ESOTERICA.gr Forums !

ESOTERICA.gr Forums !
Κεντρική Σελίδα | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα Μέλους:
Password:
Επιλογή Γλώσσας
Φύλαξη Password
Ξεχάσατε τον Κωδικό;
 Όλα τα Forums
 .-= ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ =-.
 Περι αποκαλύψεων Γκιόλβα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Σελίδα: 
από 34
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
prometheas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
260 Μηνύματα
Απεστάλη: 25/08/2003, 09:56:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους prometheas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Το να συγκρίνουμε τον κο Καραθεοδωρή με τους Γκιόλβες και Φουράκιδες το θεωρώ αν μη τι άλλο εξωφρενικό.Ο κος Καραθεοδωρή υπήρξε ένας από τους μεγαλύτερους μαθηματικούς του προηγούμενου αιώνα και μία από τις κορυφαίες προσωπικότητές της Ελληνικής διανόησης.Υπήρξε δάσκαλος των περισσότερων μαθηματικών και του Αϊνστάϊν.Οπότε θεωρώ ατυχή οποιαδήποτε συγκριση μαζί του ειδικά όταν γίνεται με ανθρώπους που δεν είναι ουτε καν ευρέως γνωστοί.



Συμφωνώ απόλυτα. Μην τα ισοπεδώνουμε ολα

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Neo24483
Νέο Μέλος

Greece
33 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2003, 14:05:39  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Neo24483  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Neo24483  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ο αδερφός του παππού μου είναι κολλητάρια με τον Γκιόλβα. Μάλιστα, τον συνάντησα τώρα που κατέβηκε για διακοπές στην Κρήτη και μου είπε μία ιστορία (όποιος θέλει την πιστεύει, όποιος δεν θέλει ας διαφωνήσει απλώς, δεν χρειάζονται ειρωνείες).
Σύμφωνα με τη μαρτυρία, ο Γκιόλβας όντως ήταν στην Αργεντινή την περίοδο που έγινε η επίθεση στα Φώκλαντς. Μάλιστα, στα νησιά Φώκλαντς υπήρχαν απίστευτες τεχνολογικές εηκαταστάσεις κάτω από το έδαφος και η επέμβαση έγινε για να καταστραφούν οι εγκαταστάσεις. Οι περισσότεροι υποθέτω θα γνωρίζουν πως τα Φώκλαντς δεν έχουν ούτε πετρέλαιο, ούτε τίποτα από όσα έλεγε η κα. Θάτσερ τότε για να δικαιολογήσει την εισβολή.
Ανεβαίνω Αθήνα΄μεθαύριο και θα κανονίσω να ψήσω το θείο μου να κλείσει συνάντηση με τον Γκιόλβα. Είμαι φοιτητής στο Πολυτεχνείο και πιστεύω θα καταλάβω τα περισσότερα από όσα θα πει. Έσω έτοιμοι για νέα και μη βιάζεστε να κρίνετε πριν μάθετε.

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!: ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΟΛΟ ΣΚΗΝΙΚΟ... ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΛΟΓΙΚΟ ΡΕ ΓΜΑΩΤΟ... ΓΙΑ ΤΟΣΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ, ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΑΝ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΕΚΑ ΝΗΣΑΚΙΑ ΟΙ ΑΓΓΛΟΙ ΦΥΓΑΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ;;; ΥΠΟΠΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;;;

"Και ουδέν ό,τι ουκ απώλετο..."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Neo24483
Νέο Μέλος

Greece
33 Μηνύματα
Απεστάλη: 26/08/2003, 14:14:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Neo24483  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Neo24483  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Όσον αφορά τον Παρθενώνα, από τα Μαθηματικά γνωρίζω ότι χρησιμοποιείται σε όλα τα μέρη που τον αποτελούν η αναλογία της λεγόμενης Χρυσής Τομής.
Κάτι που άκουσα πρόσφατα είναι ότι το παλάτι της Κνωσσού και οι Μεγάλη Πυραμίδα του Χέοπα είναι στην ίδια ευθεία με τον Παρθενώνα και επιπλέον: Η απόσταση Παρθενώνας-Κνωσσός και η απόσταση Κνωσσός- Μεγάλη Πυραμίδα είναι γεωμετρική πρόοδος και το πιο φοβερό είναι ότι:
Ο ΤΡΙΤΟΣ ΟΡΟΣ ΤΗΣ ΓΕΩΜΕΤΡΙΚΗΣ ΠΡΟΟΔΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΗΣ ΓΗΣ!!!
Ενδιαφέρων, έτσι;;;

"Και ουδέν ό,τι ουκ απώλετο..."Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

KaFriLa
Μέλος 1ης Βαθμίδας


75 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 00:07:30  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους KaFriLa  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εγω ενα εχω να πω :
Η σπουδαιότερη αιτία που αποθαρρύνει την επιστημονική πρόοδο είναι η άρνηση ορισμένων ανθρώπων, ακόμη και επιστημόνων, να πιστέψουν ότι πράγματα που μοιάζουν να είναι φανταστικά μπορούν αληθινά να συμβούν

Εχω βαρεθει να ακουω κλειστομυαλους ανθρωπους να μιλανε και να αρνουνται οτι τους φαινεται να υπερβαινει την λογικη τους . Και ελεος αμα δεν ξερετε για τον Γκιολβα να μην μιλατε ...

