro ΄την έκανες με ελαφριά? Επειδή δεν είσαι κρεατοφάγος?
Παρακαλώ πολύ τον αγαπητό admin την επόμενη φορά να ψήσει σουβλάκια από σόγια...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 07/07/2004, 13:41:00  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Oχι... αλλη δουλειά είχα...

Αλήθεια ομως είχε σουβλάκια...??
Πάντως εμένα μου μύρισαν..

Εσωτερισμός και καλοφαγία ... δεν συμβαδίζουν...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AFMA
Μέλος 1ης Βαθμίδας


124 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2004, 17:23:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AFMA  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ίσως να υπάρχει κάποια συνάντηση προς Μακεδονία μεριά;
εμείς στο βορρά τι θα κάνουμε φίλοι μου;
θέλω να υπάρξουν πολλές συναντήσεις σας/μας για μια ανύψωση πνεύματος.

ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ..
ΚΡΙΣΝΑΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2004, 21:33:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:
Εσωτερισμός και καλοφαγία ... δεν συμβαδίζουν...

MAΛΛΟΝ "+ ΚΑΚΟΦΑΓΙΑ" ΕΝΝΟΕΙΣ..:(
1 ΣΟΥΒΛΑΚΙ -ΑΠΟ ΓΝΗΣΙΟ ΧΟΙΡΙΝΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ-ΣΤΟ 5 ΜΕ ΣΩΣ-ΜΠΕΖΑΝΤ...
ΕΧΜ...ΣΕ ΠΙΤΤΑ ΑΠΟ ΚΡΙΣΝΑΜΟΥΡΤΙ (ΝΕΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ)
+ΜΙΑ ΠΙΤΑ(ΕΝΤΕΛΩΣ) ΜΕ ΣΑΛΤΣΑ ΑΠΟ ΧΡΙΣΤΙΑΝΕΒΡΚΑΣΥΚΩΤΑΚΙΑ ΠΟΥΛΙΩΝ ..ΠΛΗΜΜΥΡΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΡΟΔΟΨΗΜΕΝΑ +ΧΟΝΤΡΟΚΟΜΜΕΝΑ ΜΠΕΙΚΟΝ-ALA POLICIA


ΜΠΛΙΑΧ....

---ΑΝ ΓΙΝΕΙ CAPOTE(like TRUMAN CAPOTE) "ΕΔΩ ΒΟΡΕΙΑ"

...ΘΑ ΣΦΑΞΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ...ΤΑ ΕΡΜΑ....

ΩΣ ΤΟΤΕ ΒΟΛΕΥΤΕΙΤΕ ΜΕ ΚΑΛΑΜΑΚΙΑ(ΣΤΕΝΑ ΔΕ ΛΕΩ....ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ...)

ΔΕΝ ΣΑΝ ΕΙΠΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΑ ΨΗΣΕΙ...
--AYTH ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΚΠΛΗΞΗ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ.--


ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ Η ΠΑΛΑΙΑ "ΕΚΕΙΝΗ ΑΝΑΦΟΡΑ"
....ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΕΛΕΓΕ!
"ΤΙ ΣΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ ΕΙΝ ΤΟΥΤΟΣ...:("....

ΕΝΑ ΑΥΤΟΓΡΑΦΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΥΒΛΑΤΖΗ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ;
---ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΤΕΡΑ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ....ΗΜΙΣΦΑΙΡΙΟΥ.. ΑΣ ΠΑΩ ΠΙΟ ΠΑΝΩ...ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ-


ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ "ΓΙΑΛΑΝΤΖΙ"...


H Ελλας
προοριζεται
να ζησει
+
θα ζησει!
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
ΑΤΜΑ
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

India
6464 Μηνύματα
Απεστάλη: 10/07/2004, 21:56:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΑΤΜΑ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Πρέπει ή δεν πρέπει να τρώμε τα ζώα...

Edited by - ΑΤΜΑ on 10/07/2004 22:00:33

Edited by - ΑΤΜΑ on 10/07/2004 22:01:51Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

zagreas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
153 Μηνύματα
Απεστάλη: 15/07/2004, 10:43:09  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους zagreas  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος zagreas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητε φιλε Admin για σου.

Χαιρομαι για την επιτυχια της πρωτης μας δραστηριοτητας.

Τι θα ελεγες την δευτερη να την κανουμε στη Σαμοθρακη
το Σεπτεμβριο.

Τωρα αν δεν πετυχει η εκδηλωση (κοματι δυσκολο)

...θα υπαρχει παντα η Σαμοθρακη να μας αποζειμιωσει.

Σε χαιρετω

999Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

allzzaro
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
6226 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/07/2004, 18:14:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους allzzaro  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΑΤΜΑ
quote:
MAΛΛΟΝ "+ ΚΑΚΟΦΑΓΙΑ" ΕΝΝΟΕΙΣ..:(

Αγαπητή ΑΤΜΑ... επέτρεψε μου.. εσωτερισμός και γαστρονομία .. δεν συμβαδίζουν

Δεν μπορώ να φανταστώ .. διαλογισμό σε σουβλατζίδικο...

Τώρα σε οτι αφορά το έδεσμα.. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕΤΟ ΜΕ ΣΟΓΙΑ.... χωρίς ενοχές...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Κάθυ
Μέλος 3ης Βαθμίδας

Australia
767 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/07/2004, 23:03:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Κάθυ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλημέρα,

Καλό μήνα των
ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ
ΑΓΩΝΩΝ ΑΘΗΝΑ 2004

Ευχόμεθα την ομαλή και άριστη διεξαγωγή των αγώνων.

Ελπίζομε η 28η ΟΛΥΜΠΙΙΑΣ να αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις.

Και τέλος προσδοκούμε στην φωτισμένη έμπνευση,
των συζητήσεών μας.

ΕΚΕΧΕΙΡΙΑ, εκεχειρία, εκεχειρία, εκεχειρία, εκεχειρία.......


Αυτή που σας μιλάει από το...μέλλον


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
Το Θέμα καταλαμβάνει 4 Σελίδες:
  1  2  3  4
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.125
Maintained by Digital Alchemy