'Το μονο που ξερω ειναι πως δεν ξερω τιποτα'Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 09:20:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Σε ακούμε λοιπόν... Αφού εσύ ξέρεις


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
STILATOS
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 11:22:29  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους STILATOS  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
FILOI KAI FILES EXO TRELLA8EI ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ...ΕΙΧΑ ΕΥΕΣ8ΗΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΔΧΡΙ ΧΘΕΣ ΤΥΧΑΙΑ ΣΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ...ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ Η ΧΘΕΣΙΝΗ ΑΦΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΟ ΠΑΠΠΟΥ Γ.ΓΚΙΟΛΒΑ!!!ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΟ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΟ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΘΕΛΟ ΟΜΟΣ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΠΟΡΩ...ΠΑΡΑΚΑΛΟ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΑΝΟ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΑΥΤΟ ΘΕΜΑ!!! Υ.Γ:ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο Κ.ΓΚΙΟΛΒΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!!!

GIANNHS...STIL@TOSΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

jivana79
Νέο Μέλος

Greece
2 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 13:46:08  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους jivana79  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΚΑΤΙ, ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥΣ, ΓΙΑ ΑΤΙΑ, ΓΙΑ ΒΡΙΛ, ΥΠΟΧΘΩΝΙΟΥΣ ΚΑΤΑΧΘΩΝΙΟΥΣ Κ.Α. ΟΤΙ Ο Κ. ΓΚΙΟΛΒΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΣΤΙΜΟΠΛΟΙΟ, ΟΤΑΝ ΦΤΑΝΟΥΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ, ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ;
ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΒΡΙΛ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΤΙ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΑΥΡΗ ΚΑΠΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΑΤΙΑ... ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΤΑ ΠΑΛΙΑ STAR WARS ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ. ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΛΕΓΑΝ ΚΑΙ ΓΙΟΝΤΑ;

38546921Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyBeR_JiM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
165 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 14:13:46  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyBeR_JiM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΜΕ ΑΥΤΟ, ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.

-------------------------
Μόνο τα μικρά μυστικά χρειάζονται
προστασία.Τα μεγάλα προστατεύονται
από την δημόσια δυσπιστεία...

-------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyBeR_JiM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
165 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 14:17:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyBeR_JiM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΤΟ ΥΠΕΡΟΠΛΟ ΜΠΕΒΑΤΡΟ

Η προηγμένη τεχνολογία των Εψιλον, θα μπορούσε και τώρα να δωθεί στο Ελληνικό κράτος, αλλά τα υψηλόβαθμα στελέχη της (Ε) , γνωρίζουν οτι αυτοί που κυβερνάνε τον τόπο αυτή τη στιγμή,είναι απλώς πιόνια των Σιωνιστών.Ετσι έχουμε το εξής συγκλονιστικό γεγονός: Ενώ οι επιστήμονες της (Ε) κατασκεύαζαν το Μπέβατρο (εδώ σε μια μεγάλη παρένθεση να σας εξηγήσω τι είναι το Μπέβατρον.Το Μπέβατρον λοιπόν, γνωστό και ως «Γοργόνειο» και « η κεφαλή της Μεδούσης»,είναι ένα υπερόπλο, ένα σύστημα για τη σύντηξη του πλάσματος της ύλης-σε καμιά περίπτωση δεν το συγχέουμε με τη σύντηξη του πυρήνος της ύλης- και έχει φωτοδέσμη πλάσματος.Αυτό σημαίνει ότι το πλάσμα που προέρχεται από τη σύντηξη της ύλης, εξερχόμενο απ’ το μαγνητικό πεδίο, γίνεται φωτοδέσμη, δηλαδή ακτινοβολία.Το υπερόπλο αυτό βρίσκεται σε κάποια χώρα της Αφρικής ενώ οι Εβραιο-σιωνιστές, το «παρουσίασαν» στη ξένη ταινία : «Τζέημς Μποντ πράκτωρ 007:Επιχείρηση ‘Χρυσά Μάτια’(James Bond, Goldeneye)) , οι πολιτικοί κάλεσαν τον εκδότη της εγκυκλοπαίδειας του «ΗΛΙΟΥ» Ιωάννη Πασσά, τον αστρονόμο Κωνσταντίνο Χασάπη, τον πυρηνικό-φυσικό Γεώργιο Γκιόλβα κ.α. και τους ζήτησαν τα σχέδια του αντιεροπορικού σχεδίου ‘ΑΡΤΕΜΙΣ’ ,το οποίο αποτελεί μέρος των σχεδίων του ‘Μπέβατρο’. Οι Απολλώνιοι είχαν παραδώσει τα σχέδιά του και είπαν στους πολιτικούς ότι αυτός που θα τα προδώσει, θα εκτελεστεί αμέσως.Οι Εψιλον τώρα, μπορεί αφιλοκερδώς να κατασκεύασαν το υπερόπλο αυτό ,αλλά οι πολιτικοί «ηγέτες» (όπως ομολόγησαν ο Ι.Πασσας, ο Ι. Φουρακης κ.α.) ΠΟΥΛΗΣΑΝ τα σχέδια στο Ισραήλ, το οποίο με τη σειρά του τροφοδοτεί το ‘ΑΡΤΕΜΙΣ’ και σε άλλες χώρες, συμπεριλαμβανομένου και της Τουρκίας (αν κάποιος έχει αμφιβολίες,ας διαβάσει το βιβλίο του Ι. Πασσά «Η αληθινή προϊστορία», σελ.26-28 και 56-58)!Με λίγα λόγια ,οι της (Ε) το ένα βράδυ δίνουν τα σχέδια του συστήματος και το ίδιο βράδυ οι πολιτικοί τα παραδίδουν στους Ισραηλίτες!

Τελειώνοντας , να πω ότι η Ομάδα Εψιλον έχει ανακαλύψει και άλλα κύματα, μη Ερτζιανά,πράγμα το οποίο σημαίνει ότι δεν εξασθενεί η δύναμή τους(δεν ισχύει ο νόμος των αντιστρόφων τετραγώνων).Τα κύματα αυτά έχουν τεράστια ισχύ,ώστε να δημιουργούν πύρηνες ενεργειακές σφαίρες!Χρησιμοποιούνται σε υπερόπλο που αντλεί δύναμη απο γεννήτριες ΜΟΡΑΥ, χρησιμοποιώντας εκρήξεις για τη παραγωγή ενέργειας και επιπλέον έχει τη δυνατότητα να παράγει τετραδιάστατα κύματα σε κάθε σημείο του χωροχρόνου.

Αυτά τα ανακάλυψε ο κορυφαίος Σερβος Φυσικός Νίκολα Τέσλα ,μαζί με τον Ελληνα Κ. Καραθεοδωρή, οι οποίοι- λένε- ήταν μέλη της Ε’.

-------------------------
Μόνο τα μικρά μυστικά χρειάζονται
προστασία.Τα μεγάλα προστατεύονται
από την δημόσια δυσπιστεία...

-------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Valnta
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Vietnam
2285 Μηνύματα
Απεστάλη: 29/08/2003, 16:10:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Valnta  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Μήπως είναι εύκολο να μας πεις τις πηγές σου;

Communicating at an unknown rate...Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

AgentMulder
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
238 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2003, 00:40:03  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους AgentMulder  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ: Ο Κος Γεώργιος Γκιόλβας είναι ένας Αξιότιμος Επιστήμονας και Εφευρέτης! Το παράπονο; Το ότι η ΄΄Έλληνες΄΄ Κυβερνητικοί τον είχαν και τον έχουν στο περιθώριο!

Agent Mulder
I WANT TO BELIEVE

A.MΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyBeR_JiM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
165 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2003, 02:11:41  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyBeR_JiM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΟΙ ΠΗΓΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ:

www.the_unknowns.go.to

-------------------------
Μόνο τα μικρά μυστικά χρειάζονται
προστασία.Τα μεγάλα προστατεύονται
από την δημόσια δυσπιστεία...

-------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Η2Ο
Νέο Μέλος


19 Μηνύματα
Απεστάλη: 30/08/2003, 02:16:05  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Η2Ο  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

Όταν συνέβη η περίφημη συντριβή του διαστημόπλοιου στο ROSWELL
πήγαν οι επιστήμονες με άκρα μυστικότητα και μελέτησαν τα συντρίμμια.
Δέν ήταν κάτι εξωγήινο. Ήταν απλά ένα σκάφος του αρχαίου υπερπολιτισμού που ήταν προγραμματισμένο να κινείται αιώνια.
Απο το 1947 που έγινε η συντριβή μέχρι σήμερα έβγαιναν διάφορα στη φόρα, κινητήρες άγνωστης τεχνολογίας, άγνωστα μέταλλα, ανεξήγητα όργανα,γκρίζα ανθρωπάκια,αλλά ένα πράγμα δέν ανακοινώθηκε ποτέ αλλά
μόλις πολύ πρόσφατα διέρρευσε όπως είναι μοιραίο σε τέτοιες περιπτώσεις: Το όνομα του σκάφους.
Γραμμένο με ελληνικότατους χαρακτήρες πάνω στην άτρακτο. Μια πολυσυζητημένη και θρυλική λέξη: "ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ".
Βέβαια κάτι τέτοιο θα ήταν πολύ "επικίνδυνο" να διαρρεύσει διότι
θα αποδείκνυε την ουράνια προέλευση της Ελληνικής γλώσσας.
cg


Ζητώ να παραθέσεις τις πηγές σου για τη γραφή στο σκάφος.

ΝΑΦΕΚΑΙΜΕΜΝΑΣΑΠΙΣΤΕΙΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

tomcat
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
158 Μηνύματα
Απεστάλη: 31/08/2003, 00:32:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους tomcat  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αγαπητέ φίλε Cyber Jim

Θα ήθελα δύο διευκρινήσεις σε αυτά που γράφεις για να μπορέσω να μπω στην κουβέντα.
Α. Ποιά είναι η διαφορά μεταξύ της σύντηξης του πλάσματος και της σύντηξης των πυρήνων?? Το πλάσμα είναι η τέταρτη μορφή που εμφανίζεται η ύλη...Όσο δε για τη σύντηξη των πυρήνων της ύλης, δυστυχώς για τους Ε, η ύλη χρειάζεται (για τη σύντηξη) φοβερά μεγάλες θερμοκρασίες και πιέσεις, τέτοιες που η ύλη μετατρέπεται σε πλάσμα ούτως ή άλλως.
Β. Ποιά είναι αυτά τα κύματα που δεν είναι Ερτζιανά και δεν υπακούν στο νόμο της εξασθένισης με το τετράγωνο της απόστασης. Μάλλον οι φίλοι μας οι Ε τα έχουν μπερδέψει λίγο ή απλά δεν έχουν ιδέα από φυσική. Και για να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους. Τα ερτζιανά δεν είναι τίποτε άλλο παρά ηλεκτρομαγνητική ακτινοβολία δηλαδή φωτόνια. Τα φωτόνια δεν έχουν προβλήματα με την απόσταση και το τετράγωνο της
Αυτό που όντως έχει πρόβλημα είναι είτε η βαρύτητα είτε τα ηλεκτρομαγνητικά πεδία (τα οποία αν και σύμφωνα με την κβαντομηχανική προκύπτουν από ανταλλαγή φωτονίων εντούτοις είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο).

Φιλικά
Tomcat


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΥΦΕΩΝΑΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
127 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 00:21:22  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΥΦΕΩΝΑΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

Το να συγκρίνουμε τον κο Καραθεοδωρή με τους Γκιόλβες και Φουράκιδες το θεωρώ αν μη τι άλλο εξωφρενικό.Ο κος Καραθεοδωρή υπήρξε ένας από τους μεγαλύτερους μαθηματικούς του προηγούμενου αιώνα και μία από τις κορυφαίες προσωπικότητές της Ελληνικής διανόησης.Υπήρξε δάσκαλος των περισσότερων μαθηματικών και του Αϊνστάϊν.Οπότε θεωρώ ατυχή οποιαδήποτε συγκριση μαζί του ειδικά όταν γίνεται με ανθρώπους που δεν είναι ουτε καν ευρέως γνωστοί.



Συμφωνώ απόλυτα. Μην τα ισοπεδώνουμε ολα



νομιζω οτι ειστε και οι δυο αδικοι γιατι ο καραθεοδωρης ειναι ο δασκαλος του γκιολβα!

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Qrious
Νέο Μέλος


26 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 02:57:15  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Qrious  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Καλησπέρα και από εμένα. Πραγματικά δεν μπορώ καταλάβω πως μπορούν κάποιοι να ειρωνεύονται χωρίς να γνωρίζουν. Άλλο πράγμα διαφωνώ κ άλλο ειρωνεύομαι. Είδα πόσοι έπεσαν ξαφνικά να βγάλουν τον Γκιολβα αμόρφωτο λέγοντας πως δεν είναι ούτε καν επιστήμονας, κ όχι τίποτε άλλο προσπάθησαν να πείσουν και τους υπόλοιπους! Η απάντηση περιληπτικά δόθηκε από τον john_40 για το ποιος είναι ο κύριος Γκιολβας. Αυτά περί ειρωνείας

Εγώ δεν υπερασπίζομαι την ιστορία του Γκιολβα κ των υπολοίπων αλλά πραγματικά μου προκαλεί τρομερό ενδιαφέρον πόσο μάλλον όταν προέρχεται από τον μεγαλύτερο εν’ζωη εφευρέτη στον κόσμο. Πιστεύω πως αν όχι όλα από αυτά αλλά τουλάχιστον κάποια πρέπει να είναι αλήθεια . Ο λόγος για τον οποίο βγήκε κ είπε κάποια από αυτά σε μια τέτοια εκπομπή με τον τρόπο με τον οποίο τα είπε είναι απλός , ήξερε ότι πολλοί λίγοι θα τον έπαιρναν στα σοβαρά κ ίσως αυτό να επιδίωκε . Κάτι σαν να λέμε << όσοι κατάλαβαν κατάλαβαν κ αφήστε τους άλλους να γελάνε>>


Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 10:11:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Εμένα προσωπικά καθόλου δε με ενόχλησε η παρουσίασή του σε μια τέτοια χαμηλού επιπέδου εκπομπή και αυτό γιατί ξέρω ότι ο σκοπός αγιάζει τα μέσα...
Τι θέλω να πω φίλοι μου...
Αν ήσασταν στη θέση του κυρίου αυτού και βαλόσασταν για χρόνια από τα ΜΜΕ εμμέσως με την αδιαφορία τους εσείς για να πείτε αυτά που θέλατε στον κόσμο τι θα κάνατε? Μα φυσικά θα αρπάζατε την μια και μοναδική ευκαιρία και θα πηγαίνατε σε μια τέτοια εκπομπή...

Ο λαός μας λέει: "Από ολότελα καλή και η Παναγιώταινα" ή "Στην αναβροχιά καλό και το χαλάζι"

Ο νοών νοείτω...


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
McGreek
Νέο Μέλος

Greece
3 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 12:47:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους McGreek  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Αρχικα να χαιρετισω ολα τα μελη του forum ! Ανακαληψα την σελιδα πριν μερικες μερες και εχω διαβασει ολες τις φοβερες και τρομερες πληροφοριες που στελνετε.Ειμαι και εγω ενας απο αφτους που μερικοι λενε "κολλιμενος" , επειδη ενδιαφερομαι να μαθω μερικα πραγματα.Anyway.. οσο αφορα τον Γκιολβα κτλ , η γνωμη μου ειναι οτι προκειται για εναν τρομερο επιστημονα που εχει γραμμενους οσους τον αμφισβιτουν , αυτος πιστευο ειναι και ο λογος που βγηκε σε μια τετοια εκπομπη.Δεν τον νιαζει πιστευω αν τον χαρακτηρισουν, αυτος βγηκε να πει 5 πραγματα και οποιος ακουσε,ακουσε.θα ηθελα να ρωτισω μερικα πραγματα ολους εσας που σιγουρα ξερετε πολλα περισσοτερα απο εμενα.
πριν αρχισω με τις ερωτισεις να πω οτι ειμαι φανατικος του Ντενικεν , και γενικα του ενεξηγητου και του παραφισικου.Ειναι αληθεια οτι εχουν βρεθει αρχαια ελλινικα θεατρα( πχ σαν τις επιδαυρου)...στιν Αμερικη ?
ειναι αληθεια οτι ο Κολομβος πηρε τον χαρτη του Οδησσεα ( οχι αυτον που βλεπουμε στα παραμηθακια , τον αρχαιο χαρτη) και με βαση αυτον πηγε στην Αμερικη? ειναι αληθεια οτι οι αρχαιου ελληνες ψαχνανε μεταλλευματα στην Σιβηρια? ειναι αλληθεια οτι οταν πηγανε καποιοι αρχαιοι ελληνες στιν Ιρλανδια βρηκαν εκει και αλλους ελληνες ( αυτο απο καποιους Ιρλανδους μοναχουν που αντεγραψαν καποια αρχαια ελληνικα κειμενα που βρικαν ) . Ειναι αληθεια οτι οταν οι αμερικανοι ειπαν οτι προσγειωθηκαν στο Φεγγαρι , ειχαν "προσγειωθει" στην ερημο τις Νεβαδα απλα για να κανουν επειδειξη στους Ρωσους? Συγνωμη για την βροχη ( χεχεχε) αλλα ειναι πραγματα που βασανιζουν το μυαλο μου . αν γινομαι κουραστικος πειτε να σταματισω :PP . ευχομαι να μην σας εσπασα τα νευρα :)

φιλικα Δημητρης

I'm an alien,a greek on earthΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Avallon
ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA"

Greece
5090 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 13:00:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Kαλώς όρισες φίλε/η McGreek... Καλή και επικοδομητική παραμονή στο esoterica.
Τα ερωτήματα που έθεσες πολλά...και ο χώρος εδώ ακατάλληλος για να συζητηθούν.

Μήπως θα ήταν καλύτερα να άνοιγες ένα θέμα άλλο ειδικά για αυτά?
Να'σαι σίγουρος ότι πολλοί θα τα τιμήσουμε...
Από την άλλη όμως ρίξε μια ματιά στα τόπικ που ήδη υπάρχουν και θα ανακαλύψεις ένα θησαυρό γνώσεων που ίσως απαντήσει σε κάποιες από τις απορίες σου αυτές.

Να'σαι καλά


"Τάδε έφη Avallon"
Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας
aikon
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 01/09/2003, 17:42:45  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους aikon  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)

HELLO SE OLOYS.
ENDIAFERON TO FORUM EDO.ALLA EXO MIA MIKRH APORIA.PROSPATHO NA BRO PLHROFORIES GIA TON GIOLVA STO INTERNET KAI DYSKOLEYOMAI.DEN THA EPREPE NA YPARXEI H DOYLEIA TOY H MEROS THS DOYLEIAS TOY SE KAPOIO SITE, SE KAPOIO PANEPHSTIMIO, SE KAPOIO EPHSTIMONIKO ENTYPO.AN KAPOIOS EXEI PLHROFORIES (OXI YPOTHESEIS KAI DIAPYSTOSEIS) THA PARAKALOYSA NA MAS THS EDINE KAI EMAS NA DOYME TI GINETE.ETSI THA STHRIXTOYN KAI OSA ANAFERONTAI GIA AYTHN THN AMFILEGOMENH PROSOPIKOTHTA.
TELIKA EPISKEFTIKE KANENAS TON GIOLVA?
PANTOS AKOYSA POLLA KAI ENDIAFERONTA EDO.
THANKS

KINGΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Shadows Follow
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 03:49:10  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Shadows Follow  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Shadows Follow  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Shadows Follow  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Shadows Follow  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Γεια χαρά.
Ψάχνωντας περισσότερες πληροφορίες για τον Γκιώλβα σε κάποιον οδηγό αναζήτησης έπεσα τυχαία στη δικιά σας συζήτηση.
Η προσωπική μου άποψη επί του θέματος είναι η εξής:
Καταρχάς για να μπορέσει να διελευκάνει κανείς στο μυαλό του το πόσο αληθή είναι αυτά που του λέει κάποιος, καλό είναι να ερευνήσει το ποιόν αυτού του ανθρώπου πρωτού κρίνει τις απόψεις του...
-Για παράδειγμα ο Ιωάννης Φουράκης είναι ένας πολύ εφυής άνθρωπος και πιστεύω αρκετά συμπαθής σε (σχεδόν) όλους.
Αυτά όμως που υποστηρίζει με τόσο πάθος είναι μάλλον πολύ περίεργα.
Έρχονται οι έψιλον, υπερόπλα, ημερομηνίες, εβραίοι κ.τ.λ.
Θα'θελα πολύ να τα πιστέψω όλα αυτά και να περιμένω με αγωνία το 2011 αλλά κάτι μου λέει μέσα μου πως όλοι αυτοί οι "προφήτες" που προμήνυαν θηρία και τέρατα μάλλον κρίθηκαν εκ του αποτελέσματος βαλτοί. Εκεί που ο κόσμος είναι αυτός ο συμβατικός που όλοι ξέρουμε, ξαφνικά καταφθάνουν οι έψιλον και έρχονται τα πάνω κάτω. Ο κοσμάκης ήξερε για αεροπλάνα και διαστημόπλοια της NASA και τώρα βλέπει παντού UFO, αρχαίους Έλληνες από τον Σείριο, υπερόπλα και του αποκαλύπτονται επιτέλους τα σατανικά σχέδια των εβραίων που χιλιάδες χρόνια τώρα προσπαθούν να ύλοποιηθούν.
Φρένοοοοοο......
Και εγώ είδα τις εκπομπές της Ανίτας πρόσφατα στις επαναλήψεις.
Δεν κρύβω πως μου άρεσαν πολύ και οι δύο και πως με παραξένευσε παρα πολύ η θέση που πήρε ο Γκιώλβας, για τον οποίο ήξερα αρκετά από παλιότερα.
Πραγματικά όταν κάτι τέτοιοι άνθρωποι (Γκιώλβας) λένε τέτοια πράγματα, παραξενεύομαι πολύ και φαντάζομαι πως αυτό κίνησε και την περιέργεια πολλών από εσάς.
"Εγώ έφτιαξα διαστημόπλοιο"
Αλήθεια, αν όντως έτσι είναι τα πράγματα και δεν "φοβάσαι" που το λες στην τηλεόραση γιατί δεν κάνεις και μια βόλτα με αυτό να το δούμε και εμείς...
Ανυσηχείς μήπως το δουν οι εχθροί; Τι σημασία έχει αφού εσύ είπες δημόσια πως το έχεις φτιάξει, δείξτο μας να το δούνε οι εχθροί και να φοβηθούνε ακόμα περισσότερο. Μας είπες ότι το έχεις στον Όλυμπο κ.τ.λ.
Δηλαδή: Μας έδωσες όλες τις πληροφορίες για αυτό (πως δουλεύει, που είναι, το ποιος το έφτιαξε) αλλά δεν θες ούτε να μας το δείξεις, έστω σε μια φωτογραφία.
Με όλες αυτές τις υπερτεχνολογίες δεν θα'πρεπε να φοβάσαι για κανέναν και τίποτα αλλά παρόλα αυτά μένουμε και πάλι στα λόγια...
Τέλος...Όπως είπα προηγουμένως πολύ θέλω να πιστέψω σε όλες αυτές τις αξιόλογες θεωρίες και μάλιστα πολύ περισσότερο όταν αστέρια σαν τον Γκιώλβα βγαίνουν δημοσίως και λένε τέτοια πράγματα, αλλά πιστεύω πως αν αυτοί οι κύριοι δεν μας δώσουν μια εικόνα ή μια χειροπιαστή απόδειξη καλό είναι να τα βλέπουμε όλα αυτά με κάποια καχυποψία παρα το αληθοφανές (καμμιά φορά) του πράγματος.
Παρόλα αυτά περιμένω να δω...

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Η2Ο
Νέο Μέλος


19 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 09:51:07  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Η2Ο  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

...πιστεύω πως αν αυτοί οι κύριοι δεν μας δώσουν μια εικόνα ή μια χειροπιαστή απόδειξη καλό είναι να τα βλέπουμε όλα αυτά με κάποια καχυποψία...


Δυστυχώς, συνάδελφε, αυτό δε συμβαίνει με πάρα πολλούς εδώ, σ' αυτόν τον τόπο συνάντησης. Πολλοί δεν έχουν συνειδητοποιήσει πόσο εύκολα μπορεί ο λόγος του δημαγωγού να παραπλανήσει το [απόμακρο] ακροατήριο [της τηλεόρασης] και να παρασύρει τους αφελείς [όχι απαραίτητα με την αρνητική έννοια αφελείς] στη σκοτεινή ατραπό του αναπόδεικτου...
Και μη βιαστεί κάποιος να υποθέσει πως απορρίπτω τους κυρίους στους οποίους αναφερόμαστε. Απλά, όσο δεν περιλαμβάνουν απτά στοιχεία στο χαρτοφύλακά τους, δεν πρόκειται να βρουν την ανταπόκριση που ονειρεύονται...

ΝΑΦΕΚΑΙΜΕΜΝΑΣΑΠΙΣΤΕΙΝΜετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

CyBeR_JiM
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
165 Μηνύματα
Απεστάλη: 02/09/2003, 18:21:14  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους CyBeR_JiM  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
.

-------------------------
Μόνο τα μικρά μυστικά χρειάζονται
προστασία.Τα μεγάλα προστατεύονται
από την δημόσια δυσπιστεία...

-------------------------

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Shadows Follow
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 03:22:44  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Shadows Follow  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Shadows Follow  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Shadows Follow  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Shadows Follow  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Για τους φίλους που στηρίζουν πολλές από τις απόψεις τους βασιζόμενοι στα συγγράματα του Ανέστη Κεραμυδά, αναφέρω πως οι σημαντικότεροι ( και ουσιαστικοί) υποστηρικτές της Θεωρίας των Έψιλον, τον θεωρούν πιόνι και αντιγραφέα των βιβλίων του Ιωάννη Φουράκη. Τον αντιμετωπίζουν σαν εχθρό της ιδεολογίας αυτής και πως μέσω αυτού επιχειρήται από κάποιους άλλους η γελοιοποίηση του όλου θέματος με αποτέλεσμα να καταρίπτεται και το έργο των άλλων, όσον αφορά τους έψιλον. Είναι γεγονός και εγώ ο ίδιος προσωπικά διαπίστωσα πως πολλές από τις εκφράσεις αλλά και προτάσεις που χρησιμοποιεί κατα καιρούς ο Ανέστης Κεραμυδάς στις Εκπομπές του είναι 100% αντιγραμμένες από τα βιβλία του Φουράκη. Άλλωστε ο πρώτος που έγραψε για τους Έψιλον ήτανε ο Φουράκης και όχι ο Κεραμυδάς.
Μάλιστα ο τελευταίος είχε υποστηρίξει κάποτε πως είναι η μετενσάρκωση του Μέγα Αλέξανδρου!!![B)

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

aikon
Νέο Μέλος

Greece
5 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 16:53:12  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους aikon  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΗΕLLO AGAIN
ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΟ ΥΔΡΙΜΑ ΓΚΙΟΛΒΑ??
ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΝΟΝΙΖΟ ΜΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ MAIL.
ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΙΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ.
ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΤΟ FORUM

THANKS.

EPSILON?Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Shadows Follow
Νέο Μέλος

Greece
13 Μηνύματα
Απεστάλη: 03/09/2003, 23:06:01  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους Shadows Follow  Στείλτε ένα ICQ Μήνυμα στο Μέλος Shadows Follow  Στείλτε ένα Yahoo! Μήνυμα στο Μέλος Shadows Follow  Στείλτε ένα instant message στο Μέλος Shadows Follow  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Ελπίζω η συνάντηση αυτή να παραγματοποιηθεί και μετά να έχουμε και εμείς την χαρά να "ακούσουμε" αναλυτικά τα όσα ενδιαφέροντα σας είπε.
Ρωτήστε τον και για κάποια "πρόβλεψη", κάτι δηλαδή που θα γίνει στο άμεσο μέλλον (οτιδήποτε) βάση των πληροφοριών του. Έτσι θα δούμε αν όντως αυτοί οι κύριοι πληροφορούνται από κάποιους "άλλους" για τα μελλοντικά συμβάντα, αυτά δηλαδή που υποτίθεται ότι θα επιχειρηθούν να γίνουν έως το 2011.
Ελπίζω να μην απαντήσει κάτι προφανές, κάτι δηλαδή που ως υπόθεση θα μπορούσε να το φανταστεί ο κάθε Έλληνας.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

prometheas
Μέλος 2ης Βαθμίδας

Greece
260 Μηνύματα
Απεστάλη: 04/09/2003, 09:56:04  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους prometheas  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
quote:

quote:

...πιστεύω πως αν αυτοί οι κύριοι δεν μας δώσουν μια εικόνα ή μια χειροπιαστή απόδειξη καλό είναι να τα βλέπουμε όλα αυτά με κάποια καχυποψία...


Δυστυχώς, συνάδελφε, αυτό δε συμβαίνει με πάρα πολλούς εδώ, σ' αυτόν τον τόπο συνάντησης. Πολλοί δεν έχουν συνειδητοποιήσει πόσο εύκολα μπορεί ο λόγος του δημαγωγού να παραπλανήσει το [απόμακρο] ακροατήριο [της τηλεόρασης] και να παρασύρει τους αφελείς [όχι απαραίτητα με την αρνητική έννοια αφελείς] στη σκοτεινή ατραπό του αναπόδεικτου...
Και μη βιαστεί κάποιος να υποθέσει πως απορρίπτω τους κυρίους στους οποίους αναφερόμαστε. Απλά, όσο δεν περιλαμβάνουν απτά στοιχεία στο χαρτοφύλακά τους, δεν πρόκειται να βρουν την ανταπόκριση που ονειρεύονται...

ΝΑΦΕΚΑΙΜΕΜΝΑΣΑΠΙΣΤΕΙΝ



Συμφωνώ απόλυτα και το εχω εκφράσει επανειλημμένα. Με τέτοιες δηλώσεις χωρίς να προβάλλονται απτές αποδείξεις, το μονο που καταφέρνουμε είναι να γελοιοποιούμαστε και να φαινομαστε γραφικοί

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΑΣΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
52 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2003, 13:17:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΑΣΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΗΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΠΕΡΙ ΓΚΙΟΛΒΑ ΕΙΝΑΙ Ο Νeo24483.
περιμενουμε λοιπον τα νεα του, οπως βεβαια και της επισκεψης στον ιδιο.μακαρι να ημουν ΑΘΗΝΑ, ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΕΔΩ & ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ, ΝΟΜΙΖΩ ΧΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΑΝΘΡΩΠΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΝΙΣΤΕΣ ΣΥΣΤΗΝΩ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΤΟΥ Α Ν Ε Π Ι Φ Υ Λ Α Κ Τ Α !!!!! ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ.

Τ.Σ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

gtikopp
Νέο Μέλος

Greece
12 Μηνύματα
Απεστάλη: 18/09/2003, 15:19:50  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους gtikopp  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
Φίλε Τάσο έχεις τη χρησημοποιήσει τη συσκευή?Ξέρεις από που μπορεί κάποιος να την αγοράσει? Εψαξα στο internet και το μόνο που βρήκα είναι η πατέντα της συσκευής στο αμερικάνικο γραφείο ευρεσιτεχνίας και τίποτα άλλο.

Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

ΤΑΣΟΣ
Μέλος 1ης Βαθμίδας

Greece
52 Μηνύματα
Απεστάλη: 19/09/2003, 11:49:26  Εμφάνιση Προφίλ  Επισκεφθείτε την Προσωπική Σελίδα του Μέλους ΤΑΣΟΣ  Απάντηση με Παραπομπή (Quote)
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΘΗΝΑ ΠΑΡΕ ΣΤΟ 210-8031723 (ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΑΛΛΟΝ), ΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 2310-758167,761229 Κος Χόνιας. μ ε γ α λ η διαφορά πάντως.ΧΘΕΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΨΗΜΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΑ & ΚΑΠΝΙΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΪ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΠΑΣ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΕ?

Τ.Σ.Μετάβαση στην Κορυφή της Σελίδας

Το Θέμα καταλαμβάνει 34 Σελίδες:
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10
 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 31 32 33 34
 
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο Θέμα
 Εκτυπώσιμη Μορφή
Μετάβαση Σε:

ESOTERICA.gr Forums !

© 2010-11 ESOTERICA.gr

Μετάβαση Στην Κορυφή Της Σελίδας
0.203125
Maintained by Digital Alchemy